Romantic, Professional, Anti - Age, Maska do włosów z jedwabiem

Romantic, Professional, Anti - Age, Maska do włosów z jedwabiem

Maska Romantic Anti - Age to profesjonalne rozwiązanie dla zniszczonych i starzejących się włosów. Zawarty w masce kompleks składników aktywnych Vecorexin Protective pomaga zwalczać wolne rodniki i chroni włosy przez degradacją jednostek budulcowych, przeciwdziałając procesom starzenia się. Dodatkowo, zawarte w masce proteiny jedwabiu mają działanie nawilżające i regenerujące.

Maska jak serum ;)

I tak polecam do niej podejść, w składzie ma dimethicone, które poniekąd ma zbliżone działanie jak silikony.
Kosztuje grosze i jest wydajna, to jej podstawowe plusy.
Staram się aby nie dostała się w okolice skóry głowy, może obciążyć a dimethicone spłatać figla, zazwyczaj idzie na końce włosów.
Rzeczywiście po jej użyciu włosy są miękkie, gładkie, ale patrząc na jej skład oceniam to jako serum w masce do spłukania, odrobinę pielęgnuje, ale bardziej zabezpiecza włosy. Regularnie stosowana daje efekt odwrotny jak przy keratynowych, więc warto co któreś mycie, ale nie za każdym razem.
Ogólnie nie jest zła, warto mieć jednak te rzeczy na uwadze.

Nie dla mnie

Na początku maska miała dobry wpływ na moje włosy, jednak po pewnym czasie stała się nie do zniesienia. Myślałam, że nigdy jej nie zużyję (nie mam w zwyczaju wyrzucania kosmetyków, czy odstępowania ich innej osobie).

Plusy:

+ praktyczne opakowanie,
+ cena.

Minusy:

- jedną z największych wad tego produktu jest to, że nie robi zupełnie nic z włosami. Na początku fajnie wygładzał, jednak po pewnym czasie już nic się nie działo,
- brzydki zapach,
- dostępność.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

ma lepszą siostrę

Maski Romantic zaskakują wydajnością. Dla włosów potrzebujących co mycie wspomagacza do rozczesywania nadaje się doskonale, służy mi. Jednak wersja rewitalizująca nie radzi sobie tak dobrze, miejscowo nawet wysusza pewne kosmyki włosów.
Nakładam ją przy każdym myciu na całą długość włosów, owijam czepkiem i ręcznikiem, zostawiam na 5-10minut, po czym spłukuję spodziewając się zminimalizowanego poziomu wypadania włosów i poślizgu przy rozczesywaniu
[+] cena
[+] wydajność
[+]duże opakowanie nieotwierające się samoczynnie

[-] brak rewitalizacji, nie bardzo widać jakiekolwiek działanie na korzyść włosa czy też jego końcówek
[-] widuję ją tylko w Społem...nigdzie indziej, więc dostępność nie powala
[-] oczekiwałam minimalnego ułatwienia rozczesania (właściwie oczekiwałam wyłącznie tego), ale niestety wersja wygładzająca bije tę wersję na głowę, więc to było moje pierwsze i ostatnie spotkanie z tą maską
[-] nie pachnie odrzucająco, ale w tej kwestii także bez porównania z rówieśniczką
[-] trochę zbyt płynna konsystencja, nie trzyma się włosa tak dobrze, jak należy

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

średnia

Kupiłam ją za 6,99zł,na początku byłam zadowolona, po jakimś czasie zauwazyłam że włosy zrobiły sie jakies sianowate, bez blasku, niechiały się układać.Może przyzwyczaiły się juz do niej? Ale po 1 opakowaniu? gdy miałam 1/6 słoika wymieszłam ją z inną.zapach w porządku, konsystencja też, ani gęsta ani za rzadka.

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Jedna z ulubionych

Produkt kupiony przeze mnie pod wpływem chwili, lubię jeśli kosmetyk zawiera jedwab. Po cenie w stosunku do objętości nie spodziewałam się szału lecz po pierwszym nałożeniu maski byłam mile zaskoczona.

Plusy:
+nawilża włosy
+nabłyszcza
+ułatwia rozaczesywanie
+włosy są takie miękkie i miłe w dotyku
+mała cena, duża wydajność
+zapach

Minusy
-jeden mały minus za konsystencję, jest troszkę za rzadka.

Dodatkowo nawilżyła mi skórę głowy. Zdecydowanie polecam! ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobry produkt

Kupiłam tą maskę ponieważ szukałam czegoś dobrego za niską cene, to na prawdę dobra maska.

Plusy:
+Lśniące i gładnie włosy
+włosy wyglądają zdrowo
+gęsta, bardzo dobra konsystencja
+bardzo tani produkt, za ok 12zł mamy 500ml
+daje efekt nawet po krótkim czasie trzymania na włosach

Minusy:
-opakowanie, niby dobre bo pozwala na całkowite wyjęcie produktu, a czasem bierze się go za dużo
-czasem za bardzo nawilża moje włosy(ale mimo wszystko jest dobra)

Używam tego produktu od: używałam 4 miesiące z przerwami
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

Dosyć dobra:D

Po pierwszym zastosowaniu nałożyłam pod czepek i owinęłam ciepłym ręcznikiem i po wyschnięciu efekty były genialne :D
Włosy były nawilżone, wygładzone i lśniące.
Lecz z każdym stosowaniem efekt był coraz mniej zauważalny .. :(
Ale to być może dlatego że już nie nakładałam pod czepek i ręcznik ;D

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml.

genialna!

Zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu poleciałam kupić i akurat trafiłam na promocję :) a więc:
Włosy są gładsze, bardziej miękkie, nie widać tak bardzo tych nieznośnych białych końcówek. Dotychczas moje włosy po codziennym prostowaniu, suszeniu, myciu i trenowaniu pływania były po prostu okropne, sztywne nie chciały się układać, nawet po regularnym nakładaniu odżywki nie polepszyły się. W dodatku zmieniłam kolor włosów, co prawda szamponem koloryzującym i zauważyłam, że kolor nawet nie chce zejść, ciągle jest taki żywy jak wcześniej. Zapomniałabym, że mimo prostowania moje włosy w ciągu dnia się kręciły, teraz używając tej maski efekt po prostownicy jest o niebo lepszy!
Polecam, na prawdę warto :)

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Naprawdę świetna :)

Używam zarówno jako maski ( 30 min w ręczniku ) jak i odżywki po każdym myciu. Spisuje się doskonale, nie obciąża, włosy po niej lśnią, są gładkie, sypkie, dobrze się układają. Zauważyłam różnicę w kondycji włosów, są nieprzesuszone od prostownicy i suszarki. Ma wygodne odkręcane wieczko, można wydobyć resztki. Cena jest przystępna dla każdego.
Naprawdę polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zdecydowanie najlepsza!

Maskę kupiłam w zwykłej drogerii \'na wiosce\', skuszona opisem i składem (nawet dla kogoś kto niezbyt się na nich zna widać, że w masce są same dobra), za naprawdę śmieszne pieniądze jak na jej ilość.

Okazała się zbawieniem dla moich przesuszonych, kręconych włosów, farbowanych, które zapuszczam i które fryzjera nie widziały od roku. Nie wiem jakim cudem ale nawet końcówki wspaniale odżywiła (a oleje nie dawały sobie z nimi rady) - do tego stopnia że koleżanka-fryzjerka nie może w to uwierzyć :)

Nakładam ją różnie - czasem zgodnie z zaleceniami producenta na 3 minuty, ale częściej zostawiam ją na włosach pod folią i ręcznikiem na godzinę. Włosy po niej są mięciutkie, bardzo łatwo się rozczesują nawet grzebieniem, są lśniące i bardzo sprężyste, odżywione od nasady do podstawy :) Wszystkie placenty i crema latte i coco maski mogą się przy niej schować do szafy :)

Ma przyjemny, nieinwazyjny zapach, który szybko znika z włosów (mi to bardzo odpowiada), wygodne opakowanie, i jest bardzo wydajna - 1 opakowanie starcza mi na 1,5 miesiąca, myję włosy co 2-3 dni.

Nie widziałam jej nigdzie indziej, w żadnym markecie ani sieciówce, więc jest trochę ciężko dostępna - ale dla chcącego nic trudnego. Producent chętnie udziela informacji gdzie w naszym regionie można dostać te kosmetyki :)

Teraz biorę się za balsam z tej samej serii - składowo bardzo podobny, a jeszcze rańszy - 1l za 9,50 :)

Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Bardzo udany produkt

Wyjątkowo udany, drogeryjny produkt do pielęgnacji włosów :)

+ Włosy po użyciu lśnią, są miękkie i sypkie, długo pozostają świeże.
+ Gęsta, treściwa konsystenca. Nie spływa z dłoni ani włosów.
+ Duża pojemność, świetna wydajność i niska cena.
+ Wygodne (chociaż nieszczególnie designerskie) opakowanie, z którego da się wydobyć maskę do końca.

Dziwi mnie, że ta maska nie jest chociaż trochę bardziej popularna wśród Wizażanek ;)
Dla osób stosujących pielęgnację ściśle bezsilikonową dodam, że maska ma w składzie jeden prosty silikon, zmywalny wodą.
Stosuję ją zgodnie z zaleceniami producenta, nakładając co kilka myć na 3 minuty i efekty są fantastyczne.
Polecam i w przyszłości z chęcią kupię ponownie.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze