Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint (Podkład kryjący) (nowa wersja)

Powiększ Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint (Podkład kryjący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Xczarna

Podkład kryjący w postaci fluidu. Ddoskonale pokrywa niedoskonałości skóry, zabezpiecza ją przed wilgocią, wiatrem, słońcem. Utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Zawiera witaminę E, nawilżający aloes oraz filtr przeciwsłoneczny. Przeznaczony dla skóry normalnej, mieszanej, tłustej i z problemami naczyniowymi. Podkład należy nakładać wklepując jedną lub dwie cienkie warstwy.

Cena: ok. 50zł / 35ml

• Kiedyś było lepiej
  • Używałam tego podkadku kilka lat temu, dopóki nie przeszedł transformacji i przestał mi pasować. Gdy zobaczyłam, że poddano go kolejnemu "liftingowi" uznałam, że dam mu jeszcze jedną szansę i w promocji kupiłam od raz kilka opakowań zamroczona tym, jaki był dla mnie kiedyś idealny.
    Wiele cech za które uwielbiałam ten podkład jest ciągle aktualna - rewelacyjnie kryje, jest super trwały i nie brudzi, dobrze matuje, mimo ciężkiego kalibru nie zapycha. Niestety u mnie całkiem dyskwalifikuje go ciemnienie i utlenianie się na twarzy. Nie dość, że ciemnieje, to jeszcze nagle z odcienia Golden robi się różowy i to jest duże nie nie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Joannitte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Lubię ten podkład . Używam go ponad 2 lata, jednym z plusów jest dla mnie to że występuje w jasnych odcieniach ( mam odcien 1 porcelain). Poza tym bardzo dobrze kryje , trzyma się tez całkiem długo, po paru godzinach wymaga poprawek głównie w okolicach nosa. Niestety na lato trochę za cięzki , no i trochę widać go na twarzy, ale za ten efekt warto Cena też trochę wysoka, ale ja poluję na promocje w hebe

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: siedem

Chcesz pochwalić IloveShopping za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry,ale wciąż nie idealny
  • Jako posiadaczka jasnej cery mam problem z dobraniem koloru podkładu. Mimo wysypu produktów na rynku, wciąż mam wrażenie jakby producenci zapominali o tych bladolicych. Ten podkład jako nieliczny ze średniej półki cenowej podszedł mi właśnie kolorem.

Plusy:
    *kolor
    *półpłynna konsystencja -dobrze się rozprowadza na twarzy.
    *całkiem dobre krycie, choć przy większych zmianach korektor konieczny
    *wykończenie makijażu naturalne

Jako minus u mnie - brak dobrej współpracy z bazą Benefit (przy tej bazie, którą uwielbiam występuje brak dobrego poślizgu i jakaś taka tępota w rozprowadzaniu podkładu); trwałość średnia - poprawia się po użyciu bazy lub fixera.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić shopping81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • bardzo dobrze kryje, jest bardzo wydajny. utrzymuje się nawet 12h troszeczkę ciemnieje jednak uważam ze każdy podkład tak ma wiec dla mnie jest super

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić GruChusss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemnieje
  • Kupiłam go, ponieważ skusił mnie wyjątkowo jasny odcień (11 Porcelain) jak na kosmetyk drogeryjny. Dodatkowo, pozytywne recenzje w internecie i już znalazł się w moim koszyku.

plusy:

-Dobre krycie (wyrównanie kolorytu)
    -Płynna konsystencja (dobrze się wtapia, łatwo rozprowadza)
    -Wygodne opakowanie
    -Wykończenie semi-matt (naturalne, m0je ulubione)
    -Nie zapycha

minusy:

-Utlenia się i ciemnieje na twarzy
    -Trwałość średnia (znika pod koniec dnia)
    -Opakowanie łatwo się brudzi
    -Latem podkreślał suche skórki

Używam tego produktu od: 3,5 miesięcy

Chcesz pochwalić catspell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Podklad kupilam po recenzji jednej z moich ulubionych osob na youtubie.Bylam ciekawa czy i u mnie tak dobrze sie sprawdzi.Nawet nie spodziewalam sie ze podklad za marne 50 zl bedzie sprawdzal sie lepiej niz armani,dior,clinique,nouba,clarins i wszelkie wyzsze polki razem ze soba wziete.Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych podkladow jakie kiedykolwiek testowalam.
    +cena
    +poreczna tubka,z idealnym dziubkiem,z ktorego wylatuje odpowiednia ilosc podkladu,super sprawdza sie w podrozy
    +swietne krycie,bez efektu maski
    +satynowe wykonczenie
    +nie zbiera sie w zalamaniach,nie podkresla suchych skorek
    +po kilku godzinach buzia nadal wyglada z nim bardzo dobrze,zadnego swiecenia sie
    +nie utlenia sie
    +calodniowa trwalosc
    +nie wyskoczyly mi po nim zadne niespodzianki,a mam tendencje do zapychania
    +bardzo wydajny,wystarczy odrobinka do pelnego krycia
    Ogolnie IDEAL,naprawde godny polecenia

