L’Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Powiększ L’Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Zgłoszony przez paradiso perduto

Najnowszy korektor natychmiastowo rozświetlający skórę pod oczami. Nadaje się także do rozświetlania twarzy. Jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło. Lumi Magique to także krycie, nawilżanie oraz trwałość

Cena: ok. 55zł / 2,5ml

• Jak do tej pory najlepszy
  • Korektor mam dłuższy czas, kupiłam go kiedyś w dobrej promocji i jak dotąd jest moim nr 1 jesli chodzi o okrektory pod oczy. Główną zaletą jest to że nie przesusza delikatnej skóry pod oczami co zdażało się przy poprzednich używanych przeze mnie korektorach. Ładnie wtapia się w skórę i daje efekt rozświetlenia. Jeśli chodzi o trwałość to z tym jest średnio, drugą wadą jest też to że gdy nałożymy go za dużo potrafi zbierać się w kącikach, załamaniach skóry - trzeba więc nauczyć się go aplikować. Na ten moment jestem zadowolona, chociaż będę nadal szukać czegoś co bardziej kryje cienie pod oczami, a jeśli chodzi o rozświetlanie to jest naprawdę dobry.

Chcesz pochwalić Anetek89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatne rozświetlenie
  • Muszę Wam przyznać, że L'Oreal jest jedną z firm kosmetycznych, do których podchodzę z dużą rezerwą. Jakoś mnie nie przekonują, być może przez ich zbyt nachalny i specyficzny marketing, a może przez całokształt całej grupy L'Oreal, jednego z największych światowych koncernów. Ostatnio jednak schowałam uprzedzenia i spotkałam parę przyzwoitych produktów L'Oreal. Wśród nich Lumi Magique - przechodzimy już do rzeczy.

Korektor tym razem zamknięty jest w złotym, eleganckim opakowaniu, które cieszy oko (mocna inspiracja korektorem Touche Eclat YSL). Jego gramatura to 5ml, a cena regularna to około 45zł. Ja kupiłam go za pół ceny na dniach Lifestyle w Superpharm. Dostępne są trzy odcienie, mój to 01 Light, jasny, żółtawy odcień, 02 Medium jest o dziwo jaśniejszy i mocno wpada w róż, a 03 jest znów dość żółty, ale nie taki znowu ciemny.

Korektor ten jest z rodzaju tych z przekręcanych, z pędzelkiem. Aplikuję go raczej sporo, nie tylko pod oczy, więc podejrzewam jego szybkie zużycie. Ładnie się sprawdza do rozświetlenia nosa, środka czoła, brody, łuku kupidyna. Krycie ma naprawdę delikatne, więc w przypadku mocniejszych zasinień pod oczami może nie wystarczyć. Idealnie nadaje się do makijażu typu make up no make up. Nie podkreśla struktury skóry, rozszerzonych porów, czy załamań skóry dolnej powieki. Wygląda naprawdę naturalnie.

Po aplikacji dość mocno się błyszczy, troszeczkę też się lepi, więc warto porządnie utrwalić go i lekko zmatowić pudrem - wtedy wygląda najlepiej i o wiele dłużej się trzyma. W świetle dziennym i sztucznym wygląda naprawdę naturalnie i świeżo, drobnym minusem stają się w świetle słonecznym drobinki. Coś za coś - efekt rozświetlenia faktycznie jest, a o to głównie chodziło. Ostrzegam jednak, jeśli bardzo nie lubicie wszelakich drobinek w makijażu.

Lumi Magique uważam za udany produkt - ładnie się sprawdza jako naturalny korektor pod oczy i rozświetlacz środkowych partii twarzy. Sięgam po niego głównie wtedy, gdy mam ochotę na subtelny, delikatniejszy makijaż. W przypadku, gdy chcemy więcej ukryć, może się nie sprawdzić. Jeśli jednak szukacie czegoś delikatnego pod oczy - warto go przetestować, ale polujcie na promocje. Drogerie nas nimi zasypują, aż szkoda kupować coś w cenie regularnej.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry pod oczy na małe cienie
  • - wydajny

- łatwo się wchłania, rozprowadza, nie klei się,

- ładnie wyglada w połączeniu z innymi korektorami, nałożony na całą skórę wokoło oczu wyglada źle, ale jeśli najpierw nałożymy inny korektor a potem na cień w zagłębieniu oka ytylko ten to0 świetnie się sprawdza,

- praktyczne opakowanie,

- za drogi jak na swoją jakość.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trkacie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty kupienia
  • Kupiłam go w Rossmanie na promocji - 49% w kolorze 01 light , ma lekkie krycie więc nie zakryje dużych cieni pod oczami ale ładnie rozświetla, nie wysusza skóry pod oczami, jest trwały i nie waży się, ma praktyczne wykręcane opakowanie.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewart swojej ceny.
  • Korektor aplikuje sie latwo i przyjemnie. Delikatnie rozświetla, nie jest to jakis efekt wow, ale skora wyglada promiennie i na wypoczęta. Nie zbiera sie, ladnie sie stapia i utrzymuje dosc dlugo na twarzy po utrwaleniu pudrem. Moze nawet kupilabym go ponownie, gdyby nie jego wydajność.. Starczyl mi jedynie na 3 tygodnie, gdzie mimo wszystko nie stosowałam go dzien w dzien. Przy cenie regularnej nie jest wart zakupu.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić tomlicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki miałam
  • zdecydowanie najlepszy korektor jaki miałam. świetne krycie cieni pod oczami. jak zombie wygląda się tylko wtedy kiedy nie umie się stosować korektorów

PLUSY
    - świetna konsystencja
    - świetny efekt
    - bardzo dobrze się rozprowadza

MINUSY
    - automatyczny aplikator - mi to przeszkadza i ogranicza, wolę te z wyjmowanym pędzelkiem, który sobie sama maczam w korektorze
    - mało wydajny - stosuję codziennie pod oczy, a opakowanie za 50 zł na 2,5-3 tygodnie to bardzo słaby wynik
    - cena- w stosunku do wydajnosci to kosztuje dużo za dużo!

Generalnie gorąco polecam, choć mnie po prostu na niego nie stać kiedy w sieciówkach nie ma promocji.

Ilość zużytych opakowań: całe skończone 2

Chcesz pochwalić blankowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieporozumienie
  • Kupiłam go zachęcona dobrymi opiniami.
    Co się jednak okazało..

- ciężko było go wydobyć z opakowania
    - nie przykrył cieni pod oczami
    - nie zamaskował zaczerwienienia wokół nosa
    - nie pomagał w zakryciu wyprysków czy przebarwień
    - nie zauważyłam efektu rozświetlającego
    - skończył się czy może wysechł po 4 tygodniach

Nie wiem, czym jest to spowodowane. Być może kosmetyk nie był dobrze dopasowany do mojej cery, tłustej i z bardzo widocznymi niedoskonałościami.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić jassamine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 69 raz(y)
  • rozświetlacz, nie korektor.
  • Za pierwszym razem mialan odcien ten wpadajacy w róż i oddalam siostrze bo okropnie podkreslal worki i cienie.

Teraz mam odcien ten zółto - bezowy i jest idealnie trafiony.

To nie jest korektor do zakrywania mocnych i srednio - mocnych cieni.

Nie uzywam go solo zawsze nakladam wlasciwy korektor a tym rozswietlam sam obszar przy kaciku.
    Raz uzylam solo i wygladalam jak zombie. W pracy prawie kazdy pytal sie mnie czy jestem chora! :-O

Zalety i wasy
    Poreczne opakowanie choc szybko sie brudzi
    Lekka konsystencja ale wyczuwam alkohol dosc silnie
    Rozswietla lekko kryje ladnie odbija swiatlo nadaje sie szczegolnie do rozswietlania twarzy i kacikow oczu, nie nadaje sie na duze since
    Latwo sie rozprowadza
    Wydajnosc srednia
    Kolor przyjemny

Jest to tanszy zamiennik touche eclat jednak ten drugi jeszcze lepiej rozswietla.

Ah i jeszcze jedno
    Nie zbiera sie w zalamaniach
    Nie wchodzi w zmarszczki
    Nie ciemnieje

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm.......
  • Ostatnio mam manię na korektory pod oczy, aktualnie mój ulubieniec to Giordani Gold z Oriflame, który jest nie tylko skuteczny ale też pielęgnuje skórę pod oczami (ma bardzo fajny skład ). Zachciało mi się nowości....z alkoholem w składzie na wysokim miejscu....i to ma być na tak delikatną skórę....Alkohol jest tak mocno wyczuwalny w produkcie, że aż mnie odpycha. Poza tym kolory nie jak w wyżej wymienionym - naturalne beże tylko : nr 1 - żółty, nr 2 - różowy, nr 3 - brązowy.... Ja mam 2 i gdyby nie ten alkohol można by go było używać bo taki zły nie jest i nawet zlewa się ze skórą, ale przez ten alkohol wysusza i to bardzo

Używam tego produktu od: od pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: zmordowałam w końcu pierwsze i raczej ostatnie opakowanie.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • +piękne rozświetlenie
    +nie wysusza i podrażnia
    +nie podkreśla zmarszek mimicznych
    +długo się utrzymuje nawet bez dodatkowego przypudrowania
    +eleganckie opakowanie (trochę się "palcuje", dobry pędzelek, cały mechanizm działa dobrze
    +dobrze współpracuje z palcami jak i gąbką i pędzlem

-mocnych cieni na pewno nie da rady nim zamaskować

Na razie mój ideał.

Używam tego produktu od: maja
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić dagmarra_m za czytelną i pomocną recenzję?