Schwarzkopf, Schauma, Świeżość Bawełny, Suchy szampon do włosów

Powiększ Schwarzkopf, Schauma, Świeżość Bawełny, Suchy szampon do włosów

Zgłoszony przez nafiyqa

Prosty i szybki w użyciu suchy szampon do włosów przetłuszczających się The Cotton Schauma Fresh Spray. Włosy natychmiast po użyciu są czyste, a efekt świeżości utrzymuje się do 48h. Formuła z bawełny i wyciągów aloesowych pozwala usunąć nadmiar tłuszczu. Jest bardzo łagodny dla skóry głowy, ponieważ nie zawiera silikonu. Aplikacja produktu jest to bardzo łatwa. Oprócz zapewnienia świeżości wzmacnia włosy i nadaje im połysk oraz miękkość.
Zalety:
- zapewnia dodatkowy dzień świeżości,
- bez silikonów,
- do 48h efektu świeżości,
- polecany nawet do włosów bardzo tłustych.

Skład: Isobutane, Oryza Sativa Starch, Alcohol Denat., Butane, Propane, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol.

Cena: ok. 12zł / 150ml

• Najlepszy ze wszystkich !!
  • Przetestowałam kilka rodzai suchych szamponów (batiste, Issana, radical) i najchętniej wracam do niego
    Myje włosy codziennie wieczorem, niestety następnego dnia ok 17 są już lekko przetłuszczone, ale dzięki temu szamponowi wyglądają świeżo, są uniesione u nasady i wyglądają wspaniale
    Niestety cena (ok 12 zł) jest trochę za wysoka i częściej używam tego z Issany (nie daje aż takiej objętości i nie odświeża tak fajnie), ale gdy ten z Schaumy jest w promocji kupuje 2 opakowania
    Polecam najbardziej ze wszystkich, batiste nie dorasta mu do pięt. Nie rozumem dlaczego ludzie tak się nimi zachwycają, droższe, a włosy są tak samo tłuste i wcale nie odświeżone

Jak dla mnie Schauma jest numerem 1 w suchych szamponach

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić ttusiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• od niechcenia
  • Produkt ma bardzo ładny zapach, jednak może on 'gryźć się' z perfumami. Łatwo wyczesać go z włosów. Odświeża, ale nie na długo. Cena jest mniej więcej taka sama jak innych drogeryjnych suchych szamponów. Jeden z wielkich minusów to to, że nie jest wydajny (jedno opakowanie starczyło mi na 4 razy, nie nakładałam go dużo).

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić beawia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje radę
  • Mój pierwszy suchy szampon Obecnie testuje szampony Batiste, ale zawsze mam Schaume pod ręką.
    Odkąd odkryłam suche szampony są stałym elementem mojej pielęgnacji. Posiadam włosy tłuste u nasady, suche na końcach. Na następny dzień moja fryzura potrzebuje odświeżenia.
    Zużyłam już 3 buteleczki Schaumy (na szczęście 2 z nich kupione na promocji za całe 6 zł ) i na pewno kupię następne. W przeciwieństwie do szamponu Batieste XXL, Schauma pięknie pachnie
    Do tego: odświeża, włosy są uniesione, małe opakowanie dobre w podróż, dobra cena, wydajny - mi wystarczy 5-6 psiknięć,
    Na minus: bieli moje ciemne włosy

Na pewno kupię kolejne opakowania, bo jak na razie to jedyny suchy szampon który mnie usatysfakcjonował.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Fajny, ale bez szału
  • W kryzysowych sytuacjach jak najbardziej się sprawdza

+ pięknie pachnie
    + zapach bardzo długo się utrzymuje (może kłócić się z perfumami)
    + nie pozostawia białych śladów na włosach
    + rzeczywiscie odświeża
    + łatwo się wyczesuje
    + ładne opakowanie
    + przystępna cena

- nie jest wydajny
    - odświeża tylko na kilka godzin (a nie na 48h)
    - nie unosi włosów u nasady

To był mój pierwszy suchy szampon, który pachniał po prostu cudownie, niesety to mi nie wystarcza potrzebuję czegoś co doda objętości moim włosom, uniesie je u nasady - dlatego skuszę się na szampon batiste, który dostępny jest już w polskich drogeriach

Używam tego produktu od: ok. 7 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić k8m za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry
  • Przyjemny, idealny na podróż

+ ładnie odświeża włosy
    + bardzo ładny zapach, nie męczy
    + przystępna cena w promocji
    + nie bieli zbytnio włosów
    + ładne poręczne opakowanie, małe dzięki temu idealne na podróż

- bardzo mało wydajny

Używam tego produktu od: ok roku

Chcesz pochwalić gachelet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt działa, ale starcza na krótko.
  • Moje włosy bardzo szybko się przetłuszczały, więc zaczęłam myć je codziennie. W końcu zdałam sobie sprawę, że jest to dla nich niezdrowe. Postanowiłam to zmienić i "oduczyć" je tego.
    Zakupiłam w tym celu suchy szampon.
    Kiedy pierwszy raz go użyłam byłam w szoku - nie spodziewałam się tak zachwycającego efektu! Włosy wyglądały świeżo, nie były tłuste. Zapach bardzo mi się podobał, znajomym i rodzinie również.
    Moje włosy są jednak dosyć gęstę, więc musiałam używać go sporo, a wtedy okazało się, że jest on bardzo, bardzo mało wydajny. Chcąc stosować go faktycznie co drugi dzień musiałabym kupować przynajmniej dwa opakowania na miesiąc.
    Teraz zastanawiam się nad zakupem suchego szamponu z firmy Isana.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić littledarling97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Słysząc pozytywne opinie o suchych szamponach postanowiłam sama je zacząć wypróbowywać. Również dlatego, że po jednym dniu moje włosy są już lekko przetłuszczone, a nie zawsze mam czas lub okazję je umyć. Zatem swoją przygodę zaczęłam z tym szamponem. Niestety mocno mnie zniechęcił do tych specyfików. Bardzo drażni mnie jego zapach, poza tym nie widzę jakiegoś szczególnego efektu po jego zastosowaniu, być może powinnam pryskać go więcej. Plus za to, że ładnie się wyczesuje i rzadko kiedy widać na moich ciemnych włosach jakieś jasne ślady po nim. Jednak niestety to za mało, abym sięgnęła po niego ponownie.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy

Chcesz pochwalić Pusheen_Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • super produkt
  • Długo urzymuje świeżość włosów,
    zapach nie jest zbyt intensywny, słodki czy duszący, ale po prostu świeży.
    Włosy łdnie wyglądają nawet po 3 dniach bez mycia.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić sajles17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się czegoś lepszego.
  • Jak dla mnie jest mało wydajny. Mam włosy średniej długości, które na drugi dzień po umyciu tłuszczą się trochę u nasady. Postawiłam na suchy szampon, jednak aby odświeżyć moje włosy muszę użyć go bardzo dużo. Odświeża tylko na kilka godzin, a nie tak jak zapewnia producent na 48. Poza tym zostawia białe ślady, które ciężko wyczesać.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kiwi1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łaał
  • Nie spodziewałam się, że aż tak mi przypasuje!
    Po tym jak Isana okazała się u mnie bublem, myślałam że już nie sięgnę po suche szampony. Próbowałam też Batiste, jednak nic nie działał. A tu proszę, schauma okazała się pozytywnym zaskoczeniem
    Usuwa efekt przetłuszczenia przez jakieś 6 godzin, czego oczekuję od takich szamponów. Włosy nie są sztywne ( jak miałam po Isanie ), przyjemne w dotyku, jak po umyciu zwykłym szamponem.

Chcesz pochwalić susan_s za czytelną i pomocną recenzję?