W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Herbatint, Permanent Herbal Hair Color Gel (Zio這wa farba do w這s闚)

Powi瘯sz Herbatint, Permanent Herbal Hair Color Gel (Zio這wa farba do w這s闚)

Zg這szony przez Polski Bursztyn

Zio這wa trwa豉 farba Herabtint daje bardzo naturalny efekt ich barwienia, w這sy wygl康aj zdrowo, naturalnie i s pe軟e blasku - przy czym jest bardzo trwa豉.
100 pokrycia siwych w這s闚 przy pierwszym zastosowaniu (odcienie z literka N).
Bez amoniaku, zapachu, rezorcyny, parabankowy, alkoholu, perfum.

Sk豉d: /Farba/ Laureth-5, Propylene Glyco,l Aqu,a PEG-2 Oleamine, Ethanolamine, P-Phenylenediamine, Aloe Barbadensis Extract, PEG-75 Meadowfoam Oil, Echinacea Angustifolia Extract, 2-Amino3 Hydroxypiridine, Betula Alba Leaf Extract, P-Aminophenol, Hamamelis Virginiana Extract, 4-Chlororesorcinol, 2-Methylresorcinol, Sodium Metabisulfite, Tetrasodium EDTA, Cetrimonium Chloride, /Glycol Developer/ Aqua, Hydrogen Peroxide, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride.

Cena: ok. 55z / 150ml

• Nie dla wszystkich.
  • D逝go u篡wa豉m tej farby wi璚 samo to m闚i, 瞠 farba jest dobra i sprawdzona. Dobrze kryje (r闚nie siwki), nie wyp逝kuje si albo ja tego nie widz, nie barwi sk鏎y, odcie 5N kt鏎ego u篡wa豉m (tak samo jak 4N od kt鏎ego zaczyna豉m) jest 豉dny, naturalny, nie ma czerwonego barwnika. Zmieniam bo moje w這sy s kr璚one i do嗆 suche a ta farba chyba dodatkowo je przesusza豉. Bezpo鈔ednio po farbowaniu by造 suche jak siano i mia豉m problem ze zmyciem farby.

Podsumowuj帷:

+豉dny, trwa造 kolor
    +pokrycie siwych w這s闚
    +w miar naturalny sk豉d (w por闚naniu do innych farb)
    +nie brudzi

-wysusza (szczeg鏊nie tu po farbowaniu w這sy s mocno przesuszone)

U篡wam tego produktu od: 1-2 lata
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 14

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali kucyk87 za czyteln i pomocn recenzj?
  • s豉ba
  • G這wnie u篡wa豉m mieszanki 5N+4C.

Zalety:
    - dobrze si nak豉da
    - praktycznie bezwonna
    - nie farbuje sk鏎y
    - wydajna, opakowanie wystarcza這 mi na 2 razy
    - nie niszczy w這s闚

WADY:
    w zasadzie to jedna i nie do zaakceptowania - farba bardzo si szybko sp逝kuje i niestety g這wnie z odrost闚. Po dw鏂h tygodniach odrosty stawa造 si bardzo widoczne i nabiera造 rudawego odcieniu.

U篡wam tego produktu od: 6 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 4 pe軟e opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali monika838 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Papa, 瞠gnam.
  • Testowa豉m ciemniejsze odcienie Herbatintu przez ponad rok. Mam w豉sny kolor buromysi z siwym tu i tam. U篡wa豉m r騜nych kombinacji 5N, 6N, 4C i 7C, ostatnio zmieszane oba C. Bez wzgl璠u na proporcje ZAWSZE wychodzi mi rudy odcie. Zale篡 mi na zimnym odcieniu br您u a tu nie da rady go osi庵n望. Ja郾iejsze odcienie nie chwytaj siwych. Ciemniejsze 豉pi ale po podgrzaniu suszark i szybko si z tych siwych ulatniaj po kilku myciach. Na plus musz przyzna 瞠 farba jest bardzo wydajna i banalna w aplikacji. Zestaw do farbowania rewelacyjny, mo積a sobie miesza proporcje wedle widzimisia. Tylko p璠zelek co ma這 udany, nie odpowiada mi ta kr鏒ka r帷zka. Jak kto lubi ciep貫 odcienie to polecam, zimnolubnym zdecydowanie odradzam.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Kaszka za czyteln i pomocn recenzj?
  • KWC
  • Z szerokiej palety kolor闚 wypr鏏owa豉m dwa. Mahoniowy i naturalny kasztan. Mahoniowy oczywi軼ie odblaskuje si na czerwono w s這鎍u, za to naturalny jest jak najbardziej naturalny Nie mo積a by這 powiedzie 瞠 mia豉m farbowane w這sy.

Plusy:
    + du瘸 paleta kolor闚,
    + w這sy nie s po niej tak zniszczone jak np. po farbach Garniera (mimo 瞠 ka盥a farba w jakim stopniu niszczy w這sy, mog szczerze powiedzie, 瞠 ta jest jedn z tych, kt鏎e pozostawiaj w這sy w najlepszej mo磧iwej kondycji. BA! Po farbowaniu pierwszy raz mia豉m wra瞠nie, 瞠 jest lepiej ni by這 przed farbowaniem!!!),
    + kolor trzyma si do嗆 d逝go,
    + kolor zmywa sie r闚nomiernie i niezale積ie od stopnia w jakim sie zmy, wci捫 jest 豉dny ,
    + brak amoniaku w sk豉dzie.

+/- cena (40 z to wi璚ej ni przeci皻na farba z drogerii ale z drugiej strony te nie a tak du穎)

U篡wam tego produktu od: roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 4 .

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali ksandrale za czyteln i pomocn recenzj?
  • Lepszej nie znajdziecie
  • Najfajniejszy w tej farbie jest jej naturalny efekt. Je郵i wybierze si odcie zbli穎ny do naturalnego ma這 kto zauwa篡, 瞠 w這sy s farbowane. Do tego brak chemikali闚 niszcz帷ych w這sy, od篡wka (kt鏎a niestety ma zapach kremu do golenia brutal), 瞠lowa konsystencja, dzi瘯i kt鏎ej nie trzeba robi gruntownego sprzatania i prania po aplikacji, brak zapachu, brak pieczenia, uczulenia, wypadania w這s闚. W zasadzie to ta farba nie ma jakis wad, z kt鏎ymi nie mo積a sobie poradzi stosuj帷 proste triki.

*Szorstko嗆 w這s闚 po aplikacji - radz porz康nie od篡wi w這sy na dzie lub dwa przed farbowaniem, na這篡 mask g喚boko nawil瘸j帷, olej itp. Absolutnie nie farbowa na 鈍ie穎 umyte w這sy, farba chwyci nawet w這sy 2-3 dniowe, bez obawy.

* Kolor - radz wybier odcie 2-3 tony ja郾iejszy ni kolor wyj軼iowy. Ja mieszam 4N (kasztan) z 5N (jasny kasztan) p馧 na p馧 i wychodzi mi bardzo ciemny kasztanowy br您, kt鏎y kolorystycznie odpowiada raczej 3N(ciemny kasztan)/2N(br您).Na moje bardzo ciemne w這sy nak豉da豉m lorealowskie czy garnierowskie ciemne/b.ciemne br您y w przesz這軼i. A propo koloru warto te poczyta informacje na stronie herbatint
    http://www.herbatint.pl/jak-dobierac-kolor/lub porozmawia z doradczynia, kt鏎a i tak zadzwoni.

Je瞠li nie chcemy jaki szale雟tw na g這wie typu mahoniowy blond itp. i mamy zamiar jedynie farbowa odrosty, naprawd polecam t farb. Dzi瘯i temu zawarto軼i jednego opakowania z powodzeniem mo積a zafarbowa w這sy 2 razy. Ja k豉d t farb na ca陰 d逝go嗆 w這s闚 mo瞠 dwa razy w roku i to tylko na 15-20 min po zafarbowaniu odrost闚. Farba wyp逝kuje si nieznacznie je郵i stosuje si delikatne szampony bez sls, sles, silikow闚, paraben闚; d篡wki bez silikon闚 i innych sk豉dnik闚, kt鏎e obci捫aj w這sy i powoduj ich cz瘰tsze mycie. To samo tyczy si wszelkich pianek, spray闚, 瞠li, wosk闚 itp. Warto ograniczy je do niezb璠nego minimum, dobrze zadbane i 軼i皻e w這sy naprawde nie wymagaj wielu specyfik闚. Zamiast szamponu g喚boko oczyszczaj帷ego proponuj domowy peeling w這s闚 1 w tygodniu, kt鏎y mo積a zrobi mieszaj帷 造磬 br您owego cukru z od篡wk, zmieni spos鏏 mycia w這s闚 na OMO i przede wszystkich pozwoli im 篡 w豉snym 篡ciem - nie wi您a, nie szarpa, nie rozja郾ia, nie u篡wa prostownicy/lok闚ki zbyt cz瘰to, nie suszy gor帷ym powietrzem,nak豉da mask raz w tygodniu itd.

Tak瞠 jak wida wystarczy w zasadzie tylko zmieni piel璕nacj na bardziej naturaln 瞠by uzyska po膨dany efekt.

Ach, farba mo瞠 ca趾owicie nie chwyci przy pierwszym farbowaniu po hennie. Cierpliwo軼i. Naprawd warto.

U篡wam tego produktu od: 2 lata
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: kilka

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali mintrazer za czyteln i pomocn recenzj?
  • OK
  • Wybra豉m kolor 6N - dark blond, tak jak innym recenzentkom kolor na pocz徠ku wyszed ciemniejszy ni sugerowany. Odcie jest do嗆 naturalny, ale jednak cieplejszy ni m鎩 w豉sny kolor.
    Farb po這篡豉m na naolejowane olejkiem arganowym w這sy. Przygotowanie farby jest bardzo proste, wystarczy wymiesza zawarto嗆 dw鏂h butelek. Po rozrobieniu konsystencja jest 瞠lowa i 豉two na這篡 j na w這sy.
    Kolor na w這sach wyszed bardzo r闚nomierny, wszystkie siwe w這sy zosta造 pokryte farb. Farba niesamowicie nab造szczy豉 moje w這sy, wygl康aj lepiej ni przed farbowaniem. Sk鏎a nie by豉 zafarbowana, ani podra積iona. Po zmyciu farby w這sy s przez kilka my szorstkie i zmatowione, wi璚 trzeba u篡wa maski/od篡wki. Nie zauwa篡豉m wzmo穎nego wypadania w這s闚 po farbowaniu.
    Farba wyp逝kuje si powoli. Og鏊nie jestem z niej zadowolona, wypr鏏uj na pewno jeszcze inny kolor.

U篡wam tego produktu od: 1 raz
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 sztuka

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali syshda za czyteln i pomocn recenzj?
  • szkoda pieni璠zy
  • Zaczn od tego 瞠 farbowa豉m kolorem 5N, kt鏎y jest zachwalany 瞠 ma ch這dny odcie. Na moich w這sach ma rudo-czerwona po鈍iat. U篡wa豉m farby zgodnie z instrukcj, a mimo to odrosty mia造 rudy ja郾iejszy, odcie a reszta w這s闚 troche si przyciemni豉. Ledwo wystarczy豉 na moje d逝gie, za 這patki w這sy, kt鏎e s bardzo mocno wycieniowane.
    Ca貫 w這sy nie maj jednolitego koloru. Dla mnie to totalna pora磬a za 39.90 pln :-/.
    Podczas farbowania wypad這 mi sporo w這s闚 co na przyk豉d nie zdarza mi si przy Loreal Preference.
    Nie rozumiem zachwytu t farb.

Minusy:
    - odrost w innym kolorze
    - kolor niejednolity
    - cena
    - wypadaj帷e w這sy
    - jedno opakownie to za ma這 na d逝gie w這sy

Plusy:
    brakU篡wam tego produktu od: miesi帷aIlo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali _Nelly_ za czyteln i pomocn recenzj?
  • rewelacyjna farba
  • Moj kolor wyjsciowy-ciemny braz
    cel-uzyskac cieply odcien ciemnego brazu (byle nie za ciemnego)
    czestotliwosc farbowania-1x miesiac

wybrany kolor - 6N ciemny blond
    Recenzja:
    Wspaniala farba, serio
    uratowala mi wlosy, ktore wypadaly po tych drogeryjnych badziewiach typu loreal i inne garniery, 瞠 a s堯w brak
    Poszukalam wiec czegos innego, nowego na kwc i znalazlam-Herbatint
    Po lekturze wizazowych recenzji postanowilam dac szanse temu produktowi
    Farba jest swietna, wlosy wygladaja zdrowo, odzyly, a co najwazniejsze-przestaly wypadac, farba lapie rownomiernie, w ogole nie widac przy kazdym kolejnym myciu zeby sie wyplukiwala-woda jest czysta
    Mam sporo siwuch闚-herbatint lapie je idealnie

Minusow, no moze oprocz ceny, nie widze
    Rada-wybierac kolor 3krotnie jasniejszy od tego koloru, ktory sie chce uzyskac (no, a przynajmniej 2krotnie)

U篡wam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 duze (cale) opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali wandaweranda za czyteln i pomocn recenzj?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Wracam z podkulonym ogonem
  • Pierwszy raz farbowa豉m ni w這sy kilka miesi璚y temu. Kolorem 5N. Wysz這 bardzo ciemno, ale genialnie przygasi豉 moje 鄴速ka i rudo軼i na g這wie. Wyp逝kiwa豉 si r闚nomiernie. Po 2 miesi帷ach od na這瞠nia nadal nie by這 wida odrost闚.
    Niestety cena jest dosy wysoka i z tego wzgl璠u p騧niej farbowa豉m w這sy r騜nymi drogeryjnymi "cudami" m.in Revi, kt鏎a przyprawi豉 mnie prawie o zawa serca.
    Od瘸這wa豉m 38z (sklep zielarski w Krk) i odetchn窸am z ulg. Wyr闚na豉 moje krowie 豉ty i zgasi豉 pomara鎍z.

U篡wam tego produktu od: Kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: Dwa

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali _nowa za czyteln i pomocn recenzj?
  • nie chwyta!
  • Oj z b鏊em serca pisz t recenzj. Mia豉m wielkie oczekiwania odno郾ie tej farby i niemal pewno嗆, 瞠 przy niej zostan bo jest w MIAR naturalna i posiada ch這dne odcienie jakich nie maj inne farby apteczne. Teraz do rzeczy...pofarbowa豉m ni w這sy zamawiaj帷 w sklepie Herbatint odcie 4c ... Mia豉m wra瞠nie, 瞠 nie chwyci i odrosty pozosta造 niepokryte i my郵 sobie-mo瞠 osza豉豉m i po wysuszeniu b璠zie inaczej?Wysuszy豉m i odrosty dalej by造..niestety...

Stwierdzi豉m, 瞠 4c jest jak toner i nie nadaje si na siwe w這sy i nie kryje tak mocno- my郵 sobie, 瞠 mo瞠 trzeba go jednak zmiesza z natur? Mimo to dosz豉m do wniosku, 瞠 4c powinien farbowa moje w這sy bo s w ciemnym kolorze na poziomie 5 ,a odrosty maj kolor naturalnego, ciemnego br您u,siwych w這s闚 mam mo瞠 z 10 wi璚 o co tu chodzi?

No nic, mimo to za miesi帷 zam闚i豉m 5n i zmiesza豉m z 4c b璠帷 pewna, 瞠 teraz moje w這sy si pofarbuj...Nic bardziej mylnego... Odrosty pozosta造 nietkni皻e(tylko lekko zrudzia造), a ca豉 reszta taka jak by豉... Dodam, 瞠 przy sp逝kiwaniu w這s闚 wypad陰 mi kosmiczna ilo嗆 w這s闚- my郵a豉m, 瞠 wy造siej! W這sy by造 bardzo suche i nie pomog豉 od篡wka. Nie wiem czemu, ale mam wra瞠nie, 瞠 bardziej niszczy w這sy ni profesjonalne farby fryzjerskie. Moje s po niej kruche i 豉mliwe.

疾by nie by這 w徠pliwo軼i farbuj w這sy od lat i po raz pierwszy zdarzy這 si co takiego.... Zawsze farby chwyta造-ta jest wyj徠kiem.

U篡wam tego produktu od: dwa u篡cia
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa pude趾a

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali leci_ptaszek za czyteln i pomocn recenzj?
  • Mia豉m nadziej, nadzieja zgas豉
  • Zawiod豉m si, a tak liczy豉m na "naturalna farb". Niestety mam wra瞠nie, 瞠 farba wysuszy豉 mi wlosy, w dodatku gdy ju ca趾owicie wyp逝ka豉 si to moje w這sy byly ja郾iejsze ni przed farbowaniem. Nie wiem jak to mo磧iwe bo po farbowaniu mia豉m w這sy ciemny br您 (ch這dny odcie, mimo 瞠 u篡豉m z這tego blondu). Niestety farba po miesi帷u calkowicie zesz豉 z moich wlos闚 zostawiaj帷 rude refleksy.

Minusy:
    - nie od篡wi豉 w這s闚
    - wysuszy豉 wlosy
    - szybko schodzi
    - w這sy nie byly mi貫 w dotyku

Plus:
    - do陰czona od篡wka do farby!

napewno nie wr鏂 ju do niej

U篡wam tego produktu od: raz
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali moniowka za czyteln i pomocn recenzj?
  • 鈔edniak
  • Teraz 豉twiej mi oceni jak min掖 ju jaki czas od jej u篡cia i widz te jej trwa這嗆

Chcia豉m co co w u篡ciu b璠zie delikatne, ale w efekcie trwa貫. Uczucia mam do嗆 mieszane. Faktycznie, farba nic nie 鄉ierdzi, nie piecze i to jest du篡 plus. Za to po farbowaniu w這sy s bardzo przesuszone, takie wr璚z watowate.
    Ja sobie z tym poradzi豉m u篡waj帷 od篡wek, kt鏎e trzyma豉m po ka盥ym myciu przez conajmniej 10min (inaczej mia豉bym na g這wie siano). Jest to dla mnie o tyle niespotykane, 瞠 do tej pory od razu po u篡ciu farby moje w這sy by造 bardzo delikatne i mi瘯kie, ta farba zrobi豉 z nich masakr. Gdyby nie sprawdzony spos鏏 z od篡wkami, a potem suszenie g這wy pod r璚znikiem, co nawil篡這 je by這by ci篹ko.

Ogromnym minusem jest niestety cena i dost瘼no嗆 farby.

Co do koloru, wychodzi du穎 ciemniejszy, ale nie mog powiedzie, 瞠 si zawiod豉m, bo spodziewa豉m si takiego efektu. Sam odcie jest bardzo pi瘯ny, mia豉m jasny kasztan z serii naturalnej (5N). Taki typowy br您, bez cienia rudo軼i.
    Farba wyp逝kuje si do koloru w豉軼iwego i wyp逝kuje si poni瞠j jego. Dzi jestem 2msc po farbowaniu, mam ju odrosty, ale mam te prze鈍ity i po造sk poprzedniej farby (kt鏎 nak豉da豉m p馧 roku przed Herbatintem!), co nie wygl康a za dobrze. Dodam jeszcze, 瞠 zwyk貫 farby wyp逝kuj mi si tak w ci庵u miesi帷a, p馧tora. Ten troch d逝瞠j, ale tutaj warto pami皻a, 瞠 kolor od razu wyszed stanowczo za ciemny, wi璚 najpierw trwa這 zanim wyp逝ka si do tego w豉軼iwego. Pami皻am, 瞠 podobny efekt osi庵a豉m po szamponie koloryzuj帷ym ze Schwarzkopf. Najpierw br您, kt鏎a by豉 czarna, a mniej wi璚ej po 2 miesi帷ach ju zupe軟ie po kolorze.

Nie wiem czy kiedy jeszcze si skusz. B璠 na pewno pr鏏owa innych farb bez amoniaku, bo spodziewa豉m si lepszych efekt闚 za t cen.

U篡wam tego produktu od: 2msc temu
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali inwersja za czyteln i pomocn recenzj?
  • Najgorsza jak mia豉m
  • Si璕ne豉m po t farb, gdy henna bardzo szybko zmywa豉 si z moich w這s闚. Nie chcia豉m wracac do chemicznych drogeryjnych farb, wi璚 uzna豉m 瞠 Herbatint b璠zie dobrym rozwi您aniem.Wybra豉m kolor 5N jasny kasztan. Je瞠li chodzi o aplikacje farby, nie mia豉m wi瘯szych problem闚. Jest bardzo wydajna, jedno opakowanie wystarczy這 na pokrycie d逝gich za 這patki w這s闚.Na tym ko鎍z si zalety tej farby. Przy zmywaniu wypadlo mi strasznie du穎 w這s闚. Kolor wyszed bardzo ciemny. W這sy s matowe, suche i bardzo trudno je rozczesac, na dodatek wypadaj gar軼iami. Do tej pory mia軛 zdrowe, zadbane w這sy, po u篡ciu tej farby wygl康aj strasznie.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali lucy111 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Pozytywne zaskoczenie
  • Mia豉m spore opory przed zakupem farby za 55 z, jednak patrz帷 na moje zniszczone w這sy z odrostami na p馧 g這wy (efekt wielomiesi璚znego odwyku od farbowania w這s闚) powiedzia豉m sobie - a mo瞠 warto?

Mia豉m kolor 6N, czyli ciemny blond (musz tu zaznaczy, 瞠 jest to kolor bardzo ciemny, wpadaj帷y w br您). 6N to raczej ch這dny odcie, jak chyba wszystkie z serii N.

Mia豉m r闚nie kolor 6D, czyli ciemny z這ty blond, kt鏎y jednak te wyszed nieco zbyt ciemno. Musz jednak przyzna, 瞠 Pani, kt鏎a sprzedaje te farby na Allegro i reprezentuje t firm dzwoni豉 do mnie w sprawie koloru i ostrzega豉, 瞠 6D wychodzi raczej jak orzech laskowy. Mora z tego taki, 瞠 lepiej wybiera odcie o ton ja郾iejszy ni nam si podoba.

Farba nie powoduje wypadania w這s闚 (po drogeryjnych lecia造). Aplikacja jest bardzo prosta, gdy tworzy si, po po陰czeniu dw鏂h tubek rzadka 瞠lowa papka, kt鏎 豉two i szybko wciera si we w這sy.
    Na plus brak zapachu.

Do pakowania do陰czona jest obszerna ulotka oraz bardzo dobra od篡wka.

Minusy:
    -kolor ciemniejszy ni na opakowaniu
    -wodnista konsystencja, kt鏎a wr璚z sp造wa z w這s闚
    -w這sy nieco przesuszone

U篡wam tego produktu od: 4 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa, nr 6D i 6N

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Mrs_Merve za czyteln i pomocn recenzj?
  • mieszane uczucia.
  • zaczn od tego, 瞠 farby u篡wa豉 moja mama, ale ja jej j nak豉da豉m. Rzeczywi軼ie nie 鄉ierdzi, mama m闚i豉, 瞠 nic j nie sw璠zi, nie piecze, ale sk鏎 mia豉 r騜ow, wi璚 dziwne. kolor miodowy blond hmmmmm ,dop鏦i mieszanka by豉 na g這wie by odcie cynamonu, ale po sp逝kaniu i wysuszeniu w這s闚 ko這 miodu to nie sta這 zwyk造 blond. co do konsystencji to masakra rozlaz造 kisiel 軼iekaj帷y(musia豉m mamie na這篡 foli spo篡wcz bo by wszystko 軼iek這). Mama 鈔ednio zadowolona. co do mnie to farby na pewno nie kupi dla siebie.

U篡wam tego produktu od: dopiero pierwszy raz u篡豉m
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali Gunesh za czyteln i pomocn recenzj?
  • i 郵ubuj Ci wierno嗆...
  • Herbatint to najlepsza farba do w這s闚, jak kiedykolwiek mia豉m.

U篡豉m najpierw odcienia 05N jasny kasztan - wyszed ciemny br您, ale pokry wszelkie rude paskudztwa. Obecnie mam 06N-ciemny blond, kt鏎y jest 郵icznym naturalnym jasnym zimnym br您em.
    1 opakowanie starcza na w這sy tuz za ramiona. Przy d逝窺zych b康 bardoz grubych proponuje 1,5 lub 2.

Farba sk豉da si z samych zalet, a mianowicie:

+ szeroka gama kolor闚, w tym pi瘯ne ch這dne br您y - a takiego poszukiwa豉m aby pokryc z鏊to-rude tony wy豉膨ce po farbowaniu wstretnym profesjonalnym Lorealem u fryzjera...
    + kompletny brak zapachu -mo積a wsadzi nos do miski z farb i nic!koniec smrodu podczas farbowania
    + niesamowita trwa這嗆 - ju za pierwszym razem wytrzyma 7 tygodni bez straszenia wyblakni璚iem/odrostami (z czego tydzie nr 7 to wakacje nad morzem)
    +dobre krycie - r闚ny kolor, rownomiernie si sp逝kuje (ale bardzo, bardzo powoli) . Dodam 瞠 ja nie mam siwych w這sow, ale nied逝go b璠e farbowa w這sy Mamie, kt鏎a troszk ma, wi璚 si oka瞠
    + nie niszczy w這s闚 ani troch!!! po tzw profesjonalnych farbach (z chlubnym wyjatkiem OSMO) , w szczegolnosci Loreal, wlosy byly suche, kruche, matowe i wy豉zi造 gar軼iami(. Po tej farbie w這sy wygl康aj zdrowo, nie sa suche, a nawet moze mocniejsze??
    + fajna 瞠lowa konsystencja -nie sp造wa z w這s闚, 豉two sie nak豉da
    +bardzo dobra odzywka do farby - 15 ml royal cream z aloesem. moje w這sy j pij po prostu -zamiast powleka w這sy silikonem, wspaniale nawil瘸. Nie omieszkalam kupic kilku saszetek, choc jest droga.
    + szczeg鏊owa, dokladna instrukcja obslugi farby -這patologicznie opisane jak uzyskac 100% pokrycie siwizny, jak mieszac kolory, proporcje etc.
    + zakrecane buteleczki - mozna zuzyc ile sie chce a reszta grzecznie poczeka do nastepnego razu. Szczegolnie wygodne przy mieszaniu kolorow farby lub potrzebie uzycia np.1,5 opakowania
    +nie testowana na zwierzakach!
    + cena - za taka jakosc i trwalosc niska. zwlaszcz ajka pomysle ze fryzjer kosztuje 3-5 razy tyle 鈔ednio, a pracuje na chemicznych farbach

Dost瘼no嗆 ok, mam po drodze sklep stacjonarny gdzie kosztuje 40 z, czyli tyle co w necie. Producent podaje gdzie mozna ja kupic

jestem zachwycona ta farb i nie zamierzam jej zmienic -p鏦i j produkuj, ja to kupuj

U篡wam tego produktu od: 2,5 miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali queerkate za czyteln i pomocn recenzj?
  • niestety
  • Do陰cz do ostatnich opinii obni瘸j帷ych ocen.
    C騜.. ju jakis czas temu zauwa篡豉m, 瞠 jak jaki produkt na Wiza簑 ma same dobre opinie, to trzeba sobie na niego wzi望 poprawk.. ;>
    Kupi豉m, bo szukalam alternatywy dla farb drogeryjnych i drogiego farbowania u fryzjera, a 瞠 opinie by造 pozytywne, dziewczyny wr璚z zachwycone..
    - cena-ok, z powodu mo磧iwo軼i podzielenia opakowania na 2 u篡cia,
    -kolor - pi瘯ny! mahoniowy blond, dla mnie w sam raz
    - od篡wka do陰czona do farby te bardzo dobra
    I na tym koniec pozytyw闚 :/
    -dost瘼no嗆 -g堯wnie internet,
    - trwa這嗆 - wieeeelka szkoda ! 3 mycia i po kolorze, znaczy si zostaje, ale taki sprany i przygaszony
    - w這sy i tak zniszczone, nie zauwa篡豉m r騜nicy w stosunku do farb z drogerii,
    - i rzeczywi軼ie aplikacja jest 豉twa, cho farba do嗆 rzadka i musz potwierdzi uczucie pieczenia :/ bardzo nieprzyjemne, nie wiem czy chodzi tu o jaki sk豉dnik uczulaj帷y mnie??
    W ka盥ym razie efekt jest taki, 瞠 kolorem ciesz si kr鏒ko, a na koniec w這sy wypadaj mi jak szalone i przez 2 miechy "cementuj" cebulki na wszystkie sposoby.
    Bardzo 瘸逝j, ale u mnie sie nie sprawdzi豉 i nie mog jej poleci.
    U篡wam tego produktu od: 4 miesi璚y

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali tamaryn za czyteln i pomocn recenzj?
  • To ma by farba?
  • Pieni康ze wyrzucone w b這to!
    Kupi豉m te farb, odcie jasny, miedziany blond. Rozumiem, 瞠 jest to kolor trudny i dosy szybko mo瞠 si sp逝kiwa ale kilka dni to chyba przesada?! Tak-kolor zszed po kilku myciach !
    Owszem, faba nie zniszczy豉 mi w這s闚 ale nie sta mnie, 瞠by farbowa co kilka dni! Pora磬a! Spodziewa豉m si czego lepszego za t cen i z takimi recenzjami.
    Dodam, 瞠 farbowa豉m wcze郾iej na podobne kolory zyk造mi farbami ale kolor nie zszed mi nigdy tak szybko! Nie polecam;<

U篡wam tego produktu od: miesi帷

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Margarett90 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Mieszane uczucia
  • Chyba jako pierwsza podpsuj ocen tej farby.

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond - szary, mysi. Chcia豉m w這som nada troszk rozja郾ienia (wiem, 瞠 farba tego nie zrobi, chyba 瞠 minimalnie), ale przede wszystkim pozby si burawego odcienia i uzyska naturalny efekt.

Co do konsultacji telefonicznej - oddzwoniono do mnie po kilku dniach, rozmowa trwa豉 2-3 min, pani wyra幡ie by豉 zm璚zona i zniech璚ona doradzaniem, a zada豉m mo瞠 jedno, dwa pytania.

Poradzono mi, abym naby豉 dwa opakowania - platynowy blond oraz blond popielaty, aby kolor nie wyszed za ciep造. Skuszona pozytywnymi opiniami pogna豉m do pobliskiego sklepu eko i zacz窸am farbowanie.

Najwi瘯szy 瘸l mam o kolor ko鎍owy oraz niesamowite pieczenie i sw璠zenie sk鏎y g這wy podczas aplikacji. Wysz這 koszmarne 耗ΡKO, kt鏎ego musia豉m potem d逝go d逝go pozbywa si za pomoc p逝kanek, nawet Srebrzyk d逝go si si這wa z jajecznic. No i to okropne pieczenie (uprzedzam - na pewno nie odpowied alergiczna, znam r騜nic). Nie chcia豉bym ju nigdy wi璚ej tego powt鏎zy.

Natomiast od篡wka to czysta rewelacja, chyba najlepsza, jakiej dot康 u篡wa豉m. Stan w這s闚 po - bardzo dobry.

Podsumowuj帷 - farba dobra dla w這s闚 ciemnych i g瘰tych, ani瞠li cienkich/jasnych. Ja 70 z wyda豉m w b這to. Odradzam.

U篡wam tego produktu od: raz, ok. miesi帷a temu2
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali daybyday za czyteln i pomocn recenzj?
  • I zn闚 si niczym nie wyr騜ni .
  • Na temat tej farby napisano ju chyba wszystko.

Ogromna paleta barw, niesamowita 豉godno嗆 i 豉two嗆 koloryzacji.

U篡wam koloru 5N, na moich w這sach prezentuje idealnie ch這dny 鈔edni br您. Jak zawsze przy ciemnych odcieniach, nale篡 wybra kolor o ton, dwa ja郾iejszy od oczekiwanego.

Wygl康a tak naturalnie( szczeg鏊nie, 瞠 dobra豉m odcie z du膨 uwag do swojego typu kolorystycznego), 瞠 moja fryzjerka gratulowa豉 mi powrotu do naturalnego koloru w這s闚 po kilku katastrofach z czarnymi br您ami. Oczywi軼ie, po dok豉dnych ogl璠zinach po豉pa豉 si, ze to te sztuczne...

...ale wydaje mi si, 瞠 jej pierwsza reakcja to dobre 鈍iadectwo tego, jak 鈍ietnie skomponowane s odcienie tej farby .

Kolor nie tylko 豉dnie wychodzi, ale te utrzymuje sie bardzo d逝go bez blakni璚ia. Ja zazwyczaj farbuj tylko odrosty i nie wida granicy.

Od篡wka, do陰czona do zestawu to moja wielka mi這嗆. 安ietna sk豉dowo, nawil瘸j帷a i proteinowa. Pi瘯nie wyg豉dza w這sy po zabiegu. Wyszpera豉m, 瞠 jest do kupienia w 250 ml butelkach i od tego czasu jedna zawsze stoi u mnie na p馧ce.

Farba jest do kupienia w sieci, ale tak瞠 w sklepach zielarsko- kosmetycznych.

Przez kilka lat farbowania w這s闚 mia豉m na sobie kilka farb marketowych i jakie 90% tego, co oferuj linie fryzjerskie. Grzeba豉m po internecie w poszukiwaniu specjalnych aktywator闚, testowa豉m, testowa豉m... i nic. W這sy i tak by造 kruche, coraz cie雟ze i wypada造. Teraz mam 鈍i皻y spok鎩 i idealny br您 .

U篡wam tego produktu od: oko這 7 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: czwarte napocz皻e

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 2 pochwa. Chcesz pochwali night prowler za czyteln i pomocn recenzj?
  • 安ietna farba, nie niszczy w這s闚, ale wychodzi ciemniejsza
  • Wielki plus za dobry sk豉d i zio豉 - nie niszczy w這s闚 i od篡wia - po farbowaniu w這sy s b造szcz帷e i efekt pozostaje na d逝go. Farbowa豉m kolorem 9N miodowy blond. Najpierw na這篡豉m na odrosty, a po 30min na reszt w這s闚. Wcze郾iej farbowa豉m w這sy u fryzjera i ba豉m si, 瞠 wyjdzie nier闚no, ale da豉m rad. Kolor wyszed wspania造, ale odrosty wysz造 nieco ciemniej od reszty rozja郾ianych wcze郾iej w這s闚. Na szcz窷cie r騜nica jest lekka i ledwo zauwa瘸lna i mam nadziej, 瞠 nast瘼ne farbowanie jeszcze j zniweluje. Jestem zachwycona kolorem - nie lubi 鄴速ych odcieni blond a be瞠 wychodz na mnie zbyt popielato, wi璚 wreszcie znalaz豉m sw鎩 idealny kolor - jasny, ciep造 blond bez 鄴速ego odcienia. Nast瘼nym razem spr鏏uj mieszanki 9N i 10N, 瞠by nieco bardziej rozja郾i, bo na moich odrostach wysz豉 nieco za ciemna. Od篡wka w zestawie nie wyg豉dza wystarczaj帷o, wi璚 dodatkowo po farbowaniu u篡豉m Alterry. Miesi帷 po farbowaniu kolor si nie zmieni, w這sy s g豉dkie, nie pusz si i nie elektryzuj. Czekam teraz na odrosty, aby zafarbowa ponownie

U篡wam tego produktu od: 1,5 miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali miss lazy za czyteln i pomocn recenzj?
  • KWC
  • Farba R E W E L A C J A!!!!!!!!!

Nie zamienie chyba ju na 瘸dn inn!

Moje czarne, na wp馧 siwe w這sy pokry豉 tak jak 瘸dna inna nie pokrywa. W 200%! Ani jednego nawet najmniejszego, najkr鏒szego w這ska! Dla mnie genialna, d逝go si trzyma dop鏦i si nie u篡je szamponu przeciwlupie穎wego- w闚czas si troch wyp逝kuje. W這sy mo瞠 nie sa najg豉dsze ale przeciez mozna uzyc odzywki z lekkim silikonem po umyciu.

Kolor wychodzi ciemniejszy niz na opakowaniu, ale dlugo trzyma. Mija 3 tydzien od farbowania i normalnie kazda Garnierowska lub Lorealowska farba splynelaby do tej pory do sitka w wannie

Cena.... no coz. Za farbe Casting Loreala place 6 f w sklepie, za farbe herbatint place 7.5 f z przesylka. Prawda jest tylko taka ze Castinegiem farbowalam 7 razy do roku, a tym nie wyjdzie wiecej niz 5

U篡wam tego produktu od: 2 miesIlo嗆 zu篡tych opakowa: 2 op

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali olka_222 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Genialna !
  • 安ietna farba kolor 豉dny jasny naturalny blond, jako嗆 w這s闚 po niej wspania豉! B造szcza sie i s mi璚iutkie,jak na farbe zio這w jestem zaskoczona moc rozja郾ienia gdy daje efekt mocnego rozja郾ienia w這s闚 naturalnego blondu o odcieniu myszki.
    Nie ukrywam 瞠 do wypr鏏owania farby zach璚i mnie filmik znaleziony na youtube http://www.youtube.com/watch?v=uGQov7biUM0

U篡wam tego produktu od: 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 du瞠

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali laurasabina za czyteln i pomocn recenzj?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Zostanie ze mn na d逝瞠j
  • Bardzo ch皻nie musz si zgodzi ze wszystkimi POZYTYWNYMI opiniami. Czemu zdecydowa豉m si na zio這w farb? Moje w這sy by造 ju wr璚z wyko鎍zone farbami drogeryjnymi. Wspomn r闚nie o tym, 瞠 stosowa豉m liczne farby profesjonalne. Prawdopodobnie efekty po ich zastosowaniu by造 lepsze, ale nie zachwyci造 mnie.
    Herbatint jest dla ludzi kt鏎zy stawiaj na kosmetyki naturalne, boj si podra積ie sk鏎y g這wy, wypadania w這s闚 i og鏊nego ich zniszczenia.
    Plusy:
    Przyjemna konsystencja 瞠lu ( 豉twe nak豉danie),
    Brak sw璠zenia lub pieczenia po na這瞠niu farby (przy mojej bardzo wra磧iwej sk鏎ze g這wy)
    Dobre pokrycie odrost闚 ( nie mam zbyt wielu siwych w這s闚, ale moja mama, kt鏎a ma ich 100 % twierdzi, 瞠 pokrywa idealnie)
    Kolor NATURALNY (dla mnie bardzo wa積y argument, uwielbiam kolory, kt鏎e wygl康aj 鈍ie穎 i naturalnie, a nie jakby by造 malowane farba do jajek lub bibu陰 ) Tu wspomn, 瞠 mia豉m raczej taki jasny br您 z rudym po造skiem na g這wie. Wybra豉m kolor 8R jasny miedziany blond – wzi窸am ja郾iejszy koncentruj帷 si na tym, 瞠 ma wyj嗆 o ton ciemniejszy. I faktycznie mniej wi璚ej tak si sta這. Kolor wyszed idealny. Naturalny, troch ja郾iejszy ni wyj軼iowy i rudawy. W ko鎍u rudawy, a nie czerwony. Wyszed taki w sumie jak 7R. Wiadomo, 瞠 wszystko zale篡 od koloru wyj軼iowego.
    Nie niszczy w這s闚 ( po sp逝kaniu, jak ju wspomina造 dziewczyny, mo積a si lekko zdziwi bo w這sy s faktycznie szorstkie, jednak wystarczy zastosowa od篡wk i wracaj do normy, a nawet lepiej – po tej farbie moje w這sy s w lepszej kondycji ni normalnie),
    W這sy nie wypadaj (po farbowaniu NIE wypad這 mi nawet 50% tego co wypada zawsze po typowych farbach),
    Neutralny zapach (taki „trawiasty” , mo瞠 komu przeszkadza, ja zdecydowanie wole zio這wy zapach ni dusz帷y zapach innych farb)
    Od篡wka do farby bardzo dobra, ale ja uwielbiam wciera wi璚 do這篡豉m troch swojej .
    A i co do rudych – kolor trzyma si d逝go, nie wyp逝kuje si i nie blednie tak szybko jak zazwyczaj .
    Minusy
    Cena ( dla mnie troszk droga – 39 z, na moje w這sy za 這patki schodzi ca豉)
    Dost瘼no嗆 ( dla mnie nie jest problemem, bo mam sklep niedaleko domu, ale nie jest takich sklep闚 wiele i wtedy zostaje Internet)
    My郵, 瞠 przy tak licznych plusach warto chocia spr鏏owa. Ja spr鏏owa豉m pod wp造wem wypowiedzi innych dziewczyn i jestem bardzo zadowolona .

U篡wam tego produktu od: miesi帷a

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali ARose za czyteln i pomocn recenzj?
  • A nie wierz,瞠 tylko ja jestem na nie!
  • W這sy mi d瑿a staj jak czytam powy窺ze recenzje.. nie wiedzia豉m,瞠 moje odczucia r騜ni si tak od innych. Mam w這sy farbowane henn Khadi na zmian z jak御 francusk henn w p造nie NJD. Farbowanie henn nie odpowiada這 mi ze wzgl璠u na ilo軼 czasu jak poch豉nia這 oraz niewielk ilo嗆 kolor闚. Po farbach drogeryjnych i niestety tez fryzjerskich zauwa瘸m wypadanie w這s闚 i podra積ienie sk鏎y g這wy dlatego Herbatint wydawa si byc dobrym kompromisem.
    + konsystencja 瞠lu
    + mimo wszystko dra積i mniej ni normalne farby
    +przemi豉 i pomocna obs逝ga macierzystego sklepu internetowego

- sk鏎a g這wy sw璠zia豉
    - kolor jaki robi豉m na pasemku wyszed mi inny niz jak po這zy豉m farb na odrost i pozniej ca貫 w這sy, wygl康a這 to co najmniej 幢e.. odrost inny dalsze w這sy lekko inne a koncowki zupe軟e inne.... by這 to moje pierwsze farbowanie po hennie (po 2 mies.)
    -cena i dost瘼no嗆 (mieszkam w duzym miescie a niestety zamawiac i tak musze przez internet. Jedno farbowanie kosztuje mnie ok50z.)

Czyta豉m te, 瞠podobno tej farby nie da sie pozniej pokryc niczym, trzeba czekac na odrost naturalny. Zobaczymy...

Jestem zrozpaczona, bo mia豉m nadzieje na cudown alternatyw do henny a sko鎍zy這 si jak zwykle. U篡wam tego produktu od: 2 miesiecyIlo嗆 zu篡tych opakowa: 1 normalne opakowanie farby starczy這 na p馧d逝gie w這sy na raz.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali ungore za czyteln i pomocn recenzj?