Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint (Podkład kryjący) (nowa wersja)

Powiększ Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint (Podkład kryjący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Xczarna

Podkład kryjący w postaci fluidu. Ddoskonale pokrywa niedoskonałości skóry, zabezpiecza ją przed wilgocią, wiatrem, słońcem. Utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Zawiera witaminę E, nawilżający aloes oraz filtr przeciwsłoneczny. Przeznaczony dla skóry normalnej, mieszanej, tłustej i z problemami naczyniowymi. Podkład należy nakładać wklepując jedną lub dwie cienkie warstwy.

Cena: ok. 50zł / 35ml

• No lubię, nie ma weta.
  • Z moją normalną w kierunku tłustej skórą wymagam od jakiegokolwiek tworu podkładopodobnego stosunkowo niewiele: nie musi być mocno kryjący, ale musi ładnie stapiać się ze skórą. Koniec. A Gosh pozytywnie przewyższa moje oczekiwania, więc konkluzuję sobie, że może warto go polecić dalej

Czasem przy podkładach tzw. kryjących natychmiastowo uzyskujemy efekt maski i odrobinę klejącej warstwy niewiadomoczego. Prawdę mówiąc, niekiedy lepiej postawić na delikatne krycie, a większe niedoskonałości zakryć trwałym korektorem, bo sam podkład kryjący jedynie wymusza na nas nałożenie większej jego ilości i mamy gwarantowany efekt widoczny z odległości kilometra. Fuj.
    Gosh jest bardzo lekki w konsystencji i taki też efekt czujemy na buzi. Przepięknie stapia się ze skórą, wyrównuje koloryt i zakrywa zaczerwienienia, ale jednocześnie jest jednym z najbardziej naturalnie wyglądających podkładów jakie napotkałam. Nie klei się, nie ma zapachu i nie rozświetla ani nie matuje. Jest to po prostu zwykły podkład, który możemy dofiksować rozświetlaczem lub matującym pudrem, zależnie od upodobań. Nie wysusza skóry ani jej nie nawilża. Ładnie współpracuje z kremami, ale zdecydowanie najlepiej wygląda na jakimś lekkim nawilżaczu. Nie wzmaga widoczności porów - ładnie wyrównuje strukturę skóry. Każdy korektor się z nim fajnie jednoczy, a wybór kolorów jest całkiem zadowalający - są odcienie bardzo jasne, ciemne, żółtawe, różowawe, neutralne etc.

Buteleczka nie ma pompki, ale konsystencja podkładu jest odpowiednio półpłynna, więc nic się za bardzo nie wylewa i nie ma również problemu z wykorzystaniem produktu do ostatniej kropli. Pokrzyczę sobie jedynie na pewną nieścisłość : filtr przeciwsłoneczny, hmm? Podobno gdzieś tam on się kryje, ale nie mogąc doszukać się jego wysokości zaczynam sobie poważnie powątpiewać w jego istnienie. Nie przeszkadza mi to jakoś okrutnie, ale kobitka lubi wiedzieć
    Z dostępnością jest przeróżnie - polecam poskakać po lokalnych, małych sklepikach kosmetycznych, bo cenowo wychodzi podobnie do internetów, czyli od 40 do 60zł.

No lubię, nie powiem.

Używam tego produktu od: ok. 2/3 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić dooszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Podkład kryjący? Nie w moim przypadku.. Nie kryje niedoskonałości, twarz godzinę po nałożeniu zaczyna się świecić. Jednak polubilam go za naturalny efekt, bez maski oraz idealny odcień (12 natural), ejszcze żaden z testowanych przeze mnie podkładów nie wyglądał tak naturalnie, niestety oczekiwałam od niego głównie krycia, czego nie spełnia więc tylko 3/5

Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tooptoop za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Podkład kupiłam zachęcona opinią koleżanki i muszę powiedzieć, że jestem z zakupu zadowolona. podkład fajnie kryje, wyrównuje koloryt i ma fajną konsystencję.
    Minusem jest to, że trzeba go dobrze rozprowadzić, bo mogą się pojawic nieestetyczne pomarańczowe plamy.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić daga8901 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry!
  • Podkład dobrze kryje drobne niedoskonałości, ma bardzo fajną - gęstą konsystencję, która mi osobiście odpowiada, nakładam ten podkład pędzlem - daje lepsze efekty. Dość długo trzyma się na twarzy, ale ja nie do końca trafiłam w kolor 16 golden wydaje mi się że trochę ciemnieje na skórze.

Ilość zużytych opakowań: 1 op. 35ml

Chcesz pochwalić mischka20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna porcelana
  • Przede wszystkim : ODCIEŃ ! (nr 11 porcelain)
    Zawsze od kiedy pamiętam praktycznie wszystkie podkłady były dla mnie za ciemne i za żółte,a zwłaszcza te drogeryjne,trafiłam na ten podkład i w końcu odetchnęłam. Idealnie jasna,chłodna-prawdziwa porcelana,mówiąc chłodna na prawdę bardzo chłodna-różowa co idealnie mi odpowiada.Mam cerę mieszaną i kapryśną z niedoskonałościami i jest to podkład który nie powoduje u mnie wzmorzonego przetłuszczania się strefy T
    (tak jak to większość podkładów na mojej twarzy czyniła)
    Wręcz przeciwnie,pomaga mi w tej kwestii i mogę się obejść bez poprawek przez dobre kilka godzin ( w innych przypadkach musiałam zupełnie zmywać podkład z twarzy do resztek i zaczynać całą rutynę kremowo-podkładowo-pudrowo brązującą od nowa co było bardzo,ale to bardzo uciążliwe,nie pomagały żadne bibułki matujące.)
    Podkład ten także idealnie zakrywa wszelkie przebarwienia i pozostałości po wypryskach.Co prawda podkreśla suche skórki,ale ja ogólnie mam z nimi spory problem,więc myślę,że u kogoś z takim problemem,lecz w umiarkowanym stopniu nie będzie tego robił.
    Prawda jest taka,że podkład jest dość ciężki ( nie ma co się oszukiwać podkłady kryjące tak mają) ale rozsądnie stosowany,cienkimi warstwami nie powoduje efektu maski.Polecam stosować na krem nawilżający,ponieważ podkład ma tendencję do lekkiego przesuszania skóry,dlatego uważam,że dla cer tłustych i mieszanych będzie idealny,dla cer suchych i normalnych hmm...raczej nie.Podkład idealnie sprawdza się zimą,jesienią i wczesną wiosną,jednak na lato jest zbyt ciężki.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić RedDahlia za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Sama go nie kupiłam, dostałam w spadku ;p
    Nie narzekam. Ma dość płynną konsystencję, ale dobrze się rozprowadza. Dobrze kryje, ale nie ma efektu maski, wygląda naturalnie, jakby go nie było. Trwały i wydajny jak najbardziej. Wystarczy odrobina by pokryć całą twarz.
    Nie wiem czy skłonię się na drugie opakowanie bo rzadko używam podkładów, a dopiero zaczynam z nimi przygodę więc chciałabym wypróbować inne i znaleźć ten idealny

Używam tego produktu od: prawie rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić burg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przepłaciłam...
  • Do zakupu tego podkładu namówiła mnie pani w drogerii, gdy szukałam czegoś z wyższej półki, bo tańsze podkłady nie współgrają z moją problematyczną cerą... No i to był błąd.
    Jak można go nazwać podkładem kryjącym? o pełnym kryciu nie ma nawet co marzyć i przy grubszej warstwie. Mam trochę do zakrycia ale od tego chyba są podkłady kryjące ...?
    Kolejnym minusem jest jego kolor. Naturalny jest dla mnie za ciemny a porcelanowy jest paskudnie różowy. Do dziś zastanawiam się gdzie ja miałam oczy gdy go kupowałam.
    poza tym podkład nie jest zły, stapia się ze skórą i naturalnie wygląda. Co do trwałości też nie mam zastrzeżeń.
    Dla osób, które nie maja wiele do ukrycia będzie okej. Mi jednak nie odpowiada. Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: kilka razy użyłam

Chcesz pochwalić Aithne793 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ani dobry... ani zły
  • Jest to jeden z niewielu podkładów dostępnych w naszych perfumeriach, który nadaje się do bardzo jasnej karnacji (kolor porcelain). Jest lekki, ładnie sie rozprowadza, moim zdaniem średno kryje. Jego największym minusem jest to, że przesusza skórę i najlepiej po 2-3 dniach go odstawić i użyć czegoś nawilązjącego. Po kilku dniach stosowania tego podkładu kondycja mojej skóry się pogarsza.
    Gdy jest stosowany okazjonalnie jest ok.

Chcesz pochwalić tu_ona za czytelną i pomocną recenzję?
  • No sama nie wiem ...
  • Podklad dobrze kryjący mam problemy z tradzikiem ,kryje tradzik ale blizny kompletnie ich nie kryje nie wiem czemu ...Super jasny kolor akurat pasuje do mojej buzi Ale OKROPNY OKROPNY wysuszacz skóry po nałożeniu podkladu jest ok ale gdzies tak po 2 h skóra odchodzi płatami wygląda jak wióry ,strasznie nie estetycznie to wyglada ....i nie jestem pewna co to zapychania , nie wiem czy nie zapycha twarzy ... No sama nie wiem +/-

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić supriseapple za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest idealny, ale lubię go
  • KOLOR! Jaśniutkie odcienie dla bladolicych, to to co lubię i czego bezskutecznie szukam u innych marek. Gosh to ma! Poza tym podkład jest przyjemny w użytkowaniu - nieźle kryje, dobrze współpracuje z pudrem, różem itp., jest trwały - potrafi przetrwać cały dzień, zapach ok, opakowanie trochę problematyczne, bo fluid lubi wypływać bez naciskania i w ogóle brudzi się ten czarny mat bardzo... Ogólnie niezły podkład, szkoda, że mało wydajny przez płynną konsystencję.
    Może nie jest to ideał, ale na pewno jeden z lepszych wśród tych, których używałam. Będę do niego wracać, chyba, że znajdę coś naprawdę "wow", ale nie sądzę

Chcesz pochwalić chudelatte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezczelny wysuszacz!
  • Pierwsze użycie - och jeju jej! Takiego koloru potrzebowałam!
    Drugie użycie - och jeju jej! Jaki piękny!
    Trzecie użycie - o, a co to, to ja mam suchą skórę na nosie?
    Czwarte - Na czole też?!
    Piąte - brodo! Ciebie o to nie podejrzewałam!
    Szóstego nie było, bo oskarżyłam o pogorszenie się mojego stanu skóry właśnie Gosha. I miałam rację, bo gdy po namiętnej kuracji maścią witaminową, powróciłam do Bourjois jakoś okazało się, że moja cera jest znowu normalna.
    Zatem, zdecydowanie - nie polecam! Drogie cholerstwo, sprawia wrażenie, że jest Twoim przyjacielem, a mija kilka dni - i sieje spustoszenie na całej twarzy!
    Jedyny plus - za piękny kolor! Testuje wszelkie najjaśniejsze kolory podkładów, bo żaden do końca mi nie odpowiada - wszystkie, nawet najjaśniejsze są za ciemne (też macie wrażenie, że producenci nigdy nie myślą o słowiańskiej urodzie?). A Gosh był prawie idealny! Niestety moje próby wymieszania go z jakimś kremem nawilżającym wyszły na nic, bo nadal mi wysuszał i przede wszystkim - tak długo się nie utrzymywał.
    Jeśli macie cerę normalną - nie ma co tracić pieniędzy, a jeśli suchą - trzymać się z dala i bronić tasakiem!

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/8

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rowspa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kryjący i w jasnych kolorach!
  • + Przede wszystkim, podoba mi się szeroka gama kolorów, w której można znaleźć jasne odcienie dla bladolicych Polek
    + Ma dobre krycie.
    + Wtapia się w skórę - nie ma efektu maski, ani nie powinien odbijać się na ubraniach.
    + Nie zapycha.
    +Jest całkiem wydajny, choć po takim opakowaniu się tego nie spodziewałam - jakoś te z pompką wydają mi się wydajniejsze

-/+ Opakowanie szybko się brudzi - jest czarne, a nie ma pompki, więc zakręcając je, odbijamy resztki podkładu z palców.
    -/+ Regularna cena nie zachęca, ale często można natrafić na różne promocje. Ja np. kupiłam swój w hebe za -40% i dlatego jestem zadowolona ze stosunku jakości do ceny.

- Trochę wysusza skórę, tzn. od kiedy go używam musiałam przestawić na na naprawdę treściwe kremy/sera na noc, bo inaczej mam do czynienia z suchymi skórkami na nosie.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedno słowo: ŚWIETNY!!!
  • Mój ulubiony podkład w formie płynnej! Bardzo dobrze kryje, nie zapycha, odcienie chyba dla każdego , lekki, wydajny i trwały. Cena odpowiednia do jakości. Polecam!!!

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić sajko3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mógłby być lepszy...
  • Kolejny podkład,który nie spełnił moich oczekiwań,ale najgorszy też nie jest.Zalety:
    -dobrze kryje
    -trzyma się na twarzy cały dzień
    -dość dobrze matuje
    -nie rozmazuje sie i nie spływa.
    Minusy:
    -jest ciężki, trzeba nabrać wprawy przy jego nakładaniu
    -zatyka pory
    -może wysuszać,krem nawilżający jako baza - niezbędny
    -kolory: posiadam 11 porcelain i jest za jasny,wyglądam bardzo blado,z kolei kolejne odcienie były znacznie za ciemne,wpadały w odcienie żółte, pomarańczowe
    -dość wysoka cena.

Używam tego produktu od: listopad 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić embrace2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3.5
  • Lubię ten podkład ze względu na najjaśniejszy odcień, lecz na tym korzyści dla mnie się kończą.

Plusy:

+odcienie
    +zapach
    +w miarę naturalny wygląd na skórze

Minusy:
    +kiepsko kryje, skóra szybko świeci się przez co podkład z łatwością się ściera
    +ma tendencję do zmiany odcienia na skórze
    +podkreśla zmarszczki mimiczne
    +podkreśla skórki i zły stan skóry
    +cena
    +opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 6 /35 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lladygodivva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem OK
  • Podkład - jak obiecuje producent- pokrywa wszelkie niedoskonałości na skórze, ukrywa zaczerwienienia, pryszcze i utrzymuje się przez wiele godzin. Bardzo dobrze matuje, ale niestety u mnie powoduje lekki efekt maski (zapewne to moja wina, bo mam o ton ciemniejszy odcień niż powinnam) . Jest bardzo wydajny, kupiłam go pół roku temu i nadal nie mogę zużyć do końca. Polecam dla cery problematycznej i mieszanej w kierunku tłustej.

Chcesz pochwalić kasqa90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!
  • Przez cale swoje zycie zuzylam chyba setki roznych podkladow i przetestowalam dziesiatki firm - od tych ze skepów "po 4zł" przez wszystkie polki rossmana, po te kupowane w sephorze. Nigdy zaden podklad nie spelnial moich oczekiwan w 100%. Wlascieiwe to juz nawet przestalam na to liczyc, bo moja cera jest raczej trudna - kaprysna, z niedoskonalosciami oraz pozostalosciami po nich, ostatnio pojawily sie naczynka, raz jest tlusta, raz niesamowicie przesuszona, z ogromna tendencja do zapychania. Poza tym po wielu kuracjach jest rowniez sporo jasniejsza od reszty ciala, dlatego bardo trudno znalezc mi cos, co bedzie pasowalo do koloru buzi, ale i nie odcinalo sie od koloru szyi...

Na podklad Gosha trafilam w drogerii w uk. Poszlam wtedy po revlona, chcialam go w koncu wyprobowac, ale zupelnie przypadkiem padlo na Gosha. Wtedy jako bladzioch wybralam odcien 11 porcelain. Doskonale wtapial sie w skore buzi, ale jednak odcinal sie troszke od szyi, ktora jest juz w tonacji cieplej, zlotawej. W koncu zdecydowalam sie kupic odcien 12 natural. Z poczatku sie balam, ze bedzie za ciemny, jednak okazalo sie ze nie jest an troche ciemniejszy od 11, natomiast zamiast rozowych pigmentow ma żółtte. I tak trafiłam na podklad idealny!

plusy:
    -doskonale kryje, wtapiajac sie w skore, nie tworzac efektu maski
    - nie widac go na twarzy, kiedy dobierzemy idealny odcien
    -nie zapycha
    -nie podkresla suchych skorek
    - nie wchodzi w zmarszczki, pory itp. Pokrywa nasza buzie elastyczna, jakby silikonowa powloczka
    -pielegnuje cere (nawilza, pomaga w walce z niedoskonalosciami, chroni przed czynnikami zewnetrznymi). Czesto zdarzalo mi sie nalozyc go na "golą" buzię, bez kremu i nadal było super
    -doskonala konsystencja - mozna nakladac go jak krem- rozsmrowac i wklepac. Aplikacja jest banalnie latwa. Nie pozostawia smug, ani plam.
    - doskonale wspolgra z kremami, ale rowniez nalozony bezposrednio na buzie spisuje sie swietnie
    -nadaje sie zarowno na letnie upaly jak i zimę, w zaleznosci od nakladanej ilosci - w obu przypadkach jest idealnie.
    - cena, wydajnosc

Minusow nie zauwazylam. Jest absolutnie doskonaly. Nie mam potrzeby szukac juz zadnego innego. Używam tego produktu od: poł rokuIlość zużytych opakowań: 1,5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vanille_cookie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciągle do niego wracam
  • Kupiłam już 3 tubkę. Zaczęłam go używać jakieś 6 lat temu, gdy był to mój pierwszy podkład, jedyny który był odpowiednio jasny do mojej cery.
    Od tego czasu jesli mam ochotę spróbować innego to ten podkład używam jako korektor pod oczy, nadaje się do tego idealnie i jest w perfekcyjnym kolorze.
    W lecie, gdy chcę coś lżejszego, ale jednak z kryciem, dodaję kroplę tego podkładu a potem używam go jako korektora.
    Mimo, że mam problemy z zapychającą się skórą i suchymi skórkami, ten podkład nie pogłębia tego, a napewno nie wywołuje. Owszym, lekko podkreśla suche skórki, ale u mnie to jest raczej problem jedno- /dwudniowy i mogę użyć bazy pod spód.

Plusy:

+kolor, kolor, kolor, 11 porcelain jest dokładnie moim odcieniem
    +trwałość, u mnie wytrzymuje cały dzień
    +krycie, wszelkie zaczerwienienia i pryszcze się pod nim chowają
    +nadaje się do ukrycia cieni pod oczami, nie roluje się
    +tubka, czarna, schludna
    +nie przesusza i nie zapycha

Minusy:

-podkreśla suche skórki
    -cena (kupiłam w promocji za 32 zł)

Używam tego produktu od: 6lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki, 3 w gotowości

Chcesz pochwalić Bela03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozstania i POWROTY
  • Dzis kupilam ten podkład 3 raz a to juz o czyms swiadczy. Lubie lekkie,nawilzajace podkłady do tej pory ,moim faworytem była Isadora Velvet touch. Pamietam kiedy pierwszy raz kupowalam ten podkald mialam wrazenie ze wyrzucam pieniadze w bloto-na co mi kryjacy podklad balam sie efektu maski, kupilam poniewaz mocna opalenizna zawezyla znacznie wybor innych podkladow i padlo na ten. Testowany odcien 19 CHEESTNUT
    -lekka konsystencja
    -łatwo sie rozprowadza
    -nie pozostawia smug
    -nawilza lub sprawia takie wrazenie
    -nie pozostawia efektu maski na twarzy
    -kolor ładnie wtapia sie w skóre,bez granic i smug

Jedyny minus jaki znajduje
    -po porannej aplikacji godz 7 okolo godz 15 nie widac juz podkladu na twarzy,piegi staja sie znow widoczne

Używam tego produktu od: 3miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 tubki 30ml?

Chcesz pochwalić tonie_ja za czytelną i pomocną recenzję?
  • zly
  • Po zakupie primera ktory jest na prawde dobry.. postanowilam sprobowac podkladu i musze stwierdzic ze to byl duzy blad poniewaz:

- strasznie wysuszyl mi skore i warto tu dodac ze mam cere tlusta
    - wyskoczyly mi dziwne krosty juz po drugim dniu stosowania
    - bardzo ciezko sie rozprowadza

stanowczo nie polecam !!!

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 0.5

Chcesz pochwalić caroline142 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po jakimś czasie stał sie lepszy .
  • Dostałam kilka róznych odcieni tego podkładu za darmo więc zaczełam używać niestety z samego początku mi nie odpowiadał mieszałam go z lżejszymi podkładami po prostu robił mi efekt maski. Więc go odłożyłam i zaczęłam używać mojego ideału czyli Affinitone . Kiedy nadeszła jesień moja cera potrzebowała większego krycia affinitone niestety nie kryje zbyt dobrze i sięgnełam znowu po Gosha i juz kończę buteleczkę Jest na prawdę super tylko trzeba umieć go nakładać czyli szybko rozprowadzić i nie przesadzić z ilością ale to jak z każdym podkładem Jest super . Kończę odcień Golden ale mam jeszcze Sand i zaczne go w zimie jak cera trochę zblednie )

Używam tego produktu od: 3 miesiecy ale leżał w kosmetyczce chyba z rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 ,30 ml

Chcesz pochwalić ewela0258 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodlam sie
  • Podklad polecila mi wizazystka niestety okazal sie gorszy niz myslalam naprawde bardzo sie zawiodlam bo z tego co twierdzi wiekszosc osob jest naprawde fajny no ale mi nie przypadl do gustu radze dobrze sie zastanowic zanim wybierzecie podklad :
    Plusy:nie widze zadnych
    Minusy:
    *ciemnieje na skorze najjasniejszy odcien okazal sie duzo ciemniejszy
    *szybko zasycha na twarzy gdy chce sie rozprowadzic zostaja nie ladne plamy na twarzy
    *slabo kryje
    *za wysoka cena jak na jego jakosc
    Naprawde jesli ktos szuka dobrego krycia to tego nie polecam ja pieniadze wywalilam w bloto .

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić scarlet1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt, polecam
  • Podkład Gosha zakupiłam dzięki siostrze, która mi go poleciła wychwalając go pod niebiosa. Po przetestowaniu całego opakowania stwierdzam, że jest dobry, ale jednak nie idealny. Używałam odcienia 14 Sand.

Zalety:
    + bardzo dobrze kryje - stosowałam zwykle na krem nawilżający, a mimo to skóra się po nim nie świeciła
    + nie spływa z twarzy, nie roluje się, nie podkreśla suchych skórek
    + jak nie przesadzimy z jego ilością to nie tworzy efektu maski, ja zawsze stosowałam tylko 1 warstwę

+/ konsystencja - dość tępa, trzeba go wklepywać, nie rozsmarowywać, czyli wymaga wprawy w nakładaniu

Wady:
    - cena
    - dostępność - swój egzemplarz zamówiłam na allegro
    - ciężko dobrać odpowiedni dla siebie kolor na podstawie palety
    - wysusza - widać to kilka godzin po zmyciu makijażu
    - moim zdaniem, nieco zapycha

Podsumowując, podkład bardzo dobry, ale dla cery mieszanej, bo normalną zbyt mocno wysusza.

Używam tego produktu od: około 4-5 mscy, nieregularnie, gdyż nie maluję się codziennie
    Ilość zużytych opakowań: jedno 35 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lukrecja_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś byliśmy blisko, teraz wolę lżejsze
  • Tego podkładu używałam dobre kilka lat.
    Miałam wtedy poważne problemy z trądzikiem. Poszłam do drogerii do Manhattan (i dzięki Bogu nie było mojego odcienia), Pani zachęciła mnie do Gosha i postanowiłam kupić. W zimie miałam odcień sand, w lecie jak mi się udało trochę opalić twarz to golden.
    Plusy:
    +dobre krycie, bez użycia korektora chował wszystkie pryszcze na kilka godzin
    + nie tworzył maski na twarzy przy odpowiednim nałożeniu (trochę musiałam potranować ;P)
    +skóra wyglądała ładnie przez długi czas, bez konieczności poprawek, dużo koleżanek mówiło, że mi się cera poprawiła, a to tylko gosh działał
    + bardzo podobały mi się odcienie, wchodzące w pomarańcz, ale nie takie typowe "tapeciarskie"
    +skóra nie robiła się po nim taka.. nie wiem nawet jak to nazwać- bez wyrazu, matowa? (jak to bywa przy podkładach kryjących)
    +podobał mi się zapach

Minusy:
    -zapycha niemiłosiernie!!!! (na początku tego nie zauważałam i dłuuugo współpracowaliśmy, ale jednak siał spustoszenie)
    -zostawał w każdym zagłębieniu na mojej twarzy, trzeba się było napracować, żeby osiągnąć zamierzony efekt
    -cena- jak dla mnie za wysoka

Kiedyś bardzo mi odpowiadał. Ogólnie jeśli wrócą mi problemy z cerą i będę chciała to ukryć, to na pewno do siebie wrócimy. Póki co separacja, lubię lżejsze kosmetyki

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dziesiątki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić konfitur za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • Przed zakupem tego podkładu przejrzałam opinie na jego temat,i okazało się że są one dość skrajne.Kupiłam go mimo wszystko,uznając że skoro jego główną wadą ma być trudna aplikacja,to ja na pewno sobie z tym poradze.....spotkało mnie wielkie rozczarowanie!
    Krycie,które niby ma być głównym atutem tego produktu,jest nijakie!
    Rozprowadzenie tego mazidła to też pewne wyzwanie...no ale ok,tu akurat dużo zależy od kremu,jakiego używamy itp...
    Nie wiem jak jest z trwałością,bo nałożyłam go 3 razy,i 3 razy zmyłam z twarzy przed wyjściem!

Dziewczyną,które mają problematyczną cerę i szukają podkładu,który faktycznie kryje i tuszuje,co ma być zatuszowane,polecam Vichy Dermablend-nieco droższy,ale mega wydajnyi wart swojej ceny!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie,w sumie 3 zastosowania

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?