Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Zgłoszony przez wiefiulecka

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy – każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Cena: 17zł
/s/

• i tak i nie
  • mam dwie 20 i 10.

20 jest rewelacyjna, ma swietny kolor i ladnie pachnie natomiast jezeli chodzi o 10 to odradzam. Szminka nie zasycha na ustach, przy kazdym dotknieciu sie rozmazuje, zapachu jak w przypadku 20 brak... ma calkiem inna konsystencje. 20 jest balsamiczna, mila w dotyku dla ust natomiast 10 slizga sie i zostaje na zebach ;/ ponadto 10 nie kryje tak dobrze ust! mysle ze nie jest warta 20 zl, raczej porownalabym ja z kosmetykami miss sporty.

podsumowując
    20 jak najbardziej !
    10 szkoda pieniedzy

Używam tego produktu od: 1 mies
    Ilość zużytych opakowań: zaczete niedawno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Poczekam za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • oprócz pięknego koloru pomadka nie ma w sobie nic dobrego.. nie można jej w ogole porównac do innych dobrych pomadek.
    Jej trwałość jest żartem a to jak sie rozciera i zostawia plamy to juz wielka kpina. Jedynie kolory są śliczne

Ilość zużytych opakowań: 1 ledwo zaczęte

Chcesz pochwalić najmocniejspokoxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Ideał
  • Nie wiem dlaczego dopiero teraz je recenzuje. Co tu dużo mówić - naprawdę dobre, napigmentowane szminki za niewielką cenę, w ładnym opakowaniu Plus za gamę kolorystyczną i niesamowity wygląd na ustach Warto też nadmienić, że są to jedyne szminki, które trzymają się długo, schodzą równo i nie rolują się (co poniektórym się zdarza [eghm tak do Ciebie mówię Inglocie]).

Posiadam kolor 19, 05, 016 (wersja bez Kate) i przymierzam się do kolejnych

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić Elfu7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudna!
  • Plusy:
    -piękne odcienie
    -śliczne opakowanie
    -konsystencja (masełkowata? przyjemna)
    -delikatny, ładny zapach

Trwałość mogłaby być lepsza, mimo to baaaardzo lubię!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić malalama993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przewaga zalet!
  • Mam kolor 20 Fuksja?
    Kolor -moj ukochany! Soczysty, intensywny, slodki... ;p
    Swietnie nawilza ale jednoczesnie szminka daje matowt efekt - nie lubie tandetnego jak na moj gust blysku na ustach ( z reszta, wedlug mnie od tego sa blyszczyki).
    Cena dobra, koszt ok 20 PLN.
    Jedyny minus to fakt, ze nie jest zbytnio trwala...
    Ogolnie jest OK! Na pewno skusze sie na inny kolor z tej serii.

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić paolinka3991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna szminka!
  • Uwielbia, te szminki! Mam dwie sztuki w kolorach: 22 (czerwień) oraz 20 (róż). Są cudowne! Kolor intensywny, długo trzyma się na ustach. POLECAM każdej kobiecie. Sama na dniach kupię sobie jeszcze jakiś kolor.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić oluss1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest moc
  • Uwielbiam produkty tej marki ! Ten równie dobrze spisuje się, co i pozostałe. Posiadam odcień fuksja. Przyznaję, że kolor jest obłędny. Szminka dodaje ustom charakteru. Jest dobra do rozprowadzenia i bardzo wydajna. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby nasze usta były odmienione. Szminka dobrej jakości i w rozsądnej cenie. Takie produkty lubię !

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwałość 1/10
  • Dla mnie w szmince ważna jest po pierwsze trwałość po drugie pigmentacja, 2 gwiazdkki daje jedynie za super intensywną pigmentację Mam odcień fuksja

+ pigmentacja
    + ladne opakowanie
    +dostępność
    + miękka

ALE...
    Na mnie szminka trzyma się 15 minut ;/ mam 3 szminki Rimmel ale niestety więcej nie kupię

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić hellokatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsze
  • Rimmel jest chyba moja ulubioną firmą jeśli chodzi o szminki, miałam ich już kilka, seria Kate daje radę

przede wszystkim kolor - duże zróżnicowanie, są moje ulubione odcienie
    po drugie - brak irytujących drobinek brokatu i czegokolwiek co świeciloby na moich ustach!
    intensywna pigmentacja - jedno pociągnięcie i usta są gotowe
    trwałośc - bardzo dobra jak na cenę, wiadomo, przy jedzeniu trochę schodzi ale nie jest to aż tak widoczne w porownaniu do innych szminek jakie miałam
    konsystencja łatwa do nakładania
    cena stosunkowo niska, łatwo dostępne
    no i najważniejsze - nie wysuszają mi ust ( a jeśli wiem że są bardziej suche niż zwykle to nakladam na szminkę poprostu krem nivea co działa idealnie)

zawsze czyham na nie na promocjach w rossie, wtedy zazwyczaj kupuje kilka kolorów na raz lubię do nich wracac, polecam!

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić trolololo123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny kosmetyk
  • Kupiłam tą pomadkę w odcieniu lekko koralowym. Ładnie podkreśla usta, nawilża je, a przy tym nie daje efektu ani błyszczących ust,ani matowych. W sam raz. Kolor jest nasycony. Nie trzeba nakładać nie wiadomo ile warstw, by uzyskać ładny efekt. Podoba mi się również opakowanie. Odejmuję gwiazdkę za trwałość niestety. Kolor nie wytrzymuje zbyt długo. Mimo to jestem zadowolona, kupiłabym chętnie inne odcienie.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić tinki94 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij