Elfa, Green Pharmacy, Eliksir ziołowy do włosów wzmacniający

Powiększ Elfa, Green Pharmacy, Eliksir ziołowy do włosów wzmacniający

Zgłoszony przez evanuela

Ziołowy eliksir do włosów z łubinem wąskolistnym, skrzypem polnmy, owocem kasztanowca, łopianem.
Naturalny preparat ziołowy wyprodukowany w oparciu o receptury ze starych ksiąg zielarskich.
Wskazany do wzmocnienia włosów, zapobiega ich wypadaniu. Eliksir wzmacnia mieszki włosowe, odbudowuje rdzeń włosa, poprawia jego stan u nasady i na końcówkach. Wzmacnia włosy, dając im siłę niezbędną do dalszego wzrostu. Efektem regularnego stosowania są gęste, zdrowe, pełne blasku włosy.

Skład: Aqua, Lupinus Angustifolius (Lupine) Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Arctium Lappa (Burdock) Extract, Hydrolized Soy Protein, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Parfum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Limonene, Linalool. (03.11.2012)

Cena: ok. 8zł / 250ml

• ułatwia rozczesanie włosów
  • Dzięki niemu łatwiej rozczesać włosy po myciu, nałożony nawet w dużej ilości nie obciąża ich, a dodatkowo sprawia, że są bardziej miękkie. Teraz używam wersji do włosów łamliwych i nie widzę między nimi różnicy.

Chcesz pochwalić emememsik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem...
  • Eliksir kupiłam prawie pół roku temu i nadal kończę 1 buteleczkę, a nastepna czeka na mnie w kosmetyczce. Po tym czasie mogę powiedziec coś na temat działania kosmetyku. Eliksir jak zaleca producent mamy używać po myciu głowy, nakładac na sklap (mozna tez na cale wlosy) i lekko wmasowac. Mimo w miare systeczmatycznego stosowania niestety efektow nie widac Mialam nadzieje na zahamowanie wypadania wlosow i pojawienie sie baby hair, o kltorym juz tyle sie naczytalam, ale niestety u mnie te tak pozadane efekty nie wystapily. Wypadanie nie ograniczylo sie, baby hair nie ma Plus za cene, wydajnosc i estetyczne opakowanie oraz naturalny skład, brak obciążenia i piękny ziołowy zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (2 czeka na mnie )

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego nie robi
  • Szczerze wierzyłam w informację producenta, że ten produkt pomoże mi z wypadaniem włosów. Niestety bardzo zawiodłam się na tym eliksirze. Mimo wspaniałego zapachu (który jednak szybko się ulatniał), braku obciążenia, całkiem dobrego składu, rozsądnej ceny i estetycznego opakowania, więcej nie kupię tego produktu, ponieważ nic nie robi z włosami - nie wzmacnia/nie hamuje wypadania włosów. Mógłby chociażby je nabłyszczyć, zregenerować, cokolwiek - zero jakiegokolwiek działania. Nie kupię ponownie, ponieważ dla mnie jest to zbędny produkt.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Apolinaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Eliksir zakupiłam w celu zahamowania wypadania włosów i po zużyciu opakowania włosy wypadały nieco mniej, ale rewelacji nie było (właściwi nie jestem pewna czy zmniejszone wypadanie to efekt tego kosmetyku czy też przyjmowania suplementów z pokrzywą i skrzypem).

Nie zauważyłam by kosmetyk robił coś więcej z włosami.

