Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
3O0- SAND
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• Nie
  • Produkt zapychający,za ciemny (najjaśniejszy odcień ) dla mnie, nietrwały. Twarz błyszczy się po nim, wygląda nie naturalnie z powodu błyszczących drobinek. Dosyć dobrze kryje, ale jest nietrwały. Po dłuższym stosowaniu wysusza skórę.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże niezużyte

Chcesz pochwalić Isza_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja.
  • Jest taki jaki być powinien.
    Plusy:
    +fajnie kryje, mimo że to nie jest jego zadanie,
    +można dobrać sobie kolor idealny,
    +trwały,
    +fajne jest te rozświetlenie,
    +idealny w ciągu całego roku, ale w wakacje niezastąpiony,
    +nie widać go jako maski na twarzy, zlewa się ze skórą.
    Minusy:
    -trochę mało wydajny, ale to może dlatego, że lubię sobie trochę nałożyć.

Chcesz pochwalić justek17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie bez wad
  • Bardzo się cieszę, że podkłady to teraz nie tylko ciężkie, matujące, okropne mazidła. Wake me up jest zupełnie inny - fantastycznie rozświetla, niewiele kryje lecz dzięki swoim rozpraszającym światło drobinkom daje efekt idealnej, lekko "wilgotnej" cery. Dla mnie ok, ale jednak nieidealny.

Plusy:
    +lekkie do średniego krycia
    +faktycznie "ożywia" i "budzi" twarz po nieprzespanej nocy dzięki rozświetlającym drobinkom
    +dobre, twarzowe odcienie (jestem bardzo blada, ale najjaśniejszy kolor jest naprawdę jaśniutki!)
    +sprawdza się przy suchej skórze
    +fajnie zakrywa cienie pod oczami
    +ładne opakowanie i przyjemny zapach

Minusy:
    -na pewno nie nadaje się na strefę T, jeżeli masz skórę skłonną do świecenia. Ale jest świetny na policzki czy na cienie pod oczami. Mimo to, chyba mało która z Was używa dwóch podkładów?
    -średnia trwałość (raptem kilka godzin)
    -dla niektórych te drobinki mogą być zbyt duże (mi akurat pasowały)

Reasumując - polecam wszystkim niewyspanym posiadaczkom skórzy suchej. Jednak dla tych z nas, które mają więcej do ukrycia oraz ich skóra się przetłuszcza - Wake me up okaże się niewypałem.

Chcesz pochwalić shelkywill za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie sprawdził się
  • Mam cerę suchą, więc myślałam że to podkład idealny dla mnie. Jednak w moim przypadku zamiast rozświetlenia moja twarz po prostu się błyszczała, co nie wyglądało zbyt ładnie.
    To podkład dla osób z bezproblemową cerą. Ma bardzo lekką formułę, słabo kryje i krótko utrzymuje się na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Princeska92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cery mieszanej
  • Podkład ten kupiłam pod wpływem "ochów" i "achów" Maxineczki pod jego adresem na jej filmach.

Mam kolory 103 True ivory oraz 200 Soft beige. Przyznam, że oba są dla mnie nieco za ciemne, mimo że używam ich obecnie, czyli latem. Jednak faktem jest, ze jestem bladziochem. Kolory mają fajny żółty pigment, podkład nie daje różowej "poświaty", czego nie lubię. Kolor na twarzy utlenia się i ciemnieje.

Konsystencja jest dość gęsta, treściwa, powiedziałabym, ze kremowa. Mimo tego podkład bardzo dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug ani zacieków.

Zaraz po nałożeniu podkładu twarz wygląda "wow". Rzeczywiście wygląda na wypoczętą, świetlistą (zapewne zasługa świecących drobinek), promienną. Niestety efekt ten już po godzinie-dwóch jest wspomnieniem z powodu pewnego mankamentu, który dla mnie dyskwalifikuje ten podkład. Mianowicie skóra zaczyna się potwornie błyszczeć ! Serio, muszę użyć papierowego ręcznika (!) dla zniwelowania tego efektu (z mojej praktyki wynika, że ręcznik sprawdza się lepiej od bibułek matujących ). Chyba też przez tę swoja kremową konsystencję po jakimś czasie zaczyna się "maślić" na twarzy. Dodatkowo podkład jest nietrwały, "schodzi" z twarzy i to nie za sprawą wspomnianego ręcznika.

Podkład ma dość lekkie krycie, aktualnie dla mnie za słabe, gdyż ponownie walczę z trądzikiem. Podkład nie zatuszuje nam krostek. Nie zauważyłam też deklarowanego efektu nawilżenia.

Podsumowując, u mnie- na cerze mieszanej w kierunku tłustej i aktualnie z problemami trądzikowymi- się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Używam dwóch-jedno prawie skończyłam, drugiego zostało mi ok. 3/4

Chcesz pochwalić agnishka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój podkład na lato
  • Mam ten produkt w odcieniu ivory (chociaż zdecydowanie to nie jest odcień kości słoniowej) i jako podkład na lato sprawdza mi się doskonale. Kupiłam go zimą zachęcona pozytywnymi ocenami i się bardzo wtedy zawiodłam. Podkład mi się odcinał (teraz tak nie jest chociaż to co mam na skórze ciężko nazwać opalenizną) i dziwnie mi się sprawował na cerze. Sięgnęłam po niego miesiąc temu ponownie i się pozytywnie zdziwiłam.

Plusy:
    -konsystencja
    -zapach
    -wchłanianie

Plus/minus:
    -efekt rozświetlenia
    -odcień

Minus:
    -cena

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić islandofwonder za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można polecić,ale...
  • Produkt fajny, baardzo ładnie sie rozprowadza, ma ładny odcień, ale moja skóra jest dosc problemowa. Mam troche wyprysków i skłonnosci do przetłuszczania i tu robi sie problem, ponieważ podkład ten ma jednak słabe krycie. Jest on idealny dla osob z bezproblemową twarzą, bo naprawde daje piękny efekt, wypoczętej świetlistej twarzy.

Chcesz pochwalić agatka1992a1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Wiązałam duze nadzieje z tym kosmetykiem. Przeczytałam wiele dobrych opinii na jego temat, a nawet widzialam na zywo jak prezentowal sie na twarzy mojej kolezanki i byłam zachwycona (musze tu zaznaczyc, iz kolezanka ma niemalze idealna twarz, bez zaskornikow, przebarwien itc. także na takiej twarzy kazdy podklad wyglada dobrze). W koncu sama postanowilam go wypróbować. Kupiłam na promocji w rossmanie -40% i oto co zauwazyłam po jego uzyciu:
    - buzia świeci się po nim niemiłosiernie, zdaje sobie sprawe, ze ma on na celu rozswietlenie twarzy, ale to błyszczenie było nie do zniesienia i to już po niecalej godzinie od aplikacji (zaznaczam, ze mam skore suchą)
    -pod słonce strasznie widoczne są te drobinki i mi efekt tez się nie spodobał, moze dlatego, ze mialam tez roz z drobinkami i za duzo tego wszystkiego.
    -słabo kryje, a niestety moja skora wymaga mocniejszego kamuflażu
    -wodna konsystencja, niestety ja wole gęstsze podkłady
    -ciemne odcienie, najwet najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny.

Całe szczescie oddałam go mamie, która była całkiem zadowolona. Na jej skórze może nie było efektu"WOW" ale podklad ten wyglądał znośnie, ale bez rewelacji. Mysle, ze też do niego nie wroci.

Jak dla mnie podklad ten nadaje sie tylko dla osob z rownomierną, nieskazitelną cerą dla wyrównania kolorytu.

Używam tego produktu od: nie uzywam.
    Ilość zużytych opakowań: uzyty tylko kilka razy.

