Eucerin, DermoPurifyer, Krem aktywny na noc

Powiększ Eucerin, DermoPurifyer, Krem aktywny na noc

Zgłoszony przez marcia1990

Aktywny krem na noc wspomaga regeneracją skóry poprzez dostarczenie kwasu mlekowego. Kwas mlekowy ma działanie keratolityczne i tym samym komedolityczne, co oznacza, że rozpuszcza on zrogowaciały czop, otwierając tym samym zaskórniki - przeciwdziałając zakłóceniom rogowacenia ujść mieszków włosowych. Umożliwia to lepszy przepływ nadmiaru sebum.
Zalety:
- skutecznie przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości i zmian trądzikowych,
- skutecznie matuje i poprawia wygląd skóry,
- zapewnia skórze odpowiednie nawilżanie,
- normalizuje produkcję łoju, działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie,
- niekomedogenny (nie zatyka porów),
- beztłuszczowy, nie zawiera substancji zapachowych i parabenów,
- lekka formuła zapewnia szybkie wchłanianie,
-nie powoduje interakcji z powszechnie stosowanymi lekami przeciwtrądzikowymi.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Sorbitan stearate, Lactic Acid, Panthenol, PEG-150 Distearate, Bisabolol, Serine, Glycine, Lecithin, Alanine, Xanthan Gum, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Parfum, CI 77891.

Cena: ok. 50zł / 50ml

• Krem wielkie nic
  • To chyba mój najgorszy krem do twarzy wszechczasów. Kupiłam go w zestawie z żelem do mycia twarzy, w dodatku była promocja na dermokosmetyki, więc zapłaciłam za dwa produkty niewiele ponad 40 zł. Ta promocyjna cena, to chyba jedyny plus tego zakupu...
    Miał być to krem aktywny, ale nie zrobił NIC. NIC, czyli "wysypywał nowe pryszcze" i nic dalej. Liczyłam, że coś dalej będzie działał, wypryski pojawiały się, goiły się długo i to chyba raczej mojej dopełniającej pielęgnacji poza tym kremem.
    Opakowanie jest moim zdaniem, drugim plusem kremu. Jest ładne minimialistyczne, łatwo się z niego korzysta. Jeśli chodzi o zapach, to mnie porczątkowo on odrzucał na kilometr, potem się przyzywyczaiłam do tej nieprzyjemnej woni. Wydajność całkiem dobra, tylko na co ona, skoro krem nic nie daje?
    Absolutnie nie polecam, zbędny wydatek.

Chcesz pochwalić marni za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbędny produkt
  • nie odblokowuje porów, anie nie zapobiega powstawaniu zaskórników (inne produkty z dodatkiem kwasów to czyniły w moim przypadku)
    nie jest lekki- konsystencja jest raczej toporna, zostawia ciężką warstwę po aplikacji (jak niektóre filtry); trochę też bieli jak one przy aplikacji!
    szybko się rozsmarowuje
    nie zauważyłam poprawy stanu skóry jak twierdzi producent
    słabo nawilża (z lekko odwodnioną skórą nie daje rady)
    estetyczne, płaskie opakowanie
    dobra konsystencja, nie rzadka białego kremu
    skóra nie jest tłusta i świecąca po aplikacji, a zmatowiona z wspomnianą już ciężką, białą warstwą
    nie nasilił zmian
    rzeczywiście nie czuć żadnej tłustości, więc myślę, że prawdą jest iż jest beztłuszczowy jak napisał producent
    skład bardzo przyjemny dla cer tradzikowych

W moim przypadku jest to produkt zbędny.Jako zamiennik kosmetyków z kwasem nie polecam- tutaj po odstawieniu 5% toniku z kwasem migdałowym i acne derm moja skóra szybko się zanieczyściła (do czego ma tendencję)... Czytając poniższe komentarze, zastanawiam się czy owe "zapchanie" to nie jest efekt po prostu niestosowania dobrych produktów z kwasami przy cerze jak moja (skłonna do zanieczyszczania)...?

Ten produkt w moim przypadku nie wpłynął na regulację rogowacenia ujść mieszków włosowych.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Agnieszka987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 12 raz(y)
  • Aktywny
  • + Świetnie matuje, choć nie jest to efekt, jakiego spodziewałabym się po kremie na noc, raczej skutek uboczny.
    + + Wydajny, dobrze sie rozprowadza, szybko wchłania, ale pozostaje na twarzy cienkim filmem.
    + + + Nie podrażnia, nie zapycha, nie zaognia stanów zapalnych, nie wysusza, nie piecze w oczy.
    + + + + Zwęża pory, redukuje niedoskonałości, zapobiega powstawaniu nowych.
    - Cena.
    - - Nie nawilża ani nie odżywia, czego zresztą nie ma robić, więc na suche partie cery mieszanej nie powinno się go nakładać.

Używam tego produktu od: pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: 1 / 50 ml

Chcesz pochwalić Malla za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mojej cery bardzo dobry
  • po przeczytaniu chyba wszystkich dostępnych opinii na wizażu, blogach i portalach o kosmetykach troszkę sie wahałam czy go kupić, poniewaz jednak postanowiłam wypróbować całą serię dermopurifyer kupiłam kremik na allegro i nie żałuje, kremik jak dla mojej cery jest znakomity, nie zauważyłam żadnego wysypu, nie podrażnia, jest o wiele wydajniejszy niż krem z tej samej serii na dzień kojący, wystarczy naprawde nieduża kropla kremu i cała buzia oraz częśc szyi (tam czasami cos mi wyskoczyło) jest porządnie obsmarowana, za zestaw 5 kosmetyków zapłaciłam na allegro ponad 200 zł ale warto było, krem wydaje mi się ma działanie matujące co na noc akurat nie jest efektem niezbędnym ale chyab miłym akcentem, wczesniej używając kosmetyków do cery trądzikowej zauważałam poprawe niestety do tego dochodziło mocne wysuszenie buzi, w przypadku tego kremu działanie jest aktywne ale i delikatne

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić monika1983k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Nieporozumienie
  • Ponieważ wszystko musze przetestować, to i on wpadł mi w ręce... zupełnie niepotrzebnie Krem wg mnie jest nieco zmienioną wersją wczesniejszego kremu-żelu który niezbyt przypadł mi do gustu. Więc:

+ nie przesuszał mi skóry
    + przyjemny zapach
    + robił odrazu po nałożeniu efekt "photoshop" - piękny mat i wogóle

- z efektem photoshopa(na noc zupełnie nie potrzebnym) szło też uczucie maski na twarzy
    - mam wrażenie, że zapychał
    - nic nie robił z istniejącymi niedoskonałościami
    - cena w większości aptek poraża(jak na taką jakość)

Szkoda pieniędzy, miewałam 5x tańsze kremy które były wg mnie lepsze.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego - reszta poszła w dobre ręce

Chcesz pochwalić oggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Mam cerę mieszaną z licznymi zaskórnikami i częstymi niespodziankami. Nie oczekuję cudów ale ten krem nie robi dla mojej twarzy kompletnie nic dobrego. Dostrzegałam poprawę przez pierwsze 2-3 tyg stosowania a potem było już tylko gorzej.

minusy:
    -niedoskonałości i zmiany trądzikowe jak często powstawały tak powstają
    -mam wrażenie że zapycha
    -kiepsko się wchłania, średnio przyjemny w aplikacji
    -rano twarz świeci się dosyć mocno czego nie doświadczam nie nanosząc żadnego kremu na noc
    -nie zauważyłam żadnego działania na już istniejące zmiany, brak działania przeciwzapalnego, mam wrażenie że bez niego wszystko znikało i goiło się lepiej

plusy:
    -wydajny mocno, przy codziennym stosowaniu na noc mam go już 5 miesięcy. chociaż przy tylu minusach to średnia zaleta
    -nie wysusza

Chcesz pochwalić Izia_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie lepszy niż krem na dzień z tej serii
  • Zdziwiły mnie poniższe negatywne recenzje, bo wg mojej oceny, krem jest zdecydowanie lepszy niż odpowiednik na dzień tej samej marki.
    Plusy:
    +chociaż nie ma pompki, ma tubkę z dosyć wygodnym aplikatorem
    +treściwy, solidnie matowił przez co czasami wolałam go nałożyć na dzień-nie rolował się pod makijażem
    +nie wysuszał
    Minusy:
    -w zasadzie nie zrobił nic
    -mniej wydajny niż krem na dzień,stosowałam ok.2 mcy,dlatego cena regularna budzi moje wątpliwości, ale oba produkty kupiłam na przecenie
    -jestem zdecydowaną fanką pompek w kremach, więc to mogłoby się zmienić
    Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić Laalka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapycha niestety
  • Potrzebowałam czegoś złuszczającego ale i nawilżającego na noc. Padło na ten krem. Tragiczny nie jest ale...

Plusy:
    -wydajny
    -ładnie złuszcza
    -matuje
    -nie podrażnia
    -szybko się wchłania
    -cena

Minusy:
    -wysusza
    -nie nawilża
    -nie widzą zmniejszenia zmian trądzikowych
    -niestety zatyka pory

W sumie oprócz przesuszenia skóry ( miał nawilżać ) dużych zmina na plus nie zauważyłam, więc szkoda kasy lepiej poszukać czegoś innego, działającego

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić aniyam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Ten aktywny krem na noc bardzo pogorszył stan mojej cery - spowodował wysyp za wysypem. Po aplikacji skóra jest rano przetluszczona i zapchana. W momencie rozpoczęcia stosowania była już wyleczona i wyglądała ładnie
    Myślałam że to przejściowe, że cera musi się oczyścić.
    Mineły prawie 3 miesiące regularnego stosowania i jest coraz gorzej...
    Szkoda pieniędzy i czasu na ponowne leczenie.

Używam tego produktu od: prawie 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 op - 50 ml

Chcesz pochwalić anchelita za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij