Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Anulka14315

Fluid matujący oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego sie na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polymethyl Methacrylate, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1, Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Nylon-12, Sodium Chloride, Beeswax,
(Cera Alba), Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Titanium, Triisostearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77489 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide).

Cena: ok. 12zł / 30ml

• gdyby nie te ciemne kolory z chęcią bym czasem używała
  • miałam kolor 13 capuccino

Mimo że mam cerę suchą mogę polecić ten produkt.

KOLOR -
    13 podobno najjaśniejsza w gamie i tak jest super ciemna i używam jej tylko jak się porządnie opalę

TRWAŁOŚĆ +
    miłe zaskoczenie, dobrze się trzymał cały dzień, miałam go podczas wycieczek w górach i powiem że trwałość zaskakująca, pod koniec dnia nie wygląda ohydnie na twarzy jak niektóre podkłady potrafią

KONSYSTENCJA +/-
    dosyć gęsta, ale nie bardzo zbita
    łatwo się nim malować przy użyciu rąk czy pędzla, ale wydaje mi się że dlatego że nie jest bardziej płynna pędzel może zjadać podkład, ale jest na to sposób wystarczy go spryskać wodą różaną lub mgiełką przed użyciem

WYGLĄD NA TWARZY +
    owszem matuje ale nie jest to taki mat który zamienia buzię w skorupę i nie tworzy maski to najważniejsze

KRYCIE +
    dobre średnie
    można zakryć małe i średnie zaczerwienienia, na wypryski trzeba użyć korektora

ZAPACH +/-
    mi nie przypadł do gustu ale nie jest jakiś mocny więc ok

Polecam wypróbować na jakiejś promocji lub nawet bez bo nie jest drogi

Używam tego produktu od: 1 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mandy9 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Mój hit
  • W zasadzie poleciła mi go Pani w drogerii- i dobrze zrobiła.

Plusy:

- ładnie kryje
    - nie tworzy efektu "maski"
    - ma delikatną konsystencję
    - ładny zapach
    - długo utrzymuje się na skórze - nawet do 18 godz. (sprawdziłam osobiście)
    - niedrogi
    - wydajny
    - dostępny w niemal każdej drogerii
    - nie wysusza skóry
    - nie podrażnia

Jest wspaniały

Używam tego produktu od: 4 - 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Knoblauch za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • jednym zdaniem-bardzo dobry podkład. potrzebowałam czegoś na szybko do opalonej cery, wybrałam odcień 13-cappuccino. kolor jest idealny-same beżowo-żółte tony, bez grama różu. idealnie wpasowuje się w lekko opaloną cerę.
    nadaje zdrowy koloryt. łatwo się rozprowadza, mimo że jest dość gęsty i masłowaty. mimo to, nie jest tłusty. długo utrzymuje się na skórze, współgra z kremem i pudrem matującym. nie roluje się i jest na miejscu cały dzień. nie zostawia smug. krycie ma średnie, nie zakrywa pryszczy, raczej nadaje się do wyrównywania kolorytu. nadaje się do tłustej cery. szczerze, nie spodziewałam się po Lirene, że wypuści taki dobry podkład i w dodatku w takiej cenie-14 zł :-O

Używam tego produktu od: maja
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec ale..
  • Fluid ten był moim pierwszym gdy zaczynałam przygodę z makijażem a będzie to już ładne parę lat temu gdy byłam nastolatką i podkradałam go starszej siostrze.Używałam go bardzo długo, pózniej jakoś się rozstaliśmy na trochę ale wróciłam do niego.
    Używam nr 13 cappuccino
    Zalety:
    -łatwo się rozprowadza,
    -nie daję efektu maski,
    -kryje moje cienie pod oczami,
    -nie zapycha,
    -napiszę też że nie mam zbytnio problemów z cera czasami tylko się przetłuszcza sie w strefie T i dlatego fluid ten poradzi sobie z tym problemem i zakryje moje drobne pryszcze,
    -ładnie pachnie
    -POLSKA MARKA-trzeba wspierać nasz rynek
    -łatwo dostępny każdy rossman i natura,

Wady
    -trzeba uważać gdy przebierasz się w pracy itp bo lubi coś zostawić na ubraniu a tak to spoko

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście opakowań

Chcesz pochwalić agiagata0290 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam cere tłustą i ten podklad jest świetny. Lekki, matujacy, zero efektu maski. Jak na tą cenę to naprawdę rewelacja!
    + niska cena
    + długotrwały mat
    + lekki
    + brak efektu maski

- słabe krycie

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić happylady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał!
  • Wypróbowałam już mnóstwo podkładów, Loreal, Rimmel, Maybelline, Revlon i wiele innych, tańszych i droższych, zawsze jednak wracam do tego podkładu z Lirene.
    +Dobre krycie, dodam jedna,ze nie mam większych problemów z cerą, lekkie zaczerwienienia i czasem niewielkie wypryski owszem, podkład dobrze radzi sobie z tymi problemami
    + Dobrze sie rozrpowadza, nie smuży, nie ciemnieje na twarzy
    +Nie tworzy efektu maski, cera wyglada naturalnie, nakładam go na krem nawilżający mimo to twarz po chwili staje się matowa
    + Nie muszę używac już pudru
    +Cena(!)
    +Wydajny
    Używam odcienia Karmel, wg mnie nie jest żółty, sietnie dopasowywuje sie do koloru mojej cery.

Minusów nie zauważyłam.
    Wart wypróbowania, byc może to ten jedyny

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 tubki

Chcesz pochwalić Sweetu5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go!
  • Przed zakupem jakiegokolwiek kosmetyku, często sprawdzam opinie użytkowniczek wizazu
    W tym przypadku jednak tego nie zrobiłam, zakup podkładu lirene był całkowicie spontaniczny i w ogóle nie żałuje! Wcześniej używałam podkładu Soraya, zmiana wyszła na lepsze. Używam 14-karmel moja twarz nie różni sie od dekoltu, idealny koloryt, konsystencja bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Podkład nie wysusza jej, po całym dniu twarz nadal jest matowa i wygląda naturalnie. Zdecydowanie zostane z nim na dłużej!

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić dolores_22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy podkład!
  • Stosuję ten podkład od kilku lat,codziennie i jak dotąd najlepszy jaki miałam,przede wszystkim plusy za:
    *trwałość,cera nie świeci się,
    *niska cena,
    *ładny zapach

minus to tylko brak pomki

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić kiwi82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Często do niego wracam
  • Tego podkładu uzywałam baaardzo długo i mimo słabego krycia bardzo go lubiłam. Jest lekki,nie zapycha, ładnie pachnie , całkiem długo się utrzymuje,matuje i ładnie wyrównuje koloryt. Minusy to mała gama kolorystyczna i słabe krycie. Polecam dla osób które nie mają bardzo duzych problemów z cerą ale za to mają problem z lekkimi przebarwieniami czy naczynkami na prawdę fajny produkt jak za takie pieniądze można spróbować.

Używam tego produktu od: daawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić ineedyouu za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze kryje
  • Zawsze jest w mojej kosmetyczce Uzywam go jako drugi podklad ktory zakrywa wszystko co nie zakryl moj lekki podklad Ma bardzo fajna cene Jego minus to to ze szybko schnie i ciemnieje Jak dla mnie za ciezki zeby uzywac go na calej twarzy

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 normalne opakowania

Chcesz pochwalić anna2442 za czytelną i pomocną recenzję?