Elfa, Green Pharmacy, Eliksir ziołowy do włosów wzmacniający

Powiększ Elfa, Green Pharmacy, Eliksir ziołowy do włosów wzmacniający
Produkt dostępny w 9 sklepach. Cena już od 4,69 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez evanuela

Ziołowy eliksir do włosów z łubinem wąskolistnym, skrzypem polnmy, owocem kasztanowca, łopianem.
Naturalny preparat ziołowy wyprodukowany w oparciu o receptury ze starych ksiąg zielarskich.
Wskazany do wzmocnienia włosów, zapobiega ich wypadaniu. Eliksir wzmacnia mieszki włosowe, odbudowuje rdzeń włosa, poprawia jego stan u nasady i na końcówkach. Wzmacnia włosy, dając im siłę niezbędną do dalszego wzrostu. Efektem regularnego stosowania są gęste, zdrowe, pełne blasku włosy.

Skład: Aqua, Lupinus Angustifolius (Lupine) Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Arctium Lappa (Burdock) Extract, Hydrolized Soy Protein, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Parfum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Limonene, Linalool. (03.11.2012)

Cena: ok. 8zł / 250ml

• Słaby
  • Dostałam w prezencie, sama bym go nie kupiła.

Zalety:
    - wygodne opakowanie
    - pozwala na wykorzystanie do końca
    - wydajny
    - ładny zapach
    - skład ziołowy
    - nie powoduje przetłuszczania ani przesuszania włosów
    - włosy są lekkie, puszyste, błyszczące

Wady:
    - nie wzmacnia włosów
    - nie zapobiega wypadaniu

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

Chcesz pochwalić agatqa9 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit jak stosować kosmetyki

• Nie warto.....
  • Nie warto...kupować eliksiru tylko po to, by mieć opakowanie ze sprejem. Kupiłam, licząc na zmniejszenie wypadania, a leciało mi z głowy ponad 100 włosów dziennie. Skład opisany imponujący i wiele dobroczynnych ziół, które znane są z dobrego działania na włosy. Niestety wyciągu w składzie musi być niewiele, skoro tak słabo działa.. Używałam wcierki po każdym myciu, sprej używa się dobre, opakowanie jest solidne, dobrze leży w ręku, a ja tradycyjnie przelałam zawartość do butelki po rzepie Joanny. Używałam kilka dobrych tygodni i nie zauważyłam żadnego widocznego efektu.
    Jako że nie lubię wyrzucać kosmetyków zużyłem do rozrabiania glinek i sproszkowanych, hinduskich ziół. Do butelki przelałam własnej produkcji wcierkę ziołową.
    Słowem - nie warto. Plus za to,że dało się zużyć jako półprodukt i że butelka do spreju też sie przyda 😉. Istnieje wiele lepszych ścierek. Tej nie widzę sensu kupować. Szkoda, bo lubię polskie produkty.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, pierwsze i ostatnie zarazem

Chcesz pochwalić szpilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale nie w tym co obiecuje producent
  • Kolejny produkt, na który się skusiłam w walce z wypadającymi włosami.

Plusy;
    - przyjemny zapach,
    - cena,
    - wydajny,
    - bardzo łatwa aplikacja,
    - nie powoduje przetłuszczania ani przesuszania włosów,
    - włosy są lekkie, puszyste, błyszczące,

Minusy:
    - nie robi tego co obiecuje producent, nie wzmacnia włosów, nie hamuje wypadania ani odrobinę.

Może za jakiś czas do niej wrócę, bo ogólnie bardzo fajna ta wcierka, ma dobrą cenę, włosy się błyszczą nie puszą, ma na prawdę wiele plusów. Dałam jej niską ocenę dlatego, że niestety z tym do czego jest stworzona nie robi nic.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nessunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Uwielbiam kosmetyki z Green Pharmacy, najbardziej pomógł mi olejek łopianowy ze skrzypem polnym, po którym naprawdę przestały mi wypadać włosy. Postanowiłam wzmocnić kurację tym eliksirem. Ciężko mi ocenić jego działanie, nie wiem czy cokolwiek pomaga, najwyżej nie szkodzi. Jest raczej nijaki i zbędny.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Szału nie ma
  • Nie można się spodziewać cudów po produkcie za 8 zł...
    Mgiełka nie jest wydajna. Nie zapobiega wypadaniu włosów i nie wzmacnia ich. Wcześniej używałam Radical i też nie było widocznych efektów. Takie wcierki to chyba tylko naciąganie klientów.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić mexxu za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia obietnic producenta
  • Podczas walki ze wzmożonym wypadaniem włosów skusiłam się na ten produkt- miał naprawdę ciekawy skład, a ja nie testowałam jeszcze żadnych kosmetyków green pharmacy więc go kupiłam. Czy zrobię to ponownie- raczej nie, ponieważ nie zachwycił mnie nawet w 50%.

mimo wszystko ma kilka plusów:
    +ziołowy skład
    +nie powoduje przetłuszczania skóry głowy ani jej nie wysusza
    +łagodny, ziołowy zapach
    +niska cena

minusy:
    -nieszczelna butelka
    -nie pielęgnuje końcówek
    -nie wzmacnia włosów
    -nie hamuje wypadania włosów

Podsumowując- nie pomógł moim włosom ani im nie zaszkodził. Nie kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić oOsukkubOo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Mam włosy niskoporowate, niezniszczone, ale dość intensywnie wypadające. Niestety ten produkt tego nie zmienił.

Plusy:
    - cena, wydajność
    - skład
    - zapach
    - wygodne opakowanie, w które później można przelać coś innego
    - stosowałam je wieczorem kilkanaście minut po myciu. Nie skleja włosów, nie powoduje ''przyklapu'', włosy są świeże i sypkie.

Minusy:
    - nie wzmacnia, nie hamuje wypadania, nie przyspiesza (znacząco) porostu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ada871 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa
  • Recenzowana wcierka jest przykładem tego, że nie zawsze dobry skład przekłada się na działanie. Mojemu organizmowi chyba nie jest po drodze z naturą ponieważ nie jest to pierwszy przypadek kiedy kosmetyk o ładnym inci nie przynosi żadnych efektów, podczas gdy wiele kosmetyków o kiepskim składzie długotrwale poprawia wygląd moich włosów i skóry.

Niestety kupiłam od razu dwa opakowania kosmetyku i teraz muszę się męczyć żeby je zużyć. Wcierkę stosowałam codziennie na noc wykonując przy tym masaż skóry głowy. Rano myłam włosy. Oczekiwałam tego co zawsze baby hair
    Plusem wcierki jest to, że
    -nie przyspiesza porostu włosów (i nie musiałam częściej ich farbować)
    -stosunek objętość/cena
    -skład

Minusem jest to, że po prostu nie działa. Nie robi nic- nie przyspiesza wzrostu włosów (dla mnie to akurat plus ale na pewno znajdą się os które liczą na działanie w tym zakresie), nie hamuje wypadania, nie wzmacnia włosów, baby hair nie widać.... Czasami psikam mgiełką włosy na całej ich długości- takie stosowanie też nie przynosi rezultatów: zero nawilżenia, wygładzenia... nic.

Oceniam ten zakup jako zmarnowany czas i pieniądze.

Używam tego produktu od: około 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbędnik
  • + przyjemny, ziołowy zapach
    + ułatwia rozczesywanie mokrych włosów
    + zapobiega elektryzowaniu włosów
    + włosy po użyciu są miękke, sprężyste i przyjemne w dotyku
    + po użyciu na suche włosy nie przetłuszczają ich
    + wydajny!

mały "-" trochę za duże opakowanie, z którego niewygodnie korzysta się w czasie podróży

Polecam, fajny kosmetyk, włosy się nie pogniewają

Chcesz pochwalić Prinzessinnen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rezultatów
  • Bardzo dobra marka, niestety ten produkt na mojej głowie nie robi nic

+ zapach ziołowy - Uwielbiam!
    + tani
    + bardzo wydajny
    + ciekawy produkt, łatwy do stosowania ale nie działający

Uważam, że produkt w sprayu nie spełnia swojej funkcji, przelałam go nawet do buteleczki z pipetka ale niestety to również nie pomogło na wypadające włosy. Być może problem nie leży w produkcie tylko w mojej głowie... jednak mówię mu nie.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: ciągle 1 w trakcie-mam jeszcze ok. pół

Chcesz pochwalić elciag za czytelną i pomocną recenzję?