Powiększ Christian Dior, Garden Party, Healthy Glow Awakening Blush Rosy Glow (Róż do policzków)

Zgłoszony przez paradiso perduto

Róż do policzków z edycji Garden Party Make - Up Spring 2012. Odpowiedni do każdej karnacji. W jednym odcieniu: Petal.

Cena: ok. 200zł / 7,5g

• Moj ulubiony roz
  • Moj ulubiony roz. Mam jasna i ciepla karnacje i gdyby nie recenzje raczej bym sie na niego nie skusila. Zawsze nakladam na upudrowana skore.

+Piekny kolor, w opakowaniu nie wyglada az tak naturalnie jak na policzku
    +Daje naturalny kolor
    +Nie ma drobinek ale nie jest plaskim matem
    +Konsystencja nie jest pudrowa a dosc miekka...
    +...dzieki temu wyglada naturalnie na policzku
    +Bardzo latwo go nabrac na pedzel
    +Nie jest bardzo mocno napigmentowany, latwo go dozowac
    +Latwo go rozetrzec
    +Trwaly
    +Wydajny
    +Piekne opakowanie
    +Pedzelek nie dorasta do piet Hakuhodo, ale kilka razy go uzylam i nie bylo zle

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Roxymena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy na świecie!
  • Krótko i na temat:
    - cudowny kolor - pięknie ożywia twarz
    - trwałoś - cały dzień
    - piękne, ekskluzywne, trwałe opakowanie
    - bardzo wydajny - mam swój róż pół roku a dopiero z polowy różu zużyłam tłoczenie

To tylko cztery zalety ale tak mocne, że róż wart jest tych 200 zł. Nigdy nie miałam aż tak dobrego różu.

Chcesz pochwalić elabella za czytelną i pomocną recenzję?
  • ten kolor
  • Kocham ten róż…
    Kolor jest niesamowity i wyjątkowy.
    Taki aksamitny.
    Podkreśla kolor moich niebieskich oczu, z nim one wychodzą na pierwszy plan.
    Używam tego produktu od ponad roku, dzień w dzień, a jeszcze się nie skończył.
    Zostało już niewiele co prawda - ale cały czas jest

Raczej do niego nie wrócę, a przynajmniej w najbliższym czasie, ze względy na trendy kolorystyczne.
    Teraz stawiam na kolor brzoskwiniowy i takiego aktualnie poszukuję.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, zużycie 90%

Chcesz pochwalić minka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Matrioszka
  • No to się w swojej ocenie wyłamię. Miałam ochotę na ten produkt od dawna. Myślałam, że skoro jestem bladolicą osobą efekt będzie piękny, ale niestety pomyliłam się. Nie wiem czy to kwestia rudych włosów, ale na mnie ten róż wygląda po prostu strasznie kiczowato, ale zacznę może od zalet.

Opakowanie jest przepiękne, eleganckie i bardzo funkcjonalne. Pędzelek dołączony do produktu jest miękki i dobrze rozprowadza róż na policzkach. Domyślam się, że róż będzie bardzo wydajny - dwa muśnięcia pędzlem wystarczają, by uzyskać dość intensywny efekt. Tutaj uwaga: nie wolno za żadne skarby aplikować tego różu w sztucznym świetle, gdzie wydaje się delikatny. Swoje prawdziwe oblicze pokazuje dopiero po chwili, a efekt najlepiej jest ocenić w świetle naturalnym, bo można skończyć wyglądając jak Matrioszka Róż utrzymuje się na policzkach cały dzień, nic go nie rusza.

Niestety, robi ze mnie Matrioszkę bez względu na to ile go zaaplikuję. Wyglądam tandetnie, nie ma mowy o żadnym zdrowym wyglądzie. Myślałam, że może to tylko moje urojenia, albo zachwyt Coralistą jest wciąż zbyt silny, ale słowa znajomej ''Co ty masz za okropny róż'' utwierdziły mnie w moim zdaniu.

Nie polecam bladym rudzielcom, wydaje mi się, że najładniej będzie wyglądał u niebieskookich blondynek.

Chcesz pochwalić JoanHalloway za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie cudowny
  • Szczerze mówiąc niespecjalnie wierzyłam w to dopasowanie się odcienia różu do każdej cery z osobna (swoją drogą ktoś musiałby edytować nieco opis produktu na zgłoszeniu- nie ma tam przecież ani słowa o najważniejszej właściwości tego różu). Nie wierzyłam, ale i tak się na niego napaliłam. Kupiłam bez testów ryzykując jedynie twarz klauna
    \nJednak nie zawiodłam się: róż naprawdę dopasowuje się do odcienia skóry, na mnie jest ciepłym, wpadającym w koral różem. Wygląda niesamowicie naturalnie.
    \nJakość produktu: pierwsza klasa. Róż jest drobniutko zmielony, rozprowadza się łatwo, bez smug czy placków. Świetny po prostu

Chcesz pochwalić Mendosita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trwaly
  • Marzylam o tym zeby go przetestowac. Polowalam na niego dosc dlugo no i wreszcie wpadl w moje rece. Kolor cudny, po aplikcji boski, no ale dla mnie minusem jest to ze zmienia odcien po uplywie czasu. Po ok godz kolor lekko ciemnieje i wpada delikatnie w czerwien. Wolalabym zdecydowanie zeby zostal w kolorze pierwotnym -cukierkowy roz, bo taki odcien najbardziej mi odpowiada. Jest trwaly i nie robi plam.

Używam tego produktu od: Ok 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Mujernatural za czytelną i pomocną recenzję?
  • PIĘKNY CUKIERKOWY RÓŻ
  • Jest to piękny róż, w pięknym eleganckim opakowaniu. Jednak cena kosmos !

Trzeba z nim uważać, gdyż się utlenia i efekt nie jest taki jak w opakowaniu. Na twarzy nieco ciemnieje, a kolor staje się ciepły! więc po jednym czy dwóch muśnięciach mamy efekt 3 muśnieć, lepiej troszkę poczekać. Jest matowy i bardzo wydajny, nawet przy codziennym użytkowaniu i odpowiednim rodzaju pędzla nie będziemy, go dużo nabierać i zużywać.

Cudownie pachnie, jak płatki róż do tego jest niezmiernie trwały, a jeśli jeszcze utrwalimy go luźnym roose powder diora to efekt jest niesamowicie naturalny i niesamowicie trwały, przetrwa cały dzień wykładów, imprezę itd... stosuję go dopiero parę miesięcy, kiedy jest jeszcze dość chłodnawo więc nie wiem, jak z trwałością w lecie, ale podejrzewam, że także utrzymuje się bardzo długo. Oby tylko jeszcze bardziej nie ciemniał pod wpływem ciepła.

Cena odstrasza, nie wiem czy wydam ponownie 200 zł na róż, jednak patrząc na to jak mało go ubywa , to mogę powiedzieć że jest to dobra inwestycja ...

Używam tego produktu od: 4 MIESIĘCY

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić VLouisSecret za czytelną i pomocną recenzję?
  • cu-dow-ny!
  • Przede wszystkim muszę powiedzieć, że róż Diora bez wątpienia jest wart swojej ceny. Dostałam go w prezencie, sama nie wiem czy bym zakupiła ze względu na cenę, ale teraz się przekonałam i jak tylko mi się skończy biegnę kupić taki sam.
    Opakowanie to oczywiście arcydzieło, pędzelek także ok. Jest to kosmetyk bardzo wytrzymały - mam tzw. dziurawe ręce - i upadł mi kilka razy na kafelki. Opakowanie nie ma nawet jednej ryski, róż także nie ucierpiał (inne kosmetyki po takim upadku nadają się tylko do kosza, bo zamieniają się w proszek). Jest bardzo wydajny - maluję się dwa razy dziennie, ponieważ chodzę do pracy na 5 rano - wtedy 1szy raz, potem jak wracam biorę prysznic i maluję się po raz drugi. Mam róż niecały rok, a nawet napisy Dior nie zmazały się całkowicie! W tym czasie musiałabym kupić kilka innych róży, więc i tak wydałabym jego równowartość. Absolutnie jest to mój HIT, numer jeden i POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1go opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Emilka020c za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny, cudowny, nadzwyczajny
  • Róż jest produktem wyjątkowym- począwszy od wyszukanego opakowania, przez szalone nasycenie koloru, zapach, na bajońskiej sumie, którą za niego płacimy kończąc.

Zacznijmy od detali- puderniczka, wykonanie niesamowicie cieszą oko i sprawiają, że traktuje się ten róż trochę jak skarb na toaletce
    Pędzelek jest bardzo miły w dotyku, choć nie za duży, to dobrze nakłada się nim róż, a następnie go rozciera. Bez zastrzeżeń.
    Kosmetyk pachnie płatkami świeżych róż!

Kolor- jasnoróżowy, może być subtelny, może być i Barbie. Przy rozsądnym stosowaniu po użyciu wygląda się jak naturalnie zarumieniona, zdrowa osoba, o pięknej, promiennej, rozświetlonej cerze. Daje świetlisty, perfekcyjny wygląd, zmieniając każdy makijaż skóry w arcydzieło.

Wydaje mi się, że najlepiej sprawdzi się na wszystkich jasnych cerach- na ciemnych efekt może być dosyć nienaturalny. Mam również wrażenie, iż pasuje do wszystkich kolorów włosów i oczu, stanowiąc idealny chłodny odcień różu podkreślający naszą naturalną urodę, a nie zamieniając nas w laleczki, u których obecność różu na policzkach stwierdzi każdy bez wahania. A w makijażu chodzi przecież o oszukiwanie- nikt nie chce usłyszeć 'wow, jaki masz ładny kolor różu na policzkach!' (w najlepszym wypadku...) tylko 'ale twoja skóra dzisiaj cudnie wygląda!'

Co do obiecywanego dostosowywania się odcienia do stopnia nawilżenia naszej cery- nie wiem jak działa u kogoś innego, więc nie mam porównania, ale jeśli chodzi o mnie to wiem, że na pewno odcień zmienia się na skórze i nie jest to neonowy róż, który widzimy w opakowaniu, także bez obaw

Ogólnie kosmetyk jest drogocenny- tak piękny i tak luksusowy, że umila każdy dzień, rozpieszczając nas przy każdym spojrzeniu w lustro. Świetny pomysł na prezent

(nie wiem czy kupię ponownie, bo po prostu nie wiem, czy byłabym w stanie go w ogóle zużyć, natomiast w przypadku uszkodzenia- cóż, jest tak drogi, że pewnie czekałabym, aż ktoś mi go sprezentuje )

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alxndra za czytelną i pomocną recenzję?
  • magia w puderniczce!
  • Zakochałam się w nim bez pamięci ze względu na unikatowy kolor. Jest tak bardzo wyszukany, że niestety nie znajdziemy nic tańszego i tak bardzo nietypowego w kolorystyce, ten jest idealny. Moim zdaniem najlepiej będzie pasował do jasnoskórych brunetek w typie królewny śnieżki.

Zadziwiająca jest też jego trwałość, przetrwał podróż połączoną ze snem, był na mojej twarzy od godziny 7:00 do 20:00 jako jedyny. Cena jest zaporowa, ale niestety jeżeli posiada się chłodny typ urody i jasną cerę(lub umiarkowanie jasną) to chyba nie znajdzie się odcienia lepiej dobranego niż ten.

Produkt jest bardzo wydajny, u mnie na policzkach daje efekt małej dziewczynki wracającej z dworu. Wizualnie odmładza i rozświetla bez użycia rozświetlacza, chociaż jego wykończenie jest matowe.

polecam!

Chcesz pochwalić leci_ptaszek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij