Iwostin, Rosacin, Krem na dzień łagodzący skórę z trądzikiem różowatym SPF 15

Powiększ Iwostin, Rosacin, Krem na dzień łagodzący skórę z trądzikiem różowatym SPF 15

Zgłoszony przez mikesimon

Krem na dzień łagodzący skórę z trądzikiem różowatym SPF 15. Neutralizuje rumień już od pierwszej aplikacji (wg badania in vivo w Niezależnym Laboratorium Badawczym), łagodzi i natychmiast redukuje podrażnienia, działa bardzo silnie przeciwrumieniowo, utrzymuje prawidłową równowagę flory bakteryjnej, silnie wzmacnia kapilary.
Wskazania: codzienna pielęgnacja skóry z trądzikiem różowatym zarówno w fazie Prerosacea i utrwalonych zmian naczyniowych, jak i pozostałych bardziej zaawansowanych fazach. Jest odpowiedni jako baza pod makijaż. Ma beżowy, neutralizujący rumień, kolor.
Substancje aktywne:
- Neutrazen™ - długotrwale zmniejsza nadreaktywność skóry na bodźce zewnętrzne i wewnętrzne. Hamuje aktywność neuropeptydów odpowiedzialnych za czerwienienie się i wrażliwość skóry.
- Pronalen Aesculus™ - wzmacnia napięcie naczynek, działa przeciwrumieniowo i poprawia cyrkulację krwi. Wraz z witaminą C wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.
- Optisol ™ - optycznie maskuje zaczerwienienia i niedoskonałości skóry.
- Biolin - prebiotyk, który sprzyja rozwojowi pożytecznych organizmów bytujących na skórze, bez stymulowania wzrostu bakterii szkodliwych.
- Witamina C -chroni skórę przed wolnymi rodnikami, dzięki czemu zapobiega procesom degeneracyjnym i starzeniu się skóry. Rozjaśnia skórę, wspomagając usuwanie przebarwień, uszczelnia i uelastycznia naczynia włosowate, stymuluje produkcję kolagenu.
- Physiogenyl® - działa energizująco, stymuluje wzrost i regenerację komórek. Ogranicza wykwity trądzikowe. Stanowi doskonale źródło energii oraz cennych pierwiastków śladowych, takich jak cynk i mangan. Zapewnia również odpowiedni poziom nawilżenia naskórka.
- Fotostabilne filtry UVA i UVB - skutecznie chronią delikatną i zaczerwienioną skórę przed drażniącym działaniem promieniowania UV, pod którego wpływem kruche naczynia ulegają rozszerzeniu i wykazują tendencję do pękania.

Skład: Aqua, Iwonicz Aqua, Propylheptyl Caprylate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Octocrylene, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Inulin, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Distearate, Isohexadecane, Sodium Stearoyl Glutamate, Titanium Dioxide, Tri-PPG Myrityl Ether Citrate, Sorbitan Isostearate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Olus Oil, Camelina Sativa Oil, Vegetable Oil, Camelina Sativa Seed Oil, Alpha-glucan Oligosaccharide, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Dextran, Palmitoyl Tripeptide-8, Propylene Glycol, Hippocastanum Seed Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese PCA, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Xanthan Gum, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide

• idealny jeśli chcemy pogorszenia skóry
  • Nie zasługuje on na nawet część gwiazdki bo niby za co?
    Polecam postarać się o próbkę chyba, że ktoś lubi ryzyko
    Mam skórę nadwrażliwą, mieszaną, odwodnioną, zaczerwienioną, od czasu do czasu pojawia się jakiś wyprysk (najczęściej przed miesiączką)
    Nigdy nie zdażyło się by jakikolwiek krem, serum, maseczka czy cokolwiek spowodowało u mnie wysyp krostek TEN produkt to spowodował!!!
    Po 1 aplikacji po kilku godzinach miałam mnóstwo nowych krost! I ciągle się pojawiały nowe!

Zaleczyłam je i dałam szansę ponownie.
    Ta sama sytuacja! Wysyp nowości!!!

To jest efekt tegoż produktu. Redukcja rumienia po 1 aplikacji? Chyba u osoby która go nie posiadała przed aplikacją

Jedynym plusem było to, że nie kupiłam tego produktu, a testowałam próbki.

Używam tego produktu od: dwukrotna aplikacja
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić Alienika_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie...
  • Zachęcona opiniami na wizażu i faktem, że jednak jest to dermokosmetyk skusiłam się na ten produkt. I cóż mogę powiedzieć...nie chce ze mną współpracować. Dodam, że mam cerę naczynkową, mieszaną.

+ wydajny. w moim przypadku niestety

+/- nawilża, ale tylko krótkotrwale
    +/- ładnie wygładza buzię, ale...(jak wyżej) na krótko

i to tyle jeśli chodzi...w sumie o neutralność, bo zaletami bym tego nie nazwała. Szkody niestety też wyrządził.

- zapchał moją i tak nieciekawą, ze względu na typ cery, twarz (po jakichś 2 tyg. stosowania)
    - on ma za za zadanie redukować zaczerwienienia? nie zauważyłam...
    - cena. za 40 zł liczyłam chociaż na maleńki cud.

Po prawie 2 miesiącach stosowania rozstaję się z nim. Jestem zmuszona umieścić go w koszu.

Używam tego produktu od: miesiąca i już dłużej nie dam rady

Chcesz pochwalić karolina23051995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Na początku zaznaczam, że nie mam cery z trądzikiem różowatym, lecz "jedynie" naczynkową. Krem pachnie tak, jak powinien pachnieć dermokosmetyk

+ faktycznie redukuje zaczerwienienia i sprawia że cera jest bardziej jednolita

- mógłby troszkę lepiej nawilżać
    - zamknięcie tubki trochę nieszczelne

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić RedPansy za czytelną i pomocną recenzję?
  • cztery z plusem
  • Właśnie zużyłam swoją pierwszą tubkę.
    Używałam duetu - kremu na noc i na dzień.
    Kemu na noc używam zamiennie z innymi kosmetykami na noc i zostało mi go jeszcze troche ten się trochę szybciej skończył, używałam codziennie.

Jako, że kremów do skóry z trądzikiem różowatym jest dość mało nie mogę przebierać i biorę co jest. Ziaja, Pharmaceris, Iwostin i Dermedic..

Pharmaceris jest z trochę wyższej półki cenowej, zakupiłam go na promocji -40% w aptece DOZ.

Krem koloru jasnego beżu - nie przeraziło mnie to - wcześniej używałam Dermedic który był koloru zielonego ;P
    Wchłania się i kompletnie nie widać go na skórze, wchłania się i niestety zbyt mało nawilża, zwłaszcza policzki ( używałam w sezonie jesienno zimowym ), musiałam dokładać dobie dodatkowo krem nawilżający. Jeśli chcemy nałożyć kilka warstw tego kremu to zaczyna się rolować.
    Nadaje się pod makijaż.
    Razem z kremem na noc tworzą fajny duet i widocznie poprawił się stan mojej cery.
    Nie zapycha a wręcz zauważyłam mniej niechcianych gości na twarzy.
    Nie ma zapachu - plus.
    Opakowanie tubka jest ok - można kontrolować zużycie, pod koniec gdy nie chciał się wycisnąć rozcięłam tubkę i na ściankach było jeszcze sporo kremu ! Wystarczyło go jeszcze na 4 dni smarowania.

Jestem jak najbardziej na tak i na pewno jeszcze kupię !
    Cena adekwatna do jakości - polecam !

Używam tego produktu od: października

Chcesz pochwalić hellojza za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Krem ten zużyłam w wielkich bólach.

Nieststy nie ukoił moich zaczerwienionych policzków, nie nawilżył mnie specjalnie i co naprawdę mnie zaskoczyło zupełnie nawet odrobinę nie zmniejszył rumienia na policzkach. Lepsze działanie przypisuję nivea soft

Poza tym dość irytował mnie kolor tego specyfiku. Za taką cenę zupełnie nie polecam Dodatkowo po tym jak nie poradził sobie z moimi zaczerwienianiami nie wyobrażam sobie żeby mógł ukoić skórę z trądzikiem różowatym.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić mechat za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny w leczeniu tego typu trądziku !
  • Odkąd dowiedziałam się, że mam problem z trądzikiem różowatym byłam niezadowolona, ponieważ jest to bardzo trudny do wyleczenia typ trądziku. farmaceutka poleciła mi w aptece ten iwostin i okazało się,że był to strzał w 10 ! genialnny produkt, mega zastosowanie, świetny skład, matuje elegancjo. cały jest naj. z czystym sumieniem polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić teesterkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale nie szybko
  • Iwostn Rosacin na dzień przepisała mi moja dermatolożka ze względu na cerę naczynkową i obawę wystąpienia trądziku różowatego. Stosuję krem już 3 miesiąc i myślę, że cera wygląda lepiej, choć nie znacznie lepiej. Z tego co mówiła mi lekarka to raczej krem zapobiegający ew. powikłaniom w przyszłości niż krem mający sprawić, że cera będzie wyglądała lepiej teraz.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić aga_ta91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • A ja w przeciwieństwie do poprzednich recenzentek jestem bardziej zadowolona właśnie z kremu na dzień, krem na noc z tej serii kompletnie się u mnie nie sprawdził. Ale do rzeczy, nie mam zdiagnozowanego trądziku różowatego (choć dermatolog mi przepisywał maść na trądzik różowaty), mam raczej zwykły trądzik, ropne grudki w okolicach brody i policzków i czasami zaczerwienienia. Ten krem bardzo sobie chwalę przede wszystkim za to, że jako jeden z nielicznych mnie nie zapchał i żadne nowe niespodzianki podczas stosowania go nie wyskakiwały. Do tego dobrze nawilża, nadaje się pod makijaż, a dzięki temu beżowemu odcieniowi, cera wygląda na zdrowszą i zaczerwienienia są mniej widoczne. Nie jest to w żadnym wypadku krem tonujący czy koloryzujący, nie nadaje koloru, jednak cera wygląda zdecydowanie lepiej, niż po zwykłym kremie nawilżającym, jest uspokojona. Minusem może być to, że się świeci po nałożeniu, ale dla mnie to nie problem, bo w domu mogę się błyszczeć, a gdy gdzieś wychodzę, to zawsze używam podkładu lub kremu BB, coby ludzi nie straszyć Polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić ayame86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • używałam razem w kremem na noc z tej samej serii. o ile z kremu na noc jestem przogromnie zadowolona, to krem na dzień nie spełnił w 100% moich oczekiwań.
    krem jest beżowy, bezwonny, szybko się wchłania, nie zapycha, ale moją skórę niewystarczająco nawilża. w okolicach nosa, policzków i brwi łuszczyła mi się skóra. gdy próbowałam zaaplikować ponownie po pierwszym wchłonięciu rolował mi się podkład. szukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: październik
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić adula91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • poprawny
  • Powiem tak, jeśli ktoś ma prawdziwy problem z trądzikiem różowatym, tj. hormonalny i nasilony trądzik na żuchwie, policzkach i szyi z okropnym rumieniem, to ten krem nie zdziała nic, ale nie pogorszy sprawy, co jest bardzo ważne. Ma przyjemną konsystencję, nie zapycha, a nawilża, nie podrażnia. Ja mam poważny problem i jedyne lekarstwo dla mnie to wizyty u ginekologa-endokrynologa, który stara mi się pomóc, ale krem jest w porządku, bo przynajmniej mam poczucie, że dbam o skórę w odpowiedni dla niej sposób. Najgorsze jest to, że NIE ZMNIEJSZYŁ RUMIENIA i swędzenia, skóra dalej jest jak ogień i po umyciu wysuszona i piekąca.
    Minusy:
    -cena
    - śmiesznie niski filtr
    - nie zmniejsza podrażnienia i rumienia

Chcesz pochwalić Uhubuhu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny krem
  • Swietny krem i niezwykle tani porownujac jakosc do ceny. Swietnie likwiduje zaczerwienia, uspokoja skore i wzmiacnia ja.
    Zanim ktokolwiek z rumieniem czy tradzikiem rozowatym wystawi temu kremowi ocene negatywna niech sie zastanowi- krem nie sprawi ze to zniknie, to jest tylko dodatek do terapi laserowej. Sam krem cudow nie zdziala.

Po 4-5 zabiegach laserem IPL, uzywajac tego kremu, oraz na zmiane z innym na recepte na noc, oraz kremu z avene bodajze antirougerous-jakos tak, efekty samo spektakularne-pozbylam sie problemu rumienia.

Używam tego produktu od: Miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Annabella_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm
  • Krem jest dobry, to napewno Mam na myśli działanie- łagodzi skórę i poprawia jej kondycję. Skóra jest "grubsza" i zmniejsza się jej wrażliwość. Nie zapycha, nie podrażnia, pomaga w redukcji niedoskonałości. Mnie jednak nie odpowiada jego konsystencja, po nałożeniu podkładu, świeci mi się po nim twarz. Krem ma beżowy kolor, co ma pomagać w tuszowaniu niedoskonałości i rozszerzonych naczynek, ale sama nie wiem, czy działa w taki sposób. Dodaję jeszcze plusy za skład, opakowanie w formie tubki oraz polskiego producenta.

Ilość zużytych opakowań: 1, niepełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FashionFarm za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • cudowne dopelnienie
  • Kupilam go po tym jak zobaczylam jakie cuda dziala krem na noc z tej serii.
    Kremik sie pieknie wchlania,delikatnie pachnie.
    Ma dodatkowo taki bezowy kolor by tuszowac drobne naczynka /ja jednak tego efektu nie zaowazylam u siebie/.
    Nie wiem czy dziala tak mocno jak krem na noc,ale napewno wzmacnia jego dzialanie.
    Jestem na tak.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić iekd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam wszystkim posiadaczkom wrażliwej cery
  • To już mój piąty krem firmy Iwostin i zdecydowanie najlepszy. Wspaniale łagodzi wszelki podrażnienia, rewelacyjnie się wchłania, skóra jest po nim miękka, aksamitna i uspokojona. Długo szukałam kremu do mojej bardzo wymagającej , alergicznej, wrażliwej i źle tolerującej wszelkie kremy skóry. Bardzo dobry jako krem pod makijaż, nie pozostawia tłustej warstwy, podkład długo się na nim utrzymuje. Polecam nie tylko posiadaczkom trądziku różowatego, ale wszystkim wrażliwcom i alergikom.

Chcesz pochwalić nashira76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • łagodzi i poprawia stan skóry
  • Świetny krem nie tylko do cery z typowym trądzikiem różowatym. Ja mam po prostu wrażliwą skórę i tendencję do niedoskonałości i sprawdził się. Lekki, wchłaniający się do matu, nieźle współgra z podkładem, a i sam fajnie niweluje zaczerwienienia(jest lekko barwiony).

Po dłuższym stosowaniu zauważyłam dużą poprawę jeżeli chodzi o widoczność naczynek, czerwienienie się. Skóra jest nawilżona, jakby grubsza, mniej wrażliwa. Wszystkie niedoskonałości też lepiej się goją.

Reszta serii- emulsja i krem na noc też są warte polecenia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alkaxy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny, porządny krem
  • Lekka, przyjemna konsystencja; łatwo się nakłada. Nie zakleja, nie zapryszcza, rzeczywiście łagodzi podrażnienia. Stosuję go jako filtr przeciwsłoneczny i jako bazę pod makijaż.
    Mało ukrywa zaczerwienienia, ale jest wyjątkowo dobry w neutralizowaniu istniejących.
    Zakakująco wydajny.

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno

Chcesz pochwalić Shiraishi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
    +szybko się wchłania
    +nie czuć go na twarzy
    +wydajny
    +cena

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić MrsMaskara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zanim kupisz - poproś o próbkę
  • Zalety:
    + lekka konsystencja,
    + nadaje się pod makijaż,
    + bezzapachowy,
    + nie zawiera parabenów,
    + bogaty w składniki odżywcze i lecznicze,
    + filtr UV.

WADY:
    + uczula - zwiększa podrażnienia i reaktywność skóry,
    + wysusza,
    + powoduje swędzenie skóry.

Nigdy, żaden krem, czy inny kosmetyk, nie powodował u mnie jakiejkolwiek reakcji uczuleniowej. Niestety, cała seria kosmetyków Iwostin Rosacin, tj. kremy: na dzień, na noc oraz emulsja, spowodowały bardzo silne podrażnienie skóry, zaczerwienienie. swędzenie, wysuszenie, skóra stała się bardzo szorstka (mam cerę mieszaną).
    Po dwóch dniach stosowania kosmetyków z serii Iwostin Rosacin miałam prawie trzytygodniową kurację odczulającą - maść sterydowa i nagietkowa, leki antyalergiczne, wapno, i kwas borowy do przemywania twarzy oraz do robienia kompresów. Jest znaczna poprawa, ale skóra jeszcze jest zaczerwienionia i podrażnionia.

Lekarze dermatolodzy zalecają te kosmetyki a pacjentki je chwalą. Ale jednak ...

Jeżeli macie tylko możliwość - pierw poproście o próbkę kremu (kremów i emulsji).

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: zero

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić b_iskierka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Rewelacyjny
  • Plusy:
    + lekka konsystencja
    + porządnie nawilża
    + łatwo się wchłania
    + nie uczula (mam bardzo wrażliwą i skłonną do podrażnień cerę, więc jak mnie nie uczula, to chyba już nikogo nie ruszy )
    + świetny pod makijaż
    + rzeczywiście koi i "gasi" skórę skłonną do zaczerwieniania się

Trudno to nazwać minusem, niemniej:
    - oczekiwałabym wyższego filtra, bo przy cerze z trądzikiem różowatym SPF 15 to minimum na kompletnie pochmurne dni.

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić Aasa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno kupię go ponownie

• Dla mnie bomba; )
    Ten krem jest po prostu niesamowity Zaspokoaja dosławnie wszystkie potrzeby mojej skóry:

+ głęboko nawilża, dzięku niemu zapomniałam już jak to jest czuć ściągniętą skórę na twarzy (mimo, że mam skórę mieszaną )
    +łagodzi zaczerwienienia
    + idealny do stosowania pod makijaż
    + nie zapycha
    + bogaty skład
    + zawiera filtr

Ze względu na to, że nakładam go dużo po 3 tyg, stosowania zostało mi ok. 1/3, ale to i tak dobry wynik.

Mam skłonności do zaczerwienień i zauważyłam, że ten krem je zmniejszył już po kilku zastosowaniach.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Chcesz pochwalić katiaK za czytelną i pomocną recenzję?