Essence, Crystalliced, Liquid Highlighter (Rozświetlacz w płynie)

Powiększ Essence, Crystalliced, Liquid Highlighter (Rozświetlacz w płynie)

Zgłoszony przez madlen131

Absolutny must have sezonu! Wystarczy tylko odrobina by nadać twarzy promienny wygląd. Dzięki małemu opakowaniu zmieści się w każdej torebce. Dostępny tylko w jednym odcieniu.

• Przyjemny
  • Rozświetlacz płynny z edycji limitowanej.

Produkt stał się dość kultowy i pożądany z racji efektu jaki daje, czyli tzw. tafla.
    Bez drobin, brokatu, po prostu efekt jakiego wszyscy pragną.

Ma wygodną pompkę, produkt nie zasycha, ogromnie wydajny (wystarczy kropeleczka).

Minusem jest współpraca z nim na przypudrowanej skórze i fakt, że jest już niedostępny.

Ja swój zdobyłam na zasadzie wymiany kosmetycznej.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić missingdream za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiłam go
  • Na produkt w swoim czasie był ogromny szał, więc go kupiłam. Niestety u mnie się nie sprawdził. Zazwyczaj kładę rozświetlacz na puder matujący. Ten produkt na pudrze się ważył. Zaczęłam go używać się na podkład, a potem się pudrować, ale efekt był naprawdę słabo widoczny. Wolę tradycyjny rozświetlacz w kamieniu, z którym nie muszę się bawić

Używam tego produktu od: prawie 2 lata

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Rozświetlacz udało mi się dorwać dzięki pomocy jednej z Wizażanek. I bardzo się z tego cieszę Wcześniej jakoś nie czułam potrzeby używania rozświetlacza (teraz też nie czuję, ale lubię go używać i myślę, że to fajnie wykańcza makijaż) ale po tym szale na Wizażu pomyślałam, że muszę go mieć

Rozświetlacz jest bardzo subtelny, nie ma nachalnych drobin. Daje ładny, biały, perłowy blask. Jest idealny na dzień, także do szkoły. Jest bardzo wydajny, bo nie potrzeba go dużo, ale nawet jeśli nałożymy większą ilość to też nie będzie to wyglądało źle. Trwałość jest niezła, aczkolwiek mogła by być lepsza.

Za taką cenę to naprawdę super produkt, szkoda, że nie można go już nigdzie kupić.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy, chyba

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dotka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham gooo
  • rozswietlacz jest boski !! daje piekny efekt tafli o jakim marzylam!

+piekny efekt tafli, bez drobinek, bez proszu/shimmeru. poprostu bialy fluid, ktory pieknie rozswietla skore
    + nie podkresla niedoskonalosci skory twarzy, nie podkresla suchych skorek
    + wyglada slicnzie na twarzy- skora promienieje
    +dobrze sie blenduje
    +wygodny aplikator i resztki nie zasychaja w dziobku pompki
    + mega wydajny, jest go bardzo duzo, wystarczy malutka kropelka na dwa policzki

niestety duzo zaplacilam za niego na allegro, w niemczech widzialam go za 1,50 euro

minus pol gwaizdki ze to limitowana rzecz
    nie rozumiem- essence robi genialne rozsweitlacze ale tylko do limitek. ten rozswietlacz w kamieniu w stalej ofercie nie jest taki dobry

Używam tego produktu od: odkąd pojawila sie ta limitka
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić JustynaOfSuburbia za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNY, PRAWDZIWY HIT!!!!!!
  • Rozświetlacz jest po prostu zachwycający.

Rozumiem zachwyty i szczerze polecam.

Jedyną jego wadą (za to ogromną) jest fakt, że jest praktycznie niedostępny.

Kosmetyk ma lekką konsystencję. Bez problemu rozprowadza się na skórze - nakładam go palcami. Próbowałam odpowiednim pędzlem, ale efekt trochę mniej mi się podobał.

Rozświetlacz daje na skórze piękną srebrzystą taflę, bez drobinek czy nachalnego brokatu. Nie podkreśla zmarszczek, porów. Jest trwały. Nie podrażnia i nie zapycha skóry.

Polecam - jesli jeszcze gdzies go traficie, bierzcie. Rozświetlacz jest po prostu zachwycający.umiem zachwyty i szczerze polecam. Jedyną jego wadą (za to ogromną) jest fakt, że jest praktycznie niedostępny.

Zaryzykuję stwierdzenie, że ten fluid to najlepsza pozycja w kolekcji Crystalliced. Robi to co obiecuje i kusi mnie, żeby kupić sobie od razu zapasowy, przerażona tym, jak szybko limitowane edycje znikają.

Chcesz pochwalić Migcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 514 raz(y)
  • efekt krolewny sniezki - na jasnej, ale nie bladej cerze wyglada okropnie
  • Naprawde dziwia mnie tak dobre oceny tego produktu, moim zdaniem jest on wyjatkowo mizerny, ale moze od poczatku...

Rozswietlacz zakupilam 2 tygodnie temu w jednej z niemieckich drogerii za cale 95 centow. Edycji tej oczywiscie od dawna nie ma w sklepach, ale sztuki przecenione to byly resztki z pozostalych kolekcji, w wiekszosci pootwierane przez klientki i kilka razy uzyte. Tak tez bylo z moim.
    Gdyby nie ochy i achy na wizazu na pewno bym nawet nie spojrzala w jego kierunku, poniewaz wizualnie wydawal mi sie zbyt bialy, a przeferuje naturalne (zolte) rozswietlenie.

Opakowanie tandetne, plastikowe, ale niczego mu nie zarzucam, w koncu wydalam na niego grosze.

Zawartosc to biala substancja, ktora dobrze rozprowadza sie na skorze. Problem w tym, ze uzyta w malej ilosci tak mocno wtapia sie w skore, ze w ogole nie rozswietla. Przy ruszaniu twarza nie lapie zadnego swiatla! Faktem jest, ze zawsze bardzo boje sie przesadzic i zaczynam nakladac kosmetyk malymi kroczkami. W koncu to nie problem dolozyc wiecej. Problem pojawia sie, gdy mam na twarzy za duzo, niekiedy nie da sie tego zetrzec i trzeba zmyc caly makijaz.
    Tutaj zaczynalam od wielkosci cwiartki ziarenka grochu, a wiec wyjatkowo malenko.
    Ale ok...
    Dokladam wiecej.
    Hmmm efekt sie pojawia, ooo tak .
    Tylko jaki?
    Moja jasna, ale absolutnie nie porcelanowa cera otrzymuje satynowe rozswietlenie w odcieniu bialym! Po prostu bezczelnie bialym!
    Jestem bardzo ciekawa jak mozna nalozyc ten produkt i dobrze z nim wygladac, jesli nie ma sie bladej jak sciana twarzy.
    Rozswietlenie produktem essence daje sztuczna, nieladna, blada poswiate. Jest to chlodny efekt, a la krolewna Sniezka. Nazwa Crystalliced idealnie tutaj pasuje. Do cieplego odcienia cery sie nie nadaje, a juz na pewno nie wtedy, gdy chcemy wygladac naturalnie i po prostu ladnie.

W wersji na wieczor pragnelam uzyskac efekt lekko zamrozonych policzkow, nalozylam lodowato chlodny roz, a szczyty kosci policzkowych chcialam widocznie rozswietlic plynnym highlighterem.
    Coz... przy takiej ilosci zaczal mi sie rolowac na twarzy. Oznacza to, ze w moim przypadku produkt nie znalazl kompetnie zadnego zastosowania.
    Szkoda.

Trwalosc niestety takze mizerna, nalozone biale placki na szczycie kosci policzkowych w ciagu dnia zaczely blednac i pod wieczor wygladalam juz jak czlowiek.

1* daje za niska cene i kremowa konsystencje. Zadnych plusow poza tym niestety nie dalam rady sie dopatrzyc.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
  • odpada
  • Rozświetlacz daje naprawdę piękny efekt tafli. Szalenie zbliżony do rozświetlacza AMC Inglot nr 61.

Ale niestety ma jedną wielką wadę poza tym, że to limitka - zapycha. U mnie nawet po niewielkich ilościach nałożonych na twarz (skronie, kości policzkowe), pojawiały się drobne krostki.

Za to zalet ma naprawdę wiele: tani, wydajny, cudny efekt rozświetlenia, idealny dla chłodnych typów urody, długo się utrzymuje na skórze!

Mimo wszystko wolę 3 razy droższy Inglot, bo chociaż nie wyskakują mi po nim niespodzianki.

Warto jednak za nim pobiegać!!

Używam tego produktu od: używałam przez około miesiąc

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Plusy:
    -bez zapachowy
    -lekka przyjemna konsystencja
    -efekt tafli
    -wydajny
    -cena
    -pompka
    -przeźroczyste opakowanie dzięki któremu widzimy ile produktu pozostało
    -długo się utrzymuje
    -nie zapycha

Minusy:
    -limitka

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Majciulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto mieć w swojej kosmetyczce
  • Cudowny produkt
    Na owe cudo natrafiłam całkiem przypadkiem, zupelnie nie wiedząc do czego służy. Na samym początku zaczełam go używac jak różu do policzków, pózniej jednak dostrzegłam ze ma wiele zastosowań i kazde sprawdza sie znakomicie. Używam w okolicach oczu aby wydobyć ich blask, czasem wklepuje delikatnie w twarz aby była bardziej promienna, smaruje dekold. Mimo ciągłego stosowania ubyła go bardzo mała ilość, a do tego ta niska cena. Gorąco polecam zakup!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić helia2332 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zależy dla kogo
  • A więc tak- z trudem upolowałam ten rozświetlacz na allegro...
    jest na prawdę godny polecenia...ale nie dla wszystkich..
    drobinki są świetnie zmielone, efekt tafli murowany..
    ale..wchodzi w krostki i zmarszczki, wymieszany z podkładem wygląda źle.
    Nie da się go dobrze nałożyć przy sztucznym świetle, konsystencja kremowa źle nałożona zostawia plamy. .lepszą dla mnie wersją są pudry.
    KOlor przeznaczony dla blondynek i bladoliców
    do mojej ciemnej karnacji w ogóle nie pasował.
    Fajne opakowanie, niska cena.
    Bardzo dobry kosmetyk dla wybranych cer.

Ilość zużytych opakowań: pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _Baletnica_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij