L’Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Powiększ L’Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Zgłoszony przez paradiso perduto

Najnowszy korektor natychmiastowo rozświetlający skórę pod oczami. Nadaje się także do rozświetlania twarzy. Jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło. Lumi Magique to także krycie, nawilżanie oraz trwałość

Cena: ok. 55zł / 2,5ml

• Użytkownik
    Chwalona: 57 raz(y)
  • rozświetlacz, nie korektor.
  • Za pierwszym razem mialan odcien ten wpadajacy w róż i oddalam siostrze bo okropnie podkreslal worki i cienie.

Teraz mam odcien ten zółto - bezowy i jest idealnie trafiony.

To nie jest korektor do zakrywania mocnych i srednio - mocnych cieni.

Nie uzywam go solo zawsze nakladam wlasciwy korektor a tym rozswietlam sam obszar przy kaciku.
    Raz uzylam solo i wygladalam jak zombie. W pracy prawie kazdy pytal sie mnie czy jestem chora! :-O

Zalety i wasy
    Poreczne opakowanie choc szybko sie brudzi
    Lekka konsystencja ale wyczuwam alkohol dosc silnie
    Rozswietla lekko kryje ladnie odbija swiatlo nadaje sie szczegolnie do rozswietlania twarzy i kacikow oczu, nie nadaje sie na duze since
    Latwo sie rozprowadza
    Wydajnosc srednia
    Kolor przyjemny

Jest to tanszy zamiennik touche eclat jednak ten drugi jeszcze lepiej rozswietla.

Ah i jeszcze jedno
    Nie zbiera sie w zalamaniach
    Nie wchodzi w zmarszczki
    Nie ciemnieje

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm.......
  • Ostatnio mam manię na korektory pod oczy, aktualnie mój ulubieniec to Giordani Gold z Oriflame, który jest nie tylko skuteczny ale też pielęgnuje skórę pod oczami (ma bardzo fajny skład ). Zachciało mi się nowości....z alkoholem w składzie na wysokim miejscu....i to ma być na tak delikatną skórę....Alkohol jest tak mocno wyczuwalny w produkcie, że aż mnie odpycha. Poza tym kolory nie jak w wyżej wymienionym - naturalne beże tylko : nr 1 - żółty, nr 2 - różowy, nr 3 - brązowy.... Ja mam 2 i gdyby nie ten alkohol można by go było używać bo taki zły nie jest i nawet zlewa się ze skórą, ale przez ten alkohol wysusza i to bardzo

Używam tego produktu od: od pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: zmordowałam w końcu pierwsze i raczej ostatnie opakowanie.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • +piękne rozświetlenie
    +nie wysusza i podrażnia
    +nie podkreśla zmarszek mimicznych
    +długo się utrzymuje nawet bez dodatkowego przypudrowania
    +eleganckie opakowanie (trochę się "palcuje", dobry pędzelek, cały mechanizm działa dobrze
    +dobrze współpracuje z palcami jak i gąbką i pędzlem

-mocnych cieni na pewno nie da rady nim zamaskować

Na razie mój ideał.

Używam tego produktu od: maja
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić dagmarra_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały.
  • Uwielbiam podkład Lumi Magique, a korektor ma raczej dobre opinie postanowiłam spróbować i z nim. Podczas promocji w jednej z drogerii wzięłam dwa odcienie – 2 Medium i 3 Dark. Kupiłam go głównie z myślą o rozświetleniu okolic oczu, nie mam cieni do zakrycia, więc nie zależało mi na mocnym działaniu w tej dziedzinie.
    Korektor ma kremową konsystencję, pięknie rozświetla, sprawia, że skóra pod oczami wygląda na wypoczętą, a samo spojrzenie nabiera blasku. Cudownie wtapia się w skórę ukrywając zmęczenie. Ma niewielkie, naprawdę mikroskopijne, drobinki, które odświeżają. Spokojnie można go stosować do rozświetlenia innych partii twarzy.

Lekko pielęgnuje skórę, po zmyciu korektora ta nie jest przesuszona (wręcz powiedziałabym, że delikatnie nawilża). Nie wchodzi w załamania ani sam ich nie powoduje, nie roluje się. Nie powoduje podrażnień. Jest trwały – wytrzymuje od nałożenia do demakijażu, wspaniale współgra z podkładem Lumi Magique. Nie posiada zapachu.

02 to dość jasny beż z odrobiną różu, jednak różowe tony w ogóle nie wybijają się na skórze, wygląda naturalnie, zdrowo.

03 jest dość ciemny, pasuje mi zwłaszcza latem, dobrze komponuje się z brązerami.

Opakowanie jest bardzo ładne, eleganckie, wygląda jak różdżka. Do tego jest lekkie. Maleńkim minusem jest, że widać na nim wszystkie odciski palców. Używanie korektora jest dziecinnie proste – przekręcamy dolną część korektora, a odpowiednia ilość kosmetyku wydobywa się na powierzchnię pędzelka (trzeba to robić dość delikatnie, bo przy mocniejszym przekręceniu czasem lubi wydostać się za dużo i nie ma co zrobić z nadmiarem, a szkoda marnować). Pędzelek jest miękki (idealny do cienkiej skóry pod oczami), dobry jedynie do nakładania produktu, potem dobrze jest wklepać korektor za pomocą palców. Pomimo to aplikacja jest szybka, a kosmetyk można dokładnie nałożyć.

Wydajność bardzo dobra.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 pierwszych

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Organzza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam produkt ze względu na cienie pod oczami.. Miałam nadzięję na ich zakrycie i rozświetlenie okolicy oczu i to uzykałam Produkt naprawdę dobry ładnie rozświetla, mój odcień to 1 light. Produkt jest bardzo dobry, lecz mógłby mieć trochę lepsze krycie, Ogólnie polecam

Chcesz pochwalić Marta_Kr za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Bardzo dobry produkt

+pięknie rozświetla
    +lekka kremowa konsystencja
    +nie wchodzi w załamania skóry
    +łatwo się rozprowadza
    +nie wysusza skóry
    +jest łatwo dostępny
    +bardzo ładne opakowanie

-mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić whitelayla za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry jak na drogerię
  • Do zakupu skusiła mnie promocja w Superpharmie -40%. Zamierzałam kupić Clinique, ale promocja mnie przekonała.
    Na wstępie chciałam zaznaczyć, ze nie oczekiwałam od tego produktu mocnego krycia a właśnie lekkie rozświetlenie.

Plusy:
    -bardzo dobrze i łatwo się rozprowadza
    -nie jest mocno kryjący a lekko rozświetla
    -ma lekką formułę przez co nie 'podkreśla' drobnych zmarszczek mimicznych

Na chwilę obecną minusów brak.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić Angelika_koperr za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry drogeryjny produkt!
  • Jestem z niego zadowolona. Korektor dobrze kryje cienie pod oczami (a naprawdę mam z nimi problem). Poziom krycia zależy od warst, które się położy. Jednak już po 1 aplikacji, napradę widać różnicę Uważam, że poziom krycia jaki zapewnia jest naprawdę porównywalny z korektorami z tzw."wyższej półki".

Produkt łatwo się rozprowadza. Kokektor ma wbudawany pędzelek, dzięki któremu można dobrze dozować sobie wystarczająco ilośc produktu.

Korektor długo się trzymuje (jednak dodam, ze dodatkowo przypudrowywałam go pudrem transparentnym). Można bez obaw mieć go na twarzy przez cały dzień

Jeśli chodzi o efekt rozświetlenia to nie jest ono spektakularne. Jednak ciężko mi to określic, gdyż mam odcień najjaśniejszy, więc ciężko przy nim osiągnąć taki efekt.

Produkt nie uczulił mnie, ani nie podrażniał oklolic oczu (nakładam go pod oczy i na powieki).

Chcesz pochwalić lady_minnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Bardzo dobrze się rozprowadza.
    Nie zbiera się w załamaniach.
    Krycie średnie - dla typowych potrzeb wystarczające.
    Rozświetlenie? Jakieś tam jest. Choć jak na serię o tej nazwie zdecydowanie zbyt małe. Nie jest to jednak typowy tępy mat - bez obaw
    Kolory nieco zbyt różowawe, ale obiektywnie ładne.
    Opakowanie zgrabne, wygodne. Pędzelek mógłby być odrobinę bardziej miękki.

Produkt jest dobry. Myślę, że na drodze poszukiwań najlepszego korektora jeszcze wrócę do Lumi Magique.

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić Moll87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ot, takie cuś
  • Korektor... no cóż średni. Ciekawe opakowanie i sposób użycia, to in plus. Samo działanie najzwyklejsze, przy czym korektor nadaje się pod oczy a nie jako produkt maskujący niedoskonałości. Pod oczy idealny, lekki, ładnie się rozprowadza. Z tym rozświetleniem to jest ono raczej w nazwie
    Cena L'orealowa a szało nie ma. Ot taki gadżet.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij