Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
100- IVORY
103-TRUE IVORY
200- SOFT BEIGE
203- TRUE BEIGE
3O0- SAND
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• Chyba się nie polubiliśmy...
  • Kupiłam zachęcona jakimś filmikiem na YT i żałuję, mam cerę suchą i myślałam, ze podkład rozświetlający to będzie to czego mi potrzeba, no cóż niestety nie.. Wspomnę od razu, że jestem osobą która lubi swoją bladą skórę i wole podkreślać jej blady kolor niż przyciemniać podkładami. Mam kolor truth ivory i okazał się ciutkę za ciemny. Ale jako, że było lato jak go kupowałam, mimo że się starałam do tego nie dopuścić skóra i tak się trochę opaliła więc kolor pasował i nie miałam na co narzekać.
    Więc zaczynając od plusów:
    +konsystencja jak najbardziej na plus, podkład gęsty dobrze się rozprowadza, a nie tak jak "rimmel match perfection"
    +zapach
    +wygodna pompka

Minusy:
    -drobinki, rozumiem ,że to podkład rozświetlający ale jak użyłam w normalnej ilości, to w słońcu wyglądałam jakbym wysmarowała się brokatem, w zwykłym świetle nie są one widoczne
    -brzydki pomarańczowy odcień czego nienawidzę!

+/- jeżeli chodzi o krycie, nie potrzebuję wielkiego, wolę lekkie podkłady, więc ten sprawdzał się, ale dla osób które potrzebują większego krycia raczej się nie sprawdzi.

Podsumowując recenzję, ja nie kupię go ponownie. Dalej będę szukać ideału.

Używam tego produktu od: klku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowę butelki

Chcesz pochwalić sombrerro za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Polecam ! lekki, rozwietlajacy przyjemniak
  • Posiadam odcień 100- IVORY. Mam cere mieszaną i miałam początkowo wątpliwości co do produktu czy sprawdzi się na mojej buzi. Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam w naturze na promocji -40%. Pierwsze wrażenie w drogerii odcień Ivory jest bardzo ciemny, porównując go z innymi pod tą samą nazwą. Po rozsmarowaniu podkładu na dłoni i odczekaniu 15min podkład nie zmienił koloru a w świetle dziennym dłoń była bardzo ładnie rozświelona . Podkład posiada delikatną perłe , nie jest ona nachalna raczej delikatne glow. We me up nakładam zwilżoną gąbeczką , strefe T delikatnie pudruje pudrem babmsusowym PAESE. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i na dzień dzisiejszy podkład numer I. Makijaż wykonuje o 6 rano , przez 8 godzin w pracy zero poprawek, wszystko na swoim miejscu nawet strefa T nie wymaga poprawek( duża zasługa pudru babusowego). Podkład nie robi tzw. maski bardzo ładnie się wtapia. Jak dla mnie lekki podkład idealny na jesienną szarość , krycie przy jednej warstwie średnie,przyda się korektor. Zapach taki świezy mix owoców .

Chcesz pochwalić ifrit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład rozświetlający
  • Podkład typowo rozświetlający. Mimo swoich drobinek (które są widoczne troszkę mocno na twarzy) dobrze także kryje. Dla osób lubiący efekt rozświetlenia będzie odpowiedni.

+nawilża
    +rozświetla
    +ładny zapach

-troszkę za dużo drobinek (brokat)
    -za wysoka cena

+/- podkład z pompką (z jednej strony lubimy takie, aczkolwiek wiele podkładu się marnuje, gdyż nie wydobędziemy go do końca)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolinnaa96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetnie rozświetla
  • świetny dobry do suchej cery
    podklad dobrze się rozprowadza, ma fajną konsystencje, gdy go nałożyłam ładnie sie świecił a to lubie
    nie wysusza sie, długo trzyma, dobrze kryje ale czasami trzeba dac grubszą warstwe

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Chcesz pochwalić romal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok, ale nie dla mnie..
  • Zachęcona tyloma pozytywami musiałam go wypróbować
    Iii.. nie jest zły, ale zupełnie nie dla mojej cery. Mam cerę mieszana i bardzo szybko się po nim świecę na brodzie i nosie, po przypudrowaniu daje rade dłużej. Ma fajne krycie ( mi w zupełności takie wystarcza) Alee.....
    Nie mogę znieść jego zapachu, jest bardzo silny i dla mnie drażniący dlatego chyba nigdy więcej go nie kupie
    Na pewno sprawdzi się na skórze suchej i normalnej oraz u osób którym nie przeszkadzają tak silnie perfumowane produkty

Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno

Chcesz pochwalić maarcia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysoko w moim rankingu
  • Puszukiwałam podkladu, który z jednej strony wyrówna niewórnośc i przykryje niedoskonałosci,a z drugiej delikatnie (czyli nie jak kula dyskotekowa)rozswietli moja twarz.
    Ten robi o połowicznie, faktycznie twarz jest delikatnie rozswietlona, nie byłyszczy sie, lecz jakie krostki czy przebarwienia mogą nadal byc widoczne.
    Mimo wszystko chetnie jeszcze kiedys do niego powroce, bo moja cera nie jest tak bardzo problematyczna, a on jej nie wysusza i nie zapycha.
    Plus za ładne opakowanie.

Chcesz pochwalić xkaciulax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Podkład Rimmel Wake Me Up.
    Mój ulubiony podkład .
    Cały czas do niego wracam,choć przyznam początki nie były łatwe. Czoło mi się świeciło, co doprowadzało mnie do wściekłości,1 ale teraz przy pomocy pudru transparentnego ten problem zniknął i pozostało jedynie uczucie zadowolenia z naturalnego efektu rozświetlonej skóry.
    Podkład o idealnej dla mnie konsystencji , czyli bardziej gęsty niż rzadki ,bezzapachowy , posiadający dozownik z pompką oraz szklane, ciężkie opakowanie składają się na mój ulubiony produkt tego typu.

Jeśli ktoś szuka efektu rozświetlonej ale jednocześnie naturalnie wyglądającej skóry niech spróbuje Wake Me Up'a

Używam tego produktu od: 2012

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić k_klaudia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Podkład przeznaczony jest do cery normalnej lub suchej, do tłustej niekoniecznie z powodu drobinek. Efekt rozświetlenia utrzymuje się na skórze, ogólnie przypudrowany trzyma do wieczora. Myślę, że jak na podkład ze średniej półki jest godny uwagi, z przyjemnością będę do niego wracać jeśli nie będzie czegoś lepszego Używam go na zmianę z healphy mix i nie mogę się zdecydować który lepszy- są po prostu podobne.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pani migotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś dla mnie
  • Skusiłam się na niego po tym, jak wycofano ze sprzedaży podkład, który stosowałam.

PLUSY:
    - Krycie - odpowiednie dla mojej cery. Kryje drobne niedoskonałości, jakie posiada moja cera, nie jest maską, za którą można się schować. Myślę, że to plus dla osób, które posiadają piegi, a nie lubą ich zakrywać.
    - Koloryt - doskonale wyrównuje koloryt.
    - Konsystencja - nienawidzę gęstych podkładów, musów - rolują się przy aplikacji, trudno rozsmarowują. Wake Me Up jest odpowiednio rzadki. Odpowiednio, a więc nie jest zbyt rzadki. Bardzo dobrze się go nakłada, ładnie się wchłania.
    - Aplikacja - wygodna, i przyjemna.
    - Opakowanie - to może moje zboczenie, ale lubię szklane
    opakowania.

MINUSY:
    - Efekt rozświetlenia - niestety, główny atut tego kosmetyku stanowi minus. Odnoszę wrażenie, że jeśli nie zapudruję go pudrem sypkim/w kamieniu, wyglądam, jakbym wysmarowała twarz olejem. Staram się dobrze nawilżać cerę, a to dodatkowo pogarsza świecenie w działaniu tego podkładu.

W ocenie ogólnej jestem zadowolona, do tej pory natrafiałam w większości na gorsze przypadki.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić kajubawe za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziwny
  • Mam problem z jednoznaczną oceną tego podkładu. Jestem posiadaczką cery suchej/mieszanej, przerzuciłam się po raz pierwszy z podkładów matujących na właśnie ten podkład nawilżający. Przez pierwsze dwa miesiące używania produktu byłam zadowolona, bo nareszcie problemy z suchymi skórkami po nałożeniu makijażu całkowicie zniknęły, cera wyglądała ładnie, świeżo, promieniście. Krycie było także dosyć dobre. Miła odmiana. Nawet sobie postanowiłam zaprzestać używać podkładów matujących i zacząć stosować jedynie nawilżające.
    Po lecie było coraz gorzej, pomimo matowienia skóry pudrem, twarz zaczynała się świecić po około 2-3 godzinach od nałożenia podkładu. Bez pudru było jeszcze gorzej. Nie ważne, czy jest wilgoć na dworze, czy jest chłodno, czy gorąco, moja twarz z podkładem Rimmela świeci się jak... no cóż, nie mam dobrego porównania, ale możecie sobie spróbować to wyobrazić. Wyglądam jak po ostrej sesji aerobowej z Mel B.
    Fakt, nawilża, rozświetla, nie zapycha - ale do pewnego momentu. Przynajmniej dla mnie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cloudbone za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij