Schwarzkopf, Schauma, Świeżość Bawełny, Suchy szampon do włosów

Powiększ Schwarzkopf, Schauma, Świeżość Bawełny, Suchy szampon do włosów

Zgłoszony przez nafiyqa

Prosty i szybki w użyciu suchy szampon do włosów przetłuszczających się The Cotton Schauma Fresh Spray. Włosy natychmiast po użyciu są czyste, a efekt świeżości utrzymuje się do 48h. Formuła z bawełny i wyciągów aloesowych pozwala usunąć nadmiar tłuszczu. Jest bardzo łagodny dla skóry głowy, ponieważ nie zawiera silikonu. Aplikacja produktu jest to bardzo łatwa. Oprócz zapewnienia świeżości wzmacnia włosy i nadaje im połysk oraz miękkość.
Zalety:
- zapewnia dodatkowy dzień świeżości,
- bez silikonów,
- do 48h efektu świeżości,
- polecany nawet do włosów bardzo tłustych.

Skład: Isobutane, Oryza Sativa Starch, Alcohol Denat., Butane, Propane, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol.

Cena: ok. 12zł / 150ml

• Działa!
  • Szampon suchy z Schaumy był pierwszym kosmetykiem tego typu, który kupiłam. I jakoś nie do końca wierzyłam w jego działanie - jakim cudem to ma działać? No ale działa i nieraz ratował mnie z opresji, kiedy musiałam ratować lekko nieświeże włosy...
    Ma całkiem przyjemny zapach, choc po aplikacji i tak wychodze z łazienki Robi to, co ma robić, ekspresowo poprawia fryzurę.
    Niestety, nie jest wydajny - trochę trzeba wypryskać, by zadziałał. Mi jedna butla wystarcza średnio na 4-5 aplikacji. I za to odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe, trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić magda_pi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Produkt całkiem przypadkowo trafił do mojej kosmetyczki, ale całkiem nieprzypadkowo do niej wróci Pierwsze, na co zwraca się uwagę, to bardzo przyjemny zapach.
    Kosmetyk spełnia swoją główną rolę - naprawdę odświeża włosy. Niczego więcej nie trzeba
    Poza tym jest wydajny.
    Ma jedną wadę-przy pryskaniu z bliska zostawia białe ślady, których ciężej się pozbyc niż u szamponów konkurencji.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić aardbei77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Chyba najlepszy z dotychczas wypróbowanych. Swoją rolę spełnia bez zarzutu: błyskawicznie odświeża, przywraca włosom przyzwoity wygląd, gdy nie mamy czasu na tradycyjne mycie, a nawet nadaje im lekką objętość. Ze względu na tę ostatnią właściwość często służy mi jako styling, ładnie odbija włosy od nasady, nie powodując przy tym puszenia oraz - co bardzo ważne - nie podrażnia wrażliwej skóry głowy.
    Naprawdę nie wiem o co chodzi, bo formułę ma identycznć jak Syoss Volume Lift, który okazał się okropny (nie tylko dla mnie, patrząc na rozkład wizażowych ocen) i niemal niemożliwy do wyczesania. A tutaj po dokładnym wtarciu i kilku ruchach szczotką biały pył staje się niewidoczny na ciemnych włosach, jedynie nieznacznie je matowi (nie można mieć wszystkiego). Efekt odświeżenia utrzymuje się przez cały dzień.
    Zapach w pierwszej chwili bardzo intensywny, ale przyjemny, pudrowo-kwiatowy, stopniowo słabnie, nie jest tak trwały i wszędobylski jak w suchym Fructisie.
    Atomizer rozpyla produkt równomiernym, rozproszonym strumieniem. Oczywiście trzeba aplikować z odpowiedniej odległości, by nie porobić białych kleksów. Przyjemnie chłodzi.
    Jedno zastrzeżenie: czasem wyrzuca z siebie więcej pudru, innym razem mniej lub prawie wcale, przez co słabiej odświeża, chociaż za każdym razem energicznie wstrząsam opakowaniem.
    Po tego typu produkty sięgam jedynie w sytuacjach awaryjnych lub traktuję jako pomoc przy stylizacji, także na wydajność nie narzekam. Jest OK.

Używam tego produktu od: ponad m-c
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Pierwszym moim suchym szamponem był zielony od Garniera, ten kupiłam po
    przeczytaniu pozytywnych opinii i okazało się, że jest fantastyczny, nie
    potrzebuję innego!

Normalnie włosy myję co trzy dni, nie mam żadnych problemów z
    przetluszczaniem, a tego typu produktu potrzebuję w sytuacjach
    awaryjnych, by szybko odświeżyć włosy.

+szampon świetnie odświeża nieswieze już włosy, gdy trzeba szybko wyjść,
    a nie ma czasu na mycie
    +cudownie unosi włosy u nasady, utrzymuje efekt ten do kilku godzin
    +nie skleja włosów
    +nie podrażnia skóry głowy, co jest bardzo ważne - nic nie swędzi, nie
    piecze
    +pachnie ładnie, jednak dość intensywnie
    +wygładza włosy u nasady
    +nie wysusza
    +łatwo go wyczesać - oczywiście jeśli psikniemy zbyt blisko, może być
    problem z jego usunięciem. Należy aplikować go z góry, ze sporej
    odległości, wtedy jest git
    +tani
    +wygodny w użyciu
    -średnio wydajny, ale dla mnie to nie jest wielki problem. Używam
    średnio zaraz w tygodniu.

Dla mnie świetny, innego mi nie trzeba.

Używam tego produktu od: Ponad mc
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze ze mna
  • Użwyam już 4 buteleczkę.
    Ze wszystkich przetestowanych przeze mnie suchych szamponów ma najlepszy zapach, nie zostawia (moim zdaniem - jestem blondynka) osadu.
    po syossie zielonym, czy isanie, klorane moi wspoldomownicy kazali mi sie psikac "tymi paskudztwami" na dworzu (w zimie trudno to wykonac).
    A tak serio naprawde porzadny, stsouje co 2gi dzien, dzieki temu moge myc wlosy troszke rzadziej, czasem używam go przed wyjściem, kiedy włosy są przyklapnięte.
    Na jakimś blogu czytała, ze powinno się sucy szampon stosować po umyciu, wysuszeniu włosów, zeby dłużej zachowały świeżość.
    Ja używam rano kiedy nie zdążyłam poprzedniego dnia umyć włosów, nawet nie muszę ic związywać w kucyk.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić lima15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle...
  • Kupiłam go jakiś miesiąc temu z czystej ciekawości rzucił mi się w oczy przy robieniu zakupów był na promocji i się skusiłam
    +cena kosztował 8zł
    +spełnia swoją funkcje i faktycznie widać że włosy są odświeżone
    +zapach mi nie przeszkadza dosyć szybko się ulatnia
    +szybka aplikacja

- trzeba z nim uważać bo łatwo go dać za dużo
    -małe opakowanie
    -słaba wydajność

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iwaosw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale ma też skutki uboczne.
  • Produkt działa, włosy są puszyste i nie widać, że nie pierwszej świeżości , ale:

-ma nieprzyjemny pudrowy zapach, który kojarzy mi się z jakąś starszą panią..
    -jest wybitnie mało wydajny;
    zostawia białe ślady, które nie zawsze dają się idealnie wetrzeć we włosy, które to wyglądają później trochę podejrzanie.

Raczej nie kupię go ponownie, poszukam czegoś lepszego.

Chcesz pochwalić Blawatek133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • puszyste i pachnące włosy
  • Mogę zdecydowanie polecić ten kosmetyk, świetny do zastosowania w nagłych przypadkach, unosi włosy i sprawia, że są puszyste i pachnące, i to nie tylko moja opinia
    Mały minus za wydajność - starcza na niezbyt długo. Szkoda też, że nie nabłyszcza włosów, ale w sumie nie takie jest jego zadanie. Jako odświeżacz się sprawdza i będę do niego wracać. Polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić B.atka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Moim zdaniem najlepszy z produktów tego typu - a próbowałam dwóch innych i niestety się nie sprawdziły. Przede wszystkim jako jedyny daje się wyczesać i wytrzeć ręcznikiem z ciemnych włosów i nie wyglądam potem jakbym nagle osiwiała lub posypała się mąką. Niezastąpiony w sytuacjach awaryjnych, gdy nie ma możliwości umycia włosów, np. na wyjeździe, a trzeba odświeżyć oklapłą fryzurę. Dodaje objętości i ładnie pachnie. Jedna wada - włosy stają się matowe.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Laurelindorenan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ci on!
  • Jestem od tego kosmetyku totalnie uzależniona.

Mam fryzurę typu "bob", z grzywką opadającą na twarz. Po całym dniu włosy z przodu są tłuste od dotykania dłonią, od twarzy, makijażu... Kiedy muszę gdzieś wyjść wieczorem potrzebuję jakoś się "ogarnąć" . Wtedy na pomoc przychodzi suchy szampon. Używam go także ba wyjazdach.

Szampon Shaumy jest wygodny w użyciu, pinie pachnie, włosy są po nim miękkie, lśniące, pachnące i pięknie się układają.

Ogromnym plusem jest to, że łatwo się wyczesuje z moich ciemnych włosów, nie zostawia białych śladów.

Próbowałam konkurencyjnych preparatów, ale Schauma jest najlepsza. Cena też zachęca.

Ma jeden minus - nie jest zbyt wydajny. Ale to nic

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić elianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieporozumienie
  • Szukałam słynnego Klorane jako mojego pierwszego suchego szamponu. W mojej dzielnicy akurat się skończył, ale był ten tani odpowiednik.

Zalety:
    + cena

Wady:
    - brak działania - próbowałam różnych sposobów aplikacji: pasmo po paśmie, całość, z bliska, z daleka - włosy były tak samo przetłuszczone jak przedtem, tylko bielsze - również po próbie wyczesania
    - zapach - na włosach czuć głównie alkohol w wysokim stężeniu, ładne (choć mocno męskie) nuty uwalniają się dopiero podczas zmywania (!) tego specyfiku
    - aerozol przy trzeciej aplikacji zaczął się zacinać (do przeżycia, ale i do odnotowania)
    - włosy były sztywne i niemiłe od aplikacji do umycia

Cała gwiazdka tylko za cenę (10 zł) - gdybym wydała na niego tyle, ile kosztuje Klorane, nieźle bym się wkurzyła.

Używam tego produktu od: kwiecień 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno, prawie całe i nie mam ochoty na więcej

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • Działa
  • Jest to bardzo fajny działający jak trzeba suchy szampon. Moim zdanem jest nieco lepszy od tego Batiste.

Plusy:
    +zapach - bardzo ładny, świeży, cytrusowy/zielono herbatowy :P bardzo mi się podoba, utrzymuje się na włosach
    +wygładza włosy, są mięciutkie i gładkie. Batiste nie dawał tego efektu
    +dostępność (w każdym Rossmannie)
    +/- działa - włosy są świeższe ale niestety nie jest to długotrwałe działanie po kilku godzinach włosy są znowu tłuste
    Minusy:
    - strasznie słabo wydajny - stracza na max 5-6 razy
    - niestety cięzko wyczesac, czesto pozostaje biały proszek na który już kilka razy zwrócono mi uwagę
    - cena ze względu na wydajnośc jest dość wysoka

Podsumowując jest to fajny szampon który naprawde działa i dość korzystnie wypada na tle popularnego Batiste. Myślę, że kupie go jeszcze raz jeśli nie znajde nic lepszgo, bo puki co w Polsce wybór suchych szamponów poniżej 20 zł jest słaby.
    Mimo wszytskich jego wad myśle, że warto wypróbowaćUżywam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: całe 2

Chcesz pochwalić jill1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spoko
  • Suchy szampon to moim zdaniem kosmetyk do stosowania w sytuacjach awaryjnych. Nic nie zastąpi normalnego mycia włosów. Jednak z powodu boomu na tego typu produkty postanowiłam spróbować.
    \nTen sprawdza się dość dobrze, nawet w przypadku znacznie przetłuszczonych włosów. Ważna jest jednak równomierna aplikacja. Używam go raz, maksymalnie dwa razy w tygodniu i niestety zauważyłam, że odrobinę wysusza włosy. Ale mam na to sposób, po użyciu szamponu od połowy ich długości lekko mocze je wodą i nakładam 2 kropelki olejku arganowego. Szampon posiada ładny, odświeżający zapach, który odczuwalny jest jeszcze chwilę po aplikacji.
    \nCo do wydajności to chyba nie jest tak najgorzej, po trzech tygodniach butelka nadal jest ciężka.
    \nNiezastąpiony przy wyjazdach pod namiot i innych ekstremalnych sytuacjach gdy nie ma jak umyć włosów. Polecam.

Chcesz pochwalić KitkaMalutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry
  • Mój pierwszy suchy szampon, zakupiony na sytuacje awaryjne, kiedy włosy potzrebuja odświeżenia a nie ma czasu na mycie.

Szampon sprawdza się dobrze, odświeża włosy, dodaje im nieco objętości, efekt utrzymuje się przez kilka godzin, a włosy nie wyglądają na przeciążone. Obawiałam się, że szampon zmatowi włosy zostawiając biały nalot na nich, ale tak się nie stało. Przeszkadzac może jedynie zbyt duszący zapach przy aplikacji, ale po kilkunastu minutach już nie czułam go na włosach.
    Nie powala też wydajnośc produktu, mnimo sporadycznego używania po miesiącu szampon się kończy.

plusy:
    + szybkie i dosyć trwałe odświeżenie
    + nie matowi włosów
    + brak obciążenia włosów

minusy:
    - nieco duszący zapach
    - mała wydajność

Chcesz pochwalić 2lilith3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia swoją role.
  • Jest to mój pierwszy suchy szampon, dlatego nie oceniam go na więcej niż 4 gwiazdki, ale bardzo mi sie spodobał.
    Zaletą jest to, że naprawdę natychmiastowo widocznie odświeża włosy i dodaje objętości. Dla mnie jest niezastąpiany kiedy kręce włosy lokówką, bo dzięki niemu moją fryzurę mogę nosić z 2-3 dni, więc włosy się tak nie niszczą.
    Minusem może być to , że gdy nim psikamy to jesteśmy naprawdę siwe Mi to jakoś bardzo nie przeszkadza, bo jestem ciemną blondynką i tego nie widać jak wmasuje szampon we włosy, ale nie wiem jak by się sprawdził na naprawde ciemnych włosach. Byc może trzeba by bardziej sie przylozyc do jego wyczesania, ale jak mówie, na moich włosach to nie jest problem.
    Podoba mi się też jego wydajność, bo starczył na około 10-12 aplikacji.

Ilość zużytych opakowań: 1, 150ml

Chcesz pochwalić _kasias za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry szampon w dobrej cenie
  • Kupiłam ten szampon w awaryjnej sytuacji, bo akurat był jednym jedynym suchym szamponem w drogerii a ja potrzebowałam ratunku. Naprawdę mile mnie zaskoczył.

Szampon przywrócił świeżość moim włosom. Efekt widoczny był szybko i naprawdę mnie zadowolił. Nie było "siwizny". Włosy były lekko zmatowione, ale który suchy szampon tego nie robi...

Do tego nie ma drażniącego zapachu. Przyjemnie się go używa. Lepszy jest tylko John Frieda...

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić Cloudberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Suchego szamponu używam tylko w nagłych przypadkach (jakieś nieplanowane wyjście, awaria kanalizacji, biwak w głuszy ze znajomymi). Akurat wtedy się sprawdza.
    Po dobrym wyczesaniu widać tylko trochę talku, mimo że mam włosy przefarbowane na brąz, to jakoś to nie razi.
    Zaraz po użyciu włosy są przyjemnie lekkie i praktycznie takie pozostają przez 2-3 godziny. Później zaczynają być coraz bardziej matowe i zaczyna mnie swędzieć skalp, ale co ciekawe włosy wyglądają jeszcze z dobrą godzinę lub dwie dobrze, po tym jak zacznie się swędzenie. Po tym czasie przychodzi gwałtowne pogorszenie i wyglądam jakbym nie myła włosów od kilku dni i jeszcze je skołtuniła. Moim zdaniem szampon nie nadaje się jako alternatywa dla mycia włosów, ale w nagłych przypadkach może nas poratować na kilka godzin.
    Szampon wystarczył mi na jakieś osiem lub dziewięć użyć. Jest bardzo niewydajny, ale spodziewałam się, że będzie jeszcze gorzej.
    Jeszcze go kupię, czuję się bezpieczniej gdy mam go w szafce.

Używam tego produktu od: jesieni 2012

Chcesz pochwalić Anetss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniaczek
  • Skusiłam się do jego kupna za sprawą niskiej ceny (1/3 ceny Klorane itp). Jest w miarę ok, gdyby nie jego niska wydajność mogłabym dać więcej gwiazdek. Jedno opakowanie starcza na niecały miesiąc przy sporadycznym stosowaniu. Ma ładny zapach, dobrze się wyczesuje, poręczne opakowanie i duża dostępność to jego główne atuty.

Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Darkotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Siwe włosy na zawołanie!
  • Lubię suche szampony, więc jak wyszedł jakiś nowy musiałam przetestować Ale się zawiodłam...

Cena w promocji jest ok. regularna za wysoka w porównaniu do wydajności. Uzywam suche szampony jak muszę i byłam w szku jak chyba po 3 czy 4 aplikacji się skończył!!! A uzywam tylko na kilka strategicznych miejsc na głowie i wyczesuje całośc.

Zapach średni. Trochę duszący.

Działanie to tragedia. Mam jasne blond włosy a po spryskaniu ich tym szamponem są dosłownie białe! Siwe! To produkt dobry do charakteryzacji... Ciężko to wyczesać! Do tego włosy są strasznie sztywne i matowe po nim. Okropnie wyglądają... Więc mimo wszytko cieszę się, że tak szybko się skończył...

Nie polecam. Są inne tańsze i dużo lepsze.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Vaneska_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Ten suchy szampon mile mnie zaskoczył, nie spodziewałam się takiego efektu po tak niskiej cenie!
    Spełnia swoje zadanie!
    + przywraca świeżość włosom,
    + blyskawiczne działanie,
    + ma niedrażniący zapach,
    + jest dość wydajny,
    + ma super cenę,
    + ładne opakowanie,
    + nie pozostawia białego pyłu na wlosach,
    + super prosto się wyczesuję,
    + długie działanie odświeżenia,
    + włosy nie są suche, zniszczone,
    Może z tym nabłyszczanie to juz przesadzili ale nie jest źle. Na samym początku troszke matowi ale po krótkim czasie wszystko wraca do normy. Włosy może nie są takie jak po umyciu normalnym i nie układaja się tak dobrze ale i tak szampon rewelacyjnie się spisuję w trudnych sytuacjach.
    Jest o wiele lepszy od Syoss'a.
    POLECAM!

Używam tego produktu od: doraźnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Roksia12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem nawet zadowolona
  • Jako suchy szampon idealnie się sprawdza. W mgnieniu oka odświeża moje włosy, pięknie je unosząc.

ZALETY:

- ergonomiczne opakowanie.
    - działanie zgodne z zaleceniami producenta,

WADY:

- zapach jest nie do zniesienia, mam ważenie, że moje włosy śmierdzą domestosem,
    - włosy są matowe, a wg. producenta mają być błyszczące.

Czy kupiłambym go ponownie?! Zdecydowanie NIE, bo nie mogę znieść tego smrodu.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić MiAsia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Kupiłam go, bo czasami nie mam czasu umyć głowy tradycyjnym szamponem. Muszę powiedzieć, że spisuje się dobrze.
    Ma ładny, ale trochę za mocny zapach, trzeba wietrzyć pomieszczenie podczas używania szamponu.
    Nie zostawia białych śladów na włosach, łatwo się go wyczesuje.
    Lekko podnosi włosy i odświeża. Efekt utrzymuje się kilka godzin.
    Mam wrażenie, że zbyt szybko się zużywa. Mógłby być wydajniejszy.
    Jak nie znajdę lepszego, to na pewno zostanę przy tym.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Chcesz pochwalić jowitazz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jego jakość pogarsza się wraz z kolejnymi użyciami
  • Plusy:
    - odświeża przy pierwszym użyciu
    - łatwo się wyczesuje
    - ładnie pachnie

Minusy:
    - nie odświeża przy kolejnych użyciach
    - bardzo mało wydajny
    - zbyt dużo wylatuje go na raz
    - cena

Po pierwszym zastosowaniu byłam nim zachwycona - włosy były odświeżone, puszyste, nie miały siwego nalotu. Natomiast wraz z kolejnymi użyciami był coraz gorszy - coraz mniej odświeżał, a z buteleczki zamiast białego płynu wylatywał przeźroczysty. Myślałam, że może za słabo nim potrząsam przed użyciem, ale mocniejszy wstrząs też nie pomagał. Potem miałam kolejną teorię - przy pierwszym użyciu zbyt słabo wstrząsnęłam, lecz nawet jeśli tak było to nie powinno mieć aż tak kolosalnych skutków. Kolejną sprawą jest wydajność - jedno opakowanie starcza na 5 użyć. Jak dla mnie to jakiś absurd. Gdyby był to mój pierwszy tego typu produkt to stwierdziłabym, że tak powinno być i już więcej takich specyfików nie kupiła, ale mam porównanie z moim poprzednim suchym szamponem którego wydajność była kilka razy większa. W tej sprawie winę ponosi między innymi automatizer z którego na raz wylatuje zbyt dużo kosmetyku. I w dodatku ta cena 13 zł za 5 użyć i tylko jedno spełniało obietnice producenta. Po prostu pieniądze wyrzucone w błoto.
    NIE POLECAM!

Chcesz pochwalić pajla21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Nie korzystałam z wielu suchych szamponów do tej pory. Mam wiec małe porównanie a wręcz znikome. Więc moja ocena jest taka. Dla moich włosów jest to produkt absolutnie niezbędny Faktycznie przedłuża świeżość włosów o ten jeden dzień. Przy czym jednak jest bardzo duszący wiec nie polecam stosować poza domem a i w domu co nie którym mocny duszący zapach szamponu przeszkadza, wiec za często stosować nie można chyba, że bardzo subtelnie. Ja czasem spryskuję tylko szczotkę. Więc uwaga jeszcze raz nie przesadzić z ilością!! Co do działania. Moje włosy przetłuszczają się codziennie. Więc jeśli sytuacja jest taka, że nie można umyć głowy, wystarczy spryskać suchym szamponem. Włoski są po nim miękkie, delikatne prawie jak po umyciu. Tylko ten duszący pudrowy zapach...ale chyba nie da się tego uniknąć. Produkt fajny, wydajny, tani. Jak uda mi się dostać w rossmanie to jeszcze kupię.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Pacieja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Kupiłam na próbę kiedy był w promocji za 9,99 w Rossmannie. Z racji nowości postanowiłam wypróbować. Z całą pewnością i z czystym sercem mogę polecić każdemu.

Plusy:
    - wydajność
    - ładnie pachnie
    - odświeża włosy
    - unosi włosy u nasady
    - łatwo go wyczesać
    - nie bieli włosów
    - ładne i estetyczne opakowanie
    - dostępność

Minusy:
    - brak

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?