Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)
Produkt dostępny w 9 sklepach. Cena już od 26,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:

+nie wysusza skóry
    +opakowanie bardzo wygodne
    +wydajny

-kolory są za ciemne
    -jest BARDZO rozświetlający drobinki sprawiają że w naturalnym świetle mienimy się jakbyśmy byli posypani brokatem, ale w zimie sprawdza się genialnie

Używam tego produktu od: Od pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Skończone jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nusiak99 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja metody

• Bardzo polecam
  • Dostałam pełnowymiarowe opakowanie w kolorze True Ivory od Rimmel do przetestowania razem z mascarą z tej samej serii.

Nie był to na pewno pierwszy raz kiedy dostaję coś do testów, nie był to też mój pierwszy zestaw od Rimmel ale tym razem był to strzał w dziesiątkę.

Mam mieszaną skórę z widocznymi naczynkami i bladą cerą. Nie lubię pudrowych podkładków, które wchodzą w zmarszczki i pory dając nienaturalny mat. Idealny podkład kryje naczynka, zaczerwienienia i ujednolica kolor ale wygląda naturalnie a buzia świetliście, zdrowo, jak gdyby nie była pomalowana.

Ten pokład jest na prawdę wart zakupu. Ma drobinki ( ale nie brokat) które rozświetlają skórę. Nie jest też pudrowy ale przypomina krem BB. Nawilża buzię - nie ma potrzeby stosowania kremy pod podkład. Uważam, że jest idealny na codzień. Daje bardzo naturalne wykończenie. Dzisiaj kupiłam drugie pełnowymiarowe opakowanie tym razem w najjaśniejszym kolorze 100 Ivory. Nie warto kupować go w pełnej cenie 40 zł - często jest w promocji i można go dostać za 20 kilka złotych. Kiedy podkład się kończy można otworzyć opakowanie i zużyć jeszcze sporo podkładu, którego pompka już nie wydobędzie. Używałam go przez 2 tygodnie po tym jak myślałam, że już się skończył.

Minusy ? Jest trochę tłusty a przez to nie jest trwały. Po 4-6 h muszę ponownie przypudrować strefę T. Jeżeli dotykam buzię w czasie dnia widać, że podkład znika na tłustych częsciach jak nos czy broda.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Semifredo za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Posiadam cerę mieszaną w kierunku do suchej, w zimie przesuszoną.
    Podkład ma przyjemną konsystencję i dobrze nawilża, jednak zapycha, gama kolorów jest straszna (mieszam 010 i 100, a z CS jestem 150buff dla mieszanej), a brokat jest nie do zniesienia.

Plusy
    -konsystencja
    -nawilżenie
    -przyzwoite krycie (lekkie w kierunku średniego)

Minusy
    -kolory
    -zapycha
    -paskudny brokat

Najgorszy jest ten brokat...

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Jusulk4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam
  • Zastanawiałam się długo nad kupnem Wake me up po nieudanym podejściu do podkładu Revlonu, który akurat u mnie się nie sprawdził. Skuszona promocją -49% w Rossmannie wybrałam odcień 100 IVORY.
    Pomijając fakt, że buteleczka jest przecudowna, a pompka dozuje idealną jak dla mnie ilość podkładu, Wake me up to właściwie same zalety
    Mam cerę mieszaną, niewiele wyprysków więc raczej szukałam czegoś lekkiego.
    Wake me Up sprawdza się świetnie, ponieważ wygląda niesamowicie naturalnie i delikatnie, drobinki delikatnie się błyszczą sprawiając, że skóra wygląda na świeżą. Podkład ślicznie pachnie, zostawia cudownie gładką skórę, nie wysusza. Schodzi równomiernie i wytrzymuje nawet największe wyzwania atmosferyczne Ponadto ładnie kryje - nawet te intensywniejsze zaczerwienienia po wklepaniu podkładu wyglądają dobrze. Jedyne, co jest dziwne to ciemna gama kolorystyczna, jestem bledziochem ale miałam obawy nawet do najjaśniejszego odcienia, który mam w posiadaniu. Zaraz po nałożeniu wygląda rzeczywiście na nieco ciemniejszy niż skóra, ale dosłownie po chwili ładnie się wtapia i dopasowuje do koloru skóry, więc to jest duży plus. Jeśli chodzi o trwałość, wytrzymuje bardzo dobrze cały dzień szkolny
    Cena trochę odstrasza, ale podkład zdecydowanie jest jej wart!

Używam tego produktu od: zaczynam 4 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić gadasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie taki zły dla tłuściowych
  • Dawno temu w jakiejś drogerii ekspedientka odradziła mi ten podkład (dosłownie wzięła mi go z ręki i odłożyła na półkę) po tym jak usłyszała, że mam mieszaną cerę. Ostatnio postanowiłam zaryzykować i skusiłam się na niego, zresztą słusznie

Podkład owszem, ładnie, delikatnie rozświetla, ale nie powoduje ani tym bardziej nie potęguje świecenia nawet pomimo tego, że w buteleczce widać skrzące się drobinki.

Świetnie pobudza zmęczona skórę, nadaje promienny, zdrowy wygląd - wiecznie chodzę niewyspana więc dla mnie to kosmetyk idealny Absolutnie nie tworzy maski.

Kryje całkiem nieźle i jest raczej wydajny. Odcienie są ok.

Można go dostać praktycznie w każdej drogerii i jest niedrogi.

W sumie nie zauważyłam minusów. Na pewno jeszcze nieraz do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Chcesz pochwalić wild_horse za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetliście
  • Podkład dosłownie wybudza cerę z szarości poranka! Super rozświetlenie na wiele godzin, przyjemna konsystencja dzięki czemu jest dosyć wydajny i można rozprowadzić naprawdę cienką warstwę, dającą efekt super naturalny. Jak dla mnie jest wystarczająco trwały, cały dzień wygląda efektownie.

Minus pojawił się pod koniec, jakieś 2 miesiące temu - podkład stał się wyjatkwo świetlisty...
    Kryje bardzo delikatnie.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić Mayazaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na tak
  • Po wielu walkach nareszcie znalazłam podkład który idealnie spełnia moje oczekiwania. Razem z revlonem którego męczę w lato, Wake me up używany w zimę tworzy idealny duet

Plusy :
    + ładne odcienie ( posiadam 203 True Beige)
    + ściera się w "ładny" sposób nie tworząc plam
    + ładnie rozświetla twarz
    + nie tworzy maski
    + jest lekki
    + nie zapycha skóry

Minusy:
    - nie jest jakoś super trwały
    - brak odżywienia skóry ( ale tego chyba nikt się nie spodziewa )
    - mógłby być bardziej wydajny

Chcesz pochwalić Mentos13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Mam kolorek 100- ivory.
    Plusy:
    - ładnie nawilża skórę
    - przykrywa lekkie zaczerwienienia na twarzy
    - lekki!
    - brak efektu maski
    - opakowanie jest bardzo wygodne i przy okazji ładne
    - utrzymuje się na mojej twarzy cały dzień (oczywiście przy pomocy pudru)
    Minusy:
    - drobinki, moja znajoma raz powiedziała że mam pełno brokatu na twarzy

Chcesz pochwalić ijustriide za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład
  • PLUSY:
    - genialny zapach
    - naturalne rozświetlenie
    - dobre krycie , ale bez efektu maski
    -wydajność
    - dobrze dopasowywuje się do cery
    - nie zapycha porów

MINUSY:
    - trwałość - po kilku godzinach zaczyna schodzić mimo utrwalenia pudrem
    - cena

Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić defenitelymaybe za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • podkład dziwnie się rozprowadza, ma strasznie lepkie wykończenie, świeciłam się po nim niemiłosiernie, mimo, że nie posiadam cery tłustej. kolorystyka mi nie przeszkadzała bo używałam go latem. sprawdzi się pewnie dla cery dojrzałej

Ilość zużytych opakowań: niedokończone 1

Chcesz pochwalić majek2 za czytelną i pomocną recenzję?