Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint (Podkład kryjący) (nowa wersja)

Powiększ Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint (Podkład kryjący) (nowa wersja)
Produkt dostępny w 3 sklepach. Cena już od 42,89 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Xczarna

Podkład kryjący w postaci fluidu. Ddoskonale pokrywa niedoskonałości skóry, zabezpiecza ją przed wilgocią, wiatrem, słońcem. Utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Zawiera witaminę E, nawilżający aloes oraz filtr przeciwsłoneczny. Przeznaczony dla skóry normalnej, mieszanej, tłustej i z problemami naczyniowymi. Podkład należy nakładać wklepując jedną lub dwie cienkie warstwy.

Cena: ok. 50zł / 35ml

• Ulubieniec
  • Minusy:
    - może trochę wysuszać, więc trzeba pamiętać o dobrym nawilżeniu skóry
    - nie praktycznie i nie poręczne opakowanie (tradycyjne z pompką byłoby o wiele lepsze )
    - cena
    - dostępność

Plusy:
    - wydajny
    - jasny kolor (dla mnie jako bladziocha ma to ogromne znaczenie, bo podkładów w kolorze idealnym dla mnie jest mało, a tutaj odcień 11 bardzo dobrze się wtapia w kolor mojej cery / szyi)
    - matuje (jeżeli przypudrujemy efekt matu utrzymuje się na prawdę długo)
    - konsystencja (nie za rzadka, nie za gęsta, dobrze się rozprowadza)
    - trwałość (utrzymuje się bardzo długo)
    - krycie (krycie ma bardzo dobre, radzi sobie z większymi i mniejszymi niedoskonałościami, sama mam cerę naczynkową i rumieńce bez problemu kryje)

Jeżeli nakładamy go cienką warstwą, to nie tworzy efektu maski. Można dołożyć drugą (również cienką) warstwę i również bardzo dobrze wygląda.
    Świetnie się utrzymuje na twarzy.

Podsumowując - mój ulubieniec i śmiało mogę powiedzieć, że nawet ideał.

Chcesz pochwalić snoopy4 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit jak stosować kosmetyki

• Znalazłam ideał !
  • W końcu po latach znalazłam podkład idealny.
    Mam cerę mieszaną ze skłonnościami do wyprysków. W zimie dodatkowo moja twarz jest bardzo narażona na zaczerwienienia z zimna. Trudnością było dla mnie dobrać podkład o odpowiednim kolorze, który nie zapychał by mojej cery, a jednocześnie miał dobre krycie. Gosh sprawdził się w 100%. Odkąd go używam, trądzik nie nawraca, skóra oddycha i wygląda świeżo przez cały dzień. Na promocji w Hebe dostępny za ok. 35zł.

używam odcienia 11, najjaśniejszego w gamie, jest to chłodny neutralny beż, bez grama różu <3 strzał w 10

+konsystencja - idealny do nakładania palcami, dla mnie najwygodniejsza metoda (nie rozcieram tylko wklepuję), jest dość treściwy, na początku lekko lepki ale nie zapycha

+krycie - między średnim a mocnym, dobrze ujednolica kolor cery, dobrze zakrywa niewielkie ślady po krostkach, ale na pewno nie poradzi sobie całkowicie ze sporymi problemami skórnymi

+wykończenie - nie jest do końca matowe, ale skóra w ciągu dnia nie świeci się, wygląda bardzo świeżo, do utrwalenie wystarczy bardzo mała ilość pudru

+ trwałość - około 8h bez poprawek wytrzyma na pewno, nie ściera się tak łatwo, nie znika też z nosa

+wydajność - używam już od miesiąca, a podkładu jest jeszcze sporo, dodatkowo pojemność jest większa niż standard - 35ml

+opakowanie - wąski gwint, dzięki czemu produkt nie będzie wylewał się z tubki

Polecam!

