L`Oreal, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

Powiększ L`Oreal, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez tofikus11

Pierwszy rozświetlający podkład, który natychmiastowo rozświetla cerę oraz jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło! Technologia płynnego światła zastosowana w pokładzie Lumi Magique sprawia, że skóra zyskuje nawet 30% więcej blasku, a błyszczenie jest w pełni zredukowane. Lumi Magique to również nawilżanie, idealne krycie oraz 12 godzin magicznej trwałości

• spełnia swoje zadanie
  • Podkład kupiłam skuszona promocją, a mianowicie przeceną z 60 zł na 19,99. Nie używałam wcześniej żadnego z podkładów marki Loreal lub używałam bardzo dawno, jednak inne kosmetyki tej marki są mi bliskie, stąd chęć wypróbowania. Wybierając podkład skłaniam się raczej w kierunku podkładów kryjących lub matujących, mam cerę normalną, jednak twarz w idealnym macie bardzo mi się podoba, dlatego obawiałam się podkładu rozświetlającego jednak niepotrzebnie. Podkład fajnie się rozprowadza, nie tworzy plam ani nie tworzy maski, powiedziałabym wręcz, że daje bardzo naturalny efekt i tu zastanawiam się czy zaliczyć to do plusów czy minusów. Jednak do makijażu codziennego będzie ok Jeśli chodzi o krycie, nie jest to jakiś powalający poziom krycia, raczej tak w normie, nie jest źle , ale dla mnie to trochę za mało. Na plus jest to, że podkład nie ciemnieje po nałożeniu. Doskonale wtapia się w twarz. Odejmuję jedną gwiazdkę za trwałość. Mimo zastosowania sypkiego pudru na wykończenie make-up'u trzeba po dość krótkim czasie poprawić makijaż bo szybko znika z twarzy. Głównym zadaniem jaki podkład ma spełniać jest rozświetlenie twarzy i tu moim zdaniem spisał się na medal. Twarz po nim jest rozjaśniona, zdrowsza, wygląda na młodszą i wypoczętą. Opakowanie jest bardzo wygodne, lubię dozowniki z pompką. Myślę, że za cenę jaką udało mi się go kupić nie żałuję wyboru. Jednak nie kupiłabym go za jego pierwotną cenę ponieważ są dla mnie odpowiedniejsze podkłady w zbliżonej cenie. Na pewno do niego wrócę jeśli jeszcze kiedyś będzie w promocji. Polecam potrzebującym rozświetlenia!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pauka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie trafiony...
  • Ten podkład miałam dosyć dawno.Zakupiłam go ze względu na to "rozświetlenie".Niestety nie jest dla mnie stworzony.Po nałozeniu buzia wygląda ładnie,ale po ok 20 minutach świeciłam się jak bombka choinkowa!Sama już nie wiem jaka mam cere,raz wrażliwa,raz się świeci w strefie T,innym razem normalna,a raz nawet sucha..trudno mi określić,może mieszana,...ale raczej nie,rzadko dośc miewam niedoskonałości ale jak mam to pozostaja na niej na dość długo przebarwienia...Myślałam ,że ten podkład,ładnie rozświetli i zakamufluje co nie co,niestety przeliczyłam się wtedy,wyglądałam jeszcze gorzej-jak bym się spociła:/raczej dla cer bardzo suchych...dla mnie stanowczo nie!ale juz znalazłam inne znacznie lepsze

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

Chcesz pochwalić Magdalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Nie wiem, jak ten podkład to robi, ale dopasowuje się do odcienia mojej skóry. Kupiłam za ciemny odcień i na początku faktycznie wygląda dziwnie, staram się go równo nałożyć. Po około 30 minutach w ogóle nie wygląda ze jest taki ciemny. Z resztą z true match miałam tak samo. Nakładam pędzlem, bardzo dobrze się rozprowadza. Ma wodnista konsystencję. Gdyby nie cena, dałabym wszystkie gwiazdki.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Kati_00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cóż za zaskoczenie
  • Zacznę od tego, że nie przepadam z kosmetykami L'Oreal (stąd takie podsumowanie). Podkład kupiłam bo szukałam czegoś rozświetlającego, MF był za ciemny a Bourjois nie dostępny w moim Rossmannie. Wybór padł więc na L'Oreala - nie spodziewałam sie po nim wiele. Pierwsze co mnie w domu zaskoczyło, to kolor- najjaśniejszy jest pomarańczowy - zawał na miejscu! Uznałam jednak, że jak juz wydałam kase to chocciaż spróbuję - no i szok!! Pomarańczowy pięknie się wtopił w moja bardzo jasna skórę, idealnie rozświetlając (bez drobinek), wyrównując koloryt bez podkreślania skórek, zmarszczek. Prawdziwym testem był jednak dzień pracy - zdał na 5 Podkład barzo dobrze trzyma się na skórze jestesli przypudrowany sypkim pudrem (u mnie 10 godzin), nie ściera się zbytnio, nie załamuje w zmarszczkach, nie podkreśla porów. Cera pięknie lśni, takim zdrowym blaskiem, bez tłuszczu i bez brokatu. Kryje średnio, korektor na "niespodzianki" niezbędny, nie zapycha!! Ogólnie jest to jeden z najlepszych podkładów jakie miałam i będe do niego wracała na pewno

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań: około 1/5 buteleczki

Chcesz pochwalić Seniorita220586 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Zalety:
    + Pięknie rozświetlił moją cerę bez zbędnych drobinek rozświetlających.
    + Trwałość - bardzo jest dla mnie ważna. W moich "testach" wypad bardzo pozytywnie. Muszę zaznaczyć, że podkład nakładałam bezpośrednio na krem, bez żadnej bazy. W związku z tym ścierał się lekko, zaraz po nałożeniu ( musiałam chwilkę odczekać) i po kilku godzinach ( przez "czynności mechaniczne" typu muśnięcie ręką, itp)
    + Nie wysusza
    + Nie podrażnia
    + Nie uczula
    + Dobrze się rozprowadza
    Wada:
    - Krycie. Jeżeli dobierzemy dobrze podkład, to on idealnie " wtopi się" w naszą cerę. Daje bardzo naturalny efekt, bez efektu maski.
    Umieściłam tę cechę w wadach, ponieważ nie gustuję w "naturalnych efektach".

Co do konsystencji produktu: bliżej mu do tych podkładów, które mają konsystencję rzadszą.

Mimo tego jedynego (krycia) jest to super produkt, szczególnie dla osób, które potrzebują rozświetlić cerę oraz lubią naturalny, zdrowy efekt.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić eindringling92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękne rozświetlenie
  • Jeden z najlepszych, jak nie najlepszy podkład jaki używałam. Na mojej twarzy bardzo dobrze się go rozprowadza bez użycia bazy, czy kremu. Choć dla pań z cerą suchą są one wskazane.

Nie tworzy efektu maski, powoduje, że skóra jest nawilżona, rozświetlona i nabiera zdrowego kolorytu. Utrzymuje się cały dzień, znosi nieprzyjemne warunki takie jak deszcz czy upał.

Podkład jest bardzo wydajny. Poprzez bardzo wygodne opakowanie, łatwo aplikować potrzebną nam ilość. Polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Keara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cyniczny
  • Loreal jest cyniczny, obiecuje rozświetlenie, ale jakim kosztem! Nakłada się ciężko, mam też bazę do kompletu (najgorsza, jaką mam, bo się rozwarstwiła:wodnisty płyn i perła), bez bazy nakłada się o dziwo lepiej. Ten podkład nie zasycha, jest cały czas mokry na twarzy. Po nałożeniu podkładu, przypudrowaniu, wygląda ok na ok. godzinę. Później ciemnieje, błyszczy, nie można niczym dotknąć twarzy, bo podkład wcale tej twarzy się nie trzyma, chyba jego celem jest uciec z twarzy na telefon, palce, włosy, okulary, ubrania itp itd. Myślałam, że może tylko nie na mojej skórze tak działa, ale nie, siostra też się z nim męczyła, chociaż ma zupełną inną skórę i tryb życia. Nie wiem, dla kogo dobry jest ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Piczonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY!
  • Mam cerę mieszaną w stronę suchej, wrażliwą, naczynkową.

W Lumi Magique zakochałam się od pierwszego użycia. Zakup był całkowicie w ciemno, a rzadko mi się zdarza kupić podkład bez wcześniejszych testów. Przeważyły tu pozytywne opinie nt. tego podkładu i promocja na kolorówkę w jednej z drogerii.

Posiadam odcień C4 (Rose Beige), czyli teoretycznie nie powinien mi pasować, bo zwykle celuję w żółte, a nie różowe odcienie (chociażby z nazwy). Tutaj strzał był celny, kolorystycznie pasuje mi idealnie! Wbrew nazwie to piękny beż, nie ma w sobie różowych tonów.
    Konsystencja jest świetna, podkład wprost topnieje na skórze pięknie się z nią stapiając. Rozprowadza się bardzo dobrze, nie tworzy smug. Nie obciąża skóry, nie zapycha.

Skóra z nim wygląda pięknie, jest rozświetlona choć nie ma ani grama drobinek czy pyłku rozświetlającego. Twarz wygląda na naturalnie rozpromienioną, zdrową, bije od niej blask. Lumi Magique super odbija światło. Podkład nie ciemnieje w ciągu dnia, nie ściera się, trwa na skórze cały dzień.

Jest to podkład bardzo komfortowy i w stosowaniu i w noszeniu. Pielęgnuje skórę, sprawia, że ta jest nawilżona, gładka. Nie podkreśla suchych skórek. Podkład nie jest mocno kryjący, zakryje natomiast drobne niedoskonałości. On po prostu upiększa - moja skóra, ale lepsza

Podoba mi się opakowanie, jest eleganckie, trwałe. Pompka dozuje idealną wprost ilość.

Używam go od ponad 2 lat i nie mam ochoty przestać, a to chyba najlepsza reklama. Nigdy wcześniej nie byłam tak długo wierna jednemu podkładowi. Nadal lubię testować nowości, ale zawsze "to nie to".
    Dla mnie to podkład idealny, nigdy mnie nie zawiódł

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie 3

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Organzza za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubie z przerwami
  • Mam i uzywam na zmiane z innymi. Moja cera zrobila sie jakis czas temu kaprysna i tylko dlatego nie jest Lumi moim jedynym podkladem. Kiedy moja twarz jest w porzadku, patrzac w lustro z tym podkladem na twarzy, mowie: wow! Ma w sobie jakis glamour, exclusive. Swietnie sie rozprowadza, leciutki. Troszke pudru sypkiego, roz i jest pieknie. Ale, podkreslam, dla cer bezproblemowych. I wazne dla pan po 35 i kilku latach: nie podkresla zmarszczek, wiecej, odmladza optycznie twarz.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić monika040877 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie...
  • Puder dostałam kiedyś do testów. Koloru nie pamiętam ale jedno co utkwiło mi w pamięci to, że na mojej cerze przybierał niezbyt zdrowy koloryt. Winę za to ponoszą na pewno lekko różowe tony, które mimo pierwszego wrażenia o ich braku uwydatniły się na cerze. Jakoś nie mogę trafić do końca z kolorówką Loreal tak by pasowała do mnie idealnie. Fluid na mojej buzi wyglądał po prostu nienaturalnie. Efekt glow jest ale bardzo ale bardzo płaski. Zero upiększenia, zero ukrycia mankamentów. Całość nie zadowala mnie w żaden sposób. Oddałam go koleżance.

Używam tego produktu od: 3tygodni

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij