L`Oreal, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

Powiększ L`Oreal, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez tofikus11

Pierwszy rozświetlający podkład, który natychmiastowo rozświetla cerę oraz jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło! Technologia płynnego światła zastosowana w pokładzie Lumi Magique sprawia, że skóra zyskuje nawet 30% więcej blasku, a błyszczenie jest w pełni zredukowane. Lumi Magique to również nawilżanie, idealne krycie oraz 12 godzin magicznej trwałości

• Cyniczny
  • Loreal jest cyniczny, obiecuje rozświetlenie, ale jakim kosztem! Nakłada się ciężko, mam też bazę do kompletu (najgorsza, jaką mam, bo się rozwarstwiła:wodnisty płyn i perła), bez bazy nakłada się o dziwo lepiej. Ten podkład nie zasycha, jest cały czas mokry na twarzy. Po nałożeniu podkładu, przypudrowaniu, wygląda ok na ok. godzinę. Później ciemnieje, błyszczy, nie można niczym dotknąć twarzy, bo podkład wcale tej twarzy się nie trzyma, chyba jego celem jest uciec z twarzy na telefon, palce, włosy, okulary, ubrania itp itd. Myślałam, że może tylko nie na mojej skórze tak działa, ale nie, siostra też się z nim męczyła, chociaż ma zupełną inną skórę i tryb życia. Nie wiem, dla kogo dobry jest ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Piczonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY!
  • Mam cerę mieszaną w stronę suchej, wrażliwą, naczynkową.

W Lumi Magique zakochałam się od pierwszego użycia. Zakup był całkowicie w ciemno, a rzadko mi się zdarza kupić podkład bez wcześniejszych testów. Przeważyły tu pozytywne opinie nt. tego podkładu i promocja na kolorówkę w jednej z drogerii.

Posiadam odcień C4 (Rose Beige), czyli teoretycznie nie powinien mi pasować, bo zwykle celuję w żółte, a nie różowe odcienie (chociażby z nazwy). Tutaj strzał był celny, kolorystycznie pasuje mi idealnie! Wbrew nazwie to piękny beż, nie ma w sobie różowych tonów.
    Konsystencja jest świetna, podkład wprost topnieje na skórze pięknie się z nią stapiając. Rozprowadza się bardzo dobrze, nie tworzy smug. Nie obciąża skóry, nie zapycha.

Skóra z nim wygląda pięknie, jest rozświetlona choć nie ma ani grama drobinek czy pyłku rozświetlającego. Twarz wygląda na naturalnie rozpromienioną, zdrową, bije od niej blask. Lumi Magique super odbija światło. Podkład nie ciemnieje w ciągu dnia, nie ściera się, trwa na skórze cały dzień.

Jest to podkład bardzo komfortowy i w stosowaniu i w noszeniu. Pielęgnuje skórę, sprawia, że ta jest nawilżona, gładka. Nie podkreśla suchych skórek. Podkład nie jest mocno kryjący, zakryje natomiast drobne niedoskonałości. On po prostu upiększa - moja skóra, ale lepsza

Podoba mi się opakowanie, jest eleganckie, trwałe. Pompka dozuje idealną wprost ilość.

Używam go od ponad 2 lat i nie mam ochoty przestać, a to chyba najlepsza reklama. Nigdy wcześniej nie byłam tak długo wierna jednemu podkładowi. Nadal lubię testować nowości, ale zawsze "to nie to".
    Dla mnie to podkład idealny, nigdy mnie nie zawiódł

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie 3

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Organzza za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubie z przerwami
  • Mam i uzywam na zmiane z innymi. Moja cera zrobila sie jakis czas temu kaprysna i tylko dlatego nie jest Lumi moim jedynym podkladem. Kiedy moja twarz jest w porzadku, patrzac w lustro z tym podkladem na twarzy, mowie: wow! Ma w sobie jakis glamour, exclusive. Swietnie sie rozprowadza, leciutki. Troszke pudru sypkiego, roz i jest pieknie. Ale, podkreslam, dla cer bezproblemowych. I wazne dla pan po 35 i kilku latach: nie podkresla zmarszczek, wiecej, odmladza optycznie twarz.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić monika040877 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie...
  • Puder dostałam kiedyś do testów. Koloru nie pamiętam ale jedno co utkwiło mi w pamięci to, że na mojej cerze przybierał niezbyt zdrowy koloryt. Winę za to ponoszą na pewno lekko różowe tony, które mimo pierwszego wrażenia o ich braku uwydatniły się na cerze. Jakoś nie mogę trafić do końca z kolorówką Loreal tak by pasowała do mnie idealnie. Fluid na mojej buzi wyglądał po prostu nienaturalnie. Efekt glow jest ale bardzo ale bardzo płaski. Zero upiększenia, zero ukrycia mankamentów. Całość nie zadowala mnie w żaden sposób. Oddałam go koleżance.

Używam tego produktu od: 3tygodni

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cery mieszanej i tłustej
  • Posiadam jego brata True Match, z którego jestem bardzo zadowolona. Skusiła mnie promocja w Naturze i podkład kupiłam za 32 zł. Niestety mam cerę mieszaną i podkład nie spisuje się na mojej cerze. Na pewno efekt roświetlenia jest , nawilża, ale nie matuje. Buzię trzeba przypudrować, a potem używać bibułek matujących w ciągu dnia. Posiadam kolor Golden Linen, który wpada nieco w różowe tony, True Match W4, który ma być jego odpowiednikiem, jest bardziej żółty, i ładniejszy. Konsystencja podkładu lejąca, przez co ładnie stapia się z buzią i nie ma efektu maski i wygląda bardzo naturalnie. Krycie średnie, ale dla mnie wystarczające. Opakowanie szklane z pompką, wygodne i wizualnie ekskluzywne.

Chcesz pochwalić Cytrynka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tafla na twarzy
  • Trafiłam na ten podkład po serii nieudanych prób zaprzyjaźnienia się z różnymi innymi (głównie MF). Zaznaczam, że mam cerę suchą, pozbawioną blasku, przynajmniej tak było w zimie, kiedy go kupiłam. Różnica po użyciu kosmetyku była widoczna natychmiast! Skóra promienne, wypoczęta, pełna blasku. Co najważniejsze, nie błyszczy się tandetnie serią drobinek, ale tworzy na twarzy piękną, transparentną taflę, a więc rozświetla, ożywia, wygładza optycznie.
    Na fali zachwytu zakupiłam też pozostałe kosmetyki z serii - puder i korektor pod oczy, ale nie zachwyciły mnie tak jak podkład. Jest on najlepszym, jaki w swojej dlugiej makijażowej historii miałam okazję stosować. Jeśli cera nie spłata mi figla i nie zmieni swoich "parametrów", na pewno będę go używać jeszcze długo.
    Moim zdaniem, cena nie jest wysoka, zwłaszcza że często widzę go w promocji, a wydajność okazała się na medal. Mam jeszcze może 1/4 opakowania po ośmiu miesiącach, choć przyznam, że nie używam go na co dzień, ale na zmianę z kremem BB rozświetlającym tej samej firmy. Mimo wszystko, uważam, że jest bardzo wydajny.
    Mała uwaga: nie polecam posiadaczkom tłustej cery - może być zbyt świecąco.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Trissina za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo...
  • Zakupiłam na lato do mojej suchej skóry, ponieważ lubię rozświetlające kosmetyki. Niestety za dość wysoką cenę otrzymujemy co najwyżej przeciętny produkt.

ZALETY:
    * nie wysusza
    * nie uczula
    * ładne kolory
    * bardzo wydajny (1 psik na całą twarz)
    * nie zostawia maski
    * ładnie się rozsmarowuje

WADY:
    * pierwsza najważniejsza: bez bazy trzyma się około godziny, jest to pierwszy tak krótkotrwale trzymający się podkład, wcześniej używałam bazy na okazje, teraz muszę używać jej za każdym razem
    * skóra momentami nie jest rozświetlona tylko niezbyt ładnie błyszcząca
    * wysoka cena

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ideał
  • dobrze dobrany kolor stapia się z cerą , cera jest nawilżona cały dzień , posiada filtr , może i krycie nie jest idealne ale jak dla mnie ( cera normalna , bez wyprysków ) jest doskonały . z true match też byłam zadowolona ale ten jest świetny i duży plus nie tworzy efektu maski

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ana355 za czytelną i pomocną recenzję?
  • strzał w 10tkę
  • Zazwyczaj kupowałam podkłady z wyższej półki cenowej. Któregoś dnia skusiłam się na zakup loreala i przyznam szczerze, że się nie zawiodłam. Genialny podkład rozświetlający za nie tak duże pieniądze. Używałam go całą zimę i wiosnę i z pewnością jeszcze do niego wrócę koło września, bo chwilowo przerzucam się na jakiś krem bb.

pięknie rozświetla
    dobrze kryje, ale bez efektu maski
    trzyma się ładnie cały dzień
    nie wysusza
    nie uwydatnia suchych skórek
    dobry do skóry suchej i wrażliwej
    przyzwoita cena
    piękne eleganckie opakowanieUżywam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 cała butelka

Chcesz pochwalić Daisy_30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakrycznie kiepski
  • Jednym, jedynym plusem tego podkładu jest to, że długo utrzymuje się na twarzy. Zmywając makijaż, z 5 wacików pójdzie na samo zmycie podkładu.

Niestety, mimo tego że kosmetyk długo pozostaje na twarzy to efekt jaki powoduje jest tragiczny, w kilku punktach:
    - efekt spoconej, świecącej się twarzy. Tylko duża ilość pudru matującego jest w stanie uratować sytuację.
    - dłuuugo nie potrafi się wchłonąć. Okulary całe brudne (zawsze się brudzą ale w przypadku tego podkładu to już przesadza). Dotknięcie twarzy nawet godzinę po nałożeniu skutkuje brudnymi palcami a w konsekwencji wszystko dookoła jest uświnione. Ile razy musiałam się wstydzić oddając jakieś papiery pobrudzone stempelkami z moich palców, którymi wcześniej mimowolni dotknęłam twarzy. Odkąd zaczęłam go używać zawsze miałam przy sobie wilgotne chusteczki. Przyłożenie telefonu do ucha - to samo... cały uświniony w podkładzie. Dzięki temu kosmetykowi nauczyłam się, ze zawsze należy się najpierw ubrać a potem pomalować bo inaczej wszystko będzie brudne. Nigdy nie używałam tego kosmetyku idąc na zakupy bo każda przymierzona rzecz miałaby ślady ;/ Już nie wspomnę ile moich jasnych bluz, sweterków,szali załatwił.

Słowem: NIE, NIE i jeszcze raz NIE

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie do połowy

Chcesz pochwalić quenya za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij