Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
100- IVORY
103-TRUE IVORY
200- SOFT BEIGE
203- TRUE BEIGE
3O0- SAND
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• Te błyszczące drobinki jak brokat...
  • Zupełny przeciętniak w wybujałej cenie !

Kolorystyka - wszystkie są bardzo ciemne ! Kolorystka mam wrażenie nie pasuje do naszej szerokości geograficznej

Konsystencja - w porządku, nieźle kryje, dałabym 4/5.

Trwałość - 3 godziny i puff! A to co z niego zostaje to ten diabelny brokat , który w słońcu lśni jak bożonarodzeniowa bombka !

Mam skórę tłustą w strefie T, tragedii nie ma, ale za tą cenę spodziewalam się czegoś więcej. Powiedzmy, że po 3 godzinach zaczynamy się świecić ...

Jest to moj pierwszy i ostatni zakup. Przeżyłabym wiele, ale nie ten brokat !

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pikotek3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład na 4+
  • Podkład, który używam już od dobrych paru lat. Choć tak naprawdę nie jest ideałem, ale przyzwyczaiłam się do niego.

Plusy:
    + ładnie nawilża
    + dobrze się rozprowadza
    + wyrównuje koloryt cery i zakrywa drobne niedoskonałości
    + rozświetla zmęczoną twarz

Minusy:
    - butelka - choć wygodna bo z pompką, ja zawsze mam problem z wydobyciem podkładu gdy już zaczyna się kończyć, nie jest możliwością by zużyć go do końca, wiele podkładu się marnuje! dla mnie to największy minus.
    - konsystencja olejowa sprawia, że cera po jakimś czasie może się świecić
    - nie jest aż tak bardzo trwały, nie zakrywa większych niedoskonałości

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: Dużo!

Chcesz pochwalić Anate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny niewypał z tej firmy
  • Po dłuższym stosowaniu RC do cery mieszanej, moja twarz była troszkę zmęczona tym podkładem i postanowiłam, że zakupię podkład, który sprawi, że moja twarz nabierze blasku, pełni życia i będzie wyglądała na zdrową i promienną. Wybór padł na wake me up, gdyz był on w promocji w Rossmannie. Więc skusiłam się z nadzieją, że podkład będzie czynił cuda
    Okazało się, że byłam tak zła, że kupiłam ten podkład, że nie wiem bez kija nie pochodź
    Jedyną zaletą tego podkładu jest zapach, reszta to już MINUSY:
    kolor 203 true beige wpada w różowe tony, ciemnieje!!
    podkład klei się, nawet po zmatowieniu jest gumowy
    podkreśla wszystkie załamania na twarzy, wchodzi w pory
    już po godzinie świecę się jak latarnia ( a nie mam cery tłustej)
    i najgorszą wadą jest to, że strasznie ZAPYCHA. :/ ( niestety u mnie wszystkie podkłady Rimmela zapychaja mi całą twarz. )

Nigdy więcej nie kupię tego podkładu i będę chodzić zdala od szafy Rimmela

Chcesz pochwalić honey23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy na lato
  • Kupiłam ten podkład dość dawno, ja była jeszcze promocja w Rossmannie. Przez przypadek wzięłam zły odcień i czekałam do wakacji, aż trochę się opalę. O dziwo jest bardzo zaskoczona jakością podkładu. Bardzo przyjemny zapach, dobra konsystencja, czuć nawilżenie. Nie daje efektu maski, dlatego twarz wygląda bardzo naturalnie. Niestety nie jest to podkład matujący, dlatego po kilku godzinach skóra zaczyna się błyszczeć. Na wieczorne wyjścia w wakacje, jak najbardziej polecam

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 op.

Chcesz pochwalić ruciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał
  • Plusy
    - ładna buteleczka
    - ładnie rozświetla cerę, daje efekt wypoczętej cery
    - dobrze kryje i nawilża, długo się utrzymuje
    - fajna konsystencja
    - ładnie pachnie
    - od razu usłyszałam od znajomej - Jak Ty ładnie dziś wyglądasz Moja mama również jest nim zachwycona, kupiła drugie opakowanie.

Minusy:
    - po kliku godzinach twarz zaczyna się błyszczeć

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić tinka06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w dziesiątkę!
  • Mój KWC!
    Używałam różnych podkładów i tych tańszych i tych droższych. Na wstępię musze podkreślić, że posiadam cerę bez wyprysków, a podkładu używam w celu nadania jej jednolitego koloru.
    Tego podkładu używam codziennie, nakładam go zarówno z bazą pod makijaż, na krem czy tylko na oczyszczoną skórę.
    Używając go omijam okolice oczu, gdyż tam używam korektora na zakrycie sińców. Podkład nie jest w stanie sobie z nimi poradzić.
    Mam dość jasną karnację - używam koloru 100 Ivory - najjaśniejszy.

Plusy:

+ Rozświetla, ale nie powoduje efektu świecącej się twarzy
    + Ma idelaną konsystencję, dobrze się rozprowadza
    + Wygodny aplikator w postaci pompki
    + Kryje delikatne niedoskonałości, również moje naczynka na nosie
    + Powoduje, że skóra jest miękka i jednolicie gładka
    + Nie zapycha porów
    + Wydajny
    + Nie ciemnieje
    + Nawilża

Minusy:

- Odjęłam pół gwiazdki za to, że utrzymuje się na twarzy około 5-6 godzin, po tym czasie nosek i broda zaczynają się lekko świecić

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić iloneczkaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudno powiedziec
  • + trzeba przyznac ze ma niezle krycie, naprrawde bardzo dobre jak dla mnie
    + na poczatku super rozswietla buzke i wyglada ona na wypoczeta itd

- po jakims czasie kiedy podklad juz schodzi, caly ten zloty pylek czy jak kto woli "brokat" zostaje na twarzy i bardzo go widac, nie raz dostawalam pytania czy cos robilam przy bąbkach z brokatem albo czy cos malowalam bo sie cala swiecilam od tego.
    -kolor jest jakis pomaranczowy i dosc ciemny jak na numer 100 ivory przez co nie do konca chce go uzywac...

zaczelam go dodawac do innych podkladow i to byl super pomysl, dawal im rozswietlenie i krycie, w mieszankach sprawdza sie swietnie

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: koncze 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić claudia665 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • bardzo fajny podkład mam w odcieniu 203 który kupiłam na wiosne bardzo fajnie się sprawdzał rozświetlał twarz i dodawał jej witalności, nawet do cięzkiej nocy cera wyglądała na wypoczętą. Potem kupiłam jeszcze pare innych podkładów ale teraz znowu do niego powróciłam tym razem do odcienia 100.

+kolory
    +rozświetlenie
    +krycie
    +wydajność
    +aplkacja
    +nie jest ciężki

-cena, jednak jakość jest jej warta
    -po paru godzinach trzeba zebrać nadmiar sebum bo skóra zaczyna się świecić ale trudno się dziwić, bo to podkłąd rozświetlający

Ilość zużytych opakowań: 2 po 30ml

Chcesz pochwalić natdomagala za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • - Podczas pierwszych trzech godzin na skórze jest rewelacyjny - miękki, nieźle kryjący, skóra, nawet przetłuszczająca się w strefie T, wygląda zdrowo (dzięki efektowi rozświetlenia - w słońcu wygląda fenomenalnie, lecz bez nachalnych, sztucznych drobinek).
    - Po około trzech godzinach moja skóra zaczyna się bardzo błyszczeć, a sam podkład zdaje się pływać na nosie, brodzie i policzkach. Mimo użycia bibułek matujących i pudru sytuacja się powtarza po upływie niecałej godziny.
    - Jest mało trwały, szybko znika z twarzy, po około 5 godzinach nie ma go w ogóle. Ponadto nie utrzymuje się na nim ani korektor, ani puder.
    - Ma wygodną pompkę, sama aplikacja jest przyjemna, miękka, nie pozostawia smug czy plam.
    - Brudzi wszystko wokół (apaszki, szaliki, koszule mojego chłopaka).
    - Mało kolorów, bardzo ciężko dopasować odpowiedni, gdyż wszystkie są ciemne.

Używam tego produktu od: męczyłam się trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam pierwszej buteleczki

Chcesz pochwalić moniaczeq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Co z pozytywów?
    +Przede wszystkim bardzo lekka formuła, przyjemnie się rozprowadza
    +Nadaje skórze lekki, świeży połysk, dzięki czemu wygląda na wypoczętą i zdrowszą
    +fajne opakowanie z pompką
    +nawilża

I tu niestety plusy się kończą...
    - podkład jest nietrwały, na mojej skórze utrzymuje się ok 4h
    - podkreśla suche skórki
    -słabo kryje
    -dość ciemna paleta kolorystyczna: na nieopalonej cerze najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny a warto wspomnieć o tym, że po aplikacji dodatkowo ciemnieje

Mimo wad ma w sobie coś, że po przerwie dłuższej czy krótszej zawsze (zazwyczaj w wakacje) do niego wracam...

Podsumowując, podkład poleciłabym osobom z suchą/normalną cerą, bez większych niedoskonałości, które chcą lekko wyrównać koloryt skóry i nadać jej świeżego blasku bo do tego wg mnie nadaje się znakomicie

Używam tego produktu od: 1-2lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sluu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij