Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Powiększ Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez ancyk88

Pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępne odcienie:
100- IVORY
103-TRUE IVORY
200- SOFT BEIGE
203- TRUE BEIGE
3O0- SAND
400-NATURAL BEIGE.

/s/

• Brokat w podkładzie- to nie dla mnie
  • Generalnie podkład ma swoje wady i zalety.
    Plusy:
    *nawilża
    *dopasowuje się do skóry
    *nie podkreśla suchych skórek
    Minusy:
    *jak dla mnie największy, niewybaczalny minus to to, że efekt rozświetlenia dają znajdujące się w nim złote drobinki... co wygląda strasznie tanio i tandetnie, zwłaszcza kiedy na twarz zaświeci słońce... zamiast wyglądać świeżo, świecimy się jak księżyc w pełni!
    * słabo się utrzymuje
    *nie obejdzie się bez użycia pudru matującego
    Ja używam go tylko w okolice, które chcę rozświetlić, np. policzki i tam sprawdza się ładnie.
    Jednak za taką cenę nie kupiłabym go ponownie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kate7101 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 92 raz(y)
  • prezentuje się przepięknie, a mam cerę mieszaną!
  • jak praktyka mówi, nie wolno się nadmiernie sugerować potocznymi opiniami i ogólnymi radami nawet specjalistów, a w każdym razie nigdy bez obserwowania siebie i tego co nam służy. mam cerę mieszaną, więc strefa T to moja zmora. owszem, double wear daje jej radę, jest genialny, ale to podkład drogi, nie dla mnie wiec na co dzień. szukałam długo codziennych podkładów i kremów matujących, maseczek tego typu, peelingów i nie wiem czego tam jeszcze. Unikałam jak ognia nawilżających, rozświetlających podkładów, bojąc się dodatkowego błysku, jak uczulali styliści makijażu. Ale nagle mnie olśniło, że jeśli te matujące produkty non stop ekstremalnie hamują wydzielanie sebum, to skóra czuje się sucha, więc produkuje go jeszcze więcej, co pod tymi pudrami matującymi w końcu i tak widać, a czasem nawet w formie takiego ciastowego filmu na czole. tak więc pomyślałam: raz kozie śmierć, kupię nawilżający, wręcz rozświetlający. zobaczymy, gorzej już nie będzie. padlo na ten i doznałam szoku! jest... cudnie. skóra jest promienna, nawilżona, spokojna, wyciszona, nie produkuje tego sebum jak oszalała, wygląda świeżo, ma blask, ale nie błysk! i to jest ta tajemnica! czym innym jest blask świeżej cery, a czym innym błysk, świecenie sebum A mylą to nawet vlogerki urodowe Podkład świetny, dobroczynny, nawilżający, nie podkreśla porów, ponieważ właśnie ten blask, ta tafla światełka nad cera zupełnie masuje takie szczegóły (matujące podkłady często je bardzo podkreślają). Jestem bardzo zadowolona, uważam, że świetny produkt, a u mnie drobinek na twarzy nie widać nie ma mowy o użyciu tego podkładu bez pudru matującego jednak, ale to rozwiązanie całkowicie daje radę, teraz nadprodukcji sebum nie zauważam i jest rewelacja ;P cera odmłodniała!

Używam tego produktu od: kilku tyg.
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić adau za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Podkład ma średnie krycie, dla mnie wystarczające, nie podkreśla suchych skórek, z którymi walczę, nie zmienia koloru po kilku godzinach, jestem zaskoczona jego jakością. Polecam i na pewno będę do niego wracać.

Chcesz pochwalić asiorek111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swiezo wygladajaca cera
  • Aktualnie mam odcien 100 ivory i jestem bardzo zadowolona,gdy go uzyje nie widac zmeconych oczu i idealnie kryje niedoskonalosci.Szukalam jasniejszego odcienia i nigdzie nie znalazlam,a z moja jasna skora jest to ciezkie.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić karolinage za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawny
  • Bardzo poprawny podkład. Ani lekki, ani ciężki. Najlepiej nakłada się go pędzlem. Polecam bardziej do skóry suchej/normalnej niż do tłustej. Efekt rozświetlenia faktycznie jest. Najlepiej przypudrować go pudrem transparentnym.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nika1607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie nie!
  • Przy pierwszym opakowaniu byłam zadowolona ( może dlatego, że to był mój pierwszy podkład) Ale przy kolejnym opakowaniu... to nie to! Po kilku godzinach nie było po nim śladu, podkreśla suche skórki, strasznie brudzi.. Jestem w trakcie 2 op i raczej szybko go nie skończę. Na szczęście znalazłam coś lepszego i tańszego .

-Utrzyma sie może z 2 h bez dotykania buzi
    -kolor 100 nadal za ciemny jak dla bledziuszków
    -nie jest wart swojej ceny
    -drobinki bardzo widoczne pod słońce (niczym wampiry )
    -odbija się na telefonie podczas rozmów, cały telefan ufajdany w podkładzie ( a nie nakładałam go dużo)

+ lekki
    +nie zapycha
    +zapach
    + będzie nadawał sie na lato jako lekki podkład

Chcesz pochwalić rudzielecc92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet za 2 złote bym go nie kupiła ponownie.
  • Plusy:
    - dostępność,
    - ładne kolory,
    I TO BY BYŁO NA TYLE

Minusy:
    -podkład w moim odczuciu nie daje ładnego rozświetlenia tylko efekt świecy, buzia po jakiejś godzinie niemożliwie się świeci,
    -krycie bardzo słabe,
    -buzia nie wygląda na wypoczętą, a wręcz na zmęczoną,

Ilość zużytych opakowań: około połowy butelki

Chcesz pochwalić delieves za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie i jeszcze raz nie.!
  • Podkład ma ładne game kolorystyczną ładny zapach i to koniec plusów. Po nałożeniu twarz wygląda ładnie przez może godzinie(?) Po dwóch godzinach znika z twarzy. Nie miłosiernie zapycha twarz, lepi się jak lep na muchy. Drobinki ładnie wyglądają może na skórze ale wchodzą w pory to powoduję kaszkę na całej twarzy. Nie polecam osobą z cerami problematycznymi skłonnościami do zapychania i cerą tłustym bądź mieszanym. Stanowczo mówię nie temu podkładowi.!

Używam tego produktu od: z rok temu
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania.

Chcesz pochwalić monikape18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart swojej ceny. Polecam.
  • Oceniam kolor 103. Jest to jasny beż bez domieszki różu, co mnie bardzo odpowiada. Mam cerę naczynkową, mieszaną z rozszerzonymi porami. I z z tym ostatnim zawsze głównie mam problem. Ten podkład radzi sobie z tym defektem najlepiej ze wszystkich, których do tej pory używałam. Wydaje mi się, że to za sprawą drobinek rozświetlających i kremowej konsystencji. Tak czy inaczej dla mnie doskonały. Utrzymuje się na skórze (prawie) cały dzień. Dlatego odejmuję pół gwiazdki. Rozprowadza się gładko, nie robi plam ani smug. O dziwo nie przetłuszcza mi skóry, choć z założenia przeznaczony jest do cer suchych. Jest to produkt o dość gęstej konsystencji ale nie jest ciężki. Ponadto porównując go do produktów z półki tych luksusowych, jest od nich o niebo lepszy.
    Plusy:
    -kolor
    -krycie
    -rozświetlenie
    Minusy:
    -mógłby być trwalszy

Chcesz pochwalić ewunia43214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Świetna konsystencja, wpaniale rozświetla i całkiem nieźle kryje. Zapach też całkiem przyjemny. Mimo, że mam cerę mieszaną, to lekko przypudrowany transparentnym pudrem trzyma się cały dzień na mojej twarzy, bez świecenia, bez spływania nawet w duże upały.
    Minusem jest gama kolorystyczna - powinny być ofercie ze dwa jaśniejsze odcienie. Ale poza tym produkt jest fenomenalny, zwłaszcza jak na drogeryjny fluid.

Chcesz pochwalić m00ha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie nadaje się dla skóry mieszanej i tłustej oraz problamtycznej
  • Mam skórę mieszaną i problemy z przebarwieniami oraz sporadycznymi wypryskami.

Kupując ten podkład, wiedziałam, że jest przeznaczony dla osób ze skórą suchą, ale cóż... te wszystkie pozytywne recenzje skusiły i nie powiem, bo na początku byłam bardzo zadowolona - przede wszystkim tym, że dobrałam idealny kolor! To był szok, bo rzeczywiście kolor podkładu idealnie spajał się z kolorem mojej skóry (akurat w moim przypadku to był true ivory 103). Niestety ten duży plus szybko zamienił się w minus, ponieważ kolor pociemniał i nie był już taki idealny.

Podkład dobrze się rozprawdza, nie jest zbyt gęsty ani lejący. W moim przypadku nie kryje odpowiednio zaczerwienień, a po zmianie koloru wręcz je podkreśla.. eh niestety.

Drobinki drobinkami, nie są denerwujące, a dość delikatne, ale po dłuższym stosowaniu zaczynają denerwować (choć wiem, że ten podkład jest rozświetlający i takie jest jego przeznaczenie)

Puder obowiązkowy! Nie jestem w stanie zmatowić tego podkładu w żaden sposób- nie chodzi mi o efekt maski, ale o zwykłe nie-świecenie-się-nosa.

Opakowanie jest piękne, a przynajmniej pięknie się prezentuje niestety nie jestem w stanie wydobyć z niego resztek, bo szkła nie przetnę, i część podkładu pod koniec zostaje zwyczajnie wyrzucona - a szkoda!

Podsumowując:

PLUSY:
    +dobrze się rozprowadza
    +drobinki nie są nachalne, a dość delikatne
    + nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek
    + nie zapycha
    +dość długo utrzymuje się na twarzy
    + dość wydajny - jedna pompka to wręcz za dużo

MINUSY:
    - mimo ładnego opakowania, jest ono niepraktyczne
    - po pewnym czasie zmienia kolor (ale nie daje plam na twarzy - cały, równomiernie po prostu ciemnieje)
    - w żaden sposób nie da się go zmatowić
    - podkreśla przebawienia
    - słabe krycie
    - nie należy do najtańszych

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ailatann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie dla mnie
  • Mam problemy z przebarwieniami na twarzy. Niestety większość podkładów nie daje sobie rady z tym. Ja mam ciemną karnację więc używam odcienia Sand i jest w moim przypadku bardzo trafiony. Nie dość, że kryje niedoskonałości to jeszcze nadaje twarzy wypoczęty wygląd. Używam kolejnego opakowania i na pewno będę dalej używać już kupione następne

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań (właśnie kończę 5)

Chcesz pochwalić gosias15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny podkład
  • Na początku podkład mnie zachwycił. Fajnie się rozprowadzał i skóra po nim była rozświetlona, faktycznie zmęczenie było jakby mniej widoczne.
    Wybrałam odcień 400. Kolor fajnie zgrywał się kolorem mojej skóry.
    Ostatnio jednak podkład przestał mi pasować, po kilku godzinach od nałożenia na twarzy mam plamy. Być może dlatego, że moja skóra zrobiła się bardziej sucha.
    Tak czy inaczej nie wiem czy zdecyduje się na ponowny zakup.
    Podoba mi się sposób aplikacji.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić badziabadzia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Nie zachwyca
  • Podkład nie zachwycił. Kupiłam go na promocji -40% w rossmanie więc nie przepłaciłam bo wyszło gdzieś około 26 zł. W normalnej cenie bym go nie kupiła. Posiadam odcień najjaśniejszy, który wpada w róż czego bardzo nie lubię. Ma dobrą konsystencję, ładnie się rozprowadza. Rozświetla twarz rzeczywiście, ale ten różowy ton... no nie czuję tego :P twarz po nim wygląda jako tako, nie za bardzo podoba mi się ten efekt. Krycie średnie, czerwonych plamek czy piegów nie zakryje. Szybko schodzi z twarzy, w ciągu dnia dzieje się z nim coś dziwnego- na twarzy robią się placki, waży się. Podczas wysiłku na nosie i w okolicach gdzie twarz lekko się spoci pozostawia paskudne smugi.

Plusem jest to, że posiada wygodną pompkę, która dozuje odpowiednią ilość podkładu. Ach, ważne jest to że mnie nie zapchał a to cud przy podkładzie z drobinkami - prawie wszystkie jakie miałam to robiły (kremy też). No i jest wydajny

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie bo może kiedyś zapomnę o jego wadach i przez przypadek kupię :P

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kevek za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie bardzo
  • oceniam odcień 200, mam mieszane uczucia. w sumie nie jest najgorszy nie ma też co się czepiać ale z drugiej strony jak ktoś przywiązuje dużą wagę do wyglądu cery to raczej nie jest to najlepszy podkład. odcienie trochę nienaturalne, cera mieszana i tłusta- to nie dla nich podkład na pewno bo od razu bardzo nieestetycznie się błyszczy, co do krycia oceniłabym na średnie. trwałość jak ktoś ma coś do przykrycia to nie jest to podkład dla niego bo po kilku godzinach schodzi i zostaje tylko delikatny film ładnie rozświetlający i wyrównujący koloryt. na pewno nie szkodzi o cerze o ile podkład jest w stanie to robić to może nawet ją trochę pielęgnuje i nawilża. dla mnie średniak , szukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: ponad rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 7tyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Skusiłam się na ten podkład przez pozytywne oceny internautek. Niestety sie spełnił moich oczekiwań:

Minusy:
    -kolor (IVORY) wcale nie wyglada na natralny kolor
    -twarz błyszczy się po godzinie od aplikacji
    -nie maskuje nie doskonalosci a nawet je uwydatnia
    -świecące drobinki

Niestety jest to kosmetyk nie dla mnie.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: nie całe opakowanie

Chcesz pochwalić leniek_en za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony!
  • Oceniam kolor 100-IVORY. Podkładu używam w okresie wiosenno-letnim, według mnie pięknie rozświetla, dobrze rozprowadza się na twarzy i nie podkreśla suchych skórek. Krycie lekkie, przy drugiej warstwie średnie. Zapach i opakowanie na plus. Na pewno nie nada się dla posiadaczek cery tłustej i z niedoskonałościami. Minusem podkładu jest cena, ale można zdobyć w promocjach - 40% w Rossmannach.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Myziolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przeciętny produkt
  • Podkład to dla mnie najważniejszy element w makijażu - mogę mieć słabą maskarę, cień do powiek, błyszczyk, ale podkład musi być z najwyższej półki. Z uwagi na moją podkładową manię testuję wszystkie możliwe, które pojawiają się na rynku - od tych najtańszych do najdroższych. Wake me up jest zdecydowanie bardzo przeciętnym, a wręcz słabym produktem. Mogłabym wymienić kila podkładów o połowę tańszych, a dużo lepszych. Cena regularna jest zupełnie nieadekwatna do jego jakości.

Plusy: ładne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1/4 i więcej nie!

Chcesz pochwalić m_ART_a_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój typ
  • Zawsze byłam wierna podkładom Rimmel, wcześniej używałam na zmianę Lasting Finish (zimą) i Stay Matte (latem). Wake me up to coś pośredniego, skusiłam się na niego zaraz jak się pojawił i nie żałuję. Używam koloru 103.
    +bardzo dobrze się rozprowadza
    +świetnie "stapia się" ze skórą, nie trzeba go specjalnie dokładnie nakładać
    +skóra rzeczywiście wygląda na wypoczętą, można to docenić używając go nazajutrz po ostrej imprezie
    +dość trwały, u mnie bez problemu wytrzymuje 8 godzin w pracy
    +wydajny, jedna "porcja" z pompki wystarcza na całą twarz i okolice
    +lekki

-opakowanie- nie cierpię kosmetyków w szklanych opakowaniach niepozwalających wykorzystać ich do końca
    -dość drogi
    -przy pierwszym opakowaniu irytowały mnie widoczne błyszczące drobinki, przy drugim już ich nie widzę

Używam tego produktu od: od kiedy się pojawił na rynku
    Ilość zużytych opakowań: właśnie kończę drugie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AlDzamal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • Kupiłam z okazji -40% w Rossmanie, kolor najjaśniejszy: 100- IVORY.

Plusy:
    +świetnie rozświetla
    +całkiem fajnie kryje
    +wydajny!
    +dobrze się rozprowadza

Minusy:
    -gdy stosuję kilka dni pod rząd, pojawiają się u mnie malutkie białe pryszcze w miejscach najbardziej potliwych
    -kolory (najjaśniejszy i tak jest ciemny, mimo, że nie jestem wybitnie blada)
    -regularna cena

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić szatynka93 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 31 raz(y)
  • Zależy jak kto patrzy na podkład rozświetlający
  • Wake me up to podkład wychwalany pod niebiosa przez część polskich i zagranicznych blogerek. Okej, każdy ma inną skórę u każdego więc podkład sprawdza się inaczej.

Nie wiem jednak po co są opinie w stylu beznadzieja, tragedia itp.

KUPUJĄC PODKŁAD wiele kobiet niestety zapomina o prawidłowej pielęgnacji co często pociąga za sobą negatywne opinie i powoduje, że ŻADEN PODKŁAD NIE BĘDZIE WYGLĄDAŁ PERFEKCYJNIE.

Wiele razy rozmawiam z klientkami i zanim zacznę je malować pytam właśnie o pielęgnację. Ale w sumie to nie miejsce i temat na tego typu sprawy

przechodząc do recenzji Wake me up na wstępię podkreślę, że moja dość niska nota nie wynika z tego, że mam skórę mieszano - tłustą. Doskonale zdaję sobie sprawę, że przy tego typu podkładach moja skóra nie będzie idealna 12 h. Nawet tego nie wymagam :-D Ale wiem też jak ważne jest nietworzenie tapety na twarzy kryjącymi podkładami.

Dlatego tej wiosny testuję dużo podkładów rozświetlających, bądź dających lekkie naturalne wykończenie i ten poszedł na pierwszy ogień.

Jak pisałam wcześniej moja niska ocena wynika z trzech rzeczy:
    1. Wake me up ma mocno widoczne drobinki rozświetlające. I widać to zarówno na suchych skórach (klientki) jak i na mieszano - tłustych jak moja. O co chodzi? te drobinki jak dla mnie wyznacznik tanich podkładów z tanszej półki powodują na skórze dodatkowy błysk kóry z pewnością nie daje efektu wypoczętej twarzy. OT ZWYKŁE DROBINY + normalny gładki podkład. Czyli dla mnie efekt jest tani i nie wart zachodu Podkład ma rozświetlać w sposób niewidoczny to ma być rytmiczna gra światel i załamań w zależności od ruchu twarzy. W tym podkładzie mi tego zabrakło.

2. Kolorystyka. Jasne kolory nie są wcale takie jasne. Bladolicym trudno będzie dobrać odcień. I w tym punkcie coś czego nienawidzę, a te osoby, które czytały wcześniejsze moje recenzje wiedzą o co chodzi a mianowicie CIEMNIEJE NA TWARZY. NAWET DWA TONY. Nie tylko u mnie. Dostałam do testów najjaśniejszy kolor 100 i po 12 h miałam buzię dwa tony ciemniejszą od szyi i dekoltu. NIE CIEPIĘ TEGO EFEKTU. KOJARZY MI SIĘ Z TAPETĄ I BRAKIEM LUSTRA W DOMU ;-)

3. Podkład niemiłosiernie podkreslił moje rozszerzone pory. Komentarz koleżanki w pracy był bezcenny "Nie sądziłam, że masz takie pory!" wow! :-D podkład chyba ma upiększać?

Poza tymi wadami podkład ma dość ładne opakowanie, ładnie stapia się ze skórą i jest dość trwały. Wymagał u mnie poprawek 3 razy w ciągu dnia, czyli 3 razy użyłam po jednej bibułce matującej.

Z pewnością wiele osób zachwycił a wiele odrzucił. Ja mam inne typy podkładów rozświetlających i niekoniecznie są to same wyższe półki

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: opakowanie pełnowymiarowe do testów od koleżanki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany
  • Zdecydowałam się na zakup jego, ponieważ zauważyłam, ze pewna bloggerka do używała. Od razu po pierwszym użyciu strasznie się wkurzyłam i jak najszybciej rzuciłam ten podkład w kąt, ponieważ jak się okazało był zbyt ciemny.Na szczęście takie było moje pierwsze wrażenie, bo teraz przekonałam się i wcale nie jest zbyt ciemny, nawet jak nałożę więcej. Od tej pory jest to mój ulubiony podkład! Rewelacyjnie nadaje się dla osób o suchej, mieszanej skórze. Nie wiem jak zachowuje się przy innych typach

+ dobre krycie
    + ślicznie wyrównuje koloryt
    + trwały
    + ładnie pachnie
    + nie zatyka
    + nie tworzy efektu maski
    + nie poskreśla suchych skórek
    + skóra jest po nim gładka, daje efekt czystej i świeżej twarzy
    + bardzo dobrze się rozprowadza

W sumie minusów nie zauważyłam, ale myślę, że mógłby być troszkę tańczy. Aczkolwiek nie narzekam, bo warto zapłacić te 40 zł!

Używam tego produktu od: od niedawna
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego, ale jeszcze nie raz do niego wrócę

Chcesz pochwalić nataliaaaa124 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie dobry
  • Kupiłam ten podkład na promocji -40% w rossmanie za 20 pare zł. Ten zakup nie byl planowany, zauważyłam, że jest na półce tani podkład chwalony na wizażu więc kupiłam. Cerę mam wrażliwą, lekko suchą. Ja mam odcień True Ivory (103) drugi po najjaśniejszym, a i tak jest ciemny.
    \nPodkład dobry dla osób z suchą, bezproblemową cerą, ale dla tych, którzy potrzebują zmatowienia i mocnego krycia nie będzie dobry, ponieważ zawiera małe drobinki, które rozświetlaja twarz.
    \n+Naturalny efekt
    \n+Zapach
    \n+Nie lejąca, ale też nie gęsta konsystencja
    \n+Delikatne krycie
    \n+Pompka
    \n
    \n-Drobinki brokatu, które mnie trochę denerwują, ale wytrzymuję
    \n-Mały wybór jasnych odcieni.
    \n-Jest trochę lepki, ale po przypudrowaniu jest ok
    \n
    \nNa razie szukam podkładu, który bedzie miał krycie podobne do tego z Rimmel\\\'a ale bedzie matujący. Rozświetlenie troszkę mi się znudziło, ale na pewno to nie jest moje ostatnie opakowanie tego podkładu

Chcesz pochwalić Agnieszka 99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cery problematycznej
  • Podkład kupiłam dawno i okazjonalnie zdarza się,że go używam,gdy moja cera jest w lepszej kondycji.Podkład co prawda stapia się ze skórą,ale jest za bardzo świecący.

Bardzo podkreśla rozszerzone pory!Wręcz widać w nich podkład.
    Uwidacznia niedoskonałości
    Jak dla mnie za bardzo rozswietlający
    Zapycha!

U mnie się nie sprawdza(z powodu problematycznej cery),ale u mojej mamy(40+) wygląda swietnie i wręcz ją odmładza

Ilość zużytych opakowań: 1(nie całe)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lovelynelia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • Jestem ogromnie rozczarowana.
    Ten podkład to jedno wielkie gówno!

Minusy:
    -bardzo słabe krycie (to podkład dla osób z bezproblemową cerą, tylko po co takiej osobie podkład?)
    - twarz się świeci po godzinie
    -kolor wcale nie wygląda naturalnie (chodzi mi o kolor 100).

Plusy:
    -zapach
    -opakowanie
    -nie tworzy smug

Po jednym użyciu stwierdzam, że podkład nadaje się do kosza. :/

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Chcesz pochwalić Evelina Eva za czytelną i pomocną recenzję?