Chcesz pochwalić libellule_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • ideał na świecące noski
  • Najdłużej powstrzymuje przebijanie sebum w strefie T, (po 9h odcisnęłam niewielki namiar na chusteczce)
    nie wchodzi w zmarszczki,
    najlepiej nakłada się palcami (nałożyć i wklepać),
    nie zsuwa się pod noskami od okularów (okularnice, znacie ten problem )

Testowałam go w powyższych aspektach (bo to jest dla mnie wyznacznik jakości produktu) na zmianę z podkładem l'oreal true match, inglot hd, revlon colorstay -WYGRAŁ GOSH.

Czy jest drogi to pojęcie dość względne, ale na promocji warto się skusić

Mój świecący nosek nie jest już żarówką, oczywiście jak wbije w niego puder

mój kolor - Gosh X-Ceptional Wear Foundation 12 NATURAL

Używam tego produktu od: maj 2015
    Ilość zużytych opakowań: 2x 35ml

Chcesz pochwalić kagje za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla suchej skóry
  • posiadam kolor natural, kupiłam na Allegro za około 30zł, kolor jest bardzo ładny, nie ma różowych pigmentów, wygląda się w nim zdrowo. Nie jest to podkład matujący- jeśli ktoś ma tłustą skórę musi użyć pudru !!! dla suchej skóry super.
    MINUSEM TEGO PODKŁADU JEST... trudność w nakładaniu.... nieumiejętna posiadaczka owego kosmetyku narobi sobie nim same smugi!!! Przeczytałam że należy ten fluid wklepywać... ciekawe...
    Jakoś radzę sobie gąbką do podkładów- pędzel nie daje rady, dłonie też nie do końca...

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie napoczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ola121282 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Ten podkład nie ma żadnych plusów. Jest drogi, po godzinie świecę bardzo mocno, ściera się po kilku godzinach. Krycie? Jedynie wyrównanie kolorytu, nie przykryje nawet maleńkich przebarwień. Jestem bardzo zła, że dałam się namówić na ten pokład. Pieniądze wyrzucone w błoto. NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Vanir410 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma...
  • Moja skora jest mieszama, Zacznę od plusów:
    -kolor idealny dla mojej cery (posiadam 12 natural)
    -lekki
    -nie tworzy efektu maski
    Minusy:
    -cena
    -malo kryjący
    -nieutrwalony pudrem zaczyna sie swiecic
    -wydaje sie malo wydajny

Ponadto zapach neutralny, niezbyt dobrze dostepny w sklepach stacjonarnych. Najbardziej w tym podkladzie irytuje mnie krycie i to, ze po krotkim czasie skora się swieci... Stąd moja ocena.

Używam tego produktu od: niecałe 2 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xxxlux za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietety nie !
  • Zacznę od tego, że moja skóra jest mieszana z tendencją do wyprysków. Po dłuższym czasie stosowania podkładu Revlon CS chciałam spróbować czegoś o lżjszej konsystencji a jednocześnie, jak obiecuje producent długotrwałego i o wyjątkowym kryciu. Niestety podkład nie nadaje się do mojej skóry, próbowałam go okiełznać na różne sposoby, nakładałam na różne kremy, próbowałam nawet bez i efekt za każdym razem jest taki sam czyli, no jednym słowem - beznadziejny :/ Cera wygląda wspaniale ale przez 20 minut hehe tym większe rozczarowanie przy kolejnym spojrzeniu w lusterko.

MINUSY:

-Trwałość ( na mojej skórze max 2-3 godz.po tym czasie schodzi plackami, dodam że go przypudrowuje i to nic nie daje).

- Ściera się i brudzi ubrania

-Świeci się (jest nawilżający więc zakładałam że będzie miał świetliste wykończenie ale w strefie T nawet po przypudrowaniu po chwili zaczyna się niemiłosiernie błyszczeć)

PLUSY:

+ kolor ( 12 natural idealnie mi pasuje)
    +opakowanie (małe i poręczne, można je również rozciąć żeby wydobyć całość)
    +wykończenie ( ma ładne naturalne wykończenie)
    +krycie (średnie, zakrywa przebarwienia i ładnie wyrównuje koloryt cery lecz na wieksze niedoskonałosci trzeba dołożyć korektor)

Pomimo wiekszej ilości plusików oceniam go na 2 gwiazdki i na pewno wiecej nie kupię bo minusy są w tym przypadku miażdżące od podkładu 'long lasting' wymagam żeby krył co ma kryć przez cały czas a nie ze strachem spoglądać w lusterko co pół godziny.

Chcesz pochwalić madziulek200 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie tym razem
  • Kupiłam ten podkład zachęcona recenzjmi. W sklepie ładnie się prezentował na skórze, ale domu przyjrzałam mu się dokładniej. Niestety, rozczarowałam się. Bardzo ciężko rozprowadza się przy pomocy pędzla, pozostawia wówczas smugi. Lepiej jest rozsmarować go palcami. Nie jest też trwały. Po krótkim czasie świeciłam się jak choinka, a pod koniec dnia podczas demakijażu wacik jest czysty, praktycznie bez śladu fluidu. Z purem mineralnym w ogólnie nie chciał współpracować, mimo że stosowałam niewielką ilość, drobinki pudru wcalnie nie wtapiały się w podkład. Wyglądałam jak obsypana mąką. Minusem jest też cena. Swój kupiłam za trochę więcej niż 50 zł. Cena nie odpowiada jakości.

Plusem jest to, że na początku przyzwoicie kryje. Nie tworzy też efektu maski. Przy słabo nawilżonej skórze podkreśla suche skórki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lykketill za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy podkład jaki miałam
  • Chciałam odpocząć od Revlona, poprosiłam więc panią w drogerii, żeby doradziła mi dobrze kryjący i matujący podkład do cery tłustej, bez wahania wskazała mi Gosh, który był wtedy dzięki Bogu na przecenie. Daję jedynie jedną gwiazdkę za odpowiedni dla mojej cery kolor, z czym mam zawsze problem. Podkład nie spełnia moich oczekiwań. Twarz po nim świeci się niemiłosiernie mimo wykończenia makijażu pudrem, żeby tego uniknąć musiałabym poprawiać makijaż co 15 min. Na dodatek po 2 godzinach podkład znika z twarzy. Nie polecam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ahachiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • To chyba jedyny podkład, jaki zdarza mi się kupować częściej niż raz w roku. Pierwsze opakowanie kupiłam chyba 5 lat temu, byłam bardzo zadowolona, ale że względu na jego słabą dostępność później kupowałam już malowidła innych marek.
    Jednak do Gosha wracam przy każdej okazji, gdy tylko jest dostępny w drogerii.
    Uwielbiam jego genialne krycie, idealnie dopasowany odcień ( drugi z palety), świetną trwałość i efekt po jego zastosowaniu ( śliczna buzia bez skazy, widocznych porów, cieni pod oczami - wizualnie 10 lat mniej niż w metryce).
    Osoby, które nie widziały mnie bez makijażu mogą pomyśleć, że jestem tak ładna z natury ;P
    Ten mały geniusz ma chyba same zalety: nałożony rano utrzymuje się na miejscu do momentu demakijażu, kryje wszystko czego nie chcę pokazywać światu, nie podrażnia, nie wysusza, nie tworzy efektu maski, jest wydajny i stosunkowo niedrogi.
    Geniusz, wybawca, czarodziej. Cudo.
    Nie zamienię go na żaden inny.

Nawiązując do kilku innych recenzji - nie wiem jak można mieć problem z jego aplikacją. Nakładam kroplę na palec, punktowo na twarz, rozsmarowuję, lekko wklepuję i po robocie. Nie potrzeba pędzla, gąbek czy innych szpachli Efekt zawsze jest znakomity, nawet bez przypudrowania.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić vega_80 za czytelną i pomocną recenzję?