Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Zgłoszony przez wiefiulecka

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy – każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Cena: 17zł
/s/

• Szminka idealna
  • Mam kilka kolorów: 16, 22 i 20.
    Każdy uwielbiam i każdy mogę tak samo chwalić.
    Szminka ma idealną konsystencję- nawilża, ale nie spływa z ust. Przepiękne, kryjące i soczyste kolory, dosyć długo się utrzymuje w porównaniu z innymi szminkami, naprawdę długo.
    Zawsze ją wszystkim polecam, bo jest warta swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: trzy (16, 20 i 22)

Chcesz pochwalić narratorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra!
  • Mam kolory 19 i 20. 19 to taki trochę ciemny koralowy, wpadający w bordo - idealnie koloru moich ust, może trochę ciemniejszy, więc wygląda bardzo naturalnie - 20 to modny ostatnio mocny róż.
    Szminka ma przyjemną konsystencję, ładnie się rozprowadza, jest w stanie pokryć nawet tę część ust, która jest już trochę wewnątrz, nie podkreśla za bardzo suchych skórek. Kolory są wyraziste, mocne, ładne. I super jest to, że są matowe.
    Niestety na moje usta nie ma dobrej szminki. Wszystkie, których próbowałam, je wysuszają, ta nie jest wyjątkiem. Lepiej stosować ją na balsam. Nie jest zbyt trwała - wytrzymuje ze dwie godziny i nie lubi się z jedzeniem i piciem, zosyaje na szklankach.

Mimo wszystko - polecam! Ale raczej tym mało wymagającym. Ja ciągle szukam odpowiedniej szminki, do czasu odnalezienia na pewno się z tą nie rozstanę.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Chcesz pochwalić Celebrindal za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma, ale zła nie jest
  • mam kolor 10, czyli najpiękniejszą czerwień, kupiona za namową koleżanki, że to takie cudowne pomadki, a co do mojej opinii... hmm... średniak , wg mnie gorsze od golden rose serii matowej, może na poziomie serii vision, generalnie wątpie bym kupiła ją ponownie, moje wymagania do szminek są takie same bez względu na cenę, czyli wysokie, ta ich nie spełnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Awelinaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna
  • Posiadam odcień nr 16, jest to ciekawy kolor wpadający w róż i brzoskwinię. Wydaje mi się, że będzie pasował zarówno blondynkom jak i brunetkom. Pomadkę wygodnie się aplikuje, nie wchodzi w załamania ust, nie migruje poza kontur warg. Jest komfortowa w noszeniu, nie wysusza ust, pozostawia uczucie nawilżenia. Trwałość jest naprawdę przyzwoita (około 4 h), a gdy już pomadka ściera się z ust to równomiernie. Do tego ma ładny zapach, który przywodzi mi na myśl danie z przedszkola- kisiel z jabłkami:P

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny róż
  • Każda kobieta ma do czegoś wyjątkową słabość. Ja mam do szminek. Mam kolor numer 20 - intensywny róż. Kolor jest absolutnie wyrazisty i wspaniały. Ożywia twarz. Zwraca uwagę innych ludzi na Twoje usta. Zachwyca i zbiera komplementy. Trzyma się całkiem dobrze, parę godzin wytrzymuje. Nieco faktycznie wysusza usta, ale jeśli codziennie nakładasz ochronny kosmetyk nie ma co się przejmować. Ma zapach, który nie każdemu musi przypaść do gustu...

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachęciły mnie opinie na wizażu, okazało się, że słusznie
  • + szminka ma piękny kolor mam odcień 22 i 33
    +idealnie kryje
    + nie wysusza, nie podkreśla skórek
    +usta wyglądają naprawdę zdrowo
    +równomiernie się ściera
    + opakowanie jest ładne matowe, szminka nie otwiera się w torebce
    +cena niska/ w promocji w rossmannie kupiłam ją za 11 zł

-/+ jest trwała pod warunkiem, że się nie je nie pije, przy rozmowie wytrzymuje spokojnie 4h, przy jedzeniu i piciu też jest nieźle przynajmniej u mnie

Ilość zużytych opakowań: w trakcie stosowania dwóch opakowań na zmianę

Chcesz pochwalić paniklucha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Ogólnie jestem trochę zawiedziona racji wysokiej oceny.
    Mam kolor pudrowy róż . Kolor jest dość nachalny co idzie za tym dobra pigmentacja ( akurat w tym odcieniu to minus ).

Największym minusem jest dla mnie to że okropnie wysusza usta. Gdybym miała używać jej na co dzień to na pewno w połączeniu z balsamem do ust.

Opakowanie w porządku. Dobrze się zamyka.

Chyba więcej razy jej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Llilliith za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Posiadam 2 odcienie: 16(kompletnie nie trafiony) i 32.

Za plus można uznać pigmentację oraz to, że możemy wybierać wśród ładnych, intensywnych kolorów.

Minusy:
    - wysusza usta
    - podkreśla suche skórki, a także każdą nierówność ust, nawet jeżeli mam gładkie, wypielęgnowane wargi to szminka i tak się na nich tak jakby zbryla, roluje
    - zostaje na wszystkim, czego tylko się dotknie ustami
    -zapach (mnie trochę drażni)

Ilość zużytych opakowań: 2(w trakcie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić beautyq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z ulubionych
  • Mam numer 104 i jest to kolor wręcz idealny dla mnie, jeśli chodzi o nude jesienny, ale oczywiście nie tylko.
    Pomadka jest naprawdę trwała, przyjemnie się rozprowadza i jeszcze przyjemniej nosi, a gama kolorystyczna jest bardzo duża. Plusik za ładny zapach, który obecnie miło mi się kojarzy

Szczerze polecam i nie widzę potrzeby, aby odjąć choćby pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić Nusia_15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!
  • Są to prawdopodobnie moje ulubione szminki drogeryjne. Świetna pigmentacja, bardzo dużo kolorów do wyboru, długo trzyma się na ustach, ma ładny zapach, jest tania, przyjemnie otula usta. Jest lekka. Dobrze się nakłada. Zdecydowanie do polecenia

Używam tego produktu od: ok 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić makeupbyursula za czytelną i pomocną recenzję?