Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• Całkiem fajny
  • Mój kolorek 100

Jestem nim zachwycona powiem wam, że całkiem dobrze się sprawdzał na mojej buźce....cera mieszana w stronę suchej.
    Drobinki mało widoczne, na słonku jednak widać błysk...wydaje mi się, ze to dobry podkad na wiosną i lata...

Plus:
    jasne odcienie
    nie zmienia koloru
    dobra konsystencja
    lekko się rozprowadza
    szybko zasycha
    ladnie kryje / choć nie ma mega krycia/

Minus:
    w bardzo ciepłe dni się waży

Używam tego produktu od: 4 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić APaula Odkrywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kula dyskotekowa
  • Po pierwsze, pokład był dość ciężki na mojej cerze, nie wyglądał za dobrze. Pomijam dość małą gamę kolorystyczną, najjaśniejszy kolor jest dla mnie sporo za ciemny, utlenia się w ciągu dnia i robi się pomarańczowy.
    Co do rozświetlenia, to nie wiem czy dodanie do zwykłego podkładu świecących drobinek widocznych gołym okiem to to, o co chodzi. Któregoś dnia, w słońcu, znajome pytały mnie dlaczego obsypałam się brokatem.
    Podkład jest uwielbiany, dla mnie się nie sprawdził, może gdybym mogła lepiej dobrać kolor, nie wyglądałoby to tak fatalnie.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić hildda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie godny uwagi!
  • Mam cerę mieszaną, lekko trądzikową na czole i brodzie. Wcześniej używałam Revlon CS w odcieniu Buff (6 miesięcy), ale w pewnym momencie mazał mi sie na twarzy, ważył, aż niemiło!
    Zobaczyłam u koleżanki na buźce wake me up i tak mi sie spodobał, że od razu kupiłam. I co? Dla mnie rewelacja! Wcześniej stawiałam na podkłady kryące/matowiące, chciałam ukryć "świecenie się", ale to co powinnam zrobić od razu to rozświetlić cerę i moja lekko tłusta twarz wygląda mega naturalnie! Czasem przypudruję nos, to wszystko.

+lekki,
    +dostępność

- cena, ubolewająco wysoka ok. 4o zł

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte, 3 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić justlook90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni.
    + krycie
    + łatwo go rozprowadzić
    + wygodne opakowanie
    + wydajny
    + ładny wygląda w pomieszczeniach, gdzie nie ma dużo słońca

Ma też wady:
    - zapycha
    - jest bardzo nietrwały
    - strasznie się po nim świece (chociaż to podkład rozświetlający, więc można go w sumie przypudrować)
    - pod światło widać okropny brokat na twarzy ;/
    Więc... może być, ale na imprezy

Nie powrócę do niego nigdy więcej.

Używam tego produktu od: stycznia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Produkt z polecenia,który spisuje się na mocne 4+.
    Zalety: konsystencja (łatwy do rozprowadzenia), początkowy efekt rozświetlenia, zapach, cena.
    Wady: problem z trwałością, przy zbyt wysokich temperaturach rozświetlenie zamienia się w błysk na buzi, mała gama kolorystyczna.

Używam tego produktu od: prawie rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Fire Fox za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład dla cer suchych i normalnych
  • Kolor:posiadam najjaśniejszy z dostępnych czyli 100 ivory.Niestety nie jest on zbyt jasny dlatego zdecydowanie nie dla bladych cer.
    Konsystencja:kremowy,dość gęsty
    Krycie:średnie,jak na podkład rozświetlający jest ono dość dobre,z małymi niedoskonałościami sobie poradzi,ale z większymi niekoniecznie może je tylko lekko przykryć.
    Zalety:
    -dostępność
    -rozświetlenie
    -zapach
    -konsystencja
    Wady:
    -cena

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić gwiazdkaa1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • plusy
    -ładnie się błyszczy
    -ładnie pachnie
    -fajna konsystencja
    -dobrze się rozprowadza
    -nie wysusza

minusy
    -na początku kolor był idealny po miesiącu zaczęły pojawiać się pomarańczowe plamy
    -nie matuje
    -po kilku godzinach potwornie się świecę
    -po ok 7 godzinach znika z twarzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jankes1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sympatyczny i dobry
  • Posiadam kolor 100 i 103.
    Oceniam kolor 100.
    Dosyc fajny, ladnie wygladajacy na twarzy.

Plusy:
    -lekki
    -nie zapycha
    -przyjemny zapach
    -łatwa aplikacja
    -naturalny look

Minusy:
    -bardzo sie blyszczy jesli nie zmatujemy a mamy cere mieszana
    -nie jest to podklad dlugotrwaly ale mysle ze jak nacodzien - ok

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Malena__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny na lato!
  • Na początku lipca szukałam lekkiego podkładu na lato który sprawi,że moja twarz będzie wyglądała promiennie i świeżo, no i znalazłam Mój kolor to 103.

Plusy:
    - konsystencja nie za gęsta i nie za rzadka, taka w sam raz
    - naturalny efekt rozświetlenia, na początku byłam przerażona dużą ilością świecących drobinek jednak po nałożeniu na twarz wygląda dość naturalnie
    - dostępność
    - wydajność

Bardzo fajny produkt dla cery suchej i normalnej.

Używam tego produktu od: początku lipca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Twentyseven za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły, acz nieidealny
  • Podkład kupiłam zachęcona opiniami znajomych. Posiadam odcień 203 (true beige).

Sam odcień wybrałam będąc już opaloną i do mojego aktualnego koloru skóry jest on idealny, czyli generalnie jest dość ciemny (na pewno nie jest to standardowy true beige). Ponadto zauważyłam, że po jakimś czasie kolor minilanie ciemnieje i pigmentacja staje się bardziej różowawa, co osobiście niweluję pudrem z pigmentacją żółtą, jednak jest to znacząca wada, zwłaszcza latem, gdy łatwo o zaczerwienienie.

Pomijając kwestie samego koloru, wypada przyznać szczerze, że skóra wygląda po nałożeniu tego podkładu naprawdę pięknie. Długo się on u mnie utrzymuje, rozprowadza się bez smug, stosunkowo nieźle kryje, jak na (lekki) podkład rozświetlający.

Rzadko używam specyfików rozświetlających i być może się nie znam, jednak właśnie ten element budzi moje największe zastrzeżenia. Bardzo ciężko jest doprowadzić go do "porządku". Po paru godzinach zostaję najczęściej bez szans na sensowne zmatowienie, które ukryłoby świecenie się skóry, także latem trzeba uważać.

Tuż po nałożeniu rozświetlenie jest bardzo intensywne, w słońcu skóra mieni się jakby drobinkami brokatu. Efekt ciekawy, ale nie na każdą okazję. Ogólnie tak zresztą oceniam ten produkt: dobry, ale warto mieć w kosmetyczce także i inne podkłady, gdyż tego nie da się stosować codziennie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ruararta za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij