Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Zgłoszony przez wiefiulecka

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy – każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Cena: 17zł
/s/

• TAK!
  • Są to prawdopodobnie moje ulubione szminki drogeryjne. Świetna pigmentacja, bardzo dużo kolorów do wyboru, długo trzyma się na ustach, ma ładny zapach, jest tania, przyjemnie otula usta. Jest lekka. Dobrze się nakłada. Zdecydowanie do polecenia

Używam tego produktu od: ok 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić makeupbyursula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Posiadam kolor 19 - taki mocno przygaszony róż.

+ piękny, intensywny kolor
    + ogólne gama kolorystyczna jest bardzo ciekawa
    + opakowanie zdecydowanie na plus, czarne, dyskretne oraz eleganckie
    + intensywna pigmentacja
    + przyjemnie nakłada się szminkę na usta
    + zostaje na ustach baaardzo długo
    + matowy efekt na ustach gwarantowany
    + idealna na co dzień oraz na ważne uroczystości czy imprezy
    + neutralny zapach
    + wydajny!
    + dostępność - wszystkie drogerie
    + cena - 15-20zł za idealną szminkę? Toż to prawie nic!

- mały minusik za podkreślanie suchych skórek, dlatego warto je mieć wypielęgnowane przez nałożeniem szminki

Warto ją mieć w swojej kosmetyczce. Moja ulubiona szminka!

Używam tego produktu od: niecałego roku

Chcesz pochwalić zakochana96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna szminka
  • Całkiem fajny produkt. Szminka jest dość trwała, ma ładny zapach, akurat moja ma kolor matowy co ja preferuje. Gama kolorów jest naprawdę ładna.
    Na pewno kupię sobie z tej serii jeszcze kilka kolorków.
    Jedyny minus to, że lekko wysusza usta.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Natalia20b za czytelną i pomocną recenzję?
  • UWIELBIAM
  • Ogólnie jestem nim zachwycona! Uwielbiam tak intensywne szminki i tak trwałe!

OPAKOWANIE:
    Jest czarne oraz dyskretne. Pasuje do tej linii.

KOSMETYK I STOSOWANIE:
    Szminka ma bardzo intensywny kolor, mój to 10. Trzyma się bardzo długo na nawilżonych ustach a następnie utrwalaniu czy to bazą z korektorem, czy to fixerem.
    Uwydatnia wszystko, także przed nałożeniem niezbędny jest peeleng ust. Nakładane pędzelkiem od kącika ust do środka sprawia że produkt nie zbiera się na kącikach.
    Szminka jest twarda a przez to bardzo wydajna.

ZAPACH I UCZULANIE:

Ma słodki, raczej owocowy zapach. Nie uczula, ale osoby podatne na wysychanie ust, powinny szczególnie uważać.

ZALETY:
    Bardzo intensywny kolor.
    Wydajność.
    Cena (ok 15 złotych w jednym ze sklepów internetowych)
    Po utrwaleniu nie ma skłonności do rozmazywania się podczas jedzenia i picia.

WADY:
    -nie można jej nałożyć ot tak. Usta muszą być nawilżona i wypeelingowane, by nie było widać oznak przesuszenia oraz bruzd na ustach (zawiera talk, dzięki temu jest tak trwaly a jednocześnie tak wysuszający)
    - Należy uważać z nimi jeśli chcesz optycznie powiększyć usta, czy prozaicznie zmyć go. Trwale osadza się na skórze i trochę trudno go zmyć.

Podsumowanie:

Dla mnie ma wszystko co mieć powinna szminka. Pół gwiazdki odejmuję za perypetie zmywania szminki z twarzy

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 i zostało go naprawdę całkiem sporo mimo dość częstego użycia

Chcesz pochwalić La Volpe za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Przed kupnem sugerowałam się opiniami na KWC. Jakie było moje rozczarowanie, gdy przy najmniejszym kontakcie z jedzeniem lub piciem praktycznie cały kolor schodził. Szminka trzyma się na ustach tylko wtedy gdy nic się nie robi (dosłownie!!) . Szkoda bo kolor jest naprawdę ładny . Więcej nie kupię i poszukam czegoś bardziej trwałego .

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić CarlaMcLilian za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kto co lubi
  • Plusy
    \n+długo utrzymuje sie na ustach
    \n+perfekcyjny mat
    \nMinusy
    \n+wysusza usta
    \n+uwidacznia bruzdy na ustach
    \n+za twarda- lubię jak szminka ma taki maślano-kremowy poślizg
    \n
    \nZ racji tego że jest mocno napigmentowana nie można sobie stopniować odcieni szminki gdyż za każdym razem będzie tak samo mocny kolor. Dla niektórych może być to zaletą bo wystarczy jeden raz pociągnąć i jest oczekiwany kolor. Ja jednak wolę przejechać po ustach więcej razy ale móc sobie wybrać czy chcę mieć łagodniejszy czy mocny odcień na ustach.
    \n
    \nOgólnie kosmetyk dobry i warty polecenia.

Chcesz pochwalić niespecjalista za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Super!
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami i ja postanowiłam spróbować przygód z tą szminką. Jestem mile zaskoczona

Plusy:
    + cena
    + kolory
    +utrzymuje się na ustach
    + nie wysusza skórek
    + miły zapach

Minusy:
    - potrzebna baza pod szminkę - kremik, masłeko cookolwiek

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Milat za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • mam dwie 20 i 10.

20 jest rewelacyjna, ma swietny kolor i ladnie pachnie natomiast jezeli chodzi o 10 to odradzam. Szminka nie zasycha na ustach, przy kazdym dotknieciu sie rozmazuje, zapachu jak w przypadku 20 brak... ma calkiem inna konsystencje. 20 jest balsamiczna, mila w dotyku dla ust natomiast 10 slizga sie i zostaje na zebach ;/ ponadto 10 nie kryje tak dobrze ust! mysle ze nie jest warta 20 zl, raczej porownalabym ja z kosmetykami miss sporty.

podsumowując
    20 jak najbardziej !
    10 szkoda pieniedzy

Używam tego produktu od: 1 mies
    Ilość zużytych opakowań: zaczete niedawno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Poczekam za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • oprócz pięknego koloru pomadka nie ma w sobie nic dobrego.. nie można jej w ogole porównac do innych dobrych pomadek.
    Jej trwałość jest żartem a to jak sie rozciera i zostawia plamy to juz wielka kpina. Jedynie kolory są śliczne

Ilość zużytych opakowań: 1 ledwo zaczęte

Chcesz pochwalić najmocniejspokoxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Ideał
  • Nie wiem dlaczego dopiero teraz je recenzuje. Co tu dużo mówić - naprawdę dobre, napigmentowane szminki za niewielką cenę, w ładnym opakowaniu Plus za gamę kolorystyczną i niesamowity wygląd na ustach Warto też nadmienić, że są to jedyne szminki, które trzymają się długo, schodzą równo i nie rolują się (co poniektórym się zdarza [eghm tak do Ciebie mówię Inglocie]).

Posiadam kolor 19, 05, 016 (wersja bez Kate) i przymierzam się do kolejnych

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić Elfu7 za czytelną i pomocną recenzję?