Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
3O0- SAND
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• Tylko do konturowania
  • Staram się pozbyć odcienia 103 True Ivory.

Minusy, minusy i jeszcze raz minusy! Wiele dziewczyn zachwala sobie ten podkład, więc latem zeszłęgo roku zdecydowałam się na niego. Porażka.

- kolor - mimo opalenizny za ciemny, a jaśniejszego koloru kupić nie mogłam, gdyż mam bladą, ale oliwkową cerę (żółtą wręcz)
    - drobinki - pewnie ich zadanie to rozświetlenie, ale do mnie to nie przemawia zupełnie, czuję się jak obsypana brokatem
    - trwałość - wyrzuciłam dzięki niemu ulubioną jasną koszulkę, brudzi wszystko dookoła, trzeba bardzo pilnować, aby czegoś nie uciapać, bo trudno schodzi
    - mat - już nie pamiętam po jakim czasię się świeciłam, teraz używam go tylko do konturowania policzków, więc się wolę nie wypowiadać
    - nie jestem pewna, bo mam straszną "kaszkę" na twarzy już od lat, ale chyba mnie zapchał (dodatkowo)

+ o dziwo - konsystencja i wtopienie w cerę oraz wygładzenie - super! do konturowania bardzo mi się przydaje dzięki temu jest w miarę gęsty ale nie tępy, jakby satynowy

Jako ciekawostka - próbowałam go rozjaśnić podkładen Advanced lift Pierre Rene, ale konsystencja i nakładanie było straszne!
    Podsumowując zwyczajnie nie dla mnie, szukam ideału dalej!

Chcesz pochwalić Akkarai za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie on.
  • Oceniam wersję 200 Soft Beige.

Podkład okazał się totalnie nie dla mnie. Jestem posiadaczką cery mieszanej, wiec po ok. 4 godzinach stawał się on tylko wspomnieniem. Dla cer suchym może i by się sprawdził, ale dla tłustych i mieszanych - stanowczo odradzam.

Plusy :
    +dostępność
    +miła konsystencja, która łatwo się rozprowadza nie tworząc smug
    +ładne opakowanie z poręczną pompką
    + Ładny, pobudzający zapach.
    + Rozświetlające drobinki, które są bardzo dyskretne.

Minusy :
    - zapycha!
    -ciężko dobrać odpowiedni odcień - wszystkie są dość żółtawe
    -ciemnieje w ciągu dnia
    -trwałość - po 4 godzinach zaczyna spływać z twarzy, a do tego robi to nierównomiernie
    - Pracuję po ok. 12 godz dziennie i to co zauważyłam, że w ciągu dnia zaczyna mnie szczypać od niego twarz. Po zmyciu to niemiłe wrażenie ustępuje.

Miałam, zużyłam, za więcej podziękuję.

Używam tego produktu od: grudzień 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • jedną gwiazdke daję za krycie i to by było na tyle. podkład godzine po nałożeniu waży się, powoduje mega olej na twarzy, ktory bardzo czuć i przez to też momentalnie schodzi z twarzy. żaden podklad nigdy nie powodowal takiego tluszczu na mojej skorze. odradzam cerom tłustym i mieszanym. pozatym jego rozswietlenie polega na tym, ze ma w sobie jakby drobny brokat, ktory wyglada mega tandetnie.

Używam tego produktu od: uzywalam kiedyś
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić juleczka02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Na pewno jeszcze kupie
  • Podkład kupiłam na przecenie za 29,90zł . Jestem pozytywnie zaskoczona , na pewno do niego wróce jeszcze.
    PLUSY
    kolor podkładu
    cena na promocji
    krycie
    konsystencja
    dobre nawilzenie

MINUSY
    drobinki ktore się mienią ,/ jestem posiadaczką cery mieszanej więc potrzeba jeszcze przypudrować twarz
    nie mialam w buteleczce dozownika tylko patyczek

Używam tego produktu od: 2-3 miesiecy

Chcesz pochwalić izul0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie ;(
  • Przeczytałam wiele pozytywnych opinii na temat tego podkładu i myślałam, że będzie on idealny dla mojej suchej cery, jednak zawiodłam się

Plusy :
    +dostępność
    +nie podkreśla suchych skórek
    +ładne opakowanie z poręczną pompką

Minusy :
    -duża zawartość brokatu!!! (jakoś nie podoba mi się efekt kuli dyskotekowej na twarzy)
    -gama kolorystyczna (najjaśniejszy kolor okazał się zbyt ciemny) mimo tego, że nie mam jakoś bardzo jasnej karnacji
    -ciemnieje w ciągu dnia
    -trwałość (dobrze przypudrowany utrzymuje się maksymalnie 4 godziny) - co dla mnie jest stanowczo za krótko
    -nierównomiernie znika z twarzy robiąc plamy

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić jcdwforever za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Miałam do czynienia z odcieniem ivory. Bardzo średni podkład ... Na początku jest dobry, ale z czasem zaczyna się ważyć i ciemnieć na twarzy. Krycie też ma dość średnie, ponadto zimą bardzo wysusza, że o obiecywanym rozświetleniu nie wspomnę. Aczkolwiek na lato jest całkiem niezły pod warunkiem, że w tym okresie go zużyjemy, bo po kilku msc już do niczego się nie nadaje, wygląda jakby się zważył. Do najtrwalszych też nie należy, są znacznie lepsze i tańsze. Jako posiadaczka dość jasnej i raczej suchej i wrażliwej cery, mogę go polecić jedynie w okresie letnim, potem będzie już bezużyteczny

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sara7770 za czytelną i pomocną recenzję?
  • git
  • Podkład generalnie świetny
    kryje przebarwienia, doły pod oczami, nawilża, pięknie pachnie, wydajny, ma wspaniałą konsystencję, ale jest jeden OGROMNY MINUS- nawet najjaśniejszy odcień jest zdecydowanie za ciemny, w dodatku po nałożeniu ciemnieje jeszcze bardziej.
    Mam wrażenie, że kiedyś te odcienie były nieco bardziej wpasowujące się w odcień skóry.
    Teraz klapa, nie mogę sobie na niego pozwolić, bo wyglądam jak pomarańczka, może w lecie.
    Szkoda, bo to najlepszy podkład, jaki używałam.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 30ml

Chcesz pochwalić martkowy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spodziewałam się, że to będzie LOVE <3
  • Zazwyczaj kupowałam te podkłady odrobinkę droższe L'oreal, Bourjois, Max Factor. Jednak próbowałam różnych, a żaden z nich nie był tak dobry jak ten Rimmel Wake Me Up!

Sięgnęłam po niego z ciekawości po recenzji jednez z blogerek (czy tam vlogerek :P) na YouTube
    Wbrałam odcień przez nia polecany Ivory i się zakochałam przede wszytskim w odcieniu, który idealnie do mnie pasuje! Nie wybledza jak to jest czasem w przypadku jasnych odcieni. Na twarzy wygląda zdrowo i naturalnie.

Uwielbiam tą konsystencję, można nakładać wiele warstw i nic się nie zroluje, ani nie zrobią się placki

Dodam, że latem spróbowałam True Ivory i potem wróciłam do mojego Ivory, bo to jest taki mój odcień

Efekt rozświetlenia też i jest cudowny! Rozświetlenie jest, ale nie jest to błysk. Drobinki są drobniutkie i widoczne troszkę w pełnym słońcu. Ale widocznie w pozyywnym sensie.

Zazwyczaj w przeszłości zawiedziona podkładami Rimmel, Mayballine, Astor - przestałam po nie sięgać- jednak ten okazał się Hitem!

W dodatku bardzo często można kupić go w promocji za ok. 30 zł

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić emila28101987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • podkład tworzy słaby efekt.

widzę tylko minusy:
    -najjaśniejszy odcień okazał się za ciemny i pomarańczowy,
    -drobinki widać
    -krycie bardzo słabe.. nie maskuje przebarwień po trądziku
    -wysoka cena ok. 40 zł w rossmann

Używam tego produktu od: 3 mc

Chcesz pochwalić marmelada_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane odczucia
  • Bardzo ciężko jest mi oceić te podkład..
    Byłam w jego posiadaniu dwa razy.
    Za pierwszym razem spisał sie idealnie, w miarę dobrze krył, nie zapychał, skóra ładnie po nim promieniała i była nawilżona.
    Kupiłam podkład ponownie w grudniu, jako sprawdzony pewniak, i nie ukrywam ze głęboko sie rozczarowałam.. Nie wiem czy zmieniła się formuła, czy co, ale podkład strasznie zapycha mi pory... Pojawiają się również bardzo często małe, czerwone wypryski..

Plusy:
    -wydajny
    -ładnie kryje
    -dobrze rozświetla
    -nie wysusza

Minusy:
    -powoduje te nieszczesne wypryski
    -bardzo ciezko wydobyc resztki produktu z szklanego pojemniczka
    -cena moim zdaniem troche zbyt wygorowana jak na taki "troche lepszy krem bb"

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić arrktyczna za czytelną i pomocną recenzję?