Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
3O0- SAND
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• trudno powiedziec
  • + trzeba przyznac ze ma niezle krycie, naprrawde bardzo dobre jak dla mnie
    + na poczatku super rozswietla buzke i wyglada ona na wypoczeta itd

- po jakims czasie kiedy podklad juz schodzi, caly ten zloty pylek czy jak kto woli "brokat" zostaje na twarzy i bardzo go widac, nie raz dostawalam pytania czy cos robilam przy bąbkach z brokatem albo czy cos malowalam bo sie cala swiecilam od tego.
    -kolor jest jakis pomaranczowy i dosc ciemny jak na numer 100 ivory przez co nie do konca chce go uzywac...

zaczelam go dodawac do innych podkladow i to byl super pomysl, dawal im rozswietlenie i krycie, w mieszankach sprawdza sie swietnie

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: koncze 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić claudia665 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • bardzo fajny podkład mam w odcieniu 203 który kupiłam na wiosne bardzo fajnie się sprawdzał rozświetlał twarz i dodawał jej witalności, nawet do cięzkiej nocy cera wyglądała na wypoczętą. Potem kupiłam jeszcze pare innych podkładów ale teraz znowu do niego powróciłam tym razem do odcienia 100.

+kolory
    +rozświetlenie
    +krycie
    +wydajność
    +aplkacja
    +nie jest ciężki

-cena, jednak jakość jest jej warta
    -po paru godzinach trzeba zebrać nadmiar sebum bo skóra zaczyna się świecić ale trudno się dziwić, bo to podkłąd rozświetlający

Ilość zużytych opakowań: 2 po 30ml

Chcesz pochwalić natdomagala za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • - Podczas pierwszych trzech godzin na skórze jest rewelacyjny - miękki, nieźle kryjący, skóra, nawet przetłuszczająca się w strefie T, wygląda zdrowo (dzięki efektowi rozświetlenia - w słońcu wygląda fenomenalnie, lecz bez nachalnych, sztucznych drobinek).
    - Po około trzech godzinach moja skóra zaczyna się bardzo błyszczeć, a sam podkład zdaje się pływać na nosie, brodzie i policzkach. Mimo użycia bibułek matujących i pudru sytuacja się powtarza po upływie niecałej godziny.
    - Jest mało trwały, szybko znika z twarzy, po około 5 godzinach nie ma go w ogóle. Ponadto nie utrzymuje się na nim ani korektor, ani puder.
    - Ma wygodną pompkę, sama aplikacja jest przyjemna, miękka, nie pozostawia smug czy plam.
    - Brudzi wszystko wokół (apaszki, szaliki, koszule mojego chłopaka).
    - Mało kolorów, bardzo ciężko dopasować odpowiedni, gdyż wszystkie są ciemne.

Używam tego produktu od: męczyłam się trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam pierwszej buteleczki

Chcesz pochwalić moniaczeq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Co z pozytywów?
    +Przede wszystkim bardzo lekka formuła, przyjemnie się rozprowadza
    +Nadaje skórze lekki, świeży połysk, dzięki czemu wygląda na wypoczętą i zdrowszą
    +fajne opakowanie z pompką
    +nawilża

I tu niestety plusy się kończą...
    - podkład jest nietrwały, na mojej skórze utrzymuje się ok 4h
    - podkreśla suche skórki
    -słabo kryje
    -dość ciemna paleta kolorystyczna: na nieopalonej cerze najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny a warto wspomnieć o tym, że po aplikacji dodatkowo ciemnieje

Mimo wad ma w sobie coś, że po przerwie dłuższej czy krótszej zawsze (zazwyczaj w wakacje) do niego wracam...

Podsumowując, podkład poleciłabym osobom z suchą/normalną cerą, bez większych niedoskonałości, które chcą lekko wyrównać koloryt skóry i nadać jej świeżego blasku bo do tego wg mnie nadaje się znakomicie

Używam tego produktu od: 1-2lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sluu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam osobom z suchą skórą
  • Podkład poleciła mi koleżanka. Kupiła go wcześniej dla siebie, ale przy jej tłustej cerze kompletnie się nie sprawdził, podejrzewała jednak, że byłby dla mnie idealny. Miała rację. Od razu się w nim zakochałam.

Mam bardzo suchą skórę, z czym uporczywie walczę, a dobranie dobrego podkładu, który nie uwidacznia moich skórek jest elementem tej walki.
    Wake me up nie podkreśla moich skórek a to duży sukces w moim przypadku.

Inne plusy to m.in.:
    - konsystencja - bardzo łatwo się rozprowadza, nie mam na twarzy "zacieków" obojętnie czy rozprowadzam go pędzlem czy palcem
    - przepięknie pachnie
    - mam niewielki problemy z naczynkami wiec jego krycie mi odpowiada (wszystkie bardziej kryjące podkłady u mnie nie zdają egzaminu, bo podkreślają skórki)

Fakt - trzeba potem przypudrować się trochę, ale bez kremu pod podkładem nie wychodzę z domu i bardziej zrzuciłabym to na kremy niż podkład
    NIe wiem jeszcze jak sprawdzi się zimą ale do tej pory (czerwiec, lipiec, sierpień) jestem bardzo bardzo zadowolona

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Chcesz pochwalić Cameila za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • Mam cerę mało problematyczną, jednak troszkę szarawą, dlatego w moim przypadku podkład sprawdził się śpiewająco

Bardzo łatwa aplikacja, przyjemna konstystencja, zapach neutralny jak dla mnie, nie ma efektu maski, cera jest niesamowicie rozświetlona promienna, ale w bardzo subtelny sposób.

Nie wiem jak z kryciem bo nie wymagam mocnego krycia od podkładu.

Wydaje mi się, że podkład ten nie jest dla skóry tłustej ponieważ jako że nie matuje nie spełniałby dobrze swojego zadania.

Z czystym sumieniem polecam go znajomym

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić attiffanys za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny, ale dalej szukam
  • Podkład kupiłam jakiś czas temu pod wpływem impulsu (dość spora promocja). Mam odcień najjaśniejszy, czyli 100 ivory.
    Bałam się, że ten kolorek będzie dla mnie za jasny, gdyż w lecie trochę się opaliłam. Nic podobnego.. mam wrażenie że trafiłam z kolorem idealnie, co troszkę mnie dziwi, bo moja przyjaciółka, posiadająca bladą cerę również w lecie, używa tego samego podkładu o tym samym numerku i idealnie stapia jej się ze skórą. Duży plus dla podkładu- w zimie też będę mogła używać, gdy moja skóra sporo zblednie.
    Podsumowując:

PLUSY

+ bardzo fajna konsystencja
    + kolor idealny dla dziewczyn o jasnej karnacji, które
    się opaliły, bądź nie
    + świetny "świeży" zapach
    + nie zapycha
    + dosyć fajnie kryje
    + nie czuję, że "mam coś na twarzy"
    + drobinki fajnie rozświetlają skórę, w lecie i w
    ponurą zimę
    + wydajny (potrzebuję niecałej pompki na całą
    twarz)
    + długa data przydatności (24 miesiące od otwarcia)

MINUSY:

- osoby z niedoskonałościami używając tego podkładu
    jeszcze bardziej spotęgują widoczność wyprysków
    przez rozświetlające drobinki
    - uwidacznia suche skórki
    - po nałożeniu podkład trzeba zmatowić pudrem,
    ponieważ ma się wrażenie tłustej czy klejącej cery

Podkład bardzo lubię, lecz następnych razem na pewno kupię inny dla porównania.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedna setna tego co jest w buteleczce

Chcesz pochwalić dominikak_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem...
  • Decydując się na zakup tego podkładu , w takiej a nie innej cenie , szczerze mówiąc liczyłam na bardziej spektakularny efekt.
    Dziwię się , czytając komentarze o ogromnej ilości brokatu, w moim było go wręcz mało...
    Kosmetyk ogólnie słabo kryjący, przez co tez nie wydajny.
    Fajnie ,że jest pompka ale coś kosztem czegoś - ciężko wydobyć z opakowania produkt do końca.
    Ma jednak swoje zalety :
    Super nawilża, nie natłuszcza ,a nawilża ; )
    Tworzy lekki, nienachalny efekt świeżej cery.
    Delikatny, łatwy w aplikacji.
    Dosyć długo się utrzymuje i nie ciemnieje (nie utlenia się).
    Produkt dla kobietek z niezbyt problematyczną skórą, raczej na cieplejsze pory roku.

Ilość zużytych opakowań: 3x30ml

Chcesz pochwalić Havanaczos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny
  • Mój kolorek 100

Jestem nim zachwycona powiem wam, że całkiem dobrze się sprawdzał na mojej buźce....cera mieszana w stronę suchej.
    Drobinki mało widoczne, na słonku jednak widać błysk...wydaje mi się, ze to dobry podkad na wiosną i lata...

Plus:
    jasne odcienie
    nie zmienia koloru
    dobra konsystencja
    lekko się rozprowadza
    szybko zasycha
    ladnie kryje / choć nie ma mega krycia/

Minus:
    w bardzo ciepłe dni się waży

Używam tego produktu od: 4 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić APaula Odkrywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kula dyskotekowa
  • Po pierwsze, pokład był dość ciężki na mojej cerze, nie wyglądał za dobrze. Pomijam dość małą gamę kolorystyczną, najjaśniejszy kolor jest dla mnie sporo za ciemny, utlenia się w ciągu dnia i robi się pomarańczowy.
    Co do rozświetlenia, to nie wiem czy dodanie do zwykłego podkładu świecących drobinek widocznych gołym okiem to to, o co chodzi. Któregoś dnia, w słońcu, znajome pytały mnie dlaczego obsypałam się brokatem.
    Podkład jest uwielbiany, dla mnie się nie sprawdził, może gdybym mogła lepiej dobrać kolor, nie wyglądałoby to tak fatalnie.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić hildda za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij