Tołpa, Dermo Face, Physio, Tonik nawilżający

Tołpa, Dermo Face, Physio, Tonik nawilżający

Nawilża skórę i przywraca jej odpowiedni poziom pH. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Odświeża i pozostawia uczucie komfortu (szczególnie po zabiegach dermatologii estetycznej, nadmiernej ekspozycji słonecznej).

dobry ... do przemywania pleców

Lubię kosmetyki Tołpy, ale ten tonik nie przypadł mi do gustu. Oczyszczać oczyszcza, raczej przesusza niż nawilża, a do tego wywołuje pieczenie skóry. Trochę mnie to zaskoczyło, ponieważ docelowo kosmetyk ten przeznaczony jest do skóry wrażliwej. Moja nie do końca taka jest, a tu pieczenie i zaczerwienienie. Zużyłam do przemywania pleców i tu sprawdzał się ok. W cenie regularnej to jednak zbyt droga inwestycja. Zwłaszcza, że jest mnóstwo toników w niższej cenie, które działają lepiej.

Szału nie ma jest w porządku

Delikatnie nawilża, ma ładny zapach, jest wydajny, ale po za tym nic ciekawego. Troszkę za wysoka cena w stosunku do jakości.
Wydaje mi się, że może być idealny dla tych osób, których większość kosmetyków drogeryjnych uczula.

Dobre złego początki

Zakupiłam tonik razem z żelem do mycia z tej samej serii. Szukałam toniku bez alkoholu i takiego, który nie spowoduje ściągnięcia skóry (mam cerę naczynkową, suchą) Pierwsze kilka dni stosowania rewelacyjne: miła w dotyku skóra i uczucie nawilżenia. ALE po ponad tygodniu stosowania zaczęły się schody:pod oczami pojawiły się czerwone plamy i mega opuchlizna. Oczywiście przez kolejne dwa tygodnie obwiniałam krem pod oczy i korektor, które wyrzuciłam do kosza. A opuchlizna i czerwona skóra wracała co kilka dni z mniejszym, lub większym natężeniem. Oczywiście tonikiem oczu nie smarowałam. Jeden raz dotknęłam palcem mokrym od toniku obszaru pod powieką. Natychmiastowe pieczenie i czerwona pręga. Nie wiem co to za składnik mnie uczulił, ale jestem rozczarowana, bo nie tego oczekiwałam od firmy, którą lubię i cenię właśnie. Wielka szkoda!

przyjemny tylko po co parabeny???

Kupiłam kilka produktów tołpy i w wyniku ogólnego zadowolenia brakiem pegow, formaldehydu, glikolu propylenowego i uwaga parabenow postanowilam zakupic ten tonik. Cena nie jest niska jak na tego typu produkt, ale niestety brak alternatywy...

No jakież było moje zdziwienie kiedy znalazłam parabeny w tym toniku, dla cery wrażliwej ! Tym bardziej, ze w 5 produktach ktore tez kupiłwm, Tołpa mówi stanowcze NIE dla parabenów. To niestety narusza nieco moje zaufanie do tego producenta. Muszę uważniej wertować etykiety ;)

Plusy:
Dobrze domywa z resztek makijazu
Dosc delikatny
Odświeża skórę
Nie zapycha
Nie zawiera części szkodliwych substancji
Przyjemnie chłodzi skórę po aplikacji
Wygodne opakowanie z porządnym zamknięciem i biodegradowalne

Minusy
Parabeny
Zbyt wysoka cena

Nie wiem czy kupie bo zamierzam prztestowac naturalne toniki to£py, sylveco czy fitomed. Jak sie spodobaja to przy nich zostane :)

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: butelka 200 ml

Polubiliśmy się :)

I to bardzo. Myślę, że nie rozstanę się z nim przez jakiś czas, tj dopóki nie znajdę czegoś lepszego.

Zalety:
- delikatnie nawilża
- nie podrażnia
- zapach :3 (niby delikatny, ale stał się obiektem mojego uwielbienia ;) )
- skład
- przywrócenia naturalnego pH (jeśli rzeczywiście to robi)
- łagodzenie podrażnień

Wady:
- cena, mogłaby być niższa ;)

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Pożyteczny

Bardzo lubię ten tonik, ponieważ pomógł mi się chronić przed nieczyszczoną klimatyzacją w pracy. Dzięki niemu całkiem szybko wróciłam do zdrowia. Bez wysypek i schodzącej skóry.

Zalety:
-nawilża
-leczy zmiany alergiczne
-delikatnie chroni

Wady:
-po użyciu przy mocnych podrażnieniach szczypała mnie skóra

Używam go od razu po umyciu twarzy Białym Jeleniem, a po nim nakładam Bambino, lub glicerynę. Razem się dobrze zgrywają.

z pewnością nie nadzwyczajny

Tonik jest drogi, dlatego oczekiwałam od niego naprawdę dużo.

Ma wygodną buteleczkę, estetyczną, wygodnie się go aplikuje, świetnie pachnie.

Nieźle tonizuje, nie powoduje klejenia się skóry twarzy, dobrze oczyszcza z resztek makijażu, ale czy jakoś szczególnie nawilża? Nie powiedziałabym.

Jest wiele innych, tańszych toników, które działają podobnie, jak nie tak samo.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Bardzo na niego liczyłam, ale...

ale niestety zawiodłam się :(
Tonik nie nawilża, nie domywa resztek makijażu, zostawia uczucie ściągnięcia, potrafi wywołać pieczenie skóry, no a do tego do najtańszych nie należy.
Morduję się z nim, bo szkoda mi go wylać, stosowany zamiennie z innymi produktami jest do wytrzymania.
Co ciekawe, jako tonik do twarzy o niebo lepiej spisuje się płyn micelarny z tej samej serii.
Dwie gwiazdki za skład, wydajność, delikatny zapach. Krzywdy mi nie robi, ale szału też nie :(

zwykły drogi tonik...

Tonik otrzymałam w gratisie od Spa Tołpa podczas wizyty na zabiegu.
Generalnie zastrzeżeń do niego nie mam, dość dobrze "zmywa", tonizuje, nawilża. Skóra jest po nim gładka i świeża.
Znam toniki, które robią to samo a są dużo tańsze w związku z czym tego produktu nie kupiłabym sama ponownie.

cudowny !!!

Coraz bardziej przekonuję się do dermokosmetyków Tołpy (a moja mama korzysta z serii Planet of Nature - tak na marginesie) - jak skończy mi się pianka z Nivea, to zakupię również żel do twarzy Tołpa - kuzynka polecała ;)

Co do samego toniku:

+ działanie nawilżające
+ oczyszczanie
+ zapach (mi odpowiada)
+ opakowanie (eco)
+ wydajność (mała buteleczka, ale wydajna)
+ uwielbiam czytać to, co producenci Tołpy piszą na opakowaniach, zawsze znajdę jakąś ciekawostkę ;)
+ nie powoduje podrażnień, a wręcz doskonale sobie z nimi radzi, skóra nie piecze, nie jest czerwona i ściągnięta

- pół gwiazdki odjęłam za cenę, wiem, że dermokosmetyki tej firmy są dosyć drogie, ale mimo wszystko jest to mała butelka, więc powinna być jednak tańsza

Ogółem: świetny kosmetyk, pomimo ceny wart wypróbowania ;)

Tołpa klasa sama w sobie!

Mam skórę mieszaną z tendencją do przetłuszczenia, na początku trochę bałam się używać toniku nawilżającego, ale przekonałam się do niego i jestem zachwycona. Przede wszystkim rewelacyjny skład, proste bardzo funkcjonalne opakowanie, nic nam się nie rozlewa podczas użytkowania, doskonale nawilża a dodatkowo usuwa resztę pozostałych na twarzy zanieczyszczeń. Skóra jest po nim bardzo miękka i odświeżona, przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Zapach bardzo przyjemny, nie nachalny, raczej zadowoli zdecydowaną ilość użytkowników :) Dodatkowym plusem jest to, że nie podrażnia i jest naprawdę bardzo delikatny. To mój kolejny produkt z Tołpy i jeszcze żaden mnie nie rozczarował.

Super jakość w niskiej cenie

Zawsze zastanawiało mnie, jak tonim(czyli de facto woda) może nawilżać. Oczyszczać- OK, ale nawilżać? Tonik nie ma wysokiej ceny, cery mi raczej nie popsuje, więc nie wahałam się i kupiłam.

Pierwsze wrażenia wzrokowo-węchowe bardzo pozytywne. Minimalistyczna butelka z wygodnym otwarciem + świeży, lekko ogórkowy zapach. Stosowałam rano i wieczorem, po myciu twarzy żelem (mam lekko przetłuszczającą się skórę, bez wyprysków), kiedy skóra jest jednak lekko ściągnięta. Na noc stosowałam razem z kremem nawilżającym, rano tylko tonik.

Wrażenia bardzo pozytywne. Oczywiście, jeżeli ktoś ma mocno przesuszoną skórę, to sam tonik nie pomoże. Ja stosowałam profilaktycznie i czułam, że skóra jest jakby odprężona, miękka.
2 negatywne recenzje wskazują na to, że tonik (mimo przyjaznego składu) nie jest przeznaczony dla osób z NAPRAWDĘ wrażliwą skórą. Wszystkim innym zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.