Elfa, Green Pharmacy, Eliksir ziołowy do włosów wzmacniający

Powiększ Elfa, Green Pharmacy, Eliksir ziołowy do włosów wzmacniający

Zgłoszony przez evanuela

Ziołowy eliksir do włosów z łubinem wąskolistnym, skrzypem polnmy, owocem kasztanowca, łopianem.
Naturalny preparat ziołowy wyprodukowany w oparciu o receptury ze starych ksiąg zielarskich.
Wskazany do wzmocnienia włosów, zapobiega ich wypadaniu. Eliksir wzmacnia mieszki włosowe, odbudowuje rdzeń włosa, poprawia jego stan u nasady i na końcówkach. Wzmacnia włosy, dając im siłę niezbędną do dalszego wzrostu. Efektem regularnego stosowania są gęste, zdrowe, pełne blasku włosy.

Skład: Aqua, Lupinus Angustifolius (Lupine) Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Arctium Lappa (Burdock) Extract, Hydrolized Soy Protein, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Parfum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Limonene, Linalool. (03.11.2012)

Cena: ok. 8zł / 250ml

• Bardzo dobry!
  • Bardzo lubię ten eliksir. Jest wygodny w używaniu, spryskuję nim skalp po umyciu włosów i masuję skórę głowy. Stosuję go również na suche włosy przed wyjściem. Spryskuję niewielką ilością i czeszę przed samym wyjściem. Włosy są ładne, mniej wypadają.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić jucha_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny zapach i... na tym koniec
  • Będąc w aptece, na półce zauważyłam eliksiry do włosów z firmy Green Pharmacy. Ten i do włosów łamliwych, zniszczonych i farbowanych. Oba produkty zaciekawiły mnie, więc je kupiłam. Zawiodłam się. I to bardzo. Poza ładnym zapachem i opakowaniem nie mogę znaleźć żadnych innych zalet tych produktów... Stosowałam je zgodnie z instrukcją ale rezultatów nie było żadnych...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić stanatic za czytelną i pomocną recenzję?
  • ułatwia rozczesanie włosów
  • Dzięki niemu łatwiej rozczesać włosy po myciu, nałożony nawet w dużej ilości nie obciąża ich, a dodatkowo sprawia, że są bardziej miękkie. Teraz używam wersji do włosów łamliwych i nie widzę między nimi różnicy.

Chcesz pochwalić emememsik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem...
  • Eliksir kupiłam prawie pół roku temu i nadal kończę 1 buteleczkę, a nastepna czeka na mnie w kosmetyczce. Po tym czasie mogę powiedziec coś na temat działania kosmetyku. Eliksir jak zaleca producent mamy używać po myciu głowy, nakładac na sklap (mozna tez na cale wlosy) i lekko wmasowac. Mimo w miare systeczmatycznego stosowania niestety efektow nie widac Mialam nadzieje na zahamowanie wypadania wlosow i pojawienie sie baby hair, o kltorym juz tyle sie naczytalam, ale niestety u mnie te tak pozadane efekty nie wystapily. Wypadanie nie ograniczylo sie, baby hair nie ma Plus za cene, wydajnosc i estetyczne opakowanie oraz naturalny skład, brak obciążenia i piękny ziołowy zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (2 czeka na mnie )

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego nie robi
  • Szczerze wierzyłam w informację producenta, że ten produkt pomoże mi z wypadaniem włosów. Niestety bardzo zawiodłam się na tym eliksirze. Mimo wspaniałego zapachu (który jednak szybko się ulatniał), braku obciążenia, całkiem dobrego składu, rozsądnej ceny i estetycznego opakowania, więcej nie kupię tego produktu, ponieważ nic nie robi z włosami - nie wzmacnia/nie hamuje wypadania włosów. Mógłby chociażby je nabłyszczyć, zregenerować, cokolwiek - zero jakiegokolwiek działania. Nie kupię ponownie, ponieważ dla mnie jest to zbędny produkt.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Apolinaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Eliksir zakupiłam w celu zahamowania wypadania włosów i po zużyciu opakowania włosy wypadały nieco mniej, ale rewelacji nie było (właściwi nie jestem pewna czy zmniejszone wypadanie to efekt tego kosmetyku czy też przyjmowania suplementów z pokrzywą i skrzypem).

Nie zauważyłam by kosmetyk robił coś więcej z włosami.

Chcesz pochwalić Iv87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • Zacznę od tego, że ja osobiście nie mam wielkiego kłopotu z wypadaniem moich włosów, gorzej było jak je farbowałam, ale odkad wróciłam do swojego naturalnego koloru powiedzmy, że wypadają optymalnie oraz,że moje włosy przetłuszczają się u nasady, a są suche na końcach

Produkt ten kupiła mi moja mama, sama pewnie bym się na niego nie zdecysowała, zwłaszcza po tym jak go stosowałam. Według mnie produkt sam w sobie jest beznadziejny co prawda ma fajny zapach (jeśli ktoś lubi ziołowe zapachy) i chyba na tym plusy się kończą. Stosowałam go trzy miesiące po każdym myciu i tylko na kóre głowy. Nie tylko nie zauważyłam żadnego efektu, to strasznie obciążał mi włosy, co powodowało jeszcze natężenie przetłuszczania się ich. Zdarzało się, że jak umyłam rano włosy to wieczorem miałam je już tłuste u nasady. Na domiar złego posiada tragiczne opakowanie którego nie ma zabardzo jak złapać, jeśli ma się małe dłonie takie jak moje. Jak dla mnie produkt beznadziejny!!!

Używam tego produktu od: używałam tego produktu 3 miesiące po czym skapitulowałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie po 250ml

Chcesz pochwalić Nefri Black za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie jest świetny
  • Uwielbiam go!

Plusy:
    -koi skórę głowy, nie modę używac jantarów, wody brzozowej czy innych takich specyfików, bo z głowy schodziła mi skóra, piekły strasznie, podrażniały. Eliksir stosuję po umyciu na wilgotą skórę głowy i przynosi naprawdę wielką ulgę, a często po myciu czuję swędzenie po drogeryjnych szamponach, nie psikam nim włosów na całej długości
    -pięknie pachnie, ziołową herbatką i ma bardzo przyjazny skład
    -opakowanie nie zacina się i jest poręczne,
    -nie powoduje szybszego przetłuszczania
    -cena niska, warto spróbować

Minus:
    -nie spełnia raczej podstawowej funkcji, słabo zapobiega wypadaniu włosów, przy dłuższym stosowaniu można zauważyć jakąs poprawę. Ja zauważyłam dużo nowych włosków po ponad 3 miesiącach.
    -dostępnosc (zamknęli ni Naturę,a w Rossmannie nie widzę go)

Jest to kosmetyk, który będzie na stałe gościł u mnie na półce. Nie mogę stosować wcierek i wiekszości masek ze względu na podrażniające właściwości, a spray koi moją skórę głowy

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry kosmetyk za dobrą cene
  • Bardzo fajny produkt. Na pewno kupię go ponownie.

- Ładny zapach, który utrzymuje się przez dłuższy czas

- opakowanie jest przezroczystę i widać ile pozostało produktu, dobrana aplikacja nie zacina się,

- wydajność jest bardzo dobra,

- nie obciąża włosów,

- ma dobrą cenę oraz jest dostępny w rossmnannie oraz w naturze,

- na pewno włosy mnie mi wypadają po zastosowaniu tego produktu,

Chcesz pochwalić kachula1234 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Dobry? chyba tak
  • Sporo natury W skałdzie po wodzie znajdują się eksreakty roślinne a dopiero pod koniec "chemia", co ostatnio coraz trudniej spotkać. Spray ładnie pachnie i jest wydajny. Przez długi czas myśłałam, że nic nie daje. Stosowałam go więc sporadycznie, kiedy akurat mi się przypomniało. Zauważyłam jednak, że w przeciągu ostatnich miesięcy tracę znacznie mniej włosow pomimo tego, że często je farbuję. Ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad tym co mogło być tego zasługą. Na pewno nie szampon i raczj chyba też nie odżywka z której nie jestem zbyt zadowolona. Diety również nie zminiłam. Wyglada więc na to, że pomógł mi ten oto niepozorny eliksir.
    Używam tego produktu od: kilku m-cyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij