Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• Wspaniały
  • Podkład idealny!

Mam skórę suchą, używałam odcienia 103, kupując go jaśniejszego nie było, ale używałam go w lecie i wtedy był idealny a jestem bladziochem

Podkład pięknie stapia się ze skórą, nie tworzy maski, wygląda naturalnie i nie podkreśla suchych skórek! Nie widać i nie czuć go na skórze choć całkiem przyzwoicie kryje.

Uwielbiam rozświetlające podkłady, dodają skórze lekkości, promienności, tak zachowuje się właśnie Wake Me Up.

Do tego ładnie pachnie.

Ma fajne opakowanie, pompka to ogromny plus Jest naprawdę wydajny, bardzo dobrze się rozprowadza.

Dla mnie to cudowny podkład. Doskonale się sprawdza.

Ilość zużytych opakowań: 1 jeszcze nie zużyte

Chcesz pochwalić kasiulkasp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy, genialny!
  • Pierwszy raz kupiłam go w promocyjnej cenie i po skończeniu pierwszej buteleczki cena regularna mnie NIE zniechęciła - kupię go za każde pieniądze! Używam koloru 200- soft beige. Idealnie dopasowuje się do koloru mojej cery, lekko przypudrowany transparentnym pudrem utrzymuje się ok.8 godzin. Konsystencja jest dobra, nie jest za gęsta ani zbyt "lejący" i do tego pięknie pachnie
    \\nBuzia jest ładnie rozświetlona. Co ważne jest bardzo wydajny, niewielka ilość ładnie pokrywa.
    \\n
    \\nDla mnie ten produkt nie ma żadnych wad.

Chcesz pochwalić balbinkafi za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Pomimo że mam cerę mieszaną, postanowiłam zarzykować i wybrać podkład rozświetlający, nie żałuję!

+ bardzo przyjemna konsystencja świetnie się rozprowadza na buzi
    + ładny zapach
    + kolor nr. 100 bardzo ładnie zgrał się z moim kolorem cery
    + podkład mimo działania przede wszystkim rozświetlającego naprawdę całkiem nieźle kryje
    + nie ciemnieje
    + nie podreśla suchych skórek
    + cera wygląda promieniście, ale nie świeci się zbytnio, delikatnie przypudrowany prezentuje się bardzo dobrze
    + opakowanie jest naprawdę poręczne, higieniczne
    + jest wydajny
    + łatwo dostępny
    + nie czuć go na buzi

- mała gama kolorystyczna
    - myślałam że będzie najlepszy na lato, ale bardziej nadaje się na jesień, wiosnę. Kiedy słońce nie operuje zbyt mocno ponieważ wtedy drobinki są za bardzo widoczne, co psuje efekt
    - trwałość, nie jest źle, ale mógłby się utrzymywać trochę dlużej ( na moje buzi jakieś 5,6 godzin)

Podusmowując jeśli używa się go podczas dobrej pory roku i trafi w kolor będziecie zadowolone

Ilość zużytych opakowań: zakończone pierwsze

Chcesz pochwalić Marta87_7a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Lekki, kremowa konsystencja, dobre dla mnie krycie, słaba gama kolorystyczna, ladnie pachnie, nie jest wytrzymaly na dotyk bedac juz na twarzy i szybko znika z buzi u mnie. Ogolnie pozytyw lubie go bardzo.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić ilciadzaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak z drobinkami
  • Posiadam kolor najjaśniejszy a wcale on taki jasny nie jest. Nie polubiłam tego podkładu pomimo że posiadam cere suchą. Zacznę od minusów odcień niby najjaśniejszy a jest dosyć ciemny i na mnie oksyduje wpada w pomarańcz, duża ilość drobinek widocznych w świetle, zapycha moją skórę, po kilku godzinach wyglada jak masło na twarzy a mam cere suchą, jest dosyć drogi w cenie regularnej. Jedyny plus to dobre krycie ale niestety nie utrzymuje się zbyt długo.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Nicoleta za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY
  • Najlepszy podkład w przystępnej cenie. Może nie kryje jakoś super, ale nie narzekam. Krycia wymagam od korektora, podkład u mnie ma za zadanie ładnie wyrównać koloryt skóry, a Wake Me Up rozprowadza się jak masełko i sprawdza się w 100%. Do tego mam wrażenie, że naprawdę trochę pobudza twarz z rana. Nie pozostawia efektu maski na twarzy i ślicznie pachnie. POLECAM.

Chcesz pochwalić kiniullaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myśle ze do niego wróce jak mi sie skonczy.
  • Kupiłam ten podkład bo i na blogach i na yt był bardzo zachwalany. Podczas używania go jak było bardzo ciepło to wchodzil w zmarszczki ktore mam od usmiechania sie. Poza tym-super! Troche drogi ale da sie przeżyć. No i ten zapach! Cudowny <3

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kamaaaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Podkład zakupiłam, bez czytania recenzji i zasięgania opinii u znajomych, jednak już wcześniej "obił" mi się o oczy.
    Pierwsze użycie zdecydowanie mnie rozczarowało. Oczekiwałam spektakularnego efektu, w końcu nie jest tu podkład z najniższej półki. Musiałam nauczyć się go dobrze nakładać, a moja skóra musiała się do niego przyzwyczaić.

Plusy:
    + Drobinki w podkładzie poprawiają optycznie stan cery- stajemy się wypoczęte
    +jest lekki,
    + opakowanie z pompką - ładne , praktyczne, nie trzeba się brudzić (nie doszłam jeszcze do końca więc nie wiem jak z wykorzystaniem resztek, domyślam się, że jak w każdym takim podkładzie będzie problem)
    + wygląda się naturalnie ( przy dobrze dobranym odcieniu)
    + fajna lekka konsystencja kremu, dobrze się rozprowadza

Minusy:
    - nie jest to podkład mocno kryjący, ja oczekiwałam lepszego efektu (ale dla osob bez problemów z czerwonymi punktami itd nie będzie problemu)
    - Bezpośrednio po użyciu daje efekt świecącej się skóry ( ja i tak używam pudru prasowanego, więc nie mam z tym problemu)

Ogólnie uważam że podkład wart swojej ceny. Nie żałuję że go kupiłam. Idealny do codziennego stosowania. Nie zauważyłam żadnych niespodzianek na twarzy od kiedy go używam, wręcz czuję jakby nawilżył mi cerę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić kaaaskader za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Nie podkreśla suchych skórek za co duży plus, ale za to po czasie skóra mi się świeci. Jeden z lepszych jakie używałam ale chyba jednak nie dla mnie. Co prawda mam cere tlusta i najlepiej mi się go używa zima.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić ayslinn za czytelną i pomocną recenzję?
  • najpierw na bankiet a potem... na wiejską potańcówkę...
  • Napis na opakowaniu powinien głosić " Dla cery suchej " .

I wtedy oszczędzilibyśmy sobie części ( ale tylko części ! ) rozczarowań...

Testowane na skórze mieszanej oraz suchej, kolor True Ivory.

Na skórze wychodzi za ciemny. W dodatku oksyduje do pomarańczy.
    Bezpośrednio po nałożeniu ( i przez kolejne 2-3 godziny ) daje bardzo ładny efekt wypoczętej skóry, pełnej blasku. Super.
    Niestety potem jest gorzej :
    - na skórze mieszanej spływa i powoduje świecenie
    - na skórze suchej utrzymuje się dłużej, ale zaczyna znikać

W obu przypadkach końcowy efekt jest najgorszy z możliwych - zostaje coś w rodzaju brokatu na twarzy ! Wygląda to bardzo nieestetycznie. Zdecydowanie odradzam jeśli nie chcemy wyglądać jak dyskotekowa kula.

Używam tego produktu od: jesień 2014

Chcesz pochwalić PudrowaKrolowa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij