Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący) (nowa wersja)
Produkt dostępny w 3 sklepach. Cena już od 11,59 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Anulka14315

Fluid matujący oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego sie na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polymethyl Methacrylate, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1, Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Nylon-12, Sodium Chloride, Beeswax,
(Cera Alba), Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Titanium, Triisostearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77489 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide).

Cena: ok. 12zł / 30ml

• Jeden z moich nr. 1
  • Jak za tą cenę jest to jeden z moich ulubieńców, który towarzyszy mi juz ładnych pare lat.
    Jest dosyć lekki, delikatnie matujący jeśli komuś zależy na tym efekcie - polecam!
    Jedyne minusy to to, że źle dobrany kolor tworzy maskę - nie dopasowuje się do koloru buzi, poprostu trzeba dobrać dobrze kolor, i nie trzyma się bardzo długo, ale w połączeniu z pudrem daje radę!
    Mocne 4++

Chcesz pochwalić byrkaa za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja jak się przygotować

• Jest dobrze
  • Jak na taką cenę kosmetyk jest super. Mam odcień 14 (karmel) i idealnie wpasowuję się w mój kolor skóry. Jest przyjemny w aplikacji, płynna, aksamitna konsystencja. Krycie w porządku, chociaż osobiście zależy mi tylko na wyrównaniu kolorytu.
    Plusy
    +piękny zapach
    +aksamitna konsystencja
    +cena
    +łatwy w aplikacji
    +daje efekt naturalnego matu
    +nie ciemnieje

Minusy
    jak dla mnie brak

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Chcesz pochwalić wrigleeys2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klapa
  • Zakupiłam ten kosmetyk w kolorze naturalnym.Gdy go nałożyłam,czułam jakbym nie miała makijażu na twarzy.Jest aksamitny i ładnie pachnie,ale bardzo oksyduje.Po jakimś czasie zmienia swoje tony na pomarańczowe i okropnie wygląda na buzi.Nie polecam.Super konsystencja i wykończenie ale kolory to porażka.

Używam tego produktu od: 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić wicorja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Plusy:
    - bardzo przyjemny zapach
    - gładziutkie wykończenie
    - długo matuje
    - nie zapycha porów
    - polski producent
    - bardzo niska cena

Minusy:
    - BARDZO słaba wytrzymałość, po ok. 4/5 godzinach nie ma po nim śladu, bardzo szybko wtapia się w skórę, jednak nie zostawia przy tym nieestetycznych plam czy suchych skórek

Używałam tego podkładu naprawdę długo, uwielbiam jego zapach i konsystencję (kremowa, aniżeli płynna) oraz wykończenie (wosk pszczeli idealnie wygładza, twarz po nim jest po ptostu mięciutka i przyjemna) jednak największy minus to brak trwałości. Tak jak obiecuje producent - matuje - jednak co z tego, jak na tak krótko. Zamieniłam go na Astora Skin Match, jest bardzo podobny, jednak nie ma tak cudownego gładniego wykończenia, ale jest bardziej trwały.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić supersong za czytelną i pomocną recenzję?
  • Codzienny przyjaciel na krotko
  • Oceniam odcien #14 Karmel.

Podklad sam w sobie ma fajna konsystencje, milo rozprowadza sie go pedzlem, palcami i gabeczka BB. Wspolpracuje dobrze z kremami i bazami a takze z pudrami, rozami itp. Krycie ma srednie, wiec wspolpraca z korektorem musi byc.

Nie zauwazylam problemow tj.zatkane pory. Na twarzy daje naturalny efekt.

Jednakze szybko znika z twarzy wraz z innymi produktami (np rozem). Kolo godziny 13 juz produktu nie widze na twarzy,choc polozylam fluid kolo 7 rano.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowan

Chcesz pochwalić mysiak87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry polski produkt
  • Podkład wpadł mi w ręce przypadkowo. Szukałam czegoś matującego i w rossmanie zwróciłam uwagę na kosmetyki lirene. Czerwoną serię kryjącą widziałam u cioci na toaletce, ale dla mnie bardziej nadawała się seria niebieska. Oceniam kolory naturalny, cappuccino i karmel(w lecie na ładnie opalonej twarzy wygląda świetnie). Podkłady mają świetne kolory. Zimą kupuję naturalny i cappuccino bo są wystarczająco jasne- latem przerzucam się na apetyczny karmel.

+Podkład przyjemnie pachnie i dobrze się nakłada zarówno palcami, jak i gąbeczką
    +Skóra wygląda bardzo naturalnie i świeżo (bez efektu maski ale też bez płaskiego matu)
    +Po przypudrowaniu podkład ładnie trzyma się ok 4- 5 godzin. To mało i nie sprawdzałam jak to wygląda bez pudru, ale mam bardzo tłustą cerę i u mnie jest bardzo trudno z matowieniem więc to i tak dobry wynik. Na cerze normalnej będzie idealnie się trzymał. Ja muszę kilka razy dziennie się przypudrować.

Minusów nie widzę. Za taka cenę to bardzo dobry podkład. Dobry kosmetyk polskiej produkcji.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić porzeczka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY
  • Zdecydowanie moj KWC.

plusy:

-Nie zostawia smug
    -praktycznie nie widoczny na skórze , wygląda bardzo naturalnie
    -jak na same wlasciwosci matujące, idealnie też kryje
    -cena
    -dostepność
    -zapach
    -konsystencja

Minusy:
    -trwalosc ,móglby odrobinę dluzej utrzymywac się na skórze , ale i tak jest genialny !

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić nala944 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie te ciemne kolory z chęcią bym czasem używała
  • miałam kolor 13 capuccino

Mimo że mam cerę suchą mogę polecić ten produkt.

KOLOR -
    13 podobno najjaśniejsza w gamie i tak jest super ciemna i używam jej tylko jak się porządnie opalę

TRWAŁOŚĆ +
    miłe zaskoczenie, dobrze się trzymał cały dzień, miałam go podczas wycieczek w górach i powiem że trwałość zaskakująca, pod koniec dnia nie wygląda ohydnie na twarzy jak niektóre podkłady potrafią

KONSYSTENCJA +/-
    dosyć gęsta, ale nie bardzo zbita
    łatwo się nim malować przy użyciu rąk czy pędzla, ale wydaje mi się że dlatego że nie jest bardziej płynna pędzel może zjadać podkład, ale jest na to sposób wystarczy go spryskać wodą różaną lub mgiełką przed użyciem

WYGLĄD NA TWARZY +
    owszem matuje ale nie jest to taki mat który zamienia buzię w skorupę i nie tworzy maski to najważniejsze

KRYCIE +
    dobre średnie
    można zakryć małe i średnie zaczerwienienia, na wypryski trzeba użyć korektora

ZAPACH +/-
    mi nie przypadł do gustu ale nie jest jakiś mocny więc ok

Polecam wypróbować na jakiejś promocji lub nawet bez bo nie jest drogi

Używam tego produktu od: 1 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mandy9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit
  • W zasadzie poleciła mi go Pani w drogerii- i dobrze zrobiła.

Plusy:

- ładnie kryje
    - nie tworzy efektu "maski"
    - ma delikatną konsystencję
    - ładny zapach
    - długo utrzymuje się na skórze - nawet do 18 godz. (sprawdziłam osobiście)
    - niedrogi
    - wydajny
    - dostępny w niemal każdej drogerii
    - nie wysusza skóry
    - nie podrażnia

Jest wspaniały

Używam tego produktu od: 4 - 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Knoblauch za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • jednym zdaniem-bardzo dobry podkład. potrzebowałam czegoś na szybko do opalonej cery, wybrałam odcień 13-cappuccino. kolor jest idealny-same beżowo-żółte tony, bez grama różu. idealnie wpasowuje się w lekko opaloną cerę.
    nadaje zdrowy koloryt. łatwo się rozprowadza, mimo że jest dość gęsty i masłowaty. mimo to, nie jest tłusty. długo utrzymuje się na skórze, współgra z kremem i pudrem matującym. nie roluje się i jest na miejscu cały dzień. nie zostawia smug. krycie ma średnie, nie zakrywa pryszczy, raczej nadaje się do wyrównywania kolorytu. nadaje się do tłustej cery. szczerze, nie spodziewałam się po Lirene, że wypuści taki dobry podkład i w dodatku w takiej cenie-14 zł :-O

Używam tego produktu od: maja
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?