Rimmel, Lasting Finish Lipstick By Kate Moss (Szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Lipstick By Kate Moss (Szminka do ust)

Zgłoszony przez wiefiulecka

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy – każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Cena: 17zł
/s/

• Mam ochotę na więcej
  • Posiadam dwa kolory:
    * popularną #16, czyli lekko różową brzoskwinię, ciepły odcień z delikatnym połyskiem i dość lekkiej formule (jeden z moich wiosennych ulubieńców)
    * mniej znaną #20, czyli dość uniwersalną czerwień w chłodnej tonacji, o satynowym, subtelnym blasku i cięższej formule (dobra na wyjścia, naprawdę nieźle się trzyma!)

W Polsce pomadki sygnowane przez Kate Moss są dostępne w dość szerokiej gamie kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie - dostępne są odcienie chłodne i ciepłe, różne wykończenia i barwy, co pomadka to inne właściwości.

Każdy jednak powinien przyznać, że jak na półkę drogeryjną i swoją cenę (18zł) to te pomadki są naprawdę w porządku. Może nie są idealne. Może część ich właściwości jest kwestią gustu. Ale oferta jest naprawdę niezła.

Trwałość na ustach w porządku - ani zachwycaja, ani nie mam co specjalnie marudzić, zapach dość słodki, niczym budyń waniliowy, opakowania przyzwoitej trwałości.

Gdyby nie to, że zawsze są jakieś ważniejsze wydatki, rzeczy pierwszej potrzeby to miałabym już z 5 kolorów tej pomadki - na oku mam między innym #20, cudowną fuksję

Polecam, dziewczyny, warto spróbować, zwłaszcza na promocji

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Mam odcień 16 i 05 - oba są prześwietne!

Pomadki są matowe, nie podkreślają suchych skórek i długo utrzymują się na ustach. Kolor wygląda elegancko i intrygująco.
    Kolor 16 jest idealny na lato - koralowo-różowy, ale bez tandetnego efektu.
    Kolor 05 nazwałabym "jeżynowym" - lubię go nosić jesienią i wiosną. (jeżeli ktoś szuka kredki do ust w zbliżonym odcieniu polecam Essence, Lipliner, 07 cute pink)

Opakowanie jest skromne, ale porządne - nigdy nie otworzyło mi się w torebce.

Jedne z najlepszych pomadek jakie miałam.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić tenebris za czytelną i pomocną recenzję?
  • WOW!
  • Jestem zachwycona tą szminką, doskonała jakość za przystępną cenę. Szukałam idealnej czerwieni dla siebie i odwiedziłam chyba wszystkie możliwe stoiska z pomadkami. Wybrałam właśnie tą w kolorze Rosetto nr 22. Przepiękna intensywna czerwień, bardzo mocno napigmentowana. Pomadka ma kremową konsystencję, dobrze się rozprowadza. Na ustach nosi się komfortowo, nie rozmazuje się, jest trwała. Schodzi estetycznie, nie wysusza ust. Opakowanie też mi się podoba, jest eleganckie, funkcjonalne i trwałe. Szminka na pewno nie otworzy nam się w torebce.

Chcesz pochwalić madulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślałam ze lepsza
  • mam odcień 05 jak dla mnie kolor super ,zapach tez może być ,nic wiecej mnie w niej nie urzekło jest krotko trwala ,wysusza mi skorki ,a przez to jeszcze bardziej je widac.

Używam tego produktu od: 10 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić magdalena98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo intensywny kolor dla odważnych
  • Mam szminkę nr 10. Kolor jest bardzo intensywny. Tworzy cudowny look pełen elegancji. Bardzo soczysta czerwień trzymająca się na ustach przez wiele godzin. +piękny zapach. Polecam !

Używam tego produktu od: 3 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Marcelina1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże tak!
  • Nie mam doświadczenia w kwestii szminek, zakupiłam obie wersje z serii Kate Moss i z tej jestem bardzo zadowolona

Wybrałam ten brązowawy kolorek (ale nie najjaśniejszy) i mam wrażenie (mimo opinii, które tu przeczytałam), że mimo wszystko nawilża. Zapach jest przyjemny, dobrze się rozprowadza, równomiernie. Trzyma się kilka godzin, w zależności od tego, co robimy.

Trwałe i ładne opakowanie. Cena też ok.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Chcesz pochwalić be_zludna za czytelną i pomocną recenzję?
  • odważny kolor 20 i strzał w 10
  • Kupiłam na wypróbowanie jeden z kolorów tj. nr 20, piękny żywy róż, raczej dla odważnych. Jako że świetnie się czuje w pomadkach w intensywnym kolorze, od razu wiedziałam, że ta 20 jest dla mnie. Pomadka ma piękne matowe wykończenie, które uwielbiam. Dzięki niej usta wydają się być aksamitne. Jeżeli chodzi o trwałość nie jest to jakaś rewelacja, aczkolwiek bez jedzenia z dwie/ trzy godziny daje rade. Mam wrażenie, że pomadka nawilża usta...Ponadto jest w cudnym opakowaniu, który wygląda na bardzo ekskluzywne. Na obudowie widnieje imitacja podpisu kate, która dodaje uroku tej pomadce, oczywiście patrząc na wizualny aspekt samego opakowania. Produkt jest świetny w użytkowaniu. Myślę, że zakupię jeszcze parę innych kolorów.

Minusem jest jej cena, zapłaciłam 19,99..Warto polować na różne promocje.

Niby nie smakuje i nie pachnie chemiczne, no ale skład trochę przeraża...

Skład dosyć długi:

Poniżej informacje na temat składu ze strony producenta.
    LASTING FINISH BY KATE MOSS

DE CARNAUBA, DIAMOND POWDER, ASCORBYL
    PALMITATE, BENZYL SALICYLATE, BENZYL
    CINNAMATE, LINALOOL, AQUA/WATER/EAU,
    CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER/
    LEAF EXTRACT, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER)
    FRUIT EXTRACT, TIN OXIDE, CINNAMYL ALCOHOL,
    EUGENOL. [May Contain/Peut Contenir/+/-:
    MICA, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), D&C RED NO. 7
    CALCIUM LAKE (CI 15850), D&C RED NO. 6 BARIUM
    LAKE (CI 15850), IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492,
    CI 77499), FD&C YELLOW NO. 5 ALUMINUM LAKE
    (CI 19140), FD&C YELLOW NO. 6 ALUMINUM LAKE
    (CI 15985), D&C RED NO. 27 ALUMINUM LAKE (CI
    45410), D&C RED NO. 6 (CI 15850), D&C RED NO.
    28 ALUMINUM LAKE (CI 45410), D&C RED NO. 33
    ALUMINUM LAKE (CI 17200), FD&C BLUE NO. 1
    ALUMINUM LAKE (CI 42090), CARMINE (CI 75470)].

INGREDIENTS: (SPRING COLLECTION SHADES) RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL,
    CERA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/
    CIRE DE CARNAUBA, PROPYLPARABEN,
    ASCORBYL PALMITATE, AQUA/WATER/EAU,
    CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER/
    LEAF EXTRACT, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER)
    FRUIT EXTRACT, TIN OXIDE. [May Contain/Peut
    LAKE (CI 45410), D&C RED NO. 33 ALUMINUM
    LAKE (CI 17200), FD&C BLUE NO. 1 ALUMINUM
    LAKE (CI 42090), FD&C YELLOW NO. 5 ALUMINUM
    LAKE (CI 19140), FD&C YELLOW NO. 6 ALUMINUM
    LAKE (CI 15985), CARMINE (CI 75470)].

Nie wiem czy starczyłoby mi dnia żeby cały skład przeanalizować. Jeżeli ktoś się lepiej zna na tym to byłoby fajnie gdyby podzielił się z nami swoją wiedzą.

Gwiazdkę odejmuje za cenę i za skład. Myślę, że większość pomadek znajdujących się na rynku ma wiele świństwa w sobie...

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szminka idealna
  • Posiadam w swojej kolekcji dwa kolorki 20 i 10.
    Trzymają się na ustach wiele godzin, chociaż zauważyłam taką zależność że kolor 10 czyli piękna czerwień trzyma się dłużej i mocniej niż 20 róż. Nie wiem od czego to zależy, czy moja 20 jest jakaś inna ale rożnica ta jest znaczna. Nie "zastyga" on tak na ustach jak 10. Eleganckie czarne, matowe opakowanie z prześlicznym podpisem Kate Jedyną wadą którą zauważyłam jest to, że nie nawilżają ust i są trochę tępe. Trzeba zawsze pierw posmarować usta jakimś balsamem i dopiero wtedy szminkować.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić czajnik1235 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w sumie lubię
  • Pamiętam,że pierwszym moim zakupem była szminka ze zwykłej serii (tej nie sygnowanej "Kate" i polubiłam ją i postanowiłam zakupić przy następnej okazji, ale w między czasie pojawiła się ta seria, a że gdzieś przeczytałam, że te seria jest jeszcze trwalsza to zakupiłam nr 10, zresztą do zakupu zmotywował mnie dodatkowo cień do powiek gratis
    Szminka jest dobrze napigmentowana, dość trwała (taka sama jak pierwsza wersja)- ok. 2,5 h bez jedzenia(ale ja dużo gadam), przy jedzeniu znika, rzecz oczywista, przy piciu to już zależy co pijemy i jaką techniką Poza tym jest łatwo dostępna, a w promocji ma sympatyczną cenę
    Wadami jest lekkie podsuszenie (no, ale trwała szminka, więc sie czepiam, ale sygnalizuję), ale też nierówno schodzi i trzeba ją kontrolować czy dobrze wygląda i czy nie migruje. Mam do niej sentyment, bo to była moja pierwsza trwała szminka i wtedy była też chyba jedyną z takich szminek przystępnej cenie, jednak w dobie tintów i tego, że inne firmy, tańsze nawet ,wprowadziły tego typu produkty do swojej oferty, nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ta werja prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie i jest jej jeszcze trochę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Posiadam obecnie nr 07, który dodatkowo udało mi się zakupić w cenie promocyjnej za 9,49zł !

Same plusy!

-trwałe opakowanie
    -subtelny zapach
    -ciekawe kolory(beże, róże)
    -dobrze kryje, nie zbiera się na ustach

Używam tego produktu od: 2011 roku
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić mejzur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Miałam już wiele szminek, ale ta jest najlepsza!
    Ma dość sporo odcieni i myślę, że każda znajdzie odpowiedni dla siebie. Nadaje soczysty kolor, ale według mnie nie nawilża ust, dlatego polecam przed nałożeniem, jak i po posmarować usta dodatkowo jakimś balsamem, najlepiej w słoiczku (np. miodek z oriflame). Bardzo długo utrzymuje się na ustach!!! Ostatnio kupiłam intensywnie czerwoną i po jakichś 7h dalej wyglądała jakbym dopiero co pomalowała usta. Dodam, że w tym czasie jadłam, piłam itd. Nawet ciocia pytała, co to za szminka. Ona ostatnio kupiła Chanel i powiedziała, że zaraz znika z ust. Jak dla mnie rewelacja!!! Mimo tego, że nie jest super tania, to naprawdę warta swojej ceny!!!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić wiktoria777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowita!
  • Dokładnie kryjąca intensywnym kolorem, nawilżająca szminka o pięknym zapachu. Pozostaje na długo i nie ściera się. Idealnie podkreśla kształt ust, a nawet lekko je powiększa. Lepsza od drogich szminek, a sama jest w bardzo przystępnej cenie.
    Jestem dumną posiadaczką numeru 22. Gorąco polecam ten kolor. W zależności od światła waha się pomiędzy soczystą czerwienią a głębokim różem. Uważam, że jest odpowiedni zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.
    Jeszcze raz polecam!

Używam tego produktu od: sześciu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, z zamiarem kupna drugiego

Chcesz pochwalić Fishu97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj tak!
  • Bardzo dobrej jakości szminki! Mam już drugą i muszę przyznać, że pigment jest wyjątkowo porządny. Teraz używam dwóch na przemian: ciemnego różu i brzoskwinki ;-)
    Plusy:
    + elegancki, matujący efekt na ustach
    + bardzo dobre krycie
    + nie podkreślają suchych skórek
    + lekko nawilża usta
    + dobra gama kolorystyczna
    + nie ściera się szybko
    + niska cena
    + duża wydajność

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić czystesrebro11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie, ale sału nie robi
  • Zalety
    -ładna gama kolorystyczna
    -cena
    -wydajnosc
    -nie wysusza ust
    -ma kremową konstystencję
    -ładnie pachnie

Wady
    - nie należy do najtrwalszych kosmetyków.

Używam tego produktu od: od roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Kiedyś na zakupach w Rossmannie, kiedy to chciałam coś kupić ot tak, dla własnego kaprysu, stwierdziłam, że zaopatrzę się w szminkę o kolorze fuksji, w końcu takiej jeszcze nie posiadam! Padło właśnie na Rimmela, numer 20, bo ten odcień właśnie najbardziej przypadł mi do gustu, a i cena ok A sama szminka? Hm... No, cóż...Dałabym 4, a nawet 4.5, ale niestety trwałość pozostawia wiele do życzenia, a to właśnie ona jest dla mnie najważniejszą cechą wszystkich szminek.

PLUSY:
    + kolor jest naprawdę świetny, cała ich gama jest szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie
    + śliczne opakowanie, bardzo eleganckie- matowa czerń i różowy podpis Kate, jak najbardziej na tak!
    + fajna konsystencja, taka kremowa
    + nie wysusza
    + mocno napigmentowany (bez pędzelka się nie obejdzie)
    + ładny zapach
    + niska cena

MINUSY:
    - właściwie jeden minus, wcześniej już wspomniany, który dyskwalifikuje, jak dla mnie, tę szminkę- TRWAŁOŚĆ. Szminka pozostaje na moich ustach maks 2h, kiedy nic nie robię. A kiedy pójdę na obiad, imprezę, cokolwiek, pijąc cokolwiek ze szklanki, cała szminka zostaje właśnie na niej.

Mimo, iż paleta pięknych kolorów i świetne napigmentowanie szminki mogłyby mnie zachęcać do jej kolejnego kupna, wolę jednak dodać trochę pieniędzy i nie wstydzić się za każdym odłożeniem czegokolwiek co miało styczność z moimi ustami, a po kontakcie z nimi pozostawało w jaskrawo różowych smugach

Używam tego produktu od: posiadam od półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: w ciągu pierwszego

Chcesz pochwalić ladygrinningsoul za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla MAŁO WYMAGAJĄCYCH
  • NIKOMU kto ceni sobie dobrą jakość pomadek nie przypadnie do gustu. Dlaczego? Oto parę powodów:

1. Tworzy na ustach skorupę.
    2. Schodzi z ust nierównomiernie ... warstwami ... razem ze skórą ust.
    3. Nie współgra ze skórą na ustach i tworzy na nich jakąś woskową i sztywną powłokę.
    4. Wysusza ... długotrwale (od kiedy jej używam skóra z ust schodzi mi codziennie platami).
    5. Nietrwała.

Wydawałoby się, że plusem może być cena ale muszę stwierdzić, że jak na taką jakość pomadki to 18 zł jest ceną za bardzo wygórowaną Plusem więc mogą tylko być ładne odcienie - ale co mi po tym jak pomadka niszczy mi usta i zamiast je podkreślić ładnym odcieniem wolałabym je schować

Moja wysoka ocena (3*)wynika tylko z tego, że bardzo podoba mi się odcień szminki

Używam tego produktu od: Miesiąc.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SzAnElKa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała!
  • Posiadam dwa odcienie : 02(jaskrawy róż) i 16(delikatniejszy róż). Poza kolorami różnią się też trochę konsystencją. 02 jest cięższa ale jednocześnie bardziej miękka. Natomiast 16 jest lekka, ale też trochę sucha i bez wcześniejszego nawilżenia ust może podkreślać suche skórki. Chyba nie mogę powiedzieć o nich złego słowa, są zdecydowanie moimi ulubionymi szminkami, mają dobrą trwałość, bardzo ładne opakowanie i naprawdę niską cenę w porównaniu do jakości.

Ilość zużytych opakowań: dwa zaczęte

Chcesz pochwalić my_vampiree za czytelną i pomocną recenzję?
  • szminka idealna!
  • Długi czas szukałam szminki w idealnym, wymarzonym kolorze. I w końcu znalazłam! Posiadam numer 10, czyli najpiękniejszą czerwień jaką me oczy w szminkowym półświatku widziały. Ta szminka uzależnia i sprawia, że chce się więcej. Już ostrze pazurki na jej jasno różową siostrę.

Plusy:
    - cena
    - bardzo ładne, eleganckie opakowanie
    - idealny kolor
    - śliczny zapach
    - doskonałe krycie
    - duży wybór kolorów
    - trwałość- na moich ustach kolor jest idealny nawet do 3h z jedzeniem i piciem, bez- nawet do 5h
    - łatwa aplikacja

Minusy:
    - trochę wysusza usta, lecz gdy pod nią nałoży się np. trochę wazeliny wszystko jest okUżywam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić JanieJones za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze!
  • Uwaga uwaga, te szminki uzależniają! Posiadam pięć kolorów: 10, 16, 101, 102, 104. Kupiłam na promocji -40% w Rossmanie i zapłaciłam jakieś 11 zł
    Ps. 104, 101 to moje ulubione, aczkolwiek wszystkie extra!

+ Piękny zapach, nie umiem go określić.. Jakiś budyń, kisiel
    + Intensywny kolor
    + Trwałe!
    + Nie wysusza
    + Piękny mat
    + Dobrze napigmentowana
    + Dużo kolorów do wyboru!
    + Fajna konsystencja

Chcesz pochwalić NewYoung za czytelną i pomocną recenzję?
  • No cudo...
  • To była moja pierwsza pomadka z Rimmel'a. Miała kolorek Nr. 16, czyli ten koralowy kolorek. Ma zapach kisielu . Długo się trzyma na ustach. Cena nie jest jakoś tania. Warto go kupić. Zużyłam jedną całą pomadkę to znaczy szminkę ^.^. Jego opakowanie jest genialne od razu z autografem Kate Moss. Polecam ten produkt

Używam tego produktu od: 14.10.2013
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam go

Chcesz pochwalić kotecek44789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny zapach kisielu
  • Mam pomadkę nr 16, jest to intensywny, odrobinę landrynkowy róż, który w zależności od światła momentami zyskuje lekko czerwonawy-poziomkowy podton. Podoba mi się jej matowe wykończenie, pomadka zastyga na ustach tworząc trwałą powłokę, bez poprawek utrzymuje się ponad 2 godziny nie tracąc intensywności. Ma cudowny zapach poziomkowo-truskawkowego kisielu. Pomimo intensywności ładnie prezentuje się również zimą, pośród burego krajobrazu gołych drzew i topniejącego śniegu... i pasuje mi do czapki

Odejmuję pół gwiazdki bo pomimo licznych zabiegów niezmiennie lubi odbić się na zębach, czego nie cierpię. Ale polecam

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić sajgona za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona
  • Mam odcień nr 16 i uwielbiam go

Nie maluję się na co dzień szminką, używam jej raz na jakiś czas. Zawsze odpowiadały mi szminki Rimmela, w zasadzie nie kupuję już żadnych innych. Nie zawiodłam się i tym razem

plusy:
    - świetny, intensywny i trwały kolor
    - ładne, klasyczne opakowanie
    - nie wysusza ust
    - niewygórowana cena

Czego więcej chcieć od szminki?

Używam tego produktu od: od 8 miesięcy

Chcesz pochwalić upside_down za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona
  • Mam odcień czerwony - 10.
    Miałam jedynie nadzieje, że będzie bardziej czerwona, ale jak dla mnie wpada w ciemny róż.
    Najlepsza jaką do tej pory znalazłam. : )

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić adka777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona

• Posiadam szminkę w kolorze czerwonym, sławna 10.

Kolor jest prześliczny, niestety dla mnie trochę zbyt mocny, nie pasuje do mnie, ale to nie zmienia faktu, że wygląda niesamowicie i jestem pewna, że potrafi odmienić kobietę i nadać jej... tego "czegoś".

Opakowanie bardzo, bardzo mi się podoba. Może to nie jest najważniejsze, ale miło kiedy fajny produkt jest ładnie opakowany. A ten bardzo cieszy oko. Czarne, klasyczne opakowanie z podpisem Kate i do tego ta (słodko) ściętka skuwka z wytłoczoną koroną... Ładne.

Konsystencja przyjemna. Szminkę łatwo się aplikuje, już jedna warstwa jest bardzo napigmentowana. Długo się trzyma i ładnie pachnie.

Z uwagi, że kolor jest zbyt mocny, wklepuję ją delikatnie palcami i nadaję ustom malinowego koloru. Bardzo podoba mi się ten efekt.

Poza tym najbardziej lubię traktować tę szminkę jako... róż do policzków. Wystarczy odrobina, a daje efekt naturalnych rumieńców. Trzeba uważać z aplikacją i dobrze rozetrzeć, ale w takiej formie, trzyma się przez cały dzień na policzkach i pięknie wygląda.

Bardzo lubię tę szminkę, mimo nietypowego zastosowania, sięgam po nią (prawie) codziennie.

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat

Chcesz pochwalić ichiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Była moją ulubioną dopóki nie nabyłam jej matowej siostry 104... Formuła matowych bardziej mi odpowiada, natomiast przyznam, że i tak standardowa wersja jest warta zakupu

Na plus są:
    - cena
    - jakość
    - mnogość kolorów (dlaczego tyle odcieni matowych szminek nie jest dostępnych?!)
    - trwałość (ale schodzi szybciej niż matowa)
    - urocze opakowanie
    - dostępność.

Zdecydowanie godna wypróbowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czikily za czytelną i pomocną recenzję?