Bell, Phenomenal Lashes Super Long Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bell, Phenomenal Lashes Super Long Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez MadameMadeline

Super wydłużone, extra rozczesane, zalotnie wywinięte rzęsy?
To zadanie dla PHENOMENAL LASHES Super Long Mascara!
Fenomenalnie długie! Tekst w kolorowej kontrze nawiązującej do koloru nadruku, rzucony gdzieś efektownie
Specjalna kombinacja składników modelujących rzęsy - znacznie je wydłuża i zmysłowo unosi ku górze
Lekka i elastyczna formuła tuszu – równomiernie rozprowadza się na rzęsach pozostawiając je jedwabiście miękkie i bez grudek.
Składniki:
- Wosk pszczeli – nabłyszcza i wzmacnia rzęsy,
- Wosk ryżowy – zapewnia trwały efekt, zapobiega kruszeniu się tuszu,
- Prowitamina B5 oraz Wit C i E - zadbają o świetną kondycję rzęs,
GIĘTKA SZCZOTECZKA z grzebyczkiem rozczesującym, który precyzyjnie rozprowadzi tusz finezyjnie wydłużając nawet najkrótsze z rzęs.

/s/

• bardzo dobrze wydłuża
  • Bardzo dobry tusz wydłużający. Zgadzam się, że doskonała szczoteczka, rzęsy są wydłużone i nieposklejane. Bardzo wydajny, nie zasycha. Dla moich rzęs doskonały, jeden z najlepszych jakie używałam i warto zaznaczyć, że cena też bardzo zachęcająca.

Chcesz pochwalić annnala za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Dotąd używałam zawsze tuszu masterpiece max, ale postanowiłam spróbować czegoś nowego.No i zawiodłam się. Tusz jest tani, ale jego wielką wadą jest osypywanie się pod oczami nawet w godzine po aplikacji, robi efekt pandy.Tusz MaxFactora nie robił mi takich niespodzianek, nawet jak był już lekko zaschnięty. Ma nielubianą przeze mnie szczoteczkę, ale przyznać trzeba że rzęsy pogrubia i wydrłuża dość przyzwoicie, chociaż bez spektakularnych efektów. Ja jednak nie jestem nim zachwycona i nie polecam.

Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój numer jeden wśród maskar
  • wypróbowałam wiele tuszy, ale póki co z tego jestem najbardziej zadowolona.

- przede wszystkim szczoteczka - świetnie rozczesuje rzęsy i nie zostają grudki
    - konsystencja - dobrze się rozprowadza, nie sypie się i nie zostawia nieestetycznych cieni pd oczami
    - dość dobrze wydłuża
    - cena - naprawdę niska w stosunku do walorów produktu

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić iamvegas za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • kupiłam go przypadkiem, na wyjeździe - zapomniałam zabrać z domu swojego tuszu i potrzebowałam czegoś taniego, na szybko. Z założenia do użycia tylko na czas pobytu poza domem.

i co? bardzo pozytywne zaskoczenie, bo tusz okazał się fenomenalny!

PLUSY:
    - świetnie wydłuża
    - nie klei rzęs, ładnie je rozczesuje
    - cena śmiesznie niska w porównaniu do jakości
    - dostępność
    - ogromna wydajność - przy codziennym stosowaniu miałam go od stycznia i dopiero w lipcu się skończył

polecam każdemu!

Używam tego produktu od: stycznia

Chcesz pochwalić pink cadillac za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Naturalny efekt
  • Tusz kupiłam z powodu pozytywnych opinii na wizażu. No i się nie zawiodłam. Rzęsy po pomalowaniu naprawdę wyglądają bardzo ładnie, wydłużenie też jest widoczne. Jednak w miarę wysychania tuszu efekt zdaje się normalnieć i później już tylko maluje bez efektu wow :P
    Ponadto u mnie czerń nie wygląda sztucznie, nie jest nachalna i dlatego go lubię za tą naturalność

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mimi9 za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Bardzo fajny
  • Uwielbiam ten tusz jest znakomity. Najbardziej cenię w nim nieziemskie wydłużenie. moje rzęsy są dość cienkie i słabe a za sprawą tego cudeńka wyglądają niemal jak sztuczne. Kupiłam go w marcu i jeszcze się nim maluję co również dobrze świadczy o jego wydajności. naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić eva94 za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 15 raz(y)
  • Niezły
  • Mam średnio gęste, proste i stosunkowo krótkie rzęsy, dlatego zwykle kupuję tusze typowo wydłużające. Ten tusz faktycznie wydłuża rzęsy, podkręca je (ale tylko wtedy, gdy jest bardzo świeży), a do tego trochę pogrubia. Byłam z niego dość zadowolona, choć w moim przypadku nie okazał się rewelacyjny. Zdarzały się grudki. Szczoteczka jest dość wygodna. Tusz jest dość trwały w ciągu dnia, a do tego zmywa się go bez problemu samą wodą. Jedno opakowanie wystarczyło mi na prawie 5 miesięcy, czyli na długo w porównaniu do większości. To niezły tusz, ale znam lepsze, więc nie kupię go ponownie, a zresztą cały czas szukam idealnego.

Używam tego produktu od: używałam niecałe 5 miesięcy

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry tusz za niewielką cenę.
  • Kupiłam ten tusz pod wpływem opinii na kwc. Potrzebowałam czegoś co wydłuży i ładnie podkreśli moje krótkie rzęsy. Nie zawiodłam się, maskara Bell pięknie wydłużała i lekko podkręcała rzęsy.

PLUSY:
    -wydłuża
    -podkręca
    -kolor- na prawdę czarny
    -trwałość- po całym dniu nie wygladał najgorzej
    -ładnie rozczesuje, nie skleja i nie tworzy grudek
    -nie osypuje się
    -fajna szczoteczka- dociera do krótkich rzęs
    -cena- ok 15 zł w Naturze

MINUSY
    -mógłby troszkę lepiej pogrubiać, ale to w końcu tusz wydłużający

Podsumowując, mogę z czystym sumieniem polecić tą maskarę. Za niewielką cenę otrzymujemy piękne, długie i naturalnie wyglądające rzęsy.
    Jednak ja nadal będę szukała mojego ideału wśród tuszy, może go znajdę

Chcesz pochwalić aniiaxp za czytelną i pomocną recenzję?
  • mozna spróbowac
  • Pierwsze dni używania- dramat, myslalam ze 15 pln wyrzuciłam w błoto. Jednak potrzebował czasu, żeby zaczać ładnie działac. Rzeczywiscie ładnie rozdziela, kwestia szczoteczki, grzebyk pozwala fajnie je rozczesać.
    \nTroche wydłuża, nie jakos spektakularnie, ale 2-4 warstwy i jest fajnie, bo po jednej prawie nic nie widać.
    \nDobrze się zmywa zwykłym mleczkiem.
    \nUtrzymuje się w sumie prawie caly dzień, pod koniec dnia żaden przecież nie da rady i większość się obsypuje, ale nie jest to bardzo meczace.
    \nPrzy malowaniu trzeba uwazac na powieki, bo lubi brudzic pod brwiami, jeśli dotkna rzesy powieki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bagiett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jeden z lepszych tuszy jakie trafiły w moje ręce!
    Na plus:
    -ładnie wydłuża,
    -ma wyrazisty czarny kolor,
    -nie skleja rzęs
    -jak mam czas i się postaram to jestem w stanie nim wyczarować piękny efekt,
    -nie osypuje się.

Na minus jedynie to, że lubi się rozmazać pod wpływem naprawdę niewielkiej ilości wody/potu, nawet kremu i za to odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić mira_belle za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij