Powiększ Bourjois, Healthy Balance Unifying Powder (Prasowany puder wyrównujący cerę i nadający jej blask)

Zgłoszony przez paulinka4pt

Do rodziny Healthy Mix Bourjois dołączył nowy produkt: prasowany puder Healthy Balance wyrównujący cerę i nadający jej niesamowity blask! Inteligentny puder, który łączy w sobie makijaż i pielęgnację, aby zmatowić cerę na 10 godzin oraz nadać jej niesamowity blask - dzięki koktajlowi owoców. Pielęgnacja i jednocześnie makijaż o naturalnym wykończeniu, prasowany puder Healthy Balance zapewnia blask, matowy finisz oraz lekki niczym puch skład, który nie obciąża skóry! Wyjątkowo skuteczne połączenie składu i konsystencji Healthy Balance sprawia, że puder nadaje makijażowi nieskazitelne wykończenie oraz 10 - godzinną trwałość. Puder ten przeciwdziała błyszczeniu się skóry i zapewnia dobroczynne działanie dzięki 2 skarbom natury: nawilżający owoc kaki oraz oczyszczające i balansujące stan cery yuzu.
Kaki: pochodzi z Chin, gdzie jest owocem drzewa pigwowego. Jego skórka ma właściwości nawilżające, wzmożone przez zawarte cukry: glukozę i fruktozę. Wyciąg z kaki nawilża, regeneruje i ujędrnia skórę.
Yuzu: ten niewielki owoc cytrusowy pochodzący z Dalekiego Wschodu posiada właściwości oczyszczające, antyseptyczne, ściągające i nawilżające. Ekstrakt z yuzu oczyszcza i uzdrawia skórę. Tym samym, puder sprawia, że trudne do pogodzenia w pielęgnacji strefy suche i strefy błyszczące twarzy odchodzą w zapomnienie. Po kilku aplikacjach skóra staje się idealna: gładka, matowa, rozświetlona, wypoczęta.
Dzięki swojej maksymalnie rozdrobnionej i błyskawicznie wnikającej w skórę formule, puder Healthy Balance zapewnia naturalne wykończenie makijażu, wręcz `niewidoczne` – w porównaniu do pudrów klasycznych. Wzbogacony o nylon i kaolin, jest ultrałagodny i pozostawia uczucie świeżości i komfortu, bez grubej warstwy ani efektu maski. Stworzone specjalnie tak, aby dopasowały się do każdej karnacji, odcienie Healthy Balance nie są ani zbyt żółte, ani zbyt różowe – są naturalnie zniuansowane, aby upiększyć i wyrównać każdą karnację.
Dostępny w 4 kolorach.

Cena: 39zł / 9g

• Przeciętniak
  • Ot zwyklły puder prasowany

+ ma przyjemniejszą fakturę niż niektóre pudry, jest bardziej jedwabisty
    + delikatnie matuje i ujednolica koloryt

-/+ przeciętniak, właściwie ani rewelacyjny, ani fatalny

- niewielki wybór kolorów
    - trwałość, trzeba robić poprawki co kilka godzin

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamila_sz za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• nie za tą cenę
  • +trwałość
    +dobrze wykonane pudełeczko (w dodatku z lusterkiem)

i to by było na tyle

-tworzy maskę
    -mam wrażenie że jest strasznie pomarańczowy

za tą cenę można kupić coś lepszego

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić huliax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny puder
  • Jako, że mam suchą, wrażliwą i skłonną do podrażnień cerę, zawsze szukam w kosmetykach witamin, oraz naturalnych składników, i w tym ten produkt się sprawdził. Puder wyglądał na buzi bardzo satynowo, zdrowo, jednak nie jest to puder w 100% matujący. Pięknie pachnie, przez co noszenie go na buzi jest przyjemne, nie jest również ciężki. Niestety przyczepiłabym się tylko do jego trwałości, w ciągu dnia musiałam poprawiać się od 4 do 6 razy, w zależności kiedy na swojej drodze spotkałam lusterko, i zauważyłam, że na buzi nic nie ma W taki też sposób, puder wytracił się w 3 tygodnie, a jego cena nie należy do niskich. Jak do tej pory, spełnia najlepszą rolę, ze wszystkich pudrów, które już wypróbowałam, ze względu na to, że nie zaszkodził mojej trudnej cerze, a wręcz pomógł wyglądać jej lepiej

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić mariaochynska za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • -aksamitny, drobno zmielony
    -trochę kryjący
    -ładny zapach
    -delikatana konsystencja ale jednocześnie jest wyczuwalny na twarzy
    -nierównomiernie rozprowadzony zostawia placki, najlepiej używać pędzla ale to kompakt....
    -nie matuje na 10 h jak to zapewnia producent, max.3-4h
    -brak puszka w tandetnym opakowaniu
    -9g -jest go mało i w dodatku jest mało wydajny jakościowo
    Nie jest zły ale też bez rewelacji. Konsystencja pudru mi sie podoba, kolory tez bardzo ładne pomimo że jest mało odcieni do wyboru. Zakupiłam dwa kolory, mocno sie nie różnią, naturalne jasne beże (vanillie i beige clair).

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Moj ulubiony w tym momencie puder.
    +ma ładny owocowy zapach
    +jakby kremowa konsystencja
    +nie pyli sie przy nakładaniu pędzlem czego nienawidze
    + dobrze kryje
    + po kilkunastu minutach ładnie stapia sie z podkładem
    + buzia wyglada ( na miare mozliwosci pudru )zdrowo i naturalnie
    + porządne pudełko- płaskie, poręczne, miałam kilka opakowań i żadne mi sie nie zepsuło, nie pękło albo niedomykalo sie, ma duże lusterko
    +ogólnodostępny, mozna go znalezc przy kazdym stoisku z bourjois
    + ładny żółty kolor vanille
    Minusy
    - odrobine ale to odrobine ciemnieje na twarzy, osobom o bardzo jasnej cerze moze to przeszkadzać
    - cena moze nie jest jakaś bardzo wysoka ale brak 60 zł daje sie odczuć w portfelu
    - moim zdaniem nie jest zbyt wydajny
    - łatwo z nim przesadzić a wtedy jest efekt maski
    - jezeli jest nałożony nierownomiernie to bardzo rzuca sie to w oczy, tworzy placki

Używam tego produktu od: Dwa lata

Chcesz pochwalić madzia0007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry puder ujednolicający
  • ZALETY
    * Bardzo dobrze wykańcza makijaż i stapia się z nim
    * Świetnie nadaje się do gruntowania korektora pod oczami
    * Ładnie ujednolica cerę
    * Nie wchodzi w zmarszczki, nie zbiera się w załamaniach
    * Ma piękny, jasnożółty odcień
    * Ma aksamitną konsystencję
    * Jest dość drobno zmielony
    * Na pędzel nabiera się w idealnej ilości
    * Delikatnie poprawia krycie podkładu pod nim
    * Wyraźnie poprawia trwałość makijażu
    * W opakowaniu znajduje się duże lusterko
    * Ma długi termin ważności (18m od otwarcia)

WADY
    * Opakowanie jest dość tandetne, plastikowe, kolorowe
    * W opakowaniu nie ma żadnej gąbeczki czy puszku
    * Od razu po nałożeniu trochę widać go na twarzy
    * Nie za bardzo podoba mi się, że jest to puder pachnący
    * Jego cena regularna jest dość wysoka
    * Skład jest długi i zawiera m.in. parabeny

Nie jest to ani puder matujący ani rozświetlający. Najlepszą jego właściwością jest to, że bardzo ładnie wykańcza makijaż. Tuż po nałożeniu go na pokrytą podkładem cerę efekt nie jest zachwycający, ponieważ widać go na twarzy i na pierwszy rzut oka można by to uznać za mat. Natomiast już po kilku chwilach puder zaczyna "stapiać się" z resztą makijażu i efekt jest boski. Wygląda to u mnie tak, jakbym wcale nie nałożyła żadnego pudru a jedynie dodatkowo ujednoliciła sobie cerę. Daje to bardzo naturalny look, a skóra wygląda na świeżą i pełną blasku. Bardzo łatwo się go nakłada przy pomocy pędzla (ja używam takiego w stylu flat top i bardzo delikatnie przykładam go do buzi leciutko dociskając), ponieważ nabiera się go tak "w sam raz". Nie trzeba marnować produktu i strzepywać za każdym razem nadmiaru, bo nadmiaru na pędzlu nie ma Jeśli chodzi o kolor to wybrałam dla siebie odcień 52 Vanilla, ponieważ używam podkładu Healthy Mix w tym samym kolorze. I puder również okazał się w dobrym odcieniu, który jest jasny (ale nie blady) i delikatnie żółciutki.

Używam tego produktu od: Niecałego roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie zużywania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić GlossyyyGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja za nim zatęskniłam
  • Mam kolor waniliowy (nr 52). Po prawie rocznej przerwie wróciłam do tego pudru, także jest to moje drugie opakowanie. Przeszkadzało mi jego zachowanie z niektórymi podkładami, ale przez rok nie znalazłam lepszego i zatęskniłam. Puder ma ładny zapach, jest bardzo drobny i aksamitny. Nie jest to do końca mat, ale ja jestem zadowolona. Używanie go to prawdziwa przyjemność. Niestety w opakowaniu jest poza produktem, tylko lusterko, więc zabierając go do torebki, trzeba pamiętać o pędzlu, gąbęczce etc.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwą
    Ilość zużytych opakowań: 1 denko, drugie w połowie

Chcesz pochwalić grungea za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie, niby dobry ale nie wiem ...
  • Powiem tak
    Na początku byłam zachwycona ale to malowałam się przeważnie na wieczór na wyjście, więc w świetle sztucznym wyglądał extra , natomiast jak zaczęłam malować się z rana .... to już zachwyt jako tako prysł.

kolor OK, żółty odcień fajnie, ale i no właśnie ALE .... ciemnieje na buzi .....a mam odcień vanilla.
    Nie wiem czy wszystkie podkłady Bourjois w połączeniu z puderkiem ciemnieją ? po nałożeniu na buzie, fajnie wygładza buzie, nie jest to płaski mat, delikatne satynowe wykończenie, ale nie jakoś super rozświetlenie.

No używam okazjonalnie - byłby super jakby nie ciemniał na buzi .

Super opakowanie, bo jest lustereczko fajnie można wrzucić do torebki i nie zajmuje wiele miejsca.
    Fajnie zmielony dość drobniutko za co plus.
    Jeśli się nałoży kilka warstw na wcześniejsze to robi się hmmmm ciasto i to w dodatku źle wyrobione - jesli wiecie o co mi chodzi jak kiedykolwiek robiłyście ciasto i w trakcie wyrabiania, to taki efekt powstaje jak się człowiek chce lekko zmatowić.
    Lepiej użyć czasem bibułek matujących niż dokładać warstewkę tego pudru.
    Co do krycia nie ma wielkiego, bym powiedziała , ze wcale nic nie kryje.

I największy plusik - fajnie pachnie

Nie wiem no najlepiej czasem przetestować coś na sobie bo jednej kobiecie będzie on pasował a innej nie bardzo.
    Mi średnio służy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gela096 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt aksamitnej skóry
  • +satynowy mat
    +aksamitne wykończenie
    +ładnie i naturalnie wygląda na twarzy
    +wygładza nierówności skóry
    +nie podkreśla mankamentów cery
    +dobrze zmielony; nie nakłada się dużo na pędzel
    +spokojne 4h bez poprawek przy takim wykończeniu to dobry wynik (cera mieszana w stornę tłustej)
    +odcienie żółte
    +wydajność (używam 2msc a śladów użytkowania nie widać )
    +zapach

+/-kolor 51 mógłby być jeszcze jaśniejszy

-cena

Używam tego produktu od: 2miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić VissyMore za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do końca się polubiliśmy...
  • Puder rzeczywiście ładnie kryje, wyrównuje kolor, jak dla mnie słabo matuje, daje raczej efekt satynowy, ale potrzebne są poprawki w ciągu dnia bo skóra się świeci.
    Konsystencja jak dla mnie jest dość ciężka jakby troche kremowa... Podoba mi się kolor.
    Opakowanie jest trwałe plus za lusterko, ale brakuje mi w nim jednak puszka czy czegoś do nakładania i ewentualnych poprawek w ciągu dnia. Dokupiłam, gąbeczke osobno ale co z tego jak nie mieści się wewnątrz...
    Minusem jest też cena w stosunku do ilości kosmetyku, którego jest dosć niewiele i szybko się zużywa.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martiarella za czytelną i pomocną recenzję?