L`Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Powiększ L`Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Zgłoszony przez paradiso perduto

Najnowszy korektor natychmiastowo rozświetlający skórę pod oczami. Nadaje się także do rozświetlania twarzy. Jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło. Lumi Magique to także krycie, nawilżanie oraz trwałość

Cena: ok. 55zł / 2,5ml

• Może być.
  • Nie każdej Pani przypadnie do gustu. Mimo iż się skończył, korzystam z niego jako pędzelka do korektora, bo jest naprawdę świetny, więc nie warto go wyrzucać, zwłaszcza jak ma się korektor w słoiczku.
    Plusy:
    +rozświetla rewelacyjnie i nie nachalnie,
    +rozprowadza się dobrze dzięki fajnej konsystencji i miękkiemu pędzelkowi,
    +nie robi się ciemniejszy na skórze,
    +eleganckie i solidne opakowanie.
    Minusy:
    -szybko się kończy,
    -słabe krycie, więc lepiej traktować go jako rozświetlacz niż do ukrywania dużych cieni.

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

Chcesz pochwalić justek17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • korektor ma swoje wady i zalety, ale ogólnie po L'Orealu spodziewałam się czegoś lepszego. Raczej bym go nie kupiła w cenie regularnej, ale gdy Rosman robi promocję -50%, to można się skusić.

Plusy:
    +eleganckie solidne opakowanie
    +łatwe wydobywanie produktu, nie ma tego problemu co w korektorze Essence, gdzie trzeba kręcić godzinę, a jak już zacznie płynąć, to nie można zatrzymać tej erupcji
    +produkt nie ciemnieje
    + nie waży się, nie zbiera
    + nie podrażnia

Minusy
    - przede wszystkim- słabo kryje, w zasadzie jest to rozświetlacz pod oczy, a nie korektor, a rozświetlenie też nie jest bardzo intensywne
    - ciężko mi powiedzieć, czy jest trwały, czy nie, bo nawet po nałożeniu nie widzę jego obecności

Wyszło, że w sumie ma więcej zalet niż wad, no ale wada jest jedna i kardynalna- nie spełnia swojej roli, nie tego się spodziewałam po tym kosmetyku.

Chcesz pochwalić esfira za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię go, chociaż w tej cenie....
  • No korektorach to ja zęby zjadlam, bo jestem maniaczką tzw. jasnych okolic oczu.

Jak wszystkie produkty Loreal'a produkt kusi wyglądem. Bardzo ładne, ekskluzywne opakowanie.

Jeśli chodzi o sam kosmetyk to używam zawsze w przypadku tego typu produktów odcieni najjaśniejszych w celu rozjaśnienia okolicy pod oczami. Moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze.
    - nie ciemnieje,
    - nie roluje się ani nie waży pod oczami. Wracając po całym dniu domu okolice oczu wyglądają dalej świeżo.

Jedna rzecz natomiast wkurza mnie niemiłosiernie a mianowicie to, że po przekręceniu końcówki w celu wydobycia produktu na pędzelek dlugo trzeba czekać na " kropelkę". Ja czasami kręce raz, drugi i nic nie wychodzi na pędzal a później nagle za minute potok - wydostaje się nadmierna ilość. Trochę to niedopracowane.

Czy jest wydajny.... opakowanie wydaje się małe, ale na okolo trzy miesiące stosowania pod oczy wystarczy.

Zaznaczam, że kupiłam produkt na słynnej promocji w Rossmanie ale nie wiem czy dałabym za niego pełną ceną. Dlaczego? Otóż dlatego, że wypróbowałam już różne tego typu korektory np z Astora, Maybelline i nie widzę rożnicy w jakości a jednak cena Loreala wyższa.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy od poprzednika
  • Mimo że stara wersja dostała u mnie 5 gwiazdek on dostanie pół mniej . Czemu ? Za brak wyboru kolorów.

Czym różni się od poprzednika ?

Nawilżeniem ( lepsze)
    Rozświetleniem(lepsze)
    Opakowaniem (gorsze , lubi się zawiesić)
    Cena ta sama co i poprzednika , polować na allegro.
    Konsystencją (lżejsza)
    Kolorami (brak wyboru dostępne 3)
    Krycie(słabsze)

Swój posiadam w odcieniu ha i to jest najlepsze Medium (2) czyli środkowy kolor.

Jak on stał koło medium to ja jestem Monaliza.

Odcień jasny conajmniej o 1 ton od mojej karnacji , odznacza się robi delikatnie Pandę , na szczęście miesza się z podkładem lub innym korektorem , ciemniejąc ale i tak go widać przy tym ,więc następny zakup planowany nr 3.

Samo wrażenie , oko jest rozświetlone , cudnie otwiera spojrzenie , odmładza , nawilża, można stosować z innym produktami z powodu płynnej i lekkiej konsystencji .

Wielofunkcyjny typu modelowanie twarzy (jak bruzdy nosowe) rozświetlenie punktowe (czoło, nos , łuk brwiowy, kości policzkowe , broda)

Jako że rozświetla oko "cudnie" acz subtelnie , nie jest to korektor miejscowy no chyba że lubimy chodzić z iskrzącymi się piegami

Dopełnia się z bazą tej samej wersji.

Korektor przypadł mi do gustu bardziej niż poprzednik no jeszcze ten kolor muszę zmienić .

Nie uczula .
    Nie podkreśla zmarszczek .
    Trzyma się przyzwoicie aczkolwiek poprawki konieczne.
    Wydajny z tymże ja stosuje korektory naprzemiennie.
    Łatwo dostępny.

Minusem jest cena ale od czego jest allegro.

Na pewno zawita do mnie ponownie.

Używam tego produktu od: ponad 2 mc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale niewarty swojej ceny
  • + ładne kolory
    + ładnie rozświetla
    + trwały
    + wydajny
    + "eleganckie" opakowanie

ale... 55 zł? no bez jaj. Mam swojego bardzo podobnego w zachowywaniu się faworyta, który kosztuje 15 zł.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić OrientalGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny produkt
  • Posiadam ten produkt w kolorze 1 Light i używam go głównie do krycia cieni pod oczami. Ten korektor jest moim strzałem w dziesiątkę.
    + wspaniale kryje
    + nie zbiera się w załamaniach
    + łatwa aplikacja produktu
    + naturalny i świeży wygląd
    - wysoka cena

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić PearlRed za czytelną i pomocną recenzję?
  • (prawie) IDEALNY
  • PLUSY:

- ROZŚWIETLENIE, w końcu znalazłam korektor który fajnie rozświetla nie robiąc przy tym sztucznego efektu pandy

- KRYCIE, nieduże ale wystarczające

- łatwa aplikacja
    - wygodne opakowanie
    - nie podkreśla załamań skóry
    - kolor!
    - nie wysusza

minusy:

-cena, bez promocji kosmiczna ;/
    - wydajność... niestety

Posiadam odcień 1.
    Długo poszukiwałam odpowiednika jednak zawsze do niego powracam- WART SWOJEJ CENY

Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić skorna za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny korektor rozświetlajacy
  • Jak dla mnie stworzony.Używałam numeru 1 light.
    2 z tego co pamiętam ma bardzo różower tony a ,3 jest ciemna.
    Ale były testery więc kupiłam odpowiedni kolor dla mnie.
    Bardzo ładnie rozświwietla,zakrywa worki,zaczerwienienia i przebarwienia na powiekach i pod nimi.
    A teraz o minusach.
    Cena za taką małą ilość produktu która starczyła mi tylko na miesiąc regularnego stosowania jest nie do przyjęcia chyba,że przy drogeryjnych promocjach-40% lub okazyjne na serwisach aukcyjnych.Gdyby nie to byłabym mu wierna na dłużej.Ale mogę polecić ten korektor jak ktoś lubi delikatne rozświetlnie i lekkie krycie.Bo mocnych przebarwień to ten korektor nie zakryje.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić eda30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Właśnie kupiłam drugie opakowanie.
    Bardzo fajny rozświetlający korektor, dodaje świeżości. Lubię i polecam, ale tylko tym, którzy chcą odświeżyć wygląd skóry. Dla tych, którzy muszą coś faktycznie ukryć czy skorygować może się okazać zbyt słaby. Nie przykryje zaczerwienień czy niedoskonałości. Ale jeśli masz normalną cerę - jest super.

Ilość zużytych opakowań: drugie

Chcesz pochwalić ferudko za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 129 raz(y)
  • świetny, odmładza! wygląda ślicznie. naprawdę bardzo lubię!
  • dla mnie cudowny korektor, a w zasadzie rozświetlacz pod oczy. nie mam zasinień, bardziej "worki" niekiedy, nie zależy mi więc na kryciu, ale odmłodzeniu skóry pod oczami. spełnia swoje zadanie fantastycznie, bo rozjaśnia, rozświetla, dodaje skórze świeżości i życia, prawdziwego i baaardzo naturalnego, subtelnego blasku. to mój ukochany efekt. kładę ten kosmetyk często już na podkład i czasem puder transparentny (już po południu, w ciągu dnia pracy, by odświeżyć efekt), a i tak wygląda cudownie, bardzo lekko, wręcz wygładza skórę, trwa sobie grzecznie na niej, a nie pudruję go nawet już potem. gdy go używam razem z kochanym double wear (wtedy zupełnie bez pudru, bo nie potrzebuję przy tym podkładzie na żadnym etapie) ciągle słyszę, że kwitnę polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić adau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry!
  • Bardzo dobry korektor, pięknie rozjaśnia cienie pod oczami, ma łatwą do rozprowadzenia konststencje świetnie współgra z podkładem. Jestem zadowolona na pewno kupie go ponownie.

Chcesz pochwalić mischka20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działanie super, skład dużo gorszy.
  • Staram się na ogół omijać prosukty L'Oreala (nie licząc eyelinerów). Dlaczego? Ponieważ: testują swoje kosmetyki na zwierzętach, a większość ich produktów zawiera w składzie alkohol (Alcohol Denat), który wysusza, podrażnia i powoduje powstawanie zaskórników.

Korektor kupiłam pod wpływem impulsu, nieco zrezygnowana, na etapie szukania czegoś co zamaskowałoby moje mega widoczne cienie pod oczami.
    Posiadam odcień 1, najjaśniejszy.

Muszę przyznać, że pod względem maskowania cieni byłam zaskoczona efektem. Dawno nie używałam równie dobrze maskującego korektora! Mogę szczerze powiedzieć, że praktycznie zniknęły! Nieźle poradził sobie z nierównym kolorytem cery (na czole- blizny po trądziku).

Chętnie kupiłabym go ponownie gdyby nie:
    - beznadziejna wydajność - starczył mi na niecałe 4 tygodnie!
    - skład (alkohol) i związany z nim okropny, "spirytusowy" zapach,
    - stosunek wydajności do ceny.

Używam tego produktu od: niecałych 4 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić CocoCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatne rozświetlenie
  • Nie mam dużych cieni pod oczami, dlatego zazwyczaj wybieram lekkie, rozświetlające korektory pod oczy. Nie zależy mi na dużym kryciu.
    Korektor L’oreal spełnia moje oczekiwania odnośnie kosmetyków tego typu.

Posiadam odcień nr 2- beige, ładny, naturalny beż, nie posiada ( niestety) różowych akcentów.

+konsystencja dość rzadka, ale przez to korektor jest łatwiejszy w aplikacji, nie trzeba go mocno wcierać, co jak wiadomo szkodzi delikatnej skórze pod oczami, łatwo się rozsmarowuje, wystarczy go jedynie delikatnie wklepać opuszką palca
    +estetycznie i solidnie wykonane opakowanie, z którego nie ścierają się napisy, nawet jak korektor dłuższy czas turla się po kosmetyczce
    +nie wchodzi w załamania skóry, nie podkreśla zmarszczek
    +rozświetla okolice oczu, przez co makijaż wydaję się świeży, a my same promienne i wypoczęte ;-)
    +wydajny

Dość sporo zalet, ale muszę dodać jeszcze kilka małych wad:
    - nie uzyskamy przy pomocy tego korektora spektakularnego rozświetlenia, moim faworytem na tym polu jest póki co korektor rozświetlający z Artdeco- niestety z Lumi Magique nie osiągam aż tak ładnego efektu rozświetlenia
    -dość ciężko działający mechanizm, przy pomocy którego wykręcamy potrzebną ilość kosmetyku, trzeba kilka razy pokręcić, aby pokazała się kropla

Nie są to jednak jakieś poważne wady tego korektora, myślę, że jest wart wypróbowania. Ode mnie mocna czwórka

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale nie dla cery mieszanej czy tłustej
  • Kupiłam go dlatego bo ciężko mi znaleźć korektor który byłby jaśniutki bo mam bardzo bladą cerę.Cena była niższa niż gdzie kolwiek po ponad 40zł kiedy ja go za 36zł kupiłam.

Plusy:
    -nie podkreśla suchych skórek
    -jasny kolor,idealny dla bladolicych
    -opakowanie,kręci sie pokrętłem i nakłada pędzelkiem,lubie takie typy opakowań

+/- cena-jest ciut za wysoka moim zdaniem
    +/- krycie,dobre dla lekko zsiniałych oczu z niewyspania/zmęczenia

Minusy:
    -jest tłustawy dlatego "rozświetla" więc dla cer mieszanych(czyli mojej) czy tłustych nie będzie zbytnio dobry.Nakładałam sporo pudru by zmatowić i utrwalić cały makijaż i korektor zaczął spływać po 5h oraz intensywnie świecić

Oddałam go mamie bo ona ma cere suchą więc jej sie spodobał-tak twierdziła

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbyt...
  • Myślałam, że korektor ten będzie lepszą wersją korektora True Match, niestety zawiodłam się. Korektor ten jest bardzo lekki, tak, że właściwie nic nie robi, jedynie lekko rozświetla. Kryje bardzo słabo..także jeżeli ktoś ma problemy z cieniami pod oczami, nie polecam. Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić tripka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Uzywam odcienia numer 1, ktory jest jasnym zoltkiem. Jesli o mnie chodzi to moglby byc jasniejszy.
    Krycie niewielkie. Pod oczami nie potrzebuje jednak praktycznie krycia, wiec nie narzekam.
    Produkt nie rozswietla. Jest nieco tlusty, wiec bez pudru swiatlo odbija sie dzieki tej tlustosci wlasnie. Rozswietleniem to jednak nie jest.
    Nie wysusza skory. Mam wrazenie, ze ja delikatnie pielegnuje. Skora po zmyciu makijazu nie jest przesuszona. Nie wchodzi w zmarszczki.

Interesujacy produkt. Delikatny efekt.

Używam tego produktu od: okolo 2 miesiecy chyba

Chcesz pochwalić jamestown za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Oceniam produkt w kolorze 1 light.
    \nUważam, że to dobry i spełniający swoje zadanie korektor. Nie nazwałabym go rozświetlaczem jak kilka recenzentek bo to dla mnie rozświetlacze zupełnie inna grupa kosmetyków. Owszem oprócz delikatnego krycia daje efekt odbicia światła, ale to przede wszystkim korektor.
    \nNie lubię kosmetyków matujących lub stwarzających na twarzy płaski, jeden wymiar. Szukam takich dających glow zdrowej, nawilżonej cery. Ten produkt doskonale wpisuje się w moje potrzeby.
    \nKryje delikatnie, jest półtransparentny, odbija światło i przez to daje efekt ujednolicenia, ukrywa co trzeba ukryć i wydobywa co warto pokazać bez obciążania skóry Do mocnego krycia używam Magica HR a Lumi Magique to zupełnie inna bajka.
    \nDoskonale spisuje się stosowany na dolnych i górnych powiekach, niweluje cienie i rozjaśnia powieki.
    \nPoręczna forma pędzelka. Jest wydajny starcza na ok 2-3 mc codziennego stosowania.
    \nNie widzę potrzeby przepłacania, za dobrą cenę mamy świetny produkt. Mogę śmiało go do analogicznego produktu YSL, który bardzo lubię i też czasem kupuję tak dla szaleństwa

Chcesz pochwalić kasiaoli2001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny rozświetlacz
  • Kupiłam w mega promocji za 25zł w Rossmanie po zachwytach Piękności Dnia na blogu. Nie miałam korektora YFS, do którego jest porównywany. Nota bene do YSL jest porównywana także szminka/stain Rouge Caresse Shine.

Uwielbiam produkty rozświetlające pod oczy, gdyż od zawsze mam cienie pod oczami, ten korektor jest dla mnie troszkę za mało kryjący, choć ma kremową konsystencję, jednak pięknie rozświetla okolice pod oczami. Pędzelek jest nieco problematyczny, bo czasem po przekręceniu "wylatuje" za dużo. Produkt nie ma zapachu. Gama kolorystyczna nieco uboga, ja mam odcień 02, praktycznie nie różni się od 01. Najciemniejszy odcień 03 wpada w beż, 01 i 02 mają żółte odcienie.

Ładne opakowanie, nie różniące się wiele od wysokopółkowych. Korektor ma higieniczny pędzelek, dobrze się nakłada, ja do rozcieram pędzlem do korektora z Hakuro.

Wydajność standardowa, wystarczył mi na 2 miesiące.

Dla mnie numerem 1 jest korektor z Estee Ideal Light, ale spośród korektorów drogeryjnych to mój nr 1 (obok korektora Healthy Mix Bourjois). Polecam, zwłaszcza w promocji.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • To mój pierwszy korektor rozświetlający, dostałam go w prezencie. Gdy przeczytałam recenzje, byłam załamana. A wcale nie jest tak źle Korektor ładnie rozświetla, dobrze się go aplikuje i jest trwały. Używam pod oczy, czasem na kości policzkowe, brodę, nos. Zdarza mi się go użyć na niedoskonałości. Jedyne, co mi troszkę przeszkadza, to cena i aplikator, nie widać, ile kosmetyku zostało. Polecam do wypróbowania.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić solangeashtray za czytelną i pomocną recenzję?
  • szczerze? nie widzę różnicy pomiędzy tym, a analogicznym produktem Givenchy
  • Czaiłam się na niego dość długo i w końcu mam.

Tytułem wstępu - jestem naturalną, chłodną blondynką, więc sińce mam jakby w pakiecie

Zmarszczki też, w pakiecie z PESEL-em

Niezbyt dobre doświadzenia z korektorami także - jak dobrze kryje, to wysusza/włazi w zmarszczki/jest widoczny, czyli zamienił stryjek ...

Na szczęście niezbyt mi zależy na całkowitej korekcie (tym bardziej, że łatwo wtedy o mało naturalny efekt).

Miałam kiedyś fajny korektor rozświetlająy - Givenchy, Mister Light, Instant Light Correcting Pen i jak tylko zobaczyłam i pomacałam ten produkt miałam z nim silne skojarzenie (konsystencja, pędzelek, świetlistość)

Okazało się że efekt też podobny

Oceniam kolor Medium - wydaje mi się, że nawet na bladej buzi lepszy niż Light, który jest prawie biały i może wywołać efekt "negatywu pandy", kuriozalny i kojarzący się z klaunem - widuję takie i sama bym nie chciała.

W sumie - ma same plusy:

+ nie wałkuje się na bogatym/tłustawym kremie "podocznym" i nie zbiera w zmarszczkach pod oczami (a w tzw. 'pewnym wieku' to jest niestety bardzo prawdopodobne )

+ ładnie rozświetla skórę, nawet te najpaskudniejsze sińce w kąciku pomiędzy okiem a nasadą nosa, oko jest "radośniejsze", nie widać zmęczenia (no, prawie), spojrzenie jaśniejsze

+ średnie krycie jest dla mnie wystarczające, bo całkowita korekta, powoduje nienaturalny efekt, a nie o to mi chodzi

+ wygodny pędzelek, dobrze rozprowadza produkt, aczkolwiek wklepanie palcem jest nieuchronne, niemniej w tym wypadku szybkie i łatwe

+ nie wysusza skóry i nie podrażnia oczu

+ trzyma się calutki dzień

+ świetnie sprawdza się także np. na skrzydełkach nosa, u mnie notorycznie zaczerwienionych

+ cena - bajka, porównując do wspomnianego produktu Givenchy

Ogółem, kolejny produkt z serii Lumi Magique L'Oreal, który mnie zachwycił i jest lepszą, a tańszą kopią produktu wysokopółkowego (poprzedni to podkład Lumi Magique, który dystansuje podobny produkt YSL :p i serum rozświetlająe, czyli Idealist Illuminator EL w wersji dla mniej zamożnych).

Na koniec, chcę zwrócić, uwagę, że jeśli mamy do czynienia z produktem o nazwie "korektor rozświetlający" to nie spodziewajmy się całkowitego krycia - dla mnie to oczywiste, więc zarzucanie mu, że nie daje 100% korekty/krycia jest krzywdzące, bo producent też i tego nie obiecuje.

Polecam produkt zatem tym Paniom, które oczekują przed wszystkim korekty poprzez rozświetlenie, bo do całkowitego krycia "poważniejszych spraw" są inne produkty

Używam tego produktu od: około 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: testy, a od kilku dni pierwsze pełnowymiarowe

Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Okropieństwo. Kupiłam przy okazji promocji i bardzo żałuję. W ogóle nie kryje sińców, rozświetlenia brak, wchodzi w zmarszczki. Śmierdzi niemiłosiernie, a moje oczy zaczynają łzawić jak tylko najdzie się w ich pobliżu :/ nie wiem co oni tam w składzie umieścili, ale najwidoczniej nic co powinno trafić w okolicę oka

Używam tego produktu od: użyty kilka razy

Chcesz pochwalić Aarion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Korektor kupiłam z ciekawości, nigdy nie miałam podobnego produktu a lubię mieć rozświetloną okolicę oczu. Są trzy odcienie, ze względu na ich jasną kolorystykę wybrałam 3 DARK, który idealnie pasuje to mojej karnacji.
    Korektor trochę mnie zawiódł, właściwie nie widzę jakiegokolwiek efektu, zupełnie jakbym podkład nałożyła również pod oczy. Nie widzę rozświetlenia ani rozjaśnienia okolicy oka. Po kilku godzinach lekko rozdziela się w załamaniach powieki na dole = podkreśla drobne zmarszczki.
    Według mnie szkoda pieniędzy nawet w promocji. Cena regularna to 42,99 zł, ja kupiłam w promocji za ok. 29 zł. Cena nie adekwatna do jakości i efektu.
    Nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić powoli_znikajaca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest fajny jako rozswietlacz
  • Ten korektor moim zdaniem nie powinien byc sprzedawany w ogole jako korektor a nosic miano rozswietlacza w okolice oczu W tej kwestii spisuje sie swietnie.Na roznych blogach porownywany jest do ysl touche eclat ktory mialam okazje kiedys wyprobowac i powiem szczerze ze efekt jest rownie dobry wiec cos w tym jest.Jako korektor-nie ma wlasciwie zadnego pigmentu w sobie,nic moim zdaniem nie kryje pod oczkam Bardzo rzadka konsystencja;/ Lubilam go uzywac strikte jako delikatny rozswietlacz juz na inny korektor.Fajnie ozywial zmeczone spojrzenie i w tej roli byl super Nie wygladal wcale zbyt ciezko.Rozswietlalam nim rowniez okolice nosa i szczyty kosci policzkowych Rowniez efekt fajny i trzymajacy sie na swoim miejscu przez wiele godzin. Co do wydajnosci w porzadku,choc minusem tego typu opakowan jest to ze ktoregos poranka poprostu bedziemy mialy niespodzianke w postaci pustego opakowania.Ciezko stwierdzic kiedy sie skonczyl.Wiec dziewczyny jezeli szukacie ROZSWIETLACZA w plynie to ten produkt jest dla was W roli korektora lepiej wybrac jego brata touche magique

Używam tego produktu od: mialam go ok 2 mce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • )))))))))))))
  • Fajny! Ładnie kryje sińce pod oczami i niedoskonałości! Wraz z podkładem z tej serii tworzą spójną i doskonałą całość. Wygodny w użyciu pędzelek i estetyczne opakowanie dopełniają pozytywne wrażenia. Wart swojej ceny pod każdym względem.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić eluniaa1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest całkiem przyzwoity
  • Korektor jest w postaci płynnej, ale się nie wylewa 0 konsystencja w sam raz. Pędzelkiem łatwo się operuje. Całkiem dobrze ukrywa niedoskonałości i ciemne podkówki pod oczami. Najbardziej spodobał mi sie efekt rozjaśnienia spojrzenia
    Utrzymuje się dość długo, nie wałkuje się i nie waży.
    Szkoda tylko, że jest taki drogi. Nie pozostaje mi nic innego, jak szukać tańszego odpowiednika.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rokusan za czytelną i pomocną recenzję?