W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Herbatint, Permanent Herbal Hair Color Gel (Zio這wa farba do w這s闚)

Powi瘯sz Herbatint, Permanent Herbal Hair Color Gel (Zio這wa farba do w這s闚)

Zg這szony przez Polski Bursztyn

Zio這wa trwa豉 farba Herabtint daje bardzo naturalny efekt ich barwienia, w這sy wygl康aj zdrowo, naturalnie i s pe軟e blasku - przy czym jest bardzo trwa豉.
100 pokrycia siwych w這s闚 przy pierwszym zastosowaniu (odcienie z literka N).
Bez amoniaku, zapachu, rezorcyny, parabankowy, alkoholu, perfum.

Sk豉d: /Farba/ Laureth-5, Propylene Glyco,l Aqu,a PEG-2 Oleamine, Ethanolamine, P-Phenylenediamine, Aloe Barbadensis Extract, PEG-75 Meadowfoam Oil, Echinacea Angustifolia Extract, 2-Amino3 Hydroxypiridine, Betula Alba Leaf Extract, P-Aminophenol, Hamamelis Virginiana Extract, 4-Chlororesorcinol, 2-Methylresorcinol, Sodium Metabisulfite, Tetrasodium EDTA, Cetrimonium Chloride, /Glycol Developer/ Aqua, Hydrogen Peroxide, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride.

Cena: ok. 55z / 150ml

• ja j lubi
  • Naturalny kolor moich w這s闚 to tzw. typowy "polski blond". Kilka lat temu znudzi mnie na tyle, 瞠 postanowi豉m si z nim chwilowo po瞠gna I posz豉m (po chwilowym b喚dzie z b.jasnym blondem) w kolory ciemniejsze. Mimo, 瞠 podobno m篹czy幡i wol blondynki
    Na pocz徠ku chodzi豉m na farbowanie do fryzjera/stosowa豉m farby kupowane w sklepach fryzjerskich. Ale przyznaj si - nie znosz chodzi do fryzjera. Postanowi豉m wi璚 znale潭 bardziej dost瘼n i przyjazn farb do nak豉dania w domu - i pad這 na Herbatint. I to by na szcz窷cie dobry wyb鏎
    U篡wa豉m farb wy陰cznie z serii N (naturalna): kilka razy 5N, a aktualnie 6N (ciemny blond).

Jestem zadowolona - w skr鏂ie Herbatint na moich w這sach:
    *pokrywa r闚nomiernie odrosty (siwych w這s闚 nie mam - na ten temat si nie wypowiem)
    *powoduje pi瘯ne nab造szczenie w這s闚 po zastosowaniu. a nie mog si w tym czasie oprze przegl康aniu si w lusterku
    *nie wysusza w這s闚, nie nie podra積ia sk鏎y, 豉two si zmywa ze sk鏎y,
    *nie powoduje wypadania w這s闚
    *zmywa si r闚nomiernie
    Farba nie 鄉ierdzi jako strasznie, 豉two si przygotowuje.
    Cena por闚nywalna do farb fryzjerskich.
    Nie mam jej nic do zarzucenia - ale jak wida farba ma do嗆 zr騜nicowane opinie.

******

U篡wam tego produktu od: ok. 1,5 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: kilka opakowa

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali redniczka za czyteln i pomocn recenzj?
Polecany film:

• Mieszane uczucia
  • By豉m ciekawa tej farby od dawna. A pewnego dnia dosta豉m ja w prezencie. Kolor kt鏎ego u篡豉m to 5r czyli jasny miedziany kasztan. M鎩 wyj軼iowy kolor to rudy wcze郾iej farbowany Color&soin 8c i poniewa zacz掖 mnie nudzi stwierdzi豉m 瞠 jasny miedziany kasztan to b璠zie dobra zmiana. Wszystko by這by ok gdyby nie fakt ze kolor wyszed prawie czarny z czerwonymi refleksjami. Na pewno nie by on ani jasny, ani miedziany, a nawet nie kasztanowy. No trudno, jako prze篡je, wyplucze si jak ka盥a farba. Nie p豉ka豉m bo pomimo tego 瞠 kolor kosmiczny to w這sy by造 w ca趾iem dobrym stanie, ale ju przed farbowaniem by造 zdrowe wiec na pocz徠ku farba po prostu im krzywdy nie zrobi豉 a nawet by這 ich jakby wi璚ej. Nie wypada造 jak po farbach z drogerii i og鏊nie by豉m zadowolona. Do czasu. Obecnie prawie 2 tyg po farbowaniu w這sy strasznie si pusza, s lekko przesuszone, mocniej si przetluszczaja, nie chc wsp馧pracowac (mam w這sy za 這patki i normalnie 豉two mog zrobi z nimi co chce a obecnie s p豉skie i proste, w og鏊e nie chc si kr璚i). Plus za to ze obecnie kolor si ju jako wyp逝kal i jest ja郾iejszy. Co bardziej jak orzechowy br您. Zauwa篡豉m jeszcze ze farba wysz豉 ciemniejsza na obrotach i ja obecnie widz ich obecno嗆. Odznaczaj si lekko od reszty w這s闚. Zawiod豉m si troch na tej farbie i na pewno ju jej nie u篡je. Wole ta雟zy i lepiej dzia豉j帷y na moje w這sy Color&soin ;-)

U篡wam tego produktu od: Kr鏂ej ni miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwali bloodylev za czyteln i pomocn recenzj?
  • MAAAsakra!!!
  • Stosowa豉m farb Herbatint 7N. Kolor do嗆 豉dny ale...no w豉snie ale! Przestrzegam wszystkich przed t farb, a szczeg鏊nie osoby kt鏎e maj z natury w這sy suche. Przed farbowaniem obcie豉m u fryzjera 5cm w這s闚 wiec sta造 si wmiare 豉dne i zadbane p霩niej po這篡豉m kolor 7N. I co??? SIANO!!!!!!!! Farba zrobi豉 mi z wlos闚 siano. U g鏎y nie jest jeszcze tak zle ale na dole masakra!!! W這sy sztywne jak drut, sianowate i pusz帷e si. Jestem w szkoku! Wcze郾iej stosowa豉m biokap i by這 ok. pokusi豉m si o Herbatint i ostatnie 2tyg. to moja ci庵豉 walka o odzyskanie normalnych w這s闚!!!

U篡wam tego produktu od: tygodnia1
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali sylvii81 za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo dobra farba
  • Tej farby u篡wam ju od d逝窺zego czasu (ponad 3 lata) i na pewno d逝go nie zamieni jej na inn!
    Jako嗆 w這s闚 po farbowaniu znakomita, w這sy s mi瘯ie i jedwabne chocia silikonu w niej niema. Oczywi軼ie wiem, 瞠 jest to kompromis i jednak troch tej chemii w Herbatint jest, ale moja wra磧iwa sk鏎a g這wy si po niej nie odzywa i to mi wystarcza. To znaczy, 瞠 tej chemii jest rzeczywi軼ie niedu穎 (po drogeryjnych: dramat na g這wie to ma這 powiedziane).
    Wa積e, 瞠 w這sy mam teraz fajne, kolor te (uzywam 5N+6N).
    Wsp鏊czuj tym kt鏎e te farby nie przypasowa造, ale z tego co widze to za wiele ich nie ma. Poleci豉m Herbatint moim psi馧kom i obie sa zadowolone.

U篡wam tego produktu od: ponad 3 lata
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: a kto to liczy

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Dziusiaes za czyteln i pomocn recenzj?
  • U篡tkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Droga i s豉ba
  • Mia豉m kilka podej嗆 do tej farby. Recenzj wystawiam po 5 u篡ciu.
    Farba do嗆 szybko wyp逝kuje si, spowodowa豉 wzmo穎ne wypadanie w這s闚.
    Kolor jasny br您 wychodzi bardzo ciemny, nieomal czarny. Po kr鏒kim czasie spod spodu przebijaj rudawo- miedziane refleksy
    Nie polecam i raczej do niej nie wr鏂.
    Tym bardziej, 瞠 drogo wychodzi, ja na w這sy za 這patki musia豉m nak豉da 1,5 opakowania.

U篡wam tego produktu od: prawie roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 7 ca造ch

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali aka4 za czyteln i pomocn recenzj?
  • DRAMAT! DNO!
  • NAJGORSZA farba do w這s闚, z jakiej kiedykolwiek korzysta豉m!
    Od tego roku zainteresowa豉m si naturaln piel璕nacj w這s闚. Chcia豉m zast徙i farby do w這s闚 z kt鏎ych dotychczasowo korzysta豉m i przej嗆 na co bardziej lekkiego, \'\'naturalnego\'\'. Dopiero teraz widz, jak bardzo si myli豉m.
    Moje w這sy by造 dopieszczone oraz g瘰te, dop鏦i nie skorzysta豉m z tej farby.
    Jedynym plusem jest brak pieczenia sk鏎y g這wy podczas farbowania. Na tym koniec jej zalet.
    Podczas zmywania farby z g這wy zauwa篡豉m spor ilo嗆 wypadaj帷ych w這s闚. By造 w ca貫j 豉zience. Z powodu sporej ilo軼i w這s闚 zatka mi si odp造w w wannie. Nigdy si nie spotka豉m z tak sytuacj, 瞠by A TYLE w這s闚 wypad這 podczas zmywania farby. Nawet po metalicznej Palette za 10 z.
    Sta豉m 20 minut przed lustrem aby je rozczesa, r闚nie wtedy wypad這 mi sporo w這s闚.
    Kolor wyszed prawie CZARNY (farbowa豉m w這sy jasnym z這cistym kasztanem, k豉d豉m na sprany jasny br您).
    Na moje szcz窷cie farba jest nietrwa豉, kolor szybko si wyp逝ka.
    Przez ponad 1.5 miesi帷a walcz z nasilonym wypadaniem w這s闚. NIGDY, po 瘸dnej farbie jak po tej, NIE WYPADAΜ mi tyle w這s闚. Najwi璚ej wypada ich podczas mycia, pomimo, 瞠 dbam o w這sy jak najbardziej si da, stosuj r騜ne maski i oleje, jednak niewiele to daje.
    Jestem zmuszona zasi璕n望 po tabletki i szampon przeciwko wypadaniu w這s闚, innej opcji nie widz...
    Chc mi si p豉ka, kiedy widz cienk kitk w這s闚....
    Odechcia這 mi si stosowania zio這wych farb, kt鏎e s \'\'naturalne\'\' tylko z nazwy.
    No i kolejny minus - cena. Zmarnowa豉m ok. 100 z na taki bubel!
    ODRADZAM WSZYSTKIM! Nie dajcie si zrobi w balona!U篡wam tego produktu od: lipiec 2014Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa

• Kupi豉by ten produkt ponownie?
Chcesz pochwali bzonia za czyteln i pomocn recenzj?
  • Odradzam
  • Farba tragicznie niszczy w這sy. S po niej przesuszone, pusz si, ich faktura zmienia si w papierow.
    Zalety:
    - kolory prawie jednakowe jak we wzorniku
    - 豉two嗆 nak豉dania
    - doskona豉 obs逝ga @ konsultantki
    Wady:
    - pieczenie sk鏎y
    - niszczenie w這s闚, szczeg鏊nie tych naturalnych, zdrowych
    Odradzam stanowczo i b康嬈ie ostro積e!U篡wam tego produktu od: 1 rokuIlo嗆 zu篡tych opakowa: 2 zwyk貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie?
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali Seti11 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Tragedia!
  • Zdecydowanie odradzam u篡wanie tej farby. Zastosowa豉m kolor FIOLETOWY z serii "modny b造sk", a na mojej g這wie zawita jedynie b造sk g闚na. Dos這wnie. Kolor nie ma nic wsp鏊nego z zapowiadanym przez producenta! Jest szaro-br您owy, a nak豉dany by na jasne w這sy! Farba przyciemni豉 mi je bardzo, nie pokolorowa豉 na FIOLETOWO, mo瞠 jedynie w jakim refleksie, ale to bardzo naci庵ane stwierdzenie. Swoj drog nie wiem jak doprowadz teraz w這sy do stanu w jakim by造 wcze郾iej, bo stara豉m si uzyska kolor fioletowy w czystym wydaniu, a teraz mam burobr您owe w這sy. Nie wiem, mo瞠 kto pomyli opakowania przy pakowaniu produktu, ale to nie powinno mie miejsca.
    Poza tym jak na naturaln farb za tak cen spodziewa豉m si wi璚ej, bo w og鏊e nie zauwa篡豉m, aby w這sy by造 l郾i帷e i pe軟e blasku jak zapowiada to producent. Poza tym pani w sklepie r闚nie powiedzia豉, 瞠 kolor pomara鎍zowy jej nie wyszed pomara鎍zowy, ale niestety... musia豉m sprawdzi na sobie. 畝逝j.

same minusy

U篡wam tego produktu od: 3 dni
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali Licentia92 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Ca趾iem dobra
  • Zdecydowa豉m si na t farb bo jednak henna to dla mnie za du瞠 wyzwanie, a chcia豉m przetestowa "zdrowsze farbowanie'.
    Po d逝gim rozeznaniu wybra豉m CIEMNY BLOND mimo, 瞠 mam brazowe w這sy (nie mam siwych w這s闚), ale nie znosze za ciemnych w這s闚 u siebie, a farbuje dla od鈍ie瞠nia i po造sku.
    Nie lubi efektu tu po farbowaniu gdy przez pierwszy tydzie mam zbyt ciemne i ewidentnie pofarbowane i nienaturalnie wygl康aj帷e w這sy.
    I ten kolor okaza si strza貫m w dziesi徠ke. Od razu po farbowaniu w這sy wyglada造 naturalnie, nie by造 za ciemne. Z regu造 robi Kolestonem (5.3) uwa瘸m, 瞠 to jedna z lepszych farb( wcze郾iej robi豉m Lorealem Majirel), ale nie znosz pierwszego tygodnia, dopiero potem kolor przechodzi w 豉dny z這tawy br您. Z kolei gdy zrobi ja郾iejszym, to po tygodniu mam zbyt jasne i sp這wia貫 w這sy.
    W przypadku Herbatint od pocz徠ku by豉m zadowolona. Wbrew temu co czyta豉m u mnie kolor dosy d逝go si nie sp逝kiwa i 豉dnie trwa. Dopiero po nieca造ch dw鏂h miesi帷ach zauwa篡豉m lekkie wymywanie.
    W zasadzie farba nie ma wad. Efekt ko鎍owy jest zdecydowanie najlepszy z tych jakie mam po domowym od鈍ie瘸niu koloru. W這sy nie s zniszczone czy wysuszone. Trwa這嗆 koloru przyzwoita. Mam w這sy za ramiona, bardzo cienkie i zawsze farb mam na dwa razy w tym przypadku na styk starczy這 mi jedno opakowanie wi璚 niezbyt wydajna.
    Kolor CIEMNY BLOND na moich br您owych w這sach wyszed bardzo 豉dnie, naturalnie bez 瘸dnych czerwieni co jest wa積e, jednak teraz po dw鏂h miesi帷ach zaczynam dostrzega czerwone tony.W miar jak si farba sp逝kuje w這sy nabieraj coraz czerwie雟ze tony.
    Uwa瘸m, 瞠 to dobra farba i warto da jej szans chocia ja nie postrzegam farbowania jako bardzo niszcz帷ego procesu, wi瘯szo嗆 profesjonalnych farb kt鏎e u篡wa豉m po prostu nadaj 豉dny kolor, przyznam, 瞠 nie pami皻am, 瞠bym mia豉 wra瞠nie, 瞠 stan w這s闚 pogorszy si po farbowaniu, wi璚 to 瞠 Herbatint jest jako bardziej po篡teczna w tej kwestii nie przekonuje mnie szczeg鏊nie ale bardoz doceniam kolor i w zasadzie bezproblemowo嗆 farby.

U篡wam tego produktu od: dwa miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali aaliyah83 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie dla wszystkich.
  • D逝go u篡wa豉m tej farby wi璚 samo to m闚i, 瞠 farba jest dobra i sprawdzona. Dobrze kryje (r闚nie siwki), nie wyp逝kuje si albo ja tego nie widz, nie barwi sk鏎y, odcie 5N kt鏎ego u篡wa豉m (tak samo jak 4N od kt鏎ego zaczyna豉m) jest 豉dny, naturalny, nie ma czerwonego barwnika. Zmieniam bo moje w這sy s kr璚one i do嗆 suche a ta farba chyba dodatkowo je przesusza豉. Bezpo鈔ednio po farbowaniu by造 suche jak siano i mia豉m problem ze zmyciem farby.

Podsumowuj帷:

+豉dny, trwa造 kolor
    +pokrycie siwych w這s闚
    +w miar naturalny sk豉d (w por闚naniu do innych farb)
    +nie brudzi

-wysusza (szczeg鏊nie tu po farbowaniu w這sy s mocno przesuszone)

U篡wam tego produktu od: 1-2 lata
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 14

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali kucyk87 za czyteln i pomocn recenzj?