Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Anulka14315

Fluid matujący oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego sie na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polymethyl Methacrylate, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1, Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Nylon-12, Sodium Chloride, Beeswax,
(Cera Alba), Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Titanium, Triisostearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77489 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide).

Cena: ok. 12zł / 30ml

• świetny
  • jednym zdaniem-bardzo dobry podkład. potrzebowałam czegoś na szybko do opalonej cery, wybrałam odcień 13-cappuccino. kolor jest idealny-same beżowo-żółte tony, bez grama różu. idealnie wpasowuje się w lekko opaloną cerę.
    nadaje zdrowy koloryt. łatwo się rozprowadza, mimo że jest dość gęsty i masłowaty. mimo to, nie jest tłusty. długo utrzymuje się na skórze, współgra z kremem i pudrem matującym. nie roluje się i jest na miejscu cały dzień. nie zostawia smug. krycie ma średnie, nie zakrywa pryszczy, raczej nadaje się do wyrównywania kolorytu. nadaje się do tłustej cery. szczerze, nie spodziewałam się po Lirene, że wypuści taki dobry podkład i w dodatku w takiej cenie-14 zł :-O

Używam tego produktu od: maja
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Mój ulubieniec ale..
  • Fluid ten był moim pierwszym gdy zaczynałam przygodę z makijażem a będzie to już ładne parę lat temu gdy byłam nastolatką i podkradałam go starszej siostrze.Używałam go bardzo długo, pózniej jakoś się rozstaliśmy na trochę ale wróciłam do niego.
    Używam nr 13 cappuccino
    Zalety:
    -łatwo się rozprowadza,
    -nie daję efektu maski,
    -kryje moje cienie pod oczami,
    -nie zapycha,
    -napiszę też że nie mam zbytnio problemów z cera czasami tylko się przetłuszcza sie w strefie T i dlatego fluid ten poradzi sobie z tym problemem i zakryje moje drobne pryszcze,
    -ładnie pachnie
    -POLSKA MARKA-trzeba wspierać nasz rynek
    -łatwo dostępny każdy rossman i natura,

Wady
    -trzeba uważać gdy przebierasz się w pracy itp bo lubi coś zostawić na ubraniu a tak to spoko

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście opakowań

Chcesz pochwalić agiagata0290 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam cere tłustą i ten podklad jest świetny. Lekki, matujacy, zero efektu maski. Jak na tą cenę to naprawdę rewelacja!
    + niska cena
    + długotrwały mat
    + lekki
    + brak efektu maski

- słabe krycie

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić happylady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał!
  • Wypróbowałam już mnóstwo podkładów, Loreal, Rimmel, Maybelline, Revlon i wiele innych, tańszych i droższych, zawsze jednak wracam do tego podkładu z Lirene.
    +Dobre krycie, dodam jedna,ze nie mam większych problemów z cerą, lekkie zaczerwienienia i czasem niewielkie wypryski owszem, podkład dobrze radzi sobie z tymi problemami
    + Dobrze sie rozrpowadza, nie smuży, nie ciemnieje na twarzy
    +Nie tworzy efektu maski, cera wyglada naturalnie, nakładam go na krem nawilżający mimo to twarz po chwili staje się matowa
    + Nie muszę używac już pudru
    +Cena(!)
    +Wydajny
    Używam odcienia Karmel, wg mnie nie jest żółty, sietnie dopasowywuje sie do koloru mojej cery.

Minusów nie zauważyłam.
    Wart wypróbowania, byc może to ten jedyny

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 tubki

Chcesz pochwalić Sweetu5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go!
  • Przed zakupem jakiegokolwiek kosmetyku, często sprawdzam opinie użytkowniczek wizazu
    W tym przypadku jednak tego nie zrobiłam, zakup podkładu lirene był całkowicie spontaniczny i w ogóle nie żałuje! Wcześniej używałam podkładu Soraya, zmiana wyszła na lepsze. Używam 14-karmel moja twarz nie różni sie od dekoltu, idealny koloryt, konsystencja bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Podkład nie wysusza jej, po całym dniu twarz nadal jest matowa i wygląda naturalnie. Zdecydowanie zostane z nim na dłużej!

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić dolores_22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy podkład!
  • Stosuję ten podkład od kilku lat,codziennie i jak dotąd najlepszy jaki miałam,przede wszystkim plusy za:
    *trwałość,cera nie świeci się,
    *niska cena,
    *ładny zapach

minus to tylko brak pomki

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić kiwi82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Często do niego wracam
  • Tego podkładu uzywałam baaardzo długo i mimo słabego krycia bardzo go lubiłam. Jest lekki,nie zapycha, ładnie pachnie , całkiem długo się utrzymuje,matuje i ładnie wyrównuje koloryt. Minusy to mała gama kolorystyczna i słabe krycie. Polecam dla osób które nie mają bardzo duzych problemów z cerą ale za to mają problem z lekkimi przebarwieniami czy naczynkami na prawdę fajny produkt jak za takie pieniądze można spróbować.

Używam tego produktu od: daawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić ineedyouu za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze kryje
  • Zawsze jest w mojej kosmetyczce Uzywam go jako drugi podklad ktory zakrywa wszystko co nie zakryl moj lekki podklad Ma bardzo fajna cene Jego minus to to ze szybko schnie i ciemnieje Jak dla mnie za ciezki zeby uzywac go na calej twarzy

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 normalne opakowania

Chcesz pochwalić anna2442 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętniak
  • Kupiłam go jakiś czas temu szukając jakiegoś niedrogiego kosmetyku na okres jesieni i zimy, aby wyrównać kolor twarzy i trafić na coś co w końcu pozwoli na zmatowienie skóry.
    + cena
    + przyjemna konsystencja - miła aplikacja, nie marszczy się, nie tworzy smug ani plam,
    + ładnie łączy się z kremem, dzięki czemu można w minimalnym stopniu zapanować nad poziomem "pomarańczowienia" twarzy,
    + dość dobrze kryje naczynka i drobne niedoskonałości,
    + tani,
    + często można go dostać w przecenie,
    + dostępny,
    + polski producent,

- jasny odcień okropnie się utlenia i po 15 - 20 minutach mam na twarzy pomarańczową maskę,
    - mimo widocznego zmatowienia cały czas odnoszę wrażenie, że twarz spływa, jest wilgotna i świeci się,
    - utrwalony pudrem tworzy straszliwą maskę,
    - po 2 - 3 godzinach uwidaczniają się wszelkie załamania skóry,
    - nie nadaje się do poprawek w ciągu dnia - każda poprawka pogarsza jeszcze bardziej stan makijażu,
    - nietrwały - okropnie ściera się przy kontakcie z odzieżą lub chusteczką,
    - opakowanie szybko traci napisy, przestaje być czytelne i estetyczne,
    - mała gama kolorystyczna,

Przeciętny kosmetyk, nie kupię go ponownie ze względu na ciemnienie i raczej słabą trwałość. Być może sprawdzi się u osób o mniej tłuszczącej się cerze.

Chcesz pochwalić haitanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Moim zdaniem jeden z najlepszych podkładów jakie dotąd miałam, co prawda używam go już dość długo, ale najlepiej kryje jeśli przed nałożeniem tego podkładu nałoży się dodatkowo krem, bądź podkład antybakteryjny Dla bardzo jasnej cery może być zbyt pomarańczowy.

Plusy:
    + cena
    + ładnie kryje niedoskonałości
    + fajnie rozprowadza się na twarzy
    + nie jest wodnisty
    + dość długo utrzymuje się na twarzy

Minusy:
    - nałożenie większej ilości powoduje maskę
    - trochę podchodzi pod kolor pomarańczowy

Używam tego produktu od: roku, jednak w między czasie próbowałam też innych.

Chcesz pochwalić milenaaa17 za czytelną i pomocną recenzję?