L`Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Powiększ L`Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający
Produkt dostępny w 15 sklepach. Cena już od 24,49 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez paradiso perduto

Najnowszy korektor natychmiastowo rozświetlający skórę pod oczami. Nadaje się także do rozświetlania twarzy. Jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło. Lumi Magique to także krycie, nawilżanie oraz trwałość

Cena: ok. 55zł / 2,5ml

• Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Wodnista drożyzna
  • Nie polecam.
    Korektor zakupiłam w czasie dużych promocji w Rossmanie, ale i tak żałuję wydanych na niego 25 zł.
    Korektor bardzo słabo kryje. ma wodnistą konsystencję,a efekt rozświetlania jest niewspółmierny do zapewnień producenta.
    Przede wszystkim jednak, jest niesamowicie niewydajny- skończył mi się po 10 dniach. Przyznaję, że jeśli chodzi o korekty, nakładam je stosunkowo w dużych ilościach, ale mimo to jeszcze żaden nie skończył mi się tak szybko. Dla porównania, podkład z Pease mam od dwóch miesięcy i końca nie widać.

Używam tego produktu od: 10 dni

Chcesz pochwalić jst_ za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja czego nie wolno

• Nie polecam.
  • Produkt kompletnie nie spełnił moich oczekiwań.
    \n
    \n-Kompletny brak krycia !
    \n-Mam wrażenie, że w ogóle nie rozświetla.
    \n-Uwydatnia sińce pod oczami.
    \n-Wydajność, zużyłam go mieszając z innym korektorem tylko przez to, że trochę kosztował i szkoda było go wyrzucić.
    \n
    \nJedynym plusem jest opakowanie i wygodna aplikacja.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić pusio507 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super! Dla mnie KWC
  • Rozświetlający korektor pod oczy to u mnie kosmetyk do codziennego stosowania. Posiadam odcień 1 LIGHT.

+ dobrze kryje niewielkie cienie pod oczami, choć nie jest to 100% krycie, nie wiem jak by sobie poradził z mocnymi cieniami
    + jest jednocześnie lekki, nie waży się ani wyszusza skóry pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki
    + dobrze się rozprowadza, nie jest "tępy" ani suchy, idealnie się wklepuje palcami w skórę pod oczami
    + ładnie rozświetla nałożony zarówno na jak i pod makijaż - nie posiada drobinek
    + wygodny pędzelek ułatwia aplikację
    + bardzo eleganckie złote opakowanie! Ozdoba łazienki. Nie rysuje się ani nie niszczy w kosmetyczce podczas podróży.
    + bardzo wydajny. Starczył mi na rok prawie codziennego używania.
    + dostępny w różnych odcieniach

- cena - ale przy tej wydajności można przymknąć oko...
    - nieprzejrzyste opkanowanie - nie wiadomo, ile kosmetyku pozostało, skończy się w najmniej oczekiwanym momencie.
    - coś nie tak z jego aplikacją - przekręcenie opakowania, aby wydobyć kosmetyk, nie dawało rezultatu. Dopiero kilku- lub kilkunastukrotne przekręcenie wydobywało (najczęściej za dużo) kosmetyku. W innych korektorach L'Oreal była ta aplikacja bardziej "stabilna" - jedno przekręcenie: mała kropla kosmetyku.

Niemniej bardzo go polubiłam. Teraz testuję inną markę, ale na pewno do niego wrócę!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Największą wadą jest słaba wydajność.

Korektor ma średnie krycie. Nada się na codzień, ale do makijażu wieczorowego będzie za słaby.

Efekt rozświetlenia jest przepiękny. Nie ma żadnych drobinek, a rozświetla spojrzenie niesamowicie.

Posiadam kolor 02 Medium.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić Charlotte940417 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobry
  • Dość dobry korektor, który utrzymuje się w miarę długo, ale po całym dniu widać niestety jak wchodzi w załamania.
    Posiadam najjaśniejszy odcień,. Kryje wystarczająco, chociaż myślę, że w przypadku bardzo dużych cieni pod oczami może sobie nie poradzić.
    Pod słońce widać świecące się drobinki.
    Mógłby lepiej nawilżać....

Używam tego produktu od: kilka tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze rozświetla
  • Korektor został zakupiony na promocji, gdyż jego cena regularna jak dla mnie zaporowa. Generalnie Lumi Magique spisuje się dobrze, nie wchodzi zbytnio w zmarszczki i piękie rozświetla. Jeżeli natomiast ktoś liczy na mocne krycie, to raczej odradzam jego zakup. Mam kolor najjaśniejszy.

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić Ulkaa90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak w zawyżonej cenie
  • Kupiłam go przy okazji promocji w rossmanie -49% i powiem szczerze , ze tej ceny byl wart, ale cena regularna jest nieadekwatna do jakości. Kupilam go ponownie na Allegro tez taniej, dlatego ze nie znalazlam zamiennika.Nadal jednak nie jest to moj KWC, wiec:

+Odcień najaśniejszy pasuje jasnym karnacjom (takowa posiadam) , wiec plus dla Loreala za to.
    +Rozswietlenie ok, krycie takie sobie.
    +Trwałość srednia
    +Nie wchodzi w zmarszczki i nie wazy sie

-Regularna cena
    -Malo wydajny, starczyl mi na krotko

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rzesa87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Używałam koloru 1 light, kupiłam na promocji więc cena była do przeżycia. Nie jestem pewna czy skusiłabym się na niego w regularnej cenie ponieważ rozświetla, ale delikatnie. Dodatkowo jest mało wydajny, ale najgorsze jest to, że pod koniec opakowania zaczął śmierdzieć starym tłuszczem co bardzo utrudniało użytkowanie, ale właściwości rozświetlających nie stracił.
    Będę szukać dalej swojego KWC.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anton23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Cena może być dla niektórych zaporowa jeśli mówimy o kosmetyku o takiej pojemności, ale:
    + jest wydajny (wystarcza na 4-5 miesięcy)
    + jest lekki, nie wchodzi w zmarszczki, bruzdy
    + nie waży się, nie ściera podczas dnia
    + delikatnie rozświetla, nie ma nachalnych drobinek, zostawia ładną lśniącą taflę
    - może nie kryć jakiś żyłek, pajączków

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Kupiłam na szczęście na promocji -49%, więc tragedii z ceną nie było, ale bardzo się zawiodłam. Widzialam, że opinie raczej w miare pozytywne, więc się skusiłam, jednak na mojej twarzy wygląda źle. Nr 1 za ciemny, używałam pod oczy - wchodzi w zmarszczki, jakoś tak mocno go widać, przesusza. Mam mocne cienie, gdyby po prostu lekko rozświetlił nie oceniłabym tak słabo, ale moja skóra pod oczami wygląda z nim gorzej, niż z tymi cieniami bez niego. Jest dużo tanich korektorów o wiele lepiej wyglądających na skórze.

Chcesz pochwalić Vinyame96 za czytelną i pomocną recenzję?