Schwarzkopf, Schauma, Świeżość Bawełny, Suchy szampon do włosów

Powiększ Schwarzkopf, Schauma, Świeżość Bawełny, Suchy szampon do włosów

Zgłoszony przez nafiyqa

Prosty i szybki w użyciu suchy szampon do włosów przetłuszczających się The Cotton Schauma Fresh Spray. Włosy natychmiast po użyciu są czyste, a efekt świeżości utrzymuje się do 48h. Formuła z bawełny i wyciągów aloesowych pozwala usunąć nadmiar tłuszczu. Jest bardzo łagodny dla skóry głowy, ponieważ nie zawiera silikonu. Aplikacja produktu jest to bardzo łatwa. Oprócz zapewnienia świeżości wzmacnia włosy i nadaje im połysk oraz miękkość.
Zalety:
- zapewnia dodatkowy dzień świeżości,
- bez silikonów,
- do 48h efektu świeżości,
- polecany nawet do włosów bardzo tłustych.

Skład: Isobutane, Oryza Sativa Starch, Alcohol Denat., Butane, Propane, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol.

Cena: ok. 12zł / 150ml

• Jestem nieco rozczarowana
  • Produkt sam w sobie nie jest zły, ale w połowie opakowania zepsuł się mechanizm i po naciśnięciu "pompki" (nie wiem jak to nazwać w przypadku sprayu) nie leciało już nic...

+ cena
    + dostępność
    + działanie było ok, bez szału
    + mały format

? wydajność - nie jestem w stanie ocenić

- zepsuty mechanizm

Szampon nie był zły, ale jakoś nie mam ochoty do niego wracać...

Używam tego produktu od: sporadycznie od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić mlle_chloe za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Suchy szampon Schauma sprawdza się u mnie rewelacyjnie. Doskonale odświeża włosy, nie tworzy 'siwego' osadu na włosach, a co najważniejsze - skóra głowy mnie po nim nie swędzi i nie piecze tak, jak dzieje się to w przypadku innego kosmetyku tego typu, również zrecenzowanego przeze mnie na Wizażu Za produkt w promocji zapłaciłam niecałe 10zł i jestem o niebo bardziej zadowolona z Schaumy "świeżość bawełny", niż z wiśniowego Batiste. Polecam Schaumę!

Używam tego produktu od: od lipca 2014r.
    Ilość zużytych opakowań: używam 1 op.

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • +cena na promocji bardzo fajna
    +długo utrzymuje się na włosach
    + brak siwego blasku
    +wydajny

-mała pojemność

Mój typ ! jeśli chodzi o suche szampony jednak będę testować dalej !

Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić dzonny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatny
  • Kosmetyk przydatny na co dzień. Na pewno w awaryjnych sytuacjach uratuje nasze włosy. Nie testowałam innych suchych szamponów, ale ten sprawdza się całkiem nieźle, wyraźnie odświeża, włosy nie wyglądają na tak przetłuszczone. Oczywiście suchy szampon nie zastąpi ich umycia, ale zawsze lepiej go użyć niż straszyć ludzi tłustymi włosami gdy szybko musimy wyjść z domu .

Używam tego produktu od: ok. roku, sporadycznie
    Ilość zużytych opakowań: 1x150ml w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Meridi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły
  • Szampon ten faktycznie działa, odświeża włosy, ma przyjemny, nie duszący zapach, łatwo się wyczesuje.
    Co do minusów to przede wszystkim wydajność - chociaz uzywam go raz na dwa, trzy dni to po 2 tygodniach juz go prawie nie ma. Na taką wydajność jest zdecydowanie za drogi. Podobne efekty daję suchy szampon Isana, a jest o połowę tańszy.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić natalka09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Szampon suchy z Schaumy był pierwszym kosmetykiem tego typu, który kupiłam. I jakoś nie do końca wierzyłam w jego działanie - jakim cudem to ma działać? No ale działa i nieraz ratował mnie z opresji, kiedy musiałam ratować lekko nieświeże włosy...
    Ma całkiem przyjemny zapach, choc po aplikacji i tak wychodze z łazienki Robi to, co ma robić, ekspresowo poprawia fryzurę.
    Niestety, nie jest wydajny - trochę trzeba wypryskać, by zadziałał. Mi jedna butla wystarcza średnio na 4-5 aplikacji. I za to odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe, trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić magda_pi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Produkt całkiem przypadkowo trafił do mojej kosmetyczki, ale całkiem nieprzypadkowo do niej wróci Pierwsze, na co zwraca się uwagę, to bardzo przyjemny zapach.
    Kosmetyk spełnia swoją główną rolę - naprawdę odświeża włosy. Niczego więcej nie trzeba
    Poza tym jest wydajny.
    Ma jedną wadę-przy pryskaniu z bliska zostawia białe ślady, których ciężej się pozbyc niż u szamponów konkurencji.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić aardbei77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Chyba najlepszy z dotychczas wypróbowanych. Swoją rolę spełnia bez zarzutu: błyskawicznie odświeża, przywraca włosom przyzwoity wygląd, gdy nie mamy czasu na tradycyjne mycie, a nawet nadaje im lekką objętość. Ze względu na tę ostatnią właściwość często służy mi jako styling, ładnie odbija włosy od nasady, nie powodując przy tym puszenia oraz - co bardzo ważne - nie podrażnia wrażliwej skóry głowy.
    Naprawdę nie wiem o co chodzi, bo formułę ma identycznć jak Syoss Volume Lift, który okazał się okropny (nie tylko dla mnie, patrząc na rozkład wizażowych ocen) i niemal niemożliwy do wyczesania. A tutaj po dokładnym wtarciu i kilku ruchach szczotką biały pył staje się niewidoczny na ciemnych włosach, jedynie nieznacznie je matowi (nie można mieć wszystkiego). Efekt odświeżenia utrzymuje się przez cały dzień.
    Zapach w pierwszej chwili bardzo intensywny, ale przyjemny, pudrowo-kwiatowy, stopniowo słabnie, nie jest tak trwały i wszędobylski jak w suchym Fructisie.
    Atomizer rozpyla produkt równomiernym, rozproszonym strumieniem. Oczywiście trzeba aplikować z odpowiedniej odległości, by nie porobić białych kleksów. Przyjemnie chłodzi.
    Jedno zastrzeżenie: czasem wyrzuca z siebie więcej pudru, innym razem mniej lub prawie wcale, przez co słabiej odświeża, chociaż za każdym razem energicznie wstrząsam opakowaniem.
    Po tego typu produkty sięgam jedynie w sytuacjach awaryjnych lub traktuję jako pomoc przy stylizacji, także na wydajność nie narzekam. Jest OK.

Używam tego produktu od: ponad m-c
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Pierwszym moim suchym szamponem był zielony od Garniera, ten kupiłam po
    przeczytaniu pozytywnych opinii i okazało się, że jest fantastyczny, nie
    potrzebuję innego!

Normalnie włosy myję co trzy dni, nie mam żadnych problemów z
    przetluszczaniem, a tego typu produktu potrzebuję w sytuacjach
    awaryjnych, by szybko odświeżyć włosy.

+szampon świetnie odświeża nieswieze już włosy, gdy trzeba szybko wyjść,
    a nie ma czasu na mycie
    +cudownie unosi włosy u nasady, utrzymuje efekt ten do kilku godzin
    +nie skleja włosów
    +nie podrażnia skóry głowy, co jest bardzo ważne - nic nie swędzi, nie
    piecze
    +pachnie ładnie, jednak dość intensywnie
    +wygładza włosy u nasady
    +nie wysusza
    +łatwo go wyczesać - oczywiście jeśli psikniemy zbyt blisko, może być
    problem z jego usunięciem. Należy aplikować go z góry, ze sporej
    odległości, wtedy jest git
    +tani
    +wygodny w użyciu
    -średnio wydajny, ale dla mnie to nie jest wielki problem. Używam
    średnio zaraz w tygodniu.

Dla mnie świetny, innego mi nie trzeba.

Używam tego produktu od: Ponad mc
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze ze mna
  • Użwyam już 4 buteleczkę.
    Ze wszystkich przetestowanych przeze mnie suchych szamponów ma najlepszy zapach, nie zostawia (moim zdaniem - jestem blondynka) osadu.
    po syossie zielonym, czy isanie, klorane moi wspoldomownicy kazali mi sie psikac "tymi paskudztwami" na dworzu (w zimie trudno to wykonac).
    A tak serio naprawde porzadny, stsouje co 2gi dzien, dzieki temu moge myc wlosy troszke rzadziej, czasem używam go przed wyjściem, kiedy włosy są przyklapnięte.
    Na jakimś blogu czytała, ze powinno się sucy szampon stosować po umyciu, wysuszeniu włosów, zeby dłużej zachowały świeżość.
    Ja używam rano kiedy nie zdążyłam poprzedniego dnia umyć włosów, nawet nie muszę ic związywać w kucyk.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić lima15 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij