Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint (Podkład kryjący) (nowa wersja)

Powiększ Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint (Podkład kryjący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Xczarna

Podkład kryjący w postaci fluidu. Ddoskonale pokrywa niedoskonałości skóry, zabezpiecza ją przed wilgocią, wiatrem, słońcem. Utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Zawiera witaminę E, nawilżający aloes oraz filtr przeciwsłoneczny. Przeznaczony dla skóry normalnej, mieszanej, tłustej i z problemami naczyniowymi. Podkład należy nakładać wklepując jedną lub dwie cienkie warstwy.

Cena: ok. 50zł / 35ml

• bardzo!
  • Podkład ten obowiązkowo musi znajdować się w mojej kosmetyczce, często do niego wracam...\\nPo pierwsze bardzo lubię konsystencję podkładu, która nie jest zbyt gęsta, przez co dobrze rozprowadza się na skórze. Plus dla aplikatora, lubię podkłady/fluidy w takich tubkach. Jak dla mnie rewelacyjne krycie, jest niewidoczny na skórze, dobrze matuje, a zarazem skóra jest delikatna jakby satynowa. Nie czuję go na twarzy, nie tworzy efektu maski. Nie podkreśla suchych skórek, utrzymuje się długo na skórze, nie muszę robić poprawek w ciągu dnia. \\nUwielbiam!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tsnat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla cery bardzo jasnej idealny
  • Używam 12 porcelany, jestem bardzo biała więc dla mnie kolor jest idealny.
    Nie kryje niestety naczynek, choć tak jest w opisie produktu.
    Za to ładnie się trzyma na buzi, nie robi maski.
    Daje efekt świeżej buzi.
    Nawilża, choć troche podkreśla skórki.
    Jest bardzo, bardzo wydajny. Więc nawet za tą cene można się pokusić.Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 5 opakowań podkładu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić sduszyczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • No lubię, nie ma weta.
  • Z moją normalną w kierunku tłustej skórą wymagam od jakiegokolwiek tworu podkładopodobnego stosunkowo niewiele: nie musi być mocno kryjący, ale musi ładnie stapiać się ze skórą. Koniec. A Gosh pozytywnie przewyższa moje oczekiwania, więc konkluzuję sobie, że może warto go polecić dalej

Czasem przy podkładach tzw. kryjących natychmiastowo uzyskujemy efekt maski i odrobinę klejącej warstwy niewiadomoczego. Prawdę mówiąc, niekiedy lepiej postawić na delikatne krycie, a większe niedoskonałości zakryć trwałym korektorem, bo sam podkład kryjący jedynie wymusza na nas nałożenie większej jego ilości i mamy gwarantowany efekt widoczny z odległości kilometra. Fuj.
    Gosh jest bardzo lekki w konsystencji i taki też efekt czujemy na buzi. Przepięknie stapia się ze skórą, wyrównuje koloryt i zakrywa zaczerwienienia, ale jednocześnie jest jednym z najbardziej naturalnie wyglądających podkładów jakie napotkałam. Nie klei się, nie ma zapachu i nie rozświetla ani nie matuje. Jest to po prostu zwykły podkład, który możemy dofiksować rozświetlaczem lub matującym pudrem, zależnie od upodobań. Nie wysusza skóry ani jej nie nawilża. Ładnie współpracuje z kremami, ale zdecydowanie najlepiej wygląda na jakimś lekkim nawilżaczu. Nie wzmaga widoczności porów - ładnie wyrównuje strukturę skóry. Każdy korektor się z nim fajnie jednoczy, a wybór kolorów jest całkiem zadowalający - są odcienie bardzo jasne, ciemne, żółtawe, różowawe, neutralne etc.

Buteleczka nie ma pompki, ale konsystencja podkładu jest odpowiednio półpłynna, więc nic się za bardzo nie wylewa i nie ma również problemu z wykorzystaniem produktu do ostatniej kropli. Pokrzyczę sobie jedynie na pewną nieścisłość : filtr przeciwsłoneczny, hmm? Podobno gdzieś tam on się kryje, ale nie mogąc doszukać się jego wysokości zaczynam sobie poważnie powątpiewać w jego istnienie. Nie przeszkadza mi to jakoś okrutnie, ale kobitka lubi wiedzieć
    Z dostępnością jest przeróżnie - polecam poskakać po lokalnych, małych sklepikach kosmetycznych, bo cenowo wychodzi podobnie do internetów, czyli od 40 do 60zł.

No lubię, nie powiem.

Używam tego produktu od: ok. 2/3 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić dooszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Podkład kryjący? Nie w moim przypadku.. Nie kryje niedoskonałości, twarz godzinę po nałożeniu zaczyna się świecić. Jednak polubilam go za naturalny efekt, bez maski oraz idealny odcień (12 natural), ejszcze żaden z testowanych przeze mnie podkładów nie wyglądał tak naturalnie, niestety oczekiwałam od niego głównie krycia, czego nie spełnia więc tylko 3/5

Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tooptoop za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Podkład kupiłam zachęcona opinią koleżanki i muszę powiedzieć, że jestem z zakupu zadowolona. podkład fajnie kryje, wyrównuje koloryt i ma fajną konsystencję.
    Minusem jest to, że trzeba go dobrze rozprowadzić, bo mogą się pojawic nieestetyczne pomarańczowe plamy.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić daga8901 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry!
  • Podkład dobrze kryje drobne niedoskonałości, ma bardzo fajną - gęstą konsystencję, która mi osobiście odpowiada, nakładam ten podkład pędzlem - daje lepsze efekty. Dość długo trzyma się na twarzy, ale ja nie do końca trafiłam w kolor 16 golden wydaje mi się że trochę ciemnieje na skórze.

Ilość zużytych opakowań: 1 op. 35ml

Chcesz pochwalić mischka20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna porcelana
  • Przede wszystkim : ODCIEŃ ! (nr 11 porcelain)
    Zawsze od kiedy pamiętam praktycznie wszystkie podkłady były dla mnie za ciemne i za żółte,a zwłaszcza te drogeryjne,trafiłam na ten podkład i w końcu odetchnęłam. Idealnie jasna,chłodna-prawdziwa porcelana,mówiąc chłodna na prawdę bardzo chłodna-różowa co idealnie mi odpowiada.Mam cerę mieszaną i kapryśną z niedoskonałościami i jest to podkład który nie powoduje u mnie wzmorzonego przetłuszczania się strefy T
    (tak jak to większość podkładów na mojej twarzy czyniła)
    Wręcz przeciwnie,pomaga mi w tej kwestii i mogę się obejść bez poprawek przez dobre kilka godzin ( w innych przypadkach musiałam zupełnie zmywać podkład z twarzy do resztek i zaczynać całą rutynę kremowo-podkładowo-pudrowo brązującą od nowa co było bardzo,ale to bardzo uciążliwe,nie pomagały żadne bibułki matujące.)
    Podkład ten także idealnie zakrywa wszelkie przebarwienia i pozostałości po wypryskach.Co prawda podkreśla suche skórki,ale ja ogólnie mam z nimi spory problem,więc myślę,że u kogoś z takim problemem,lecz w umiarkowanym stopniu nie będzie tego robił.
    Prawda jest taka,że podkład jest dość ciężki ( nie ma co się oszukiwać podkłady kryjące tak mają) ale rozsądnie stosowany,cienkimi warstwami nie powoduje efektu maski.Polecam stosować na krem nawilżający,ponieważ podkład ma tendencję do lekkiego przesuszania skóry,dlatego uważam,że dla cer tłustych i mieszanych będzie idealny,dla cer suchych i normalnych hmm...raczej nie.Podkład idealnie sprawdza się zimą,jesienią i wczesną wiosną,jednak na lato jest zbyt ciężki.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić RedDahlia za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Sama go nie kupiłam, dostałam w spadku ;p
    Nie narzekam. Ma dość płynną konsystencję, ale dobrze się rozprowadza. Dobrze kryje, ale nie ma efektu maski, wygląda naturalnie, jakby go nie było. Trwały i wydajny jak najbardziej. Wystarczy odrobina by pokryć całą twarz.
    Nie wiem czy skłonię się na drugie opakowanie bo rzadko używam podkładów, a dopiero zaczynam z nimi przygodę więc chciałabym wypróbować inne i znaleźć ten idealny

Używam tego produktu od: prawie rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić burg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przepłaciłam...
  • Do zakupu tego podkładu namówiła mnie pani w drogerii, gdy szukałam czegoś z wyższej półki, bo tańsze podkłady nie współgrają z moją problematyczną cerą... No i to był błąd.
    Jak można go nazwać podkładem kryjącym? o pełnym kryciu nie ma nawet co marzyć i przy grubszej warstwie. Mam trochę do zakrycia ale od tego chyba są podkłady kryjące ...?
    Kolejnym minusem jest jego kolor. Naturalny jest dla mnie za ciemny a porcelanowy jest paskudnie różowy. Do dziś zastanawiam się gdzie ja miałam oczy gdy go kupowałam.
    poza tym podkład nie jest zły, stapia się ze skórą i naturalnie wygląda. Co do trwałości też nie mam zastrzeżeń.
    Dla osób, które nie maja wiele do ukrycia będzie okej. Mi jednak nie odpowiada. Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: kilka razy użyłam

Chcesz pochwalić Aithne793 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ani dobry... ani zły
  • Jest to jeden z niewielu podkładów dostępnych w naszych perfumeriach, który nadaje się do bardzo jasnej karnacji (kolor porcelain). Jest lekki, ładnie sie rozprowadza, moim zdaniem średno kryje. Jego największym minusem jest to, że przesusza skórę i najlepiej po 2-3 dniach go odstawić i użyć czegoś nawilązjącego. Po kilku dniach stosowania tego podkładu kondycja mojej skóry się pogarsza.
    Gdy jest stosowany okazjonalnie jest ok.

Chcesz pochwalić tu_ona za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij