Powiększ Vichy, Normaderm, Krem nawilżający zwalczający niedoskonałości skóry (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: diorek

Krem zwalczający niedoskonałości skóry jak :
- zaskórniki
- rozszerzone pory
- nierówności skóry
- zaczerwienienia skóry
Krem NORMADERM zawiera innowacyjny Zincadone A czyli kompleks trzech składników:
- kwas glikolowy (odblokowuje pory, usuwa obumarłe komórki naskórka)
- dermostim (stymuluje odnowę komórkową , niedoskonałości znikają)
- glycadone (oczyszcza skórę, zmniejszając namnażanie się bakterii i grzybów)
Trio tych trzech składników powoduje że skóra odzyskuje zdrowy wygląd po czterech tygodniach regularnego stosowania. Kosmetyk ten przeznaczony jest dla młodych kobiet które mają tradycyjny trądzik za sobą ale nadal zdarzają im się wypryski , zaskórniki , drobne krostki i zaczerwienienia skóry . A także sporo kłopotu mają z błyszczącą (ale nie tłustą) buzią.

Skład: aqua, alcohol denat, polyethylene, glycerin, phenyl trimethicone, nylon-66, trietanolamine, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, c13-14 isoparaffin, peg-4 dilaurate, peg-4 laurate, hammamelis virginiana, algae, zinc pca, glycolic acid, zinc sulfate, salicylic acid, arginine pca, iodopropynyl butylcarbamate, copper pca, hydrolyzed algin, tetrasodium edta, laureth-7, dextran, acetyl hexapeptide-1, acrylates /stearyl acrylate/ dimethicone acrylate copolymer, polyacrylamide, parfum

• JAK NA RAZIE KIEPSKI
  • Posiadam cały zestw tonik+ żel myjący + krem i jak na razie jestem z niego średnio zadowolona

PLUSY
    - matowi skóre
    - wyruwnuje koloryt ( po dłuższym stosowaniu )
    - higieniczne opakowanie
    - przyśpiesza gojenie się wyprysków ale..

MINUSY
    -wysusza po kilku dniach stosowania (więc zaczełam używac go na noc a na dzień inny krem nawilżający )
    - powoduje powstawanie dużej ilości zaskórników zarówno otwartych jak i zamkniętych
    - w składzie na drugim miejscu pojawia sie alkohol denaturowany, który może wysuszać, podrażniać skórę a także alergizować
    - spowodował powstawanie bolących grudek podskórnych których wcześniej nie miałam.
    Mam nadzieje że sa to objawy oczuszczania sie skóry ( tzn że wszystko wychodzi na wierzch ) i jej stan poprawi się po dłuższym stosowaniu.

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1/4 opakowania 50 ml + próbka 15 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ermilkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy!
  • Najgorszy krem jaki miałam...i chyba najdrozszy. Nie zrobił nic dobrego dla mej tłustej cery, a wręcz przeciwnie. Strasznie mnie uczulił. Skóra po jego zastosowaniu piekła, a na twarzy pojawiły sie czerwone placki. Zamiast zniwelowac niedoskonałosci cery, on je wręcz nasilił. Czułam na twarzy mega dyskomfort po jego zastosowaniu. Skóra była sciągnieta, a jej kondycja dawała wiele do zyczenia...Podchodziłam do niego dwa razy z nadzieją, ze moze moja skóra przyzwyczaji sie do składników produktu i zacznie pozytywnie reagowac na jego przyjmowanie. Nic takiego sie jednak nie stało...

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY KREM NA NIEDOSKONAŁOŚCI CERY TŁUSTEJ I MIESZANEJ
  • Ten krem urzekł mnie kilka lat temu, kiedy jako dorosła kobieta z twarzą mało-problemową, mieszaną doświadczyłam trądziku, mnóstwa grudek pod skóra, krost i ogólnego złego stanu cery. Jako, że nigdy nie miałam żadnych epizodów z pryszczami - ani jako nastolatka ani nigdy, tak w wieku 24 lat pierwszy raz zuważyłam na mojej twarzy jakieś pryszczyki, krostki i zaczerwienienia. Myślałam ze to minie i nie rzejmowałam się twarzą aż ona zaczęła naprawdę nieładnie wyglądać... Jako że twarz jest moją wizytówką - problem stał się maksymalnie dokuczliwy. Po wielu kremach, żelach, tonikach i wszelkich cudów ( nawet na receptę od dermatologa) byłam zdesperowana i postanowiłam uwierzyć reklamie KREMU NORMADREM i z bólem serca wydając nie małą sumkę w aptece zakupiłam ten kremik. Prawdę mówiac, nie wiedziałam czego się spodziewać przy pierwszym stosowaniu ale było mi już wszystko jedno... Krem okazał się być trochę wymagający podczas nakładania i na początku mnie denerowało jego rolowanie i sklejanie podczas rozcierania ale z czasem nauczyłam sie go właściwie aplikować i zaczęłam byc zadowolona z naszej współpracy. Krem idealnie matuje skórę, pięknie pachnie,zwalcza niedoskonałości typu : pryszce, krostki, szerokie pory, błyszczenie. Rozjaśnia skórę i niweluje przebarwienia, reguluje produkcję sebum, nie podrażnia - wręcz przeciwnie - czuję ukojenie na twarzy i zadowolenie mojej skóry. Powoduję lekkie łuszczenie naskórka w miejscach z niedoskonałościami i nie należy tego mylić z przesuszeniem !!! Łuszcenie to proces odnowy naskórka i szybszej eliminacji powstałych niedoskonałości. Nie czuć go na twarzy ale podczas wieczornego oczyszczania czuję, jak pokrywa moją twarz kiedy zmywam go dłońmi . Dla mnie to znak że pozostał na skórze aby działać również na jej powierzchni osłaniając przed zanieczyszczeniami. Jedno opakowanie stosowane dwa razy dziennie starcza mi na ok 15 dni ale nie oszczędzam podczas nakładania bo tylko tak solidnie nałożony działa na moje niedoskonałości. Do zniwelowania i pozbycia się niedoskonałości potrzebuję średnio trzy lub cztery opakowania na "kurację". Cena nie jest niska ale warto kupić ten krem w promocji lub przez internet bo w aptekach ogólnie jest już trudno dostępny ( teraz jedynie chyba jako TRI ACTIV ) ponieważ zastąpił go nowy normaderm GLOBAL ( którego BARDZO NIE POLECAM )! Warto spróbować i dać czas twarzy na ukojenie, bez niepotrzebnych dużych ilości męczących zbiegów. Ten krem potrafi zdziałać cuda - tak mają kwasy ;-) ale potrzebują cierpliwości. POLECAM

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 8 opakowań

Chcesz pochwalić evucha za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!!!
  • Krem jest rewelacyjny. Miałam problemy skórne .......właśnie miałam bo dzieki Vichy Normaderm juz nie mam
    Szybko się wchłania
    Ładnie pachnie
    Poprawia kondycję skóry

Ilość zużytych opakowań: już nawet nie liczę

Chcesz pochwalić paulinapau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowany
  • Mam cerę mieszaną skłonną do powstawania niedoskonałości od czasu do czasu w strefie T i do zatykania porów. Po powrocie z wakacji stan mojej cery się pogorszył, pewnie przez zmianę wody. Postanowiłam więc zakupić jakiś "dobry" krem nawet za wysoką cenę. Kiedyś miałam 2 próbki normadermu i efekt był całkiem ok wiec postanowiłam że zakupie krem. Liczyłam na super efekt po tych wszystkich reklamach. W pierwszym tygodniu stosowania efekt był zniewalający cera się zrównała, niedoskonałości znikneły pomyślałam ideał. Ale czar prysł potem było już tylko gorzej. Cera stawała się zielono szara jakbym była zmęczona, pory się zatkały i zaczęły poswtawać niedoskonałości nie tylko w strefie T ale również na policzkach gdzie w moim wypadku niegdy tam nie pojawiały, skóra była jakby ściągnięta, wysuszona, zaczęła się łuszczyć, krem się rolował. Tłumaczyłam sobie że może skóra się oczyszcza, przecież efekt ma być widoczny po 4 tygodniach. Szybko przestałam go bronić kiedy po ponad 3 tygodniach stosowania stan mojej cery był masakryczny. Postanowiłam go odstawić, przez parę dni nic nie sotsowałam poza mycia twarzy wodą, potem zakupiła krem lekko nawilzający do cery mieszanej i normalnej z olay. Powoli widziałam jak cera się poprawia. Po dwuch tygodniach mniej wiecej wróciła do normy. Kremu nie polecam do stosowania długotrwałego. Za duża kampania reklamowa, za duża cena...przereklamowany.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

Chcesz pochwalić C3PO za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z faworytow
  • moje pierwsze spotkanie z tym kremem to wielka milosc, mialam wtedy ok 20lat i sporo problemow z bliznami po tradziku, swiecaca buzia i rozszerzonymi porami.na pierwsze dwa problemy bardzo pomogl na ten ostatni w zasadzie wogule no ale..do tej pory przetestowalam cala mase kremow matujacych, zwalaczajcyh niedoskonalosci itd i ten byl jednak najlepszy.cena tez nie taka zla bo na allegro mozna znalezc bardzo fajne okazje np 29zl plus przesylka wiec to naprawde tanio jak za ten produkt.z calej serii normaderm to moim zdaniem najlepsza rzecz,tonik czy zel wogule mnie nie zachwycily,krem na noc tez jest baardzo fajny.polecam dla cieprliwych,poniewaz efektu nie ma po tygodniu ale po dluzszym stosowaniu mimo to warto

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić piniata za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobrze matuje
  • Moim zdaniem bardzo dobry krem! Matuje genialnie. Żaden inny krem nie robi tego tak dobrze. Trzeba jednak pamiętać aby na noc nakładać dobrze nawilżający krem (za co odejmuje jedna gwiazdkę), ponieważ po dłuższym stosowaniu może troche przesuszać. Rano nakładamy vichy normaderm i masz pewność, że cały dzień nie świecisz się jak reflektor Nie zauważyłam żeby sie rolował jak pisały tu inne recenzentki. Pewnie jest to kwestia dobrego nawilżania w nocy. Moim zdaniem cena jest adekwatna do działania. Kupuję go jak mnie stać
    POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić nasia90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie
  • Moja cera jest dość sucha i ma trochę przebarwień, kilka zaczerwienień. Skusiłam się więc na ofertę Vichy, z racji tego, że zawsze bardzo ceniłam tę firmę.

Plusy:
    + zaczerwienienia trochę zbledły
    + wszelkie krostki szybciej znikają
    + fajna konsystencja kremu
    + estetyczne opakowanie
    + zapach

Minusy:
    - łuszczy się okropnie (co wyklucza go jako bazę pod podkład)
    - po tej cenie oczekiwałam lepszych efektów
    - nie nawilża tak, jak potrzebuje tego moja skóra
    - po opakowaniu nie widać zużycia

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

Chcesz pochwalić ksandrale za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbyt
  • matuje, cera wydaje się mniej tłusta, ale w zamian za to jest strasznie wysuszona - łuszczy się na policzkach...
    idealny krem dla cery mieszanej to dla mnie taki który matuje ale też awilża... więc Normaderm odpada

Chcesz pochwalić ajlenrok za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni za taką cenę
  • używałam praktycznie całej serii normaderm, za krem wzięłam się już po zanikaniu trądziku z młodości w celu usunięcia przebarwień.

mimo tego co obiecuje producent i generalnie mojego zachwytu nad tą serią:

- przebarwienia wcale nie znikają, może odrobinę zbledły
    - drogi
    - niespecjalnie wydajny, ale używałam go codziennie bo miałam na co:P
    - strasznie kichałam od jego zapachu!!! był to pierwszy i ostatni taki przypadek, niestety było to uciążliwe bo przebarwienia miałam głównie pod nosem i na brodzie

+ fajne opakowanie z pompką, wylatywało tyle ile chcesz
    + nawilża

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Chcesz pochwalić gargamel88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Razem z całą serią - świetny
  • Dostałam go w prezencie razem z peelingiem i żelem, już kilka lat temu. Miałam wtedy straszne problemy z trądzikiem, a moja twarz świeciła się niczym żarówka - zwykle po godzinie od mycia jej, nie stosowałam więc żadnych kremów w celu uniknięcia spływania i zatykania jej. Był to pierwszy krem, który skóry twarzy nie zatykał, miałam wrażenie że wreszcie zaczęła pod jego warstewką oddychać. Efekt matowienia nie utrzymywał się długo, ale też nic z twarzy nie spływało. W tym momencie go nie używam, ale jeśli będzie trzeba, to na pewno wrócę.

Używam tego produktu od: Ponad trzy lata
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

Chcesz pochwalić kinjaneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Poszukiwałam czegoś normalizującego moje wydzielanie sebum w ciągu dnia i żeby nadawało się pod makijaż, wybór spontanicznie padł w aptece na Normaderm.
    Uwielbiam żel do mycia twarzy z tej serii, więc stwierdziłam, że może krem też się sprawdzi.

Krem matuje, zwęża pory, ale moim zdaniem nie nadaje się pod makijaż, a na pewno nie pod podkład Revlon Colorstay, być może lepiej sprawdzi się pod podkładami nawilżającymi.

Plusy:
    - matuje
    - pozostawia skórę zmatowioną na dobre kilka godzin
    - wysusza stany zapalne
    - zwęża pory
    - higieniczne opakowanie z pompką

Minusy:
    - nie współgra z podkładem Revlon CS, podkład nałożony na krem Vichy Normaderm podkreśla suche skórki
    - wysusza nie tylko niedoskonałości, ale skórę w miejscu gdzie został położony
    - czasami szczypie mnie po nim twarz
    - opakowanie, w którym nie widać zużycia

Teraz używam go tylko na strefę T, a na resztę twarzy krem nawilżający.

Nie kupię więcej, krzywdy mi nie zrobił, ale na pewno nie jest wart tych 70 zł, które za niego dałam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić magdagorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dawno, dawno temu...
  • Kiedyś miąłm problemy z wypryskami i skuszona obietnicą poprawy wydałam na ten krem grube pieniądze. To była moja najgorsza wpadka. O wiele lepsze były nawet drogeryjne, popularne kremy od tego czegoś... Podrażnił mi skórę, wysuszył, aż piekło... Do dziś nie rozumiem, co to miało być. To tak jak się smarować spirytusem salicylowym.

Minusy: nie dział, podrażnia, wysusza, szczypie, jest strasznie drogi w porównaniu do spirytusu salicylowego, który jest chyba jego głównym składnikiem...

Plusy - ładna reklama w tv?

Używam tego produktu od: Dawno używałąm
    Ilość zużytych opakowań: Kawałek jednego, trzeba było oddać

Chcesz pochwalić Wong Fei Hung za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie!
  • Kiedyś dostałam próbkę tego kosmetyku. Na początku nie byłam do niego przekonana. Pamiętam, że po użyciu nasilił się wysyp... "niespodzianek"
    Kilka dni temu, w akcie desperacji, wróciłam do Normaderm... I o dziwo! Zauważyłam, że stan mojej cery bardzo się polepszył. Czerwone ślady stały się prawie(!) nie widoczne. Co jakiś czas, coś wyskoczy, ale po jednym dniu już się spłyca. Na moją cerę działa świetnie. Faktycznie trochę wysusza. Ale nie jest to dla mnie problem, bo na co dzień nawilżam buzię podkładem z lekkim kremem antybakteryjnym UNDER 20, i po problemie
    Jedynym minusem, jak dla mnie, jest zapach.
    Używam tego produktu

od: tygodniaIlość
    zużytych opakowań: 1 próbka 15ml

Chcesz pochwalić music88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka!
  • Kompletna porażka! Nie dość, że nie pomógł to jeszcze zaszkodził. Wysusza potwornie, podrażnia!
    Pudełko fatalne, połowa kremu zostaje nie wypompowana ale to i tak nieduża strata bo krem jest beznadziejny
    Mogę podziękować rewelacyjnej reklamie Vichy, że dałam się naciągnąć na taki słaby produkt.

Używam tego produktu od: już nie używam, używałam 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić SexPistols za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Jestem posiadaczka cery mieszanej z niedoskonałościami i wszelkie dobrodziejstwa jakie wypisuja o tym kremie powinny zadziałac na takiej skórze, niestety nie w moim przypadku.
    Krem jest beznadziejny, w ogole nie zauważam poprawy stanu cery, choc stosowalam go nawet rok czasu,co gorsze stan ten sie pogarsza i wyskakuja nowe niespodzianki. Niepolecam!Używam tego produktu od: 5 lat temuIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić brunii za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • chciałam z nim walczyć z pryszczami ale niestety poległ. na blizny i plamy jest dobry. matuje, nie podrażnia . Nawilżenie marne, ale nie o to w nim chodzi. zwęził pory.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić hipopotam33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia w drogim opakowaniu.
  • Kupiłam go ot tak, bo TŻ prosił mnie o coś co mu pomoże zmierzyć się z zaskórnikami i trochę polepszyć stan jego cery. Wpadłam do apteki, akurat przy okazji wziełam, o matko! Co to był za błąd!

-Krem towrzył białe smugi na twarzy, więc na dzień według mnie średnio się nadaje,
    -Twarz piekła, swędziała i miałam wrażenie, że zapycha i mnie i mojego TŻ,
    -Bardzo niewydajny w stosunku do ceny,
    -Zapach również pozostawał wiele do życzenia.

No cóż, bardzo się zawiodłam i nigdy do niego więcej nie wrócę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Queeniak za czytelną i pomocną recenzję?
  • uczula
  • Jest nie do mojej cery, podrażnia, skóra jest po nim zaczerwieniona i piecze. Kiedy jest bardzo wysuszona i jedyne o czym marze to posmarowanie jej kremem nawilżającym, nałozenie tego kosmetyku wcale nie przynosi oczekiwanej ulgi. Owszem, nawilża, ale pieczenie jest strasznie nieprzyjemne.

Ilość zużytych opakowań: pół tubki

Chcesz pochwalić waniliowetruskawki za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega krem
  • krem jest niesamowity. Jedyny nawilżający jakiego mogę używać. Po stosowaniu go przez dwa pierwsze miesiące zniknęło mi wszystko! A chodziłam ze swoimi problemami do dermatologa i używałam różnych mazideł. pozstanowilam w akcie desperacji zainwestowac w vichy i jestem bardzo zadowolona. uzywam tez inne produkty z serii. Stan cery poprawil sie naa tyle, ze nie musze juz uzywac kryjacych podkladow. Mam gladką buźkę. Krem ma lekka konsystencje, ładnie się wchłania, nie jest tłusty, ma przyjemny, świeży zapach.

Chcesz pochwalić rudagirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy ze wszystkich w tej serii!
  • No coz....zaluje ze juz go nie ma....okazal sie najlepszym rozwiazaniem dla mnie...nie wysuszal (jak te nowo powstale), pory byly po nim prawie niewidoczne, usuwal niedoskonalosci (nawet skutecznie), cera wygladala zdrowo - uzywajac go nie nakladalam juz podkladu bo podobal mi sie wyglad buziaczka po tym kremiku

Caly czas kupuje probki na Allegro i mam nadzieje ze szybko sie nie skonczal !!!!

Używam tego produktu od: Uzywalam 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: duzo

Chcesz pochwalić ASalvatore za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podobał mi się
  • W zaprzyjaźnionej aptece dostałam sporą ilość próbek tego typu. Krem mnie zaskoczył- dość pozytywnie. Trwale matowił moją tłustą cerę, wyrównywał koloryt cery i wygładzał cerę. Po tygodniu używania zauważyłam drobną poprawę cery, ale skończyłam wszystkie próbki. Miał fajną, nietłustą i szybko wchłaniającą się konsystencję, przyjemnie orzeźwiał i chłodził cerę. Jedyne minusy to straszliwa cena i to, że wysuszał.

Plusy:
    -zauważyłam poprawę cery
    -matowił
    -wygładzał
    -wyrównywał kolor cery
    -przyjemna konsystencja
    -ładny zapach

Minusy:
    -strasznie drogi!
    -wysuszał
    -nie wiem czy jest wart swojej ceny

Zastanawiam się nad zakupem pełnowymiarowego opakowania.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 5 próbek 9 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Toxic Berry za czytelną i pomocną recenzję?
  • straszny!
  • Używałam tego kremu parę lat temu, przez kilka miesięcy.

Mam cerę (tzn. miałam cerę) mieszaną ze skłonnościami do trądziku. Raczej nie miałam problemów z suchą czy zrogowaciałą skórą.

Na początku byłam strasznie zadowolona z efektu. Bardzo szybko zadziałał - niedoskonałości zaczęły znikać i nie pojawiały się nowe. Strasznie mnie to cieszyło. Skóra była bardzo przyjemna w dotyku, gładka.
    Jednak po pewnym czasie skóra zaczęła się robić sucha w okolicach nosa i na policzkach. Odstawiłam go ale chyba było już za późno.
    Mimo że już go nie używałam w bardzo krótkim czasie moja skóra zrobiła się strasznie zrogowaciała, czerwona, niesamowicie podrażniona, odczuwałam ogromny świąd. Praktycznie miałam łupież na twarzy, skóra się sypała płatami.
    Do tej pory z tym walczę, używając wiele różnych kremów i lecząc się sterydowo, ale nic nie pomaga.

Nie wiem czy ten krem się do tego przyczynił, myślę, że po części tak, ale zapewne to nie tylko jego wina.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: ok. 2

Chcesz pochwalić judi18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny ale napewno nie jest wart swojej ceny
  • nie przepadam za marką vichy ponieważ już nie raz się spazyłam na kosmetykach tej firmy prawie wszystkie podrażniały moją cerę
    ten krem jest nawet fajny dostałam go od siostry sama nie wydałabym na niego tyle kasy

+ po zastosowaniu skóra robi się głatka świerza i matowa kolor staje się zdrowy i jednolity przebarwienia znikają
    + zawiera przyjemne dla nosa substancje zaapachowe które o dziwo mnie mie podrażniają

- jestem niemile zaskoczona ponieważ krem przy samym brzegu zasycha i trzeba trochę wycisnąć tej gęstej konsystencji zanim dojdzie się do normalnej substancji co jest bardzo nieekonomiczne
    nie wiem dlaczego tak się dzieje ponieważ krem jest szczelnie zamknięty miałam już wiele kosmetyków z pompką a z czymś takim pierwszy raz się spotykam
    - strasznie się roluje na twarzy dlatego trzeba mieć wprawę w jego nakładaniu
    - nie nadaje się pod makijaż
    - nie radzi sobie z trądzikiem

Używam tego produktu od: trzech tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Patus582 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z pewnością nie zapracował na swoją cenę.
  • Oczarowana opisem, czułam się jakby ktoś stworzył ten krem z myślą o mnie, pomyślałam, że nie tylko ja mam problemy z zaczerwieniami, zaskórnikami i jeszcze do tego te rozszerzone pory. Po dłuższym wpatrywaniu w lusterko znalazłam nawet nierówności, więc stwierdziłam: nie ma bata! ten krem jest właśnie dla mnie. Pierwszy dzień nic, drugi nic, ale cierpliwa jestem... skończyło się opakowanie i mogę stwierdzić, że cerę jaką miałam taką mam.
    Zapach przyjemny, i pod makijaż też jest dobrym rozwiązaniem, ale znam dużo tańsze kremy, które spełniają ten warunek.
    Mi nie pomógł, ale też nie zaszkodził. A byłam pełna nadziei, że za te pieniądze znajdę coś co chociaż pomoże na zaczerwienienia na skórze.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić nina333 za czytelną i pomocną recenzję?