Bell, Phenomenal Lashes Super Long Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bell, Phenomenal Lashes Super Long Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez MadameMadeline

Super wydłużone, extra rozczesane, zalotnie wywinięte rzęsy?
To zadanie dla PHENOMENAL LASHES Super Long Mascara!
Fenomenalnie długie! Tekst w kolorowej kontrze nawiązującej do koloru nadruku, rzucony gdzieś efektownie
Specjalna kombinacja składników modelujących rzęsy - znacznie je wydłuża i zmysłowo unosi ku górze
Lekka i elastyczna formuła tuszu – równomiernie rozprowadza się na rzęsach pozostawiając je jedwabiście miękkie i bez grudek.
Składniki:
- Wosk pszczeli – nabłyszcza i wzmacnia rzęsy,
- Wosk ryżowy – zapewnia trwały efekt, zapobiega kruszeniu się tuszu,
- Prowitamina B5 oraz Wit C i E - zadbają o świetną kondycję rzęs,
GIĘTKA SZCZOTECZKA z grzebyczkiem rozczesującym, który precyzyjnie rozprowadzi tusz finezyjnie wydłużając nawet najkrótsze z rzęs.

/s/

• bardzo dobrze wydłuża
  • Bardzo dobry tusz wydłużający. Zgadzam się, że doskonała szczoteczka, rzęsy są wydłużone i nieposklejane. Bardzo wydajny, nie zasycha. Dla moich rzęs doskonały, jeden z najlepszych jakie używałam i warto zaznaczyć, że cena też bardzo zachęcająca.

Chcesz pochwalić annnala za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Dotąd używałam zawsze tuszu masterpiece max, ale postanowiłam spróbować czegoś nowego.No i zawiodłam się. Tusz jest tani, ale jego wielką wadą jest osypywanie się pod oczami nawet w godzine po aplikacji, robi efekt pandy.Tusz MaxFactora nie robił mi takich niespodzianek, nawet jak był już lekko zaschnięty. Ma nielubianą przeze mnie szczoteczkę, ale przyznać trzeba że rzęsy pogrubia i wydrłuża dość przyzwoicie, chociaż bez spektakularnych efektów. Ja jednak nie jestem nim zachwycona i nie polecam.

Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój numer jeden wśród maskar
  • wypróbowałam wiele tuszy, ale póki co z tego jestem najbardziej zadowolona.

- przede wszystkim szczoteczka - świetnie rozczesuje rzęsy i nie zostają grudki
    - konsystencja - dobrze się rozprowadza, nie sypie się i nie zostawia nieestetycznych cieni pd oczami
    - dość dobrze wydłuża
    - cena - naprawdę niska w stosunku do walorów produktu

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić iamvegas za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • kupiłam go przypadkiem, na wyjeździe - zapomniałam zabrać z domu swojego tuszu i potrzebowałam czegoś taniego, na szybko. Z założenia do użycia tylko na czas pobytu poza domem.

i co? bardzo pozytywne zaskoczenie, bo tusz okazał się fenomenalny!

PLUSY:
    - świetnie wydłuża
    - nie klei rzęs, ładnie je rozczesuje
    - cena śmiesznie niska w porównaniu do jakości
    - dostępność
    - ogromna wydajność - przy codziennym stosowaniu miałam go od stycznia i dopiero w lipcu się skończył

polecam każdemu!

Używam tego produktu od: stycznia

Chcesz pochwalić pink cadillac za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Naturalny efekt
  • Tusz kupiłam z powodu pozytywnych opinii na wizażu. No i się nie zawiodłam. Rzęsy po pomalowaniu naprawdę wyglądają bardzo ładnie, wydłużenie też jest widoczne. Jednak w miarę wysychania tuszu efekt zdaje się normalnieć i później już tylko maluje bez efektu wow :P
    Ponadto u mnie czerń nie wygląda sztucznie, nie jest nachalna i dlatego go lubię za tą naturalność

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mimi9 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Bardzo fajny
  • Uwielbiam ten tusz jest znakomity. Najbardziej cenię w nim nieziemskie wydłużenie. moje rzęsy są dość cienkie i słabe a za sprawą tego cudeńka wyglądają niemal jak sztuczne. Kupiłam go w marcu i jeszcze się nim maluję co również dobrze świadczy o jego wydajności. naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić eva94 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Niezły
  • Mam średnio gęste, proste i stosunkowo krótkie rzęsy, dlatego zwykle kupuję tusze typowo wydłużające. Ten tusz faktycznie wydłuża rzęsy, podkręca je (ale tylko wtedy, gdy jest bardzo świeży), a do tego trochę pogrubia. Byłam z niego dość zadowolona, choć w moim przypadku nie okazał się rewelacyjny. Zdarzały się grudki. Szczoteczka jest dość wygodna. Tusz jest dość trwały w ciągu dnia, a do tego zmywa się go bez problemu samą wodą. Jedno opakowanie wystarczyło mi na prawie 5 miesięcy, czyli na długo w porównaniu do większości. To niezły tusz, ale znam lepsze, więc nie kupię go ponownie, a zresztą cały czas szukam idealnego.

Używam tego produktu od: używałam niecałe 5 miesięcy

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry tusz za niewielką cenę.
  • Kupiłam ten tusz pod wpływem opinii na kwc. Potrzebowałam czegoś co wydłuży i ładnie podkreśli moje krótkie rzęsy. Nie zawiodłam się, maskara Bell pięknie wydłużała i lekko podkręcała rzęsy.

PLUSY:
    -wydłuża
    -podkręca
    -kolor- na prawdę czarny
    -trwałość- po całym dniu nie wygladał najgorzej
    -ładnie rozczesuje, nie skleja i nie tworzy grudek
    -nie osypuje się
    -fajna szczoteczka- dociera do krótkich rzęs
    -cena- ok 15 zł w Naturze

MINUSY
    -mógłby troszkę lepiej pogrubiać, ale to w końcu tusz wydłużający

Podsumowując, mogę z czystym sumieniem polecić tą maskarę. Za niewielką cenę otrzymujemy piękne, długie i naturalnie wyglądające rzęsy.
    Jednak ja nadal będę szukała mojego ideału wśród tuszy, może go znajdę

Chcesz pochwalić aniiaxp za czytelną i pomocną recenzję?
  • mozna spróbowac
  • Pierwsze dni używania- dramat, myslalam ze 15 pln wyrzuciłam w błoto. Jednak potrzebował czasu, żeby zaczać ładnie działac. Rzeczywiscie ładnie rozdziela, kwestia szczoteczki, grzebyk pozwala fajnie je rozczesać.
    \nTroche wydłuża, nie jakos spektakularnie, ale 2-4 warstwy i jest fajnie, bo po jednej prawie nic nie widać.
    \nDobrze się zmywa zwykłym mleczkiem.
    \nUtrzymuje się w sumie prawie caly dzień, pod koniec dnia żaden przecież nie da rady i większość się obsypuje, ale nie jest to bardzo meczace.
    \nPrzy malowaniu trzeba uwazac na powieki, bo lubi brudzic pod brwiami, jeśli dotkna rzesy powieki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bagiett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jeden z lepszych tuszy jakie trafiły w moje ręce!
    Na plus:
    -ładnie wydłuża,
    -ma wyrazisty czarny kolor,
    -nie skleja rzęs
    -jak mam czas i się postaram to jestem w stanie nim wyczarować piękny efekt,
    -nie osypuje się.

Na minus jedynie to, że lubi się rozmazać pod wpływem naprawdę niewielkiej ilości wody/potu, nawet kremu i za to odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić mira_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • wycofali mój ulubiony tusz!
  • jest to mój ulubiony tusz do rzęs. jako jedyny nie robił mi pandy pod okiem. trwały, nie kruszył się, ładnie podkreślał rzęsy. po prostu ideał. jedynym minusem, za co odejmuję pół gwiazdki, jest to, że z biegiem czasu jego cudowne właściwości słabną. najlepszy jest jakieś 3 tyg po otwarciu... ale co tu długo pisać skoro podobno został wycofany! Pani w budce bell powiedziała mi, że w ofercie firmy były dwa bardzo podobne tusze i właśnie dlatego phenomenal lashes wycofano...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić 00marta00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny, naturalny efekt!
  • Tusz naprawdę godny polecenia! Mam toporne rzęsy i niejeden tusz nie daje im rady... a z tym tuszem Moje rzęsy wyglądają pięknie! Są ładnie podkreślone i jest to efekt bardzo naturalny tzn. nie tworzy grudek i nie obciąża Moich rzęs paskudnie sztucznie! Daje efekt podobny Moim zdaniem do Max Factor - Masterpiece MAX ...

Co dziwniejsze w tak atrakcyjnej cenie mamy tusz o nieziemskiej szczoteczce, która radzi sobie ze wszystkim - wydłuża, ładnie pokrywa każdą rzęskę, rozdziela, delikatnie pogrubia! Szczoteczka dosłownie taka sama jak w tuszu Collistar - Mascara Infinito ... ale jakość samego tuszu Bell jest o niebo lepsza niż Collistara - a do tego jaka różnica w cenie Mogę teraz z pewnością stwierdzić że w niższej cenie można również kupić tusz dorównujący tym z drożej półki!
    Konsystencja tuszu świetna... a przez to jaka jest tusz nie tworzy grudek, ładnie pokrywa każdą rzęsę! Tusz z pewnością ekstremalnie nie pogrubia rzęs - ja osobiście zawsze szukałam tuszu który będzie to robił, ale ten tusz potrafi zauroczyć gdyż rzęsy wyglądają i tak pięknie mimo braku tego intensywnego pogrubienia! Za to rzęsy są świetnie rozdzielone - nie trzeba używać zalotki a efekt i tak jest cudny! Radzi sobie z nawet najbardziej topornymi rzęsami, po prostu jakość tuszu jest rewelacyjna a cena świetna ! Kolor to intensywna czerń - na szczęście nie blaknie i utrzymuje się cały dzień!

Wydajność Moim zdaniem bardzo dobra! Ja używam na zmiana z innymi tuszami już jakiś miesiąc a on jaki był na początku taki i jest teraz - konsystencja nie zgęstniała itp. a teraz zobaczymy kiedy się skończy
    Dostępność Moim zdaniem słaba... niby produkty Bell są w każdej naturze i innych drogeriach ale ja miałam problem z zdobyciem tego tuszu! Już nie raz szukałam i to bez skutecznie - dopiero jakiś miesiąc temu zakupiłam go w zestawie z kredką Bell!

Plusy:
    + ślicznie podkreśla oczy!
    + cena
    + szczoteczka
    + cudownie: rozdziela, podkręca, wydłuża rzęski oraz delikatnie pogrubia
    + wydajność
    + nie podrażnia, nie uczula
    + kolor - ładna czerń
    + nie daje topornego wrażenia sztucznych rzęs
    + nie osypuje się, nie kruszy
    + mega wygodny w aplikacji... i trudno nim sobie zrobić krzywdę

+/- osoby szukające maksymalnego pogrubienia mogą być zawiedzone... ale czasem mniej oznacza lepiej zresztą to nie tusz pogrubiający!
    +/- opakowanie - Moim zdaniem z zewnątrz wygląda tandetnie... te białe skośne napisy psują efekt wizualny (ale dobrze że to nie wpływa na tak cudną jakość tuszu)

Minusy:
    - dostępność

POLECAM tusz rewelacyjny! Pięknie podkreśla rzęsy!

Ps. szczoteczka jest inna niż na zdjęciu głównym

Używam tego produktu od: ok 1 miesiąca

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić glosna91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolejny zwykły tusz..
  • kupiłam zachęcona dobrymi opiniami na wizażu i promocją (11zł). szczoteczka ok, grudek na poczatku nie zostawiał, ale nie wydluża, ani nie podkręca, po prostu oblepia rzęsyu, i tyle, bez efektów. nie ma się czym jarać wg mnie :P

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Rosalie_Hale za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy tusz z polskiego rynku
  • Kupiłam go po przeczytaniu recenzji na wizażu.
    I to był dobry pomysł. Nie zawiodłam się. Tusz świetny pod każdym względem:

- wydłuża
    - zagęszcza ( po nałożeniu kilku warstw )
    - głęboka czerń
    - nie okrusza się
    - trwały

Chcesz pochwalić katiuszka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Pierwszy raz kupiłam ten tusz 3 lata temu, w między czasie przetestowałam dużo innych, od Diora po Wibo i cały czas do niego wracałam. Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy tusz za naprawdę małą cenę. Nie skleja rzęs, rozczesuje, genialnie wydłuża. Bardzo długo zachowuje świeżość nie gęstnieje. Wad nie znalazłam. To moj KWC wśród tuszy

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić NecroKitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry tusz z ciekawą szczoteczką
  • Szukałam dobrego tuszu do rzęs. Ten miał sporo pozytywnych recenzji na Wizażu i wydawał się dość takie, dlatego się na niego skusiłam. Jest dość ciężko dostępny, ale znalazłam go w końcu. Kupiłam go w Naturze w szafie BELL w normalnej cenie 16, 99 zł. Swoją drogą na Allegro można go kupić 3 zł taniej......

Moje rzęsy są dość ,,zadowalające". Z natury bardzo ciemne, dość długie, może niezbyt gęste. Trochę mi wypadają....
    Od tuszu oczekuję aby:
    - nie rozmazywał się! Tzn ,,efekt pandy" na dolnej powiece
    - trzymał się cały dzień
    - wydłużał
    - podkręcał
    - pogrubiał
    - był faktycznie czarny
    - dobrze się zmywał
    - nie sklejał rzęs

Patrząc tymi kryteriami na ten tusz Bell to oceniam go bardzo dobrze/wysoko. Przede wszystkim ba bardzo ciekawą szczoteczkę. Silikonowa, typowy grzebyk z krótkimi włoskami Jednak z jednej strony owe włoski są dłuższe. Ta właśnie końcówka bardzo dobrze rozczesuje i wydłuża rzęsy.

Jestem osobą, która nie żałuje sobie tuszu i nakładam zawsze dwie warstwy na rzęsy od góry i od dołu. Lubię mocny efekt.
    Dzięki temu tuszowi moje rzęsy były widocznie pogrubione i wydłużone. Lekko podkręcone. Ta jednak cecha wg mnie zależy od naszych zdolności manualnych, nie od tuszu/szczoteczki.
    Tusz lekko skleją rzęsy (nałożony w dużej ilości), ale efekt mi się podoba. Na plus trzeba też dodać to, że bardzo łatwo zmywa się go w moim przypadku dwufazową Ziajką oraz to, że trzyma się cały dzień i nie robi efektu pandy.
    Nie podrażnia oczu.

Planowałam go mieć na 3 miesiące, ale po 2 miesiącach zrobił się jakiś gęstszy i tępy w nakładaniu. Strasznie sklejał rzęsy i ogólnie było widać, że się kończy.... Stosowałam go codziennie.

Fajny tusz i bardzo dobrą szczoteczką
    Wrócę do niego

Używam tego produktu od: 2 i pół miesiąca

Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jak dotychczas
  • Świetny tusz za małe pieniądze. Porównywalny do tuszy z MF. Bardzo fajna szczoteczka - pięknie rozczesuje rzęsy.

Testowałam już mnóstwo tuszy do rzęs i ten jak dotychczas jest najlepszy.
    Przede wszystkim niesamowicie wydłuża rzęsy, nie kruszy się, nie uczula, fajnie się zmywa. Jak dla mnie nie ma żadnych wad Mógłby jedynie bardziej pogrubiać, jeśli już mam się czegoś czepić

Chcesz pochwalić Flowergirl 89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Produkt kupilam za posrednictwem wizazu nie spodziewalam sie cudow

W moim odczuciu produkt spelnia w jakims stopniu swoje zadanie fajnie wydluza unosi rzesy napewno nie jest to produkt pogrubiajacy lecz rzesy sa widoczne i zyskuja mocna czern.Nie podoba mi sie szczoteczka ktora jest dosc ostra i ciagnie cebulki rzes.Na minus mozna takze dodac fakt iz trzeba dodawac duzo warstw aby uzyskac upragniony efekt.Produkt nie kruszy sie oraz nie rozmazuje wytrzymuje caly dzien nie podrazniajac przy tym oczu.Opakowanie jest przyjemne (napisy nie scieraja sie) Ja swoj uzywam ok 5 miesiecy wiem ze tusz powinno wymieniac sie co 3 mies ale nadal spelnia swoja role co prawda nie tak jak na poczatku ale efekt jest zadowalajacy.Tusz nie pogorszyl stanu moich rzes.U mnie jest dosc ciezko dostepny

Nie kupie tego tuszu z 2 bardzo istotnych powodow;
    -ostra szczoteczka
    -brudzenie powieki podcza aplikacji
    -brak pogrubienia

Nie kupie ponownie

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Chcesz pochwalić Koks17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę świetny damski gadżet!
  • Kolejny raz zaufałam Wizażankom i kolejny raz nie zawiodły mojego zaufania

Mam naturalnie czarne i długie rzęsy, ale lubię je podkreślać i wymagam od tuszu troszkę więcej niż pokrycia ich czarnym "atramentem".

Szczoteczka tuszu jest poręczna, jej ząbki idealnie rozczesują rzęsy tworząc początkowo efekt "pająka", aby po chwili i po kilku mrugnięciach uporządkować rzęsy i postawić je w rządku. Są zarysowane, widoczne i zadbane. Tusz utrzymuje się bez poprawek cały dzień, w każdą pogodę - dopiero pod koniec dnia, po koło 10 godzinach rzęsy zaczynają powoli opadać.

Do tego niska cena i poręczne opakowanie.

Używam tego produktu od: pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Jest świetny na dzień. Doskonale rozczesuje rzęsy, nie skleja ich (za to go pokochałam).Nawet przy 3 warstwach!! Może nie wygłuża ich specjalnie, ale jakos mi to nie przeszkadza, bo do dziennych makijaży jest idealny (mimo, że wg producenta wydłużenie ma być jego główną funkcją).

Chcesz pochwalić grzyb550 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzeczywiście fenomenalny!
  • Latami szukałam tuszu, który robiłby to, co robi ten. I nawet nie spodziewałam się tak niskiej ceny przy tym. Ale od początku i rzeczowo - tusz ma dobrą, średnią konsystencję i fajną szczoteczkę - niby zwyczajną, ale dość gęstą i z długimi włóknami. Baaardzo wydłuża moje krótkie rzęsy i nieźle zagęszcza nie sklejając. Nie robi efektu pandy, nie osypuje się, nie spływa. Dobrze się zmywa wodoodpornym płynem do demakijażu. Wystarczy na 4 miesiące i kosztuje 13 zł. .Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Szkoda że już nie ma go w sklepach

Chcesz pochwalić Rainberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • przekłamany
  • Kupiłam ten tusz wtedy gdy skączył mi sie mój ulubiony z YR, a nie miałam kasy na niego, dlategi kupiłam ten. Pierwsze co mnie w nim uderzyło to , to ,że ma całkiem inną szczoteczkę niż ten tu na zdjęciu.Szok.Poza tym strasznie skleja rzęsy, i ta dziwna szczotka... z jednej strony krótsza a z drugiej dłuższa, kompletnie nie umiem się nim malować a szkoda bo cena fajna.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • the best
  • Tusz jest genialny, teraz już mi się niestety nieco wysuszyl i już nie działa na rzęsy tak pięknie jak na początku. Stawiam go na tej samej półce co tusze max factora, a lepszy jest o 100 % od tuszu XPerience tej własnie marki.
    Niska cena, mocna czerń, rzęsy wydłużone, pogrubione, kupie ponownie

Używam tego produktu od: ?5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: konczę pierwsze

Chcesz pochwalić kiki1826 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra jakość w niskiej cenie
  • Kosmetyk wybrałam kierująć się rankingiem KWC na Wizażu i nie zawiodłam się

+ polski produkt
    + niska cena
    + odpowiednia konsystencja - nie za rzadki i nie za gęsty
    + szczoteczka, która ma dwie różne strony - jedna może służyć do nakładania kosmetyku, druga (niby malutki grzebyczek) do rozczesywania i ewentualnie do ściągnięcia nadmiaru kosmetyku
    + nie kruszy się i nie osypuje
    - nie odbija się na powiece
    + nie podrażnia (noszę soczewki)
    + łatwo się zmywa
    + idealnie rozdzielna rzęsy
    + głęboki kolor (mój to czarny)
    + przy umiejętnym tuszowaniu wydłuża rzęsy
    + nie zostawia grudek
    + nie skleja rzęs

- szybko się kończy - miałam go mniej więcej o 1/3 któcej, niż inne tusze
    Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Bartusiowa :) za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Szału nie ma
  • Nastawiona na cudo za kilka groszy, udałam się do sklepu i zakupilam niestety zwykły tusz w cenie ok.16 złociszy. Tusz ma jedną wielką wade, a mianowicie potrafi robić grudki i sklejać rzęsy. Często na szczoteczkę nabiera się zbyt dużo tuszu, a rozczesanie rzęs grzebyczkiem na szczoteczce nie jest możliwe, gdyż tam również jest go za dużo. Żeby uzyskać ciekawy efekt muszę troszkę popracować, ale efekt i tak mnie nie zadowala do końca. Powiedziałabym, że tusz nie wydłuża rzęs, a jedynie je podkreśla, no a czasem robi z nich delikatny koszmarek. Mimo to nie należy on do najgorszych kosmetyków, jakiejś wielkiej krzywdy nie robi, po prostu szału nie ma. Lubię firmę Bell, ale nie tym razem. Ja do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić nesia za czytelną i pomocną recenzję?