Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
3O0- SAND
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• Nie
  • Produkt zapychający,za ciemny (najjaśniejszy odcień ) dla mnie, nietrwały. Twarz błyszczy się po nim, wygląda nie naturalnie z powodu błyszczących drobinek. Dosyć dobrze kryje, ale jest nietrwały. Po dłuższym stosowaniu wysusza skórę.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże niezużyte

Chcesz pochwalić Isza_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja.
  • Jest taki jaki być powinien.
    Plusy:
    +fajnie kryje, mimo że to nie jest jego zadanie,
    +można dobrać sobie kolor idealny,
    +trwały,
    +fajne jest te rozświetlenie,
    +idealny w ciągu całego roku, ale w wakacje niezastąpiony,
    +nie widać go jako maski na twarzy, zlewa się ze skórą.
    Minusy:
    -trochę mało wydajny, ale to może dlatego, że lubię sobie trochę nałożyć.

Chcesz pochwalić justek17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie bez wad
  • Bardzo się cieszę, że podkłady to teraz nie tylko ciężkie, matujące, okropne mazidła. Wake me up jest zupełnie inny - fantastycznie rozświetla, niewiele kryje lecz dzięki swoim rozpraszającym światło drobinkom daje efekt idealnej, lekko "wilgotnej" cery. Dla mnie ok, ale jednak nieidealny.

Plusy:
    +lekkie do średniego krycia
    +faktycznie "ożywia" i "budzi" twarz po nieprzespanej nocy dzięki rozświetlającym drobinkom
    +dobre, twarzowe odcienie (jestem bardzo blada, ale najjaśniejszy kolor jest naprawdę jaśniutki!)
    +sprawdza się przy suchej skórze
    +fajnie zakrywa cienie pod oczami
    +ładne opakowanie i przyjemny zapach

Minusy:
    -na pewno nie nadaje się na strefę T, jeżeli masz skórę skłonną do świecenia. Ale jest świetny na policzki czy na cienie pod oczami. Mimo to, chyba mało która z Was używa dwóch podkładów?
    -średnia trwałość (raptem kilka godzin)
    -dla niektórych te drobinki mogą być zbyt duże (mi akurat pasowały)

Reasumując - polecam wszystkim niewyspanym posiadaczkom skórzy suchej. Jednak dla tych z nas, które mają więcej do ukrycia oraz ich skóra się przetłuszcza - Wake me up okaże się niewypałem.

Chcesz pochwalić shelkywill za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie sprawdził się
  • Mam cerę suchą, więc myślałam że to podkład idealny dla mnie. Jednak w moim przypadku zamiast rozświetlenia moja twarz po prostu się błyszczała, co nie wyglądało zbyt ładnie.
    To podkład dla osób z bezproblemową cerą. Ma bardzo lekką formułę, słabo kryje i krótko utrzymuje się na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Princeska92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cery mieszanej
  • Podkład ten kupiłam pod wpływem "ochów" i "achów" Maxineczki pod jego adresem na jej filmach.

Mam kolory 103 True ivory oraz 200 Soft beige. Przyznam, że oba są dla mnie nieco za ciemne, mimo że używam ich obecnie, czyli latem. Jednak faktem jest, ze jestem bladziochem. Kolory mają fajny żółty pigment, podkład nie daje różowej "poświaty", czego nie lubię. Kolor na twarzy utlenia się i ciemnieje.

Konsystencja jest dość gęsta, treściwa, powiedziałabym, ze kremowa. Mimo tego podkład bardzo dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug ani zacieków.

Zaraz po nałożeniu podkładu twarz wygląda "wow". Rzeczywiście wygląda na wypoczętą, świetlistą (zapewne zasługa świecących drobinek), promienną. Niestety efekt ten już po godzinie-dwóch jest wspomnieniem z powodu pewnego mankamentu, który dla mnie dyskwalifikuje ten podkład. Mianowicie skóra zaczyna się potwornie błyszczeć ! Serio, muszę użyć papierowego ręcznika (!) dla zniwelowania tego efektu (z mojej praktyki wynika, że ręcznik sprawdza się lepiej od bibułek matujących ). Chyba też przez tę swoja kremową konsystencję po jakimś czasie zaczyna się "maślić" na twarzy. Dodatkowo podkład jest nietrwały, "schodzi" z twarzy i to nie za sprawą wspomnianego ręcznika.

Podkład ma dość lekkie krycie, aktualnie dla mnie za słabe, gdyż ponownie walczę z trądzikiem. Podkład nie zatuszuje nam krostek. Nie zauważyłam też deklarowanego efektu nawilżenia.

Podsumowując, u mnie- na cerze mieszanej w kierunku tłustej i aktualnie z problemami trądzikowymi- się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Używam dwóch-jedno prawie skończyłam, drugiego zostało mi ok. 3/4

Chcesz pochwalić agnishka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój podkład na lato
  • Mam ten produkt w odcieniu ivory (chociaż zdecydowanie to nie jest odcień kości słoniowej) i jako podkład na lato sprawdza mi się doskonale. Kupiłam go zimą zachęcona pozytywnymi ocenami i się bardzo wtedy zawiodłam. Podkład mi się odcinał (teraz tak nie jest chociaż to co mam na skórze ciężko nazwać opalenizną) i dziwnie mi się sprawował na cerze. Sięgnęłam po niego miesiąc temu ponownie i się pozytywnie zdziwiłam.

Plusy:
    -konsystencja
    -zapach
    -wchłanianie

Plus/minus:
    -efekt rozświetlenia
    -odcień

Minus:
    -cena

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić islandofwonder za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można polecić,ale...
  • Produkt fajny, baardzo ładnie sie rozprowadza, ma ładny odcień, ale moja skóra jest dosc problemowa. Mam troche wyprysków i skłonnosci do przetłuszczania i tu robi sie problem, ponieważ podkład ten ma jednak słabe krycie. Jest on idealny dla osob z bezproblemową twarzą, bo naprawde daje piękny efekt, wypoczętej świetlistej twarzy.

Chcesz pochwalić agatka1992a1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Wiązałam duze nadzieje z tym kosmetykiem. Przeczytałam wiele dobrych opinii na jego temat, a nawet widzialam na zywo jak prezentowal sie na twarzy mojej kolezanki i byłam zachwycona (musze tu zaznaczyc, iz kolezanka ma niemalze idealna twarz, bez zaskornikow, przebarwien itc. także na takiej twarzy kazdy podklad wyglada dobrze). W koncu sama postanowilam go wypróbować. Kupiłam na promocji w rossmanie -40% i oto co zauwazyłam po jego uzyciu:
    - buzia świeci się po nim niemiłosiernie, zdaje sobie sprawe, ze ma on na celu rozswietlenie twarzy, ale to błyszczenie było nie do zniesienia i to już po niecalej godzinie od aplikacji (zaznaczam, ze mam skore suchą)
    -pod słonce strasznie widoczne są te drobinki i mi efekt tez się nie spodobał, moze dlatego, ze mialam tez roz z drobinkami i za duzo tego wszystkiego.
    -słabo kryje, a niestety moja skora wymaga mocniejszego kamuflażu
    -wodna konsystencja, niestety ja wole gęstsze podkłady
    -ciemne odcienie, najwet najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny.

Całe szczescie oddałam go mamie, która była całkiem zadowolona. Na jej skórze może nie było efektu"WOW" ale podklad ten wyglądał znośnie, ale bez rewelacji. Mysle, ze też do niego nie wroci.

Jak dla mnie podklad ten nadaje sie tylko dla osob z rownomierną, nieskazitelną cerą dla wyrównania kolorytu.

Używam tego produktu od: nie uzywam.
    Ilość zużytych opakowań: uzyty tylko kilka razy.

Chcesz pochwalić emilili za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny podkład, ale nie ,,w słońcu''
  • Mam skórę normalną, wrażliwą. Jest ona dość jasna.
    Posiadam podkład w kolorze 100 Ivory. Kolor na twarzy staje się trochę ciemniejszy, jednak w moim przypadku, wygląda to dość ok, cera nabiera ładnego kolorytu.
    Podkład nie kryje bardzo mocno, nie jest też ,,ciężki''. Normalnie, efekt rozświetlający jest fajny, bardzo lekki, prawie niezauażalny. Jednak ,,w słońcu'' (lub jeśli pada na skórę intensywnie światło lampy), drobinki są widoczne, i wygląda to trochę jak brokat
    Mam wrażenie, że podkład podkreśla suche skórki, sam jednak, nie wysusza skóry. Trudno mi stwierdzić, jednak raczej mojej skóry nie zapycha. Posiada on SPF 15.
    Bardzo lubię ten kosmetyk.
    Używam tego produktu od: Nie wiem dokładnie
    Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Chcesz pochwalić Ania_Anka za czytelną i pomocną recenzję?
  • osoby o cerze mieszanej i tłustej powinny go unikać
  • Jakość krynica jest ok, I na tym koniec.

Jestem osobą o cerze mieszanej z problem w strefie T, błyszcząca sie skóra w tej partii nie spodziewałam się, że ten kosmetyk spowoduje, że będę się błyszczeć jeszcze bardziej a na zdjęciach wyglądać wręcz fatalnie,
    -denerwują mnie te drobinki w podładzie, które w słoneczny dzień są widoczne aż za bardzo,
    - dokończe ten podkład jedynie w pochmurne I deszczowe dni

Chcesz pochwalić pl20765 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij