Kallos, Jasmine, Nourishing Hair Conditioner (Jaśminowy balsam do włosów suchych i zniszczonych)

Pojemność 1 000 ml

Odżywczy balsam do włosów suchych i zniszczonych o zapachu jaśminu. Wzmacnia i odżywia suche i zniszczone włosy. Włosy łatwo się rozczesują, stają się błyszczące i miękkie w dotyku.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące
Skóra głowy
normalna

dobry balsam

Jestem całkiem zadowolona z tego produktu. Łatwo się go nakłada na włosy (nie spływa), ułatwia ich rozczesywanie, sprawia, że mniej się puszą i są bardziej dociążone. Nie poprawia jednak jakoś znacząco ich kondycji. Zapach produktu jest intensywny - mnie się podoba, ale niektórym może przeszkadzać. Cena balsamu jak na litrową objętość, jest bardzo atrakcyjna. Reasumując, dobry balsam na co dzień, ale pielęgnację włosów należy moim zdaniem uzupełnić o silniej działające, bardziej regenerujące maski.

Super wygładza

Balsam z szamponem zakupiłam w internetowej perfumerii. Balsam świetnie sprawdza się na moich farbowanych włosach gdy nakładam go dwa razy w tygodniu. Kosystencja gęsta nie spływającą z włosów, dobrze rozprowadza się na włosach. Włosy są miękkie,gładkie,nawilżone, błyszczące i wygładzone. Jednoczesnie ułatwia rozczesywanie włosów, nie mam z tym kłopotu. Zapach jaśminu utrzymuje się na włosach przez dłuższy czas. Bardzo wydajny, ogromna litrowa butla starczy na długo. Wraz z szamponem to idealny duet. Jedyny minus to słaba dostępność. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Godny polecenia

Balsam jako, że ma dużą pojemność zakupiłam wspólnie z koleżanką, tzw. 50/50 ;p
Pierwszy raz nałożyłam go na włosy na ok. 5 min i średnio sie sprawdził, ale później przeczytałam na jakiejś stronie, że balsamy do włosów powinno trzymać się na nich minimum 20 minut. Tak też zrobiłam, trzymałam balsam 20 minut i tutaj był efekt świetny ! Włosy dociążone, błyszczały, świetnie sie je rozczesywało, miękkie w dotyku. Dodam jednak, że myję włosy codziennie i nie używałabym tego produktu więcej niż 2 razy w tygodniu, żeby nie przedobrzyć ;p Ogólnie polecam :) Cena niska w porównaniu do jakości, więc tym bardziej polecam :)

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Daje radę ;)

Całkiem fajny balsam. Mam suche i zniszczone farbowaniem włosy i powiem szczerze że całkiem fajnie je odżywiał. włosy były miękkie w dotyku, końce mniej postrzępione jest to jeden z lepszych balsamów do włosów z niższej półki, na allegro można dostać 1000 ml za ok 11 zł.

Plusy
+Wydajny, starcza spokojnie na 2 miesiące przy codziennym myciu włosów
+włosy są po nim przyjemne w dotyku i miękkie
+jest tani
+wygładza włosy

Minusy
-nie zauważyłam minusów :P