Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
3O0- SAND
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• Nie KWC, ale blisko!
  • Podkład kupiłam na promocji w rossmannie - 40%.
    Mam cerę mieszaną, więc nie byłam do niego przekonana. Od zawsze unikałam podkładów rozświetlających jak ognia - jaka ja głupia byłam!
    Plusy:
    + ładnie stapia się ze skórą, nie widać go, wygląda bardzo naturalnie, przez co możemy go aplikować grubiej czy cieniej, w zależności gdzie na twarzy i jakie krycie chcemy uzyskać
    + jest lekki, nie wchodzi w pory
    + ładny zapach i fajna konsystencja, nie ma problemu z nałożeniem
    + Pompka!
    + Cena moim zdaniem na plus, bo nie jest wysoka
    + UWAGA największe zaskoczenie: zaczynam się po nim błyszczeć po 5 godzinach! Podkłady matujące matowiły mnie na 3 godziny max a po tym podkładzie zaczynam się błyszczeć po około 5 godzinach! Zaskoczyło mnie to bardzo!

- szklana butelka, przez co dość sporo produktu zostae na dnie i ciężko go wyciągnąć

Chcesz pochwalić WampLady za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• szkoda, że tak mało odcieni
  • Podkład długo trzyma się na buzi, jest naprawdę dobry, nawilżający (choć nie najlepszy do mojej tłustej cery). Ja stosuję go z pudrem matującym i jestem zadowolona.
    Zalety: niewysoka cena, delikatne krycie przy małej ilości produktu na buzi, nie tworzy maski
    Wady: jest tak mało odcieni, a najjaśniejszy jest i tak dosyć ciemny...

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić czerwoneusta21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest boski i napewno jeszcze długo bedzie goscił w mojej kosmetyczce
  • Podklad jest świetny. Na mojej twarzy bardzo dobrze sie trzyma, nie spływa, twarz długo wygląda świeżo.

Jest to moj podklad numer jeden i czystym sumieniem moge go polecic

Używam tego produktu od: 2 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: 2-30ml

Chcesz pochwalić Madzix19992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam. Mocno się błyszczy na twarzy i ciężko rozsmarowuje
  • Po tym jak nie byłam w stanie nigdzie kupić mojego ulubionego Bourjois, skusiłam sie na "wake me up" po przeczytaniu wielu pozytywnych opini. Chciałam coś na lekkiego wiosne, ale tak żeby zakryło przebarwienia abym nie musiała używać korektora. Niestety nie zakrywa prawie w ogóle i bardzo ciężko mi się rozsmarowywał (zdażało się że musiałam go zmyć i zacząć od nowa bo zostawały smugi). Po chwili na mojej twarzy błyszczałam niesamowice, puder matujący był przez niego pochłaniany. Szczerze nie polecam osobom z tendencją do błyszczenia ;]

Używam tego produktu od: luty 2015

Chcesz pochwalić PrimanValdoria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie lubimy się
  • - zapycha
    - waży się na twarzy w moim przypadku przez co wygląda nieestetycznie
    - po godzinie od nałożenia koszmarnie się swieciałam (i nie chodzi mi tu o świecące drobinki)
    - podkreśla suche skórki

Plusów nie zauważyłam.

Zdecydowanie nie jest to dobry podkład dla mojej mieszanej cery z niewielkimi niedoskonałościami.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić waiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Największy zapychacz jakiego używałam
  • Zakupiłam ten podkład ze względu na atrakcyjną cenę i reklamy zapewniające o świeżym i promiennym wyglądzie skóry po jego użyciu. Chciałam produktu, który będzie nawilżał i jednocześnie dobrze wyglądał. Okazało się jednak, że zakupiłam coś, co ZAWSZE doprowadzało do wysypu pryszczy na moim czole i nosie. Temu podkładowi dałam aż 3 szanse, za każdym razem efekt był taki sam.
    Nie polecam osobom, których skóra ma skłonności do zapychania.

PLUSY:
    cena
    opakowanie
    zapach

MINUSY:
    okropny zapychacz
    skóra szybko po nim wygląda na tłustą
    nienaturalny efekt
    dość lepki
    ciemnieje na twarzy

Używam tego produktu od: czerwca 2014 z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić Zamieszana za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Mój stosunek do podkładu absolutnie się nie zmienił po dodaniu do niego witaminy C i uważam, że jest to idealny podkład na lato zwłaszcza do suchej skóry. Mikrodrobinki zawarte w konsystencji podkładu idealnie ją odświeżają i sprawiają wrażenie, wypoczętej i pełnej blasku skóry. Krycie możemy budować. Mam kilka przebarwień w okolicach brody z którymi podkład bez problemu daje radę. Przypudrowany wytrzymuje naprawdę bardzo długo. Stosowałam go w różnych warunkach od deszczu po ekstremalne upały. Zmywając makijaż podkład nadal był na swoim miejscu.
    \nW przypadku mojej suchej skóry niezwykle ważny jest komfort noszenia kosmetyku. Rimmel Wake me up daje poczucie nawilżonej skóry, nie ściąga jej ani nie wchodzi w pory.
    \n
    \n

Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5 opakowań

Chcesz pochwalić Sanu za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Już dłuższy czas miałam go na oku, ale wiadomo, że pieniędzy nigdy dość i często kupowałam coś tańszego. Akurat podczas ostatnich zakupów zauważyłam, że jest na niego przecena w drogerii Dayli za 33 zł i wzięłam.
    Odcień 100 IVORY nawet mi podpasował.
    Podkład ma drobinki, które absolutnie mi nie przeszkadzają, konsystencja lekka, nie za wodna, nie za gęsta, podczas aplikacji mam uczucie jakbym smarowała twarz kremem. Ma prześliczy zapach, oraz śliczną buteleczkę wraz z pompką. Jest ciepło, nie odczuwam naszczęście, żeby fluid był ciężki/spływał/itp
    Jeżeli chodzi o krycie to jest raczej średnie, ale może być, akurat nie mam wielkich problemów z trądzikiem. Ewentualnie suche skórki lub zaczerwienienia Polecam!

Używam tego produktu od: tydzien

Chcesz pochwalić monika030 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny i lekki.
  • Dużo wody upłynęło, zanim zdecydowałam się na zakup tego podkładu. Głównie dlatego, że nie szukałam nigdy i nie byłam fanką produktów rozświetlających. Ostatecznie jednak złapałam kiedyś Wake me up w promocji i od tego czasu się lubimy.

* Moja cera nie jest jakaś tragiczna - zimą trochę się wysusza, latem nieco błyszczy, ale wszystko jest raczej w normie. Wypryski zdarzają się rzadko i są niewielkie. Szukam zatem podkładów raczej lekkich, nie zapychających cery, nie świecących się, jak dyskotekowa kula i trwałych.
    * Używam koloru nr 200 Soft Beige i chociaż odcień dobrze współgra z cerą i wtapia się w nią to przy kolejnym zakupie (jeśli takowy będzie) wybiorę raczej ton jaśniejszy. Szczególnie, że przyszła buteleczka może przypaść na okres zima/wiosna i na nieopalonej buzi może wypaść zbyt pomarańczowo.
    * Rimmel delikatnie pachnie, ma średnio gęstą konsystencję, ale w kontakcie z moją skórą robi się cudownie lekki. Rozprowadza się go łatwo, zarówno palcami, jak i gąbeczką. W obu przypadkach podkład dobrze wtapia się w twarz nie robiąc maski, wygładza i sprawia, że buzia wygląda świeżo. Bardzo lubię go w ciepłe dni, bo nosi się go lżej niż choćby jego brata Lasting Finish, Whipped Creme MF, czy Vichy Dermablend. Kryje raczej średnio, nie jest to podkład dla osób, które chcą ukryć wiele i na długi czas. Nie zauważyłam, żeby zatykał pory, powodował świecenie się, czy wypryski. Również nie wysusza, suche skórki, które już są podkreśla, ale jeśli mam ich dużo to nawet sam diabeł ich nie ukryje.
    Jeśli chodzi o rozświetlenie to nie jest to rozświetlenie, którego się zawsze bałam - nie ma świecenia, błysku i brokatowych wiórków. Twarz jest bardziej promienna i zdrowsza i to jest jak najbardziej w porządku.
    * Trwałość. No cóż, przeciwpancerna szpachla to nie jest i może to i lepiej. Po całym dniu w pracy bez poprawek podkład minimalnie się ściera w bardziej podatnych na to strefach (nos, okolice ust i broda). Po pewnym czasie przykryte kosmetykiem wypryski wybijają się swoją czerwienią ponad powierzchnię, ale nie jest to dla mnie czynnik drastycznie zaniżający ocenę. Szczególnie, że używam Wake me up często w ciepłe dni i wtedy naturalną rzeczą jest, że to i owo spływa, czy się ściera.
    * Opakowanie proste, bardzo estetyczne. Jest to wąska i wysoka, szklana buteleczka zwieńczona pompką w kolorze żywej pomarańczy. Wnętrza butelki u mnie nie widać, wszystko oklejone jest podkładem. Dozownik działa bardzo lekko i wypuszcza z wnętrza niewielką ilość podkładu.
    * Opakowanie 30 ml kosztowało mnie jakieś 30 złotych. Zważając na fakt, że używam podkładu zamiennie z innymi wydajność i opłacalność zakupu są bardzo wysokie.

Polecam tym z Was, które szukają lekkiego, nieciążącego na twarzy podkładu, który delikatnie podrasuje i ożywi twarz. Nie polecam tym z Was, które potrzebują mocnego krycia, większych właściwości pielęgnacyjnych i dużej odporności na ścieranie.

Używam tego produktu od: Ok. 3 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest super
  • nigdy nie byłam fanką podkładów w płynie ponieważ po prostu spływały z mojej troszkę tłustej cery. do kupna tego podkładu skusiła mnie promocyjna cena, i okazał się rewelacyjny bardzo ładnie kryje buzię, ma ładny odcień (używam 200), ładnie i świeżo pachnie, cera wygląda promiennie, świeżo, i co najważniejsze nie spływa, trzyma się kilka godzin, aczkolwiek po tych kilku godzinach trzeba go poprawić.

dla mnie ogromny plus, pierwszy podkład w płynie z którego jestem zadowolona i z chęcia kupie go ponownie

Używam tego produktu od: niecały rok
    Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

Chcesz pochwalić nieklam za czytelną i pomocną recenzję?