L`Biotica, Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów farbowanych

Powiększ L`Biotica, Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów farbowanych

Zgłoszony przez mikacofika

Pamiętaj, ze tylko zdrowe, zadbane włosy, gwarantują udany zabieg koloryzacji! Unikalną właściwością intensywnie regenerującego szamponu Biovax jest bogata w substancje odżywcze receptura oraz kremowa konsystencja. Dba nie tylko o zdrowie i kondycję Twoich włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Wysoka jakość oraz skuteczność działania szamponu potwierdzona jest przez Mistrza Europy Fryzjerstwa Artystycznego. Biovax to jedyne w swoim rodzaju, oryginalne połączeniezdrowia, bezpieczentwa oraz profesjonalnej pielęgnacji w jednym preparacie.

• Nigdy więcej
  • Szampon kupiłam, bo szukałam w miarę naturalnego produktu. No i dopiero po zakupie zobaczyłam, że w składzie oczywiście nie ma parabenów i SLS-ów, ale za to jest silikon z grupy trudno usuwalnych z włosa (paradoksalnie tylko po użyciu szmpona z SLS). Moje przetłuszczające się dotąd włosy - musiałam myć codziennie - po tygodniowym myciu tym szamponem stały się jak siano - suche, poplątane i sterczące na boki (nigdy wcześniej takie nie były). Według mnie nie jest to zaleta tego produktu, że doprowadził moje włosy do takiego stanu - wolę myć codziennie, ale mieć je gładkie i lśniące. No a co do koloru - nie zauważyłam pogłębionego koloru. Wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że moje sianowate w tym momencie włosy, są jeszcze bardziej wyblakłe. Po pierwszym myciu byłam zadowolona - włosy wyglądały ładnie, ale po tygodniu jest tragedia. Poza tym mycie tym szamponem nie jest taką łatwą sprawą, trzeba dużo wycisnąć produktu z dozownika - bo bardzo słabo się pieni, a włosy pozostawia zaraz po myciu szorstkie i przez to miałam wrażenie, jakby szampon nadal pozostawał na włosach. Używam tego produktu od: TydzieńIlość zużytych opakowań: 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić malgorzata108 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Szampon bardzo się sprawdza przy przetłuszczających się włosach - nie musiałam ich myć codziennie, tylko co dwa dni ))

plusy:
    - skład: brak parabenów, sls,
    - bardzo delikatny,
    - nie obciąża włosów,
    - podnosi włosy u nasady, po umyciu są puszyste i długo takie pozostają,
    - włosy się ładnie świecą po umyciu,
    - cena przystępna za 400 ml,
    - wydajny,
    - bardzo dobry do włosów przetłuszczających się.

minusy:
    - trzeba użyć odżywki, żeby móc dobrze rozczesać włosy, bo je plącze,
    - słabo się pieni.

Nie wierzę w działanie chroniące kolor jakiegokolwiek szamponu do włosów, więc nie będę się na ten temat wypowiadać.Używam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: W trakcie używania drugiego

Chcesz pochwalić sally85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbwać!
  • Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu. Pieknie podkreśla kolor włosów po farbowaniu, chroni kolor. Włosy pięknie się błyszczą, jest ich więcej. Nie przetłuszczają się szybko po jego użyciu, nie są obciążone. Stosuję go razem z maską Biovax z tej samej serii. Zdecydowany faworyt wśród szamponów z podobnej półki cenowej. Polecam!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Chcesz pochwalić olus0712 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Plusy:
    - faktycznie po jego uzyciu moj ciemny farbowany kolor jest mniej wyplowialy niz przed myciem wlosow
    - piekny polysk wlosow

Minusy:
    - nie jest wydajny
    - placze wlosy
    - prawie w ogole sie nie pieni
    - wlosy sa oklapnięte

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić oaneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • Nie był to mój pierwszy zakup produktu Biovax, jednak pierwszy tak nieudany.
    Miałam wcześniej dwufazową odżywkę w sprayu do włosów przetłuszczających się i maseczkę do włosów ciemnych i byłam bardzo zadowolona z tych preparatów, kupuję je z resztą regularnie.
    Pomyślałam, że może ten szampon będzie równie dobry i skusiłam się. Okazało się, że jest ko kompletny niewypał Biovaxu:
    - kiepsko się pieni
    - słabo oczyszcza, najlepiej umyć dwa razy, jeśli ktoś ma przetłuszczające się włosy
    - nie jest wydajny
    - plącze włosy!
    Od lat nie natknęłam się na szampon, który zostawiał włosy tak sztywne i szorstkie, że rozczesanie (nawet po użyciu odżywki) sprawiało ogromne problemy. Efekt był taki, że spędzałam w łazience dodatkowe kilkanaście minut delikatnie rozczesując włosy rzadkim grzebieniem, żeby ich nie połamać.
    Myślałam, że to kwestia przyzwyczajenia włosów do nowego preparatu, przy szamponach Seboradin też pierwsze użycia były problematyczne, ale później włosy przystosowywały się i rozczesanie nie było problemem. Jednak tu wykorzystałam prawie całą butelkę (stosowałam jakieś 3 tygodnie) i zero poprawy! Resztkę wyrzuciłam, bo miałam dość męczarni. Za te wszystkie niewygody żadnych plusów, ani kolor dłużej się nie utrzymywał, nie zauważyłam też żadnych innych pozytywnych efektów, tyle tylko, że włosy były umyte (ale jak wspomniałam wyżej - nie wystarczy pojedyncze nałożenie i spłukanie - trzeba powtórzyć).
    Straszny bubel!Używam tego produktu od: używałam ok. 3 tygodnieIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić ZielonaMysz za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak serio, to jeszcze nie wiem
  • zachęcona wzmianką ze stronki internetowej, że produkt jest:
    +bez PARABENÓW,
    +bez SLS (SODIUM LAURYL SULFATE),
    +bez SLES (SODIUM LAURETH SULFATE), kupiłam go, ale mam teraz takie dość mieszane uczucia, ponieważ, nie zauważyłam żeby jakoś dobrze nawilżał moje włosy, co prawda ładnie pachnie , ale o wile bardziej zadowolona byłam z jakiegoś zwykłego (czyli taniego) szamponu do włosów farbowanych.
    kategorycznie nie skreślam jednak tego szamponu, bo myję włosy zamiennie odżywką i po prostu by może moje włosy muszą się do tego szamponu przyzwyczaić

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dagmara857 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę lipa
  • Włosy po stosowaniu tego szamponu są niby grubsze i sztywniejsze ale sterczą w każdą stronę i nie da się ich ułożyć. Samo mycie tym szamponem jest dziwne, ciężko się nim myje włosy. Moich włosów na pewno nie nawilżył. Po tygodniu stosowania się łamały. Stosuję zamiennie z innym szamponem żeby wykończyć opakowanie.

Chcesz pochwalić pekagira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Szampon ma dobry skład, jak to już było wcześniej wspomniane, co zachęciło mnie do zakupu.
    Jest dość drogi i w regularniej cenie (ok. 20 zł za 200 ml) bym go nie kupiła, ale dostałam go za 11,50 zł i postanowiłam dać moim włosom odpocząć od ciężkich szamponów naładowanych silikonami i innymi rzeczami.
    Szampon pachnie przyzwoicie. Pieni się również w miarę dobrze, tak, że spokojnie da się umyć włosy. Jego opakowanie jest w porządku i moim zdaniem dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Nie uczula i nie podrażnia.
    Z jego wydajnością jest przeciętnie, bo z racji tego, że nie pieni się jakoś wyjątkowo, to trzeba go nieco więcej, aby umyć włosy.
    Co do ochrony koloru - sprawował się tak samo, jak inne tego produkty, które do tej pory miałam, czyli "szału nie ma".
    Sądzę, że poszukam jednak czegoś innego - może tańszego.
    Ale miałam gorsze szampony niż ten, których nie byłam w stanie nawet do końca zużyć więc nadmiernie narzekać nie mogę.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Freydhis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalny !
  • Rozczarowałam sie i to bardzo tym szamponem. Producent zapewnia nas że włosy będą zregenerowane, błyszczące i kolor się utrzyma a nie wypłucze!
    I klapa! Nic sie nie sprawdziło!
    Daje jedną gwiazdkę za dobry skład i to jedyny plus!
    Minusy
    -słabo się pieni
    -nawet w połączeniu z maską efekt marny
    -włosy sa tak splątane po tym szamponie że nie mozna ich doczesać.
    -nie przedłuża trwałości koloru, kolor wypłukuje się tak samo jak po każym innym szamponie
    -nie regeneruję!
    -mało wydajny bo słabo się pieni!
    -za tą cene jest wiele lepszych szamponów!

Podsumowując szampon nie robi totalnie nic z włosami!
    Więcej go nie kupię

Ilość zużytych opakowań: 1 szampon

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Dla mnie niezbyt dobry szampon. Jakoś nie odczułam aby cokolwiek robił z moimi farbowanymi włosami a napewno po umyciu nim włosów, stają się one szorstkie i trudne do rozczesania. Brak połysku. Może powinnam użyć kilka opakowań i wtedy byłby efekt a ja użyłam tylko jednego ale niestety nie zachęcił mnie efekt tego szamponu do ponownego zakupu.

Używam tego produktu od: około 3 tygodni

Chcesz pochwalić jotgol za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij