Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Anulka14315

Fluid matujący oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego sie na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polymethyl Methacrylate, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1, Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Nylon-12, Sodium Chloride, Beeswax,
(Cera Alba), Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Titanium, Triisostearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77489 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide).

Cena: ok. 12zł / 30ml

• Okej.
  • Lubię go, ale największy wg mnie mankament - kolory - pozwalają mi na jego użycie jedynie w lecie.

+ matuje
    + wklepany palcami daje bardzo naturalny efekt
    + krycie średnie - mnie całkiem pasuje

- trwałość - przypudrowany spływa u mnie po ok. 3-4h
    - kolory!

Dla cery mniej tłustej niż moja i o ciemniejszym kolorycie będzie bardzo dobry, polecam

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faworyt
  • Do Lirene wracam już od ponad 2 lat (a może i dłużej?). Ciągle szukam lepszego podkładu, ale za każdym razem wracam do niego i zawsze mam go na swojej półce. Gdy inne, nowe, często przereklamowane i droższe produkty nie sprawdzają się na mojej cerze, ten przychodzi z pomocą Zazwyczaj używam 2 odcieni: cappuccino i naturalny. Dodam, że mam cerę mieszaną.
    Najważniejsze plusy:
    łatwo i przyjemnie rozprowadza się na skórze,
    nie pozostawia smug,
    ma lekką konsystencję,
    wygląda na twarzy bardzo naturalnie
    Z tym matem jest tak, jak pisały moje poprzedniczki, ale ja zawsze każdy podkład muszę przypudrować, więc tu mnie specjalnie nie zraził. Nie poznałam jeszcze fluidu, którego nie trzeba byłoby po kilku godzinach przypudrować. Natomiast jeśli komuś zależy na lepszym kryciu, powinien wspomóc się korektorem, gdyż Lirene nie radzi sobie zbytnio z przebarwieniami. Mimo to-bardzo się lubimy

Używam tego produktu od: lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka/naście

Chcesz pochwalić Czerwona Kokarda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Fluid dobrze nawilża, ładnie stapia się ze skórą, wygląda naturalnie. Ładnie rozświetla skórę. Kryje bardzo słabo. Dostępne odcienie są dla mnie za ciemne.

Chcesz pochwalić Isza_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry fluid za małe pieniądze
  • Dobrze kryjący fluid, niezbyt ciężki, nie uczula, nie podrażnia, kolor dopasowany do kolorytu skóry ( używałam naturalnego a latem karmelu). Od pewnego czasu zauważyłam, że albo moja cera zmieniała się na bardziej tłustą albo zmieniono fluid, gdyż moja skóra po raru godzinach zaczyna świecić ale tylko latem. Na inne pory roku jak najbardziej polecam. Używałam wiele różnych droższych fluidów a i tak zawsze wracam do Lirene. Jedyny minus to mała gama kolorystyczna, lecz na szczęście pasuje do mojej cery.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Chcesz pochwalić martiiinka222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, tani podkład
  • Kupiłam ten podkład dość dawno i od tamtej pory nie roztaję sie z nim
    Plusy:
    +Konsystencja wydaje sie gesta,ale nie tworzy maski na twarzy i wygląda bardzo natyralnie
    +cena
    +Opakowanie bardzo solidne i ładne wizualnie
    +zapach bardzo przyjemny
    +Długo się utrzymuje
    +lekki, nie zapycha
    +Dobrze matuje i ma bardzo fajne wykończenie
    +nie wchodzi w zmarszczki
    +nie wysusza
    +żółta pigmentacja

Minusy:
    -Mała gama kolorystyczna

Niedługo jego dokładna recenzja pojawi się tu Zapraszam

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić thenjustify za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład w śmiesznie niskiej cenie
  • Moja cera- mieszana, tłusta w strefie T, sucha na polikach, z tendencją do wyprysków, zaskórników, wielkich gul i zaczerwień, a na dodatek wrażliwa i delikatna.
    Podkład ma plusy i minusy, ale śmiało można stwierdzić, że jest duuużo lepszy od niektórych podkładów z wyższej półki, czy podkładów o wieleee droższych.

PLUSY:
    - cena
    - odcienie- ja znalazłam dla siebie i na zimę, i na lato- wpada w żółte tony, co bardzo mnie cieszy
    - dostępność
    - wydajność
    - mnie uczula, nie podrażnia, ani mnie nie zapycha- duży plus za to !
    - konsystencja- lekka, kremowa, na szczęście nie tak lejąca, że strach odkręcić tubkę; nakładanie podkładu to czysta przyjemność, aplikacja jest łatwa, bez problemu można nałożyć kolejne warstwy
    - nie roluje się, nie robi plam, nie ciemnieje
    - wykończenie- skóra jest gładka, wykończenie matowe, bardzo naturalne,
    - krycie- daje rade, choć mogłoby być lepsze, ładnie wyrównuje koloryt, pokryje małe plamki, krostki, a na większe zmiany wystarczy nałożyć kolejną warstwę i ujdzie w tłoku- no bez korektora się nie obejdzie, ale to mi nie przeszkadza, mogło być jeszcze gorzej
    - trwałość- pomimo strasznego świecenie w strefie T, to podkład nawet tam trzyma się całkiem nieźle przez cały dzień ( na suchych partiach twarzy jest lepiej )- nie znika, nie spływa, nie robi się to tzw obleśne "ciasto"; oczywiście wiadomo, że makijaż po całym dniu nie wygląda tak jak zaraz po jego nałożeniu i drobne poprawki w ciągu dnia jakieś byc muszą, ale podkład naprawdę jest pod tym względem przyzwoity

MINUSY:
    - mat!!!!!!!!!!!!!! kto ten podkład nazwał matującym?!!!! Zaraz po nałożeniu jest spoko, wymarzony wręcz efekt, nawet pudru nie trzeba byłoby nakładać, ale to tylko z 5 minut po nałożeniu; z pudrem czy bez, moja strefa T zaczyna się świecić po niespełna godzinie i tak z minuty na minutę jest coraz gorzej; po ok. 3 godzinach dochodzą suche partie twarzy- nie świecą się jak te tłuste ( te przypominają już po 2h latarnię ), ale jednak; bez bibułek i poprawek pudrem i to dosyć częstych, o matowej cerce możecie zapomnieć kobitki z tym podkładem, a szkoda, bo fajnie się zapowiadał;

- ścieranie- nie jest odporny na ścieranie, choć trwałość ma względną ( w przypadku nie dotykania, pocierania, itp ), to wystarczy przejechać lekko palcem i podkładu ni ma :/

- brak filtra

Ogólnie bardzo fajny podkład, gdyby nie ten mat. Przeżyłabym śćieranie, brak filtra, bo ma tyle przewarzających plusów, ale to jak się po nim świecę, skreśla go totalnie. Może jak znajdę odpowiedni krem pod niego, który ograniczy to świecenie, to z niego nie zrezygnuję, dlatego napisałam nie wiem, czy bym go ponownie kupiła.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulla777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warto
  • Nie polecam tego kosmetyku. Szkoda tych 12 złotych. Posiadam kolor nr 12- rzekomo naturalny. Konstystencja nieprzyjemna, ciężka, a jednocześnie lejąca się. Trudno rozprowadza się po twarzy. Cera nie wpasowuje się w kolor kosmetyku. Mam uczucie maski na twarzy, ok. godziny po nałożeniu koloryt staje sie lepszy, nie odcina się tak jak zaraz po aplikacji. Zapach należy do rzeczy przyjemnych. U mnie kosmetyk ten się w ogóle nie sprawdził, niestety nie mogę nikomu go polecić...

Ilość zużytych opakowań: pół apakowania

Chcesz pochwalić Martiniqe Tiffany za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropieństwo
  • Podkład sam w sobie okropny!!! posiadam kolor 12 naturalny?!
    mam jasną cerę, ale podkład po nałożeniu wygląda jakbym nałożyła na twarz 5 warst..
    Daje strasznie nie naturalny efekt na twarzy
    Odrazu po nałożeniu jest tragedia, dopiero tak za 3-4 godziny się utlenia i jest nieco lepiej.

PLUSY:
    +niska cena
    +zapach

Minusy:
    -konsystencja
    -trwałość
    -efekt maski
    -brak matu
    -twarz się świeci po 2 h jak nie wiadomo co..

nikomu nie polem, totalna katastrofa na twarzy..

Używam tego produktu od: około 6 miesięcy

Chcesz pochwalić Paulinka887 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny must have
  • Zastanawiałaś się kiedyś czy istnieje podkład równie dobry, a może nawet lepszy i tańszy niż City Matt? Otóż istnieje. To właśnie Nature Matte.
    Podkład ten poleciły mi dziewczyny z wątku o tanich i dobrych kosmetykach. A ponieważ bardzo lubię podkłady ze stajni Lirene (City Matt czy Under 20) więc z przyjemnością wypróbowałam i ten.

Moja cera: mieszana, ze skłonnością do wyprysków i przebarwieniami.

Co do samego podkładu...

* odcienie - używam odcienia 13 Capuccino, jest to jasny ciepły beż z domieszką żółtych pigmentów, jaśniejszy niż 12 Naturalny( !), który miałam okazję przetestować w sklepie, na ten momement dla mnie kolor idealny, następnym razem, kiedy moja cera nabierze nieco opalenizny, sięgnę raczej po 12

* zapach - najczęściej nie oceniam go jeśli chodzi o podkłady, ale w tym przypadku muszę; bardzo świeży, przyjemny, zdecydowanie umila poranny make up

* konsystencja/aplikacja - bardzo lekka, kremowo - żelowa, dzięki niej aplikacja jest niezwykle przyjemna i bezproblemowa, podkład idealnie stapia się ze skórą i fajnie do niej dopasowuje (pod tym względem przypomina mi nieco wycofany już Match Perfection Rimela w słoiczku)

* krycie - podkład wyrównuje koloryt cery, w moim odczuciu raczej nie kryje, zapewnia lepsze krycie niż krem tonujący, ale mniejsze niż klasyczny podkład, na większe problemy (krostki, przebarwienia) używam korektora i to mi wystarcza

* mat - raczej półmat, daje satynowe wykończenie, jednak moja mieszana cera nie błyszczy się nawet przy ciepłych pogodach jakie mamy obecnie (nie używam pudru)

* trwałość - w moim przypadku całodzienna, wiadomo, że po całym dniu makijaż nie wygląda już tak idealnie jak zaraz po nałożeniu, ale wciąż jest i wygląda po prostu dobrze

* efekt na twarzy - mega naturalny, moja druga lepsza skóra, podkład idealnie stapia się ze skórą dając bardzo naturalny efekt a jednocześnie wyraźnie ją upiększa, sam pozostaje niewidoczny, nawet z bardzo bliskiej odległości

* opakowanie - klasyczna, mała tubka, nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce, będzie można ją rozciąć, aby zużyć podkład do końca, granatowo - srebrna kolorystyka bardzo mi się podoba

* wpływ na cerę - nie zauważyłam nic niepokojącego przez 2 tygodnie używania podkładu, cera nie jest przesuszona, nie pojawiają się nowe niespodzianki

* cena/wydajność - zapłaciłam w promocji 10 zł, ale myślę, że regularna cena (ok. 13 zł) też nie odstrasza jak będzie z wydajnością to się okaże za jakiś czas

Jakieś minusy? Nie znalazłam. Dla mnie podkład bez wad.

Podsumowując:
    Absolutny must have na cieplejsze dni. Daje niesamowite uczucie świeżości podczas aplikacji i zapewnia naturalny makijaż na cały dzień. Jeśli szukasz lekkiego podkładu na sezon wiosna/lato to polecam. A nuż zakochasz się w nim tak jak ja

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić sensualitat za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Za taką cenę to nie jest najgorszy
  • Jak na marne 11zł nie jest zły. Kryje całkiem nieźle, matuje też nie najgorzej, ale ma jednego WIELKIEGO minusa jest strasznie nietrwały na mojej tłustej cerze wytrzymuje tylko 4-5h.

Używam tego produktu od: 2 tyg

Chcesz pochwalić eva94 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij