L`Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Powiększ L`Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Zgłoszony przez paradiso perduto

Najnowszy korektor natychmiastowo rozświetlający skórę pod oczami. Nadaje się także do rozświetlania twarzy. Jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło. Lumi Magique to także krycie, nawilżanie oraz trwałość

Cena: ok. 55zł / 2,5ml

• szału nie ma
  • Pokładałam w tym produkcie duże nadzieje. Cena regularna była dość wysoka więc czyhałam na jakąś promocję- 26 zł. Mam pod oczami mega cienie i radzi sobie z nimi o dziwo nieźle choć nie tak jakbym tego chciała. Rozświetlenie rzeczywiście jest i to ładne. Świetnie odbija światło. Niestety bardzo zbiera się na załamaniach. Za to odejmuję aż tyle gwiazdek. Zbiera się dosłownie co chwila - niestety nie mam czasu i ochoty ciągle się martwić jak tam korektor i latać z lusterkiem.
    Opakowanie ładne choć pędzelek jest słaby. Nie jest wart swojej ceny regularnej , tej w promocji też.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • Lumi ... srumi ...
  • Dobrze , że kupiłam go na promocji bo regularna cena to jakiś żart.

Rozświetlacz nic dla moich oczu nie robi. U mnie po prostu nie ma żadnego efektu. Może mam zły odcień ? Ale nie bede już próbować innego.Pędzelek żle rozprowadza produkt, bardzo trzeba się nakręcić żeby coś z niego wyszło a potem wychodzi za dużo. Taki maziaj pod oczy, ani nie rozświetla ani nie kryje i nie wiem po co to.

Jeszcze go męcze bo może po jakimś czasie zauważę jakieś efekty ale na razie to takie lumi -srumi. Taki sam z Clinique jest o niebo lepszy.

Ilość zużytych opakowań: 1/8ml

Chcesz pochwalić Zezex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły rozświetlacz
  • Plusy:
    - pięknie rozświetla obszar pod oczami
    - nie ciemnieje w ciągu dnia
    - nie zapycha
    - nie wysusza
    - całkiem fajne opakowanie mimo, że fanką pędzelków nie jestem
    - wydajny

Minusy:
    - korektorem z całą pewnością bym go jednak nie nazwała - nie ma szans żeby użyty solo ukrył cienie pod oczami i trzeba go używać już po zastosowaniu korektora typowo kryjącego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić TrzyBobry za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do dużych sińców
  • Kupiłam ten korektor z myślą o zakryciu NIEWIELKICH cieni pod oczami i w tej roli sprawdza się idealnie.
    Obawiam się, że osobom, które szukają konkretnego krycia zdecydowanie nie przypadnie do gustu- prędzej będzie mógł pełnić rolę rozświetlacza

- eleganckie, "złote" opakowanie- korektora używam od ponad 2-óch miesięcy- napisy się nie starły więc jest ok

- delikatna, kremowa konsystencja

- delikatny, "niekłujący" pędzelek

- po wklepaniu idealnie wtapia się w skórze, jest niewidoczny

- po paru godzinach nadal jest na swoim miejscu, nie warzy się nawet w największe upały

- co do wydajności- nie nakładam go dużo gdyż nie mam takiej potrzeby więc przy codziennym użytkowaniu pierwsze opakowanie wystarczyło mi na ponad 3 miesiące

Mam odcień 2 -medium

Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze opakowanie i używam już drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Kotusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Nie każdej Pani przypadnie do gustu. Mimo iż się skończył, korzystam z niego jako pędzelka do korektora, bo jest naprawdę świetny, więc nie warto go wyrzucać, zwłaszcza jak ma się korektor w słoiczku.
    Plusy:
    +rozświetla rewelacyjnie i nie nachalnie,
    +rozprowadza się dobrze dzięki fajnej konsystencji i miękkiemu pędzelkowi,
    +nie robi się ciemniejszy na skórze,
    +eleganckie i solidne opakowanie.
    Minusy:
    -szybko się kończy,
    -słabe krycie, więc lepiej traktować go jako rozświetlacz niż do ukrywania dużych cieni.

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

Chcesz pochwalić justek17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • korektor ma swoje wady i zalety, ale ogólnie po L'Orealu spodziewałam się czegoś lepszego. Raczej bym go nie kupiła w cenie regularnej, ale gdy Rosman robi promocję -50%, to można się skusić.

Plusy:
    +eleganckie solidne opakowanie
    +łatwe wydobywanie produktu, nie ma tego problemu co w korektorze Essence, gdzie trzeba kręcić godzinę, a jak już zacznie płynąć, to nie można zatrzymać tej erupcji
    +produkt nie ciemnieje
    + nie waży się, nie zbiera
    + nie podrażnia

Minusy
    - przede wszystkim- słabo kryje, w zasadzie jest to rozświetlacz pod oczy, a nie korektor, a rozświetlenie też nie jest bardzo intensywne
    - ciężko mi powiedzieć, czy jest trwały, czy nie, bo nawet po nałożeniu nie widzę jego obecności

Wyszło, że w sumie ma więcej zalet niż wad, no ale wada jest jedna i kardynalna- nie spełnia swojej roli, nie tego się spodziewałam po tym kosmetyku.

Chcesz pochwalić esfira za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię go, chociaż w tej cenie....
  • No korektorach to ja zęby zjadlam, bo jestem maniaczką tzw. jasnych okolic oczu.

Jak wszystkie produkty Loreal'a produkt kusi wyglądem. Bardzo ładne, ekskluzywne opakowanie.

Jeśli chodzi o sam kosmetyk to używam zawsze w przypadku tego typu produktów odcieni najjaśniejszych w celu rozjaśnienia okolicy pod oczami. Moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze.
    - nie ciemnieje,
    - nie roluje się ani nie waży pod oczami. Wracając po całym dniu domu okolice oczu wyglądają dalej świeżo.

Jedna rzecz natomiast wkurza mnie niemiłosiernie a mianowicie to, że po przekręceniu końcówki w celu wydobycia produktu na pędzelek dlugo trzeba czekać na " kropelkę". Ja czasami kręce raz, drugi i nic nie wychodzi na pędzal a później nagle za minute potok - wydostaje się nadmierna ilość. Trochę to niedopracowane.

Czy jest wydajny.... opakowanie wydaje się małe, ale na okolo trzy miesiące stosowania pod oczy wystarczy.

Zaznaczam, że kupiłam produkt na słynnej promocji w Rossmanie ale nie wiem czy dałabym za niego pełną ceną. Dlaczego? Otóż dlatego, że wypróbowałam już różne tego typu korektory np z Astora, Maybelline i nie widzę rożnicy w jakości a jednak cena Loreala wyższa.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy od poprzednika
  • Mimo że stara wersja dostała u mnie 5 gwiazdek on dostanie pół mniej . Czemu ? Za brak wyboru kolorów.

Czym różni się od poprzednika ?

Nawilżeniem ( lepsze)
    Rozświetleniem(lepsze)
    Opakowaniem (gorsze , lubi się zawiesić)
    Cena ta sama co i poprzednika , polować na allegro.
    Konsystencją (lżejsza)
    Kolorami (brak wyboru dostępne 3)
    Krycie(słabsze)

Swój posiadam w odcieniu ha i to jest najlepsze Medium (2) czyli środkowy kolor.

Jak on stał koło medium to ja jestem Monaliza.

Odcień jasny conajmniej o 1 ton od mojej karnacji , odznacza się robi delikatnie Pandę , na szczęście miesza się z podkładem lub innym korektorem , ciemniejąc ale i tak go widać przy tym ,więc następny zakup planowany nr 3.

Samo wrażenie , oko jest rozświetlone , cudnie otwiera spojrzenie , odmładza , nawilża, można stosować z innym produktami z powodu płynnej i lekkiej konsystencji .

Wielofunkcyjny typu modelowanie twarzy (jak bruzdy nosowe) rozświetlenie punktowe (czoło, nos , łuk brwiowy, kości policzkowe , broda)

Jako że rozświetla oko "cudnie" acz subtelnie , nie jest to korektor miejscowy no chyba że lubimy chodzić z iskrzącymi się piegami

Dopełnia się z bazą tej samej wersji.

Korektor przypadł mi do gustu bardziej niż poprzednik no jeszcze ten kolor muszę zmienić .

Nie uczula .
    Nie podkreśla zmarszczek .
    Trzyma się przyzwoicie aczkolwiek poprawki konieczne.
    Wydajny z tymże ja stosuje korektory naprzemiennie.
    Łatwo dostępny.

Minusem jest cena ale od czego jest allegro.

Na pewno zawita do mnie ponownie.

Używam tego produktu od: ponad 2 mc

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale niewarty swojej ceny
  • + ładne kolory
    + ładnie rozświetla
    + trwały
    + wydajny
    + "eleganckie" opakowanie

ale... 55 zł? no bez jaj. Mam swojego bardzo podobnego w zachowywaniu się faworyta, który kosztuje 15 zł.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić OrientalGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny produkt
  • Posiadam ten produkt w kolorze 1 Light i używam go głównie do krycia cieni pod oczami. Ten korektor jest moim strzałem w dziesiątkę.
    + wspaniale kryje
    + nie zbiera się w załamaniach
    + łatwa aplikacja produktu
    + naturalny i świeży wygląd
    - wysoka cena

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić PearlRed za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij