Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Anulka14315

Fluid matujący oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego sie na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polymethyl Methacrylate, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1, Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Nylon-12, Sodium Chloride, Beeswax,
(Cera Alba), Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Titanium, Triisostearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77489 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide).

Cena: ok. 12zł / 30ml

• Różni się od starej wersji.
  • Nie zużyłam. Niestety leży prawie nie ruszony.
    Może to wina mojego uprzedzenia, gdyż wydaje mi sie iż stara wersja podkładu ( którego używałam jako jednego z pierwszych i byłam bardzo zadowolona) nieco się różniła.

+ ... ?

- kiepska trwałość
    - brak krycia
    - stara wersja zostawiała delikatne, pudrowe wykończenie, a tutaj brak
    - rzeczywiście może nieco matuje, ale u mnie przez może jakieś 3 h

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Deestroya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry produkt za niewielkie pieniądze...
  • Podkładu używam od ok.5 lat.
    Tak, oczywiście,że zdradzam go z innymi produktami, ale zawsze do niego wracam

-Krycie nie jest ogromne, ale moja twarz tego nie wymaga, więc dla mnie jest to plus. Nakładanie go palcami daje delikatny, naturalny efekt.
    -Matowienie niestety nie jest zbyt dobre,ale puder matujący nadrabia
    -Odcienie jak dla mnie są ok, najczęściej używam odcienia nr 14 (carmel), gdyż nie jestem szczególnie bladą osobą.
    -Cena jak dla mnie za polski produkt jest ok.
    -Wydajność wg mnie jest dobre, nie trzeba nakładać go dużo, minusem dla niektórych może być jedynie brak pompki.

Używam tego produktu od: ok 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić hiacuszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak naprawdę- dziwny produkt
  • Początkowo byłam nim zachwycona, bo podkład faktycznie matuje, jest tani, wydajny, ma praktyczne opakowanie (Bogu dzięki za brak pompki, dzięki temu możemy go zużyć do końca), jest łatwo dostępny i jest polskiej firmy, a lubię wspierać rodzime biznesy. Niestety, teraz myślę, że nie jest to już tak do końca mój typ- a oto dlaczego:

- dramatyczna gama kolorów- posiadam kolor 12 ("naturalny" i jeśli on jest natrualny, oznacza to, że ja jestem nienaturalnie biała. Masakra, wydaje mi się, że większość Polek ma naturalnie jednak znacznie jaśniejszą karnację.

- bardzo słabo kryje, a podkład do cery mieszanej, jako, że ta jest najbardziej skłonna do zanieczyszczeń, powinien posiadać krycie nieco większe

-/+ dziwne wykończenie- ni to mat, ni to satyna - generalnie nie jest złe, ale wydaje mi się, że osoba, która kupuje produkt matujący może oczekiwać czegoś innego

Jeśli kiedyś znowu będzie w promocji za 8 zł, a ja akurat będę bardzo opalona, być może po niego sięgnę, aczkolwiek raczej nie zapisze się on w mojej pamięci jako najlepszy podkład Lirene ; )

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ejms_bond za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 razy nie :|
  • Podkład nadaje się dla cery nieskazitelnej, gdyż jego krycie oceniam na słabe z większymi niedoskonałościami raczej sobie nie poradzi , efekt matowienia też nie jest za dobry, podkład po 3-4 godzinach znika z twarzy.

- słabe krycie,
    - słaby mat,
    - szybko znika z twarzy

+ konsystencja,
    + opakowanie,
    + cena,
    + dostępność.Używam tego produktu od: RokIlość zużytych opakowań: 2 małe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xBletka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko i wyłącznie na lato...
  • Kolor ( w moim przypadku to cappuccino 13) jest tak ciemny ze nadaje sie dla mnie tylko w okresie wakacyjnym. Lubię go za lekkość noszenia, w czasie upału nie jest niewygodny. Efekt zmatowienia pozostawia wiele do życzenia, wraz z tym szybko niknie z twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić AniaWx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okej.
  • Lubię go, ale największy wg mnie mankament - kolory - pozwalają mi na jego użycie jedynie w lecie.

+ matuje
    + wklepany palcami daje bardzo naturalny efekt
    + krycie średnie - mnie całkiem pasuje

- trwałość - przypudrowany spływa u mnie po ok. 3-4h
    - kolory!

Dla cery mniej tłustej niż moja i o ciemniejszym kolorycie będzie bardzo dobry, polecam

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faworyt
  • Do Lirene wracam już od ponad 2 lat (a może i dłużej?). Ciągle szukam lepszego podkładu, ale za każdym razem wracam do niego i zawsze mam go na swojej półce. Gdy inne, nowe, często przereklamowane i droższe produkty nie sprawdzają się na mojej cerze, ten przychodzi z pomocą Zazwyczaj używam 2 odcieni: cappuccino i naturalny. Dodam, że mam cerę mieszaną.
    Najważniejsze plusy:
    łatwo i przyjemnie rozprowadza się na skórze,
    nie pozostawia smug,
    ma lekką konsystencję,
    wygląda na twarzy bardzo naturalnie
    Z tym matem jest tak, jak pisały moje poprzedniczki, ale ja zawsze każdy podkład muszę przypudrować, więc tu mnie specjalnie nie zraził. Nie poznałam jeszcze fluidu, którego nie trzeba byłoby po kilku godzinach przypudrować. Natomiast jeśli komuś zależy na lepszym kryciu, powinien wspomóc się korektorem, gdyż Lirene nie radzi sobie zbytnio z przebarwieniami. Mimo to-bardzo się lubimy

Używam tego produktu od: lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka/naście

Chcesz pochwalić Czerwona Kokarda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Fluid dobrze nawilża, ładnie stapia się ze skórą, wygląda naturalnie. Ładnie rozświetla skórę. Kryje bardzo słabo. Dostępne odcienie są dla mnie za ciemne.

Chcesz pochwalić Isza_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry fluid za małe pieniądze
  • Dobrze kryjący fluid, niezbyt ciężki, nie uczula, nie podrażnia, kolor dopasowany do kolorytu skóry ( używałam naturalnego a latem karmelu). Od pewnego czasu zauważyłam, że albo moja cera zmieniała się na bardziej tłustą albo zmieniono fluid, gdyż moja skóra po raru godzinach zaczyna świecić ale tylko latem. Na inne pory roku jak najbardziej polecam. Używałam wiele różnych droższych fluidów a i tak zawsze wracam do Lirene. Jedyny minus to mała gama kolorystyczna, lecz na szczęście pasuje do mojej cery.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Chcesz pochwalić martiiinka222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, tani podkład
  • Kupiłam ten podkład dość dawno i od tamtej pory nie roztaję sie z nim
    Plusy:
    +Konsystencja wydaje sie gesta,ale nie tworzy maski na twarzy i wygląda bardzo natyralnie
    +cena
    +Opakowanie bardzo solidne i ładne wizualnie
    +zapach bardzo przyjemny
    +Długo się utrzymuje
    +lekki, nie zapycha
    +Dobrze matuje i ma bardzo fajne wykończenie
    +nie wchodzi w zmarszczki
    +nie wysusza
    +żółta pigmentacja

Minusy:
    -Mała gama kolorystyczna

Niedługo jego dokładna recenzja pojawi się tu Zapraszam

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić thenjustify za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij