L`Oreal, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

Powiększ L`Oreal, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez tofikus11

Pierwszy rozświetlający podkład, który natychmiastowo rozświetla cerę oraz jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło! Technologia płynnego światła zastosowana w pokładzie Lumi Magique sprawia, że skóra zyskuje nawet 30% więcej blasku, a błyszczenie jest w pełni zredukowane. Lumi Magique to również nawilżanie, idealne krycie oraz 12 godzin magicznej trwałości

• Nie dla cery mieszanej i tłustej
  • Posiadam jego brata True Match, z którego jestem bardzo zadowolona. Skusiła mnie promocja w Naturze i podkład kupiłam za 32 zł. Niestety mam cerę mieszaną i podkład nie spisuje się na mojej cerze. Na pewno efekt roświetlenia jest , nawilża, ale nie matuje. Buzię trzeba przypudrować, a potem używać bibułek matujących w ciągu dnia. Posiadam kolor Golden Linen, który wpada nieco w różowe tony, True Match W4, który ma być jego odpowiednikiem, jest bardziej żółty, i ładniejszy. Konsystencja podkładu lejąca, przez co ładnie stapia się z buzią i nie ma efektu maski i wygląda bardzo naturalnie. Krycie średnie, ale dla mnie wystarczające. Opakowanie szklane z pompką, wygodne i wizualnie ekskluzywne.

Chcesz pochwalić Cytrynka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tafla na twarzy
  • Trafiłam na ten podkład po serii nieudanych prób zaprzyjaźnienia się z różnymi innymi (głównie MF). Zaznaczam, że mam cerę suchą, pozbawioną blasku, przynajmniej tak było w zimie, kiedy go kupiłam. Różnica po użyciu kosmetyku była widoczna natychmiast! Skóra promienne, wypoczęta, pełna blasku. Co najważniejsze, nie błyszczy się tandetnie serią drobinek, ale tworzy na twarzy piękną, transparentną taflę, a więc rozświetla, ożywia, wygładza optycznie.
    Na fali zachwytu zakupiłam też pozostałe kosmetyki z serii - puder i korektor pod oczy, ale nie zachwyciły mnie tak jak podkład. Jest on najlepszym, jaki w swojej dlugiej makijażowej historii miałam okazję stosować. Jeśli cera nie spłata mi figla i nie zmieni swoich "parametrów", na pewno będę go używać jeszcze długo.
    Moim zdaniem, cena nie jest wysoka, zwłaszcza że często widzę go w promocji, a wydajność okazała się na medal. Mam jeszcze może 1/4 opakowania po ośmiu miesiącach, choć przyznam, że nie używam go na co dzień, ale na zmianę z kremem BB rozświetlającym tej samej firmy. Mimo wszystko, uważam, że jest bardzo wydajny.
    Mała uwaga: nie polecam posiadaczkom tłustej cery - może być zbyt świecąco.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Trissina za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo...
  • Zakupiłam na lato do mojej suchej skóry, ponieważ lubię rozświetlające kosmetyki. Niestety za dość wysoką cenę otrzymujemy co najwyżej przeciętny produkt.

ZALETY:
    * nie wysusza
    * nie uczula
    * ładne kolory
    * bardzo wydajny (1 psik na całą twarz)
    * nie zostawia maski
    * ładnie się rozsmarowuje

WADY:
    * pierwsza najważniejsza: bez bazy trzyma się około godziny, jest to pierwszy tak krótkotrwale trzymający się podkład, wcześniej używałam bazy na okazje, teraz muszę używać jej za każdym razem
    * skóra momentami nie jest rozświetlona tylko niezbyt ładnie błyszcząca
    * wysoka cena

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ideał
  • dobrze dobrany kolor stapia się z cerą , cera jest nawilżona cały dzień , posiada filtr , może i krycie nie jest idealne ale jak dla mnie ( cera normalna , bez wyprysków ) jest doskonały . z true match też byłam zadowolona ale ten jest świetny i duży plus nie tworzy efektu maski

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ana355 za czytelną i pomocną recenzję?
  • strzał w 10tkę
  • Zazwyczaj kupowałam podkłady z wyższej półki cenowej. Któregoś dnia skusiłam się na zakup loreala i przyznam szczerze, że się nie zawiodłam. Genialny podkład rozświetlający za nie tak duże pieniądze. Używałam go całą zimę i wiosnę i z pewnością jeszcze do niego wrócę koło września, bo chwilowo przerzucam się na jakiś krem bb.

pięknie rozświetla
    dobrze kryje, ale bez efektu maski
    trzyma się ładnie cały dzień
    nie wysusza
    nie uwydatnia suchych skórek
    dobry do skóry suchej i wrażliwej
    przyzwoita cena
    piękne eleganckie opakowanieUżywam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 cała butelka

Chcesz pochwalić Daisy_30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakrycznie kiepski
  • Jednym, jedynym plusem tego podkładu jest to, że długo utrzymuje się na twarzy. Zmywając makijaż, z 5 wacików pójdzie na samo zmycie podkładu.

Niestety, mimo tego że kosmetyk długo pozostaje na twarzy to efekt jaki powoduje jest tragiczny, w kilku punktach:
    - efekt spoconej, świecącej się twarzy. Tylko duża ilość pudru matującego jest w stanie uratować sytuację.
    - dłuuugo nie potrafi się wchłonąć. Okulary całe brudne (zawsze się brudzą ale w przypadku tego podkładu to już przesadza). Dotknięcie twarzy nawet godzinę po nałożeniu skutkuje brudnymi palcami a w konsekwencji wszystko dookoła jest uświnione. Ile razy musiałam się wstydzić oddając jakieś papiery pobrudzone stempelkami z moich palców, którymi wcześniej mimowolni dotknęłam twarzy. Odkąd zaczęłam go używać zawsze miałam przy sobie wilgotne chusteczki. Przyłożenie telefonu do ucha - to samo... cały uświniony w podkładzie. Dzięki temu kosmetykowi nauczyłam się, ze zawsze należy się najpierw ubrać a potem pomalować bo inaczej wszystko będzie brudne. Nigdy nie używałam tego kosmetyku idąc na zakupy bo każda przymierzona rzecz miałaby ślady ;/ Już nie wspomnę ile moich jasnych bluz, sweterków,szali załatwił.

Słowem: NIE, NIE i jeszcze raz NIE

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie do połowy

Chcesz pochwalić quenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt spoconej twarzy
  • Puder musialam oddac w inne rece...niestety. Efekt rozswietlenia twarzy zamienil sie w efekt spoconej twarzy. Krycie praktycznie zadne, wsiaka calkowicie po 4 h.

Używam tego produktu od: 4 razy
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić Elficzka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sam stososwany niewiele zdziała
  • Uwielbiam efet rozświetlonej, zdrowej buzi. I on to sprawia, tylko co z tego, skoro ZUPEŁNIE NIE KRYJE? Podkład ściera się równomiernie acz systematycznie w ciągu dnia, tak, ze wieczorem zostaje jedynie tłusta, świetlista pozostałość tego, co widziałam rano. Jest półprzezroczysty, mam skóre suchą, jednak i tak błyszcze się po krótkim czasie. Mam wrazenie, że błysk jest niezdrowy, makijaż szybko wygląda zwyczajnie na zmęczony, znalazłam dla niego jednak inne zastosowanie, mianowicie podkład ten MIESZAM Z ODROBINĄ VICHY DERMABLEND, podkłąd bardzo kryjący. Efekt? Boski. Skóra jest idealnie wyrównana dzięki Vichy i spod warstwy krycia przebija zdrowy, piekny blask od Loreala. idealna kombinacja. Sam naprawde niewiele zrobi. Ciężko to opisać, on po prostu zupełnie nie trzyma się twarzy. Cena absurdalna do efektu, dziwne kolory, dosyć ciemne.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maja123qwe za czytelną i pomocną recenzję?
  • WARTO WYPRÓBOWAĆ
  • KUPIŁAM PODCZAS MEGA PROMOCJI W ROSSMANIE PEWNIE INACZEJ BYM SIĘ NIE SKUSIŁA NIE PRZEPADAŁAM ZA TAKIMI FLUIDAMI A TU PROSZĘ!
    DELIKATNY SUBTELNY ROZŚWIETAJĄCY....

TRWAŁY NIE ŚCIERA SIĘ!!!!

JEDNAK DLA CERY TŁUSTEJ MIESZANEJ TYLKO Z UŻYCIEM FIXERA ARTDECO INACZEJ SIĘ ŚWIECISZ...PO KILKU GODZINACH ALE NA WYJCIE WIECZORNE JEST SUPER
    DO TEGO MA FILTRY PRZECIWSŁONECZNE!!!!!

LUBIĘ TO!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić pusiunia 11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie w tłumie
  • Używam n4 Beige Pure Beige w moim odczucia podkład ten jest w miarę dobry, choć nierewelacyjny.

Plusy za to, że:

-dobrze kryje niedoskonałości,
    -ogromny plus za to, że jedynie rozświetla cienie pod oczami przez co stają się mało widoczne,
    -nie tworzy efektu maski,
    -dobrze się rozprowadza,
    - ładny zapach,
    -opakowanie ładne szklane, choć moja pompka uległa zniszczeniu przez wysokie lądowanie na podłogę,

Minusy:
    -nie dla każdego typu cery się nadaje, niby mam cerę normalną, ale uwydatnia plamki czy suchą miejsca na twarzy,
    - cena, oj drogo za taki produkt,
    - podkład na mojej twarzy utrzymuje się zaledwie 4 do 5 h
    - trudno wybrać resztki podkładu,
    -pompka czasem się zapycha

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić mama_Julii za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij