L`Oreal, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

Powiększ L`Oreal, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez tofikus11

Pierwszy rozświetlający podkład, który natychmiastowo rozświetla cerę oraz jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło! Technologia płynnego światła zastosowana w pokładzie Lumi Magique sprawia, że skóra zyskuje nawet 30% więcej blasku, a błyszczenie jest w pełni zredukowane. Lumi Magique to również nawilżanie, idealne krycie oraz 12 godzin magicznej trwałości

• dobry podkład
  • Podkład nie jest zły, ale doskonały też nie. Mam cerę raczej normalną z tendencją do przesuszania się i podkład niestety bardzo podkreśla suche skórki, nawet po peelingu i kremie nawilżającym. Krycie ma średnie,ale dla mnie wystarczające. Delikatnie rozświetla dając naturalny efekt. Całego dnia na twarzy nie wytrzyma, ale po przypudrowaniu nie jest najgorzej. Konsystencja trochę za rzadka. Ogólnie dość dobry, ale dla cer normalnych, bez większych niespodzianek na twarzy. Jest wydajny, mam buteleczkę już chyba 4 miesiące i ciągle coś jest w środku.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelincia1107 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Fluid ten odkupiłam od koleżanki,której siostra go kupiła ale dla niej był on za jasny. Dla mnie okazał się być bardzo dobry. Używam odcienia ''pure linen''. Cerę mam mieszaną/tłustą, chociaż cera mi się przesusza. Dla mnie fluid jest bardzo dobry. Kryje bardzo dobrze,nie robi maski. Nie święce się jak poniektórych podkładach. Wydajny,a używam go od jakiś 3miesięcy dosyć często,a mało mi go ubyło. Jak dla mnie podkład świetny

Używam tego produktu od: 3 Miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Połowa 1

Chcesz pochwalić anetka780 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pure Linen - fajny odcień
  • Pure Linen to bardzo fajny odcień, bez mocnych żółtych tonów, na lato był w sam raz - potem miałam wrażenie, że utlenił się i dość mocno ściemniał... lub po prostu cera tak mocno zbladła mi zimą.

Kosmetyk jest dość rzadki i tłusty, ale na mojej mieszanej cerze nie świecił się mocno, umiarkowanie. Na pewno nie matowi.

Brudzi niestety i w upały nie trzyma się najlepiej. Trwałość ogólnie na 4 z minusem.

Krycie delikatne, na niedoskonałości bez korektora nie dałby rady.

Starczył mi na pół roku, ale nie używałam codziennie - wydajność w porządku.

Bez zachwytu, ale nawet polubiłam, mimo tej tłustości konsystencji. Polecam na wypróbowanie.

Chcesz pochwalić mammba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Buzia jak po liftingu
  • Podkład jest niesamowity dla cery bez problemów. Wygląda naturalnie, nie tworzy maski. Buzia wygląda na wypoczętą, napiętą, jakby po liftingu
    - rozświetla skórę
    - nie ściera się z twarzy
    - kryje, ale nie jest to mocne krycie
    - bardzo dobrze się rozprowadza

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: zużyte dwa całe opakowania

Chcesz pochwalić Stracciatella84 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 31 raz(y)
  • Dobry dla skór b.suchych, suchych, normalnych.
  • Oczywiście nie kupiłabym pełnowymiarowego opakowania ale testować przez jakiś czas mogę. Oto wnioski:

Zacznijmy od tego, że Loreal i Lancome to te same koncerny. To co wypuści Lancome, zaraz w tańszej wersji wypuszcza Loreal. Tak też było w przypadku teint miracle i recenzowanego lumi magique.

Podkład ma ładną buteleczkę z pomką, i wygląda naturalnie na twarzy. Nie podkreślił moich rozszerzonych porów jak Wake me up i nie ma tych nachalnych mocno widocznych drobin

Właściwie to tyle plusów.

Cery mieszane i tłuste mogą spróbować romansu z tym produktem ale nie wiem czy nie skończy sie po pierwszym razie. Mianowicie ten podkład powoduje, że skóra o wyżej wymienionym typie zaczynają się NIEMIŁOSIERNIE ŚWIECIĆ. Daje to efekt msakryczny i to, że cały dzień trzeba mieć w zanadrzu lusterko

dość szybko się ściera i ma właściwości tonujące i w żadnym wypadku niekryjące.

najlepiej rozprowadza się palcami.

i najgorsze w tym podkładzie. KOLORY. TRAGICZNE! Jeśli ktoś ma ciemną twarz naprawdę ciemną to może i coś dobierze ale jasne skóry? średnio. najjaśniejsze odcienie wchodzą w róż. Naprawde w Polsce ta kolorystyka jest fatalna.

Może podkreślać niedoskonałości, przy braku idealnie wypielęgnowanej cery.

Tyle i aż tyle. True math + świetny rozświetlacz i efekt będzie dużo lepszy niż używanie LUMI MAGIQUE.

Zdecydowanie nie mój typ.

Używam tego produktu od: testy tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jakieś 5-10 ml próbki

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do tej pory mój ulubiony podkład
  • + wygląda naturalnie, brak efektu maski

+pięknie rozświetla

+jest lekki

+nadaje skórze zdrowy, wypoczęty wygląd
    ( wszystkie koleżanki pytały czego używam )

+ dobrze kryje

+ jest trwały

ogólnie jestem nim zachwycona

minusem jest jedynie cena
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić Ania_101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Niesamowity!

Plusy:
    + wspaniale rozswietla
    + dobrze sie rozprowadza
    + swietny na lato dla mnie
    + brak efektu maski

Minusy:
    brak, no moze cena

Używam tego produktu od: 5 lat - tylko latem
    Ilość zużytych opakowań: 4 - 30ml

Chcesz pochwalić Magda_lenaR za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemna niespodzianka
  • po porazce z Even Better Clinique omijalam podklady ogromnym kolem, wolac juz raczej pokazywac swiatu nieciekawa cere niz cierpiec.
    Podklad L'Oreala ma jednak na tyle krotki sklad ze zaryzykowalam. I dobrze. Idealem co prawda nie jest, ale spisuje sie calkiem niezle.
    Do zalet zaliczam
    - praktyczny flakonik z dozownikiem
    - bezzapachowy
    - plynna konystencje (nie zapycha porow, mimo zaawansowanego wieku i suchej skory mam z tym nadal spore problemy)
    - doskonale wtapia sie w skore (uzywany przeze mnie odcien K2 jest odrobinke za ciemny i zbyt rozowy, ale po aplikacji wyglada naturalnie)
    - swietliste wykonczenie makijazu (w wieku lat 41 i przy suchej skorze jest to plus, dla osob o cerze tlustej bedzie to zdecydowany minus)
    - calkiem dobrze nawilza
    - do tej pory mnie nie podraznil

wady :
    - kryje dosc slabo - wlasciwie tylko wyrownuje koloryt skory
    - nie jest bardzo trwaly

Tak naprawde zasluguje na cztery gwiazdki, ale podwyzsze ocene jak zuzyje caly flakonik (i nadal mnie nie pogryzie)

Używam tego produktu od: trzech miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: trudno powiedziec (nie da sie ocenic poziomu podkladu w flakonie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić asinek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • 100% rozświetlenia
  • Podkład Lumi Magique napewno bardzo rozświetla i nawilża. Polecam osobom z bardzo suchą cerą. U innych może powodować efekt nadmiernego świecenia.

Używam naprzemiennie z True Match, w zależności od pory roku/kondycji skóry, jednak Lumi Magique zawsze będzie numerem 1.

Minus: mało odcieni dostępnych w Polsce

Chcesz pochwalić jst_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Hej dziewczyny
    moja historia z tym podkładem zaczela się od momentu gdy moja siostra go sobie kupowała na promocji i akurat postanowiła mi zrobić prezent i też go wziąć a ze lubię testować kosmetyki pomyślałam czemu nie?
    dla mojej skóry z tendencją do błyszczenia ten kosmetyk kompletnie nie przypasował. po nałożeniu w przeciągu godziny świecę się jak psu wiadomo co. w strefie innej niż T nie ma tego problemu, podkład fajnie trzyma się skóry. dla mnie głównym problemem jest właśnie to patologiczne błyszczenie - wiem, że z założenia podkład miał rozświetlać ale to nie jest subtelny efekt tylko tragedia. dużym minusem było też fakt że bardzo brudzi ubrania i trzyma się tak 4-6 h na mojej cerze. Tak więc dziewczynom ze skórą tłustą i mieszaną zdecydowanie odradzam. Dodam jednak, żebyście się nie bały próbować, bo np. wspomniana wyżej siostra ocenia podkład na "calkiem calkiem" )

Plusy
    -nawilża cerę
    -łatwo się rozprowadza

Minusy
    -NIESAMOWICIE się świeci
    - słabiutko kryje
    -brudzi ubrania
    -stosunkowo szybko ściera się z twarzy

Chcesz pochwalić iza789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobrym podkładem, ale nie idealnym.
  • Mam dość suchą, ze skłonnością do podrażnień skórę twarzy, nie mniej bez wyprysków czy innych niedoskonałości, dlatego nie potrzebuje mocno kryjącego podkładu.
    Pierwszy raz użyłam Lumi z próbki gazetowej, sprawdził się więc postanowiłam kupić buteleczkę,
    Trafiłam na przecenę tegoż podkładu w Rossmannie, dałam za niego około 38 złotych, o ile mi wiadomo normalnie kosztuje 20 złotych drożej, czyli wcale nie tak mało(przynajmniej dla mnie ).

Zacznę może od tego, że pierwsze co mi się spodobało to pompka w buteleczce, to na plus- chociaż niestety pod koniec nie da się przeciąć i wygrzebać resztki, więc zawsze coś się zmarnuję, no ale coś za coś.

Konsystencja:
    Bardzo fajna, dość rzadka , ale dla mnie to akurat na plus, poza tym wbrew temu nie potrzeba wiele pompek aby pokryć twarz- plus kolejny.

Dostępność:
    Nie ma z tym większego problemu, znajdziemy go praktycznie w każdej drogerii czy sklepie kosmetycznym.

I teraz najważniejsze czyli jak się zachowuję podkład po nałożeniu i o samym nałożeniu również, zatem:
    podkład nakładam nie pędzlem a palcami, moim zdaniem jest to najprostszy, najszybszy i najbardziej efektywny sposób, ale do rzeczy, do nałożenia potrzebuję mniej więcej dwie pompki, ładnie scala się ze skórą twarzy, nie tworzy efektu maski, rzeczywiście rozświetla cerę ale robi to w naprawdę delikatny sposób, co najważniejsze NAWILŻA, skóra po nałożeniu Lumi jest przyjemna w dotyku.
    Może odrobinkę o trwałości, spokojnie wytrzyma na twarzy kilka godzin bez poprawek, natomiast brudzi ubrania, więc malutki minus. Co do krycia, tak jak już nadmieniłam, mi nie zależy na jakimś spektakularnym kryciu, to co robi ten podkład, a moim zdaniem takie malutkie wągry albo malutki wyprysk maskuje jest i tak niezłym osiągnięciem.
    W zasadzie nie wiem co tutaj więcej napisać, może jeszcze to, że jest baaardzo wydajny, więc nawet jeśli mamy zapłacić za niego 60 złotych to warto, bo posłuży nam dłuugo.
    Ogólnie polecam, nie jest to może mój ideał, bo wciąż szukam KWC, nie mniej jednak warto go przetestować.

Używam tego produktu od: Kilkunastu miesięcy.Ilość zużytych opakowań: 1 całe.

Chcesz pochwalić Joona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obecnie mój ulubieniec
  • Moja cera jest sucha, nie wrażliwa, nie mam dużych problemów z niedoskonałościami.

Lumi magique dostałam do testowania. Od pierwszego użycia stał się moim ulubieńcem.
    Stosuję go z pudrem matującym i efekt jest idealny.

+ pięknie rozświetla twarz
    + ujednolica koloryt
    + kryje małe niedoskonałości
    + nie uczula (nie wiem jak z wrażliwą twarzą)
    + efekt utrzymuje się wiele godzin

- zostawia ślady na ubraniach więc trzeba uważać
    - raczej tylko do suchej cery

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić agugu1989 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Rozświetlenie za przystępną cenę
  • Świetny podkład dla cery pozbawionej blasku! Ma lekką konsystencje i łatwo się rozprowadza, czy to pędzlem czy to palcami. Skóra od razu promienieje! Ukrywa również zaczerwienia i wyrównuje koloryt cery, co dla mnie zawsze jest rzeczą istotną w podkładach. Dobrze współgra z bazami i pudrami różnych marek. Na twarzy utrzymuje się długo i nie ciemnieje.
    Jeżeli miałabym mieć uwagi - NIE polecam go dziewczynom z cerą tłustą (będziecie się świecić jak żarówki - serio!) i z tendencją do wyprysków; podkład ten nie ukrywa bowiem pryszczyków zbyt dobrze. Jego działaniem jest rozświetlanie, nie matowienie
    Niemniej jednak wszystkim innym polecam!

Używam tego produktu od: siedmiu miesięcy

Chcesz pochwalić Agu_W za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak lubisz się świecić to dla Ciebie
  • Ten fluid znalazł się w moim posiadaniu przez przypadek. Po poczytaniu wielu recenzji, przychylnych i niekoniecznie postanowiłam go spróbować. Na początku był wspaniały, ujednolicał, nie tworzył maski, nie znikał szybko w ciągu dnia.

Po tygodniu, dwóch mój nos i czoło zaczęło się świecić i tworzyć tłusta warstwa oraz pojawiać syfki. Nie cierpię tego. Niby miał pomagać a pogorszył. Oddam go za dopłatą

Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęta

Chcesz pochwalić nowhereman za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez wow
  • Skończył mi się podkład (Bourjois 10 hours...). W żadnej drogerii nie był w promocji, więc skusiłam sie na L\'oreal przeceniony w super-pharm.
    Oba rozświetlające, odcienie podobne - najjaśniejszy wpadający w róż, konsystencja podobna - więc ucieszona poszłam do domu.
    Do sedna.
    Mam mieszaną skórę, w stronę sucha na czole, policzkach i skrzydełkach nosa. Podkład podkreślił mi suche skórki... robił smugi i brzydko wyglądał już po 4 godz. Nie było efektu wypoczętej cery - tylko tłusta i zmęczona.
    Żałuję, że oszczędziłam te 20 zł, bo nie jestem zadowolona.
    Odcień ma ładny, pierwsze godziny po nałożeniu tez wygląda dobrze. W pracy nie mogę co 4 godz poprawiać makijażu.

EDYCJA
    dałam mu kolejny tydzień. Skóra zaczęła sie łuszczyć, była ściągnięta i sucha.
    Chciałam zaoszczędzić, a generalnie wyrzuciłam pieniądze w błoto.

Używam tego produktu od: tydzieńIlość zużytych opakowań: 1/100 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martyna0409 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo fajny podkład ,mimo ceny 50zł nie żałuję Będę mu wierna napewno wady nie ma
    zalety: wydajny , super się stapia ze skórą , trwałość u mnie cały dzień,świetnie pokrywa

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Chcesz pochwalić patrycjawesierska91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie ok
  • Przyznam,, że troszeczkę liczyłam, że będzie to wkońcu zastępca po latach mojego jednego z KWC Translucide,
    to był rewelacyjny podkład rozświetlający.
    Lumi jest ok, ale przyznam, że spodziewałam się więcej.
    Plusy:
    - dobrze się rozprowadza
    - duży wybór odcieni
    - nawet rozświetla, efekt jest bardzo naturalny
    - opakowanie wygodne, łatwo się wydobywa
    - nie podkreśla skórek,
    - dośc dobrze kryje, w sensie rozserzonych porów, nie wiem jak z większymi niedoskonałościami

Minusy:
    - trwałość u mnie ok 5-6 h, tragedia,
    - trzeba uważać z ilością bo można łatwo przesadzić,

Ogólnie jest ok, używałam latem, może zmęczę resztę opakowania na wiosnę, na zimę raczej teraz trzeba coś delikatnie cięższego, trwalszego

Używam tego produktu od: ok pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecaałe

Chcesz pochwalić AnnieX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Olej na twarzy..
  • Zgadzam sie z wiekszosci moim poprzedniczek.Ten podklad jest okropny.Kupilam gdy nie bylo jeszcze zbyt wielu opinii na jego temat a mnie strasznie kusila obietnica pieknie rozswietlonej wypoczetej cery.Pierwsza oplikacja skonczyla sie dla mnie szokiem Zamiast rozswietlonej cery mialam na buzi doslownie olej.Podklad w ogole nie kryje nawet najmniejszych zaczerwienien na twarzy Najjasniejszy odcien wygladal na mojej twarzy za ciemnoUtlenial sie.Od razu po nalozeniu twarz cala sie swieci.Przypudrowanie tak naprawde nic nie daje.Mam wrazenie jakby poprost moja skora byla zmeczona.Nie wyglada to zbyt dobrze Uzylam go kilka razy i sprzedalam go kolezance.Nie polecam.Porazka..

Używam tego produktu od: mialam ok 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: mialam jedno

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie!
  • Przetestowałam chyba każdy podkład tej firmy i zawsze byłam zawiedziona. Do teraz. Ten podkład jest idealny! Pięknie rozświetla, wygładza, kolor świetnie stapia się z cerą. Mam całą serię lumi magique i wraz z pozostałymi jej produktami tworzy naprawdę piękny makijaż. Cudne rozświetlenie na jesiennie, pochmurne dni. Nawet cena mi nie przeszkadza, warto wydać 50 zł na to cudeńko! Na pewno do niego wrócę!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić eluniaa1989 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 496 raz(y)
  • poczatkowo ok, ale pod koniec jednak nie to
  • Pierwszy raz uzywalam tego podkladu jak tylko wszedl na rynek, co bylo jakies 2 lata temu.
    Wtedy wydawal mi sie idealny, byl lekki, pasowal do mojej cery, byl niewidoczny, delikatnie rozswietlal.
    Tak go pamietam.
    Kilka miesiecy temu postanowilam zakupic go ponownie, znudzona poszukiwaniem kolejnego idealu i wydawaniem pieniedzy na rozne dziwnosci.
    Mimo ze jestem na twarzy lekko opalona, podklad nie potrafil stopic sie z moja cera.
    Wyglada naturalnie, ale... dziwnie.

Moja cera jest dosyc ladna, ale posiada wiele rozszerzonych porow.

OPAKOWANIE ladne, ma pompke.

WYDAJNOSC dobra.
    Nie znosze efektu upudrowanej buzi, wiec nakladam tylko jedna cienka warstwe, a ewentualne przebarwienia tuszuje korektorem dobranym kolorystycznie do podkladu.

NAKLADANIE ok, ale szybko zasycha, wiec nalezy pracowac szybko. Nakladam go pedzlem do podkladu badz flat topem, niekiedy powstaja smugi, ale latwo je rozetrzec.
    Nalezy jednak bardzo uwazac w okolicach linii wlosow i brwi, gdyz lubi sie go tam osadzac wiecej i nieestetycznie to wyglada.
    Nie roluje sie, dobrze wspolpracuje z wszystkimi kremami.

EFEKT
    * NATURALNY
    Choc ilosc gra kluczowa role, nie mozna tu stopniowac krycia. To podklad o malym stopniu krycia. Nalozenie wiekszej ilosci, badz kilku warstw, stworzy tapete.

* NIE PODKRESLA ROZSZERZONYCH POROW
    A mam ich naprawde duzo i uzywam baz wygladzajacych. Podklad sie w nich nie osadza.

* NIE PODKRESLA SUCHYCH SKOREK
    Aczkolwiek staram sie nakladac kazdy podklad na przygotowana wczesniej i gladka skore.

* NIE ZAPYCHA
    Aczkolwiek nie mam do tego sklonnosci.

ILOSC nalozonego podkladu oczywiscie ma ogromne znaczenie. Uzyskanie efektu tapety nie jest trudne. Nalezy bardzo ostroznie stopniowac ilosc.

TRWALOSC dobra, poniewaz podklad nawet po calym dniu nie znika z buzi. Choc w duzych upalach, potrafi tworzyc plamy, mimo, ze twarzy nigdy nie dotykam.
    Moja normalna skora dosyc szybko sie po nim blyszczy, takze bibulki matujace i puder mam z przyzwyczajenia w pogotowiu.

KRYCIE slabiusienkie, ale dla mnie idealne. Przy chociazby malych przebarwieniach korektor okaze sie niezbedny.

WYKONCZENIE
    Bez pudru sypkiego sie nie obejdzie, poniewaz tuz po nalozeniu, skora sie blyszczy.

WSPOLPRACA Z INNYMI KOSMETYKAMI
    Bez zarzutu. Lubi sie z pudrami sypkimi, bronzerami w kamieniu, w plynie, a takze z rozami i rozswietlaczami .

OSWIETLENIE
    Niestety nie potrafi sie dopasowac do kazdego swiatla i czasem wygladam w nim naprawde pieknie, kolor jest naturalny, a niekiedy staje sie widoczny w danym oswietleniu i widac, ze mam makijaz na twarzy. Na szczescie pozwala skorze przeswitywac od spodu, co sprawia, ze nie daje typowego efektu tapety, a jedynie wrazenie pomalowanej twarzy.

Podsumowujac:
    * lekka konsystencja
    * niewidoczny na skorze
    * nie osadza sie w porach
    * nie wysusza skory
    * nie podraznia
    * nie potrafi dopasowac sie do kazdego oswietlenia
    * wydajny
    * nie podreskla skorek
    * nie zapycha
    * srednio trwaly, zdarza sie, ze znika z twarzy w ciagu dnia
    * rozswietlanie polega na tym, ze szybko sie blyszczy na twarzy, poprawki konieczne
    * niedrogi
    * ogolnie dostepny

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie...
  • Kupiłam ten podkład z czystej ciekawości (pewnie przez reklame) Ogólnie rzecz biorąc , ten produkt nie jest tragiczny , ale niestety też żadna rewelacja. Mi on poprostu nie podpasował. Kied go nałoże jest ok , ale po jakimś czasie mam wrażenie , ze mam pamy na twarzy...Zakupiłam razem z nim bazę z tej samej serii i przyznam , ze ona jest fajna.

Podkład pami ubrania, słabo kryje . Uwielbiam podkłady i kosmetyki z tej firmy ale ten zwyczajnie mi nie pasuje.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 i chyba ostatnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bodzia888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy podkład jaki miałam.
  • Kupując go, myślałam, że się nie zawiodę (w końcu to Loreal). Jednak myliłam się. Ładnie to on wygląda 5 minut po nałożeniu, później jest już tylko gorzej. Zapycha, ciemnieje na twarzy, w ogóle nie matowi, a tego rozświetlenia to na 100% nie ma. Do tego jest drogi jak na taki bubel. Pod koniec dnia w ogóle już go nie widać.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jedno i nigdy więcej

Chcesz pochwalić littlemonsterrr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co "My No1" wśród podkładów
  • Przede wszystkim podoba mi się moja cera po użuciu Lumi Magique. Miałam odcienie: Pure Linen i Rose Beige. Pure Linen jest dla mnie idealny.
    Podkład pokrywa twarz cienką warstwą, nie osadza się w kącikach i suchych miejscach. Rozświetla cere, ale nie żadnymi drobinkami - po prostu dodaje jej blasku, co sprawia, że buzia wygląda zdrowo i promniennie. Konsystencja jest idealna. Mam wrażenie, że ma właściwości nawilżające. Bardzo wydajny, czego nie można powiedzieć o jego młodszym bracie - Matt Magique.

Pół gwiazdki do ideału mu jednak brakuje - czasem wymaga poprawek, i czasem też blask z upływem czasu zamienia się w świecenie, ale to zależy od warunków temperatury.

Ogólnie polecam i będe niego wracać, a w międzyczasie szukam ideału 5-gwiazdkowego

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku

Chcesz pochwalić emila28101987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie rozświetla tylko schodzi
  • Cera mieszana - mój ulubiony podkład to clinique even better
    Aby kupić ten podkład podkusiła mnei promocja i chec oszczędności

z plusów to łądne opakowanie
    i kolor który ąłdnie zagrał z moja karnacją

Minusy:
    - Nie kryje nawet drobnych niedoskonałości

"Błyszcząca" skóra pojawia się bardzo szybko (i czytam ze nei tylko u mnie)
    on poprostu sie nie trzyma!

Używam tego produktu od: tydzień - dwa

Chcesz pochwalić st_ella za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Cuda i dziwy
  • Ostatnio płaski mat wcale mi się nie podoba, toteż przeszukuję kolorówkę w kierunku podkładków rozświetlających. Skusiła mnie promocja (35,19 w Rossmannie), jednak spory problem miałam z wyborem odcienia. Mam dość jasną karnację, ale nie super jasną, odcień mojej skóry raczej jest żółty, a w większości jasnych odcieni tegoż podkładu pojawia się słowo "rose" co samo w sobie mnie odstrasza. Poczytałam, potestowałam i zdecydowałam się na odcień N3 Pure Linen, co ma znaczyć, że jest neutralny, ni to róż, ni to żółtek, trochę taki trochę taki. Kolor stapia się z odcieniem mojej buźki całkiem nieżle, ale pewnie N2 gdyby był dostępny byłby lepszy. Jeśli pomoże to wam w wyborze koloru Rimella Wake Me Up używałam w kolorze 103. (choć on jednak ciut lepiej się stapiał).
    A teraz przechodzę do sedna. Podkład jest dość rzadki na początku się trochę przeraziłam bo skojarzył mi się z Affinitone HD, jednak to tylko pierwsze wrażenie. Podkład ten jest dla mnie cudowny, zaznaczam, że nie mam bardzo problematycznej cery więc nie wymagam dużego krycia. Podkład ten robi to co od dawna mi się marzyło, wyrównuje koloryt, zakrywa pory i drobne niespodzianki, ale robi to w taki sposób jakby go nie było, no magia jakaś, nie podkreśla suchych skórek, no i druga magia to całe to rozświetlenie, nie ma drobinek, buzia delikatnie jakby zmatowiona, ale ma taki ładny naturalny blask i trzyma się to cały dzień. Nie świecę się wyniku produkcji sebum jak to było z rimellkiem, taka jestem oh i ah. Co widzę się w lustrze napatrzeć się nie mogę. Super plus za trwałość, rano nakładam, a wieczorem czuje, że zmywam podkład, a nie jego pozostałości.
    Podsumowując:
    Plusy:
    + Efekt rozświetlenia
    + Sposób krycia, delikatny, ale wystarczający
    + Nie widoczny na twarzy
    + Wyrównuje koloryt
    + Nie podkreśla suchych skórek, ani niczego co złe
    + Super trwały

Minusy
    - Cena bez promocji
    - Kolory przynajmniej te dostępne w PL - bladolicym cięzko będzie coś znaleźć. Nazewnictwo odcieni jakby nie można było zrobić palety do 100 do iluś w kolejności od najjaśniejszego a tak kombinuj i szukaj (ja odcień wybierałam ze 20 min). Ciężko było ale warto. Pół gwiazdki odejmuję za paletę.

Jeśli uda wam się trafić w odcień i nie macie bardzo problematycznej cery to szczerze polecam. No i promocja by się przydała.

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić nesia za czytelną i pomocną recenzję?