Schwarzkopf, Schauma, Świeżość Bawełny, Suchy szampon do włosów

Powiększ Schwarzkopf, Schauma, Świeżość Bawełny, Suchy szampon do włosów

Zgłoszony przez nafiyqa

Prosty i szybki w użyciu suchy szampon do włosów przetłuszczających się The Cotton Schauma Fresh Spray. Włosy natychmiast po użyciu są czyste, a efekt świeżości utrzymuje się do 48h. Formuła z bawełny i wyciągów aloesowych pozwala usunąć nadmiar tłuszczu. Jest bardzo łagodny dla skóry głowy, ponieważ nie zawiera silikonu. Aplikacja produktu jest to bardzo łatwa. Oprócz zapewnienia świeżości wzmacnia włosy i nadaje im połysk oraz miękkość.
Zalety:
- zapewnia dodatkowy dzień świeżości,
- bez silikonów,
- do 48h efektu świeżości,
- polecany nawet do włosów bardzo tłustych.

Skład: Isobutane, Oryza Sativa Starch, Alcohol Denat., Butane, Propane, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol.

Cena: ok. 12zł / 150ml

• Daje radę
  • Mój pierwszy suchy szampon Obecnie testuje szampony Batiste, ale zawsze mam Schaume pod ręką.
    Odkąd odkryłam suche szampony są stałym elementem mojej pielęgnacji. Posiadam włosy tłuste u nasady, suche na końcach. Na następny dzień moja fryzura potrzebuje odświeżenia.
    Zużyłam już 3 buteleczki Schaumy (na szczęście 2 z nich kupione na promocji za całe 6 zł ) i na pewno kupię następne. W przeciwieństwie do szamponu Batieste XXL, Schauma pięknie pachnie
    Do tego: odświeża, włosy są uniesione, małe opakowanie dobre w podróż, dobra cena, wydajny - mi wystarczy 5-6 psiknięć,
    Na minus: bieli moje ciemne włosy

Na pewno kupię kolejne opakowania, bo jak na razie to jedyny suchy szampon który mnie usatysfakcjonował.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Fajny, ale bez szału
  • W kryzysowych sytuacjach jak najbardziej się sprawdza

+ pięknie pachnie
    + zapach bardzo długo się utrzymuje (może kłócić się z perfumami)
    + nie pozostawia białych śladów na włosach
    + rzeczywiscie odświeża
    + łatwo się wyczesuje
    + ładne opakowanie
    + przystępna cena

- nie jest wydajny
    - odświeża tylko na kilka godzin (a nie na 48h)
    - nie unosi włosów u nasady

To był mój pierwszy suchy szampon, który pachniał po prostu cudownie, niesety to mi nie wystarcza potrzebuję czegoś co doda objętości moim włosom, uniesie je u nasady - dlatego skuszę się na szampon batiste, który dostępny jest już w polskich drogeriach

Używam tego produktu od: ok. 7 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić k8m za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry
  • Przyjemny, idealny na podróż

+ ładnie odświeża włosy
    + bardzo ładny zapach, nie męczy
    + przystępna cena w promocji
    + nie bieli zbytnio włosów
    + ładne poręczne opakowanie, małe dzięki temu idealne na podróż

- bardzo mało wydajny

Używam tego produktu od: ok roku

Chcesz pochwalić gachelet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt działa, ale starcza na krótko.
  • Moje włosy bardzo szybko się przetłuszczały, więc zaczęłam myć je codziennie. W końcu zdałam sobie sprawę, że jest to dla nich niezdrowe. Postanowiłam to zmienić i "oduczyć" je tego.
    Zakupiłam w tym celu suchy szampon.
    Kiedy pierwszy raz go użyłam byłam w szoku - nie spodziewałam się tak zachwycającego efektu! Włosy wyglądały świeżo, nie były tłuste. Zapach bardzo mi się podobał, znajomym i rodzinie również.
    Moje włosy są jednak dosyć gęstę, więc musiałam używać go sporo, a wtedy okazało się, że jest on bardzo, bardzo mało wydajny. Chcąc stosować go faktycznie co drugi dzień musiałabym kupować przynajmniej dwa opakowania na miesiąc.
    Teraz zastanawiam się nad zakupem suchego szamponu z firmy Isana.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić littledarling97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Słysząc pozytywne opinie o suchych szamponach postanowiłam sama je zacząć wypróbowywać. Również dlatego, że po jednym dniu moje włosy są już lekko przetłuszczone, a nie zawsze mam czas lub okazję je umyć. Zatem swoją przygodę zaczęłam z tym szamponem. Niestety mocno mnie zniechęcił do tych specyfików. Bardzo drażni mnie jego zapach, poza tym nie widzę jakiegoś szczególnego efektu po jego zastosowaniu, być może powinnam pryskać go więcej. Plus za to, że ładnie się wyczesuje i rzadko kiedy widać na moich ciemnych włosach jakieś jasne ślady po nim. Jednak niestety to za mało, abym sięgnęła po niego ponownie.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy

Chcesz pochwalić Pusheen_Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • super produkt
  • Długo urzymuje świeżość włosów,
    zapach nie jest zbyt intensywny, słodki czy duszący, ale po prostu świeży.
    Włosy łdnie wyglądają nawet po 3 dniach bez mycia.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić sajles17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się czegoś lepszego.
  • Jak dla mnie jest mało wydajny. Mam włosy średniej długości, które na drugi dzień po umyciu tłuszczą się trochę u nasady. Postawiłam na suchy szampon, jednak aby odświeżyć moje włosy muszę użyć go bardzo dużo. Odświeża tylko na kilka godzin, a nie tak jak zapewnia producent na 48. Poza tym zostawia białe ślady, które ciężko wyczesać.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kiwi1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łaał
  • Nie spodziewałam się, że aż tak mi przypasuje!
    Po tym jak Isana okazała się u mnie bublem, myślałam że już nie sięgnę po suche szampony. Próbowałam też Batiste, jednak nic nie działał. A tu proszę, schauma okazała się pozytywnym zaskoczeniem
    Usuwa efekt przetłuszczenia przez jakieś 6 godzin, czego oczekuję od takich szamponów. Włosy nie są sztywne ( jak miałam po Isanie ), przyjemne w dotyku, jak po umyciu zwykłym szamponem.

Chcesz pochwalić susan_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo fajny
  • Jeden z moich ulubionych suchych szamponów. Używałam Isany, Timotei, Dove, Batiste, Klorane więc mam porównanie. Uważam, że Schauma to dobry szampon za rozsądną cenę. Ładnie odświeża, włosy nabierają objętości i świeżości. Chyba jedyną rzeczą jaka drażni mnie we wszystkich suchych szamponach to intensywny zapach ale uważam, że ni jest to bardzo ważne.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić ulapi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polubiliśmy się
  • Suchy szampon to dla mnie wprost genialny wynalazek, gdyż jestem posiadaczką niewdzięcznych włosów, które już po jednym dniu bez mycia nie prezentują się niestety dobrze.
    Wiadomo, że czasami okoliczności nie sprzyjają codziennemu myciu głowy- w takich wypadkach ratuje mnie właśnie suchy szampon.
    Wypróbowałam już kilka kosmetyków tego typu dostępnych na rynku- Klorane, Isana, kilka rodzajów szamponów Batiste, z których byłam mniej lub bardziej zadowolona.
    Szampon „świeżość bawełny” Schauma zaliczam niestety do tej pierwszej grupy.

Jednym słowem- nie polubiliśmy się na tyle, bym jeszcze kiedyś do niego wróciła.
    Dużo lepiej spisują się u mnie szampony Batiste lub Klorane. Schauma wypada na ich tle po prostu słabo.

Pierwsze wrażenie po rozpyleniu specyfiku na włosach- intensywny zapach, raczej z gatunku drażniących ( swoją drogą wielokrotnie zastanawiałam się, dlaczego suche szampony tak mocno pachną, przecież nie jest to ich funkcja….).
    Jak dla mnie pierwszy minus, bo zapach dodatkowo jak na złość dość długo utrzymuje się na włosach.

Szampon spełnia swoje zadanie tylko połowicznie.
    Owszem odświeża włosy, które na pierwszy rzut oka wyglądają lepiej niż przed zastosowaniem kosmetyku.
    Jest to jednak moim zdaniem, działanie dość krótkotrwałe. Szampon nie przedłużył świeżości moich włosów do 48 godzin. W takie cuda niestety nie wierzę;-)
    Włosy nie zyskały jednak na objętości, szampon nie podniósł ich u nasady. To go jak dla mnie dyskwalifikuje, gdyż inne używane przeze mnie kosmetyki tego typu, to zapewniały.

Włosy po użyciu szamponu Schaumy są matowe, bez blasku, bez życia.
    Nieładne.
    Trudniej mi się je układa.

Ze swojej strony niestety nie polecam.

Używam tego produktu od: listopada 2014

Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?