Chcesz pochwalić emilili za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny podkład, ale nie ,,w słońcu''
  • Mam skórę normalną, wrażliwą. Jest ona dość jasna.
    Posiadam podkład w kolorze 100 Ivory. Kolor na twarzy staje się trochę ciemniejszy, jednak w moim przypadku, wygląda to dość ok, cera nabiera ładnego kolorytu.
    Podkład nie kryje bardzo mocno, nie jest też ,,ciężki''. Normalnie, efekt rozświetlający jest fajny, bardzo lekki, prawie niezauażalny. Jednak ,,w słońcu'' (lub jeśli pada na skórę intensywnie światło lampy), drobinki są widoczne, i wygląda to trochę jak brokat
    Mam wrażenie, że podkład podkreśla suche skórki, sam jednak, nie wysusza skóry. Trudno mi stwierdzić, jednak raczej mojej skóry nie zapycha. Posiada on SPF 15.
    Bardzo lubię ten kosmetyk.
    Używam tego produktu od: Nie wiem dokładnie
    Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Chcesz pochwalić Ania_Anka za czytelną i pomocną recenzję?
  • osoby o cerze mieszanej i tłustej powinny go unikać
  • Jakość krynica jest ok, I na tym koniec.

Jestem osobą o cerze mieszanej z problem w strefie T, błyszcząca sie skóra w tej partii nie spodziewałam się, że ten kosmetyk spowoduje, że będę się błyszczeć jeszcze bardziej a na zdjęciach wyglądać wręcz fatalnie,
    -denerwują mnie te drobinki w podładzie, które w słoneczny dzień są widoczne aż za bardzo,
    - dokończe ten podkład jedynie w pochmurne I deszczowe dni

Chcesz pochwalić pl20765 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kompletnie nietrafiony
  • Spróbowałam tego produktu z ciekawości, bo jako wierna fanka matu, postanowiłam w końcu zaryzykować z rozświetleniem. A że Wake Me Up miał dobre recenzje, to upolowałam na promocji -40%.

Co tu dużo pisać - przede wszystkim ja i podkład rozświetlający nie nadajemy się na zgrany duet. Po nałożeniu twarz mi się świeciła. I samo świecenie bym przeżyła, w końcu cera mieszana, z zapędami na tłustą, mogłabym to zniwelować pudrem.

Niby się udało. ALE - ten produkt to jakaś dyskoteka zatopiona w podkładzie. Ma mnóstwo pseudo-brokatowych drobinek. Wygląda to jak słynne wampiry z pewnej sagi o świecących krwiopijcach. O ile samo błyszczenie dało się udoskonalić pudrem, tak te drobinki dawały efekt pomiędzy nastolatką idącą na cosplay Zmierzchu a dziewczynką, co wysmarowała twarz brokatem.

Podkład nie jest zły. Ma bardzo eleganckie opakowanie, funkcjonalną pompkę. Jest też rzadki, fajnie się rozprowadza, nie miałam problemu z trafieniem w kolor (chociaż ciemniał, trzeba mu przyznać).

Próbowałam parę ładnych razy. Myślę, że byłby ciekawym podkładem, gdyby nie te wszędobylskie drobinki zajeżdżające tandetą z festynu. To go zdyskwalifikowało na tyle, że sprzedałam co mi tam zostało. Chętny się znalazł. Jak widać - co kto lubi.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie trafiony
  • Kupilam ten podkład szukajac czegos troche tanszego od mojego poprzedniego z Bourjois . iii niestety... podkład ogólnie dobry ale nie to skóry jak mojej - tłusta, w strefie " T " to wogole koszmar ... nałozyłam go pare razy na twarz, za kazdym razem schodził, sie ścierał ( z łatwościa ) . Posiadaczkom skóry suchej myślę, ze by odpowiadał

Plus za :

+ konsystencję
    + zapach
    + no i za te wyczuwalne nawilżenie

Używam tego produktu od: 1 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Dianuska_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie ideal
  • -idealny kolor
    - doskonale sie rozprowadza na mojej skorze
    - mily zapach
    -delikatny
    -moja cera staje sie idealna
    -jak dla mnie cena nie duza
    - lepszy niz nie jeden drogi podklad (a wyprobowalam juz naprawde duzo)

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić PaulaPaulinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNY !!
  • Zakupiłam go na promocji -49% choć przyznam szczerze, że już dawno chciałam go kupić, ale wydawał mi się za drogi. Jednak teraz jestem przekonana o tym, że wydam te 40 kilka złotych na ten podkład. Uwielbiam go. <3
    Krycia może nie ma idealnego, ale jak dla mnie jest wystarczające, spokojnie trzyma się cały dzień, nie wysusza ani nic z tych rzeczy. Nie trzeba go też pudrować (przynajmniej w moim przypadku). Podobają mi się również te drobinki, które fajnie rozświetlają cerę.
    Minusów chyba żadnych nie ma, przynajmniej póki co nie zauważyłam.
    Polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić KejSiaczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąco polecam!
  • Długo szukałam swojego idealnego podkładu i w końcu z powodu promocji -49% zdecydowałam się na ten fluid. Początkowo przeszkadzał mi efekt rozświetlenia, ponieważ ma błyszczące drobinki, ale po paru dniach dostrzegłam tego piękno i teraz jest moim numer 1. Krycie nie jest idealne, utrzymuje się spokojnie cały dzień bez poprawek, jest lekki, ma fajna konsystencje, poręczne opakowanie z pompką, idealnie nadaje się do lekkiego makijażu jak i mocniejszego - nadaje skórze blasku, świeżości. Cena to około 40zł ale na prawdę jest tego wart. Używam go codziennie, a mam wrażenie, że wogóle się nie kończy. Jest bardzo wydajny, nie daje efektu maski.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić k0rn3l14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A miało być tak pięknie ...
  • Kupiłam ten podkład w maju bieżącego roku zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu i YouTube.
    Kończył mi się podkład - mój ukochany Double Wear Light, szukałam czegoś lekkiego na lato w okazyjnej cenie.
    Szkoda mi było wydać 175 zł na podkład - chciałam zakup przesunąć na jesień a przez lato przetestować coś tańszego.
    Akurat w maju była promocja w Drogerii Natura - kupiłam go za niecałe 30 zł.
    Normalnie chyba w Rossmannie kosztuje coś koło 44 zł. Dzięki Bogu, że nie kupiłam go w regularnej cenie.

Zgadzam się w zupełności z poprzednimi opiniami ten podkład nie nadaje się do skóry mieszanej i tłustej !!!
    Ja niestety jestem posiadaczką cery mieszanej z tendencją do przetłuszczania się w strefie T.
    I w moim przypadku podkład się nie sprawdza bo jest nietrwały, bardzo szybko ciemnieje przez co wygląda bardzo nienaturalnie na twarzy i po 3-4h trzeba robić poprawki. Obowiązkowo musi być utrwalony pudrem sypkim bo ma kleistą i ciężką konsystencję.

Ale jest jedno ale...
    Ten podkład testowałam na mojej mamie i jej koleżance. Obie mają cery suche, bezproblemowe i muszę przyznać, że u nich ten podkład sprawdził się genialnie !!! Nie miały żadnego wysypu i podkład długo się utrzymywał.
    Więc to wszystko zależy od typu cery.
    U mnie się nie sprawdził - byłam zmuszona oddać go mojej mamie.
    Wracam potulnie do Double Wear Light i nigdy więcej nie będę eksperymentowała z tańszymi podkładami bo i tak suma sumarum muszę kupować droższy podkład...
    Reasumując:

Zalety:
    + dobrze się spisuje, ale TYLKO NA CERZE SUCHEJ I NORMALNEJ !!!
    + estetyczne szklane opakowanie.
    + higieniczna aplikacja - posiada pompkę dzięki temu jesteśmy w stanie go dozować.
    + zakrywa drobne niedoskonałości i wyrównuje koloryt.
    + nie podkreśla suchych skórek, nie wysusza.
    + jest wydajny.
    + nie robi efektu maski.
    +/- wygląda naturalnie -> cera tak jakby promieniała ale to jest na krótką metę, bo po kilku godzinach ciemnieje.

Minusy:
    - powoduje wysyp -> to go u mnie dyskwalifikuje.
    U mnie szczególnie pojawiały się drobne czerwone krosteczki pod nosem, na prawym policzku i na brodzie.
    Dodam, że nie miałam wcześniej z tym problemu używając podkładu MUFE HD czy Double Wear Light.
    Miałam wręcz cerę w idealnym stanie.
    - jest nietrwały, już po 3h trzeba robić drobne poprawki bo buzia się błyszczy.
    - ciemnieje po kilku godzinach przez co wyglądamy nienaturalnie. Ja miałam odcień 300 sand bo jestem opalona i po kilku godzinach mamy efekt pomarańczy/marchewki.
    - lepka konsystencja - > obowiązkowo musi być utrwalony pudrem.

Ja nie kupię kolejnego opakowania z tego względu, że ten podkład nie nadaje się do mojego typu cery.

Używam tego produktu od: maja bieżącego roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić uwielbiam_owoce22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny na lato
  • Bardzo dobry podkład, w miare dobrze kryjący, ale bez efektu maski. Posiada drobinki rozświetlające, co jest atutem w lecie przy opalonej skórze, niestety zimą może się nie u każdego sprawdzić. Nie przepadam za rozświetlającymi podkładami, ale ten naprawde daje rade. Konsystencja bez zastrzeżeń, łatwo się rozprowadza. Wydajny.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami

Chcesz pochwalić banshee69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze kryje i wyrównuje
  • Używam odcienia Ivory 100, na początku wydawał mi się za ciemny dla mojej jasnej karnacji, ale z czasem się przyzwyczaiłam

+drobinki rozświetlają skórę
    +nie robi maski
    +kremowa konsystencja
    +starcza na długo
    +długo się utrzymuje
    +nie wysusza

- cena (choć w niektórych drogeriach można dostać go za 20 zł)
    - szklana, krucha butelka
    - mała gama kolorów

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić bluebbering za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na lato daje rade
  • Większość z nas na letnie dni stara się nie robić efektu maski . Ten podkład idealnie się do tego nadaje
    Posiada drobinki które w słoneczne dni bardzo ładnie się prezentują na twarzy.
    Jestem wymagająca więc nie dam 5 gwiazdek.
    Niestety nie jest trwały. Jeden z podkładów na 3-4 godziny jak nie krócej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić lonley70 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry dla suchej skory
  • Plusy:
    -dozownik
    -nie ciemnieje
    -dobry la suchej skory
    -srednio ale wystarczajaco kryje

Minusy:
    -cena
    -niespodzianka kiedy poklad sie konczy, zostaje na sciankach i nie widac zuzycia
    -wielkie drobiny ktore sie scieraja

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opkowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK dla cery suchej lub normalnej
  • Ja kupiłam go zachęcona pozytywnymi komentarzami, ale żałuję. Nie dlatego że jest niedobry, ale dlatego że jest źle dobrany do mojej cery. Mam cerę mieszaną/ tłustą, a konsystencja tego podkładu jest gęsta i kremowa. W związku z tym po nałożeniu podkładu cera się świeci. I to jest główny minus tego podkładu. Poza tym jest ok, krycie ma przyzwoite, zapach ok. Cera po nim ma ładny naturalny wygląd.Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić justys2503 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Mam cerę suchą, wrażliwą, skłonną do podrażnień i suchych skórek i dość długo szukałam podkładu, ktory mnie nie uczuli i nie podkreśli moich niedoskonałości

+ kremowa konsystencja
    + łatwo się rozprowadza i stapia ze skórą
    + nie robi efektu maski
    + przyjemny zapach
    + nie zapycha, nie podrażnia
    + bardzo wydajny
    + opakowanie z pompką

+/- gama kolorystyczna - najjaśniejszy IVORY wydaje się zbyt pomarańczowy i ciemny jednak po rozsmarowaniu na twarzy jest jasniejszy
    +/- posiada w sobie drobinki, jednak nie są one "chamskie", nie widać ich na twarzy

- cena zbyt wysoka (najlepiej dorwać na jakiejś promocji)
    - krycie średnie, dla cery mniej problematycznej
    - moim zdaniem wymaga przypudrowania, zwłaszcza na nosie, bo stamtąd najszybciej schodzi

Ogólnie jest to dobry produkt, jednak bez efektu "wow". Będą zadowolone posiadaczki suchej, cery. Myślę, że calkiem nieźle spisze się w zimie dzięki swojej kremowej konsystencji. Na lato może być zbyt "tłusty" dla niektórych, bo nie zastyga na twarzy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić aniqui za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny podkład do suchej cery
  • Podkład na suchej cerze sprawdza się doskonale.

-ma średnie krycie,
    -jest lekki, idealnie stapia się z naszą cerą,
    -jest rozświetlający, dzięki czemu twarz wygląda na zdrową, "zadbaną" (ma w sobie mikroskopijne drobinki-nie brokat),
    -nie podkreśla suchych skórek, jeśli takowe są,
    -daje uczucie nawilżenia skóry, nie przesusza jej (jeśli nie mam zbyt dużo czasu na make up mogę go stosować również bez uprzedniego nałożenia kremu, co w przypadku innych podkładów skutkuje podkreśleniem suchości cery- jak np. revlon photoready),
    -nie wchodzi w zmarszczki mimiczne,
    -trwałość podkładu jest dosyć dobra, nie trzeba go poprawiać w ciągu dnia,
    -nie zapycha,
    -ma poręczne opakowanie z pompką.

Jedyną jego wadą jest kolorystyka. Należę do osób o bardzo, bardzo jasnej karnacji więc najjaśniejszy z dostępnych odcieni: 100 ivory idealnie nadaję się dla mnie w okresie letnim. Niestety w ciągu zimy na pewno będzie za ciemny. Zdecydowanie brakuje koloru dla ekstremalnych bladziochów Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić iloMa25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapycha!!!
  • +stapia sie z cera
    +przyjemnie pachnie
    +utrzymuje sie bardzo dlugo
    +nie wysusza
    +nie podkresla niedoskonalosci,suchych skorek
    +ladne,praktyczne opakowanie
    Nie zauwazylam zeby ciemnial na twarzy, nie widze tez tych drobinek
    Twarz wyglada fajnie,naturalnie
    Jedyna jego okropna wada jest to ze strasznie ZAPYCHA!!!
    Bylby naprawde dobrym podkladem gdyby nie zapychal

Chcesz pochwalić Suoneczko23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych
  • Jedną gwiazdkę odjęłam właściwie za to, że ciężko mi było trafić w odcień, a ten który wybierałam z panią z drogerii i tak nie wpasowywuje się w skórę tak jakbym chciała, choć miałam już takie podkłady, które były w tym dobre. Mimo wszystko bardzo go lubię.

Plusy:
    * Ładnie, naturalnie pachnie, nie drażni
    * Dobrze się rozprowadza, nawet palcem
    * Fajny dozownik
    * Piękny dizajn
    * Poręczna buteleczka
    * Lekko matuje
    * Nie wysusza

Innymi słowy, pozostawia skórę właśnie taką, jaką chciałabym aby była. Polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić sunnyday1 za czytelną i pomocną recenzję?