Szczotka obrotowa do stylizacji włosów Big Hair Hot Air Style 2775U, BaByliss

Powiększ Szczotka obrotowa do stylizacji włosów Big Hair Hot Air Style 2775U, BaByliss

Zgłoszony przez Modna_Lala

Rewolucyjna obrotowa szczotka do stylizacji włosów. Ma na celu zwiększenie objętości i nabłyszczenie włosów. Jonizacja ułatwia układanie włosów, a obrotowa szczotka z miękkiego włosia sprawia , że ułożenie włosów nigdy nie było tak łatwe.2 prędkości obrotowe i 2 ustawienia temperatury plus opcja cool shot. 700W mocy.

Cena: 225zł

• Fantastyczna !!
  • Zawsze radziłam sobie ze zwykłą okrągłą szczotką + suszarka. Włosy coraz dłuższe i trzeba było robić kilka przerw przy układaniu. Zaczęłam szukać czegoś do modelowania żeby ułatwić sobie życie Na BaByliss trafiłam przypadkiem, zobaczyłam filmik jakie cudo można wyczarować i zamówiłam... Jedyne czego żałuję... że nie zamówiłam jej wcześniej ! Moje włosy codziennie prostowane wyglądają teraz cudownie a ja nie zarywam wieczorów żeby dobrze wyglądać. Gorąco polecam produkt bo spełnia oczekiwania w 100 %.

Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić Iberisss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Skusiłam się na tę szczotkę ponieważ przeczytałam dużo pozytywnych recenzji na jej temat. Jak dla mnie idealne połączenie. Nigdy nie radziłam sobie ze szczotką i suszarką jednoszcześnie

Generalnie jestem zadowolona z efektów jakie otrzymuję. Radzi sobie z prostowaniem moich lekko kręconych włosów. Dzięki niej rzadziej używam prostownicy, a głównie o to mi chodziło. Ładnie podkręca końcówki i jest wygodna w użytkowaniu.

Gwiazdkę odejmuję za deliktane wyrywanie włosów, które wkręcają się w szczotkę.

Ilość zużytych opakowań: 1 w takcie

Chcesz pochwalić sandrvnia za czytelną i pomocną recenzję?
  • wadliwy bubel
  • Po początkowych achach i ochach mój entuzjazm osłabł.Faktycznie,szczotka układa włosy rewelacyjnie,niestety po dwóch miesiącach zauważyłam,że szczotka nie dmucha ciepłym powietrzem na całej długości,tylko na samej końcówce,parząc mnie w głowę.Nie wiem kiedy się popsuła,bo możliwe że suszyłam włosy zepsutą szczotką już dużo wcześniej.Po prostu nie łapałam wcześniej za szczotkę podczas suszenia.Odkryłam że w środku szczotki jest taki drucik i jak on jest przy rączce ,to szczotka normalnie grzeje,gdy zaś drucik przesuwał się na skraj szczotki,cała była zimna,tylko końcówka dmuchała wręcz gorącym powietrzem.Na początku zepchnięty na dół drucik trzymał się kilka dni i szczotka pracowała jak należy,ale szybko się wyrobił i powiew powietrza spychał owy drucik na skraj.Poszłam i wymieniłam wadliwy towar.Wzięłam drugą,myśląc że trafiłam za pierwszym razem na bubel.Niestety!!Już po dwóch tygodniach(sic!!) moja nowa szczotka popsuła się w identyczny sposób!!Jestem wściekłą,bo zgubiłam rachunek i chyba pozostanę z tym bublem tracąc pieniądze na inną szczotkę.Nie polecam!!
    Jedną gwiazdkę daję za to,że jednak włosy ukłąda rewelacyjnie...no ale usterki techniczne zupełnie ją dyskwalifikują!!

Używam tego produktu od: od 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: całe 2

Chcesz pochwalić aliena7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • włosy jak od fryzjera
  • Bardzo fajne urządzenie ktoś kto wymyślił tą szczotkę powinien dostać nobla
    Bardzo ułatwia życie. Do tej pory do układania włosów używałam suszarki i okrągłej szczotki. Jeśli układacie włosy w ten sposób to wiecie jak czasochłonne i męczące jest takie układanie. I ciężko uzyskać w ten sposób super efekt. Od kiedy zaczełam używać tej szczotki poranne układanie włosów zajmuje mi dużo mniej czasu. Najpierw posuszam włosy suszarką "bylejak" a później do akcji wkracza szczotka BaByliis. Efekt: Włosy jak prosto od fryzjera. Błyszczące uniesione od nasady i pięknie wymodelowane na końcach. Efekt jest mega Uwielbiam to uczucie zadbanych włosów
    Wszystkie dziewczyny które układają włosy na szczotkę i suszarkę powinny spróbować tego cuda
    Pół gwiazdki odejmuję ponieważ bardzo brakuje mi w niej tego mega zimnego nawiewu. Ta szczotka niby ma zimny nawiew ale dla mnie osobiście on wcale nie jest taki zimny jak być powinien

Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka i mam nadzieję że posłuży mi jeszcze długo

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić lenaa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo, Rewolucja, Nowe życie
  • Ten produkt jest wart każdych pieniędzy, to co zrobił z moim życiem jest niewiarygodne. Nadmienię, że włosy myję każdego ranka, co rano muszę je więc układać. Dotychczas robiłam to na szczotkę, ale zanim doszłam do pracy- moje włosy wyglądały mało spektakularnie:-( Mam włosy blond, do ramion, raczej rzadkie. Kiedy użyłam tej szczotki pierwszy raz nie mogłam wyjść z podziwu- wyglądały jak od fryzjera. Pięknie podwinięte, podniesione u nasady, lśniące i sypkie. Objętość zwiększyła się na pewno o 80 % .Sposób użycia niezwykle łatwy (można obejrzeć na Youtube) . Szczotka jest bardzo lekka i praktycznie układa włosy za nas. Nie wiem jak mogłam żyć bez tego produktu- nie przesadzam- naprawdę to CUDO!!!!!

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Modna_Lala za czytelną i pomocną recenzję?