Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Anulka14315

Fluid matujący oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego sie na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polymethyl Methacrylate, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1, Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Nylon-12, Sodium Chloride, Beeswax,
(Cera Alba), Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Titanium, Triisostearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77489 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide).

Cena: ok. 12zł / 30ml

• najlepszy jaki dotąd miałam
  • Polecam ten fluid z całego serca. Do tej pory używałam droższych z avon, orfilame itd. Ale wszystkie powodowały że skóra wyglądała na tłustą. Ten naprawdę fajnie matuje, cena jest niska, a efekt bardzo widoczny. Moim zdaniem konsystencja jest bardzo dobra do mieszanej cery. Problem trochę z wydajnością, ale za taką cenę można na to nie zwracać uwagi

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić kobietazklasa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaprzyjaźniłam się z nim
  • Na wstępie zaznaczę, że cerę mam tłustą.
    Hmm..jest to najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam, jednak nadal szukam "perełki".

+ ładnie matuje
    + skóra po nim przyjemna i aksamitna w dotyku
    + przyjemny, delikatny zapach
    + dostępność
    + cena
    + dobrze się rozprowadza

- nie zbyt dobre krycie
    - podkreśla suche skórki

Trzeba zaznaczyć, że gama kolorystyczna jest mała i zaczyna się od dość ciemnych kolorów, jednak dla mnie to nie jest minus, ponieważ akurat ten najjaśniejszy (nr 12)pasuje do mnie idealnie )

UWAGA! Polecam rozciąć opakowanie gdy podkład będzie Wam się kończył. Może nie wsadzimy takiego kosmetyku do kosmetyczki ale uwierzcie- ja tymi 'resztkami' malowałam się przez 2 tygodnie nakładając tą samą ilość jak zwykle

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić insiide za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale troche za ciemne odcienie
  • Jakies kilka miesiecy temu go uzywalam.
    + skora sie nie swieci w strefie T
    + skora jest delikatna, aksamitna
    + ladny zapach
    + cena
    + dostepnosc
    + dobrze matuje
    - za ciemne kolory! Uzwalam najjasniejszego i byl za ciemny, nawet troche zolty
    Gdyby nie odcienie to dalej bym go uzywala

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić wesola_rzezucha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwycił
  • Miałam odcień naturalny nr 12.

PLUSY:
    - cena
    - dostępność
    - wydajność
    - konsystencja
    - przyzwoicie matuje
    - dobrze się rozprowadza
    - nie robi smug

MINUSY:
    - średnio kryje
    - trochę podkreśla suche skórki
    - za mała gama kolorystyczna

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam.
  • Mimo, że nie potrafię 'wstrzelić' się w odcień (a testowałam 12,13 i 14) bardzo go lubię.

Dobrze się rozprowadza nie pozostawiając smug.
    Utrwalony sypkim pudrem utrzymuje się dosyć długo.
    Jeśli chodzi o matowienie - jest ok.

Ogólnie jest bardzo dobry. Pół gwiazdki odejmuję za to, że mimo tylu odcieni, nie mogę znaleźć dobrego dla siebie. Ale nic nie jest idealne.

Używam tego produktu od: 3l.

Chcesz pochwalić melancholie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie tworzy efektu maski!
  • Wbrew pozorom tak niskiej ceny produkt jest rewelacyjny!

Fluid nakładany palcami nie utrzymuje się zbyt długo jednak diametralna różnica jest, gdy aplikujemy go za pomocą pędzla ! Wtedy utrzymuje się praktycznie cały dzień.
    Cera po nałożeniu fluidu jest bardzo aksamitna oraz matowa!
    W porównaniu z wieloma innymi produktami, nawet tych w wyższych półek dość długo zostaje na twarzy w stanie niewzruszonym, bez efektu świecenia w strefie T.
    Dość dobrze kryje, koloryt nadaje naprawdę zdrowy, raczej ujednolica się z cerą nie tworząc efektu maski.

Jestem pod wrażeniem ceny produktu co do jakości.

Nie za szeroka gama kolorystyczna jest jedynym minusem.

Używam tego produktu od: 3 miesięsy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam, ale szukam czegoś lepszego
  • Nie jest zły, choć ma pewne minusy. Używam go od dłuższego czasu, ale chciałabym znaleźć coś lepszego. Wcześniej używałam podkładu Soraya - antybakteryjnego z wyciągiem z trawy cytrynowej, przy którym moja kapryśna cera z wypryskami była ujarzmiona, ale nagle zniknął z półek i musiałam szybko znaleźć coś innego (co przy uczuleniu na panthenol jest zadaniem ekstremalnym). Padło na Lirene, ale chciałabym znaleźć coś fajniejszego.

PLUSY:

+Opakowanie wygodne w użyciu (dużo kosmetyku osiada na ściankach, więc kiedy już nie chce się wycisnąć, można rozciąć opakowanie i do końca wyzbierać podkład)
    + Cena
    +Wydajność
    + Odpowiednia, nie przesadnie płynna konsystencja
    + Ładnie wyrównuje koloryt skóry
    + Świetnie się rozciera na buzi
    + Nie powoduje wysypu nowych niedoskonałości
    + Wygląda bardzo naturalnie, nie tworzy efektu maski
    + Przyjemnie pachnie (przy czym zapach nie jest nachalny i nie prześladuje mnie przez cały dzień)
    + Lekki, nie obciąża i nie zatyka skóry

MINUSY:

- Słabo kryje większe pryszcze i zaczerwienienia
    - Nie ukrywa rozszerzonych porów
    - Praktycznie w ogóle nie można przy nim mówić o matowieniu. Wystarczy ok. 3h żeby już się świecić i wtedy uwidocznia się na twarzy (nie waży się, ale po prostu widać, że się go ma. Przeciągnięcie palcem po policzku sprawi, że zbierzemy z tego policzka podkład i zostanie nam on na palcu ;/)
    - Lekko podkreśla suche skórki
    - Brudzi ubrania, szaliki i kołnierze
    - Musi iść w duecie z matującym pudrem i korektorem

Używam go, choć wiele mu brakuje do ideału. Ale nie ma panthenolu, więc mnie nie uczula. Jednak przyznaję, że marzy mi się lepszy podkład.

Używam tego produktu od: Paru lat
    Ilość zużytych opakowań: Dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kajko_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Jak dla mnie jest dobry,ładnie matuje, chociaz mam wrażenie,że konsystencja mogłaby być troche lżejsza,ale daje rade. Łatwo dostępny, przyjemnie pachnie, nie zostawia efektu tzw"maski".

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 małe

Chcesz pochwalić slodka zaneta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał
  • Używam go latem i jest niezastąpiony Kolor naturalny też idealny, ale na zimę odpada- za ciemny Nałożony pędzlem czy palcami wygląda super- jedyny fluid który mogę z zamkniętymi oczami nakładać- nie pozostawia smug. Zdarza się, że podkreśli suchą skórkę ale nie zawsze. Pięknie pachnie, nie zapycha jest lekki nie czuć go w ogóle na twarzy. Na zimę używam jego brata bliźniaka city matt bo jest kolor jasny, szkoda że tego fluidu nie zrobią w kolorze jasnym

Chcesz pochwalić barbaska2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam
  • Do tej pory używałam droższych podkładów, bo zazwyczaj jakość powinna iść w parze z ceną. Ten podkład ma tyle pozytywnych opinii, że poszłam za ich głosem i kupiłam go w kolorze 013, który faktycznie jest nieco jaśniejszy i mniej różowy niż ten poprzedni. Cena jest kilkukrotnie mniejsza od podkładów z wyższej półki, lecz nigdy nie spotkałam tam takiego efektu jaki daje to cudo lirene
    + ładnie stapia się z kolorem twarzy
    + nie tworzy efektu maski, daje bardzo naturalny efekt, bo w ogóle nie osiada na meszku na twarzy, jedynie na skórze
    + konsystencja. Jest na prawdę świetna, rozprowadza się go lekko jak krem
    + zapach - jest kwestią gustu, ale według mnie jest bardzo ładny ; )
    + schodzi równomiernie z twarzy
    + nie wchodzi w zmarszczki, nie zbiera się w żadnych załamaniach skóry
    + ładnie matuje, chociaż ja zawsze przezornie używam pudru
    + dobrze wyrównuje kolor skóry
    + maskuje drobne niedoskonałości. Osoby z dużymi problemami mogą być niezadowolone, lecz nie jest to produkt typowo kryjący

Jedynym minusem są dla mnie zbyt ciemne kolory :/
    Używałam go jakiś czas temu, gdy byłam opalona, jednak opalenizna szybko ze mnie schodzi i teraz kolorek mi nie pasuje, nad czym monco ubolewam ; (
    Niestety dla jasnych karnacji się nie nada, lecz posiadaczki standardowych odcieni (zazdroszczę) powinny być bardzo zadowolone ; )

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Mana_Mana za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij