Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint (Podkład kryjący) (nowa wersja)

Powiększ Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint (Podkład kryjący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Xczarna

Podkład kryjący w postaci fluidu. Ddoskonale pokrywa niedoskonałości skóry, zabezpiecza ją przed wilgocią, wiatrem, słońcem. Utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Zawiera witaminę E, nawilżający aloes oraz filtr przeciwsłoneczny. Przeznaczony dla skóry normalnej, mieszanej, tłustej i z problemami naczyniowymi. Podkład należy nakładać wklepując jedną lub dwie cienkie warstwy.

Cena: ok. 50zł / 35ml

• polecam !
  • Idealny ! Odcien 11 porcelain pasuje idealnie do mojej bardzo, bardzo bladej cery, kryje świetnie, wtapia się, nie robi maski, jest wydajny, nie zapycha, już zamówiłam kolejne opakowanie

minusy ? nic mi o nich nie wiadomo

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 35ml

Chcesz pochwalić brick_in_yo_face za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Kupiłam go po przeczytanych pozytywnych opiniach, kiedy tylko zrobiło sie o nim głośno. To nie jest ideał, ale bardzo mu do niego niedaleko.

Plusy:
    - bardzo jasne odcienie
    - nie podrażnia skóry
    - nie podkreśla suchych skórek
    - dosyć dobrze kryje
    - nie ma efektu maski
    - fajna konsystencja, przyjemny w aplikacji
    - dosyc długo się trzyma

Minusy:
    - trochę sie świeci, bez pudru w okolicach nosa nie da rady
    - nie kryje rewelacyjnie jak obiecuje producent, lecz mi wystarczy
    - wkurza mnie ciemne opakowanie na którym widać ślady po kosmetyku, mino że zazwyczaj używam pędzla i staram się nie rozprowadzac palcami

Jestem dopiero przy pierwszym opakowaniu, wiec nie wiem co się dzieje ze skórą po dłuższym stosowaniu. Mimo delikatnych minusów jest jednym z lepszych jakie używałam

Chcesz pochwalić TheSylwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawdziwa maska na twarzy!
  • Kupiłam ten podkład kiedyś po przecenie podajże za 20zł kolor dość ciemny,ale mniejsza o to,gdyby nie tworzył tapety na lato by się nadawał.

Użyłam go tylko raz,po tym co zobaczyłam w lustrze to odrazu podziękowałam i wyrzuciłam,totalna tapeta,fakt bardzo kryjący ale bez przesady..nakładałam minimalna ilość i na nic to się nie zdało...tapeta nadal,zrezygnowałam z niego i wyrzuciałam.Całe szczęscie ,że nie kupiłam w cenie regularnej,marka może i nie zła,miałam bazy tej firmy i była dobre,nie narzekałam,ale ten fluid to totalna masakra!nie polecam,no chyba jak to lubi mocny makijażja nie.

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

Chcesz pochwalić Magdalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Używałam tego podkładu od dawna i był to mój numero uno. Niestety kiedy go teraz zamówiłam okazało się, że ostatnio zmienił się jego skład i to już nie jest to samo. Nie kryje już tak jak kiedyś i nie jest taki trwały. Trzeba przyznać, że nadal jest bardzo przyjemny w nakładaniu. Bardzo ładnie się rozprowadza, nawilża buzię bez efektu świecenia. Nie nadaje się jednak kompletnie jeśli ktoś faktycznie potrzebuje krycia i trwałości. Jestem trochę załamana, bo do tej pory był to mój niezawodny, niezastąpiony numer jeden. Teraz czekają mnie żmudne poszukiwania jego następcy.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić magda07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobry, ale to jeszcze nie to!
  • Lubię i nie lubię. Poleciła mi go miła pani ekspedientka. Jestem bladziutka, a najjaśniejszy odcień (11 porcelain) jest idealny. Nie robi się żółty, ale..świecę się okropnie! Efekt "wow" jest po nałożeniu przez pierwsze 15 minut. Aż napatrzeć się nie mogłam! Później zaczynałam się świecić i to OKROPNIE świecić. To nie jest podkład, który idealnie kryje (okej, nawet dobrze nie kryje, *chociaż moja cera pozostawia wiele do życzenia). Makijaż musiałam niestety, w zależności od dnia i sytuacji, poprawiać kilka razy. Później, używałam go tylko po to, żeby zużyć, na jakieś szybkie wyjścia. I wiecie co? Cieszę się, że już go skończyłam. Naprawdę cieszyłam się, że to już koniec Warto kupić na przecenie, kiedy kosztuje 50zł, bo akurat w mojej drogerii kosztuje 60zł. Myślę, że nie warto wydawać tylu pieniędzy na ten podkład. Jednak każdy ma inną cerę, u mnie niestety, zachwyt trwał do ok. 20 minut, później musiałam się poprawiać w nieskończoność. Myślę, że jedynym i największym PLUSEM tego podkładu jest jego kolor. Dawno, naprawdę dawno nie znalazłam tak idealnego koloru dla mojej skóry. Ten dziwny zapach też lubiłam. Opakowanie jest średnio poręczne, żeby wygrzebać resztki, musiałam się nagimnastykować i rozcinać opakowanie (nadgorliwa ). Mogłabym polecić osobom z naprawdę ładną cerą, suchą, które potrzebują minimalną ilość, żeby pokryć twarz. Może u takich osób się sprawdzi? U mojej kuzynki z bardzo ładną i suchą skórą sprawdza się idealnie. Jest bardzo zadowolona z tego podkładu i 1 opakowanie starcza jej na naprawdę długo. Ja niestety, mam cerę tłustą/mieszaną. Na pewno mogłabym polecić wszystkim bladziochom

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie / 35 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klaudia_marudzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś było lepiej
  • Używałam tego podkadku kilka lat temu, dopóki nie przeszedł transformacji i przestał mi pasować. Gdy zobaczyłam, że poddano go kolejnemu "liftingowi" uznałam, że dam mu jeszcze jedną szansę i w promocji kupiłam od raz kilka opakowań zamroczona tym, jaki był dla mnie kiedyś idealny.
    Wiele cech za które uwielbiałam ten podkład jest ciągle aktualna - rewelacyjnie kryje, jest super trwały i nie brudzi, dobrze matuje, mimo ciężkiego kalibru nie zapycha. Niestety u mnie całkiem dyskwalifikuje go ciemnienie i utlenianie się na twarzy. Nie dość, że ciemnieje, to jeszcze nagle z odcienia Golden robi się różowy i to jest duże nie nie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Joannitte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Lubię ten podkład . Używam go ponad 2 lata, jednym z plusów jest dla mnie to że występuje w jasnych odcieniach ( mam odcien 1 porcelain). Poza tym bardzo dobrze kryje , trzyma się tez całkiem długo, po paru godzinach wymaga poprawek głównie w okolicach nosa. Niestety na lato trochę za cięzki , no i trochę widać go na twarzy, ale za ten efekt warto Cena też trochę wysoka, ale ja poluję na promocje w hebe

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: siedem

Chcesz pochwalić IloveShopping za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry,ale wciąż nie idealny
  • Jako posiadaczka jasnej cery mam problem z dobraniem koloru podkładu. Mimo wysypu produktów na rynku, wciąż mam wrażenie jakby producenci zapominali o tych bladolicych. Ten podkład jako nieliczny ze średniej półki cenowej podszedł mi właśnie kolorem.

Plusy:
    *kolor
    *półpłynna konsystencja -dobrze się rozprowadza na twarzy.
    *całkiem dobre krycie, choć przy większych zmianach korektor konieczny
    *wykończenie makijażu naturalne

Jako minus u mnie - brak dobrej współpracy z bazą Benefit (przy tej bazie, którą uwielbiam występuje brak dobrego poślizgu i jakaś taka tępota w rozprowadzaniu podkładu); trwałość średnia - poprawia się po użyciu bazy lub fixera.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić shopping81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • bardzo dobrze kryje, jest bardzo wydajny. utrzymuje się nawet 12h troszeczkę ciemnieje jednak uważam ze każdy podkład tak ma wiec dla mnie jest super

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić GruChusss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemnieje
  • Kupiłam go, ponieważ skusił mnie wyjątkowo jasny odcień (11 Porcelain) jak na kosmetyk drogeryjny. Dodatkowo, pozytywne recenzje w internecie i już znalazł się w moim koszyku.

plusy:

-Dobre krycie (wyrównanie kolorytu)
    -Płynna konsystencja (dobrze się wtapia, łatwo rozprowadza)
    -Wygodne opakowanie
    -Wykończenie semi-matt (naturalne, m0je ulubione)
    -Nie zapycha

minusy:

-Utlenia się i ciemnieje na twarzy
    -Trwałość średnia (znika pod koniec dnia)
    -Opakowanie łatwo się brudzi
    -Latem podkreślał suche skórki

Używam tego produktu od: 3,5 miesięcy

Chcesz pochwalić catspell za czytelną i pomocną recenzję?