Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Anulka14315

Fluid matujący oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego sie na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polymethyl Methacrylate, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1, Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Nylon-12, Sodium Chloride, Beeswax,
(Cera Alba), Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Titanium, Triisostearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77489 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide).

Cena: ok. 12zł / 30ml

• Zawsze do niego wracam
  • Pierwszy raz kupiłam go... no właśnie, kiedy?

Mam juz swoje lata i odkąd pamiętam kupowałam go,
    zużywałam,
    kupowałam inny,
    przeklinałam na siebie, że kupiłam jakieś g...,
    znowu kupowałam Liren,
    zużywałam go, kupowałam inny... I tak w kółko...

Mam cerę raczej mieszaną, ale tu i ówdzie mam suche skórki, które nieliczne kosmetyki podkreślają.
    Nie ten.

Lirene:

'wtapia się w skórę
    'nie tworzy maski
    'delikatnie matuje (drogie Panie, nie możecie być idealnie matowe-to wręcz postarza), powiedziałabym Tworzy naturalny obraz skóry
    'odcień "naturalny" jest dla mnie idealny
    'opakowanie higieniczne
    'dzięki tubce, mogę zużyć do końca produkt. A to lubię.
    'jest śmiesznie tani

W tej chwili stoi u mnie obok podkładu Revlona, Hean i właśnie po niego sięgam w pierwszym odruchu rano.

Sprawdzony i ulubiony

Używam tego produktu od: od zawsze
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam , dużooo

Chcesz pochwalić Michura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale nie doskonały
  • Fluid Lirene Nature Matte jest stałym i codziennym gościem na mej twarzy Więc zacznę od jego plusów. Bardzo fajna, lekka konsystencja, bardzo dobrze nawilżająca, co jest dla mnie niezwykle istotne bo mam cerę suchą. Mimo, że nawilża to nie ma się wrażenia świecącej czy lepiącej skóry, a już na pewno żadnego efektu maski czy "rolowania" się w zagłębieniach twarzy. Utrzymuje się (na cerze suchej) dosyć długo i na prawdę daje naturalny wygląd. Plusy to też cena, zapach i kolor który dobrze pasuje do mojej cery (odcień cappuccino). Jeżeli chodzi o minusy to na pewno nie jest to fluid dla osób o wymagającej cerze, ja sama mam cerę skłonną do zaczerwienień, ogólnie bez fluidu jestem czerwonawa na twarzy, dlatego kładę dwie warstwy i jest ok, ale jeżeli ktoś szuka super krycia to nie tędy droga. Kolejny może nie minus ale na pewno dziwna sprawa, to dobór odcieni. Odcień 12 naturalny jest według mnie ciemniejszy od 13 cappuccino i 14 carmel, do tego na mojej twarzy wydawał się różowawy, a gdy się utlenił różowawo- brązowy więc w ogóle porażka dla kogoś o jaśniejszej karnacji z występującą czerwienią na twarzy. Kupiłam raz naturalny (bo NIBY najjaśniejszy) i to był błąd, trzeba koniecznie sprawdzać testerami. Podsumowując:

Plusy:
    +konsystencja
    +nawilżenie
    +brak efektu maski
    +brak uczucia lepiącej się skóry
    +zapach
    +cena
    +odcień (odcień cappuccino- moim zdaniem dobry dla takich "typowych" polskich blondynek o dość jasnej cerze, ze skłonnościami do czerwienienia się, kolor określiłabym jako zimny beż)

Minusy:
    -przeciętne krycie
    -mało odcieni (cztery)

Stosuje go, jednocześnie testując inne, ale póki co wracam do niego za każdym razem

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Ewaajan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Bardzo słaby produkt. Ani nie matuje, ani nie kryje. Dla cer niewymagających.

Przeciętniak jak większość podkładów Lirene. Jedyne plusy jakie znalazłam to przyjemny zapach i nienajgorsza konsystencja. Podkład znika z cery tłustej po godzinie - dwóch,

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić natiii92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze matuje.
  • Bardzo przyjemny podkładzik. Dałam za niego 10 zł i było warto.
    + Przyjemny zapach, nie cuchnie jak niektóre BB śmierdzące pleśnią
    + Bardzo fajna konsystencja, jest dość gęsty więc nie ścieka z buzi ani nie wycieka między palcami.
    + Rozprowadza się bardzo wygodnie i w dotyku podobny jest nieco do mussu Stay Matte z Rimmela. Jest taki, hmm lekki i delikatny, pewnie przez te "mikrogąbeczki" wypisane z tyłu opakowania.
    + Ma wygodne opakowanie, jest ono dość małe i plastikowe, stoi stabilnie na korku (zwracam na to uwagę bo przydarzały mi się też "pijane" podkłady i fluidy, które się non stop przewracały przy minimalnych drganiach podłoża)
    + Tani i wydajny. Na razie używam go codziennie od około 2 miesięcy i nie jestem nawet w połowie
    + Nie trzeba nakładać za dużo żeby działał.
    + Matuje świetnie. Jeśli miałabym ciemniejszą cerę to nie stosowałabym na niego nawet pudru, bo wcale się po nim nie świecę, nawet po paru godzinach. Na tym efekcie mi zależało, więc daję ogólnie 3,5 gwiazdki.

Poza tym ma kilka minusów, ale niezbyt strasznych
    - Kiepsko kryje wszelkie czerwone punkciki i krostki na twarzy. Muszę do tego wspomagać się korektorem, a miałam podkłady które kryły te czerwone brzydactwa.
    - Twarz wydaje się po nim strasznie sucha, uwydatniają się wszystkie suche miejsca i skórki na twarzy.
    - JEST ZA CIEMNY! Najjaśniejszy odcień to z tego co wiem 12- naturalny. Jest dla mnie ciut za ciemny. Muszę nakładać na niego nawet nie zwykły puder kosmetyczny, tylko biały puder dla niemowlaków, bo inaczej mi się kolor mordy odcina od reszty :<

Podsumowując, mogę polecić go osobom o ciemniejszej niż moja karnacji i takim które nie mają problemów z suchymi miejscami na twarzy. Matuje całkiem dobrze, a o to przecież chodziło

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sympatyczny, ale...
  • Chciałam wypróbować coś nowego, i wypróbowałam w dobrej cenie. Jednak moja mieszana cera potrzebuje czegoś innego. Długotrwały efekt uzyskałam przez nałożenie kosmetyku za pomocą gąbeczki.
    Tutaj podoba mi się:
    +konsystencja- lekka, łatwo się rozprowadza
    +zapach bardzo przyjemny, delikatny, nie chemiczny
    +początkowy efekt delikatnej, gładkiej i miłej skóry twarzy
    +opakowanie ułatwiające użytkowanie kosmetyku
    +cena- 10 zł?! warto wypróbować

Średnio podoba mi się:
    - krycie (od czasu do czasu mi coś wyskakuje na policzku)
    - nałożony dłonią nie trzyma się zbyt długo na twarzy
    - od kiedy go użyłam pierwszy raz pojawiły się krostki i większe wypryski.... może uczulać lub zapychać

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Mimiska89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmm...
  • Zaczęłam korzystać z tego podkładu kiedy zaczęłam malowanie do szkoły. Miałam bardzo ładną buźkę, pojawiały się sporadycznie jakieś krostki, jednak po jakimś czasie zaczął się problem z trądzikiem.
    Mam wrażenie że to właśnie ten produkt spowodował wielkie nasilenie się trądziku, jednak dobrze matował niedoskonałości mojego pyśka Kolejnym minusem jest to, że po dwóch godzinach od użycia, moja twarz zaczynała się strasznie świecić.
    A jeśli chodzi o plusy.. Nie było efektu maski, na czym bardzo mi zależało. I bardzo wydajny, jak dla mnie

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 4/5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hispaniolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z najlepszych!
  • Przy mojej tłustej cerze i rozszerzonych porach fluid Lirene sprawuje się bez zarzutu. Zdarzyło się bodajże 3 razy że chciałam wypróbować coś innego, zawsze jednak wracałam do tego kosmetyku, jest dla mnie niezastąpiony!

Plusy:
    -świetnie matuje
    -dobrze współgra z moją cerą, nie pozostawia żadnych plam
    -przyjemny zapach i konsystencja
    -wydajny
    -cena względnie niska, jak za tak dobry produkt

Minusy:
    -jedynym minusikiem jest to że nie trzyma się zbyt długo na twarzy (być może przez moją tłustą cerę)

Naprawdę, polecam każdej kobiecie borykającej się z problemami łojotokowymi!

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić MariaLaura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt za niską cenę
  • Podkład kupiłam w drogerii za ok. 13 zł. Uważam, że jak na tą półkę cenową sprawdza się naprawdę dobrze, o ile się z nim nie przesadza. Do rzeczy:

Opakowanie: Tubka stojąca z czytelną szatą graficzną. Podkład jest odkręcany, nie ma problemu z pobraniem odpowiedniej jego ilości. 5/5

Odcień/kolor: Tu niestety nie jest kolorowo, jak z resztą z większością podkładów. Uboga oferta kolorystyczna może zniechęcać. Posiadam odcień 12-nauralny, będący bodajże najjaśniejszy z serii. Jest to odcień mocno przesunięty w stronę żółtych tonów i dla kobiet z jasną cerą (lecz nie bardzo jasną!) w ciepłym odcieniu powinien pasować. Niestety nie wiem dlaczego ale z czasem noszenia zaczynają pojawiać się pomarańczowe tony. 3/5

Konsystencja i działanie: Jest to lekki podkład o niskiej do średniej sile krycia. Nie sprawia problemu przy nakładaniu, nie tworzy smug i równo rozprowadza się na skórze. Bardzo podoba mi się efekt jaki tworzy się po wchłonięciu podkładu- skóra jest matowa i jedwabista a podkład bardzo ładnie wtapia się w cerę. Minus jest taki, że podkreśla wszystkie przesuszenia 4/5

Trwałość: Przy mojej dość mocno przetłuszczającej się cerze podkład utrzymuje się do ok. 5 godzin z przypudrowaniem. 3/5

Zapach: Bardzo przyjemny, owocowy, wyczuwalny jedynie przy aplikacji a szkoda 5/5

Ogólnie uważam, że jest to podkład warty wypróbowania, zwłaszcza za taką cenę. Jedynie uważam, że producenci powinni popracować nad paletą kolorystyczną, m.in. stworzeniem jaśniejszego odcienia. O ile naturalny jest dość jasny, to sama wiem, że zimą gdy moja cera robi się całkiem blada byłby już bardzo widoczny na skórze.

Ilość zużytych opakowań: Obecnie 2 na wykończeniu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rosmery za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie..
  • Zapach ma fajny, konsystencję też. Nie wysusza, ładnie się go rozprowadza, kolor karmelowy -dla mnie na lato był idealny. No ale NIE MATUJE! A o to najbardziej mi chodziło:/ Nie kupie więcej.

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Chcesz pochwalić evelinee23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki dotąd miałam
  • Polecam ten fluid z całego serca. Do tej pory używałam droższych z avon, orfilame itd. Ale wszystkie powodowały że skóra wyglądała na tłustą. Ten naprawdę fajnie matuje, cena jest niska, a efekt bardzo widoczny. Moim zdaniem konsystencja jest bardzo dobra do mieszanej cery. Problem trochę z wydajnością, ale za taką cenę można na to nie zwracać uwagi

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kobietazklasa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij