Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Anulka14315

Fluid matujący oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego sie na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polymethyl Methacrylate, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1, Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Nylon-12, Sodium Chloride, Beeswax,
(Cera Alba), Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Titanium, Triisostearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77489 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide).

Cena: ok. 12zł / 30ml

• Dobrze matuje.
  • Bardzo przyjemny podkładzik. Dałam za niego 10 zł i było warto.
    + Przyjemny zapach, nie cuchnie jak niektóre BB śmierdzące pleśnią
    + Bardzo fajna konsystencja, jest dość gęsty więc nie ścieka z buzi ani nie wycieka między palcami.
    + Rozprowadza się bardzo wygodnie i w dotyku podobny jest nieco do mussu Stay Matte z Rimmela. Jest taki, hmm lekki i delikatny, pewnie przez te "mikrogąbeczki" wypisane z tyłu opakowania.
    + Ma wygodne opakowanie, jest ono dość małe i plastikowe, stoi stabilnie na korku (zwracam na to uwagę bo przydarzały mi się też "pijane" podkłady i fluidy, które się non stop przewracały przy minimalnych drganiach podłoża)
    + Tani i wydajny. Na razie używam go codziennie od około 2 miesięcy i nie jestem nawet w połowie
    + Nie trzeba nakładać za dużo żeby działał.
    + Matuje świetnie. Jeśli miałabym ciemniejszą cerę to nie stosowałabym na niego nawet pudru, bo wcale się po nim nie świecę, nawet po paru godzinach. Na tym efekcie mi zależało, więc daję ogólnie 3,5 gwiazdki.

Poza tym ma kilka minusów, ale niezbyt strasznych
    - Kiepsko kryje wszelkie czerwone punkciki i krostki na twarzy. Muszę do tego wspomagać się korektorem, a miałam podkłady które kryły te czerwone brzydactwa.
    - Twarz wydaje się po nim strasznie sucha, uwydatniają się wszystkie suche miejsca i skórki na twarzy.
    - JEST ZA CIEMNY! Najjaśniejszy odcień to z tego co wiem 12- naturalny. Jest dla mnie ciut za ciemny. Muszę nakładać na niego nawet nie zwykły puder kosmetyczny, tylko biały puder dla niemowlaków, bo inaczej mi się kolor mordy odcina od reszty :<

Podsumowując, mogę polecić go osobom o ciemniejszej niż moja karnacji i takim które nie mają problemów z suchymi miejscami na twarzy. Matuje całkiem dobrze, a o to przecież chodziło

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sympatyczny, ale...
  • Chciałam wypróbować coś nowego, i wypróbowałam w dobrej cenie. Jednak moja mieszana cera potrzebuje czegoś innego. Długotrwały efekt uzyskałam przez nałożenie kosmetyku za pomocą gąbeczki.
    Tutaj podoba mi się:
    +konsystencja- lekka, łatwo się rozprowadza
    +zapach bardzo przyjemny, delikatny, nie chemiczny
    +początkowy efekt delikatnej, gładkiej i miłej skóry twarzy
    +opakowanie ułatwiające użytkowanie kosmetyku
    +cena- 10 zł?! warto wypróbować

Średnio podoba mi się:
    - krycie (od czasu do czasu mi coś wyskakuje na policzku)
    - nałożony dłonią nie trzyma się zbyt długo na twarzy
    - od kiedy go użyłam pierwszy raz pojawiły się krostki i większe wypryski.... może uczulać lub zapychać

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Mimiska89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmm...
  • Zaczęłam korzystać z tego podkładu kiedy zaczęłam malowanie do szkoły. Miałam bardzo ładną buźkę, pojawiały się sporadycznie jakieś krostki, jednak po jakimś czasie zaczął się problem z trądzikiem.
    Mam wrażenie że to właśnie ten produkt spowodował wielkie nasilenie się trądziku, jednak dobrze matował niedoskonałości mojego pyśka Kolejnym minusem jest to, że po dwóch godzinach od użycia, moja twarz zaczynała się strasznie świecić.
    A jeśli chodzi o plusy.. Nie było efektu maski, na czym bardzo mi zależało. I bardzo wydajny, jak dla mnie

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 4/5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hispaniolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z najlepszych!
  • Przy mojej tłustej cerze i rozszerzonych porach fluid Lirene sprawuje się bez zarzutu. Zdarzyło się bodajże 3 razy że chciałam wypróbować coś innego, zawsze jednak wracałam do tego kosmetyku, jest dla mnie niezastąpiony!

Plusy:
    -świetnie matuje
    -dobrze współgra z moją cerą, nie pozostawia żadnych plam
    -przyjemny zapach i konsystencja
    -wydajny
    -cena względnie niska, jak za tak dobry produkt

Minusy:
    -jedynym minusikiem jest to że nie trzyma się zbyt długo na twarzy (być może przez moją tłustą cerę)

Naprawdę, polecam każdej kobiecie borykającej się z problemami łojotokowymi!

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić MariaLaura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt za niską cenę
  • Podkład kupiłam w drogerii za ok. 13 zł. Uważam, że jak na tą półkę cenową sprawdza się naprawdę dobrze, o ile się z nim nie przesadza. Do rzeczy:

Opakowanie: Tubka stojąca z czytelną szatą graficzną. Podkład jest odkręcany, nie ma problemu z pobraniem odpowiedniej jego ilości. 5/5

Odcień/kolor: Tu niestety nie jest kolorowo, jak z resztą z większością podkładów. Uboga oferta kolorystyczna może zniechęcać. Posiadam odcień 12-nauralny, będący bodajże najjaśniejszy z serii. Jest to odcień mocno przesunięty w stronę żółtych tonów i dla kobiet z jasną cerą (lecz nie bardzo jasną!) w ciepłym odcieniu powinien pasować. Niestety nie wiem dlaczego ale z czasem noszenia zaczynają pojawiać się pomarańczowe tony. 3/5

Konsystencja i działanie: Jest to lekki podkład o niskiej do średniej sile krycia. Nie sprawia problemu przy nakładaniu, nie tworzy smug i równo rozprowadza się na skórze. Bardzo podoba mi się efekt jaki tworzy się po wchłonięciu podkładu- skóra jest matowa i jedwabista a podkład bardzo ładnie wtapia się w cerę. Minus jest taki, że podkreśla wszystkie przesuszenia 4/5

Trwałość: Przy mojej dość mocno przetłuszczającej się cerze podkład utrzymuje się do ok. 5 godzin z przypudrowaniem. 3/5

Zapach: Bardzo przyjemny, owocowy, wyczuwalny jedynie przy aplikacji a szkoda 5/5

Ogólnie uważam, że jest to podkład warty wypróbowania, zwłaszcza za taką cenę. Jedynie uważam, że producenci powinni popracować nad paletą kolorystyczną, m.in. stworzeniem jaśniejszego odcienia. O ile naturalny jest dość jasny, to sama wiem, że zimą gdy moja cera robi się całkiem blada byłby już bardzo widoczny na skórze.

Ilość zużytych opakowań: Obecnie 2 na wykończeniu

Chcesz pochwalić rosmery za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie..
  • Zapach ma fajny, konsystencję też. Nie wysusza, ładnie się go rozprowadza, kolor karmelowy -dla mnie na lato był idealny. No ale NIE MATUJE! A o to najbardziej mi chodziło:/ Nie kupie więcej.

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Chcesz pochwalić evelinee23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki dotąd miałam
  • Polecam ten fluid z całego serca. Do tej pory używałam droższych z avon, orfilame itd. Ale wszystkie powodowały że skóra wyglądała na tłustą. Ten naprawdę fajnie matuje, cena jest niska, a efekt bardzo widoczny. Moim zdaniem konsystencja jest bardzo dobra do mieszanej cery. Problem trochę z wydajnością, ale za taką cenę można na to nie zwracać uwagi

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kobietazklasa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaprzyjaźniłam się z nim
  • Na wstępie zaznaczę, że cerę mam tłustą.
    Hmm..jest to najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam, jednak nadal szukam "perełki".

+ ładnie matuje
    + skóra po nim przyjemna i aksamitna w dotyku
    + przyjemny, delikatny zapach
    + dostępność
    + cena
    + dobrze się rozprowadza

- nie zbyt dobre krycie
    - podkreśla suche skórki

Trzeba zaznaczyć, że gama kolorystyczna jest mała i zaczyna się od dość ciemnych kolorów, jednak dla mnie to nie jest minus, ponieważ akurat ten najjaśniejszy (nr 12)pasuje do mnie idealnie )

UWAGA! Polecam rozciąć opakowanie gdy podkład będzie Wam się kończył. Może nie wsadzimy takiego kosmetyku do kosmetyczki ale uwierzcie- ja tymi 'resztkami' malowałam się przez 2 tygodnie nakładając tą samą ilość jak zwykle

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić insiide za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale troche za ciemne odcienie
  • Jakies kilka miesiecy temu go uzywalam.
    + skora sie nie swieci w strefie T
    + skora jest delikatna, aksamitna
    + ladny zapach
    + cena
    + dostepnosc
    + dobrze matuje
    - za ciemne kolory! Uzwalam najjasniejszego i byl za ciemny, nawet troche zolty
    Gdyby nie odcienie to dalej bym go uzywala

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić wesola_rzezucha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwycił
  • Miałam odcień naturalny nr 12.

PLUSY:
    - cena
    - dostępność
    - wydajność
    - konsystencja
    - przyzwoicie matuje
    - dobrze się rozprowadza
    - nie robi smug

MINUSY:
    - średnio kryje
    - trochę podkreśla suche skórki
    - za mała gama kolorystyczna

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij