Elfa, Green Pharmacy, Eliksir ziołowy do włosów wzmacniający

Powiększ Elfa, Green Pharmacy, Eliksir ziołowy do włosów wzmacniający

Zgłoszony przez evanuela

Ziołowy eliksir do włosów z łubinem wąskolistnym, skrzypem polnmy, owocem kasztanowca, łopianem.
Naturalny preparat ziołowy wyprodukowany w oparciu o receptury ze starych ksiąg zielarskich.
Wskazany do wzmocnienia włosów, zapobiega ich wypadaniu. Eliksir wzmacnia mieszki włosowe, odbudowuje rdzeń włosa, poprawia jego stan u nasady i na końcówkach. Wzmacnia włosy, dając im siłę niezbędną do dalszego wzrostu. Efektem regularnego stosowania są gęste, zdrowe, pełne blasku włosy.

Skład: Aqua, Lupinus Angustifolius (Lupine) Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Arctium Lappa (Burdock) Extract, Hydrolized Soy Protein, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Parfum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Limonene, Linalool. (03.11.2012)

Cena: ok. 8zł / 250ml

• niezbędnik
  • + przyjemny, ziołowy zapach
    + ułatwia rozczesywanie mokrych włosów
    + zapobiega elektryzowaniu włosów
    + włosy po użyciu są miękke, sprężyste i przyjemne w dotyku
    + po użyciu na suche włosy nie przetłuszczają ich
    + wydajny!

mały "-" trochę za duże opakowanie, z którego niewygodnie korzysta się w czasie podróży

Polecam, fajny kosmetyk, włosy się nie pogniewają

Chcesz pochwalić Prinzessinnen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rezultatów
  • Bardzo dobra marka, niestety ten produkt na mojej głowie nie robi nic

+ zapach ziołowy - Uwielbiam!
    + tani
    + bardzo wydajny
    + ciekawy produkt, łatwy do stosowania ale nie działający

Uważam, że produkt w sprayu nie spełnia swojej funkcji, przelałam go nawet do buteleczki z pipetka ale niestety to również nie pomogło na wypadające włosy. Być może problem nie leży w produkcie tylko w mojej głowie... jednak mówię mu nie.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: ciągle 1 w trakcie-mam jeszcze ok. pół

Chcesz pochwalić elciag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z całym szacunkiem dla GP, ale ten produkt to niewypał.
  • Uwielbiam kosmetyki GP, więc ciągle sięgam po kolejne, jakie mają w swojej ofercie. skusiłam się na ten eliksir, ale niestety, nigdy więcej. To pierwszy ich produkt, który rozczarował.
    Zalety:
    -jest tani
    -przyjemne dla oka opakowanie, ciemnobrązowa, plastikowa buteleczka ala apteczna. Taki styl bardzo lubię. Do tego etykietka, która nie niszczy się w trakcie użytkowania
    -końcówka atomizera jest na tyle długa, że umożliwia zużycie kosmetyku do ostatniej kropelki
    -błyskawicznie wchłania się w skórę głowy
    -nietłusta konsystencja, przypominająca wodę
    -nie podrażnia i kojąco wpływa na swędzenie skóry głowy
    -bardzo ładny, świeży zapach

Wady:
    -zapach mimo, że ładny jest nietrwały. Po kilkunastu minutach ulatnia się całkowicie
    -za szeroka butelka, ciężko jest ją trzymać i jednocześnie naciskać atomizer
    -atomizer jest w przypadku takiego kosmetyku niepraktycznym rozwiązaniem. O wiele bardziej sprawdziłaby się tutaj końcówka w formie, np. pipetki. Przez ten atomizer niemożliwym jest nałożenie eliksiru tylko na skórę głowy, tak, aby nie potraktować nim także włosów u nasady. W efekcie włosy o wiele szybciej zaczęły mi się przetłuszczać i już następnego dnia rano wyglądały, jakby nie myła ich przez dobrych kilka dni.
    -spryskując nim włosy na całej ich długości uzyskałam tragiczne efekty. Włosy stały się szorstkie, sztywne nieprzyjemne w dotyku. A ich rozczesanie było prawdziwą katorgą.
    -podczas wcierania w skórę głowy delikatnie się pieni
    -całkowicie neutralny dla moich włosów. Nic nie zdziałał nic, nie poprawił ich kondycji w żaden sposób.
    -średnia wydajność

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Bardzo lubię ten eliksir. Jest wygodny w używaniu, spryskuję nim skalp po umyciu włosów i masuję skórę głowy. Stosuję go również na suche włosy przed wyjściem. Spryskuję niewielką ilością i czeszę przed samym wyjściem. Włosy są ładne, mniej wypadają.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić jucha_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny zapach i... na tym koniec
  • Będąc w aptece, na półce zauważyłam eliksiry do włosów z firmy Green Pharmacy. Ten i do włosów łamliwych, zniszczonych i farbowanych. Oba produkty zaciekawiły mnie, więc je kupiłam. Zawiodłam się. I to bardzo. Poza ładnym zapachem i opakowaniem nie mogę znaleźć żadnych innych zalet tych produktów... Stosowałam je zgodnie z instrukcją ale rezultatów nie było żadnych...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić stanatic za czytelną i pomocną recenzję?
  • ułatwia rozczesanie włosów
  • Dzięki niemu łatwiej rozczesać włosy po myciu, nałożony nawet w dużej ilości nie obciąża ich, a dodatkowo sprawia, że są bardziej miękkie. Teraz używam wersji do włosów łamliwych i nie widzę między nimi różnicy.

Chcesz pochwalić emememsik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem...
  • Eliksir kupiłam prawie pół roku temu i nadal kończę 1 buteleczkę, a nastepna czeka na mnie w kosmetyczce. Po tym czasie mogę powiedziec coś na temat działania kosmetyku. Eliksir jak zaleca producent mamy używać po myciu głowy, nakładac na sklap (mozna tez na cale wlosy) i lekko wmasowac. Mimo w miare systeczmatycznego stosowania niestety efektow nie widac Mialam nadzieje na zahamowanie wypadania wlosow i pojawienie sie baby hair, o kltorym juz tyle sie naczytalam, ale niestety u mnie te tak pozadane efekty nie wystapily. Wypadanie nie ograniczylo sie, baby hair nie ma Plus za cene, wydajnosc i estetyczne opakowanie oraz naturalny skład, brak obciążenia i piękny ziołowy zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (2 czeka na mnie )

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego nie robi
  • Szczerze wierzyłam w informację producenta, że ten produkt pomoże mi z wypadaniem włosów. Niestety bardzo zawiodłam się na tym eliksirze. Mimo wspaniałego zapachu (który jednak szybko się ulatniał), braku obciążenia, całkiem dobrego składu, rozsądnej ceny i estetycznego opakowania, więcej nie kupię tego produktu, ponieważ nic nie robi z włosami - nie wzmacnia/nie hamuje wypadania włosów. Mógłby chociażby je nabłyszczyć, zregenerować, cokolwiek - zero jakiegokolwiek działania. Nie kupię ponownie, ponieważ dla mnie jest to zbędny produkt.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Apolinaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Eliksir zakupiłam w celu zahamowania wypadania włosów i po zużyciu opakowania włosy wypadały nieco mniej, ale rewelacji nie było (właściwi nie jestem pewna czy zmniejszone wypadanie to efekt tego kosmetyku czy też przyjmowania suplementów z pokrzywą i skrzypem).

Nie zauważyłam by kosmetyk robił coś więcej z włosami.

Chcesz pochwalić Iv87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • Zacznę od tego, że ja osobiście nie mam wielkiego kłopotu z wypadaniem moich włosów, gorzej było jak je farbowałam, ale odkad wróciłam do swojego naturalnego koloru powiedzmy, że wypadają optymalnie oraz,że moje włosy przetłuszczają się u nasady, a są suche na końcach

Produkt ten kupiła mi moja mama, sama pewnie bym się na niego nie zdecysowała, zwłaszcza po tym jak go stosowałam. Według mnie produkt sam w sobie jest beznadziejny co prawda ma fajny zapach (jeśli ktoś lubi ziołowe zapachy) i chyba na tym plusy się kończą. Stosowałam go trzy miesiące po każdym myciu i tylko na kóre głowy. Nie tylko nie zauważyłam żadnego efektu, to strasznie obciążał mi włosy, co powodowało jeszcze natężenie przetłuszczania się ich. Zdarzało się, że jak umyłam rano włosy to wieczorem miałam je już tłuste u nasady. Na domiar złego posiada tragiczne opakowanie którego nie ma zabardzo jak złapać, jeśli ma się małe dłonie takie jak moje. Jak dla mnie produkt beznadziejny!!!

Używam tego produktu od: używałam tego produktu 3 miesiące po czym skapitulowałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie po 250ml

Chcesz pochwalić Nefri Black za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij