L`Oreal, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

Powiększ L`Oreal, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez tofikus11

Pierwszy rozświetlający podkład, który natychmiastowo rozświetla cerę oraz jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło! Technologia płynnego światła zastosowana w pokładzie Lumi Magique sprawia, że skóra zyskuje nawet 30% więcej blasku, a błyszczenie jest w pełni zredukowane. Lumi Magique to również nawilżanie, idealne krycie oraz 12 godzin magicznej trwałości

• strzał w 10tkę
  • Zazwyczaj kupowałam podkłady z wyższej półki cenowej. Któregoś dnia skusiłam się na zakup loreala i przyznam szczerze, że się nie zawiodłam. Genialny podkład rozświetlający za nie tak duże pieniądze. Używałam go całą zimę i wiosnę i z pewnością jeszcze do niego wrócę koło września, bo chwilowo przerzucam się na jakiś krem bb.

pięknie rozświetla
    dobrze kryje, ale bez efektu maski
    trzyma się ładnie cały dzień
    nie wysusza
    nie uwydatnia suchych skórek
    dobry do skóry suchej i wrażliwej
    przyzwoita cena
    piękne eleganckie opakowanieUżywam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 cała butelka

Chcesz pochwalić Daisy_30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakrycznie kiepski
  • Jednym, jedynym plusem tego podkładu jest to, że długo utrzymuje się na twarzy. Zmywając makijaż, z 5 wacików pójdzie na samo zmycie podkładu.

Niestety, mimo tego że kosmetyk długo pozostaje na twarzy to efekt jaki powoduje jest tragiczny, w kilku punktach:
    - efekt spoconej, świecącej się twarzy. Tylko duża ilość pudru matującego jest w stanie uratować sytuację.
    - dłuuugo nie potrafi się wchłonąć. Okulary całe brudne (zawsze się brudzą ale w przypadku tego podkładu to już przesadza). Dotknięcie twarzy nawet godzinę po nałożeniu skutkuje brudnymi palcami a w konsekwencji wszystko dookoła jest uświnione. Ile razy musiałam się wstydzić oddając jakieś papiery pobrudzone stempelkami z moich palców, którymi wcześniej mimowolni dotknęłam twarzy. Odkąd zaczęłam go używać zawsze miałam przy sobie wilgotne chusteczki. Przyłożenie telefonu do ucha - to samo... cały uświniony w podkładzie. Dzięki temu kosmetykowi nauczyłam się, ze zawsze należy się najpierw ubrać a potem pomalować bo inaczej wszystko będzie brudne. Nigdy nie używałam tego kosmetyku idąc na zakupy bo każda przymierzona rzecz miałaby ślady ;/ Już nie wspomnę ile moich jasnych bluz, sweterków,szali załatwił.

Słowem: NIE, NIE i jeszcze raz NIE

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie do połowy

Chcesz pochwalić quenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt spoconej twarzy
  • Puder musialam oddac w inne rece...niestety. Efekt rozswietlenia twarzy zamienil sie w efekt spoconej twarzy. Krycie praktycznie zadne, wsiaka calkowicie po 4 h.

Używam tego produktu od: 4 razy
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić Elficzka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sam stososwany niewiele zdziała
  • Uwielbiam efet rozświetlonej, zdrowej buzi. I on to sprawia, tylko co z tego, skoro ZUPEŁNIE NIE KRYJE? Podkład ściera się równomiernie acz systematycznie w ciągu dnia, tak, ze wieczorem zostaje jedynie tłusta, świetlista pozostałość tego, co widziałam rano. Jest półprzezroczysty, mam skóre suchą, jednak i tak błyszcze się po krótkim czasie. Mam wrazenie, że błysk jest niezdrowy, makijaż szybko wygląda zwyczajnie na zmęczony, znalazłam dla niego jednak inne zastosowanie, mianowicie podkład ten MIESZAM Z ODROBINĄ VICHY DERMABLEND, podkłąd bardzo kryjący. Efekt? Boski. Skóra jest idealnie wyrównana dzięki Vichy i spod warstwy krycia przebija zdrowy, piekny blask od Loreala. idealna kombinacja. Sam naprawde niewiele zrobi. Ciężko to opisać, on po prostu zupełnie nie trzyma się twarzy. Cena absurdalna do efektu, dziwne kolory, dosyć ciemne.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maja123qwe za czytelną i pomocną recenzję?
  • WARTO WYPRÓBOWAĆ
  • KUPIŁAM PODCZAS MEGA PROMOCJI W ROSSMANIE PEWNIE INACZEJ BYM SIĘ NIE SKUSIŁA NIE PRZEPADAŁAM ZA TAKIMI FLUIDAMI A TU PROSZĘ!
    DELIKATNY SUBTELNY ROZŚWIETAJĄCY....

TRWAŁY NIE ŚCIERA SIĘ!!!!

JEDNAK DLA CERY TŁUSTEJ MIESZANEJ TYLKO Z UŻYCIEM FIXERA ARTDECO INACZEJ SIĘ ŚWIECISZ...PO KILKU GODZINACH ALE NA WYJCIE WIECZORNE JEST SUPER
    DO TEGO MA FILTRY PRZECIWSŁONECZNE!!!!!

LUBIĘ TO!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić pusiunia 11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie w tłumie
  • Używam n4 Beige Pure Beige w moim odczucia podkład ten jest w miarę dobry, choć nierewelacyjny.

Plusy za to, że:

-dobrze kryje niedoskonałości,
    -ogromny plus za to, że jedynie rozświetla cienie pod oczami przez co stają się mało widoczne,
    -nie tworzy efektu maski,
    -dobrze się rozprowadza,
    - ładny zapach,
    -opakowanie ładne szklane, choć moja pompka uległa zniszczeniu przez wysokie lądowanie na podłogę,

Minusy:
    -nie dla każdego typu cery się nadaje, niby mam cerę normalną, ale uwydatnia plamki czy suchą miejsca na twarzy,
    - cena, oj drogo za taki produkt,
    - podkład na mojej twarzy utrzymuje się zaledwie 4 do 5 h
    - trudno wybrać resztki podkładu,
    -pompka czasem się zapycha

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić mama_Julii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sredni
  • Mam mieszane odczucia dotyczace tego podkladu. Nie zachwycil mnie ale nie jest tez beznadziejny. Ot, zwykly sredniak.

Plusy:
    - Nie daje efektu plaskiego matu ani blyszczacej twarzy: cos po srodku - lekko satynowy efekt;
    - Dobrze sie rozprowadza;
    - Dosc dobrze kryje.

Minusy:
    - Podkresla suche skorki;
    - Mam wrazenie, ze z czasem przestaje dobrze wygladac na twarzy. Co prawda sie nie wazy, nie ciemnieje ani nie wchodzi w zaglebienia jak True Match ale twarz przestaje wygladac swiezo i dobrze;
    - Ubogi wybor kolorow co dziwi w przypadku Loreala. Mam najjasniejszy odcien a i tak jest dosc ciemny i ma ton, ktory nie do konca mi pasuje.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Chcesz pochwalić siamese za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry podkład
  • Podkład nie jest zły, ale doskonały też nie. Mam cerę raczej normalną z tendencją do przesuszania się i podkład niestety bardzo podkreśla suche skórki, nawet po peelingu i kremie nawilżającym. Krycie ma średnie,ale dla mnie wystarczające. Delikatnie rozświetla dając naturalny efekt. Całego dnia na twarzy nie wytrzyma, ale po przypudrowaniu nie jest najgorzej. Konsystencja trochę za rzadka. Ogólnie dość dobry, ale dla cer normalnych, bez większych niespodzianek na twarzy. Jest wydajny, mam buteleczkę już chyba 4 miesiące i ciągle coś jest w środku.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelincia1107 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Fluid ten odkupiłam od koleżanki,której siostra go kupiła ale dla niej był on za jasny. Dla mnie okazał się być bardzo dobry. Używam odcienia ''pure linen''. Cerę mam mieszaną/tłustą, chociaż cera mi się przesusza. Dla mnie fluid jest bardzo dobry. Kryje bardzo dobrze,nie robi maski. Nie święce się jak poniektórych podkładach. Wydajny,a używam go od jakiś 3miesięcy dosyć często,a mało mi go ubyło. Jak dla mnie podkład świetny

Używam tego produktu od: 3 Miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Połowa 1

Chcesz pochwalić anetka780 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pure Linen - fajny odcień
  • Pure Linen to bardzo fajny odcień, bez mocnych żółtych tonów, na lato był w sam raz - potem miałam wrażenie, że utlenił się i dość mocno ściemniał... lub po prostu cera tak mocno zbladła mi zimą.

Kosmetyk jest dość rzadki i tłusty, ale na mojej mieszanej cerze nie świecił się mocno, umiarkowanie. Na pewno nie matowi.

Brudzi niestety i w upały nie trzyma się najlepiej. Trwałość ogólnie na 4 z minusem.

Krycie delikatne, na niedoskonałości bez korektora nie dałby rady.

Starczył mi na pół roku, ale nie używałam codziennie - wydajność w porządku.

Bez zachwytu, ale nawet polubiłam, mimo tej tłustości konsystencji. Polecam na wypróbowanie.

Chcesz pochwalić mammba za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij