Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Zgłoszony przez wiefiulecka

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy – każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Cena: 17zł
/s/

• Jest moc
  • Uwielbiam produkty tej marki ! Ten równie dobrze spisuje się, co i pozostałe. Posiadam odcień fuksja. Przyznaję, że kolor jest obłędny. Szminka dodaje ustom charakteru. Jest dobra do rozprowadzenia i bardzo wydajna. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby nasze usta były odmienione. Szminka dobrej jakości i w rozsądnej cenie. Takie produkty lubię !

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwałość 1/10
  • Dla mnie w szmince ważna jest po pierwsze trwałość po drugie pigmentacja, 2 gwiazdkki daje jedynie za super intensywną pigmentację Mam odcień fuksja

+ pigmentacja
    + ladne opakowanie
    +dostępność
    + miękka

ALE...
    Na mnie szminka trzyma się 15 minut ;/ mam 3 szminki Rimmel ale niestety więcej nie kupię

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić hellokatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsze
  • Rimmel jest chyba moja ulubioną firmą jeśli chodzi o szminki, miałam ich już kilka, seria Kate daje radę

przede wszystkim kolor - duże zróżnicowanie, są moje ulubione odcienie
    po drugie - brak irytujących drobinek brokatu i czegokolwiek co świeciloby na moich ustach!
    intensywna pigmentacja - jedno pociągnięcie i usta są gotowe
    trwałośc - bardzo dobra jak na cenę, wiadomo, przy jedzeniu trochę schodzi ale nie jest to aż tak widoczne w porownaniu do innych szminek jakie miałam
    konsystencja łatwa do nakładania
    cena stosunkowo niska, łatwo dostępne
    no i najważniejsze - nie wysuszają mi ust ( a jeśli wiem że są bardziej suche niż zwykle to nakladam na szminkę poprostu krem nivea co działa idealnie)

zawsze czyham na nie na promocjach w rossie, wtedy zazwyczaj kupuje kilka kolorów na raz lubię do nich wracac, polecam!

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić trolololo123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny kosmetyk
  • Kupiłam tą pomadkę w odcieniu lekko koralowym. Ładnie podkreśla usta, nawilża je, a przy tym nie daje efektu ani błyszczących ust,ani matowych. W sam raz. Kolor jest nasycony. Nie trzeba nakładać nie wiadomo ile warstw, by uzyskać ładny efekt. Podoba mi się również opakowanie. Odejmuję gwiazdkę za trwałość niestety. Kolor nie wytrzymuje zbyt długo. Mimo to jestem zadowolona, kupiłabym chętnie inne odcienie.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić tinki94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • To już moja 4 pomadka z serii Lasting Finish i muszę powiedzieć że jest na prawdę bardzo dobra.

Miałam różne kolory i wykończenia.

Obecnie oceniam kolor Nr. 10 z kolekcji Kate Moss.

Glęboka piękna czerwień idealna na każdą okazję.

Kremowa konsystencja pudrowy zapach podobny do pomadek z Maca.

Sama bardzo dibrze utrzymuje się na ustach, z konturówką "nie do zdarcia"

Świetna cena i jakość.

Używam tego produktu od: Paru lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

Chcesz pochwalić kimiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Szminka, którą warto kupić
    -długo się trzyma
    -nie wysusza ust
    -mają piękne kolory
    -pomadka nie jest droga polecam
    Minusów nie znajduje jednak nie można jej porównać do szminek z maca

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kachna1111110 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała
  • Prezent dla mamy, lecz miałam okazję z niej korzystać - ocień 07 brąz.

Plusy
    + intensywny kolor
    + ładny zapach
    + długo się utrzymuje
    + cena
    + daje lekki połysk

Minusy
    - lekko wysusza usta

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić MalaCzarnaSukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie NIE!
  • Nigdy więcej nie kupię szminki z tej edycji. Moje usta jej nie lubią! Posiadam dwa kolory - 102(piękny róż!) oraz 20(można powiedzieć że bardzo mocja fuksja, coś w tym rodzaju). Zostałam zachęcona do tych szminek przez przyjaciółkę, która mówiła o nich z zachwytem! Więc bez wachania wzięłam dwa opakowania. Była to jednak strata pieniędzy. Kolory jak i opakowania są cudowne, ale szminki wysuszają na wiór.

Oprócz tego: zostawiają ślady na wszystkim. Podkreślają niedoskonałości ust. Ponad to drażni mnie ich zapach! Trzeba się liczyć z tym, że jest mocny. Ogólnie nie polecam

Ilość zużytych opakowań: Napoczęte pierwsze opakowanie.

Chcesz pochwalić madi_magda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna szminka
  • Posiadam kolor nr.10 i jest idealny. Ciężko bylo mi znaleźc ten który będzie mi odpowiadał. Wygląda pięknie, stosuje pod nią błyszczyk żeby ładniej się prezentowała. Na co dzień maluje tylko trochę i rozprowadzam delikatnie palcem dla delikatnego efektu. Ma mocny czerwony kolor.

Chcesz pochwalić Ashira4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z lepszych szminek, którą miałam
  • Szminka nie wysusza skóry ust i w dodatku ślicznie pachnie, dobra pigmentacja, której szukałam w wielu szminkach. Duży wybór kolorów pozwala każdej kobiecie wybrać coś dla siebie! Mam dwie szminki i planuję kupić następne!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić grzechuwartamarta za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij