Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Zgłoszony przez wiefiulecka

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy – każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Cena: 17zł
/s/

• Mieszane uczucia
  • Oceniam kolorek nr 14 (typowy nudziak).

MINUSY:
    - podkreśla niestety suche skórki
    - szybko "zjada się"
    - zapach taki sobie, nautralny

PLUSU:
    + duża gama kolorów
    + przystępna cena

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Wspaniała!
  • Polecam! Są to idealne matowe szminki, w dodatku niedrogie. Na promocjach w Rossmanie -49% można kupić je za niewiele więcej niż 10-11 zł.
    Posiadam 3 odcienie: 30- piękna, mocna nieco bordowa czerwień, 170 Alarm- również czerwień, kojarząca się (przez nazwę zapewne) z czerwienią wozu strażackiego , mocna wyrazista i z charakterem, 30 - mocny i piękny fiolet.
    Szminki mają piękne matowe wykończenie, w dodatku są dobrze napigmentowane i kryjące. Malowanie się nimi to czysta przyjemność. Są trwałe. W pracy (8-godzinnej) poprawiam je tylko raz- po śniadanku .
    Nie zostają na zębach, nie rozcierają się w kącikach.
    To jest to, czego wiele z nas szuka w matowych szminkach. Kolorów jest naprawdę dużo i myślę, że każda z nas znalazłaby coś dla siebie.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić panna_atropos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie prezentuje się na ustach
  • Szminkę dostałam w prezencie od przyjaciółki. Noszę ją zawsze przy sobie bo świetnie sie sprawdziła. Mam jeden z ciemniejszych odcieni. Szminka jest trwała, nie wysusza ust, świetnie nakłada sie pędzelkiem, co jest dla mnie bardzo ważne. Ma przyjemny zapach. Konsystencja też jest bardzo dobra, łatwo sie rozprowadza.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić madamelukrecja za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to (y)
  • Ja używam szmineczki nr.31. Ma kremową konsystencję oraz bardzo wyrazisty kolorek, który naprawdę długo się utrzymuje. Bardzo duży jest wybór odcieni szminki, niektóre na pewno jeszcze wypróbuje. Opakowanie hm.. bardzo ładne, estetyczne A co najważniejsze, jak dla mnie szminka jest bardzo wydajna i nie wysusza ust.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Agaa_1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobra
  • Posiadam odcień nr 16, wg mnie jest to kolor taki jakby łososiowy, brzoskwinka wymieszana z różem. Szminka super się aplikuje, pięknie wygląda na ustach, nie wysusza ich, mamy duzy wybór kolorów, za tę cenę warto kupić a na e glamour dorwiemy ją jeszcze taniej. Minusów brak.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szminka idealna
  • Mam kilka kolorów: 16, 22 i 20.
    Każdy uwielbiam i każdy mogę tak samo chwalić.
    Szminka ma idealną konsystencję- nawilża, ale nie spływa z ust. Przepiękne, kryjące i soczyste kolory, dosyć długo się utrzymuje w porównaniu z innymi szminkami, naprawdę długo.
    Zawsze ją wszystkim polecam, bo jest warta swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: trzy (16, 20 i 22)

Chcesz pochwalić narratorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra!
  • Mam kolory 19 i 20. 19 to taki trochę ciemny koralowy, wpadający w bordo - idealnie koloru moich ust, może trochę ciemniejszy, więc wygląda bardzo naturalnie - 20 to modny ostatnio mocny róż.
    Szminka ma przyjemną konsystencję, ładnie się rozprowadza, jest w stanie pokryć nawet tę część ust, która jest już trochę wewnątrz, nie podkreśla za bardzo suchych skórek. Kolory są wyraziste, mocne, ładne. I super jest to, że są matowe, świetnie kryją.
    Niestety na moje usta nie ma dobrej szminki. Wszystkie, których próbowałam, je wysuszają, ta nie jest wyjątkiem, chociaż radzi sobie całkiem nieźle. Lepiej stosować ją na balsam. Dość długo się trzyma, chociaż ja też często poprawiam, kiedy tylko wydaje mi się, że mogło choć trochę zejść.

Mimo wszystko - polecam! Ja ciągle szukam odpowiedniej szminki, do czasu odnalezienia na pewno się z tą nie rozstanę.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Chcesz pochwalić Celebrindal za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma, ale zła nie jest
  • mam kolor 10, czyli najpiękniejszą czerwień, kupiona za namową koleżanki, że to takie cudowne pomadki, a co do mojej opinii... hmm... średniak , wg mnie gorsze od golden rose serii matowej, może na poziomie serii vision, generalnie wątpie bym kupiła ją ponownie, moje wymagania do szminek są takie same bez względu na cenę, czyli wysokie, ta ich nie spełnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Awelinaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna
  • Posiadam odcień nr 16, jest to ciekawy kolor wpadający w róż i brzoskwinię. Wydaje mi się, że będzie pasował zarówno blondynkom jak i brunetkom. Pomadkę wygodnie się aplikuje, nie wchodzi w załamania ust, nie migruje poza kontur warg. Jest komfortowa w noszeniu, nie wysusza ust, pozostawia uczucie nawilżenia. Trwałość jest naprawdę przyzwoita (około 4 h), a gdy już pomadka ściera się z ust to równomiernie. Do tego ma ładny zapach, który przywodzi mi na myśl danie z przedszkola- kisiel z jabłkami:P

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny róż
  • Każda kobieta ma do czegoś wyjątkową słabość. Ja mam do szminek. Mam kolor numer 20 - intensywny róż. Kolor jest absolutnie wyrazisty i wspaniały. Ożywia twarz. Zwraca uwagę innych ludzi na Twoje usta. Zachwyca i zbiera komplementy. Trzyma się całkiem dobrze, parę godzin wytrzymuje. Nieco faktycznie wysusza usta, ale jeśli codziennie nakładasz ochronny kosmetyk nie ma co się przejmować. Ma zapach, który nie każdemu musi przypaść do gustu...

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?