Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Anulka14315

Fluid matujący oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego sie na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polymethyl Methacrylate, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1, Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Nylon-12, Sodium Chloride, Beeswax,
(Cera Alba), Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Titanium, Triisostearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77489 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide).

Cena: ok. 12zł / 30ml

• Używam, ale szukam czegoś lepszego
  • Nie jest zły, choć ma pewne minusy. Używam go od dłuższego czasu, ale chciałabym znaleźć coś lepszego. Wcześniej używałam podkładu Soraya - antybakteryjnego z wyciągiem z trawy cytrynowej, przy którym moja kapryśna cera z wypryskami była ujarzmiona, ale nagle zniknął z półek i musiałam szybko znaleźć coś innego (co przy uczuleniu na panthenol jest zadaniem ekstremalnym). Padło na Lirene, ale chciałabym znaleźć coś fajniejszego.

PLUSY:

+Opakowanie wygodne w użyciu (dużo kosmetyku osiada na ściankach, więc kiedy już nie chce się wycisnąć, można rozciąć opakowanie i do końca wyzbierać podkład)
    + Cena
    +Wydajność
    + Odpowiednia, nie przesadnie płynna konsystencja
    + Ładnie wyrównuje koloryt skóry
    + Świetnie się rozciera na buzi
    + Nie powoduje wysypu nowych niedoskonałości
    + Wygląda bardzo naturalnie, nie tworzy efektu maski
    + Przyjemnie pachnie (przy czym zapach nie jest nachalny i nie prześladuje mnie przez cały dzień)
    + Lekki, nie obciąża i nie zatyka skóry

MINUSY:

- Słabo kryje większe pryszcze i zaczerwienienia
    - Nie ukrywa rozszerzonych porów
    - Praktycznie w ogóle nie można przy nim mówić o matowieniu. Wystarczy ok. 3h żeby już się świecić i wtedy uwidocznia się na twarzy (nie waży się, ale po prostu widać, że się go ma. Przeciągnięcie palcem po policzku sprawi, że zbierzemy z tego policzka podkład i zostanie nam on na palcu ;/)
    - Lekko podkreśla suche skórki
    - Brudzi ubrania, szaliki i kołnierze
    - Musi iść w duecie z matującym pudrem i korektorem

Używam go, choć wiele mu brakuje do ideału. Ale nie ma panthenolu, więc mnie nie uczula. Jednak przyznaję, że marzy mi się lepszy podkład.

Używam tego produktu od: Paru lat
    Ilość zużytych opakowań: Dużo

Chcesz pochwalić Kajko_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Jak dla mnie jest dobry,ładnie matuje, chociaz mam wrażenie,że konsystencja mogłaby być troche lżejsza,ale daje rade. Łatwo dostępny, przyjemnie pachnie, nie zostawia efektu tzw"maski".

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 małe

Chcesz pochwalić slodka zaneta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał
  • Używam go latem i jest niezastąpiony Kolor naturalny też idealny, ale na zimę odpada- za ciemny Nałożony pędzlem czy palcami wygląda super- jedyny fluid który mogę z zamkniętymi oczami nakładać- nie pozostawia smug. Zdarza się, że podkreśli suchą skórkę ale nie zawsze. Pięknie pachnie, nie zapycha jest lekki nie czuć go w ogóle na twarzy. Na zimę używam jego brata bliźniaka city matt bo jest kolor jasny, szkoda że tego fluidu nie zrobią w kolorze jasnym

Chcesz pochwalić barbaska2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam
  • Do tej pory używałam droższych podkładów, bo zazwyczaj jakość powinna iść w parze z ceną. Ten podkład ma tyle pozytywnych opinii, że poszłam za ich głosem i kupiłam go w kolorze 013, który faktycznie jest nieco jaśniejszy i mniej różowy niż ten poprzedni. Cena jest kilkukrotnie mniejsza od podkładów z wyższej półki, lecz nigdy nie spotkałam tam takiego efektu jaki daje to cudo lirene
    + ładnie stapia się z kolorem twarzy
    + nie tworzy efektu maski, daje bardzo naturalny efekt, bo w ogóle nie osiada na meszku na twarzy, jedynie na skórze
    + konsystencja. Jest na prawdę świetna, rozprowadza się go lekko jak krem
    + zapach - jest kwestią gustu, ale według mnie jest bardzo ładny ; )
    + schodzi równomiernie z twarzy
    + nie wchodzi w zmarszczki, nie zbiera się w żadnych załamaniach skóry
    + ładnie matuje, chociaż ja zawsze przezornie używam pudru
    + dobrze wyrównuje kolor skóry
    + maskuje drobne niedoskonałości. Osoby z dużymi problemami mogą być niezadowolone, lecz nie jest to produkt typowo kryjący

Jedynym minusem są dla mnie zbyt ciemne kolory :/
    Używałam go jakiś czas temu, gdy byłam opalona, jednak opalenizna szybko ze mnie schodzi i teraz kolorek mi nie pasuje, nad czym monco ubolewam ; (
    Niestety dla jasnych karnacji się nie nada, lecz posiadaczki standardowych odcieni (zazdroszczę) powinny być bardzo zadowolone ; )

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Mana_Mana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny podkład dla niewymagającej cery.
  • Bardzo dobrze używa mi się tego podkładu. Słyszałam wiele dobrego o firmie Lirene i zdecydowałam się spróbować. Wybrałam najjaśniejszy odcień i kolor idealnie pasuje do mojej cery za co duży +
    Świetny zapach, łatwo się rozprowadza, jest lekki i nieźle matuję, choć nie mam większych problemów z cerą (jedynie jest zaczerwieniona i z tym podkład Lirene dobrze sobie radzi). Według mnie to porządny produkt i pewnie zostanę przy marce Lirene jeżeli chodzi o podkłady. Polecam.

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić inmemoriaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Różni się od starej wersji.
  • Nie zużyłam. Niestety leży prawie nie ruszony.
    Może to wina mojego uprzedzenia, gdyż wydaje mi sie iż stara wersja podkładu ( którego używałam jako jednego z pierwszych i byłam bardzo zadowolona) nieco się różniła.

+ ... ?

- kiepska trwałość
    - brak krycia
    - stara wersja zostawiała delikatne, pudrowe wykończenie, a tutaj brak
    - rzeczywiście może nieco matuje, ale u mnie przez może jakieś 3 h

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Deestroya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry produkt za niewielkie pieniądze...
  • Podkładu używam od ok.5 lat.
    Tak, oczywiście,że zdradzam go z innymi produktami, ale zawsze do niego wracam

-Krycie nie jest ogromne, ale moja twarz tego nie wymaga, więc dla mnie jest to plus. Nakładanie go palcami daje delikatny, naturalny efekt.
    -Matowienie niestety nie jest zbyt dobre,ale puder matujący nadrabia
    -Odcienie jak dla mnie są ok, najczęściej używam odcienia nr 14 (carmel), gdyż nie jestem szczególnie bladą osobą.
    -Cena jak dla mnie za polski produkt jest ok.
    -Wydajność wg mnie jest dobre, nie trzeba nakładać go dużo, minusem dla niektórych może być jedynie brak pompki.

Używam tego produktu od: ok 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić hiacuszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak naprawdę- dziwny produkt
  • Początkowo byłam nim zachwycona, bo podkład faktycznie matuje, jest tani, wydajny, ma praktyczne opakowanie (Bogu dzięki za brak pompki, dzięki temu możemy go zużyć do końca), jest łatwo dostępny i jest polskiej firmy, a lubię wspierać rodzime biznesy. Niestety, teraz myślę, że nie jest to już tak do końca mój typ- a oto dlaczego:

- dramatyczna gama kolorów- posiadam kolor 12 ("naturalny" i jeśli on jest natrualny, oznacza to, że ja jestem nienaturalnie biała. Masakra, wydaje mi się, że większość Polek ma naturalnie jednak znacznie jaśniejszą karnację.

- bardzo słabo kryje, a podkład do cery mieszanej, jako, że ta jest najbardziej skłonna do zanieczyszczeń, powinien posiadać krycie nieco większe

-/+ dziwne wykończenie- ni to mat, ni to satyna - generalnie nie jest złe, ale wydaje mi się, że osoba, która kupuje produkt matujący może oczekiwać czegoś innego

Jeśli kiedyś znowu będzie w promocji za 8 zł, a ja akurat będę bardzo opalona, być może po niego sięgnę, aczkolwiek raczej nie zapisze się on w mojej pamięci jako najlepszy podkład Lirene ; )

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ejms_bond za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 razy nie :|
  • Podkład nadaje się dla cery nieskazitelnej, gdyż jego krycie oceniam na słabe z większymi niedoskonałościami raczej sobie nie poradzi , efekt matowienia też nie jest za dobry, podkład po 3-4 godzinach znika z twarzy.

- słabe krycie,
    - słaby mat,
    - szybko znika z twarzy

+ konsystencja,
    + opakowanie,
    + cena,
    + dostępność.Używam tego produktu od: RokIlość zużytych opakowań: 2 małe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xBletka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko i wyłącznie na lato...
  • Kolor ( w moim przypadku to cappuccino 13) jest tak ciemny ze nadaje sie dla mnie tylko w okresie wakacyjnym. Lubię go za lekkość noszenia, w czasie upału nie jest niewygodny. Efekt zmatowienia pozostawia wiele do życzenia, wraz z tym szybko niknie z twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić AniaWx za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij