Powiększ Christian Dior, Garden Party, Healthy Glow Awakening Blush Rosy Glow (Róż do policzków)

Zgłoszony przez paradiso perduto

Róż do policzków z edycji Garden Party Make - Up Spring 2012. Odpowiedni do każdej karnacji. W jednym odcieniu: Petal.

Cena: ok. 200zł / 7,5g

• Absolutnie cudowny
  • Szczerze mówiąc niespecjalnie wierzyłam w to dopasowanie się odcienia różu do każdej cery z osobna (swoją drogą ktoś musiałby edytować nieco opis produktu na zgłoszeniu- nie ma tam przecież ani słowa o najważniejszej właściwości tego różu). Nie wierzyłam, ale i tak się na niego napaliłam. Kupiłam bez testów ryzykując jedynie twarz klauna
    \nJednak nie zawiodłam się: róż naprawdę dopasowuje się do odcienia skóry, na mnie jest ciepłym, wpadającym w koral różem. Wygląda niesamowicie naturalnie.
    \nJakość produktu: pierwsza klasa. Róż jest drobniutko zmielony, rozprowadza się łatwo, bez smug czy placków. Świetny po prostu

Chcesz pochwalić Mendosita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trwaly
  • Marzylam o tym zeby go przetestowac. Polowalam na niego dosc dlugo no i wreszcie wpadl w moje rece. Kolor cudny, po aplikcji boski, no ale dla mnie minusem jest to ze zmienia odcien po uplywie czasu. Po ok godz kolor lekko ciemnieje i wpada delikatnie w czerwien. Wolalabym zdecydowanie zeby zostal w kolorze pierwotnym -cukierkowy roz, bo taki odcien najbardziej mi odpowiada. Jest trwaly i nie robi plam.

Używam tego produktu od: Ok 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Mujernatural za czytelną i pomocną recenzję?
  • PIĘKNY CUKIERKOWY RÓŻ
  • Jest to piękny róż, w pięknym eleganckim opakowaniu. Jednak cena kosmos !

Trzeba z nim uważać, gdyż się utlenia i efekt nie jest taki jak w opakowaniu. Na twarzy nieco ciemnieje, a kolor staje się ciepły! więc po jednym czy dwóch muśnięciach mamy efekt 3 muśnieć, lepiej troszkę poczekać. Jest matowy i bardzo wydajny, nawet przy codziennym użytkowaniu i odpowiednim rodzaju pędzla nie będziemy, go dużo nabierać i zużywać.

Cudownie pachnie, jak płatki róż do tego jest niezmiernie trwały, a jeśli jeszcze utrwalimy go luźnym roose powder diora to efekt jest niesamowicie naturalny i niesamowicie trwały, przetrwa cały dzień wykładów, imprezę itd... stosuję go dopiero parę miesięcy, kiedy jest jeszcze dość chłodnawo więc nie wiem, jak z trwałością w lecie, ale podejrzewam, że także utrzymuje się bardzo długo. Oby tylko jeszcze bardziej nie ciemniał pod wpływem ciepła.

Cena odstrasza, nie wiem czy wydam ponownie 200 zł na róż, jednak patrząc na to jak mało go ubywa , to mogę powiedzieć że jest to dobra inwestycja ...

Używam tego produktu od: 4 MIESIĘCY

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić VLouisSecret za czytelną i pomocną recenzję?
  • cu-dow-ny!
  • Przede wszystkim muszę powiedzieć, że róż Diora bez wątpienia jest wart swojej ceny. Dostałam go w prezencie, sama nie wiem czy bym zakupiła ze względu na cenę, ale teraz się przekonałam i jak tylko mi się skończy biegnę kupić taki sam.
    Opakowanie to oczywiście arcydzieło, pędzelek także ok. Jest to kosmetyk bardzo wytrzymały - mam tzw. dziurawe ręce - i upadł mi kilka razy na kafelki. Opakowanie nie ma nawet jednej ryski, róż także nie ucierpiał (inne kosmetyki po takim upadku nadają się tylko do kosza, bo zamieniają się w proszek). Jest bardzo wydajny - maluję się dwa razy dziennie, ponieważ chodzę do pracy na 5 rano - wtedy 1szy raz, potem jak wracam biorę prysznic i maluję się po raz drugi. Mam róż niecały rok, a nawet napisy Dior nie zmazały się całkowicie! W tym czasie musiałabym kupić kilka innych róży, więc i tak wydałabym jego równowartość. Absolutnie jest to mój HIT, numer jeden i POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1go opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Emilka020c za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny, cudowny, nadzwyczajny
  • Róż jest produktem wyjątkowym- począwszy od wyszukanego opakowania, przez szalone nasycenie koloru, zapach, na bajońskiej sumie, którą za niego płacimy kończąc.

Zacznijmy od detali- puderniczka, wykonanie niesamowicie cieszą oko i sprawiają, że traktuje się ten róż trochę jak skarb na toaletce
    Pędzelek jest bardzo miły w dotyku, choć nie za duży, to dobrze nakłada się nim róż, a następnie go rozciera. Bez zastrzeżeń.
    Kosmetyk pachnie płatkami świeżych róż!

Kolor- jasnoróżowy, może być subtelny, może być i Barbie. Przy rozsądnym stosowaniu po użyciu wygląda się jak naturalnie zarumieniona, zdrowa osoba, o pięknej, promiennej, rozświetlonej cerze. Daje świetlisty, perfekcyjny wygląd, zmieniając każdy makijaż skóry w arcydzieło.

Wydaje mi się, że najlepiej sprawdzi się na wszystkich jasnych cerach- na ciemnych efekt może być dosyć nienaturalny. Mam również wrażenie, iż pasuje do wszystkich kolorów włosów i oczu, stanowiąc idealny chłodny odcień różu podkreślający naszą naturalną urodę, a nie zamieniając nas w laleczki, u których obecność różu na policzkach stwierdzi każdy bez wahania. A w makijażu chodzi przecież o oszukiwanie- nikt nie chce usłyszeć 'wow, jaki masz ładny kolor różu na policzkach!' (w najlepszym wypadku...) tylko 'ale twoja skóra dzisiaj cudnie wygląda!'

Co do obiecywanego dostosowywania się odcienia do stopnia nawilżenia naszej cery- nie wiem jak działa u kogoś innego, więc nie mam porównania, ale jeśli chodzi o mnie to wiem, że na pewno odcień zmienia się na skórze i nie jest to neonowy róż, który widzimy w opakowaniu, także bez obaw

Ogólnie kosmetyk jest drogocenny- tak piękny i tak luksusowy, że umila każdy dzień, rozpieszczając nas przy każdym spojrzeniu w lustro. Świetny pomysł na prezent

(nie wiem czy kupię ponownie, bo po prostu nie wiem, czy byłabym w stanie go w ogóle zużyć, natomiast w przypadku uszkodzenia- cóż, jest tak drogi, że pewnie czekałabym, aż ktoś mi go sprezentuje )

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alxndra za czytelną i pomocną recenzję?
  • magia w puderniczce!
  • Zakochałam się w nim bez pamięci ze względu na unikatowy kolor. Jest tak bardzo wyszukany, że niestety nie znajdziemy nic tańszego i tak bardzo nietypowego w kolorystyce, ten jest idealny. Moim zdaniem najlepiej będzie pasował do jasnoskórych brunetek w typie królewny śnieżki.

Zadziwiająca jest też jego trwałość, przetrwał podróż połączoną ze snem, był na mojej twarzy od godziny 7:00 do 20:00 jako jedyny. Cena jest zaporowa, ale niestety jeżeli posiada się chłodny typ urody i jasną cerę(lub umiarkowanie jasną) to chyba nie znajdzie się odcienia lepiej dobranego niż ten.

Produkt jest bardzo wydajny, u mnie na policzkach daje efekt małej dziewczynki wracającej z dworu. Wizualnie odmładza i rozświetla bez użycia rozświetlacza, chociaż jego wykończenie jest matowe.

polecam!

Chcesz pochwalić leci_ptaszek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • uroczy
  • Długo zastanawiałam sie nad zakupem tego różu, testowałam, testowałam i jest świetny.
    Mam jasną (broń boże nie jestem blada) karnację ale wpadającą w żółty i swoje naturalne czarne włosy. Bałam się, że przy tym odcieniu cery róż będzie wpadał w brzoskwinkę bądź dostawał ciepłych tonów.
    Nic takiego miejsca nie miało jest piękny, chłodny, z pigmentami niebieskawymi i fioletowymi. Z bliska ma przepiękny różany zapach (ale z bardzo bliska).
    Długo utrzymuje się na twarzy (na EL DW lub EL DWL cały dzień).
    Moim zdaniem można z nim przesadzić, nie nabierze się go za dużo na pędzel, ale róż dopiero po czasie gdy wtapia się w skóre ukazuje kolor bardziej intensywny, dlatego w razie gdy stwierdzam, ze potrzebuję dodatkowego muśnięcia, wolę chwilę odczekać, bo różany rumień pojawia się chwilę po aplikacji.
    Moim zdaniem nie jest on matowy, jak twierdzi poprzedniczka, ma w sobie odbijające światło drobinki, broń boże nie mylić z różem rozświetlającym, bo do tego też mu daleko.
    Odejmuję pół gwiazdki, ponieważ moim zdaniem formuła dopasowująca się kolorystycznie to ściema i jak dla mnie nie ma takiej możliwości. Biorę to jako chwyt marketingowy.
    Szczerze, to najlepszy róż, jaki do tej pory używałam.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić giska za czytelną i pomocną recenzję?
  • cukierek
  • Generalnie nie przepadam za matowymi różami. Gdyby nie blogi, na których naczytałam się wiele dobrego o nim nigdy nie zwróciłabym uwagi na Rosy Glow..

Kolor, na pierwszy rzut oka jest przerażający
    Na szcześćie na buzi jest bardziej subtelny niż ten, który widzimy w opakowaniu. Określiłabym go jako cukierkowy róż. Mimo, że kolor jest typowy dla blondynek określiłabym go jako uniwersalny (mam czarne włosy)

Konsystencja miękka. Kosmetyk pyli przy nabieraniu na pędzel, warto też usunąć nadmiar by nie zrobić z siebie karykatury.

MEEEEGA PLUS za trwałość. Róż wytrzymuje u mnie cały dzień bez poprawek, co nie zdarzyło mi się jeszcze przy żadnym kosmetyku.

OPAKOWANIE. nie mam zdania. Nie jestem sroczką, dla mnie liczy się efekt.

Generalnie nie mam większych zastrzeżeń.
    Uważam jednak, że za niższą cenę można uzyskać ten sam efekt (róż Clinique - jest prawie o połowę tańszy).

Ilość zużytych opakowań: 1/8

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić chilli19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy - zostanie ze mną na zawsze!
  • + delikatny i bardzo naturalny efekt

+ piękny kolor - w sam raz dla mojej bardzo jasnej cery

+ bardzo trwały: zostaje na twarzy od rana do wieczora

+ ożywia twarz

+ optycznie odmładza

+ cudowne opakowanie

+ okropnie wydajny -nigdy nie miałam jeszcze aż tak wydajnego kosmetyku, bedzie starczył mi na conajmniej rok!!!

+ ładnie pachnie

Moim zdaniem wart swojej ceny, jest naprawdę nieziemsko wydajny, daje cudowne efekty i starczy na bardzo długo!
    Ja napewno już nidgy się z nim nie rozstanęUżywam tego produktu od: od 10 miesiecy zużytych opakowań: pierwsze, ale napewno beda nastepne

Chcesz pochwalić Autumn Cannibalist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Panie Krystianie ...
  • Jeśli lubicie lalkę Barbie, jeśli w dzieciństwie bardzo chciałyście ją mieć, ale Pewex i jej cena były dla rodziców za wysokie ( tak było w moim przypadku), jeśli pytałyście koleżanki w piaskownicy lub na kocyku przed blokiem czy możecie się nią pobawić lub chociaż potrzymać i poczesać jej włosy...to po prostu musicie mieć ten róż. Jest doskonałym substytutem dla starszych dziewczynek, które lalkami się już nie bawią, ale jakaś część z księżniczki wewnątrz nadal się tli i nie pozwala zapomnieć o królowej lalek z dzieciństwa. Kolor- mega cukierkowy i ja tam uważam, że idealny zarówno dla bladolicych jak i mulatek. Na twarzy zyskuje na intensywności , delikatnie ciemnieje, jednak słodki rumieniec nastolatki nie traci na wartości. Dałam 4 i pół gwiazdki bo mam delikatne zastrzeżenia co do trwałości- używam również różu marki Clinique i ten to dopiero wymiata jeśli chodzi o jakość, ale za to nie posiada takiej słodyczy w swojej kolorystyce Coś za coś - dlatego trzeba się zrujnować i kupić oba. Róż jest absolutną podstawą jeśli chodzi o mój make-up, wychodzę z założenia że róż jest ważniejszy niż podkład dlatego płacę i płaczę Opakowanie jak na Krystiana przystało- najwyższa półka, pędzelek fajny, ale dla mnie nieporęczny Aj lawju do bólu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 7 pochwał. Chcesz pochwalić Modna_Lala za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij