Rimmel, Lasting Finish Lipstick By Kate Moss (Szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Lipstick By Kate Moss (Szminka do ust)

Zgłoszony przez wiefiulecka

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy – każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Cena: 17zł
/s/

• Moja ulubiona
  • Naprawdę warta polecenia
    Fajne kolory, każdy znajdzie coś dla siebie (naprawdę bogata paleta, czy to dzienne, czy wieczorowe - jest z czego wybierać), zapach nie drażni, nie jest "chemiczny", na ustach pokryta błyszczykiem utrzymuje się naprawdę długo, bez błyszczyka, już troszkę gorzej. Jest wydajna, maluję się praktycznie codziennie - 1 warstwa zapewnia idealny kolor i pokrycie.
    Podoba mi się opakowanie fajny, prosty projekt.
    Jedyny minus to wysuszanie ust - przed aplikacją wymagane nałożenie balsamu, ale mi to nie przeszkadza bo i tak stosuję na codzień

Chcesz pochwalić Lilas Mauve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra, ale..
  • Mam odcień 22- piękna, seksowna czerwień.

Szminka jest ok- kolor przecudowny, opakowanie strasznie mi się podoba, pachnie dobrze, ale sama konsystencja nie do końca mi odpowiada.
    Trochę tępa, wysusza i nie jest supertrwała- niestety szybko się ściera. Sam wygląd na ustach jest jednak bardzo fajny.

Kupiłam w małej drogerii za 12 zł. Dobra cena, adekwatna do jakości. Może inne kolory są lepsze.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić acidbath za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciężko zdecydować
  • Posiadam dwa kolory recenzowanej pomadki, których używam już blisko rok. W skrócie:

+ bardzo ładne kolory, nie lubie szminek z dużą ilością brokatu albo w wykończeniu "frosty" gdyż wg mnie wyglądaja bardzo nienaturalnie. Odcień 05 uważam za mój ideał, wystarczająco nasycony pigmentem, ładnie podkeśla kolor ust bez żadnych znienawidzonych przeze mnie beży, nude i żółci.

+ długo się utrzymuje, nawet kiedy pierwsza warstwa wytrze się zostaje warstwa pigmentu na ustach.

+ ma ładne opakowanie i jest bardzo łatwo dostępna, w każdym Superdrug'u, Bootsie i niektórych supermarketach.

- niestety bardzo wysusza usta w czym się zgadzam z poprzedniczkami. Nie mam wielkich problemów z ustami ale jednak czasem aplikując ją czuję prawie jakbym smarowała wargi pudrem. Po kilku godzinach odkrywa mi suche skórki i wygląda nieestetycznie bez balsamu.

Minus tylko jeden ale według mnie na tyle znaczący żeby odjąc 1,5 gwiazdki. Spełnia pierwszą funkcje i nadaje kolor ale można by popracować nad podrzędnymi cechami

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 odcienie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić slave_of_rock za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmm..
  • Szminka jest trwala i dobrze napigmentowana jednak strasznie wysusza usta !!! Uwazam to za duzy minus ! Przed pomalowaniem sie nia maluje usta pomadka z nivea i jest OK ! Gdy jednak pomaluje sie nia bezposrednio na usta sa mega wysuszone.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Weroniccca za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNE
  • Mam chyba wszysktkie kolory, które odpowiadają mojemu typowi kolorystycznemu

-super konsystencja nie są tempe
    -trwałe
    -duży wybór kolorystyczny
    -wydajne
    -ładnie pachną

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić mika_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pięknie pachnąca szminka
  • + trwałość
    + opakowanie
    + cena
    + wydajność
    + ZAPACH! idealny, taki owocowy

Kolor mam 105, nie jest jakiś zachwycający, ale ja chyba nigdy nie nauczę się dobierać kolorów :P

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić thirky za czytelną i pomocną recenzję?
  • cuuuudo!
  • Produkt kupiłam już jakiś czas temu na rossmanowej promocji, jednak dopiero teraz wzięłam go w obroty. Kolor, konsystencja, opakowanie- perfekcja. Ta mocno napigmentowana fuksja na ustach wygląda niesamowicie. Mogłabym narzekać na trwałość produktu bo po 3 godzinach traci na wartości, ale cała reszta rekompensuje jeden mankament. Jestem zdecydowanie na tak !

Chcesz pochwalić aanjabanjaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK- to jest to
  • Jestem na TAK

Cena adekwatna do produktu, kolor bardzo intensywny podkreślający kształt ust utrzymujący się zaskakująco długo, zapach też jest na plus generalnie odlot

Używam tego produktu od: maj
    Ilość zużytych opakowań: 1 szminka

Chcesz pochwalić asias94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna
  • Pomadkę kupiłam w poszukiwaniu malinowego koloru, w związku z tym zdecydowałam się na nr 05. Jestem z niej bardzo zadowolona. Nałożona w niewielkiej ilości nadaje ustom piękny, delikatny i zdrowy kolorek. Grubsza warstwa jest bardzo intensywna, soczysta, idealna na większe wyjścia. Jestem pozytywnie zaskoczona tym kolorem, ponieważ w opakowaniu wyglądał na przygaszony, jednakże jest to mój strzał w dziesiątkę. Polecam!

Chcesz pochwalić Lovelova77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem za a nawet przeciw
  • Mam co do niej mieszane uczucia. Zacznę od plusów:
    +piękne odcienie i szeroka gama kolorów, faktycznie każda z nas znajdzie coś dla siebie
    +cudowne opakowanie, ładne, solidne, wygląda jakby szminka była o wiele droższa
    +intensywny kolor na ustach
    +niska cena
    To tyle jeśli chodzi o plusy,teraz czas na minusy:
    -zdecydowanie trwałość,szminka bardzo krótko trzyma się na ustach,nie mówiąc już o tym żeby coś jeść mając ją na sobie
    -niestety uwidacznia suche skórki czasem nawet daje wrażenie,ze je mamy, nawet jeśli ich brak
    -bardzo łatwo przesadzic z jej nakładaniem
    -wysusza nieco usta
    Co również nie przypadło mi do gustu to jej zapach- pachnie chemią i wolę nie czytać nawet czego użyto do jej produkcji.

Używam tego produktu od: 4miesiące

Chcesz pochwalić madame_b za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij