Elfa, Green Pharmacy, Eliksir ziołowy do włosów wzmacniający

Powiększ Elfa, Green Pharmacy, Eliksir ziołowy do włosów wzmacniający

Zgłoszony przez evanuela

Ziołowy eliksir do włosów z łubinem wąskolistnym, skrzypem polnmy, owocem kasztanowca, łopianem.
Naturalny preparat ziołowy wyprodukowany w oparciu o receptury ze starych ksiąg zielarskich.
Wskazany do wzmocnienia włosów, zapobiega ich wypadaniu. Eliksir wzmacnia mieszki włosowe, odbudowuje rdzeń włosa, poprawia jego stan u nasady i na końcówkach. Wzmacnia włosy, dając im siłę niezbędną do dalszego wzrostu. Efektem regularnego stosowania są gęste, zdrowe, pełne blasku włosy.

Skład: Aqua, Lupinus Angustifolius (Lupine) Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Arctium Lappa (Burdock) Extract, Hydrolized Soy Protein, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Parfum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Limonene, Linalool. (03.11.2012)

Cena: ok. 8zł / 250ml

• Szału nie ma
  • Uwielbiam kosmetyki z Green Pharmacy, najbardziej pomógł mi olejek łopianowy ze skrzypem polnym, po którym naprawdę przestały mi wypadać włosy. Postanowiłam wzmocnić kurację tym eliksirem. Ciężko mi ocenić jego działanie, nie wiem czy cokolwiek pomaga, najwyżej nie szkodzi. Jest raczej nijaki i zbędny.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Szału nie ma
  • Nie można się spodziewać cudów po produkcie za 8 zł...
    Mgiełka nie jest wydajna. Nie zapobiega wypadaniu włosów i nie wzmacnia ich. Wcześniej używałam Radical i też nie było widocznych efektów. Takie wcierki to chyba tylko naciąganie klientów.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić mexxu za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia obietnic producenta
  • Podczas walki ze wzmożonym wypadaniem włosów skusiłam się na ten produkt- miał naprawdę ciekawy skład, a ja nie testowałam jeszcze żadnych kosmetyków green pharmacy więc go kupiłam. Czy zrobię to ponownie- raczej nie, ponieważ nie zachwycił mnie nawet w 50%.

mimo wszystko ma kilka plusów:
    +ziołowy skład
    +nie powoduje przetłuszczania skóry głowy ani jej nie wysusza
    +łagodny, ziołowy zapach
    +niska cena

minusy:
    -nieszczelna butelka
    -nie pielęgnuje końcówek
    -nie wzmacnia włosów
    -nie hamuje wypadania włosów

Podsumowując- nie pomógł moim włosom ani im nie zaszkodził. Nie kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić oOsukkubOo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Mam włosy niskoporowate, niezniszczone, ale dość intensywnie wypadające. Niestety ten produkt tego nie zmienił.

Plusy:
    - cena, wydajność
    - skład
    - zapach
    - wygodne opakowanie, w które później można przelać coś innego
    - stosowałam je wieczorem kilkanaście minut po myciu. Nie skleja włosów, nie powoduje ''przyklapu'', włosy są świeże i sypkie.

Minusy:
    - nie wzmacnia, nie hamuje wypadania, nie przyspiesza (znacząco) porostu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ada871 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa
  • Recenzowana wcierka jest przykładem tego, że nie zawsze dobry skład przekłada się na działanie. Mojemu organizmowi chyba nie jest po drodze z naturą ponieważ nie jest to pierwszy przypadek kiedy kosmetyk o ładnym inci nie przynosi żadnych efektów, podczas gdy wiele kosmetyków o kiepskim składzie długotrwale poprawia wygląd moich włosów i skóry.

Niestety kupiłam od razu dwa opakowania kosmetyku i teraz muszę się męczyć żeby je zużyć. Wcierkę stosowałam codziennie na noc wykonując przy tym masaż skóry głowy. Rano myłam włosy. Oczekiwałam tego co zawsze baby hair
    Plusem wcierki jest to, że
    -nie przyspiesza porostu włosów (i nie musiałam częściej ich farbować)
    -stosunek objętość/cena
    -skład

Minusem jest to, że po prostu nie działa. Nie robi nic- nie przyspiesza wzrostu włosów (dla mnie to akurat plus ale na pewno znajdą się os które liczą na działanie w tym zakresie), nie hamuje wypadania, nie wzmacnia włosów, baby hair nie widać.... Czasami psikam mgiełką włosy na całej ich długości- takie stosowanie też nie przynosi rezultatów: zero nawilżenia, wygładzenia... nic.

Oceniam ten zakup jako zmarnowany czas i pieniądze.

Używam tego produktu od: około 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbędnik
  • + przyjemny, ziołowy zapach
    + ułatwia rozczesywanie mokrych włosów
    + zapobiega elektryzowaniu włosów
    + włosy po użyciu są miękke, sprężyste i przyjemne w dotyku
    + po użyciu na suche włosy nie przetłuszczają ich
    + wydajny!

mały "-" trochę za duże opakowanie, z którego niewygodnie korzysta się w czasie podróży

Polecam, fajny kosmetyk, włosy się nie pogniewają

Chcesz pochwalić Prinzessinnen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rezultatów
  • Bardzo dobra marka, niestety ten produkt na mojej głowie nie robi nic

+ zapach ziołowy - Uwielbiam!
    + tani
    + bardzo wydajny
    + ciekawy produkt, łatwy do stosowania ale nie działający

Uważam, że produkt w sprayu nie spełnia swojej funkcji, przelałam go nawet do buteleczki z pipetka ale niestety to również nie pomogło na wypadające włosy. Być może problem nie leży w produkcie tylko w mojej głowie... jednak mówię mu nie.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: ciągle 1 w trakcie-mam jeszcze ok. pół

Chcesz pochwalić elciag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z całym szacunkiem dla GP, ale ten produkt to niewypał.
  • Uwielbiam kosmetyki GP, więc ciągle sięgam po kolejne, jakie mają w swojej ofercie. skusiłam się na ten eliksir, ale niestety, nigdy więcej. To pierwszy ich produkt, który rozczarował.
    Zalety:
    -jest tani
    -przyjemne dla oka opakowanie, ciemnobrązowa, plastikowa buteleczka ala apteczna. Taki styl bardzo lubię. Do tego etykietka, która nie niszczy się w trakcie użytkowania
    -końcówka atomizera jest na tyle długa, że umożliwia zużycie kosmetyku do ostatniej kropelki
    -błyskawicznie wchłania się w skórę głowy
    -nietłusta konsystencja, przypominająca wodę
    -nie podrażnia i kojąco wpływa na swędzenie skóry głowy
    -bardzo ładny, świeży zapach

Wady:
    -zapach mimo, że ładny jest nietrwały. Po kilkunastu minutach ulatnia się całkowicie
    -za szeroka butelka, ciężko jest ją trzymać i jednocześnie naciskać atomizer
    -atomizer jest w przypadku takiego kosmetyku niepraktycznym rozwiązaniem. O wiele bardziej sprawdziłaby się tutaj końcówka w formie, np. pipetki. Przez ten atomizer niemożliwym jest nałożenie eliksiru tylko na skórę głowy, tak, aby nie potraktować nim także włosów u nasady. W efekcie włosy o wiele szybciej zaczęły mi się przetłuszczać i już następnego dnia rano wyglądały, jakby nie myła ich przez dobrych kilka dni.
    -spryskując nim włosy na całej ich długości uzyskałam tragiczne efekty. Włosy stały się szorstkie, sztywne nieprzyjemne w dotyku. A ich rozczesanie było prawdziwą katorgą.
    -podczas wcierania w skórę głowy delikatnie się pieni
    -całkowicie neutralny dla moich włosów. Nic nie zdziałał nic, nie poprawił ich kondycji w żaden sposób.
    -średnia wydajność

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Bardzo lubię ten eliksir. Jest wygodny w używaniu, spryskuję nim skalp po umyciu włosów i masuję skórę głowy. Stosuję go również na suche włosy przed wyjściem. Spryskuję niewielką ilością i czeszę przed samym wyjściem. Włosy są ładne, mniej wypadają.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić jucha_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny zapach i... na tym koniec
  • Będąc w aptece, na półce zauważyłam eliksiry do włosów z firmy Green Pharmacy. Ten i do włosów łamliwych, zniszczonych i farbowanych. Oba produkty zaciekawiły mnie, więc je kupiłam. Zawiodłam się. I to bardzo. Poza ładnym zapachem i opakowaniem nie mogę znaleźć żadnych innych zalet tych produktów... Stosowałam je zgodnie z instrukcją ale rezultatów nie było żadnych...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić stanatic za czytelną i pomocną recenzję?