Rimmel, Wake Me Up Concealer (Kryjący korektor rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Concealer (Kryjący korektor rozświetlający)

Zgłoszony przez ebeka

Pierwszy korektor Rimmel, który pobudza i rozświetla okolice oczu. W całości kryje przebarwienia i inne niedoskonałości. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia.
Zawiera peptydy i nawilżający kompleks witaminowy.

• przeciętny
  • Byłam ciekawa tego korektora, wypróbowałam i wiem, że już więcej go nie kupię Ma lekką konsystencję, średnio zakrywa cienie/niedoskonałości. W sumie ciężko dużo powiedzieć o tym korektorze...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić Kayloh za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Jestem zdecydowanie za,i goraco polecam.Idealnie zakrywa worki pod oczami.Ładnie rozswietla,czyli u mnie dwa w jednym Łatwy w aplikacji,Napewno bede go uzywac dalej.Polecam

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić stenia265 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma..
  • Dostałam go w prezecie z drogerii i muszę przyznać, że po przestestowaniu go na własnej skórze bardzo się cieszę, że jednak nie zapłąciłam za niego ani złotówki.. Może i coś tam kryje cienie pod oczami, ale strasznie uwydatnia zmarszczki i skóra jest tak dziwnie "świecąca", że muszę urzyć jeszcze dodatkowo pudru (czego przy samym podładzie zwykle nie robię).

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Chcesz pochwalić Morrigan20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry korektor
  • Bardzo ładnie rozświetla i kryje moje cienie pod oczami. Nie nadaje się na niedoskonałości bo nie zakrywa ich dostatecznie. Bardzo żałuje że nie jest już dostępny nigdzie w sprzedaży bo chętnie kupiłabym jeszcze jeden

Używam tego produktu od: roki

Chcesz pochwalić Mag1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabe krycie
  • Jedynym plusem jaki dostrzegam jest rozświetlenie.
    Poza tym korektor zupełnie nie radzi sobie z sińcami i śladami zmęczenia.
    O ile podkład z tej serii jest fenomenalny o tyle korektor poległ na całej linii.
    Aplikator także nie ułatwia-wolałabym pędzelek.
    Cena nijak nie współgra z efektywnością.

Używam tego produktu od: około roku temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego/resztę oddałam

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry
  • Zakupiłam w promocji jako gratis do podkładu z tej serii.

oceniam kolor #010 ivory

Nie mam problemów z sińcami pod oczami. Bardziej z workami po nieprzespanej nocy.

Kolor jest bardzo ładny naturalny jasno-beżowy. Pasujący praktycznie do każdej karnacji.

Krycie ma średnie. nazwałabym bardzo delikatne. Jeżeli ktoś ma bardzo duże since to nie polecam. Bo w wiekszej ilości może się ważyć w zmarszczkach.

Używałam go pod oczy i na ogolne niedoskonałości. Co w sumie średnio się spisał. bo właśnie te krycie ma średnie.

Konsystencja- kremowa, nie klejąca z delikatną poświatą brokatową. O ile można to tak nazwać. Ma w sobie rozświetlające drobinki.

Nie szczypał mnie w oczy, nie powodował łzawienia.

Zapach- neutralny. Praktycznie bez zapachu.

Bardzo ładnie rozświetla skórę w okół oczu. Stapia się z cerą.
    Niezauważyłam ważenia się w zmarszczkach.

Jedynie co zauważyłam to to - że napis mi sie starł podczas uzytkowania ;-)

Polecam osobą o mało widocznych sińcach ;-)

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić LolaBunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie rozświetla
  • Jest leciutki, ładnie rozświetla, utrzymuje sie dobrych kilka godzin, nie wysusza, tuszuje rozszerzone pory, nie podrażnia, wklepany większą ilością radzi sobie z kryciem.
    Na co dzień sprawdza się, szczególnie dla starszych osób u których nie sposób zakryć worków, a jedynym sposobem jest odbicie światła od problematycznej strefy.

Chcesz pochwalić alexandra101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Kupiłam w Pepco za 10 zł kolor Ivory, bardzo jasny i poleżał przez całe zeszłe lato w szafce. W zimie po niego sięgnęłam i miło mnie zaskoczył. Ma fajną kremową konsystencję, używam pod oczy i nie zauważyłam, żeby np. wysuszał. Nakładany na krem pod oczy dobrze stapia się ze skórą, nie włazi mi w zmarszki i raczej ich nie podkreśla. Tuszuje, ale tylko zaczerwienienia, ciemniejszych fioletowych podkówek raczej nie bardzo. Delikatnie rozświetla. Generalnie dla niewymagających mocniejszego krycia. Wydajny, szkoda tylko, że faktycznie nie widać, ile go jest w opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić justek_79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • b. dobry, gdyby nie ten jeden minus...
  • Ostatnio testuję wiele korektorów, ten kupiłam za 9,90 w Pepco. Posiadam odcień 030 Classic Beige.
    Uzywałam również podkładu z tej serii.

Plusy:
    - odcień dobrze dobrany;
    - bardzo wygodne opakowanie, wygodna aplikacja, dzięki aplikatorowi;
    - konsystencja pozwala dobrze rozprowadzić korektor; bez rolowania, bez ważenia;
    - rozświetla oczy, maskuje sińce, nadaje blasku;
    - ja nakładam pod oczy, na skrzydelka nosa;
    - dobrze maskuje poszerzone pory;
    - ładnie pachnie;
    - ma lekkie drobinki;
    - nie podkresla suchych skórek;
    - wydajny;

Minusy:
    - efekt nie jest długotrwały,
    - największy minus: korektor podkreśla zmarszczki, wchodzi w zalamania, przez niego zobaczyłam pod oczami zmarszczki, jakie nie rzucały sie wcześniej w oczy, albo trzeba po jakimś czasie lekko to poprawiać, albo nie stosować w te miejsca;
    - nie widać ile go zostalo w opakowaniu;
    - cena - w drogeriach droższa ok. 22 zł, lepiej w Pepco bo 9,90zł.

Będę go używac, ma dobra konsystencję, rozświetla oczy, zakrywa wyspryski, na nos w sam raz bo nie podkresla suchych skorek, jedyne co najgorsze, że wchodzi w załamania, więc go nie nakładam aż tyle pod oczy, albo omijam zalamania.

Dla osób bez większych zmarszczek polecam, spośród korektorow jakie testowalam nie jest taki zły.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kaciula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety korektor u mnie srednio sie sprawdzil.
  • Nigdy nie mialam problemu z sincami pod oczami, jednak pod koniec ciazy, zmeczenie oraz niewielka ilosc snu zrobily swoje i pojawily mi sie pod oczami since. Teraz, gdy na swiecie jest juz syn, o porzadnym wypoczynku moge pomarzyc, dlatego pozostalo mi jedno – maskowac since po oczami oraz rozswietlac spojrzenie, by wygladac na mniej zmeczona.

Sam korektor swietnie kryje since. Latwo sie go aplikuje, rozsmarowywuje i swietnie stapia ze skora. Wszystko ladnie pieknie wyglada, cienie zatuszowane. Twarz wyglada swiezej. Ale ten efekt utrzymuje sie krotko, poniewaz po ok godzinie korektor zaczyna sie rozwarstwiac, zbierac w zmarszczkack, tworza sie z niego suche placki. Zauwazylam, ze czasami rowniez ciemnieje. Efekt jest oplakany.

Zauwazylam, ze wysusza mi skore pod oczami. Gdy stosuje go kilka dni pod rzad skora zaczyna sie luszczyc i jest bardzo napieta.

Dlatego uzywam go sporadycznie, na krotkie wyjscia z domu np spacer czy do sklepu. Krycie ma swietne i ladnie maskuje cienie, jednak po powrocie do domu natychmiast go zmywam.

Podejrzewam, ze go wykoncze w koncu, jednak nie kupie ponownie. Korektor rzeczywiscie rozswietla, swietnie maskuje, ale w moim przypadku jest to efekt nietrwaly i niestety wysusza mi pod oczami skore.

Cena w promocji przyciaga, mysle ze warto sprobowac, bo wiadomo, kazda z nas jest inna i korektor moze przypasowac.

Używam tego produktu od: listopad 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić justitia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij