Rimmel, Lasting Finish Lipstick By Kate Moss (Szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Lipstick By Kate Moss (Szminka do ust)

Zgłoszony przez wiefiulecka

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy – każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Cena: 17zł
/s/

• hmm..
  • Szminka jest trwala i dobrze napigmentowana jednak strasznie wysusza usta !!! Uwazam to za duzy minus ! Przed pomalowaniem sie nia maluje usta pomadka z nivea i jest OK ! Gdy jednak pomaluje sie nia bezposrednio na usta sa mega wysuszone.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Weroniccca za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNE
  • Mam chyba wszysktkie kolory, które odpowiadają mojemu typowi kolorystycznemu

-super konsystencja nie są tempe
    -trwałe
    -duży wybór kolorystyczny
    -wydajne
    -ładnie pachną

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić mika_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pięknie pachnąca szminka
  • + trwałość
    + opakowanie
    + cena
    + wydajność
    + ZAPACH! idealny, taki owocowy

Kolor mam 105, nie jest jakiś zachwycający, ale ja chyba nigdy nie nauczę się dobierać kolorów :P

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić thirky za czytelną i pomocną recenzję?
  • cuuuudo!
  • Produkt kupiłam już jakiś czas temu na rossmanowej promocji, jednak dopiero teraz wzięłam go w obroty. Kolor, konsystencja, opakowanie- perfekcja. Ta mocno napigmentowana fuksja na ustach wygląda niesamowicie. Mogłabym narzekać na trwałość produktu bo po 3 godzinach traci na wartości, ale cała reszta rekompensuje jeden mankament. Jestem zdecydowanie na tak !

Chcesz pochwalić aanjabanjaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK- to jest to
  • Jestem na TAK

Cena adekwatna do produktu, kolor bardzo intensywny podkreślający kształt ust utrzymujący się zaskakująco długo, zapach też jest na plus generalnie odlot

Używam tego produktu od: maj
    Ilość zużytych opakowań: 1 szminka

Chcesz pochwalić asias94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna
  • Pomadkę kupiłam w poszukiwaniu malinowego koloru, w związku z tym zdecydowałam się na nr 05. Jestem z niej bardzo zadowolona. Nałożona w niewielkiej ilości nadaje ustom piękny, delikatny i zdrowy kolorek. Grubsza warstwa jest bardzo intensywna, soczysta, idealna na większe wyjścia. Jestem pozytywnie zaskoczona tym kolorem, ponieważ w opakowaniu wyglądał na przygaszony, jednakże jest to mój strzał w dziesiątkę. Polecam!

Chcesz pochwalić Lovelova77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem za a nawet przeciw
  • Mam co do niej mieszane uczucia. Zacznę od plusów:
    +piękne odcienie i szeroka gama kolorów, faktycznie każda z nas znajdzie coś dla siebie
    +cudowne opakowanie, ładne, solidne, wygląda jakby szminka była o wiele droższa
    +intensywny kolor na ustach
    +niska cena
    To tyle jeśli chodzi o plusy,teraz czas na minusy:
    -zdecydowanie trwałość,szminka bardzo krótko trzyma się na ustach,nie mówiąc już o tym żeby coś jeść mając ją na sobie
    -niestety uwidacznia suche skórki czasem nawet daje wrażenie,ze je mamy, nawet jeśli ich brak
    -bardzo łatwo przesadzic z jej nakładaniem
    -wysusza nieco usta
    Co również nie przypadło mi do gustu to jej zapach- pachnie chemią i wolę nie czytać nawet czego użyto do jej produkcji.

Używam tego produktu od: 4miesiące

Chcesz pochwalić madame_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna za małe pieniądze
  • Na pomadkę skusiłam się przy okazji promocji w Rossmanie. Mam kolory 16 i 22. Kolor 16 zasługuje na szczególną uwagę gdyż jest NIESAMOWITY. Nie jestem w stanie nawet zliczyć osób, które pytały mnie co to za szminka Cena jest bardzo niska. Piękny, matowy efekt, brak tandetnych drobinek działa na plus. Jedyny minus za lekkie wysuszanie ust pomimo warstwy pomadki ochronnej pod spodem.

Minusy:
    -trochę wysusza

Plusy:
    -przepiękne kolory
    -niska cena
    -dostępność
    -matowy efekt
    -trwałość

Używam tego produktu od: parę miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić fatclan za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja ulubiona
  • Pomadkę kupiłam ze względu na to, że miałam juz dość tandetnych pseudo "nawilżających pomadek" z połyskiem.
    Posiadam kolor 19, jest to przygaszona czerwień, wpadająca w ciemny koralowy.

plusy :

* piękny kolor
    * nawilżenie
    * brak połyskujących drobinek
    * estetyczne i trwałe opakowanie

minusy :

* trwałość

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Eli878 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!
  • Szminke kupiłam na wyprzedarzy za 15zł. Jest bardzo dobra kolor długo się utrzymuje, usta nie są wysuszone jak w przypadku innych których uzywalam. Ładne opakowanie. Szminka nie łamie się. Ja mam czerwoną i jestem zachwycona!

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tara95 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij