Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
100- IVORY
103-TRUE IVORY
200- SOFT BEIGE
203- TRUE BEIGE
3O0- SAND
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• Ok, ale nie dla mnie..
  • Zachęcona tyloma pozytywami musiałam go wypróbować
    Iii.. nie jest zły, ale zupełnie nie dla mojej cery. Mam cerę mieszana i bardzo szybko się po nim świecę na brodzie i nosie, po przypudrowaniu daje rade dłużej. Ma fajne krycie ( mi w zupełności takie wystarcza) Alee.....
    Nie mogę znieść jego zapachu, jest bardzo silny i dla mnie drażniący dlatego chyba nigdy więcej go nie kupie
    Na pewno sprawdzi się na skórze suchej i normalnej oraz u osób którym nie przeszkadzają tak silnie perfumowane produkty

Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno

Chcesz pochwalić maarcia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysoko w moim rankingu
  • Puszukiwałam podkladu, który z jednej strony wyrówna niewórnośc i przykryje niedoskonałosci,a z drugiej delikatnie (czyli nie jak kula dyskotekowa)rozswietli moja twarz.
    Ten robi o połowicznie, faktycznie twarz jest delikatnie rozswietlona, nie byłyszczy sie, lecz jakie krostki czy przebarwienia mogą nadal byc widoczne.
    Mimo wszystko chetnie jeszcze kiedys do niego powroce, bo moja cera nie jest tak bardzo problematyczna, a on jej nie wysusza i nie zapycha.
    Plus za ładne opakowanie.

Chcesz pochwalić xkaciulax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Podkład Rimmel Wake Me Up.
    Mój ulubiony podkład .
    Cały czas do niego wracam,choć przyznam początki nie były łatwe. Czoło mi się świeciło, co doprowadzało mnie do wściekłości,1 ale teraz przy pomocy pudru transparentnego ten problem zniknął i pozostało jedynie uczucie zadowolenia z naturalnego efektu rozświetlonej skóry.
    Podkład o idealnej dla mnie konsystencji , czyli bardziej gęsty niż rzadki ,bezzapachowy , posiadający dozownik z pompką oraz szklane, ciężkie opakowanie składają się na mój ulubiony produkt tego typu.

Jeśli ktoś szuka efektu rozświetlonej ale jednocześnie naturalnie wyglądającej skóry niech spróbuje Wake Me Up'a

Używam tego produktu od: 2012

Chcesz pochwalić k_klaudia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Podkład przeznaczony jest do cery normalnej lub suchej, do tłustej niekoniecznie z powodu drobinek. Efekt rozświetlenia utrzymuje się na skórze, ogólnie przypudrowany trzyma do wieczora. Myślę, że jak na podkład ze średniej półki jest godny uwagi, z przyjemnością będę do niego wracać jeśli nie będzie czegoś lepszego Używam go na zmianę z healphy mix i nie mogę się zdecydować który lepszy- są po prostu podobne.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Chcesz pochwalić pani migotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś dla mnie
  • Skusiłam się na niego po tym, jak wycofano ze sprzedaży podkład, który stosowałam.

PLUSY:
    - Krycie - odpowiednie dla mojej cery. Kryje drobne niedoskonałości, jakie posiada moja cera, nie jest maską, za którą można się schować. Myślę, że to plus dla osób, które posiadają piegi, a nie lubą ich zakrywać.
    - Koloryt - doskonale wyrównuje koloryt.
    - Konsystencja - nienawidzę gęstych podkładów, musów - rolują się przy aplikacji, trudno rozsmarowują. Wake Me Up jest odpowiednio rzadki. Odpowiednio, a więc nie jest zbyt rzadki. Bardzo dobrze się go nakłada, ładnie się wchłania.
    - Aplikacja - wygodna, i przyjemna.
    - Opakowanie - to może moje zboczenie, ale lubię szklane
    opakowania.

MINUSY:
    - Efekt rozświetlenia - niestety, główny atut tego kosmetyku stanowi minus. Odnoszę wrażenie, że jeśli nie zapudruję go pudrem sypkim/w kamieniu, wyglądam, jakbym wysmarowała twarz olejem. Staram się dobrze nawilżać cerę, a to dodatkowo pogarsza świecenie w działaniu tego podkładu.

W ocenie ogólnej jestem zadowolona, do tej pory natrafiałam w większości na gorsze przypadki.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić kajubawe za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziwny
  • Mam problem z jednoznaczną oceną tego podkładu. Jestem posiadaczką cery suchej/mieszanej, przerzuciłam się po raz pierwszy z podkładów matujących na właśnie ten podkład nawilżający. Przez pierwsze dwa miesiące używania produktu byłam zadowolona, bo nareszcie problemy z suchymi skórkami po nałożeniu makijażu całkowicie zniknęły, cera wyglądała ładnie, świeżo, promieniście. Krycie było także dosyć dobre. Miła odmiana. Nawet sobie postanowiłam zaprzestać używać podkładów matujących i zacząć stosować jedynie nawilżające.
    Po lecie było coraz gorzej, pomimo matowienia skóry pudrem, twarz zaczynała się świecić po około 2-3 godzinach od nałożenia podkładu. Bez pudru było jeszcze gorzej. Nie ważne, czy jest wilgoć na dworze, czy jest chłodno, czy gorąco, moja twarz z podkładem Rimmela świeci się jak... no cóż, nie mam dobrego porównania, ale możecie sobie spróbować to wyobrazić. Wyglądam jak po ostrej sesji aerobowej z Mel B.
    Fakt, nawilża, rozświetla, nie zapycha - ale do pewnego momentu. Przynajmniej dla mnie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cloudbone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry,ale szału nie robi...
  • Spodziewałam sie czegoś lepszego,choć podkład jest całkiem przyjemny.Uwielbiam efekt rozswietlonej cery i sądziłam,ze podkład ten bedzie przypominał w działaniu wycofany juz dawno ze sprzedaży Rimmel Recover-cudnie rozświetlający fluid.Nic bardziej mylnego.Wake me up rozświetlający moze byc jedynie w sztucznym bądź naturalnym oświetleniu,w innym wypadku jest to po prostu lekki przyjemny kosmetyk.Zawiera w sobie mnóstwo delikatnie zmielonych drobinek,które błyszczą sie w świetle.W ciagu dnia w pochmurne dzień sa praktycznie niewidoczne.Mialam nadzieje,ze ten podkład zapewni mi delikatny perlowy głów,cos co robił Rimmel Recover,niestety efekt nie jest tak spektakularny.Posiadam odcień 100 ivory-jest to jasniutki bez.W tej chwili jest dla mnie deczko za jasny,ponieważ wciąż na mojej skórze goszczą pozostałości letniej opalenizna.Mysle,wkrótce kolor bedzie idealnie wstąpiła sie z moja cera(dla porównania używam Revlon Colorstay odcień Buff).Podklad delikatnie kryje,ukrył moje lekkie zasinienia pod oczami,wiec uważam,ze poziom
    Krycia moge ocenić na 3 w skali od 1-5.Bardzo ładnie pachnie co jest dla mnie na plus,bo znany Revlon Colorstay bezzapachowy,a jednak śmierdzi plastikiem.Podsumowujac przyjemny podkład,ale nie tego szukam.Nie ma ty efektu tafli,delikatnego glow,a sa drobinki widoczne w sztucznym świetle.Szukam dalej rozswietlajacego favoryta,a moze przywrócą nowa wersje Rimmel Recover,którego na razie żaden kosmetyk nie pobił na glowe.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Candy Supcio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Podkład kupiłam w przecenie za ok.27 zł bardzo fajnie się sprawdził dla mojej suchej skóry

plusy:
    -fajny glow przez większość dnia, nie wyglądamy jak dyskoteka tylko świeżo i promiennie
    -stapia się ze skóra
    -nawilża
    -wydajny (nakładam go pędzlem i wystarcza mi 1,5 pompki)
    -trwałość

plusy/minusy:
    -krycie jest odpowiednie dla mnie gdy nałożę go pędzlem,nie mam jakiś szczególnych niedoskonałości i raczej mi wystarcza takie delikatne krycie, jednak dla cery z większymi problemami nie wiem czy będzie ono wystarczające
    -idealnie nadaje się do skóry suchej i normalnej,dla mieszanej myślę też będzie ok, ale dla tłustej moim zdaniem odpada
    minusy:
    -mam kolor 103 true ivory i wyglądam trochę jak pomarańcza

Mi ten podkład odpowiada,natomiast nie wiem czy kupiłabym go poraz drugi, jest fajny, idealny do szkoły,pracy,na uczelnię ale szukam dalej

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xanetajx za czytelną i pomocną recenzję?
  • A mogło być tak dobrze.
  • Mowa będzie o najjaśniejszym odcieniu.
    Cztery miesiące. Tyle czasu ten podkład spełniał swoje zadanie. Nawilżał, trochę krył i rozświetlał niewielkimi drobinkami, których byłam świadoma przy zakupie. Gdybym pisała tę recenzję tydzień temu, to nie miałabym się do czego przyczepić. Jednak...
    Trzy dni temu zobaczyłam w lustrze, że jakaś jestem pomarańczowa. Miałam ciężki, gorący dzień, więc ok - mogło się zdarzyć. Może to nawet nie podkład tylko jakieś trefne światło. Dwa dni więc sprawdzałam przy nakładaniu kolor, może mi zeszła szczątkowa opalenizna i zrobił się za ciemny. Jednak tak się złożyło, że dzisiaj po nałożeniu byłam jeszcze trzy godziny i zdążyłam się obejrzeć przed wyjściem, jak podkład był nieruszony, a nie po całym dniu, gdy już zbladł. Mandarynka.
    Po powrocie do domu nałożyłam go na rękę i poprawiłam po dziesięciu minutach obok, żeby porównać. Mniej więcej dwa odcienie ciemniej i z dosłownie pomarańczowy. Po kilku minutach. Aż mój chłopak zapytał się, czy to jest na pewno ten sam podkład.
    Mogłabym teraz napisać o jego plusach, ponieważ takie są. Ale żaden plus nie jest w stanie zrekompensować tego koloru, bo on po prostu NIKOMU nie będzie pasował. Co najwyżej Indiance. Więc co komu po jakimkolwiek innym działaniu? Gdyby wyjąć z tego podkładu pigment, to pozostałby miły, rozświetlający krem na dzień.
    Gwoli ścisłości - podkład nie stał na słońcu, był co dziennie zamykany, nigdy nie miał zdejmowanej pompki i z niczym go nie łączyłam.
    Od samego początku trochę ciemniał, ale nie na mandarynkę. Doleję do niego jakiegoś rozjaśniacza i spróbuję zużyć, ale w tej cenie są o wiele lepsze produkty na rynku.

EDIT: Podkład ma na sobie informację, że nadaje się do użycia 24 miesiące od otwarcia. Nie zużywam podkładu jakoś wybitnie szybko, ale cztery miesiące życia to chyba jednak trochę mało.

Używam tego produktu od: Czterech miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: Połowa.

Chcesz pochwalić Sivrite za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest bardzo dobrym podkładem
  • Zakupilam podklad niedawno pod wplywem pozytywnych recenzji na YT i tutaj. Wypróbowałam. Mam kolor ivory. Kolor piekny bezowy , nie jest sztuczny. Buzia po nim jest taka aksamitna, gładka, wyglada jak u malego dziecka. Podkład ma jeden maly minus-dosc slabe krycie, ale nie zerowe . Ogólnie jestem zadowolonaa z zakupu

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: troszke

Chcesz pochwalić LadyGiovida za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij