Rimmel, Lasting Finish Lipstick By Kate Moss (Szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Lipstick By Kate Moss (Szminka do ust)

Zgłoszony przez wiefiulecka

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy – każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Cena: 17zł
/s/

• Houston, we have a problem..
  • Wystawienie jednoznacznej oceny temu produktowi sprawić może nie lada trudności. Szminka posiada pewną trwałość, niemniej bardzo wysusza usta, dlatego lepiej spisuje się w duecie z pomadką, a - jak już pisałam przy innej okazji - cały widz polega na tym, żeby zainwestować w jeden solidny produkt zamiast kilku, uzupełniających się wzajemnie.

ZALETY:
    + trwałość(znika z ust równomiernie),
    + wydajność,
    + szeroki wybór odcieni,
    + estetyczne opakowanie,
    + dostępność i konkurencyjne ceny.

WADY:
    - masakrycznie wysusza usta,
    - nie przetrwa posiłku.

Z pewnością jest to jedna z trwalszych szminek na rynku - może nie ideał, ale całkiem znośnie, choć z uwagi na wytrzymałość przewyższa ją Lipfinity Lip Colour od Max Factor, ale w przypadku tej drugiej cena produktu może niektórych odstraszyć..

Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochana!
  • Mam jedynie odcień 10, piękną czerwień.

+ świetny, dość chłodny odcień
    + nie wylewa się poza kontur
    + nie wysusza ust, ale dbam o ich nawilżenie; na pewno sprawy nie pogarsza

- trwałość - nie wytrzyma jedzenia, picia itp., ale właściwie nie jest to straszny problem

Na pewno sięgnę po więcej Polecam.

Używam tego produktu od: grudnia

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Mam dwa kolory nr 10 wiśniowa czerwień i nr 20 fuksja
    obie pomadki zachowują się tak samo na ustach

Plusy:
    -intensywane kolory
    -utrzymuja się dość długo nawet jak pije w ciągu dnia
    -maja wykończenie pomiędzy matowym, a świecącym, czyli w sam raz.
    -ładne opakowanie
    -duża gama kolorów
    -konsystencja nie jest tępa ani zbyt śliska dzięki temu dobrze rozprowadza się na ustach
    -dostępność
    -często na promocji

Minusy:
    -trochę wysusza
    -przy jedzeniu bardzo się ściera. Nie ma możliwości aby przetrwała jakiego kolwiek posiłku.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić angela05505 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sentyment
  • Moja pierwsza szminka, do której zakupu przymierzałam się bardzo długo. Oceniam odcień nr 16 przepiękny intensywny róż z nutą brzoskwini. Szminka jest wytrzymała, urzeka mnie jej owocowy zapach, dobrze się ją nosi, aczkolwiek...
    Produkt ma swoje minusy między innymi to, że lubi migrować, wysuszać usta i gromadzić w załamaniach ust.
    Ze względu na cenę, dostępność, piękny kolor i sentyment będę do niej powracać.

Chcesz pochwalić Mascot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Szminka - ideał. Stosunek jakości do ceny idealny. Zawsze mam ja przy sobie (mocna czerwień), zeby szybko zamienić dzienny makijaż w look na wieczor.

+niska cena
    +ładne opakowanie
    +matowa
    +intensywny kolor
    +trwała
    +równomiernie sie "zjada"
    +wydajna

-troche wysusza, najlepiej nałożyć ja na pomadkę

Na pewno kupie następna.

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić helpxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutne UWIELBIAM !
  • Posiadam nr 16 i jak się okazało jest dla mnie idealny. Przepiękny odcień różu, wspaniały na lato do lekkiej opalenizny.
    Zużycie jest niewielkie a używam jej praktycznie codziennie.
    Wspaniały zapach i eleganckie opakowanie to kolejne plusy.
    I naprawdę długo na moich ustach wytrzymuje.
    Zostanie ze mną na długi długi czas.

Chcesz pochwalić Clodiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyzwoita
  • Mam odcień 19.
    To bardzo przyzwoita szminka w porównaniu do ceny, ogólnie jestem z niej zadowolona.
    Szminka łatwo i precyzyjnie się nakłada, jest bardzo bardzo wydajna.
    Co do trwałości - całkiem nieźle radzi sobie z moim gadulstwem, z objadaniem się już mniej
    Lubię jej solidne, schludne opakowanie, po dwóch latach wygląda dalej jak nowe, a szminka przeszła naprawdę wiele
    Minusy - pisało to już sporo dziewczyn - faktycznie wysusza...no i nie przepadam też za tym sztucznym różanym zapaszkiem.

Chcesz pochwalić CraftyBeast za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre pomadki
  • Mam dwie pomadki: jasny róż (101) i odcień różowo-beżowy (14), które nie różnią się między sobą właściwościami.

Zalety:

- bardzo duży wybór kolorów i odcieni, aż ciężko się zdecydować , ale chyba gama kolorystyczna nie mogła być już większa
    - kolory, które wybrałam są delikatne i naturalne, a właśnie tego oczekiwałam
    - kryją równomiernie i precyzyjnie
    - idealnie matowe
    - długa trwałość, około kilku godzin, znikają podczas jedzenia

Wady:

- bardzo wysuszają usta, przez co nie mogę ich używać codziennie, po całym dniu z tą pomadką moje usta wymagają naprawdę intensywnego nawilżenia i pielęgnacji

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • odcień 02
  • Mam odcień 02 Szukałam jakiejś fuksji, no i wzięłam zachwalaną Kate... Odcień jak dla mnie jest zbyt jarzeniowy... Bardzo mocny róż podbity czerwienią. Jedynie jak mogę ją nosić to odciśnietą na chusteczce, kiedy na ustach zostaje tylko delikatny poblask koloru... Szminka nie wysusza może ust, ale też nie nawilża... Ma miłą kremową konsystencję, ale dla mnie zbyt tępo się ją nosi. Więcej nie kupię, wolę klasyczną LF.

Używam tego produktu od: kilka razy użyta
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Sovilo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał !
  • Mam odcień 16. Jest wspaniała. Oprócz pięknego głębokiego matowego koloru jest taaaaka trwała. Mogę pić mogę jeść a ona nadal się trzyma na ustach. Jest wspaniała. Juz innej nie kupie. Tylko to będzie w mojej kosmetyczce. Kupie sobie jeszcze inne kolory. Mój ideał nr.1 !

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić zuzeczek97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor idealny
  • Długo szukałam takiego koloru, który spełniałby moje wymagania pod każdym względem. Cudowny, wspaniały odcień numer 16 - koralowo-brzoskwiniowy.
    I co najważniejsze - perfekcyjnie nieperfekcyjny mat.

Pomadka zamknięta w czarnym, uroczym opakowaniu z napisem "Kate", bardzo solidnym, odpornym na pękanie i rysowanie (no, chyba, że rzucamy nim o podłogę )

Sama pomadka ma fajną konsystencję, łatwo się ją aplikuje, jest miękka, ale jednocześnie bardzo sztywna. Równomiernie pokrywa usta, nie trzeba malować wiele razy. Odcień możemy stopniować od bardzo delikatnego po niego ostrzejszy, ale jednak bardzo piękny kolor. Utrzymuje się spory czas bez jedzenia i picia. Kolor dzięki temu, że jest matowy wnika w usta, więc zawsze pozostawia trochę koloru.
    Schodzi w miarę równomiernie. Usta są pięknie podkreślone, a cera - moja bardzo jasna - nabiera wyrazu i "charakteru"

Ideały ponoć nie istnieją, więc i Ona do nich nie należy Pomimo, że zazwyczaj nie mam problemów z przesuszaniem ust, pomadka dość mocno je przesusza. Czasem, co mnie bardzo sprawia wrażenie suchych ust mimo, że to przesuszenie nie występuje.
    Po całym dniu "noszenia"jej usta są mocno ściągnięte i suche. Można łagodzić te objawy i przed nałożeniem stosować mocno odżywczy balsam do ust.
    Nie używam jej codziennie, więc wybaczam ten spory jak dla mnie mankament i za niego odejmuję gwiazdkę.

Mimo to nadal jestem zakochana w pomadce od Rimmel i na pewno skuszę się jeszcze na inny kolor.
    Jest wydajna i tania. Będzie także pierwszą pomadką, którą zużyję do końca.
    Polecam.

Używam tego produktu od: Około 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny kolor
  • Sięgnęłam po tę pomadkę w drogerii, bo zauroczył mnie jej kolor.
    Piękny różowy odcień z lekką domieszką brzoskwini (nr 16).
    Właśnie takiego szukałam na lato- chciałam by nie był zbyt jaskrawy, ale jednocześnie nie był zbyt delikatny. Ta szminka doskonale spełniała ten warunek.

Tak naprawdę więc to właśnie kolor jest najmocniejszą stroną tego kosmetyku, bo jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne to jest już niestety trochę gorzej.
    Nie wiem jak sprawują się inne odcienie, ale ten, który posiadam niestety trochę wysusza usta.

Pomadka daje całkiem matowy efekt, całkowicie bez połysku, co w pewnie sposób przyczynia się do wrażenia, że usta wyglądają jak suche. Kosmetyk wysusza nawet zadbane, nawilżone usta- przy spierzchniętych efekt byłby chyba opłakany.

„Sucha” formuła pomadki sprawia jednocześnie, ze kosmetyk długo utrzymuje się na ustach. Nie ma potrzeby ciągle go poprawiać. Makijaż ust jest trwały.

Nie mam zastrzeżeń do zapachu kosmetyku- jest słodki i delikatny, co mnie bardzo cieszy, bo nic mnie tak nie odstrasza i nie zniechęca jak właśnie sztuczny, chemiczny zapach pomadki. Tutaj nie ma takiego problemu.

Na duży plus- korzystna cena produktu oraz bardzo ładne opakowanie pomadki. Tutaj jestem naprawdę zaskoczona, bo zazwyczaj drogeryjne szminki zamknięte są niestety w niezbyt estetycznych opakowaniach.
    Pomadka Rimmel ma ładne, czarne opakowanie, które dodatkowo jest solidnie wykonane.

Podsumowując- na pewno polecam ze względu na piękny kolor. Jeśli ktoś jednak od pomadki wymaga nawilżenia ust- może być tutaj niestety zawiedziony.

Używam tego produktu od: początku maja 2014

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobra
  • Posiadam tę pomadkę w kolorze 16. Zakupiłam ją z powodu wielu pozytywnych opinii, które przeczytałam w internecie i nie zawiodłam się.
    Kosmetyk ma ładny, nasycony kolor. Długo utrzymuje się na ustach. Ma przyjemny zapach i bardzo ładne opakowanie. Pomadka jest przyjemna dla ust, nie wysusza ich, gdyż jej konsystencja jest lekko kremowa.
    Kolejnym plusem jest niewysoka cena.

Chcesz pochwalić madziaww za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie są bez wad, ale pigmentacja, trwałość i mat są zniewalające
  • Szminki nabyłam na wielkich promocjach, tym razem prawie 50%. Żal było nie wziąć tych szminek, wątpię, by kupiła coś lepszego za 10złotych.

Po obejrzeniu kilkunastu, czy nawet kilkuset zdjęć, ochwalnych recenzji i bijących wręcz po oczach kolorach, zdecydowałam się na dwa, bardzo wyraziste, wiosenne kolory. Padło na numer 16 i 05.

Szminki, mimo że są z tej samej kolekcji różnią się od siebie - nie tylko zapachem, ale przede wszystkim tym, jak wyglądają na ustach. Poniżej zamieszczam swatche tych dwóch odcieni, od lewej numer 05, od prawej 16.

Zacznę od tego, który mogłabym nosić codziennie - numer 05. Ciężko jest mi go określić, ale bardzo, ale to bardzo podoba mi się to, że w zależności od światła staje się chłodny lub ciepły. Niestety mój typ urody jest bardzo skomplikowany i bywa, że w świetle dziennym wyglądam tragicznie, mimo, że w sztucznym odcień pasuje idealnie.

05 to ciemny róż, z delikatnymi, czerwonymi tonami. Nie jest to malina, ale wygląda bardzo soczyście i apetycznie. W świetle dziennym przybiera lekko chłodnawe tony, jest idalny dla dziewczyn z bardzo bladą cerą, bardzo ją ożywia, nie wyglądamy jak topielice. Bardzo podkreśla naszą urodę, jest niezwykle dziewczęcy, letni, wiosenny. Jest to kolor, który nie gra z mocnym makijażem, u mnie sprawdza się do bardzo naturalnej wersji - czyli kreska i tusz. Jest niezwykle urokliwy. Wygląda przepięknie przy zielonych, czy piwnych oczach. Mogę go polecić osobom z bladą cerą, ale ciepłymi tonami, brunetkom i zielono-piwnookim Nie podkreśla żółtych zębów.

Kwestie użytkowe
    Szminka nie pozostawia bardzo matowych ust, w świetle dziennym wyglądają niezwykle naturalnie. Doskonale sunie po ustach, nie pozostawia żadnych smug,a kolor zmazuje się równomiernie. Akurat wersja 05 nie podkreśla suchych skórek, na wypielęgnowanych ustach wygląda pięknie. Trwałość to około 5 godzin, bardzo dużo. Kolor jest bardzo intenswny, już jedna warstwa pięknie kryje. Jak to przy matowych szminkach bywa - delikatnie wysusza usta. Aby kolor wyglądał pięknie, koniecznie trzeba nawilżać często usta i najlepiej przed nałożeniem szminki wykonać delikatny peeling. Zapach pudrowy, delikatnie owocowy. Nie jest nachalny, a bardzo przyjemny, mnie nie przeszkadza. Szminka jest bardzo wydajna, za tę cenę warto się na nią skusić

Wersja 16 uwiodła mnie kolorem. Mocny, ciepły róż. Bardzo wiosenny. Bardzo podoba mi się kolor w świetle dziennym - wpada w chłodne tony i zdecydowanie w takiej tonacji czuję się najlepiej. Nie sprawdzi się u wszystkich - moim zdaniem to kolor stworzony dla brunetek z ciemnymi oczami. Jest mocny, wyrazisty, trochę neonowy. Gra pierwsze skrzypce, nie lubi się z mocnym makijażem oczu. Delikatnie zżółca zęby. Nadaje się do lekkich, wiosennych stylizacji. Kolor jest intensywny, pigmentacja genialna, trwałość średnia, około 3 godziny.

Ale... o ile jestem zachwycona kolorem i naprawdę - mogłabym go nosić nawet codziennie, to fakt, jak szminka zachowuje się na co dzień przekreśla ją w moich oczach. Noszę ją tylko na większe wyjścia, kiedy chcę podkreślić usta. Niestety nawet na wypielęgnowanych ustach wchodzi w załamania, rozciera się w kącikach i generalnie po około 3 godzinach wygląda tragicznie (zostaje jedynie na brzegach ust). Nie prezentuje się zbyt dobrze na ustach, wymaga częstych poprawek. Zostawia matowe usta i akurat ten odcień najbardziej wysusza moje usta. Bo jednym dniu od używania tej szminki mam okropne suche skórki, leczę się po niej 2-3 dni... mimo wszystko kolor jest tak piękny, że zdecydowanie warto.

Użytkowość
    Szminkę dostajemy w eleganckim opakowaniu, nic się nie zacina, jest porządnie wykonane. Pachnie zupełnie inaczej niż numer 05, mi kojarzy się z zapachem herbatki lipowej. Bardzo przyjemny, delikatny zapach. Traci na wydajności przez średnią trwałość. Cena - na promocji warto się na nią skusić

Jestem pewna, że skuszę się na inne odcienie z tej kolekcji, szczególnie intryguje mnie krwista czerwień 09.

Polecam, szminki są bardzo dobrej jakości, ale dużo zależy od odcienia.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania: numer 05 i 16

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Nigdy nie byłam zwolenniczką szminek, aż do zakupu tej Wybrałam kolor nr 20 intensywna fuksja i jestem pod wrażeniem. Szminka jest trwała; ma intensywny, nasycosny kolor, kremową konsystencję dzięki czemu łatwo ją się rozprowadza na ustach, nie wysusza, nie waży się, pięknie pachnie Minusów nie zauważyłam. Polecam

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić ewkamo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękna czerwień
  • Zupełnie przypadkowo kupiłam sobie te szminke. Z okazji dużych wyprzedaży w rossmannie postanowiłam kupić sobie coś, czego nigdy wcześniej nie używałam. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłam! Łatwo się nakłada, długo trzyma i ma przepiękny kolor 22. Polecam!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić obi_im za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna!
  • Oceniam kolor 05. Jest dla mnie idealny! Nie za łagodny i nie za ostry - piękny róż! Pokochałam tę szminkę i bez niej nie ruszam się z domu!

plusy:
    + bardzo duża gama kolorów
    + wygodnie się nakłąda
    + ładnie pachnie
    + jest trwała - po zjedzeniu kanapki oczywiście troszkę zejdzie ale jak się jej nie poprawi to też sie nic nie stanie
    + jak już schodzi to równomiernie a nie "kawałkami"
    + bardzo wydajna - rok codziennego stosowania a jestem może w połowie.

jedyny minus to może że jest troszkę za mało "wilgotna" ale odczuwam to bardzo rzadko - moze mam szminkowe gorsze dni )

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić Jackie_B za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna !
  • Kupiłam tę szminkę zimą, chciałam mieć klasyczną czerwoną i zdecydowałam się na kolor 10. Nic o niej nie wiedziałam, nie czytałam i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona ! Jest świetna. Zwłaszcza za taką cenę. Ładnie się rozprowadza, jest matowa i długo trzyma się na ustach. Nakładam ja pędzelkiem, wycieram chusteczką nadmiar i zrobione ! Efekt piękny ! W dodatku eleganckie opakowanie.
    Haaa nawet mojej mamie się spodobała, zaczęła mi podkradać, więc i mamie kupiłam ten sam kolorek

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna pomadka
  • Mam dwa kolory: nr 16 róż z dodatkiem koralu oraz nr 20 czyli intensywna fuksja. Oba kolorki są cuuuudooowne.

Plusy:

+ trwałość (spokojnie trzyma kilka godzin, fuksja nawet dłużej)
    + kremowa, przyjemna konsystencja, która bardzo dobrze się rozprowadza
    + piękne kolory
    + dobre krycie i piękne nasycenie kolorów
    + pomadki nie podkreślają suchych skórek, zmarszczek i drobnych linii
    + nie waży się
    + nie zauważyłam wysuszenia
    + cena nie jest wysoka, a w promocji 40% kosztuje ok 12-13 zł z tego co pamiętam, także żal nie wziąć

Minusy:

- zapach, który aż tak bardzo nie przeszkadza, ale jest typowo chemiczny i nieladny, jednakże nie czuć smaku, więc o tyle dobrze.

Generalnie polecam

Używam tego produktu od: jedna ponad roku, druga od ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania dwóch

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię!
  • Mam prawdziwego fioła na punkcie pomadek, co jest średnio zrozumiałe, bo ciemne kolory noszę sporadycznie...
    Niemniej jednak były to moje pierwsze pomadki i nie mówię "nie" innym odcieniom.
    Mam chłodny typ urody i trzy odcienie:
    02 - to moja najulubieńsza ze wszystkich pomadek, jakie posiadam i wydaje mi się, że najlepiej mi pasuje - piękny, soczysty, malinowy kolor, wpadający w fuksję
    10 - klasyczna zimna czerwień
    103 - zgaszony róż, na dzień jak znalazł.

Pomadki są mocno napigmentowane, a przez to dają mocny, zdecydowany kolor. W moim przypadku nie pojawiło się przesuszenie ust, ale właściwie nie mam do tego jakichś strasznych tendencji. Szminka przede wszystkim jest niedroga (a na promocji w Rossmanie to już w ogóle), a kolory jakie Rimmel ma do zaoferowania mogą przysporzyć kłopotu. Dostępność nie stanowi żadnej przeszkody.
    Trwałość mogę w zasadzie określić wysoko - dwie pierwsze z wymienionych przetrwały całonocną imprezę bez poprawek. Co prawda piłam przez słomkę, ale jednak! Jedzenia raczej by nie przetrwały, ale nie jestem pewna czy jakakolwiek pomadka jest do tego zdolna.
    Opakowanie z "klikaczem" zapewnia bezpieczną podróż pomadki, zaś przyjemny, słodki zapach nie znięchęca wrażliwego nosa do stosowania.
    Polecam!
    Używam tego produktu od: 3 lataIlość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić WildThing za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwała, bardzo polecam
  • jestem osobą raczej nie szminkowo-blyszczykową...na co dzień tylko balsam. Pierwszy raz miałam styczność z tą szminką gdy mama mi ją podarowała ,chyba nr 19?, ciemny brudny róż...niby powinien kolor mi pasować ale jak dla mnie byłą za brązowawa i ciemna...jednak zadziwiła mnie trwalością. Umalowałam się nią na imprezę (na której wiadomo się pije i je więc szminka nie ma lekko)..jednak podczas całonocnej zabawy tylko 1 poprawiałam szminkę bo lekko przetarła się wew. ust..bliżej ich środka..Poza tym dzielnie trzymała się do końca.

Tak mi się ta trwałość spodobała że kupiłam sobie nr 1 piękną czerwień trochę scarlet.Dodam że pięknie pachnie owocowo..

odejmuje poł gwiazdki za lekkie przesuszanie ust ale u mnie tak jest w 99% szminek

Ilość zużytych opakowań: miałam 1 z nr19..oddałam(nie mój kolor), obecnie w trakcie nr1

Chcesz pochwalić Sweet_Jelly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud,miód,malina ! <3
  • Jestem posiadaczką dwóch kolorów; nr 16 w czarnym opakowaniu oraz nr 102 w czerwonym opakowaniu(zakupiłam je na promocji w Rossie -49%).
    A więc osobiście uważam ze te pomadki są wręcz boskie.Mają przepiękne,mocno napigmentowane kolory.Do ich pokrycia wystarczy już jedna warstwa.Pomadki mają kremową konsystencje i są matowe ale nie podkreślają suchych skórek.Idealnie rozprowadzają się na ustach i całkiem długo utrzymują się na nich.Nie wymagają zbyt wielu poprawek.Mają także cudowne opakowanie z podpisem Kate.
    Daję im 5 gwiazdek ponieważ uważam że to najlepsze pomadki jakie kiedykolwiek miałam i to za śmieszne pieniądze.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić gwiazda90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • czerwień <3
  • nigdy nie byłam zwolenniczką szminek, przez to - niech to nie zabrzmi kontrowersyjnie - że często biorę coś do ust. bałam się, że szminka się rozmaże, obawiałam się, że kolor szybko zejdzie i wiele innych mało racjonalnych powodów.

jednak pokusiłam na zafarbowanie włosów na bardzo intensywną czerwień przez co moja twarz, w porównaniu do włosów wydawała się bardzo pusta.

w celu osiągnięcia jakiejś tam równowagi zakupiłam właśnie tą szminkę.

kolory są naprawdę piękne i trwałe.
    szminka idealnie się rozprowadza.
    zapach jak na szminkę jest naprawdę świetny.
    bez poprawek wytrzymuje nawet kilka godzin i nie znaczy terenu na szklankach, filtrach papierosowych i tym podobnych.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić liztwenty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Supeer !
  • Nigdy nie maluje sie szminkami, jednak postanowiłam ze przełamie ta bariere i spróbuje . Kupiłam Szminke Lasting Finish Lipstick By Kate Moss nr 10 - krwista czerwien. Szminka super !
    + pikny zapach wisni
    + super kolor na ustach
    + w miare trwała
    + ogólnie duży wybór kolorów
    + spoko cena
    + śliczne opakowanie
    + łatwosc malowania
    + łatwy dostep

Jedynym minusem jest to że gdy wyjedziemy niechcaco za linie ust, trudna sie ja zmazuje ;/ zostawia slady na cerze.

Ale ogolnie mowiac jestem baaardzo zadowolona ;D

Ilość zużytych opakowań: jedna w trakcie

Chcesz pochwalić Anulkowa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Posiadam kilka odcieni jednak uzywam ich sporadycznie, moim najukochanszym kolorkiem jest nr 16 przepiekny koralowo-rozowy odcien.
    Ladnie komponuje sie z lekko opalona juz cera
    Nie wyobrazam sobie nie miec jej w swojej kolekcji,
    wyglada cudownie na ustach i ozywia twarz
    Szmineczki same w sobie utrzyjmuja sie bardzo dluo, nie wysuszaja ust i nie wymagaja poprawek(nie swieraja sie w dziwny sposob),ladnie pachna, maja przepiekne odcienie. Kazda kobietka znajdzie cos dla siebie.
    Polecam bo szmineczki nie maja wad a cena przy tym nie jest wygorowana.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku odcieni

Chcesz pochwalić majus123 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij