Caudalie, Creme Gourmande (Krem do rąk i paznokci)

Powiększ Caudalie, Creme Gourmande (Krem do rąk i paznokci)

Zgłoszony przez Paulinka675

Odżywia, działa przeciwutleniająco.
Formuła zawiera opatentowane Polifenole z winogron o działaniu przeciwutleniajacym, Vinolevure*, ekologiczne masło karite, olejek z pestek winogron, awokado, glicerynę roślinną, słodką pomarańczę. Intensywnie odżywia skórę. Skóra staje się gładka, nawilżona i ochroniona. Nie pozostawia tłustego filmu.
0% parabenów, fenoksytanolu, barwników, olejków mineralnych, nie powoduje zaskórników.

Skład: Aqua (Water), Glycerin*, Cetearyl Alcohol*, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit*, Glyceryl Stearate*, Tocopheryl Acetate*, Persea Gratissima (Avocado) Oil Unsaponifiables*, Dimethicone, Sodium Cetearyl Sulfate*, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Parfum (Fragrance), Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract*, Palmitic Acid*, Sodium Hydroxide, Carbomer, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Geraniol, Limonene, Linalool. *Origine Vegetale - Plant Origin - Pflanzlichen Urprungs - Origine Vegetale

/s/

• nie znalazłam jeszcze lepszego i... już chyba nie będę szukać
  • to najcudowniejszy krem na świecie!
    skład- idealny! zapach boski! a właściwości- genialne
    otula dłonie przyjemną (nie-klejącą!) powłoczką i czuć, że je chroni
    dłonie wyglądają na bardzo zadbane, wypielęgnowane i po dłuższym stosowaniu widać, że są rozświetlone, przyjemnie gładkie... no cudo!
    warto czekać na promocję- ja w swojej ulubionej aptece na mieście znajduję go często za 29zł za sztukę, a że jestem tam stałą klientką to dostaję jeszcze 10% rabatu i od razu robię zapasy no bo w normalnej cenie trochę drogo... ok.50zł ale wydaje mi się, że warto!

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: ok. 3-4

Chcesz pochwalić Aileen88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezkonkurencyjny
  • Najlepszy krem do rąk, jaki miałam.
    Upolowałam na promocji, za połowę ceny i zakochałam się.
    Lekka konsystencja, łatwo się wchłania, i przede wszystkim NAWILŻA. Dość wydajny - używałam przez jakieś 2 miesiące.
    Zapach też bardzo ładny, nietuzinkowy.
    Gdyby nie ta cena....

Używam tego produktu od: używałam przez 2 miesiące

Chcesz pochwalić m00ha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 173 raz(y)
  • Luksusowe pieścidełko do dłoni
  • Krem udało mi się kupić za 19 zł (przecena z... 59zł) i tyle za krem do rąk mogę zapłacić, ale prawie 60 zł to stanowcza przesada. Tym bardziej że krem żadnych cudów nie robi, jest bardzo dobry, ale nie wybitny.
    Największym atutem moim zdaniem jest zapach, naprawdę przepiękny, bogaty, cytrusowo-winogronowy. Wyczuwalny długo, także przez otoczenie, ale nie jest to nic męczącego - są to zdecydowanie naturalne, złożone aromaty. Za to ma u mnie największy plus, zresztą własnie tym Caudelie podbiło moje serce.
    Co do pielęgnacji to ładnie zmiękcza, wygładza, jednak na moje przesuszone dłonie jest nieco za słaby. Szybko się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy. Na noc muszę go "zaimpregnować" na wierzchu czymś wazelinowym i cięższym.
    Krem wydajny, opakowanie miłe dla oka, wygodne w użyciu (precz z zakrętkami! ) i ogólnie jest miło. Gdyby nie przegięta cena na pewno jeszcze bym po niego sięgnęła, ale sorry Winetou - może Neutrogena tak bosko nie pachnie, ale pielęgnuje lepiej i jest 4x tańsza.

Używam tego produktu od: 4 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pris za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy krem do rąk
  • Mój krem ma fioletowe (a nie zielone) opakowanie
    + zapach i jeszcze raz zapach
    +konsystencja
    +natychmiastowe wchłanianie
    +bezpośrednio po użyciu dłonie są aksamitnie gładkie

- cena
    -zamknięcie opakowania

Wszystko w jakości tego kremu sprawia, że chciałabym go używać cały czas.

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić justorych za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy krem do rąk
  • Stosowałam sporo kosmetyków z firmy Caudalie i prawie wszystkie mnie zachwyciły. Mają świetne składy, co przekłada się na ich działanie.

Zalety:
    - mocno nawilża i regeneruje skórę dłoni,
    - szybko się wchłania i nie klei się,
    - ma piękny zapach,
    - poręczne opakowanie

Wady:
    - dość wysoka cena

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić olakosmetolog za czytelną i pomocną recenzję?
  • Troszkę zawiedziona.
  • Ostatnimi czasy mam świetną rękę do kosmetyków Caudalie. Wyszukałam sobie kilka perełek, które wymazały wcześniejsze uprzedzenie do tej marki.

Ten krem, niestetety, jest zupełnie średni.

Opakowanie ma bardzo poręczne.

Zapach jest dość intensywny, jak musująca pomarańczowa oranżadka, przełamana świeżością winnego moszczu. Utrzymuje się na skórze około godziny.

Konsystencja dość lekka, krem wchłania się bardzo szybko. Moja skóra lubi go dostawać w dużych porcjach. Jak dla mnie, jest bardzo mało wydajny.

Nieźle nawilża, zmiękcza i odżywia, ale nie odstaje w tym od reszty poprawnych kremów do rąk.

Mam wrażliwą skórę i ręce lekko szczypią mnie tuż po nałożeniu kremu.

Kosmetyk nie zostawia na dłoniach filmu ochronnego,nie lepi się, ale też nie chroni przed zimnem, wiatrem i podobnymi.

To bardzo sympatyczny kosmetyk, choć zupełnie nieszczególny. Raczej nie będę do niego wracać.

Trzy gwiazdki za niezłe działanie, przy uwzględnieniu podrażniania i małe wydajności. Dodatkowe pół za dobry skład.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić night prowler za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super
  • Zacznę moze od tego ze cena tego kremu w Polsce jest obledna,w Belgii kosztuje 7€ więc podobnie jak Neutrogena.
    Krem jest poprostu boski,do tego ślicznie pachnie,szybko sie wchlania,i sprawia ze dłonie stają sie gładkie -czego wiecej mozna chcieć od kremu do rak

Używam tego produktu od: Od stycznia 2013
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3

Chcesz pochwalić crodino za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1247 raz(y)
  • Skutecznie nawilzajacy i szybkowchłaniający
  • Krem Caudalie otrzymałam w postaci dużych próbek do większych zakupów. Krem zachwycił konsystencją, zapachem i wchłanialnością, czym jeszcze?
    Mianowicie:

+ przyjemnością stosowania
    + wygładza skórę dłoni i skórki
    + nawilża
    + odzywia
    + skład i liczne olejki w tym wartosciowe avocado
    + brak parabenów, phenoxyethanolu
    + poprawia wyglad i kondycję skóry dłoni
    + piekny owocowy i pobudzajacy zapach soczyście dojrzałych winogron
    + nie pozostawia zadnej wartswy poza subtelnym gładkim filmem
    + rewelacyjna wchlanialnosc sprawia ze idealnei nadaje sie do codziennej pielegnacji
    + wydajny

- cena

Krem miesci sie w uroczej plastikowej miekkiej tubce stylizowanej na metalową. Bardzo łatwo sie poddaje, dzieki czemu kosmetyk wydostanie do samego końca.
    Konsystencja jest lekka, szybko sie wchłania i pachnie rześko i pobudzająco. Dlonie wygładza natychmiast - tak szybko jak tylko sie wchłonie. Odrazu poprawia komfort, skóra dłoni staje sie miekka, nawilzona i odczuwalnie chroniona. Krem jest w zwiazku z powyzszym idealny na codzien jako lekki nawilzacz i pielegnacja w domu i pracy. Nie tłusci, nie skleja. Pozostawia satynowy film, zapewne dzieki dimethicone. Dłonie są pudrowo gładkie, aż miło dotykać!
    Dla dłoni silnie przesuszonych moze byc nieco słaby, choc ja mimo wymagajacych dłoni nie odczuwałam dyskomfortu.

Cena kremu mimo jego bardzo duzych zalet jest zdecydowanie za wysoka, choc 75 ml to duzo, to nie tlumaczy to zaporowej ceny.
    Posiada bardzo dobry skład a jego przyjemnośc stosowania jest tak duża, że byłabym skłonna kupić pelnowymiarową tubkę. Niestety podobne wrazenia mialam przy Reve de Miel Nuxe, a cena, mimo iż i tak wysoka jak na krem do rąk to nadal do zaakceptowania.
    Krem jest dośc wydajny, choć z uwagi na przyjemnosć stosowania znika dośc szybko.

Krem zdecydowanie wart wypróbowania szczególnie dla dłoni wybrednych i osób szukajacych skutecznych i szybkowchlaniajacych sie kremów bez pozostawiania tłustego filmu.

Polecam!

_____________________________________________________________
    Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 2x15ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ajiv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Od lat byłam wierna kremikowi z Nuxe'a ale odkąd użyłam Caudalie zmieniłam mój typ.
    Ten krem jest idealny! Pozostawia na skórze warstwę ochronną która się nie lepi, czuć ją, ale nie powoduje żadnego dyskomfortu. Ratuje nawet najbardziej zniszczoną skórę, ma piękny zapach i wchłania się w 30 sekund- rewelacja, mimo wysokiej ceny naprawdę polecam, bo nic nie da takiego efektu.
    Skład również jest zachwycający, także warto!!!

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić Brazylijka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki do tej pory mialam
  • Jak w opisie recenzji - najlepszy krem do rak jaki do tej pory mialam! Ma wspanialy zapach, taki lekko pomaranczowy. Przypomina mi oranzade w proszku kupowana w szkolnym sklepiku w czasach dziecinstwa Jednak to za co go najbardziej lubie to jego bezbledne dzialanie - doskonale radzi sobie z przesuszona i szorstka skora moich dloni. Dodatkowo pielegnuje poobrywane skorki i sprawia ze paznokcie sa bardziej elastyczne i blyszczace. Nie wiem czy jakos specjalnie przyspiesza ich wzrost i twardosc bo sama nam z natury dosc odporne i szybkorosnace paznokcie. Blyskawicznie sie wchlania i zostawia przyjemna ochronna warstewke ktora nie jest w zadnym stopniu lepiaca. Dlonie posmarowane na noc rano sa gladkie, miekkie i zadbane. Krem zapakowany jest w estetyczna i miekka tube. Jest go latwo wydostac i mysle ze nie bedzie problemu z wycisnieciem resztek tego cudownego specyfiku.

Jedynym minusem jaki przychodzi mi do glowy jest jego zaporowa cena - w polsce to ok 50 zl, jednak tutaj gdzie mieszkam kosztuje on prawie 18 fr - tragedia!

Jednak po poszukiwaniach idealnego kremu ktory jest nie tylko skuteczny ale takze mnie nie uczula bede musiala jakos przelknac te cene i pozostane mu wierna na dluzej. Tym bardziej ze jest wydajny - odrobina potrafi zdzialac cuda

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić tiger_lily za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij