Rimmel, Wake Me Up Concealer (Kryjący korektor rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Concealer (Kryjący korektor rozświetlający)

Zgłoszony przez ebeka

Pierwszy korektor Rimmel, który pobudza i rozświetla okolice oczu. W całości kryje przebarwienia i inne niedoskonałości. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia.
Zawiera peptydy i nawilżający kompleks witaminowy.

• przeciętny
  • Byłam ciekawa tego korektora, wypróbowałam i wiem, że już więcej go nie kupię Ma lekką konsystencję, średnio zakrywa cienie/niedoskonałości. W sumie ciężko dużo powiedzieć o tym korektorze...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić Kayloh za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Jestem zdecydowanie za,i goraco polecam.Idealnie zakrywa worki pod oczami.Ładnie rozswietla,czyli u mnie dwa w jednym Łatwy w aplikacji,Napewno bede go uzywac dalej.Polecam

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić stenia265 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma..
  • Dostałam go w prezecie z drogerii i muszę przyznać, że po przestestowaniu go na własnej skórze bardzo się cieszę, że jednak nie zapłąciłam za niego ani złotówki.. Może i coś tam kryje cienie pod oczami, ale strasznie uwydatnia zmarszczki i skóra jest tak dziwnie "świecąca", że muszę urzyć jeszcze dodatkowo pudru (czego przy samym podładzie zwykle nie robię).

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Chcesz pochwalić Morrigan20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry korektor
  • Bardzo ładnie rozświetla i kryje moje cienie pod oczami. Nie nadaje się na niedoskonałości bo nie zakrywa ich dostatecznie. Bardzo żałuje że nie jest już dostępny nigdzie w sprzedaży bo chętnie kupiłabym jeszcze jeden

Używam tego produktu od: roki

Chcesz pochwalić Mag1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabe krycie
  • Jedynym plusem jaki dostrzegam jest rozświetlenie.
    Poza tym korektor zupełnie nie radzi sobie z sińcami i śladami zmęczenia.
    O ile podkład z tej serii jest fenomenalny o tyle korektor poległ na całej linii.
    Aplikator także nie ułatwia-wolałabym pędzelek.
    Cena nijak nie współgra z efektywnością.

Używam tego produktu od: około roku temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego/resztę oddałam

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry
  • Zakupiłam w promocji jako gratis do podkładu z tej serii.

oceniam kolor #010 ivory

Nie mam problemów z sińcami pod oczami. Bardziej z workami po nieprzespanej nocy.

Kolor jest bardzo ładny naturalny jasno-beżowy. Pasujący praktycznie do każdej karnacji.

Krycie ma średnie. nazwałabym bardzo delikatne. Jeżeli ktoś ma bardzo duże since to nie polecam. Bo w wiekszej ilości może się ważyć w zmarszczkach.

Używałam go pod oczy i na ogolne niedoskonałości. Co w sumie średnio się spisał. bo właśnie te krycie ma średnie.

Konsystencja- kremowa, nie klejąca z delikatną poświatą brokatową. O ile można to tak nazwać. Ma w sobie rozświetlające drobinki.

Nie szczypał mnie w oczy, nie powodował łzawienia.

Zapach- neutralny. Praktycznie bez zapachu.

Bardzo ładnie rozświetla skórę w okół oczu. Stapia się z cerą.
    Niezauważyłam ważenia się w zmarszczkach.

Jedynie co zauważyłam to to - że napis mi sie starł podczas uzytkowania ;-)

Polecam osobą o mało widocznych sińcach ;-)

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić LolaBunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie rozświetla
  • Jest leciutki, ładnie rozświetla, utrzymuje sie dobrych kilka godzin, nie wysusza, tuszuje rozszerzone pory, nie podrażnia, wklepany większą ilością radzi sobie z kryciem.
    Na co dzień sprawdza się, szczególnie dla starszych osób u których nie sposób zakryć worków, a jedynym sposobem jest odbicie światła od problematycznej strefy.

Chcesz pochwalić alexandra101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Kupiłam w Pepco za 10 zł kolor Ivory, bardzo jasny i poleżał przez całe zeszłe lato w szafce. W zimie po niego sięgnęłam i miło mnie zaskoczył. Ma fajną kremową konsystencję, używam pod oczy i nie zauważyłam, żeby np. wysuszał. Nakładany na krem pod oczy dobrze stapia się ze skórą, nie włazi mi w zmarszki i raczej ich nie podkreśla. Tuszuje, ale tylko zaczerwienienia, ciemniejszych fioletowych podkówek raczej nie bardzo. Delikatnie rozświetla. Generalnie dla niewymagających mocniejszego krycia. Wydajny, szkoda tylko, że faktycznie nie widać, ile go jest w opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić justek_79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • b. dobry, gdyby nie ten jeden minus...
  • Ostatnio testuję wiele korektorów, ten kupiłam za 9,90 w Pepco. Posiadam odcień 030 Classic Beige.
    Uzywałam również podkładu z tej serii.

Plusy:
    - odcień dobrze dobrany;
    - bardzo wygodne opakowanie, wygodna aplikacja, dzięki aplikatorowi;
    - konsystencja pozwala dobrze rozprowadzić korektor; bez rolowania, bez ważenia;
    - rozświetla oczy, maskuje sińce, nadaje blasku;
    - ja nakładam pod oczy, na skrzydelka nosa;
    - dobrze maskuje poszerzone pory;
    - ładnie pachnie;
    - ma lekkie drobinki;
    - nie podkresla suchych skórek;
    - wydajny;

Minusy:
    - efekt nie jest długotrwały,
    - największy minus: korektor podkreśla zmarszczki, wchodzi w zalamania, przez niego zobaczyłam pod oczami zmarszczki, jakie nie rzucały sie wcześniej w oczy, albo trzeba po jakimś czasie lekko to poprawiać, albo nie stosować w te miejsca;
    - nie widać ile go zostalo w opakowaniu;
    - cena - w drogeriach droższa ok. 22 zł, lepiej w Pepco bo 9,90zł.

Będę go używac, ma dobra konsystencję, rozświetla oczy, zakrywa wyspryski, na nos w sam raz bo nie podkresla suchych skorek, jedyne co najgorsze, że wchodzi w załamania, więc go nie nakładam aż tyle pod oczy, albo omijam zalamania.

Dla osób bez większych zmarszczek polecam, spośród korektorow jakie testowalam nie jest taki zły.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kaciula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety korektor u mnie srednio sie sprawdzil.
  • Nigdy nie mialam problemu z sincami pod oczami, jednak pod koniec ciazy, zmeczenie oraz niewielka ilosc snu zrobily swoje i pojawily mi sie pod oczami since. Teraz, gdy na swiecie jest juz syn, o porzadnym wypoczynku moge pomarzyc, dlatego pozostalo mi jedno – maskowac since po oczami oraz rozswietlac spojrzenie, by wygladac na mniej zmeczona.

Sam korektor swietnie kryje since. Latwo sie go aplikuje, rozsmarowywuje i swietnie stapia ze skora. Wszystko ladnie pieknie wyglada, cienie zatuszowane. Twarz wyglada swiezej. Ale ten efekt utrzymuje sie krotko, poniewaz po ok godzinie korektor zaczyna sie rozwarstwiac, zbierac w zmarszczkack, tworza sie z niego suche placki. Zauwazylam, ze czasami rowniez ciemnieje. Efekt jest oplakany.

Zauwazylam, ze wysusza mi skore pod oczami. Gdy stosuje go kilka dni pod rzad skora zaczyna sie luszczyc i jest bardzo napieta.

Dlatego uzywam go sporadycznie, na krotkie wyjscia z domu np spacer czy do sklepu. Krycie ma swietne i ladnie maskuje cienie, jednak po powrocie do domu natychmiast go zmywam.

Podejrzewam, ze go wykoncze w koncu, jednak nie kupie ponownie. Korektor rzeczywiscie rozswietla, swietnie maskuje, ale w moim przypadku jest to efekt nietrwaly i niestety wysusza mi pod oczami skore.

Cena w promocji przyciaga, mysle ze warto sprobowac, bo wiadomo, kazda z nas jest inna i korektor moze przypasowac.

Używam tego produktu od: listopad 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić justitia za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • korektor jest bardzo sredni i drogawy jak na rimmel i jak na taka jakosc. Nie zauwazaylam zadnego rozswietlania, zakrywa co trzeba ale nie na dlugo. Jest abyt ciezki pod oczy i podkresla suche skorki i zmarszczki mimiczne.. mysle ze wiecej go nie kupie, bo sie po prostu zawiodlam.

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić TheDaisy9877 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wake me up before you go go..
  • Jakiś czas temu strasznie zaczęły mi przeszkadzać cienie pod oczami, nie jakieś wielkie, widoczne, ale moja twarz wyglądała jakoś tak szaro, bez wyrazu.
    W rossmanie były wtedy promocje, chciałam kupić bourjois healthy mix, ale oczywiście jasne były już wykupione, i zostały właśnie te korektory.

Stwierdziłam, a co mi tam, kupiłam i używam do tej pory.
    Dogadujemy się całkiem nieźle, ma średnie krycie i średnio rozświetla. Jest rzadki, ma lekką konsystencję. Bardzo lubię subtelne drobinki, w świetle wyglądają super. Jeśli chcę np. żeby krycie było większe, nakładam po prostu dwie warstwy.

Nie waży się, raczej nie roluje, zależy od tego czy nie przeholuję z kremem pod oczy Utrzymuje się średnio, całego dnia nie przetrwa, przydałyby się poprawki, ale dla mnie to nie jest minus.
    Minusem jest natomiast to, że wszystkie napisy się starły.

Jest bardzo wydajny używam go codziennie rano od chyba czerwca, i czuję, że starczy mi na jeszcze długooo..
    Mój kolor to 010 Ivory, za tą cenę bardzo przyzwoity.

Używam tego produktu od: wiosna 2012

Chcesz pochwalić wrola1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie świetny!
  • Korektora używam jedynie i wyłącznie by zakryć cienie pod oczami i jeśli chodzi o ten produkt spełnił on w 100% moje wymagania. Osobiście uważam, że jest dużo lepszy od korektora z loreala czy astor ( właśnie z tych dwoch firm miałam wcześniej zakupione korektory). Lepiej kryje, nie osadza sie w załamaniach skóry, nie żółknie. Dodatkowo jak za tą jakość cena jest wręcz rewelacyjna. Myślę, że nie rozstanę sie już z tym produktem, mimo, że nie jestem fanką rimmela w tym wypadku dałam się pozytywnie zaskoczyc
    Odejmuję pół gwiazdki za dostępność.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić catha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pod oczy
  • Całkiem do rzeczy na przebarwienia na skórze; nie pozostawia pomarańczowych plam, nie ciemnieje, ładnie zasłania.

Jednak ja mam problem z cieniami po oczami. Są spore i niestety ten korektor ich nie zasłania w zadowalającym stopniu. Nie podkreśla suchych skórek i nie zbiera się w załamaniach oka. Idealny dla kogoś bez znaczących cieni.

Używam go jednak na drobne wypryski i się sprawdza, dlatego daję 3,5 gwiazdki

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić saltss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szukajac korektoru pod oczy natknelam sie na Wake Me Up,stosuje go jednak nie pod oczy ale na wypryski I roznego rodzaju przebarwienia.
    Jak dla mnie stanol na wysokosci zadania,

-dobrze maskuje;
    -ladnie wysusza wypryski nie pozostawiajac suchych skurek;
    -ma wygodny aplikator;
    -bardzo wydajny;

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Chcesz pochwalić witch2019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Bardzo chciałam wypróbować ten korektor, niestety jego cena troszkę mnie odstraszała. W rossmenie była promocja przy zakupie podkładu wake me up (którego juz miałam wypróbowanego) dodawano gratis korektor. Skusiłam się...i nie jestem zawiedziona ale tez nie jestem zachwycona.

Ładnie rozswietla skórę pod oczami, z kryciem cieni jest dobrze ale nie rewelacyjnie. Wtapia się w skórę ale niestety przynajmniej mi strasznie wysusza moją skórę pod oczami. Przez to po paru godzinach wyglądam na zmęczoną wtedy potzrebne lekkie poprawki i jest dobrze.

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ZaborczaJedza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniaczek.. tuszuje na krótko.
  • Całkiem nowy korektor w kolorze Ivory (najjaśniejszym) udało mi się zdobyć dzięki wizażowej wymianie bo sama pewnie bym go nie kupiła.

Krótko i zwięźle powiem tylko, że jest to całkiem przeciętny jakościowo kosmetyk

kolor dość jasny, ładnie i lekko rozświetla skórę w okół oczu, jest wydajny, po jakimś czasie lekko gęstnieje w opakowaniu, nie ciemnieje

po kilku godzinach znika z twarzy, efekt rozświetlenia jest b. krótkotrwały , cena

Polecam osobom lubiącym delikatny efekt krycia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić irlandia87 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Dobry, ale nie zadowalający
  • Korektor kupiłam z myślą, że będzie współgrał z podkładem z tej samej serii. Jednak okazało się, że sprawdza się dobrze też z innymi.

Cena - zapłaciłam za niego ok 18 zł., ale wiem, że był też w promocji po 10 zł. Jeżeli miałabym kupić go ponownie to za 18 zł. na pewno bym się zastanowiła, natomiast za 10 zł. na pewno bym wzięła.

Opakowanie - korektor ma wygodny aplikator, chociaż ja używam go tylko do nałożenia korektora, a rozcieram go palcem. Uważam, że do rozprowadzania kosmetyku się nie nadaje. Opakowanie jest przeźroczyste, ale nie widać ile kosmetyku jeszcze zostało, a ile się zużyło.

Działanie - korektor według mnie kompletnie nie nadaje się na krosty, wypryski, zaczerwienienia czy plamki, ponieważ ich nie zakryje. Jako korektor kamuflujący nie sprawdzi się. Jeśli chodzi o cienie pod oczami to tez ich nie zakryje. Ja jednak używam go pod oczy, ponieważ korektor bardzo ładnie rozświetla okolice oczu. Spojrzenie wygląda od razu na bardziej świeże i wypoczęte.

W zasadzie jak mam oceniać to nie wiem jak ocenić dany korektor. Dla mnie korektor powinien być wielofunkcyjny, i kryjący i dający jakiś efekt. Ten natomiast daje tylko efekt rozświetlenia pod oczami. Ponownie raczej go nie zakupię, ale w sumie byłam zadowolona z efektu jaki dawał.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pat91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubię
  • Korektor ten jest dla mnie strzałem w 10 Sprawia, że spojrzenie staje się mega. ładnie rozświetla, dobrze kryje. Pół gwiazdki odjęłam za to, że troszkę wysusza skórę, ale nie jest to jakiś duży problem dla mnie.
    Polecam z całego serca.

Używam tego produktu od: pół opakowania

Chcesz pochwalić kasiuletka za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony
  • Jeden z nielicznych produktów firmy Rimmel, który bardzo przypadł mi do gustu. Ja nakładam go dołączonym aplikatorem następnie delikatnie wklepuje palcami - dzięki temu kryje ładnie.

Plusy
    -rozświetla
    -kryje cienie pod oczami i wypryski
    -nie wysusza okolicy oczu
    -ma przyjemną konsystencja
    -wygodny aplikator
    -jest bardzo wydajny- kupiłam go zaraz jak się pojawił czyli w styczniu i nadal go mam a używam codziennie

Minusy
    -napisy na opakowaniu zupełnie się wytarły
    -nie widać ile produktu jeszcze zostało

Byłby to zdecydowanie mój typ gdyby go nie wycofywali
    Niestety korektor ten był w edycji limitowanej i w większości szaf Rimmela ani na stronie internetowej już go nie ma. Przez opakowanie nie widać ile produktu jeszcze zostało ale skoro używam go już 10 miesiąc to pewnie niedługo się skończy. Dlatego też ostatnio zaczęłam szukać czegoś na zastępstwo aż tu dzisiaj udało mi się go jeszcze kupić, już po przecenie na pożegnanie za 11zł. Zastanawiałam się nawet czy nie wziąć jeszcze jednego na zapas ale ten pierwszy jeszcze jest a na rok lub półtora do przodu to raczej nie ma sensu kupować bo może się przeterminuje.

Ilość zużytych opakowań: nadal jestem w trakcie pierwszego mimo codziennego stosowania ale już mam kupiony kolejny na zapas

Chcesz pochwalić alexa20120 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Korektor sprawuje się bardzo dobrze przy kryciu lekkich cieni i efektów nieprzespanych nocy. Co do rozświetlenia, to mogłoby być troszkę lepsze.

Zachęcam do lektury : www.makeupeveryday.pl

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić rudzielec1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozświetlenie ok, krycie marne.
  • Nie mam dużych problemów z sińcami pod oczami, dlatego korektor kryjący nie jest rzeczą najbardziej porządaną w mojej kosmetyczce. Wiadomo jednak, że czasem zdarza się nieprzespana noc po której chciałybyśmy wyglądać promiennie i świeżo, wybrałam więc ten korektor, który ponoć miał być kryjący. Mój kolor: ivory, najjaśniejszy.

Aplikuję go zawsze na podkład (malując punkciki pędzelkiem pod okiem, czasem na powiece i wklepuję opuszkami palców) i utrwalam pudrem.

Zalety:
    *bardzo ładnie i subtelnie rozświetla okolice pod oczami, nie jest to żaden nachalny brokatowy błysk (nie widać drobinek rozświetlających), efekt zdrowego blasku
    *wygodny aplikator - pędzelek
    *kolor ivory - naturalny, w sam raz dla bardzo bladych osób
    *lekka konsystencja, łatwo i równo się rozprowadza
    *wydajny (mam go od 3 miesięcy, używam regularnie i końca jeszcze nie widać)
    *naturalny efekt, dobrze współpracuje z podkładem i pudrem

Neutralnie:
    *cena - ponad 20zł to niby nie jest jeszcze najwięcej, ale spodziewałam się lepszych efektów

Wady:
    *to nie jest korektor kryjący jak mówi producent, krycie jest bardzo marne, na pewno nie nadaje się do przykrywania sińców pod oczami czy niedoskonałości - to po prostu rozświetlacz dla pań, które nie mają problemów ze skórą pod oczami lub dla nastolatek, które w tym miejscu nie potrzebują dużego krycia
    *opakowanie - napisy z niego szybko się wycierają, co wygląda nieestetycznie
    *zapach chemiczny, nieładny
    *zbiera się w drobnych zmarszczkach

Chociaż spodziewałam się trochę czego innego po tym produkcie (większego krycia), w sumie jestem nawet zadowolona, ale chyba tylko dlatego, że nie mam wymagającej skóry pod oczami. Dobry na co dzień, rano fajnie rozpromienia skórę, kosmetyk lekki, mam wrażenie, że głównie dla młodych dziewcząt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia oczekiwania
  • Wystarczająco dobrze kryje, fajnie rozjaśnia, jeśli w ogóle rozświatla to delikatnie (obawiałam się, że od oczami powstaną brokatowe placki.
    Mam jednak trudności z dostaniem go... często jest podkład z tej serii, a korektorów nie ma wcale...

Chcesz pochwalić marta202 za czytelną i pomocną recenzję?
  • być może rozświetlacz, na pewno nie korektor
  • recenzję tego produktu należy zacząć od sprostowania: to nie jest korektor. jeśli bowiem mam go oceniać jako korektor, powinnam dać jakieś pół gwiazdki. nie kryje wcale. już w momencie nakładania na przebarwienia wklepał się tak pięknie, że zaczęłam rozważać nałożenie drugiej warstwy by jednak trochę ukryć fiolet pod oczami. oczywiście do końca dnia niewiele z niego zostało, i to pomimo utrwalenia pudrem.
    jeśli macie naprawdę nikłe przebarwienia i/lub szukacie czegoś do delikatnego rozświetlenia, z pewnością go polubicie, bo jest lekki i ładnie się aplikuje. jednak jeśli macie stałe i widoczne sińce pod oczami, lepiej poszukać czegoś innego.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić pureinsanity za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • To jest mój pierwszy korektor pod oczy, wybrałam go aby ukryć fakt, że moje oczy są dość głęboko osadzone i przez to wydają się mniejsze. Używam go na górną i dolną powiekę oraz lekko rozcieram w okolicach kości policzkowych - właściwie nakładam go na cały oczodół.
    Korektor ma dobrą konsystencję, jest dość dobrze napigmentowany i prawie nie pachnie. Dla mnie to po prostu trochę nardziej kryjący podkład i nakładam go pędzelkiem do podkładu, bo aplikatorem nie da się nic zdziałać.
    Krycie jest trochę lepsze od mojego pokładu, a korektor po utrwaleniu pudrem sypkim nie spływa i nie rozmazuje się.
    Nie zauważyłam w nim żadnych drobinek i wydaje mi się, że efekt lekkiego rozświetlenia jest tu po prostu kwestią tego, że korektor jest po prostu dostępny w 2 jasnych odcieniach.
    Jestem zadowolona, że go mam, ale będę szukać dalej Być może jest to jeden z lepszych drogeryjnych korektorów, ale nie mam porównania i dlatego oceniam wg moich oczekiwan (być może wygórowanych

Kupiłam go za 9,90 zl. Odcień 030.

Używam tego produktu od: klika makijaży
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić loveletters za czytelną i pomocną recenzję?