Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
3O0- SAND
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• Rozświetlający, nawilżający
  • Podkład co do którego mam dosyć mieszane uczucia, ale mimo wszystko bardzo go lubię. Pomimo że nie zakrywa jakichś tam większych niedoskonałości i utlenia się na twarzy, to jego wykończenie jest cudowne! Skóra wygląda po nim na wypoczętą i świeżą. Nie wchodzi zmarszczki, nie podkreśla suchych skórek. jednak, sam, bez żadnej bazy nie jest tak długotrwały, jakbym chciała.
    \nPomimo drobnych złotych drobinek, które zapewniają rozświetlenie, wcale ich nie widać (no może w ostrym słońcu). Jest bardzo komfortowy w noszeniu, ale mam nawyk dotykania twarzy, więc często mi się przeciera.
    \nMyślę, że to jeden z tych podkładów, które nie będą pasowały do tłustych cer.
    \nWarto go wypróbować, wydaje mi się, że na lato to bardzo fajna opcja.

Chcesz pochwalić LittleSusie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły traf!
  • Wybierając produkt z półki, zrobiłam to lekka z przymusu. Brałam udział w konkursie i potrzebowałam koniecznie produktu marki Rimmel, a ten jakoś wpadł mi w oko.
    \nSprawdził się cudownie! Sprawia, że nasza skóra wygląda naprawdę świeżo, nie potrzebuję już dłużej rozświetlacza. Kryje też całkiem dobrze, choć na większy, bardziej widoczny trądzik muszę ratować się kamuflażem z Catrice.
    \nJedynym minusem jest zły odcień i chyba nie ma dla mnie idealnego. W sklepie robiąc swatch wszystko wyglądało naprawdę dobrze, więc wzięłam, okazał się troszkę za ciemny. Kupując drugi raz, wybrałam odcień jaśniejszy i ten natomiast jest minimalnie za jasny. Pomimo tego wszystkiego nie mam zamiaru rezygnować z tego produktu!

Chcesz pochwalić megaevilgrin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden duży minus
  • Plusy:
    -bardzo fajna konsystencja
    -delikatny
    -daje efekt nawilżonej cery
    -rozświetla
    -nie przesusza
    -brak efektu maski

Minus:
    -ODCIEŃ

Jestem osobą bladą, więc wybrałam najjaśniejszy odcień. Mimo tego, że podkład w konsystencji spełnia moje wymagania tak niestety nie mogę kupić go ponownie, ponieważ najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny i powoduje strasznie pomarańczowy efekt na moje skórze. Po zużyciu pierwszego opakowania zdecydowałam się na drugie podejście i kupiłam kolejne opakowanie, po tym jak trochę się opaliłam. Niestety nawet lekko opalona cera oddaje pomarańczowy odcień.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić PannaAleksandraSz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Podkład jest zdecydowanie jedym z lepszych, które do tej pory używałam. Chodzi mi gównie o jego konsystencję, to jak się go rozprowadza i to jak wygląda na twarzy. Niestety nie jest moim typem nr 1, bo znalazłam w nim trochę wad.

ZALETY:
    - nie podkreśla suchych skórek
    - dobrze się z nim pracuje
    - pozostawia ładny efekt na twarzy
    - wydajny
    - ładne opakowanie
    - cena
    - dostępny niemal w każdej drogerii

WADY:
    - mały wybór w odcieniach
    - jak dla mnie słabe krycie
    - trwałość (po 9 godzinach wychodzę z pracy właściwie bez podkładu)

Pomimo kilku minusów i tak bardzo lubię ten podkład i często po niego sięgam. Jest bardzo dobry na co dzień, ale niestety, nie potrafię mu zaufać mu przed "większym" wyjściem.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże 0 30 ml, 1 małe - 15 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gocha_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • Przypadkowo trafiłam na ten podkład u mojej przyjaciółki. Z początku wydawał mi się za ciemny i w zależności od pory roku i koloru mojej skóry wciąż tak jest. Po prostu za mała gama dostepnych kolorów. Aczkolwiek sam podkład, jego konsystencja, to jak kryje, rozświetla i wchłania się oraz nie wysusza mojej skóry, sprawia że sięgam po niego przy każdym nastepnym zakupie. Nie trzyma się cały dzień to fakt, ale jesli przypruszę go pudrem mineralnym to na koniec dnia pracy wciąż prezentuje się dobrze. Polecam niezdecydowanym!

Ilość zużytych opakowań: około 4 opakowań

Chcesz pochwalić miljkovicgirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale wciąż szukam ideału
  • Na razie najlepszy podkład na jaki trafiłam, ale nie jest idealny:
    + ładnie rozświetla
    + ma bardzo dobrą konsystencję
    + jak na moje potrzeby kryje wystarczająco
    + nie "wałkuje się" przy nakładaniu
    + jest bardzo wydajny
    - nie trzyma się super długo, wychodząc mam wrażenie, że wcale go nie ma
    - zdarza mu się podkreślać suche skórki
    - ma małą gamę kolorów: mimo że mam dość ciemną karnację, zimą używam odcienia 100, a latem 103

Ilość zużytych opakowań: ok. 5 opakowań

Chcesz pochwalić listopadowa1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Kupiłam i oddałam :P
    Podkład się u mnie nie spisał :
    - był za jasny
    - brzydko się świecił
    - nie krył dosłownie niczego !
    - miał brzydki zapach

Oddałam i więcej go nie kupie

Używam tego produktu od: pare zużyć
    Ilość zużytych opakowań: 1 oddanne

Chcesz pochwalić julaa20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Kupiłam go na promocji, za połowę ceny i szczerze nie żałuję zakupu! Może nie kryje doskonale, ale mi wystarcza.. Moja skóra jest skłonna do wyprysków ale podkład potrafi to ukryć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Patii191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubionych
  • Podkład przeze mnie raz używany, raz odstawiany. Na początku nie widziałam w nim nic szczególnego. Posiadam kolor 103 i jest dla mnie troszkę za ciemny ale idzie to jakoś wyrównać.
    Przekonałam się do niego ze 2 miesiące temu, po zimnie nie mogłam się pozbyć suchych skórek. Każdy podkład je podkreślał, twarzy wyglądała jak popękana. Mimo nawilżania, mimo drogich kremów nie mogłam używać żadnego podkładu.. W końcu spróbowałam 'stary' Wake me up" i o dziwo nic nie podkreślił, ukrył skórki, twarz rozjaśnił idealnie na wiosnę.
    Teraz nie mogę się obejść bez niego.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Chcesz pochwalić inkar87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Pierwszy raz tego podkładu użyłam rok temu - biorąc go ciemno z półki na promocji w Rossmanie (chyba -49%). Dobrałam wtedy kolor 200. Kolor nawet okej - bardziej w ciepłej tonacji niż w zimnej (chociaż niestety posiada w sobie różowe tony). Ogólnie podkład trzymał się dosyć długo, był bardziej nawilżający niż wysuszający. Wykończenie było rozświetlające - fakt, że czyniły to drobinki a nie naturalny "glow". Gdy zużyłam całą buteleczkę w sumie było mi smutno, ale niestety nie było mi po drodze żeby dokupić sobie następną sztukę.
    Wróciłam do niego po roku - aktualnie go używam, również zakupiłam go na promocji w Rossmanie.
    Boże, jakie jest moje rozczarowanie tym produktem. Fakt, wybrałam kolor jaśniejszy (100), ale niestety w porównaniu z healthly mix 52 jest to taka piękna świnka Poza tym nie wiem czy producent zmnienił coś w składzie, ale moja twarz po nałożeniu tego podkładu wyglada jak zaniedbana - podkreśla KAŻDĄ suchą skórkę K A Ż D Ą!!, bardzo nie zdrowo matuje - już nawet te drobinki nie pomagają bo w ostateczności widac je tylko pod mocne źródło światła. Waży się po dwóch godzinach (moja pielęgnacja od dwóch lat wygląda tak samo, wiec to nie wina np. zmiany kremu), pod koniec dnia mam tylko wspomnienia po tym podkładzie i ewentualnie jakiś zrolowany podkład na czole.

Nawet nie wiem jak mam rzetelnie ocenić ten produkt ponieważ moje pierwsze podejście do tego podkładu okazało się strzałem w 10 za to drugie kompletną klapą. Radzę z nim uważać jeżeli macie skórę skłonną do przesszania się

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: Dwa, 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kachuu za czytelną i pomocną recenzję?