Chcesz pochwalić Iv87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • Zacznę od tego, że ja osobiście nie mam wielkiego kłopotu z wypadaniem moich włosów, gorzej było jak je farbowałam, ale odkad wróciłam do swojego naturalnego koloru powiedzmy, że wypadają optymalnie oraz,że moje włosy przetłuszczają się u nasady, a są suche na końcach

Produkt ten kupiła mi moja mama, sama pewnie bym się na niego nie zdecysowała, zwłaszcza po tym jak go stosowałam. Według mnie produkt sam w sobie jest beznadziejny co prawda ma fajny zapach (jeśli ktoś lubi ziołowe zapachy) i chyba na tym plusy się kończą. Stosowałam go trzy miesiące po każdym myciu i tylko na kóre głowy. Nie tylko nie zauważyłam żadnego efektu, to strasznie obciążał mi włosy, co powodowało jeszcze natężenie przetłuszczania się ich. Zdarzało się, że jak umyłam rano włosy to wieczorem miałam je już tłuste u nasady. Na domiar złego posiada tragiczne opakowanie którego nie ma zabardzo jak złapać, jeśli ma się małe dłonie takie jak moje. Jak dla mnie produkt beznadziejny!!!

Używam tego produktu od: używałam tego produktu 3 miesiące po czym skapitulowałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie po 250ml

Chcesz pochwalić Nefri Black za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie jest świetny
  • Uwielbiam go!

Plusy:
    -koi skórę głowy, nie modę używac jantarów, wody brzozowej czy innych takich specyfików, bo z głowy schodziła mi skóra, piekły strasznie, podrażniały. Eliksir stosuję po umyciu na wilgotą skórę głowy i przynosi naprawdę wielką ulgę, a często po myciu czuję swędzenie po drogeryjnych szamponach, nie psikam nim włosów na całej długości
    -pięknie pachnie, ziołową herbatką i ma bardzo przyjazny skład
    -opakowanie nie zacina się i jest poręczne,
    -nie powoduje szybszego przetłuszczania
    -cena niska, warto spróbować

Minus:
    -nie spełnia raczej podstawowej funkcji, słabo zapobiega wypadaniu włosów, przy dłuższym stosowaniu można zauważyć jakąs poprawę. Ja zauważyłam dużo nowych włosków po ponad 3 miesiącach.
    -dostępnosc (zamknęli ni Naturę,a w Rossmannie nie widzę go)

Jest to kosmetyk, który będzie na stałe gościł u mnie na półce. Nie mogę stosować wcierek i wiekszości masek ze względu na podrażniające właściwości, a spray koi moją skórę głowy

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry kosmetyk za dobrą cene
  • Bardzo fajny produkt. Na pewno kupię go ponownie.

- Ładny zapach, który utrzymuje się przez dłuższy czas

- opakowanie jest przezroczystę i widać ile pozostało produktu, dobrana aplikacja nie zacina się,

- wydajność jest bardzo dobra,

- nie obciąża włosów,

- ma dobrą cenę oraz jest dostępny w rossmnannie oraz w naturze,

- na pewno włosy mnie mi wypadają po zastosowaniu tego produktu,

Chcesz pochwalić kachula1234 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Dobry? chyba tak
  • Sporo natury W skałdzie po wodzie znajdują się eksreakty roślinne a dopiero pod koniec "chemia", co ostatnio coraz trudniej spotkać. Spray ładnie pachnie i jest wydajny. Przez długi czas myśłałam, że nic nie daje. Stosowałam go więc sporadycznie, kiedy akurat mi się przypomniało. Zauważyłam jednak, że w przeciągu ostatnich miesięcy tracę znacznie mniej włosow pomimo tego, że często je farbuję. Ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad tym co mogło być tego zasługą. Na pewno nie szampon i raczj chyba też nie odżywka z której nie jestem zbyt zadowolona. Diety również nie zminiłam. Wyglada więc na to, że pomógł mi ten oto niepozorny eliksir.
    Używam tego produktu od: kilku m-cyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla cierpliwch
  • Plusy
    śliczny zapach który się utrzymuje
    włosy nieobciążone
    cena (ok 5 zł)

minusy
    mam wrażenie, że trochę gorzej się rozczesują

Włosy dalej wypadają , tyle że w mniejszej ilości, ale że mam długie to przyprawia mnie to o irytację, bo dalej wszędzie ich pełno( wierzcie 50 cm szczęścia to wcale nie tak mało) Próbuję sobie tłumaczyć, że od razu to tylko trucizna działa, choć muszę przyznać, że widać maleńkie efekty nowych włosów widać

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hellewise za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 28 raz(y)
  • bardzo na tak
  • zacznę od odjęcia pół gwiazdki za przesuszające właściwości jeśli stosuje się go na całe włosy.
    osobiście stosowałam go jako wcierkę do skóry głowy i z ręką na sercu mogę przysiąc że włosy przestały tak bardzo wypadać, już po 3 tyg widziałam przyhamowanie. wielkiego wysypu baby hairów nie było, ale wypadały na prawdę w mniejszej ilości. jako że moim włosom praktycznie na ta przypadłość nic nie pomaga i był to pierwszy specyfik który cokolwiek zdziałał to dostaje 4 i pół gwiazdki dodam, ze mimo iz skalp mam wrażliwy i od byle czego dostaję swędzących krostek-strupków, bolących jak nie wiem, ten specyfik mimo długofalowego uzywania nie zaszkodził mojej skórze.

Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie widzę efektów
  • Witam,

zakupiłam ten produkt ze względu na wypadające włosy. Cena mnie skusiła, choć wiem,że jak coś jest za tanie to i nic nie robi. Moje włosy po nim są tępe, bez blasku, nie są miekkie. Dlatego używam go jako wcierki na noc na całe włosy rano myję głowę. Słyszałam,że z tej samej marki dobry jest olej z łopianu do olejowania .
    Wracając do tego eliksiru, z pewnością go zużyję ,ale szału nie robi.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić lula84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • U mnie sprawdza się prawidłowo, jeszcze nie wiem czy włosów będzie wypadało mniej, ale:
    - spowalnia przetłuszczanie się włosów
    - włosy są dłużej świeże od nasady
    - odbija włosy od nasady
    - nie obciąża
    - wygodna aplikacja
    - ładna buteleczka
    - ładny zapach

Dla moich cienkich, puszących się i źle znoszących kosmetyki włosów jest naprawdę dobry i jestem zadowolona, że kupiłam niedrogi kosmetyk, który ma dużo zalet.

Ja stosuję go po każdym myciu, psikam głowę od nasady (delikatnie wcieram), a później na całej długości włosów.
    Psikam tez suche włosy, wtedy ładnie je odżywia.

Chcesz pochwalić Ninqsia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Dla wytrwałych efekty
  • Bardzo wydajny kosmetyk. 1 butelkę używałam jakieś 4-5 miesięcy.

Zaczęłam używać eliksiru wraz szamponem łopianowym z GP gdy zauważyłam, że bardzo wypadają mi włosy, a wizyta u fryzjera i podcięcie nic nie dało.

Efektów nie ma od razu trzeba cierpliwie, po każdym myciu włosów spryskiwać skórę głowy, najlepiej delikatnie pomasować.
    Włosy łatwiej rozczesać (mam długie, ze skłonnością do plątania się).
    Teraz - 5 miesięcy od pierwszego użycia, włosy przestały wypadać, pojawiły się baby hair

Kupiłam już kolejną butelkę i będę używać - może nie za każdym razem, ale aby utrzymać efekt Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić cotti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie zrobił
  • Nie zauważyłam aby ten produkt ograniczył choć trochę wypadanie moich włosów ale nie mam zamiaru go zjechać bo przyczyn wypadania jest wiele więc ciężko stwierdzić czy jest on zły po prostu na mnie nie zadziałał.

Chcesz pochwalić Mag1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Bez rewelacji. Niby dużo dobroci prosto z natury, ale moim zdaniem działa za słabo. Myślę, że nie ma co oczekiwać po nim cudów. Opakowanie nie jest poręczne, eliksir aplikuje się ciężko. Radzę przemyśleć zakup, cena nie jest wygórowana, lecz po co wydawać pięniądze na coś, co nie spełni do końca naszych oczekiwań.

Używam tego produktu od: kupiony w lipcu, zrezygnowałam po miesiącu
    Ilość zużytych opakowań: 1 (250 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tajemnicah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Jakiś rok temu zaczoły garściami wypadać mi włosy.
    Kupiłam tą odżywke i jestem z niej zadowolona bardzo ponieważ już po kilku miesiącach jej używania przestały mi całkowicie wypadać wlosy.

Plusy:
    -zapobiega wypadaniu
    -cena
    -wydajność
    -zapach
    -opakowanie
    -wzmacnia
    -nie obciąża

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić happytime145 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdzie to wzmocnienie?
  • Produkt ten zakupiłam razem z balsamem do włosów z tej samej firmy. Poszukiwałam czegoś co by wzmocniło moje gęsto i często wypadające włosy. Ale zgodnie z przysłowiem "kto płaci mniej płaci dwa razy", przyszło mi wyrzucić ten bubel i kupić coś droższego.

Plusy:
    -ładny zapach
    -wydajność
    -cena
    -skład

Minusy:
    -nie wzmacnia
    -nie polecam do włosów przetłuszczających się
    -obciąża
    -włosy jak wypadały tak wypadają
    -beznadziejne opakowanie, bardzo trudno nim operować

Nie polecam!

Używam tego produktu od: 2 msc

Chcesz pochwalić Islanzadii za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Eliksir ziołowy z Green Pharmacy zakupiłam 3 miesiące temu, gdy zaczęła się moja batalia o zdrowsze, mocniejsze włosy.

Po tym czasie mogę z pewnością stwierdzić, że stan moich włosów wyraźnie się poprawił. Zauważyłam, że wypada mi znacznie mniej włosów niż kiedyś.

Ponieważ podczas kuracji wzmacniającej używałam również innych środków/odżywek /suplementów- ciężko mi stwierdzić, iż to właśnie ów eliksir ma takie dobroczynne działanie.
    Jedno wiem na pewno- kosmetyk zawiera ekstrakty ziołowe, które mają zbawienny wpływ na stan naszej czupryny.
    Oprócz tego jego niewątpliwą zaletą jest łatwość i wygoda stosowania. Buteleczka z atomizerem pozwala szybko i bez zbędnych ceregieli- jak to ma miejsce w przypadku innych specyfików tego typu- nałożyć płyn na włosy.

Ja używałam go tak 2-3 razy w tygodniu, na umyte, jeszcze wilgotne włosy- czyli dokładnie tak jak zaleca producent. Najwięcej preparatu wcierałam w skórę głowy.

Co bardzo ważne- eliksir nie spowodował, ze włosy były przyklapnięte. A zapewniam, że o to niestety u mnie nietrudno, gdyż mam bardzo cienkie i delikatne włosy...
    Tak więc byłam pozytywnie zaskoczona i bez obaw używałam tego kosmetyku nawet w dni, w których szczególnie mi zależało, aby włosy wyglądały bez zarzutu.

Specyfik nie skleja włosów, nie powoduje również ich szybszego przetłuszczania.

Zauważyłam jedynie, że gdy raz zaaplikowałam go naprawdę bardzo dużo na włosy, to troszkę gorzej mi się układały niż zwykle. Ale była to sytuacja jednorazowa i spowodowana nadmiarem wypsikanego kosmetyku na włosy.

Bardzo mi się również podoba, że eliksir w porównaniu z innymi, ziołowymi specyfikami ma naprawdę przyjemny, wręcz śliczny zapach

Podsumowując- polecam wszystkim Wizażankom, które chcą zadbać o swoje włosy. Na pewno nie zaszkodzi, a może przynieść fajne efekty.

Używam tego produktu od: ok.3 miesięcy

Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niedoceniony
  • Zazwyczaj zanim kupię jakiś kosmetyk sprawdzam na wizażu opinie. Dobrze, że w tym przypadku tego nie zrobiłam, bo z pewnością nie kupiłabym tego produktu.
    Może sekret skuteczności tkwi w ilości nakładanej na głowę. Jednorazowo nakładam go dość dużo. Minęły dwa tygodnie, a specyfiku zostało mi jeszcze maksymalnie na tydzień. Już po pierwszym razie byłam bardzo zdziwiona, ponieważ przy czesaniu mokrych włosów wyszło ich dosłownie kilka.
    Wcześniej stosowałam przez dwa miesiące Sesę i wypadanie zostało ograniczone z 200 do 20-50 włosów, jednakże dopiero po użyciu tego eliksiru nie patrzę ze zgrozą na szczotkę do włosów.
    Ponadto bardzo lubię zapach tego produktu.

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić ambrrrozja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gadżet
  • Wygrałam ten produkt od firmy i niestety mimo mojej sympatii do szamponów i balsamów, tak eliksir wg mnie jest zbędny. Na plus skład, opakowanie, cena, ale działanie, a właściwie jego brak, wyklucza go.
    Używałam jako wcierki w miejsce przerzedzone dla zagęszczenia, ewentualnych baby hair [jak u niektórych], ale nic się nie wydarzyło. Nie wiem jak z wypadaniem, bo nie używałam na cały skalp, czasem tylko pryskałam włosy w miejscu gdzie nie nakładam odżywek-10cm od skóry, ale nic szczególnego nie zauwarzyłam, nawet łatwiejszego rozczesywania. Ot, taki gadżet
    Inne produkty GP-tak, eliksir-nie Może po prostu na mnie te składniki nie działają, teraz testuję Jantar

Używam tego produktu od: kwietnia

Chcesz pochwalić madzia57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hm...
  • Albo na mnie nie działają wcierki(oprócz rzepowego seboradinu),albo ta wcierka jest bardzo słaba.Zużyłam prawie całe opakowanie i sama nie wiwm co sądzić o tym kosmetyku.Włosy jak wypadały(aczkolwiek nie jakoś masakrycznie)tak wypadają,choc muszę przyznać,że pojawiło się kilka babyhair(choć o wiele mniej niż przy seboradinie) i to chyba na tyle jesli chodzi o właściwości owego kosmetyku.Stwierdzam,że to taki ot kosmetyk,zupełnie zbędny i równie dobrze mogę się obejść bez niego.Muszę przyznać,że włosy są całkiem fajne po nim i nie przetłuszczają się szybciej,ale to chyba jedyna jego zaleta.
    Lubię kosmetyki GP,ale ten jest po prostu dla moich włosów obojętny(włosy ani go lubią,ani nie nie lubią).Wypsikam do końca i więcej nie kupię.

Chcesz pochwalić robertina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra!
  • Na temat tego eliksiru krążą 2 opinie: jedna, że jego działanie jest niesamowite, wzmacnia włosy i powoduje wielki wysyp Baby Hair, a druga, że nie robi kompletnie nic. Moja opinia będzie jeszcze inna, ale o tym zaraz...

Eliksir kupiłam oczywiście w celu delikatnego wzmocnienia włosów. Znajduje się on w półprzezroczystej butelce o pojemności 250ml, z atomizerem, który dozuje odpowiednią ilość produktu i bardzo ułatwia stosowanie. Konsystencja jest rzadka niczym woda, nie tłusta, łatwo można wetrzeć ją w skórę głowy. Zapach jest mocno ziołowy, dość intensywny szczególnie przy aplikacji. Dla mnie trochę zalatuje czymś wędzonym, ale na szczęście nie utrzymuje się zbyt długo na włosach. Skład jest rewelacyjny, zaraz po wodzie znajduje się kilka ekstraktów, a co najważniejsze nie zawiera alkoholu. Po nałożeniu na włosy, obciąża je i skleja. Wyglądają jak brudne. Po wyschnięciu i rozczesaniu jest trochę lepiej, ale niestety nie dodaje objętości. U mnie efekt był wręcz błyskawiczny, ale i masakryczny. Już po 2 użyciach spowodował niesamowite wypadanie włosów (a miał je wzmacniać!), w ciągu jednego dnia wypadło ich chyba ze 200. Widok był przerażający, szczególnie przy myciu włosów. Nie wiem co takiego zawiera, że powoduje takie efekty. Druga próba stosowania także była porażką, tyle że mega wypadanie wystąpiło już pierwszego dnia. O wydajności nie mogę się wypowiedzieć, ale cena jest zachęcająca, w promocji nawet ok 6zł. Dość trudno dostępny, ale do kupienia w Naturze.

Plusy:

- cena
    - skład

Minusy:

- masakryczne wypadanie
    - nie odżywia
    - nie wzmacnia
    - skleja włosy
    - włosy szybciej się przetłuszczają
    - wyglądają na brudne
    - nie dodaje objętości
    - zapach
    - dostępność

Nigdy więcej go nie tknę!

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnia obietnic producenta.
  • Zalety ;
    - Cena.
    - Całkiem wydajny. Stosowałam codziennie lub co drugi dzień. Produktu nie ubywało zbyt wiele. Miałam wrażenie, że nigdy się nie skończy.
    - Nie przetłuszczał włosów.
    - Nie podrażniał skóry głowy ani nie powodował alergii.
    - Dobry atomizer, nie zacinał się, nie psuł.
    - Ładny zapach.
    - Trzymał moje włosy w ryzach, nie puszyły się, były miękkie, dobrze rozczesywały.

Wady ;
    - Opakowanie a raczej jego gabaryty. Nieprzyjemnie trzymało się w ręku, wyślizgiwało się, wgniatało. Może gdyby było wykonane z twardszego plastiku byłoby lepsze.
    - Dostępność.
    - Produkt nie wzmocnił moich włosów, nie zapobiegał wypadaniu, nie spowodował wzrostu nowych włosów a to było jego zadanie.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Szału nie ma, staniki nie latają :<
  • Kupiłam ten spray kiedy moje włosy zaczęły wypadac bardziej w okresie przesilenia wiosennego. Niestety, z przykrością musze stwierdzić, że u mnie się nie sprawdził :<

Nie wszystko jest jednak na straty, zatem zacznę od plusów:

+ cena! przede wszystkim, jak wszystkie rzeczy z GP
    + względnie wydajny, a stosowałam go w miarę hojnie na skórę głowy i nasadę włosów, mimo to nie przetłuszczał.
    + zapach - delikatny, nie jest nachalnie ziołowy, trąci cytrusem - lubię go
    + opakowanie - urocze, babcine buteleczki (gdyby jeszcze były szklane <3) , dobry atomizer - warto zostawić na przyszłe DIY eliksiry

na tym jednak plusy się kończą - są natury czysto estetycznej :<

Na minus:
    - BRAK DZIAŁANIA :< Nie zauważyłam żadnego zmniejszenia wypadania włosów
    Byc może ten eliksir byłby dobry dla osoby z mniejszym problemem wypadania włosów....niestety, nie dla mnie.

Używam tego produktu od: Jakichś 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Murfa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie NIE
  • Eliksir wzmacniający Green Pharmacy niestety się nie sprawdził wzmaga u mnie przetłuszczanie się włosów. Początkowo myślałam, że to nie on, później jednak dałam mu drugą szansę i nic się nie zmieniło. Mogłabym go stosować przed myciem jednak w ciągu ostatnich 2 miesięcy robiłam do niego dwa podejścia trwające odpowiednio 3 i 4 tygodnie, jednak nie przyniósł żadnych pozytywnych efektów. Myślę, że moja przygoda z nim zostaje tym samym ostatecznie zakończona, bo trzeciej szansy mu nie dam.

Daję jedna gwiazdkę za butelkę z atomizerem, poza tym żadnych zalet...

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić eternitka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij