Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)
Produkt dostępny w 9 sklepach. Cena już od 9,58 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez wiefiulecka

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy – każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Cena: 17zł
/s/

• Pozytywne zaskoczenie
  • W końcu udało mi się znaleźć mojego ulubieńca numer 32 mnie zachwyca. Jest bardzo subtelny. Szminka nie należy do bardzo trwałych i minimalnie wysusza usta, ale nie przeszkadza mi to aż tak - nakładam pod nią warstwę balsamu nawilżającego i utrzymuje się dłużej.
    Kolory są piękne. Szminka idealnie się rozprowadza i ma piękny zapach.

Mam ją od tygodnia, ale już pierwszego dnia stała się moim ulubieńcem. Nie zamienię jej na inną.

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić blissfull za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit jak stosować kosmetyki

• Jedne z lepszych jakie miałam
  • Na Rossmannowskiej promocji -49%, ja, jako maniaczka szminek, pomadek i błyszczyków, zaopatrzyłam się w... 4 kolory - numerki 05, 16, 31, 32. Piątą szminkę z tej serii o numerze 19 zakupiłam wieki temu, będąc jeszcze w liceum.
    Uważam, że te szminki może nie są idealne, ale naprawdę są godne polecenia i warto je wypróbować.

+ piękne kolory, można dostać oczopląsu! Każda dziewczyna/kobieta znajdzie swój kolor, pasujący do cery
    + opakowanie - czarne, eleganckie, z koroną oraz małym czerwonym lub różowym detalem - podpisem Kate Moss. Szminka naprawdę wygląda bardzo ładnie. Opakowanie także jest solidne - wszystkie kosmetyki lecą mi z rąk, więc nie raz szminki zderzyły się z podłogą. I nadal są w idealnym stanie.
    + wszystkie kolory prezentują się pięknie na ustach, wszystkie wyglądają zjawiskowo
    + konsystencja kremowa, bez żadnych nachalnych drobinek (których nie znoszę)
    + przyjemna aplikacja, kilka ruchów i gotowe!
    + nie rozmazuje się podczas dnia
    + trwałość może nie jest zaskakująca, ale dla mnie jak najbardziej wystarczalna. Polecam zastosować mały trik - nałożyć małą ilość podkładu na usta, nałożyć szminkę, odcisnąć nadmiar na chusteczkę i delikatnie nałożyć drugą warstwę. U mnie się to sprawdza, wszystkie szminki (nie tylko z tej serii) trzymają się naprawdę długo!
    + jeżeli już szminka znika z naszych ust, to "zjada się" stopniowo
    + nie osadza się w kącikach ust ani na zębach.
    + dostępność oraz cena - wszystkie drogerie mają je w sprzedaży. A cena to coś koło 20zł, na promocji za jedną zapłaciłam 10zł.

- zauważyłam, że wysusza moje usta. Wieczorem są po prostu suche. Dlatego ZAWSZE po wieczornym demakijażu nakładam grubą warstwę balsamu na ust, głównie EOS lub masełka Nivea. I to wystarcza.
    - zapach szminek średnio mi się podoba
    - jak wspomniałam wyżej, niektórym może nie odpowiadać trwałość. Gdyby nie mój trik z podkładem i chusteczką, pewnie też bym nie była zadowolona z trwałości szminek.

Polecam wypróbowanie szminek Rimmela na sobie!

Ilość zużytych opakowań: 5 w trakcie

Chcesz pochwalić zuu_xd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trwałość pozostawia wiele do życzenia..
  • Posiadam odcień 30.

+Śliczny odcień, cudownie prezentuje się na ustach
    + Przyjemna aplikacja
    + Ładny zapach

- dużym minusem jest jej trwałość, szminka po godzinie jest prawie cała starta (bez picia i jedzenia) (

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulusk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Kupiłam na promocji za ok. 10 zł. Posiadam odcień 31 - ciemna czerwień. Odcień wydawał się trochę ciemniejszy czyli idealne bordo na jesień. Ogólnie prezentuje się ładnie. Producent wypuścił szeroką gamę kolorystyczną.

PLUSY:
    -kolory
    -cena
    -zapach

MINUSY:
    -trwałość

Chcesz pochwalić plakota za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Cóż... nigdy nie byłam wielką fanką szminek, bo zawsze uważałam że strasznie przesuszają usta. Ale chcąc mieć coś, co będzie miało odpowiedni kolor i wytrzyma na ustach dłużej niż pięć minut, skusiłam się na kolejną szminkę i padło na Lasting Finish - odcień nr 19.
    Posiadam ją dość długo ale to dlatego, że nie nakładam jej w nie wiadomo jakich ilościach. No i chyba w końcu znalazłam kolor dla siebie
    Plusy:
    1. Kolor - gama kolorystyczna dość szeroka i myślę, ża każda z Pań spokojnie znajdzie coś dla siebie. Ja znalazłam! Odcień nr 19 dobrze podkreśla usta i nie jest jednocześnie nachalny.
    2. Brak drobinek, kremowa konsystencja.
    3. W miarę przyzwoite utrzymywanie się na ustach - chociaż rekordów nie pobiła.
    4. Łatwość użycia - ciężko zrobić sobie nią krzywdę

Minusy:
    1. Nieco wysusza usta - niestety. Dlatego najpierw lepiej nałożyć jakiś balsam czy masełko do ust, a dopiero potem tą szminkę.

Przyznaję 3/5 bo co prawda nie jest to jakiś ideał, ale jak do tej pory szminka zawsze znajduje swoje miejsce w mojej torbie i myślę, że prędko się to nie zmieni.

Używam tego produktu od: długiego czasu

Chcesz pochwalić silvy32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Nie rozumiem zachwytów - dla mnie ta szminka to takie drogeryjne byle co.

Wysusza usta, błyskawicznie z nich znika - czyli robi to, co w zasadzie ją dyskwalifikuje.

Poza tym faktycznie dobrze się ją nakłada, ma neutralny zapach, ładne kolory - no ale nie po to nakładam szminkę, żeby za godzinę po szmince zostały tylko spierzchnięte usta.

Chcesz pochwalić ava_g za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega
  • Kupiłam tą szminkę kiedy jeszcze nie było o niej głośno. Mam kolor 07.
    Plusy:
    - bardzo długo utrzymuje sie na ustach
    - kremowa konsystencja
    - nie podkreśla suchych skórek
    - ładnie rozprowadza się na ustach
    - cena
    - zapach

Minusy:
    - nie daje uczucia komfortu na ustach, wydają się być suche

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić Kasia_9616 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedne z ulubionych
  • Jestem zauroczona tymi pomadkami. Skusilam się po dobrych recenzjach na forach. Polecam.
    Plusy
    + trwałość
    + nawilżenie
    + duży wybór kolorów
    + cena
    + przyjemna konsystencja
    Minust
    Brak

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Christ_elle za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie w tłoku
  • posiadam kolor 20

plusy:
    + dobrze napigmentowana
    + nie podkreśla suchych skórek
    + ładne opakowanie
    + dobre krycie
    + nie waży się

minusy:
    - szybko znika
    - rozmazuje się
    - wysusza usta
    - dziwny zapach

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karooolciaa95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet, nawet
  • Posiadam kolor 16 chociaż gustuje w innych odcieniach ale jestem zadowolona z tego wyboru

Szminka:
    - utrzymuje się długo,
    - ma ładny zapach ,
    - kolorek intensywny ,
    - cena przyzwoita
    - dostępność

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AgenTkA_aaa za czytelną i pomocną recenzję?