Eucerin, DermoPurifyer, Krem aktywny na noc

Powiększ Eucerin, DermoPurifyer, Krem aktywny na noc

Zgłoszony przez marcia1990

Aktywny krem na noc wspomaga regeneracją skóry poprzez dostarczenie kwasu mlekowego. Kwas mlekowy ma działanie keratolityczne i tym samym komedolityczne, co oznacza, że rozpuszcza on zrogowaciały czop, otwierając tym samym zaskórniki - przeciwdziałając zakłóceniom rogowacenia ujść mieszków włosowych. Umożliwia to lepszy przepływ nadmiaru sebum.
Zalety:
- skutecznie przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości i zmian trądzikowych,
- skutecznie matuje i poprawia wygląd skóry,
- zapewnia skórze odpowiednie nawilżanie,
- normalizuje produkcję łoju, działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie,
- niekomedogenny (nie zatyka porów),
- beztłuszczowy, nie zawiera substancji zapachowych i parabenów,
- lekka formuła zapewnia szybkie wchłanianie,
-nie powoduje interakcji z powszechnie stosowanymi lekami przeciwtrądzikowymi.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Sorbitan stearate, Lactic Acid, Panthenol, PEG-150 Distearate, Bisabolol, Serine, Glycine, Lecithin, Alanine, Xanthan Gum, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Parfum, CI 77891.

Cena: ok. 50zł / 50ml

• Polecam
  • Rewelacyjny krem do pielęgnacji skóry z niedoskonałościami. Ze swojej strony mogę opowiedzieć jedynie o pozytywnych cechach tego produktu ponieważ tylko takie poznałam. Krem jest lekki bardzo szybko się wchłania, nie obciąża skóry nadaje jej przyjemną w dotyku miękkość. Polecam ten krem ponieważ skóra po nim jest zdrowsza.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić CrazyViola za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• skuteczny krem
  • Wydaje mi się że jest skuteczny krem. Lekki, łatwo się wchłania, a skóra po jego nałożeniu nie błyszczy się. Ujędrnia skórę i poprawia owal twarzy. Kremy tej serii maja bardzo przyjemna konsystencję. Kupuje te kremy, bo wydaje mi się, że są skuteczne. Poleciłam kremy tej firmy innym osobom i są bardzo z nich zadowolone.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić MissurTeaser za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Krem na noc bezzapachowy o działaniu wyrównującym pracę gruczołów łojowych. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania do całkowitego matu przez co skóra jest nieco tępa w dotyku. Na drugi dzień po zmyciu twarzy płynem micelarnym, buzia jest miękka i lekko rozjaśniona. Nie zapycha i nie podrażnia.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Flircia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mojej cery bardzo dobry
  • po przeczytaniu chyba wszystkich dostępnych opinii na wizażu, blogach i portalach o kosmetykach troszkę się wahałam czy go kupić, ponieważ jednak postanowiłam wypróbować całą serię dermopurifyer kupiłam kremik na allegro i nie żałuje, kremik jak dla mojej cery jest znakomity, nie zauważyłam żadnego wysypu, nie podrażnia, jest o wiele wydajniejszy niż krem z tej samej serii na dzień kojący, wystarczy naprawdę nieduża kropla kremu i cała buzia oraz część szyi (tam czasami coś mi wyskoczyło) jest porządnie obsmarowana.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Gabi840 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla tłustej cery świetny
  • moja cera: tłusta, trądzikowa, zaczerwieniona
    Używam go każdej nocy, chyba że robię peeling, wtedy nakładam coś bardziej nawilżającego. Zauważyłam zdecydowaną poprawę stanu skóry. Wyprysków jest dużo mniej. Ładnie matuje, chociaż na całą noc nie starczy. Tubka wystarcza mi trochę na ponad dwa miesiące. Nie zmniejsza trwałych zaczerwienień, ale też nie uczula, wypieki tymczasowe z podrażnienia znikają.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: całe

Chcesz pochwalić AnitaTi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dać mu działać
  • Szczerze mówiąc po 2 tygodniach użytkowania, sądziłam że wyrzucę krem do kosza, jednakże postanowiłam że go skończę i jakie było moje zdziwienie, po około 20 dniach stosowania, skóra zdecydowanie się poprawiła. Krem rzeczywiście sprawił na początku wysyp na twarzy, ale może było to spowodowane tym że tak ma działać, po 3/4 tygodniach buzia jest gładka i bez zaskórników. Polecam spróbować przez dłuższy czas jak w moim przypadku może wam również pomoże.

Chcesz pochwalić OlkaDemolka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry do bólu
  • Jak czytam niektóre komentarze to zastanawiam się czy miałyśmy ten sam produkt Aktualnie ten produkt jest bardzo dobry, ogólnie podchodzą mi bardzo kosmetyki z tej firmy, nie wiem może to kwestia mojej skóry, ale wróćmy do recenzji.

-zapobiega powstawaniu porów oraz zaskórników
    -jest lekki i cudownie się rozsmarowuje
    -nawilża średnio, ale tego nie oczekiwałam od niego
    -na szczęście skóra nie jest tłusta, czego nienawidzę w podobnych produktach
    -no i największy plus, genialnie czyści malutkie pryszcze na twarzy, przez co po dwóch, trzech dniach skóra jest gładziutka

Ja osobiście polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić LittleLolita87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem skąd te komenatarze, jest naprawdę dobry
  • dostałam w zestawie z żelem i kremem na dzień w aptece, sama bym go nie kupiła. wziełam cały zestaw w ciemno, przyszłam do domu włączyłąm wizaż.pl żeby poczytać co kupiłam no i szok! po przeczytaniu recenzji nawet nie chciało mi się go używać bo się bałam leżał sobie chyba z3 tyg nieruszony, zraziłam się tym bardziej po tym co nawyczyniał krem na dzień z tej serii, naprawdę się bałam ale któregoś wieczoru nie wiedziałam co nałożyć na twarz, z reguły na zamianę daję maść na trądzik a następną noc coś nawilżającego ale jakoś mnie tchnęło i użyłam tego kremu. no i tu zaskoczenie! krem nie jest wcale taki zły jak tu go opisano (gorszy jest ten dzień krem z piekła rodem który btw ma niezłe recenzje..)

Ja widzę w nim same PLUSY:
    + rano po przebudzeniu buźka się nie świeci, nie błyszczy, nie jest tłusta
    + nie ma żadnych niespodzianek
    + czasem jak przypadkiem zajade kremem w okolice oczu to nie podrażnia nie piecze ani nic
    + nie jest zaczerwieniona a wręcz nawet jakby zamtowiona jakby krem się całkowicie wchłanął
    + zauważyłam poprawę stanu cery, jest zdecydowanie bardziej zmatowiona a przy tym nie ma suchych skórek, strefa T jest wyciszona
    + po porannym myciu twarzy nie mam wrażenia że coś zmywam, że coś tam się lepi i muszę to zmyć wręcz przeciwnie - poranna toaleta bardziej służy odświeżeniu niż oczyszeniu po kremie na noc (czasami miewałam takie uczucnie, nienawdzię tego)
    + w opisie jest że krem "nie powoduje interakcji z powszechnie stosowanymi lekami przeciwtrądzikowymi" i to jest prawda, wiele kremów wytwarza taką interakcję, skóra sie wtedy czerwieni, łuszczy i przede wszystkim swędzi a ja jak pisałam wcześniej używam Duac który jest dość mocny i tu zostały spełnione obietnice producenta a ciężko jest znaleźć taki krem !!!

no muszę przyznać że jeżeli dalej tak pójdzie to zostanę z tym kremem na dłużej, napewno na czas letni go nie zmienię. Wg mnie jest naprawdę warty polecenia, jak widać czasem trzeba się przekonać na własnej skórze. POLECAM

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patrznamnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Po zastosowaniu mało ciekawego kremu na dzień z tej samej serii byłam ciekawa kremu na noc. Beztłuszczowa formuła jest ciekawą innowacją, gdyż zwykle kremy na noc z kwasami są dość ciężkie i błyszczą się. Tu jest odwrotnie - krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, wręcz matuje twarz (paradoksalnie lepiej niż krem na dzień!).
    Z moją twarzą jednak zrobił niewiele. Nie wygląda ona ani lepiej, ani gorzej. Oczyszczanie porów to tylko reklama z ulotki, wygładzenie skóry również. Działa łagodnie i nie pogarsza stanu cery, niemniej cudów żadnych po tym preparacie nie spodziewajcie się. Mi zależało przede wszystkim na ograniczeniu świecenia się twarzy i uzupełnianiu pielęgnacji podczas snu, jednak efekty działania tego kremu są po prostu znikome. Niedoskonałości wciąż wyskakują, a seboregulacja jest żadna. Na szczęście lekko nawilża i nie przesusza, co jednak nie jest główną rzeczą, którą ten krem powinien robić.
    Cena nieadekwatna do jakości, a paraben w składzie dyskwalifikuje ten krem jako dermokosmetyk. Średnio wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić essinia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawia stan skóry trądzikowej
  • Od wielu lat walczę z trądzikiem i używałam naprawdę wielu różnych kosmetyków specjalistycznych.
    \nTen krem akurat w moim przypadku zdecydowanie poprawił stan skóry. Już po około tygodniu regulrnego stosowania skóra w widoczny sposób wyładniała - stała się gładsza, zaczęły znikać nierówności i drobne krostki a przy tym dobrze nawilżył i uelastycznił skórę.
    \n
    \nPo odstawieniu niestety zmiany wróciły, ale to przecież nie lek.

Minusem może być nieco sztuczny i drażniący zapach, który jednak szybko się ulatnia ze skóry.

Chcesz pochwalić PanoramicEyes za czytelną i pomocną recenzję?