Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
3O0- SAND
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• średni
  • Mam cerę z lekkimi niedoskonałościami, głownie nierówność kolorytu i niestety podkład sobie z tym nie radzi. Buzia wygląda gorzej niż bez podkładu.
    Z plusów, nie zauważyłam, żeby zatykał.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pusiencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt dla nieskazitelnej skóry
  • Ten fluid jest doskonały dla osób które mają nieskazitelną cerę, bez jakichkolwiek niedoskonałości.
    Fluid nie kryje niedoskonałości ale za to jest lekii, dopasowuje się do koloru cery, ładnie pachnie, rozświetla. Muszę przyznać, że kupowałabym go z chęcią gdyby nie fakt że od czasu do czasu co nie co wyskoczy na twary
    Minusy szklane opakowanie( nie cierpie ich- strata pieniędzy). Trochę drogi.

Ogolnie polecam. Jak już będę mieć buzię jak pupa niemowlaka to napewno znowu do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 3miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania

Chcesz pochwalić MarcelinaN za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Podład jak dla mnie słabo kryje, za to bardzo ładnie rozświetla. Dla mnie jest dobry na lato, kiedy nie lubię mieć kilo tapety na twarzy. Będzie dobry dla kobiet z cerą suchą, bo na normalnej po czasie pojawia się połysk, więc jeśli ktoś nie lub takiego efektu no to niestety.

Plusy:
    nie robi efektu maski
    rozświetla
    nie przesusza
    ładnie się rozprowadza
    dobry na lato
    lekki
    cena

Minusy:
    słabo kryje
    po czasie za bardzo się błyszczy

Używam tego produktu od: 10 miesięcy na zmianę z innymi podkładami
    Ilość zużytych opakowań: 2 po 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gitsylwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Kupiłam na próbę 15 ml tego podkładu. I na szczęście tylko tyle...
    Kolor ivory jest za ciemny dla mnie :/

Lubię efekt rozświetlenia i drobinki ale w tym produkcie są one zbyt widoczne.
    Krycie średnie. Wchodzi w pory, niestety...

Plusem jest cena, wydajność i dość długie utrzymanie na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 15 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nataliia1414 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak już go nie kupie
  • Już po raz drugi używam ten podkład i stwierdziłam że to ostatni raz bo tak na prawdę nie widzę w nim za dużo plusów. True iviory jest moim zdaniem za ciemny, krycie też nie najlepsze, a poza tym nie widzę zabardzo efektu rozświetlenia i nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie ale wydaje mi się, że za raz po otwarciu lepiej się rozprowadzał.

Na plus na pewno jest wydajność oraz to, że nie wysusza...raczej nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Mkr1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zachwyca , dla niezbyt wymagajacych moze sie sprawdzi
  • Podklad kosztujemok. 40zł i na pewno nie kupie go wiecej za taka kwote, gdyz w tej cenie ,mozna miec cos o wiele lepszego...
    plusy produktu '
    kremowa konsystencja
    lekko nawilza
    minusy ;
    za bardzo rozswietla
    wyciera sie w trakcie kilku godzin tworzac plamy na twarzy zwlaszcza na policzkach i brodzie
    - trwalosc. ok. 5 godzin
    - ciemna gama kolorow , na pewno odcien ivory najjasniejszy nie jest na bladych osob.,\
    - podkersla suche skorki
    - wchodzi w pory
    - osadza sie na wloskach na twarzy zwlaszcza przy ustach
    - wogole nie kryje

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 cale opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bella02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko do konturowania
  • Staram się pozbyć odcienia 103 True Ivory.

Minusy, minusy i jeszcze raz minusy! Wiele dziewczyn zachwala sobie ten podkład, więc latem zeszłęgo roku zdecydowałam się na niego. Porażka.

- kolor - mimo opalenizny za ciemny, a jaśniejszego koloru kupić nie mogłam, gdyż mam bladą, ale oliwkową cerę (żółtą wręcz)
    - drobinki - pewnie ich zadanie to rozświetlenie, ale do mnie to nie przemawia zupełnie, czuję się jak obsypana brokatem
    - trwałość - wyrzuciłam dzięki niemu ulubioną jasną koszulkę, brudzi wszystko dookoła, trzeba bardzo pilnować, aby czegoś nie uciapać, bo trudno schodzi
    - mat - już nie pamiętam po jakim czasię się świeciłam, teraz używam go tylko do konturowania policzków, więc się wolę nie wypowiadać
    - nie jestem pewna, bo mam straszną "kaszkę" na twarzy już od lat, ale chyba mnie zapchał (dodatkowo)

+ o dziwo - konsystencja i wtopienie w cerę oraz wygładzenie - super! do konturowania bardzo mi się przydaje dzięki temu jest w miarę gęsty ale nie tępy, jakby satynowy

Jako ciekawostka - próbowałam go rozjaśnić podkładen Advanced lift Pierre Rene, ale konsystencja i nakładanie było straszne!
    Podsumowując zwyczajnie nie dla mnie, szukam ideału dalej!

Chcesz pochwalić Akkarai za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie on.
  • Oceniam wersję 200 Soft Beige.

Podkład okazał się totalnie nie dla mnie. Jestem posiadaczką cery mieszanej, wiec po ok. 4 godzinach stawał się on tylko wspomnieniem. Dla cer suchym może i by się sprawdził, ale dla tłustych i mieszanych - stanowczo odradzam.

Plusy :
    +dostępność
    +miła konsystencja, która łatwo się rozprowadza nie tworząc smug
    +ładne opakowanie z poręczną pompką
    + Ładny, pobudzający zapach.
    + Rozświetlające drobinki, które są bardzo dyskretne.

Minusy :
    - zapycha!
    -ciężko dobrać odpowiedni odcień - wszystkie są dość żółtawe
    -ciemnieje w ciągu dnia
    -trwałość - po 4 godzinach zaczyna spływać z twarzy, a do tego robi to nierównomiernie
    - Pracuję po ok. 12 godz dziennie i to co zauważyłam, że w ciągu dnia zaczyna mnie szczypać od niego twarz. Po zmyciu to niemiłe wrażenie ustępuje.

Miałam, zużyłam, za więcej podziękuję.

Używam tego produktu od: grudzień 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • jedną gwiazdke daję za krycie i to by było na tyle. podkład godzine po nałożeniu waży się, powoduje mega olej na twarzy, ktory bardzo czuć i przez to też momentalnie schodzi z twarzy. żaden podklad nigdy nie powodowal takiego tluszczu na mojej skorze. odradzam cerom tłustym i mieszanym. pozatym jego rozswietlenie polega na tym, ze ma w sobie jakby drobny brokat, ktory wyglada mega tandetnie.

Używam tego produktu od: uzywalam kiedyś
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić juleczka02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Na pewno jeszcze kupie
  • Podkład kupiłam na przecenie za 29,90zł . Jestem pozytywnie zaskoczona , na pewno do niego wróce jeszcze.
    PLUSY
    kolor podkładu
    cena na promocji
    krycie
    konsystencja
    dobre nawilzenie

MINUSY
    drobinki ktore się mienią ,/ jestem posiadaczką cery mieszanej więc potrzeba jeszcze przypudrować twarz
    nie mialam w buteleczce dozownika tylko patyczek

Używam tego produktu od: 2-3 miesiecy

Chcesz pochwalić izul0 za czytelną i pomocną recenzję?