L`Oreal, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

Powiększ L`Oreal, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez tofikus11

Pierwszy rozświetlający podkład, który natychmiastowo rozświetla cerę oraz jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło! Technologia płynnego światła zastosowana w pokładzie Lumi Magique sprawia, że skóra zyskuje nawet 30% więcej blasku, a błyszczenie jest w pełni zredukowane. Lumi Magique to również nawilżanie, idealne krycie oraz 12 godzin magicznej trwałości

• Koszmar
  • Najgorszy podkład z jakim miałam doczynienia! Po kilku minutach ciemnieje na twarzy, co daje bardzo nie naturalny efekt. Po kilku godzinach podkład zaczyna schodzić z twarzy i robią się plamki na twarzy. Podsumowując, strata pieniędzy ponieważ po za nadaniem cerze nie naturalnego koloru podkład nic nie robi.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Ollgaa__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo polubiłam
  • Szkoda, że został wycofany. Nie widzę go w drogeriach(Rossmann, Super Pharm) od pewnego czasu. Opinie są bardzo mieszane, ja polubiłam ten produkt. Faktycznie mimo że mam cerę normalną/suchą to w ciepłe dni się po nim świeciłam nie tak jak powinnam(nie polecam na lato!). Generalnie podobał mi się ten efekt rozświetlenia - skóra wyglądała po nim naprawdę promiennie, nie zawierał tandetnych drobinek, brokatów itp., tylko lekki pyłek, który wyglądał bardzo naturalnie. Ciężko było dobrać odcień, ale pani w drogerii podpowiedziała mi że ciemnieje na twarzy i zaleciła wybrać trochę jaśniejszy odcień niż zazwyczaj wybieram w przypadku innych podkładów i miała rację Dopasowany wygląda super!

Używam tego produktu od: uzywałam rok, ale niestety juz go nie mogę nigdzie spotkać

Chcesz pochwalić kasialodz100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Błysk i pomarańcz
  • Nie nadaje sie jednym slowem
    Nie maskuje nawet naczynek
    Blyszczy sie niemiłosiernie
    Ściera się w ekspresowym tempie
    Do tego te odcienie... pomarańczowo mi ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić joanka888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOMPLETNA KLAPA
  • Plusy:
    + wygodna pompka
    + łatwo się rozprowadza
    + nie tworzy smug

Minusy:
    - nieładny zapach
    - gromadzi się w porach i załamaniach
    - nie rozświetla
    - skóra po godzinie strasznie się świeci
    - słabe krycie

Chcesz pochwalić krokodylicazielona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabo kryje
  • Podkład ma lejką konsystencję. Słabo kryje i jest nietrwały. Po kilku godzinach w ogóle znika z twarzy. Ciężko też dopasować odcień, byłam przekonana że N7 będzie dobry (bo taki używam w True Match), ale nijak miał się do mojej cery.

Chcesz pochwalić darmag za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia swoje zadanie
  • Podkład kupiłam skuszona promocją, a mianowicie przeceną z 60 zł na 19,99. Nie używałam wcześniej żadnego z podkładów marki Loreal lub używałam bardzo dawno, jednak inne kosmetyki tej marki są mi bliskie, stąd chęć wypróbowania. Wybierając podkład skłaniam się raczej w kierunku podkładów kryjących lub matujących, mam cerę normalną, jednak twarz w idealnym macie bardzo mi się podoba, dlatego obawiałam się podkładu rozświetlającego jednak niepotrzebnie. Podkład fajnie się rozprowadza, nie tworzy plam ani nie tworzy maski, powiedziałabym wręcz, że daje bardzo naturalny efekt i tu zastanawiam się czy zaliczyć to do plusów czy minusów. Jednak do makijażu codziennego będzie ok Jeśli chodzi o krycie, nie jest to jakiś powalający poziom krycia, raczej tak w normie, nie jest źle , ale dla mnie to trochę za mało. Na plus jest to, że podkład nie ciemnieje po nałożeniu. Doskonale wtapia się w twarz. Odejmuję jedną gwiazdkę za trwałość. Mimo zastosowania sypkiego pudru na wykończenie make-up'u trzeba po dość krótkim czasie poprawić makijaż bo szybko znika z twarzy. Głównym zadaniem jaki podkład ma spełniać jest rozświetlenie twarzy i tu moim zdaniem spisał się na medal. Twarz po nim jest rozjaśniona, zdrowsza, wygląda na młodszą i wypoczętą. Opakowanie jest bardzo wygodne, lubię dozowniki z pompką. Myślę, że za cenę jaką udało mi się go kupić nie żałuję wyboru. Jednak nie kupiłabym go za jego pierwotną cenę ponieważ są dla mnie odpowiedniejsze podkłady w zbliżonej cenie. Na pewno do niego wrócę jeśli jeszcze kiedyś będzie w promocji. Polecam potrzebującym rozświetlenia!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pauka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie trafiony...
  • Ten podkład miałam dosyć dawno.Zakupiłam go ze względu na to "rozświetlenie".Niestety nie jest dla mnie stworzony.Po nałozeniu buzia wygląda ładnie,ale po ok 20 minutach świeciłam się jak bombka choinkowa!Sama już nie wiem jaka mam cere,raz wrażliwa,raz się świeci w strefie T,innym razem normalna,a raz nawet sucha..trudno mi określić,może mieszana,...ale raczej nie,rzadko dośc miewam niedoskonałości ale jak mam to pozostaja na niej na dość długo przebarwienia...Myślałam ,że ten podkład,ładnie rozświetli i zakamufluje co nie co,niestety przeliczyłam się wtedy,wyglądałam jeszcze gorzej-jak bym się spociła:/raczej dla cer bardzo suchych...dla mnie stanowczo nie!ale juz znalazłam inne znacznie lepsze

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

Chcesz pochwalić Magdalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Nie wiem, jak ten podkład to robi, ale dopasowuje się do odcienia mojej skóry. Kupiłam za ciemny odcień i na początku faktycznie wygląda dziwnie, staram się go równo nałożyć. Po około 30 minutach w ogóle nie wygląda ze jest taki ciemny. Z resztą z true match miałam tak samo. Nakładam pędzlem, bardzo dobrze się rozprowadza. Ma wodnista konsystencję. Gdyby nie cena, dałabym wszystkie gwiazdki.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Kati_00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cóż za zaskoczenie
  • Zacznę od tego, że nie przepadam z kosmetykami L'Oreal (stąd takie podsumowanie). Podkład kupiłam bo szukałam czegoś rozświetlającego, MF był za ciemny a Bourjois nie dostępny w moim Rossmannie. Wybór padł więc na L'Oreala - nie spodziewałam sie po nim wiele. Pierwsze co mnie w domu zaskoczyło, to kolor- najjaśniejszy jest pomarańczowy - zawał na miejscu! Uznałam jednak, że jak juz wydałam kase to chocciaż spróbuję - no i szok!! Pomarańczowy pięknie się wtopił w moja bardzo jasna skórę, idealnie rozświetlając (bez drobinek), wyrównując koloryt bez podkreślania skórek, zmarszczek. Prawdziwym testem był jednak dzień pracy - zdał na 5 Podkład barzo dobrze trzyma się na skórze jestesli przypudrowany sypkim pudrem (u mnie 10 godzin), nie ściera się zbytnio, nie załamuje w zmarszczkach, nie podkreśla porów. Cera pięknie lśni, takim zdrowym blaskiem, bez tłuszczu i bez brokatu. Kryje średnio, korektor na "niespodzianki" niezbędny, nie zapycha!! Ogólnie jest to jeden z najlepszych podkładów jakie miałam i będe do niego wracała na pewno

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań: około 1/5 buteleczki

Chcesz pochwalić Seniorita220586 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Zalety:
    + Pięknie rozświetlił moją cerę bez zbędnych drobinek rozświetlających.
    + Trwałość - bardzo jest dla mnie ważna. W moich "testach" wypad bardzo pozytywnie. Muszę zaznaczyć, że podkład nakładałam bezpośrednio na krem, bez żadnej bazy. W związku z tym ścierał się lekko, zaraz po nałożeniu ( musiałam chwilkę odczekać) i po kilku godzinach ( przez "czynności mechaniczne" typu muśnięcie ręką, itp)
    + Nie wysusza
    + Nie podrażnia
    + Nie uczula
    + Dobrze się rozprowadza
    Wada:
    - Krycie. Jeżeli dobierzemy dobrze podkład, to on idealnie " wtopi się" w naszą cerę. Daje bardzo naturalny efekt, bez efektu maski.
    Umieściłam tę cechę w wadach, ponieważ nie gustuję w "naturalnych efektach".

Co do konsystencji produktu: bliżej mu do tych podkładów, które mają konsystencję rzadszą.

Mimo tego jedynego (krycia) jest to super produkt, szczególnie dla osób, które potrzebują rozświetlić cerę oraz lubią naturalny, zdrowy efekt.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić eindringling92 za czytelną i pomocną recenzję?