Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• git
  • Podkład generalnie świetny
    kryje przebarwienia, doły pod oczami, nawilża, pięknie pachnie, wydajny, ma wspaniałą konsystencję, ale jest jeden OGROMNY MINUS- nawet najjaśniejszy odcień jest zdecydowanie za ciemny, w dodatku po nałożeniu ciemnieje jeszcze bardziej.
    Mam wrażenie, że kiedyś te odcienie były nieco bardziej wpasowujące się w odcień skóry.
    Teraz klapa, nie mogę sobie na niego pozwolić, bo wyglądam jak pomarańczka, może w lecie.
    Szkoda, bo to najlepszy podkład, jaki używałam.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 30ml

Chcesz pochwalić martkowy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spodziewałam się, że to będzie LOVE <3
  • Zazwyczaj kupowałam te podkłady odrobinkę droższe L'oreal, Bourjois, Max Factor. Jednak próbowałam różnych, a żaden z nich nie był tak dobry jak ten Rimmel Wake Me Up!

Sięgnęłam po niego z ciekawości po recenzji jednez z blogerek (czy tam vlogerek :P) na YouTube
    Wbrałam odcień przez nia polecany Ivory i się zakochałam przede wszytskim w odcieniu, który idealnie do mnie pasuje! Nie wybledza jak to jest czasem w przypadku jasnych odcieni. Na twarzy wygląda zdrowo i naturalnie.

Uwielbiam tą konsystencję, można nakładać wiele warstw i nic się nie zroluje, ani nie zrobią się placki

Dodam, że latem spróbowałam True Ivory i potem wróciłam do mojego Ivory, bo to jest taki mój odcień

Efekt rozświetlenia też i jest cudowny! Rozświetlenie jest, ale nie jest to błysk. Drobinki są drobniutkie i widoczne troszkę w pełnym słońcu. Ale widocznie w pozyywnym sensie.

Zazwyczaj w przeszłości zawiedziona podkładami Rimmel, Mayballine, Astor - przestałam po nie sięgać- jednak ten okazał się Hitem!

W dodatku bardzo często można kupić go w promocji za ok. 30 zł

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić emila28101987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • podkład tworzy słaby efekt.

widzę tylko minusy:
    -najjaśniejszy odcień okazał się za ciemny i pomarańczowy,
    -drobinki widać
    -krycie bardzo słabe.. nie maskuje przebarwień po trądziku
    -wysoka cena ok. 40 zł w rossmann

Używam tego produktu od: 3 mc

Chcesz pochwalić marmelada_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane odczucia
  • Bardzo ciężko jest mi oceić te podkład..
    Byłam w jego posiadaniu dwa razy.
    Za pierwszym razem spisał sie idealnie, w miarę dobrze krył, nie zapychał, skóra ładnie po nim promieniała i była nawilżona.
    Kupiłam podkład ponownie w grudniu, jako sprawdzony pewniak, i nie ukrywam ze głęboko sie rozczarowałam.. Nie wiem czy zmieniła się formuła, czy co, ale podkład strasznie zapycha mi pory... Pojawiają się również bardzo często małe, czerwone wypryski..

Plusy:
    -wydajny
    -ładnie kryje
    -dobrze rozświetla
    -nie wysusza

Minusy:
    -powoduje te nieszczesne wypryski
    -bardzo ciezko wydobyc resztki produktu z szklanego pojemniczka
    -cena moim zdaniem troche zbyt wygorowana jak na taki "troche lepszy krem bb"

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić arrktyczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno do niego wroce!
  • Z podkladu bylam bardzo zadowlona. Nie robi efektu maski, cera nie wyglada sztucznie mimo delikatnego polysku (czego ogolnie nie lubie!), dobrze sie rozprowadza, jest wydajny. Minusem jest to, ze krotko utrzymuje sie na twarzy. Gdybym nie siegnela po Estee Lauder Whitenining Nourishing- mojego obecnego ulubienca, Wake me Up bylby moim numer jeden. Nie sprawdzi sie u osob, ktore chca ukryc to i owo- jest naturalny i slabo kryje. Jak dla mnie jednak 5/5

Chcesz pochwalić kasiek12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Mam odcień Soft beige i jestem zadowolona Produkt wydajny, dobrze się rozprowadza, długo się utrzymuje. Właściwie nie ma się co doczepić - ewentualnie pojemnik, pod koniec ciężko wydobyć resztki. Nie jest to ideał, ale dobry podkład.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić kin28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super gdyby nie odcienie
  • Podkład ładnie wygląda nakładany latem ze względu na drobinki rozświetlające, zimą niestety nie ma dla mnie idealnego odcienia - są zbyt ciemne...

Ogólnie podkład bardzo fajnie wygląda na cerze, nawilża, nie tworzy efektu maski, nie jest ciężki, super na lato. Plus za SPF15

Nie kryje jakoś super, dlatego nie nada się dla cery z niedoskonałościami. I przyznam też że niekiedy podkreśla mi suche skórki.

Lubię go i mogę polecić

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Basiolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lekki i wydajny
  • Z cerą większych problemów nie mam, podkładu używam jednie kiedy robi się chłodno i nie mogę liczyć na opaleniznę. Od podkładu oczekuję, żeby był lekki i jak najbardziej naturalny. Taki właśnie jest Wake me up Używam go na codzień, jedynie na większe wyjścia wymieniając na Colorstay Revlonu

+ wydajny (jedno opakowanie wystarcza mi na ponad rok)
    + trwały, nie potrzebuje poprawek przez cały dzień
    + łatwo się rozprowadza
    + nie tworzy efektu maski
    + ładnie rozświetla
    + nie wysusza skóry

Nie kryje, ale to nie jego rola.
    Miałam potraktować cenę jako minus, ale uświadomiłam sobie że wciąż używam opakowania kupionego w listopadzie 2013 i martwię się, czy zdążę z nim skończyć przed upływem terminu ważności. Wygląda na to, że wydajność usprawiedliwia cenę.
    Jeśli już muszę się do czegoś przyczepić, to zdarza mu się podkreślić skórki.

Chcesz pochwalić forgetme__not za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, lubimy się
  • Podkład ten używałam zarówno latem, jak i zimą. Sam w sobie jest lekki, dość rzadki, łatwo się rozprowadza. Przyjemnie się go używa, bo pięknie, owocowo pachnie.

Opakowanie z pompką jest wygodne(higieniczne, zawsze taka sama porcja podkładu), ale staje się problematyczne, gdy kosmetyk się kończy, bo ciężko go wydobyć z dna i ze ścianek, gdzie przecież zawsze zostaje go dużo.

Podkład nawilża, to jest bezsporne. Rozświetla, nadaje zdrowy blask, a nie efekt naolejowanej skóry, którzy producenci często mylą z pojęciem "rozświetlenia". W swojej formule posiada delikatne, opalizujące drobinki, widoczne jedynie w słońcu lub w sztucznym oświetleniu, natomiast nie jest to na pewno efekt nachalnego brokatu, tylko taki lekki "glow". Krycie dość słabe, radzi sobie jedynie z zaczerwienieniem, więc jeśli masz coś do ukrycia, to raczej nie będziesz z niego zadowolona.

Wadą jak dla mnie jest jego trwałość. Oczywiście nie oczekuję cudów i trwałości 16 h... ale byłby idealny jakby utrzymywał się około 10 godzin, niestety po upływie kilku godzin powoli schodzi z twarzy, po ok. 5-6h pasuje nieco odświeżyć makijaż. Jednak schodzenie jest równomierne, a nie płatami, więc jestem w stanie to znieść, bo nie robi pomarańczowych, nieestetycznych plam na twarzy. Nie powoduje także zacieków.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kokardka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A mogło być tak pięknie
  • O tym podkładzie czytałam i słyszałam same ochy i achy. Faktycznie zapowiadał się fajnie i u mnie.
    Nie ma ciężkiej konsystencji, zawiera też mikroskopijne drobinki, które odbijają światło.
    Jest niestety tylko średnio kryjący w stronę lekkiego krycia i nic poważniejszego na twarzy nie zatuszuje.
    Nie zauważyłam, aby przeciwdziałał oznakom zmęczenia, ale fajnie że ma SPF 15.

Pomimo wielu zalet ma jedną, ale przesądzającą wadę-jest POMARAŃCZOWY, przynajmniej na mojej twarzy.
    Byłam tym ogromnie zdziwiona, ponieważ blogerki urodowe utrzymywały, że ma tak poszukiwane przeze mnie żółte tony. Udaje mi się go rozjaśnić z innym podkładem i jest wtedy sporo lepiej, już bardziej żółto niż pomarańczowo, ale nadal za ciemno.

Zalety:
    + wtapia się w skórę
    + nie jest ciężki
    + SPF 15

Wady:
    - 100 ivory duuużo za ciemny

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Amisiaaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij