Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint (Podkład kryjący) (nowa wersja)

Powiększ Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint (Podkład kryjący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Xczarna

Podkład kryjący w postaci fluidu. Ddoskonale pokrywa niedoskonałości skóry, zabezpiecza ją przed wilgocią, wiatrem, słońcem. Utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Zawiera witaminę E, nawilżający aloes oraz filtr przeciwsłoneczny. Przeznaczony dla skóry normalnej, mieszanej, tłustej i z problemami naczyniowymi. Podkład należy nakładać wklepując jedną lub dwie cienkie warstwy.

Cena: ok. 50zł / 35ml

• najgorszy podkład jaki miałam
  • Chciałam odpocząć od Revlona, poprosiłam więc panią w drogerii, żeby doradziła mi dobrze kryjący i matujący podkład do cery tłustej, bez wahania wskazała mi Gosh, który był wtedy dzięki Bogu na przecenie. Daję jedynie jedną gwiazdkę za odpowiedni dla mojej cery kolor, z czym mam zawsze problem. Podkład nie spełnia moich oczekiwań. Twarz po nim świeci się niemiłosiernie mimo wykończenia makijażu pudrem, żeby tego uniknąć musiałabym poprawiać makijaż co 15 min. Na dodatek po 2 godzinach podkład znika z twarzy. Nie polecam

Chcesz pochwalić ahachiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • To chyba jedyny podkład, jaki zdarza mi się kupować częściej niż raz w roku. Pierwsze opakowanie kupiłam chyba 5 lat temu, byłam bardzo zadowolona, ale że względu na jego słabą dostępność później kupowałam już malowidła innych marek.
    Jednak do Gosha wracam przy każdej okazji, gdy tylko jest dostępny w drogerii.
    Uwielbiam jego genialne krycie, idealnie dopasowany odcień ( drugi z palety), świetną trwałość i efekt po jego zastosowaniu ( śliczna buzia bez skazy, widocznych porów, cieni pod oczami - wizualnie 10 lat mniej niż w metryce).
    Osoby, które nie widziały mnie bez makijażu mogą pomyśleć, że jestem tak ładna z natury ;P
    Ten mały geniusz ma chyba same zalety: nałożony rano utrzymuje się na miejscu do momentu demakijażu, kryje wszystko czego nie chcę pokazywać światu, nie podrażnia, nie wysusza, nie tworzy efektu maski, jest wydajny i stosunkowo niedrogi.
    Geniusz, wybawca, czarodziej. Cudo.
    Nie zamienię go na żaden inny.

Nawiązując do kilku innych recenzji - nie wiem jak można mieć problem z jego aplikacją. Nakładam kroplę na palec, punktowo na twarz, rozsmarowuję, lekko wklepuję i po robocie. Nie potrzeba pędzla, gąbek czy innych szpachli Efekt zawsze jest znakomity, nawet bez przypudrowania.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vega_80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • + fajne, jasne kolorki
    + dość dobre krycie
    + konsystencja łatwa w aplikacji
    + w miarę lekki
    + nie zapycha i nie zbiera się w zmarszczkach

- cena
    - bez przypudrowania obawiam się, że długo nie dałby rady

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iwiii8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • Zaczne od tego, że nie jest to typowy podkład kryjący, owszem, wyrównuje koloryt, buzia po nim jest gładka, ale z trądzikiem, bliznami itp. na pewno sobie nie poradzi, ogółem na gładkiej ładnej cerze wygląda super idealnie, nieskazitelnie. Jest duuuuuużo lżejszy niż np. Revlon CS, przez co jest super na wiosnę i lato. Nie trzyma się może cały dzień, ale przyzwoicie długo, tj. 6-8 h, generalnie nie swiecę się cały dzień. Wielkim plusem jest piękny porcelanowo-beżowy kolorek nr 11, jest jaśniutki i nie ciemnieje. Wykończenie jest raczej półmatowe, na pewno nie jest to super mat, ale też nie wysusza skóry. Podkład super się naklada, nie robi smug, ale nie jest zbyt wydajny. Podsumowując - kupiłam go w promocji za 32 zł i w tej cenie wart jest każdej złotówki, ale cena reguralna, tj. prawie 60 zł jest zdecydowanie wygórowana.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić katcherina za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • swój idealny podkład znalazłam jakiś czas temu. bynajmniej nie jest to xceptional wear. byłam ciekawa tego produktu, odkąd przetestowałam go na zaczerwienionej od chłodu dłoni. byłam zaskoczona, jak ładnie zneutralizował kolor. więc wybrałam odpowiedni do twarzy odcień i zadowolona kupiłam.
    i co..? i trochę kicha. tzn. miałam najwidoczniej trochę zawyżone oczekiwania w stosunku do fluidu. a w porównaniu do mojego podkładowego kwc wypada bardzo przeciętnie.

-bardzo, bardzo słabo kryje
    -lejąca konsystencja. przez to mało wydajny. przyzwyczaiłam się, że do podstawowego wyrównania cery wystarcza mi kropla produktu. następna/e- w razie konieczności i okoliczności
    tutaj niestety na co dziń zużywam znacznie znacznie więcej produktu. przez to poświęcam nieco więcej czasu i cierpliwości, którą nie grzeszę. zwłaszcza śpiesząc się.
    -trwałość. nie grzeszy nią.

ale że nie jest to zły produkt, wymienię także jego plusy, których jest sporo. są to m.in.:
    +wybór kolorów. najjaśniejszy porcelain jest niemal idealny. to taki jasny żółtobeżowy kolor. wtapia się w cerę
    +nie zapycha
    +bardzo lekki
    +nie podkreśla suchych skórek
    +ładny zapach

może nie powala na kolana, ale nie jest zły. dla cer bezproblemowych powinien być ok. mimo iż nie jest to moje kwc, myślę, że warto dać mu szansę i chociaż przetestować.

Używam tego produktu od: luty 2015

Chcesz pochwalić petroniuszowna za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam !
  • Idealny ! Odcien 11 porcelain pasuje idealnie do mojej bardzo, bardzo bladej cery, kryje świetnie, wtapia się, nie robi maski, jest wydajny, nie zapycha, już zamówiłam kolejne opakowanie

minusy ? nic mi o nich nie wiadomo

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 35ml

Chcesz pochwalić brick_in_yo_face za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Kupiłam go po przeczytanych pozytywnych opiniach, kiedy tylko zrobiło sie o nim głośno. To nie jest ideał, ale bardzo mu do niego niedaleko.

Plusy:
    - bardzo jasne odcienie
    - nie podrażnia skóry
    - nie podkreśla suchych skórek
    - dosyć dobrze kryje
    - nie ma efektu maski
    - fajna konsystencja, przyjemny w aplikacji
    - dosyc długo się trzyma

Minusy:
    - trochę sie świeci, bez pudru w okolicach nosa nie da rady
    - nie kryje rewelacyjnie jak obiecuje producent, lecz mi wystarczy
    - wkurza mnie ciemne opakowanie na którym widać ślady po kosmetyku, mino że zazwyczaj używam pędzla i staram się nie rozprowadzac palcami

Jestem dopiero przy pierwszym opakowaniu, wiec nie wiem co się dzieje ze skórą po dłuższym stosowaniu. Mimo delikatnych minusów jest jednym z lepszych jakie używałam

Chcesz pochwalić TheSylwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawdziwa maska na twarzy!
  • Kupiłam ten podkład kiedyś po przecenie podajże za 20zł kolor dość ciemny,ale mniejsza o to,gdyby nie tworzył tapety na lato by się nadawał.

Użyłam go tylko raz,po tym co zobaczyłam w lustrze to odrazu podziękowałam i wyrzuciłam,totalna tapeta,fakt bardzo kryjący ale bez przesady..nakładałam minimalna ilość i na nic to się nie zdało...tapeta nadal,zrezygnowałam z niego i wyrzuciałam.Całe szczęscie ,że nie kupiłam w cenie regularnej,marka może i nie zła,miałam bazy tej firmy i była dobre,nie narzekałam,ale ten fluid to totalna masakra!nie polecam,no chyba jak to lubi mocny makijażja nie.

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

Chcesz pochwalić Magdalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Używałam tego podkładu od dawna i był to mój numero uno. Niestety kiedy go teraz zamówiłam okazało się, że ostatnio zmienił się jego skład i to już nie jest to samo. Nie kryje już tak jak kiedyś i nie jest taki trwały. Trzeba przyznać, że nadal jest bardzo przyjemny w nakładaniu. Bardzo ładnie się rozprowadza, nawilża buzię bez efektu świecenia. Nie nadaje się jednak kompletnie jeśli ktoś faktycznie potrzebuje krycia i trwałości. Jestem trochę załamana, bo do tej pory był to mój niezawodny, niezastąpiony numer jeden. Teraz czekają mnie żmudne poszukiwania jego następcy.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić magda07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobry, ale to jeszcze nie to!
  • Lubię i nie lubię. Poleciła mi go miła pani ekspedientka. Jestem bladziutka, a najjaśniejszy odcień (11 porcelain) jest idealny. Nie robi się żółty, ale..świecę się okropnie! Efekt "wow" jest po nałożeniu przez pierwsze 15 minut. Aż napatrzeć się nie mogłam! Później zaczynałam się świecić i to OKROPNIE świecić. To nie jest podkład, który idealnie kryje (okej, nawet dobrze nie kryje, *chociaż moja cera pozostawia wiele do życzenia). Makijaż musiałam niestety, w zależności od dnia i sytuacji, poprawiać kilka razy. Później, używałam go tylko po to, żeby zużyć, na jakieś szybkie wyjścia. I wiecie co? Cieszę się, że już go skończyłam. Naprawdę cieszyłam się, że to już koniec Warto kupić na przecenie, kiedy kosztuje 50zł, bo akurat w mojej drogerii kosztuje 60zł. Myślę, że nie warto wydawać tylu pieniędzy na ten podkład. Jednak każdy ma inną cerę, u mnie niestety, zachwyt trwał do ok. 20 minut, później musiałam się poprawiać w nieskończoność. Myślę, że jedynym i największym PLUSEM tego podkładu jest jego kolor. Dawno, naprawdę dawno nie znalazłam tak idealnego koloru dla mojej skóry. Ten dziwny zapach też lubiłam. Opakowanie jest średnio poręczne, żeby wygrzebać resztki, musiałam się nagimnastykować i rozcinać opakowanie (nadgorliwa ). Mogłabym polecić osobom z naprawdę ładną cerą, suchą, które potrzebują minimalną ilość, żeby pokryć twarz. Może u takich osób się sprawdzi? U mojej kuzynki z bardzo ładną i suchą skórą sprawdza się idealnie. Jest bardzo zadowolona z tego podkładu i 1 opakowanie starcza jej na naprawdę długo. Ja niestety, mam cerę tłustą/mieszaną. Na pewno mogłabym polecić wszystkim bladziochom

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie / 35 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klaudia_marudzi za czytelną i pomocną recenzję?