Eucerin, DermoPurifyer, Krem aktywny na noc

Powiększ Eucerin, DermoPurifyer, Krem aktywny na noc

Zgłoszony przez marcia1990

Aktywny krem na noc wspomaga regeneracją skóry poprzez dostarczenie kwasu mlekowego. Kwas mlekowy ma działanie keratolityczne i tym samym komedolityczne, co oznacza, że rozpuszcza on zrogowaciały czop, otwierając tym samym zaskórniki - przeciwdziałając zakłóceniom rogowacenia ujść mieszków włosowych. Umożliwia to lepszy przepływ nadmiaru sebum.
Zalety:
- skutecznie przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości i zmian trądzikowych,
- skutecznie matuje i poprawia wygląd skóry,
- zapewnia skórze odpowiednie nawilżanie,
- normalizuje produkcję łoju, działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie,
- niekomedogenny (nie zatyka porów),
- beztłuszczowy, nie zawiera substancji zapachowych i parabenów,
- lekka formuła zapewnia szybkie wchłanianie,
-nie powoduje interakcji z powszechnie stosowanymi lekami przeciwtrądzikowymi.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Sorbitan stearate, Lactic Acid, Panthenol, PEG-150 Distearate, Bisabolol, Serine, Glycine, Lecithin, Alanine, Xanthan Gum, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Parfum, CI 77891.

Cena: ok. 50zł / 50ml

• nie wiem skąd te komenatarze, jest naprawdę dobry
  • dostałam w zestawie z żelem i kremem na dzień w aptece, sama bym go nie kupiła. wziełam cały zestaw w ciemno, przyszłam do domu włączyłąm wizaż.pl żeby poczytać co kupiłam no i szok! po przeczytaniu recenzji nawet nie chciało mi się go używać bo się bałam leżał sobie chyba z3 tyg nieruszony, zraziłam się tym bardziej po tym co nawyczyniał krem na dzień z tej serii, naprawdę się bałam ale któregoś wieczoru nie wiedziałam co nałożyć na twarz, z reguły na zamianę daję maść na trądzik a następną noc coś nawilżającego ale jakoś mnie tchnęło i użyłam tego kremu. no i tu zaskoczenie! krem nie jest wcale taki zły jak tu go opisano (gorszy jest ten dzień krem z piekła rodem który btw ma niezłe recenzje..)

Ja widzę w nim same PLUSY:
    + rano po przebudzeniu buźka się nie świeci, nie błyszczy, nie jest tłusta
    + nie ma żadnych niespodzianek
    + czasem jak przypadkiem zajade kremem w okolice oczu to nie podrażnia nie piecze ani nic
    + nie jest zaczerwieniona a wręcz nawet jakby zamtowiona jakby krem się całkowicie wchłanął
    + zauważyłam poprawę stanu cery, jest zdecydowanie bardziej zmatowiona a przy tym nie ma suchych skórek, strefa T jest wyciszona
    + po porannym myciu twarzy nie mam wrażenia że coś zmywam, że coś tam się lepi i muszę to zmyć wręcz przeciwnie - poranna toaleta bardziej służy odświeżeniu niż oczyszeniu po kremie na noc (czasami miewałam takie uczucnie, nienawdzię tego)
    + w opisie jest że krem "nie powoduje interakcji z powszechnie stosowanymi lekami przeciwtrądzikowymi" i to jest prawda, wiele kremów wytwarza taką interakcję, skóra sie wtedy czerwieni, łuszczy i przede wszystkim swędzi a ja jak pisałam wcześniej używam Duac który jest dość mocny i tu zostały spełnione obietnice producenta a ciężko jest znaleźć taki krem !!!

no muszę przyznać że jeżeli dalej tak pójdzie to zostanę z tym kremem na dłużej, napewno na czas letni go nie zmienię. Wg mnie jest naprawdę warty polecenia, jak widać czasem trzeba się przekonać na własnej skórze. POLECAM

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patrznamnie za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• bez rewelacji
  • Po zastosowaniu mało ciekawego kremu na dzień z tej samej serii byłam ciekawa kremu na noc. Beztłuszczowa formuła jest ciekawą innowacją, gdyż zwykle kremy na noc z kwasami są dość ciężkie i błyszczą się. Tu jest odwrotnie - krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, wręcz matuje twarz (paradoksalnie lepiej niż krem na dzień!).
    Z moją twarzą jednak zrobił niewiele. Nie wygląda ona ani lepiej, ani gorzej. Oczyszczanie porów to tylko reklama z ulotki, wygładzenie skóry również. Działa łagodnie i nie pogarsza stanu cery, niemniej cudów żadnych po tym preparacie nie spodziewajcie się. Mi zależało przede wszystkim na ograniczeniu świecenia się twarzy i uzupełnianiu pielęgnacji podczas snu, jednak efekty działania tego kremu są po prostu znikome. Niedoskonałości wciąż wyskakują, a seboregulacja jest żadna. Na szczęście lekko nawilża i nie przesusza, co jednak nie jest główną rzeczą, którą ten krem powinien robić.
    Cena nieadekwatna do jakości, a paraben w składzie dyskwalifikuje ten krem jako dermokosmetyk. Średnio wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić essinia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawia stan skóry trądzikowej
  • Od wielu lat walczę z trądzikiem i używałam naprawdę wielu różnych kosmetyków specjalistycznych.
    \nTen krem akurat w moim przypadku zdecydowanie poprawił stan skóry. Już po około tygodniu regulrnego stosowania skóra w widoczny sposób wyładniała - stała się gładsza, zaczęły znikać nierówności i drobne krostki a przy tym dobrze nawilżył i uelastycznił skórę.
    \n
    \nPo odstawieniu niestety zmiany wróciły, ale to przecież nie lek.

Minusem może być nieco sztuczny i drażniący zapach, który jednak szybko się ulatnia ze skóry.

Chcesz pochwalić PanoramicEyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się czegoś innego.
  • Nic ciekawego, a miało być tak pięknie. To nie jest krem dla osób z problemami trądzikowymi. To jest tłusty krem nawilżający. Tylko jakbym chciała kupić krem nawilżający to bym nie wydała na niego 50 zł. Przekłamanie. Używam innych kosmetyków z serii Eucerin Dermo Purifyer dlatego zawierzyłem marce i kupiłam także ten produkt, by moja skóra miała kompleksową pielęgnację zarówno w dzień jak i w nocy. Zawiodłam się. Nie twierdzę, że jest to zły produkt, ale rozminęłam się z nim w oczekiwaniach. Krem miał regulować pracę gruczołów łojowych, odblokowywać pory, przeciwdziałać powstawaniu niedoskonałości, działać przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Nie zrobił ani jednej rzeczy z wyżej wymienionych. Piszą, że skutecznie matuje i poprawia wygląd skóry? Przepraszam ale jak tłusty krem ma matowić skórę? Mnie w szkole kosmetycznej uczyli co innego. A zapach? Jak coś jest bezzapachowe to nie pachnie, a on jest perfumowany. Zapach jest akurat ładny, ale miało go nie być. Lekka formuła sprawia, że się szybko wchłania. Kolejna bzdura. Po nałożeniu błyszczę się jak po oliwie, a rano mam tłustą skórę jakbym się tą oliwą oblała. Dla skóry wysuszonej i matowej to on jest rewelacyjny. Ale ja mam trądzik i skórę mieszaną. Pomyłka.😥 Jedna gwiazdka za zapach, który mi się naprawdę spodobał. Reszta do kitu.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie opakowania pierwszego

Chcesz pochwalić AleksandraNS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomocny w kuracji dermatologicznej
  • Stosuję go na epiduo (na noc). Ma dziwną konsystencję, taką trochę tępą. Pomagał nawilżyć skórę i likwidował suche skórki. Uznałabym go za krem regeneracyjny, a nie jakiś aktywny, bo z niedoskonałościami nie robi nic. Skład też ma kiepski, preferuję naturalność ale dostałam go od cioci aptekarki, więc czemu nie spróbować. Odkąd go używam co noc mogę spokojnie rano nakładać podkład mineralny i nie martwić się o suchą skórę. Polecam tylko osobom w trakcie kuracji dermatologicznej retinoidami, tak jak ja. Powtarzam, z trądzikiem wam nie pomoże. Tylko nawilży.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić VioletRose za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Krem wielkie nic
  • To chyba mój najgorszy krem do twarzy wszechczasów. Kupiłam go w zestawie z żelem do mycia twarzy, w dodatku była promocja na dermokosmetyki, więc zapłaciłam za dwa produkty niewiele ponad 40 zł. Ta promocyjna cena, to chyba jedyny plus tego zakupu...
    Miał być to krem aktywny, ale nie zrobił NIC. NIC, czyli "wysypywał nowe pryszcze" i nic dalej. Liczyłam, że coś dalej będzie działał, wypryski pojawiały się, goiły się długo i to chyba raczej mojej dopełniającej pielęgnacji poza tym kremem.
    Opakowanie jest moim zdaniem, drugim plusem kremu. Jest ładne minimialistyczne, łatwo się z niego korzysta. Jeśli chodzi o zapach, to mnie porczątkowo on odrzucał na kilometr, potem się przyzywyczaiłam do tej nieprzyjemnej woni. Wydajność całkiem dobra, tylko na co ona, skoro krem nic nie daje?
    Absolutnie nie polecam, zbędny wydatek.

Chcesz pochwalić marni za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbędny produkt
  • nie odblokowuje porów, anie nie zapobiega powstawaniu zaskórników (inne produkty z dodatkiem kwasów to czyniły w moim przypadku)
    nie jest lekki- konsystencja jest raczej toporna, zostawia ciężką warstwę po aplikacji (jak niektóre filtry); trochę też bieli jak one przy aplikacji!
    szybko się rozsmarowuje
    nie zauważyłam poprawy stanu skóry jak twierdzi producent
    słabo nawilża (z lekko odwodnioną skórą nie daje rady)
    estetyczne, płaskie opakowanie
    dobra konsystencja, nie rzadka białego kremu
    skóra nie jest tłusta i świecąca po aplikacji, a zmatowiona z wspomnianą już ciężką, białą warstwą
    nie nasilił zmian
    rzeczywiście nie czuć żadnej tłustości, więc myślę, że prawdą jest iż jest beztłuszczowy jak napisał producent
    skład bardzo przyjemny dla cer tradzikowych

W moim przypadku jest to produkt zbędny.Jako zamiennik kosmetyków z kwasem nie polecam- tutaj po odstawieniu 5% toniku z kwasem migdałowym i acne derm moja skóra szybko się zanieczyściła (do czego ma tendencję)... Czytając poniższe komentarze, zastanawiam się czy owe "zapchanie" to nie jest efekt po prostu niestosowania dobrych produktów z kwasami przy cerze jak moja (skłonna do zanieczyszczania)...?

Ten produkt w moim przypadku nie wpłynął na regulację rogowacenia ujść mieszków włosowych.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Agnieszka987 za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 13 raz(y)
  • Aktywny
  • + Świetnie matuje, choć nie jest to efekt, jakiego spodziewałabym się po kremie na noc, raczej skutek uboczny.
    + + Wydajny, dobrze sie rozprowadza, szybko wchłania, ale pozostaje na twarzy cienkim filmem.
    + + + Nie podrażnia, nie zapycha, nie zaognia stanów zapalnych, nie wysusza, nie piecze w oczy.
    + + + + Zwęża pory, redukuje niedoskonałości, zapobiega powstawaniu nowych.
    - Cena.
    - - Nie nawilża ani nie odżywia, czego zresztą nie ma robić, więc na suche partie cery mieszanej nie powinno się go nakładać.

Używam tego produktu od: pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: 1 / 50 ml

Chcesz pochwalić Malla za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mojej cery bardzo dobry
  • po przeczytaniu chyba wszystkich dostępnych opinii na wizażu, blogach i portalach o kosmetykach troszkę sie wahałam czy go kupić, poniewaz jednak postanowiłam wypróbować całą serię dermopurifyer kupiłam kremik na allegro i nie żałuje, kremik jak dla mojej cery jest znakomity, nie zauważyłam żadnego wysypu, nie podrażnia, jest o wiele wydajniejszy niż krem z tej samej serii na dzień kojący, wystarczy naprawde nieduża kropla kremu i cała buzia oraz częśc szyi (tam czasami cos mi wyskoczyło) jest porządnie obsmarowana, za zestaw 5 kosmetyków zapłaciłam na allegro ponad 200 zł ale warto było, krem wydaje mi się ma działanie matujące co na noc akurat nie jest efektem niezbędnym ale chyab miłym akcentem, wczesniej używając kosmetyków do cery trądzikowej zauważałam poprawe niestety do tego dochodziło mocne wysuszenie buzi, w przypadku tego kremu działanie jest aktywne ale i delikatne

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić monika1983k za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Nieporozumienie
  • Ponieważ wszystko musze przetestować, to i on wpadł mi w ręce... zupełnie niepotrzebnie Krem wg mnie jest nieco zmienioną wersją wczesniejszego kremu-żelu który niezbyt przypadł mi do gustu. Więc:

+ nie przesuszał mi skóry
    + przyjemny zapach
    + robił odrazu po nałożeniu efekt "photoshop" - piękny mat i wogóle

- z efektem photoshopa(na noc zupełnie nie potrzebnym) szło też uczucie maski na twarzy
    - mam wrażenie, że zapychał
    - nic nie robił z istniejącymi niedoskonałościami
    - cena w większości aptek poraża(jak na taką jakość)

Szkoda pieniędzy, miewałam 5x tańsze kremy które były wg mnie lepsze.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego - reszta poszła w dobre ręce

Chcesz pochwalić oggy za czytelną i pomocną recenzję?