L’Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Powiększ L’Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Zgłoszony przez paradiso perduto

Najnowszy korektor natychmiastowo rozświetlający skórę pod oczami. Nadaje się także do rozświetlania twarzy. Jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło. Lumi Magique to także krycie, nawilżanie oraz trwałość

Cena: ok. 55zł / 2,5ml

• dobry pod oczy na małe cienie
  • - wydajny

- łatwo się wchłania, rozprowadza, nie klei się,

- ładnie wyglada w połączeniu z innymi korektorami, nałożony na całą skórę wokoło oczu wyglada źle, ale jeśli najpierw nałożymy inny korektor a potem na cień w zagłębieniu oka ytylko ten to0 świetnie się sprawdza,

- praktyczne opakowanie,

- za drogi jak na swoją jakość.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trkacie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty kupienia
  • Kupiłam go w Rossmanie na promocji - 49% w kolorze 01 light , ma lekkie krycie więc nie zakryje dużych cieni pod oczami ale ładnie rozświetla, nie wysusza skóry pod oczami, jest trwały i nie waży się, ma praktyczne wykręcane opakowanie.

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewart swojej ceny.
  • Korektor aplikuje sie latwo i przyjemnie. Delikatnie rozświetla, nie jest to jakis efekt wow, ale skora wyglada promiennie i na wypoczęta. Nie zbiera sie, ladnie sie stapia i utrzymuje dosc dlugo na twarzy po utrwaleniu pudrem. Moze nawet kupilabym go ponownie, gdyby nie jego wydajność.. Starczyl mi jedynie na 3 tygodnie, gdzie mimo wszystko nie stosowałam go dzien w dzien. Przy cenie regularnej nie jest wart zakupu.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić tomlicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki miałam
  • zdecydowanie najlepszy korektor jaki miałam. świetne krycie cieni pod oczami. jak zombie wygląda się tylko wtedy kiedy nie umie się stosować korektorów

PLUSY
    - świetna konsystencja
    - świetny efekt
    - bardzo dobrze się rozprowadza

MINUSY
    - automatyczny aplikator - mi to przeszkadza i ogranicza, wolę te z wyjmowanym pędzelkiem, który sobie sama maczam w korektorze
    - mało wydajny - stosuję codziennie pod oczy, a opakowanie za 50 zł na 2,5-3 tygodnie to bardzo słaby wynik
    - cena- w stosunku do wydajnosci to kosztuje dużo za dużo!

Generalnie gorąco polecam, choć mnie po prostu na niego nie stać kiedy w sieciówkach nie ma promocji.

Ilość zużytych opakowań: całe skończone 2

Chcesz pochwalić blankowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieporozumienie
  • Kupiłam go zachęcona dobrymi opiniami.
    Co się jednak okazało..

- ciężko było go wydobyć z opakowania
    - nie przykrył cieni pod oczami
    - nie zamaskował zaczerwienienia wokół nosa
    - nie pomagał w zakryciu wyprysków czy przebarwień
    - nie zauważyłam efektu rozświetlającego
    - skończył się czy może wysechł po 4 tygodniach

Nie wiem, czym jest to spowodowane. Być może kosmetyk nie był dobrze dopasowany do mojej cery, tłustej i z bardzo widocznymi niedoskonałościami.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić jassamine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 68 raz(y)
  • rozświetlacz, nie korektor.
  • Za pierwszym razem mialan odcien ten wpadajacy w róż i oddalam siostrze bo okropnie podkreslal worki i cienie.

Teraz mam odcien ten zółto - bezowy i jest idealnie trafiony.

To nie jest korektor do zakrywania mocnych i srednio - mocnych cieni.

Nie uzywam go solo zawsze nakladam wlasciwy korektor a tym rozswietlam sam obszar przy kaciku.
    Raz uzylam solo i wygladalam jak zombie. W pracy prawie kazdy pytal sie mnie czy jestem chora! :-O

Zalety i wasy
    Poreczne opakowanie choc szybko sie brudzi
    Lekka konsystencja ale wyczuwam alkohol dosc silnie
    Rozswietla lekko kryje ladnie odbija swiatlo nadaje sie szczegolnie do rozswietlania twarzy i kacikow oczu, nie nadaje sie na duze since
    Latwo sie rozprowadza
    Wydajnosc srednia
    Kolor przyjemny

Jest to tanszy zamiennik touche eclat jednak ten drugi jeszcze lepiej rozswietla.

Ah i jeszcze jedno
    Nie zbiera sie w zalamaniach
    Nie wchodzi w zmarszczki
    Nie ciemnieje

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm.......
  • Ostatnio mam manię na korektory pod oczy, aktualnie mój ulubieniec to Giordani Gold z Oriflame, który jest nie tylko skuteczny ale też pielęgnuje skórę pod oczami (ma bardzo fajny skład ). Zachciało mi się nowości....z alkoholem w składzie na wysokim miejscu....i to ma być na tak delikatną skórę....Alkohol jest tak mocno wyczuwalny w produkcie, że aż mnie odpycha. Poza tym kolory nie jak w wyżej wymienionym - naturalne beże tylko : nr 1 - żółty, nr 2 - różowy, nr 3 - brązowy.... Ja mam 2 i gdyby nie ten alkohol można by go było używać bo taki zły nie jest i nawet zlewa się ze skórą, ale przez ten alkohol wysusza i to bardzo

Używam tego produktu od: od pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: zmordowałam w końcu pierwsze i raczej ostatnie opakowanie.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • +piękne rozświetlenie
    +nie wysusza i podrażnia
    +nie podkreśla zmarszek mimicznych
    +długo się utrzymuje nawet bez dodatkowego przypudrowania
    +eleganckie opakowanie (trochę się "palcuje", dobry pędzelek, cały mechanizm działa dobrze
    +dobrze współpracuje z palcami jak i gąbką i pędzlem

-mocnych cieni na pewno nie da rady nim zamaskować

Na razie mój ideał.

Używam tego produktu od: maja
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić dagmarra_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały.
  • Uwielbiam podkład Lumi Magique, a korektor ma raczej dobre opinie postanowiłam spróbować i z nim. Podczas promocji w jednej z drogerii wzięłam dwa odcienie – 2 Medium i 3 Dark. Kupiłam go głównie z myślą o rozświetleniu okolic oczu, nie mam cieni do zakrycia, więc nie zależało mi na mocnym działaniu w tej dziedzinie.
    Korektor ma kremową konsystencję, pięknie rozświetla, sprawia, że skóra pod oczami wygląda na wypoczętą, a samo spojrzenie nabiera blasku. Cudownie wtapia się w skórę ukrywając zmęczenie. Ma niewielkie, naprawdę mikroskopijne, drobinki, które odświeżają. Spokojnie można go stosować do rozświetlenia innych partii twarzy.

Lekko pielęgnuje skórę, po zmyciu korektora ta nie jest przesuszona (wręcz powiedziałabym, że delikatnie nawilża). Nie wchodzi w załamania ani sam ich nie powoduje, nie roluje się. Nie powoduje podrażnień. Jest trwały – wytrzymuje od nałożenia do demakijażu, wspaniale współgra z podkładem Lumi Magique. Nie posiada zapachu.

02 to dość jasny beż z odrobiną różu, jednak różowe tony w ogóle nie wybijają się na skórze, wygląda naturalnie, zdrowo.

03 jest dość ciemny, pasuje mi zwłaszcza latem, dobrze komponuje się z brązerami.

Opakowanie jest bardzo ładne, eleganckie, wygląda jak różdżka. Do tego jest lekkie. Maleńkim minusem jest, że widać na nim wszystkie odciski palców. Używanie korektora jest dziecinnie proste – przekręcamy dolną część korektora, a odpowiednia ilość kosmetyku wydobywa się na powierzchnię pędzelka (trzeba to robić dość delikatnie, bo przy mocniejszym przekręceniu czasem lubi wydostać się za dużo i nie ma co zrobić z nadmiarem, a szkoda marnować). Pędzelek jest miękki (idealny do cienkiej skóry pod oczami), dobry jedynie do nakładania produktu, potem dobrze jest wklepać korektor za pomocą palców. Pomimo to aplikacja jest szybka, a kosmetyk można dokładnie nałożyć.

Wydajność bardzo dobra.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 pierwszych

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Organzza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam produkt ze względu na cienie pod oczami.. Miałam nadzięję na ich zakrycie i rozświetlenie okolicy oczu i to uzykałam Produkt naprawdę dobry ładnie rozświetla, mój odcień to 1 light. Produkt jest bardzo dobry, lecz mógłby mieć trochę lepsze krycie, Ogólnie polecam

Chcesz pochwalić Marta_Kr za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij