Rimmel, Lasting Finish Lipstick By Kate Moss (Szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Lipstick By Kate Moss (Szminka do ust)

Zgłoszony przez wiefiulecka

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy – każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Cena: 17zł
/s/

• Cudowna
  • Pomadkę kupiłam w poszukiwaniu malinowego koloru, w związku z tym zdecydowałam się na nr 05. Jestem z niej bardzo zadowolona. Nałożona w niewielkiej ilości nadaje ustom piękny, delikatny i zdrowy kolorek. Grubsza warstwa jest bardzo intensywna, soczysta, idealna na większe wyjścia. Jestem pozytywnie zaskoczona tym kolorem, ponieważ w opakowaniu wyglądał na przygaszony, jednakże jest to mój strzał w dziesiątkę. Polecam!

Chcesz pochwalić Lovelova77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem za a nawet przeciw
  • Mam co do niej mieszane uczucia. Zacznę od plusów:
    +piękne odcienie i szeroka gama kolorów, faktycznie każda z nas znajdzie coś dla siebie
    +cudowne opakowanie, ładne, solidne, wygląda jakby szminka była o wiele droższa
    +intensywny kolor na ustach
    +niska cena
    To tyle jeśli chodzi o plusy,teraz czas na minusy:
    -zdecydowanie trwałość,szminka bardzo krótko trzyma się na ustach,nie mówiąc już o tym żeby coś jeść mając ją na sobie
    -niestety uwidacznia suche skórki czasem nawet daje wrażenie,ze je mamy, nawet jeśli ich brak
    -bardzo łatwo przesadzic z jej nakładaniem
    -wysusza nieco usta
    Co również nie przypadło mi do gustu to jej zapach- pachnie chemią i wolę nie czytać nawet czego użyto do jej produkcji.

Używam tego produktu od: 4miesiące

Chcesz pochwalić madame_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna za małe pieniądze
  • Na pomadkę skusiłam się przy okazji promocji w Rossmanie. Mam kolory 16 i 22. Kolor 16 zasługuje na szczególną uwagę gdyż jest NIESAMOWITY. Nie jestem w stanie nawet zliczyć osób, które pytały mnie co to za szminka Cena jest bardzo niska. Piękny, matowy efekt, brak tandetnych drobinek działa na plus. Jedyny minus za lekkie wysuszanie ust pomimo warstwy pomadki ochronnej pod spodem.

Minusy:
    -trochę wysusza

Plusy:
    -przepiękne kolory
    -niska cena
    -dostępność
    -matowy efekt
    -trwałość

Używam tego produktu od: parę miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić fatclan za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja ulubiona
  • Pomadkę kupiłam ze względu na to, że miałam juz dość tandetnych pseudo "nawilżających pomadek" z połyskiem.
    Posiadam kolor 19, jest to przygaszona czerwień, wpadająca w ciemny koralowy.

plusy :

* piękny kolor
    * nawilżenie
    * brak połyskujących drobinek
    * estetyczne i trwałe opakowanie

minusy :

* trwałość

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Eli878 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!
  • Szminke kupiłam na wyprzedarzy za 15zł. Jest bardzo dobra kolor długo się utrzymuje, usta nie są wysuszone jak w przypadku innych których uzywalam. Ładne opakowanie. Szminka nie łamie się. Ja mam czerwoną i jestem zachwycona!

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tara95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!!!!
  • Zdecydowanie polecam !!! Świetnie się rozprowadza, daje idealne pokrycie ust, szminką tą byłam pomalowana w dzień swojego ślubu jakieś 2 tygodnie temu. Długo się utrzymuje polecam wszystkim !!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić margolcia_mm za czytelną i pomocną recenzję?
  • pół na pół
  • Szminka daje piękny, intensywny kolor. Ma przyjemny zapach. Jedyny minus to nietrwałość, trzeba pilnować, czy się jej nie zjadło, zostaje na wszystkim czego dotknie. Ja ją lubię, używać będę, z naciskiem na częste poprawki.

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Zezowaty_kot za czytelną i pomocną recenzję?
  • sorry, musze zanizyc ocenę...
  • Nie wiem, czy ze mną jest cos nie tak, czy z moimi ustami, ale u mnie pomadka w ogóle sie nie sprawdziła. Pokładałam w niej tyle nadzieji, po tak pozytywnych recenzjach, a tu lipa....Zacznę jednak od plusów, które produkt posiada:
    - wygodne opakowanie,
    -piękny zapach gumy balonowej,
    -odcien nr 10- cudowna, intensywna czerwień,
    - super pigmentacja.

Tyle pochwał. Ogromnym minusem pomadki natomiast jest to,ze ona w ogóle nie trzyma sie na moich ustach (moze jakas felerna sztuka, nie wiem). Ja jestem fanką pomadek, nie rozstaje sie z nimi od paru dobrych lat i wydaję mi sie ze potrafie sie z nimi obchodzic Gdy pomaluje usta recenzowanym kosmetykiem jest ok...dopóki nie zacznę nimi ruszac Jestem nią cała umazana. Nawet po odbicu ust na chusteczce czy ich przypudrowaniu, małpa nie ma ochoty ze mną obcowac Nie ma nawet mowy o napiciu sie czegokolwiek, gdyz cała zostaje na kubku, szklance. Schodzi bardzo nierównomiernie, co wyglada mega nieestetycznie. Nawet nie potrafię powiedziec czy wysusza, gdyz nie dała mi szansy by to sprawdzic Cos będe z nią jeszcze kombinowac, natomiast na chwile obena uwazam ja za niewypał. Dodaje fotki przedstawiajace kolor nr 10, który jest przepiękny...

Używam tego produktu od: ok miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Może nie trzyma się jakoś super długo i nie utrzyma się w całości na ustach po posiłku, ale mimo to bardzo ją lubię, przede wszystkim za piękny, intensywny, a jednocześnie elegancki czerwony kolor, przyjemny zapach i nawilżanie ust.

Używam tego produktu od: 1,5 roku raz na jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić olaztrola za czytelną i pomocną recenzję?
  • szminka idealna
  • Nie mam tej szmince absolutnie nic do zarzucenia. Posiadam kolor 10 - piękna, intensywna, karminowa czerwień, której zazwyczaj używam na wieczorne wyjścia i która po powrocie do domu w nocy dalej bardzo ładnie wygląda na ustach. Nie ściera się podczas picia i jedzenia, ale też nigdy nie jem z nią na ustach tłustych, 5-daniowych posiłków - wydaje mi się, że trzeba zostać pod tym względem realistą nie wymaga poprawek, ale z drugiej strony, jeżeli już chcemy dołożyć trochę produktu, nie ma z tych problemu, bo szminka nie wysusza i cały czas całkiem przyjemnie sunie po ustach
    Nie posiadam w swojej kolekcji żadnych bardzo drogich szminek żeby móc je porównać, ale uważam że ok 18zł to bardzo korzysta cena jak na produkt takiej jakości.
    Polecam!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić werkii za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij