Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Anulka14315

Fluid matujący oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego sie na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polymethyl Methacrylate, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1, Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Nylon-12, Sodium Chloride, Beeswax,
(Cera Alba), Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Titanium, Triisostearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77489 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide).

Cena: ok. 12zł / 30ml

• Uwielbiam go!
  • Przed zakupem jakiegokolwiek kosmetyku, często sprawdzam opinie użytkowniczek wizazu
    W tym przypadku jednak tego nie zrobiłam, zakup podkładu lirene był całkowicie spontaniczny i w ogóle nie żałuje! Wcześniej używałam podkładu Soraya, zmiana wyszła na lepsze. Używam 14-karmel moja twarz nie różni sie od dekoltu, idealny koloryt, konsystencja bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Podkład nie wysusza jej, po całym dniu twarz nadal jest matowa i wygląda naturalnie. Zdecydowanie zostane z nim na dłużej!

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić dolores_22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy podkład!
  • Stosuję ten podkład od kilku lat,codziennie i jak dotąd najlepszy jaki miałam,przede wszystkim plusy za:
    *trwałość,cera nie świeci się,
    *niska cena,
    *ładny zapach

minus to tylko brak pomki

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić kiwi82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Często do niego wracam
  • Tego podkładu uzywałam baaardzo długo i mimo słabego krycia bardzo go lubiłam. Jest lekki,nie zapycha, ładnie pachnie , całkiem długo się utrzymuje,matuje i ładnie wyrównuje koloryt. Minusy to mała gama kolorystyczna i słabe krycie. Polecam dla osób które nie mają bardzo duzych problemów z cerą ale za to mają problem z lekkimi przebarwieniami czy naczynkami na prawdę fajny produkt jak za takie pieniądze można spróbować.

Używam tego produktu od: daawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić ineedyouu za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze kryje
  • Zawsze jest w mojej kosmetyczce Uzywam go jako drugi podklad ktory zakrywa wszystko co nie zakryl moj lekki podklad Ma bardzo fajna cene Jego minus to to ze szybko schnie i ciemnieje Jak dla mnie za ciezki zeby uzywac go na calej twarzy

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 normalne opakowania

Chcesz pochwalić anna2442 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętniak
  • Kupiłam go jakiś czas temu szukając jakiegoś niedrogiego kosmetyku na okres jesieni i zimy, aby wyrównać kolor twarzy i trafić na coś co w końcu pozwoli na zmatowienie skóry.
    + cena
    + przyjemna konsystencja - miła aplikacja, nie marszczy się, nie tworzy smug ani plam,
    + ładnie łączy się z kremem, dzięki czemu można w minimalnym stopniu zapanować nad poziomem "pomarańczowienia" twarzy,
    + dość dobrze kryje naczynka i drobne niedoskonałości,
    + tani,
    + często można go dostać w przecenie,
    + dostępny,
    + polski producent,

- jasny odcień okropnie się utlenia i po 15 - 20 minutach mam na twarzy pomarańczową maskę,
    - mimo widocznego zmatowienia cały czas odnoszę wrażenie, że twarz spływa, jest wilgotna i świeci się,
    - utrwalony pudrem tworzy straszliwą maskę,
    - po 2 - 3 godzinach uwidaczniają się wszelkie załamania skóry,
    - nie nadaje się do poprawek w ciągu dnia - każda poprawka pogarsza jeszcze bardziej stan makijażu,
    - nietrwały - okropnie ściera się przy kontakcie z odzieżą lub chusteczką,
    - opakowanie szybko traci napisy, przestaje być czytelne i estetyczne,
    - mała gama kolorystyczna,

Przeciętny kosmetyk, nie kupię go ponownie ze względu na ciemnienie i raczej słabą trwałość. Być może sprawdzi się u osób o mniej tłuszczącej się cerze.

Chcesz pochwalić haitanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Moim zdaniem jeden z najlepszych podkładów jakie dotąd miałam, co prawda używam go już dość długo, ale najlepiej kryje jeśli przed nałożeniem tego podkładu nałoży się dodatkowo krem, bądź podkład antybakteryjny Dla bardzo jasnej cery może być zbyt pomarańczowy.

Plusy:
    + cena
    + ładnie kryje niedoskonałości
    + fajnie rozprowadza się na twarzy
    + nie jest wodnisty
    + dość długo utrzymuje się na twarzy

Minusy:
    - nałożenie większej ilości powoduje maskę
    - trochę podchodzi pod kolor pomarańczowy

Używam tego produktu od: roku, jednak w między czasie próbowałam też innych.

Chcesz pochwalić milenaaa17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramat
  • Podkład jest okropny, jeden z gorszych jaki testowałam.
    Najjaśniejszy kolor utlenia się i bardzo ciemnieje, robi efekt maski i tworzy plamy.
    Wstyd wyjść z tym "podkładem" na twarzy.
    Nie polecam i nie kupie więcej.

Ilość zużytych opakowań: jedno normalne

Chcesz pochwalić AleksandraAnna94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Kupiłam go z czystej ciekawości (bo tani i ma fajne opinie), jednak jak się przekonałam nie jest dla mnie.

Minusy:
    - pozostawia efekt maski,
    - obciąża cerę,
    - tworzy plamy,
    - szybko się zmazuje,
    - ciężko dobrać idealny kolor

Plusy:
    - cena,
    - dostępność

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić kathleen39 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Bardzo fajny, lekki i delikatnie kryjący podkład.
    Do mojej mieszanej i bezproblemowej cery jest fantastyczny. Używam koloru cappuccino (jasny beż).

Plusy:
    -ładnie lekko kryje bez efektu maski
    -matuje, twarz nie świeci się po nim przez 1-2 godziny
    -kolor cappuccino jest naturalny i dobrze stapia się z cerą
    -przyjemny zapach
    -niska cena, ja kupuję za 11,99zł
    -praktyczne opakowanie, bez żadnych dziwnych pompek i atomizerów
    -tuszuje drobne niedoskonałości

Minusy:
    -nie znalazłam

Polecam, warto spróbować.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić lisi_beret za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dużo za niewiele
  • Świetny, za śmieszne pieniądze. Rewelacyjny dowód na to, że kosmetyk nie musi być drogi, żeby był dobry. Mam cerę normalną, czasem zdarzają się niewielkie krostki i ten fluid sprawdza się rewelacyjnie. Nakładam niewielką ilośc i jest super!
    +wydajny
    +bardzo tani
    +ładne odcienie, dopasowują się do jasnej cery
    +pachnie jak krem nivea, delikatnie, nie żadną chemią
    +nie świeci się po nim twarz
    +matuje i kryje

Jedyny minus to to, że trochę wysusza, ale wystarczy krem nawilżający i jest super Polecam.

Chcesz pochwalić vikimikijo za czytelną i pomocną recenzję?