Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
3O0- SAND
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• nie dla mnie
  • To zdecydowanie nie sjest produkt dla mnie.

-kolorystyka (100 ivory- dla mnie za ciemny)
    -efekt kuli dyskotekowej (bardzo zauważalne drobinki)

+zapach
    +konsystencja

Używam tego produktu od: maj 2014

Chcesz pochwalić qati za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Ok
  • Podkład rozświetlający. Faktycznie ma małe drobinki, które wyglądają jak brokat ale po nałożeniu nie rzucają się w oczy. Mam cere mieszaną i nawet się sprawdzał. Nie stosowałam w upały( wiadomo wtedy wszystko spływa) ale nawet latem daje rade. Nieprzypudrowany utrzymywał się min. 4 h chociaż szybciej się ścierał z linii żuchwy.
    Plusy:
    + ładny zapach
    + opakowanie z pompką
    + drobinki nie są widoczne na twarzy
    + ładnie rozświetla buzię
    + dobrze się rozprowadza palcami/BB/pędzlem
    +krycie lekkie do średniego
    + dostępność

Minusy:
    - kolory( mam Ivory i jest ok na lato kiedy jestem opalona, na zimę raczej odpada)
    - podkreśl suche skórki

Używam tego produktu od: marzec 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić ciaoobella92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny ale z pięknym zapachem
  • Nie ma tu dużo do rozpisywania się - zwykły drogeryjny podkład. Wyróżnia się przepięknym zapachem i nawilżającą formułą. Moja skóra jest sucha i polubiła ten produkt. Nie obejdzie się również bez użycia pudru matującego. Nie tworzy efektu maski.

Krycie - średnie, idealny dla osób, które nie mają wiele do ukrycia.

Trwałość i wydajność - przeciętna, nie ma nic spektakularnego.

Plus za dostępność i niezbyt wygórowaną cenę.

Minus za odcienie - nie są dla bladziochów. Najjaśniejszy był zbyt ciemny na mojej skórze, a także na twarzy mojej koleżanki, która jest nieco ciemniejsza ode mnie. Musiałam go mieszać z innym podkładem, żeby uzyskać idealny kolor.

Chcesz pochwalić panikiller za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba!
  • fajny, lekki, rozświetlający, długo urzymuje się na twarzy, wydajny(jedna pompka wystarcza na całą twarz).
    same plusy, jeszcze do tego ma super zapach i idealnie dopasowuje się do koloru mojej skóry, jestem nim zachwycona mimo, że posiadam go tak krótko.
    cena też nie jest tragiczna, kupiłam go za niecałe 30 zł. POLECAM

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić pulpecixx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poniżej oczekiwań
  • Udało mi się wejść w posiadanie 3 opakowań testowych tego produktu po 15ml każdy, w odcieniach 100, 103 i 200. Na co dzień używam produktów mocno kryjących, moje dwa ulubione podkłady to Revlon Colorstay 180 oraz Rimmel Stay Matte 103/200.

Pierwsze co mnie zdziwiło to odcienie, najjaśniejszy odcień wcale taki jasny nie jest, na pewno nie dla super bledziochów. 100 wpada lekko w róż, 103 i 200 są ciemniejsze niż mój Revlon Colorstay 180.

Przy aplikacji pierwsze co mnie zdziwiło to konsystencja, jest dosyć wodnista, przejrzysta co przekłada się na bardzo słabe krycie. Mam dużo przebarwień na twarzy po starych wypryskach, piegi i rozszerzone pory, niestety Wake Me Up z niczym sobie nie poradził. Budowanie większego krycia jest zajęciem żmudnym i niestety nie dającym pożądanego efektu = wielki minus.

Kolejna sprawa, która wyszła przy aplikacji to olejistość, mam wrażenie że podkład jest zmieszany pół na pół z jakimś olejkiem i pozostawia efekt lepkości. W takiej sytuacji nie mogłam go zostawić na twarzy. Wymieszałam go w proporcji 1:1 z Revlon Colorstay i przyznam, że efekt jaki uzyskałam był naprawdę satysfakcjonujący. Dobre krycie, trwałość i efekt lekkiego rozświetlenia. No ale nie o to chodzi, żeby podkłady mieszać, solo też powinien być dobry, niestety nie jest.

Na plus jest zapach, dosyć przyjemny. Ciekawy jest również subtelny efekt rozświetlenia. Podkład nie ciemnieje z biegiem czasu, wydaje się dosyć trwały jednak jego wodnistość przekłada się na małą wydajność. Zdecydowanie nie jest to podkład dla osób, które chcą cokolwiek ukryć na twarzy. Nie poleciłabym go również osobom z tłustą cerą. Posiadaczki suchej/normalnej cery bez większych problemów mogą być z tego produktu zadowolone. Ja będę go dalej mieszkać 50/50 z Revlonem bo wtedy otrzymujemy dosyć ciekawą mieszankę, ale stosowany solo jest niestety bublem.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: testery 15 ml

Chcesz pochwalić sparrow_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardziej krem niż podkład
  • Moim zdaniem mocno przereklamowany produkt. Krycie ma nikłe, a zawsze jak go mam na twarzy czuję taką olejną maskę. Ma parę plusów jak zapach czy drobinki ale całkowicie do mnie nie przemawia przez brak krycia.

plusy:
    -zapach,
    -drobinki odbijające światło,
    - trwały,
    - nie oksyduje

minusy:
    - bardzo słabe krycie,
    - ciężko go zmyć z twarzy,
    - mało wydajny

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno do połowy

Chcesz pochwalić espiral za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie KWC, ale blisko!
  • Podkład kupiłam na promocji w rossmannie - 40%.
    Mam cerę mieszaną, więc nie byłam do niego przekonana. Od zawsze unikałam podkładów rozświetlających jak ognia - jaka ja głupia byłam!
    Plusy:
    + ładnie stapia się ze skórą, nie widać go, wygląda bardzo naturalnie, przez co możemy go aplikować grubiej czy cieniej, w zależności gdzie na twarzy i jakie krycie chcemy uzyskać
    + jest lekki, nie wchodzi w pory
    + ładny zapach i fajna konsystencja, nie ma problemu z nałożeniem
    + Pompka!
    + Cena moim zdaniem na plus, bo nie jest wysoka
    + UWAGA największe zaskoczenie: zaczynam się po nim błyszczeć po 5 godzinach! Podkłady matujące matowiły mnie na 3 godziny max a po tym podkładzie zaczynam się błyszczeć po około 5 godzinach! Zaskoczyło mnie to bardzo!

- szklana butelka, przez co dość sporo produktu zostae na dnie i ciężko go wyciągnąć

Chcesz pochwalić WampLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda, że tak mało odcieni
  • Podkład długo trzyma się na buzi, jest naprawdę dobry, nawilżający (choć nie najlepszy do mojej tłustej cery). Ja stosuję go z pudrem matującym i jestem zadowolona.
    Zalety: niewysoka cena, delikatne krycie przy małej ilości produktu na buzi, nie tworzy maski
    Wady: jest tak mało odcieni, a najjaśniejszy jest i tak dosyć ciemny...

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić czerwoneusta21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest boski i napewno jeszcze długo bedzie goscił w mojej kosmetyczce
  • Podklad jest świetny. Na mojej twarzy bardzo dobrze sie trzyma, nie spływa, twarz długo wygląda świeżo.

Jest to moj podklad numer jeden i czystym sumieniem moge go polecic

Używam tego produktu od: 2 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: 2-30ml

Chcesz pochwalić Madzix19992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam. Mocno się błyszczy na twarzy i ciężko rozsmarowuje
  • Po tym jak nie byłam w stanie nigdzie kupić mojego ulubionego Bourjois, skusiłam sie na "wake me up" po przeczytaniu wielu pozytywnych opini. Chciałam coś na lekkiego wiosne, ale tak żeby zakryło przebarwienia abym nie musiała używać korektora. Niestety nie zakrywa prawie w ogóle i bardzo ciężko mi się rozsmarowywał (zdażało się że musiałam go zmyć i zacząć od nowa bo zostawały smugi). Po chwili na mojej twarzy błyszczałam niesamowice, puder matujący był przez niego pochłaniany. Szczerze nie polecam osobom z tendencją do błyszczenia ;]

Używam tego produktu od: luty 2015

Chcesz pochwalić PrimanValdoria za czytelną i pomocną recenzję?