Używam tego produktu od: kilku mcy

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo!
  • Podkład ten obowiązkowo musi znajdować się w mojej kosmetyczce, często do niego wracam...\\nPo pierwsze bardzo lubię konsystencję podkładu, która nie jest zbyt gęsta, przez co dobrze rozprowadza się na skórze. Plus dla aplikatora, lubię podkłady/fluidy w takich tubkach. Jak dla mnie rewelacyjne krycie, jest niewidoczny na skórze, dobrze matuje, a zarazem skóra jest delikatna jakby satynowa. Nie czuję go na twarzy, nie tworzy efektu maski. Nie podkreśla suchych skórek, utrzymuje się długo na skórze, nie muszę robić poprawek w ciągu dnia. \\nUwielbiam!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tsnat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla cery bardzo jasnej idealny
  • Używam 12 porcelany, jestem bardzo biała więc dla mnie kolor jest idealny.
    Nie kryje niestety naczynek, choć tak jest w opisie produktu.
    Za to ładnie się trzyma na buzi, nie robi maski.
    Daje efekt świeżej buzi.
    Nawilża, choć troche podkreśla skórki.
    Jest bardzo, bardzo wydajny. Więc nawet za tą cene można się pokusić.Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 5 opakowań podkładu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić sduszyczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • No lubię, nie ma weta.
  • Z moją normalną w kierunku tłustej skórą wymagam od jakiegokolwiek tworu podkładopodobnego stosunkowo niewiele: nie musi być mocno kryjący, ale musi ładnie stapiać się ze skórą. Koniec. A Gosh pozytywnie przewyższa moje oczekiwania, więc konkluzuję sobie, że może warto go polecić dalej

Czasem przy podkładach tzw. kryjących natychmiastowo uzyskujemy efekt maski i odrobinę klejącej warstwy niewiadomoczego. Prawdę mówiąc, niekiedy lepiej postawić na delikatne krycie, a większe niedoskonałości zakryć trwałym korektorem, bo sam podkład kryjący jedynie wymusza na nas nałożenie większej jego ilości i mamy gwarantowany efekt widoczny z odległości kilometra. Fuj.
    Gosh jest bardzo lekki w konsystencji i taki też efekt czujemy na buzi. Przepięknie stapia się ze skórą, wyrównuje koloryt i zakrywa zaczerwienienia, ale jednocześnie jest jednym z najbardziej naturalnie wyglądających podkładów jakie napotkałam. Nie klei się, nie ma zapachu i nie rozświetla ani nie matuje. Jest to po prostu zwykły podkład, który możemy dofiksować rozświetlaczem lub matującym pudrem, zależnie od upodobań. Nie wysusza skóry ani jej nie nawilża. Ładnie współpracuje z kremami, ale zdecydowanie najlepiej wygląda na jakimś lekkim nawilżaczu. Nie wzmaga widoczności porów - ładnie wyrównuje strukturę skóry. Każdy korektor się z nim fajnie jednoczy, a wybór kolorów jest całkiem zadowalający - są odcienie bardzo jasne, ciemne, żółtawe, różowawe, neutralne etc.

Buteleczka nie ma pompki, ale konsystencja podkładu jest odpowiednio półpłynna, więc nic się za bardzo nie wylewa i nie ma również problemu z wykorzystaniem produktu do ostatniej kropli. Pokrzyczę sobie jedynie na pewną nieścisłość : filtr przeciwsłoneczny, hmm? Podobno gdzieś tam on się kryje, ale nie mogąc doszukać się jego wysokości zaczynam sobie poważnie powątpiewać w jego istnienie. Nie przeszkadza mi to jakoś okrutnie, ale kobitka lubi wiedzieć
    Z dostępnością jest przeróżnie - polecam poskakać po lokalnych, małych sklepikach kosmetycznych, bo cenowo wychodzi podobnie do internetów, czyli od 40 do 60zł.

No lubię, nie powiem.

Używam tego produktu od: ok. 2/3 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić dooszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Podkład kryjący? Nie w moim przypadku.. Nie kryje niedoskonałości, twarz godzinę po nałożeniu zaczyna się świecić. Jednak polubilam go za naturalny efekt, bez maski oraz idealny odcień (12 natural), ejszcze żaden z testowanych przeze mnie podkładów nie wyglądał tak naturalnie, niestety oczekiwałam od niego głównie krycia, czego nie spełnia więc tylko 3/5

Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tooptoop za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij