L'Oreal Paris, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

L'Oreal Paris, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Pojemność 2,5 ml

Najnowszy korektor natychmiastowo rozświetlający skórę pod oczami. Nadaje się także do rozświetlania twarzy. Jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło. Lumi Magique to także krycie, nawilżanie oraz trwałość

rozświetlające
do twarzy

świetny, odmładza! wygląda ślicznie. naprawdę bardzo lubię!

dla mnie cudowny korektor, a w zasadzie rozświetlacz pod oczy. nie mam zasinień, bardziej "worki" niekiedy, nie zależy mi więc na kryciu, ale odmłodzeniu skóry pod oczami. spełnia swoje zadanie fantastycznie, bo rozjaśnia, rozświetla, dodaje skórze świeżości i życia, prawdziwego i baaardzo naturalnego, subtelnego blasku. to mój ukochany efekt. kładę ten kosmetyk często już na podkład i czasem puder transparentny (już po południu, w ciągu dnia pracy, by odświeżyć efekt), a i tak wygląda cudownie, bardzo lekko, wręcz wygładza skórę, trwa sobie grzecznie na niej, a nie pudruję go nawet już potem. gdy go używam razem z kochanym double wear (wtedy zupełnie bez pudru, bo nie potrzebuję przy tym podkładzie na żadnym etapie) ciągle słyszę, że kwitnę ;) polecam! :D

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Przyjemny

Korektor wykręcany w pędzelku o przyjemnej kremowej formule łatwo się nakłada i blenduje. Nie wchodzi w zmarszczki, nie wysusza, ale za to pięknie rozświetla. Nie jest kryjący, ale jeśli się nie ma cieni pod oczami to myślę, że krycie będzie wystarczające. Jest delikatny i dość długotrwały. Największa wadą jest to, że bardzo szybko mi się zużył

podobny do Max factora

bardzo podobny do korektora wykręcanego Max factora :)

kolor był odpowiedni, krycie niestety znikome
bardzo mała pojemność, za taką cenę nie warto
raczej do użycia przez osoby z małymi/bez zasinień pod oczami
nie ma kontroli nad tym ile produktu zostało ale wykorzystujesz go do końca

Ogromne tak!

Jeden z najlepszych korektorów, używam go na cienie pod oczami, doskonale je rozjaśnia, nadaje oczom blasku, promienności, ma kremową, delikatną konsystencję, nie obciąża skóry pod oczami, nie podkreśla zmarszczek, ładnie się rozprowadza, jednak ma dla mnie dwie wady, odnoszę wrażenie, że jest mało wydajny, owszem co do trwałości nie można mu nic zarzucić, utrzymuje się cały dzień, natomiast szybko się kończy, dlatego cena mogłaby być zdecydowanie niższa.

Dla mnie super!

Właśnie skończyłam opakowanie w kolorze 01 light. Odcień świetnie wyglądał u mnie zarówno zimą przy bledszej jak i latem przy bardzie opalonej skórze. Bardzo ładnie rozświetlał skórę po oczami, nie do końca pokrywał, ale też nie podkreślał moich delikatnych zmarszczek. Wygodna aplikacja pędzelkiem, ale do rozcierania u mnie sprawdził się bardziej Beauty Blender. Ogólnie byłam bardzo zadowolona z produktu :)

Lekki korektor

Korektor nie przykryje nam większych przebarwień i wyprysków. Nada się jednak pod oczy, gdyż idealnie rozświetli te okolice. Efekt jest naturalny. Minusem jest to, że nie widać ile się zużyło. Poza tym korektor jest mało wydajny i drogi, ale mimo tego kupię go ponownie.

Sprawdza sie

Używam najjaśniejszego odcienia ponieważ mam jasną karnację. Idealnie kryje cienie pod oczami, jednocześnie zachowując naturalny wygląd. Pędzelek jest w opakowaniu jednak ja zawsze rozcieram produkt palcem lub gąbeczką. Minusem jest to, że nie widać ile produktu zostało w opakowaniu. Zużyłam już dwa opakowania i na pewno zużyję kilka kolejnych.

Kryje, mało wydajny i drogi

Korektor rozświetlający, z którym ostatnio się mocniej polubiłam. Ma on za zadanie rozświetlać skórę pod oczami, co świetnie robi. Nie wysusza jej też i powiedziałabym, że nawet delikatnie nawilża. Nie marszczy się i nie zwija, jest delikatnie błyszczący. Ma dobre krycie, bo przy moich ogromnych worach pod oczami znacznie je redukuje. Jest w pędzelku, wyciskany, co uwielbiam, bo zawsze mogę wyjąć z niego tyle ile mi potrzeba, a w dodatku nic na około nie ubrudzę nim. Ma jasny kolor, idealnie taki jak mój podkład.
Ma piękne, złote opakowanie, które jest wprost idealne do wrzucenia go w torebkę i korzystania przy "makijażu na szybko". Ostatnio użyłam go akurat do makijażu po bardziej wyczerpującym dniu, wydaje mi się, że fajnie sobie poradził.Świetnie się u mnie sprawdza, jednak jest go bardzo mało i szybko się kończy, a jego regularna cena (około 50 zł) sprawia, że nie mogę sobie na niego pozwolić na stałe.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

L'oreal Lumi Magique Korektor rozświetlający

Korzystam z odcienia nr.1 Light
Na wstępie plus za pędzelek...dosyć dobrej jakości i wbudowany więc tylko do tego kosmetyku. Ja jeszcze dodatkowo wklepuję go palcem
Krycie jest co prawda średnia ale rozświetlenie bardzo przyzwoite
Osobiście czasami używam go jako rozświetlacza a nie tylko jako korektora pod oczy.
Plusy za warunki techniczne...nie roluje się, nie zbiera się w zmarszczkach.
Leciutka nie wysuszająca formuła jest kolejnym plusem, zwłaszcza przy tak delikatnej skórze jaką mamy pod oczyma.
Zdecydowanie rozjaśnia i rozświetla spojrzenie.
Opakowanie bardzo efektowne i eleganckie, jednak nie zobaczymy w żaden sposób ile kosmetyku zostało.
Jeśli chodzi o trwałość to również nie mam żadnych zastrzeżeń.
Reasumując całkiem przyzwoity korektor rozświetlający i pamiętajmy o tym właśnie to jest kosmetyk rozświetlający a nie kryjący

3 lata stosowania niestety kiepskiego produktu

Używałam go bardzo długo, zmieniając odcienie raz 1, a raz 3 - W zależności od pory roku. W porównaniu do tańszych marek jest Super, ale wystarczy raz spróbować innego z deczko wyższej półki i nie ma szans na powrót.

jestem zadowolona

Jestem bardzo zadowolona, korektor ma bardzo lekką konsystencje, dobrze sie rozprowadza, ladnie rozswietla. W miare zakrywa cienie pod oczami, nie roluje sie. Numer 1 Light swietnie pasuje do mojej cery, a sposób nakladania bardzo mi odpowiada!

Rozświetla - nie kryje

Korektor to najbardziej obca mi rzecz w makeup. Nie mam szczęścia do tych produktów i zawsze walilam podkładu kg. Z wiekiem człowiek zaczyna myśleć o pielegnacji (Podkład jest ciężki ). Zaczynam przygodę z korektorami pod oczy. Nie oczekuje dużo : zasłonić since, nie rolowac się i podkreślać złego stanu. L'Oréal kupiłam po przeczytaniu opinii. Dużo osób zachwala jego delikatność i działanie.
Wygląda kozaki. L'Oréal zazwyczaj dopieszcza szatę graficzną i wielkie brawo za to. Korektor jest śliczny, wszystko działa bez zarzutu. .. pędzelek do nakładania nie sprawia problemu. Mój kolor to dark- tez miałam problem z doborem koloru. Juz teraz wiem, że koniecznie musi być jaśniejszy. Mimo tego, kolor się dopasowuje i nie odcina.
Rozświetla, ale nie zakrywa gorszych nocy. Miły i lekki. Nie roluje się i nie podkreśla zmarszczek. Trwały i wydajny. Ogólnie rzecz ujmując : rozumiem popularność tego kosmetyku. Z kilku produktów, które używam - ten jest zdecydowanie najciekawszym produktem

Świetny ;)

Korektor bardzo dobrze rozświetla, jest lekki oraz utrzymuje się długo. Jak dla mnie krycie jest wystarczające, takie lekkie. Nie wysusza skóry pod oczami. Jedyną jego wadą jest wydajność, starcza na 1,5 miesiąca codziennego stosowania.