Powiększ Bourjois, Healthy Balance Unifying Powder (Prasowany puder wyrównujący cerę i nadający jej blask)

Zgłoszony przez paulinka4pt

Do rodziny Healthy Mix Bourjois dołączył nowy produkt: prasowany puder Healthy Balance wyrównujący cerę i nadający jej niesamowity blask! Inteligentny puder, który łączy w sobie makijaż i pielęgnację, aby zmatowić cerę na 10 godzin oraz nadać jej niesamowity blask - dzięki koktajlowi owoców. Pielęgnacja i jednocześnie makijaż o naturalnym wykończeniu, prasowany puder Healthy Balance zapewnia blask, matowy finisz oraz lekki niczym puch skład, który nie obciąża skóry! Wyjątkowo skuteczne połączenie składu i konsystencji Healthy Balance sprawia, że puder nadaje makijażowi nieskazitelne wykończenie oraz 10 - godzinną trwałość. Puder ten przeciwdziała błyszczeniu się skóry i zapewnia dobroczynne działanie dzięki 2 skarbom natury: nawilżający owoc kaki oraz oczyszczające i balansujące stan cery yuzu.
Kaki: pochodzi z Chin, gdzie jest owocem drzewa pigwowego. Jego skórka ma właściwości nawilżające, wzmożone przez zawarte cukry: glukozę i fruktozę. Wyciąg z kaki nawilża, regeneruje i ujędrnia skórę.
Yuzu: ten niewielki owoc cytrusowy pochodzący z Dalekiego Wschodu posiada właściwości oczyszczające, antyseptyczne, ściągające i nawilżające. Ekstrakt z yuzu oczyszcza i uzdrawia skórę. Tym samym, puder sprawia, że trudne do pogodzenia w pielęgnacji strefy suche i strefy błyszczące twarzy odchodzą w zapomnienie. Po kilku aplikacjach skóra staje się idealna: gładka, matowa, rozświetlona, wypoczęta.
Dzięki swojej maksymalnie rozdrobnionej i błyskawicznie wnikającej w skórę formule, puder Healthy Balance zapewnia naturalne wykończenie makijażu, wręcz `niewidoczne` – w porównaniu do pudrów klasycznych. Wzbogacony o nylon i kaolin, jest ultrałagodny i pozostawia uczucie świeżości i komfortu, bez grubej warstwy ani efektu maski. Stworzone specjalnie tak, aby dopasowały się do każdej karnacji, odcienie Healthy Balance nie są ani zbyt żółte, ani zbyt różowe – są naturalnie zniuansowane, aby upiększyć i wyrównać każdą karnację.
Dostępny w 4 kolorach.

Cena: 39zł / 9g

• taki sobie, niby dobry ale nie wiem ...
  • Powiem tak
    Na początku byłam zachwycona ale to malowałam się przeważnie na wieczór na wyjście, więc w świetle sztucznym wyglądał extra , natomiast jak zaczęłam malować się z rana .... to już zachwyt jako tako prysł.

kolor OK, żółty odcień fajnie, ale i no właśnie ALE .... ciemnieje na buzi .....a mam odcień vanilla.
    Nie wiem czy wszystkie podkłady Bourjois w połączeniu z puderkiem ciemnieją ? po nałożeniu na buzie, fajnie wygładza buzie, nie jest to płaski mat, delikatne satynowe wykończenie, ale nie jakoś super rozświetlenie.

No używam okazjonalnie - byłby super jakby nie ciemniał na buzi .

Super opakowanie, bo jest lustereczko fajnie można wrzucić do torebki i nie zajmuje wiele miejsca.
    Fajnie zmielony dość drobniutko za co plus.
    Jeśli się nałoży kilka warstw na wcześniejsze to robi się hmmmm ciasto i to w dodatku źle wyrobione - jesli wiecie o co mi chodzi jak kiedykolwiek robiłyście ciasto i w trakcie wyrabiania, to taki efekt powstaje jak się człowiek chce lekko zmatowić.
    Lepiej użyć czasem bibułek matujących niż dokładać warstewkę tego pudru.
    Co do krycia nie ma wielkiego, bym powiedziała , ze wcale nic nie kryje.

I największy plusik - fajnie pachnie

Nie wiem no najlepiej czasem przetestować coś na sobie bo jednej kobiecie będzie on pasował a innej nie bardzo.
    Mi średnio służy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gela096 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt aksamitnej skóry
  • +satynowy mat
    +aksamitne wykończenie
    +ładnie i naturalnie wygląda na twarzy
    +wygładza nierówności skóry
    +nie podkreśla mankamentów cery
    +dobrze zmielony; nie nakłada się dużo na pędzel
    +spokojne 4h bez poprawek przy takim wykończeniu to dobry wynik (cera mieszana w stornę tłustej)
    +odcienie żółte
    +wydajność (używam 2msc a śladów użytkowania nie widać )
    +zapach

+/-kolor 51 mógłby być jeszcze jaśniejszy

-cena

Używam tego produktu od: 2miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić VissyMore za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do końca się polubiliśmy...
  • Puder rzeczywiście ładnie kryje, wyrównuje kolor, jak dla mnie słabo matuje, daje raczej efekt satynowy, ale potrzebne są poprawki w ciągu dnia bo skóra się świeci.
    Konsystencja jak dla mnie jest dość ciężka jakby troche kremowa... Podoba mi się kolor.
    Opakowanie jest trwałe plus za lusterko, ale brakuje mi w nim jednak puszka czy czegoś do nakładania i ewentualnych poprawek w ciągu dnia. Dokupiłam, gąbeczke osobno ale co z tego jak nie mieści się wewnątrz...
    Minusem jest też cena w stosunku do ilości kosmetyku, którego jest dosć niewiele i szybko się zużywa.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martiarella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Nie widzę w nim żadnych minusów, ponieważ jest idealny pod względem krycia, nie świece się po nim za 2 czy 3 godziny co jest sporym plusem lekki i delikatny, wyglądamy naturalnie

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić siemablond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Pudru używam do utrwalenia podkładu. Mam normalną skórę, w kierunku suchej.
    \nZalety:
    \n+piękny zapach- z przyjemnością używam tego pudru
    \n+ładny kolor 53 idealny dla mojej cery na jesień/zimę
    \n+ wydajny
    \n+ dobrze współgra z podkładem i korektorem
    \n+ trwałość ok 4-5h bez poprawek w moi przypadku
    \n+ drobno zmielony
    \nWady:
    \n- widoczny na twarzy, najbardziej przez 1 godzinę po nałożeniu, potem trochę się wtapia
    \n- nie widzę aby dodawał blasku
    \n- płaski mat
    \nOgólnie produkt nie jest zły, przyjemnie się go używa, niebrzydko wygląda. Nie jest to puder który spektakularnie dodaje urody.

Chcesz pochwalić patrycjamy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety...
  • Mam cerę mieszaną. Zwykle nie używam podkładu - staiam na sam puder. Wymagam od niego lekkiego krycia i matu.
    Ten puder nie robi nic
    Matuje i daje leciutki kolorek na 10 minut. Później znika, tak jak Mikołaj po pozostawieniu prezentów. I na buzi nie ma nic.
    Co do samego matu - to też kiepski. Muszę dać ze 2-3 warstwy, żeby uzyskać satysfakcjonujący efekt. A nie robię wcale mocnego makijażu. Troszkę lepiej spisuje się na podkładzie. Ale też nie tak, jakbym sobie tego życzyła.

Plusy:
    +ładny zapach
    +jest drobny
    +ładne opakowanie z lustereczkiem

Minusy:
    -nie matuje (po chwili znowu się świecę)
    -kryje na chwilę
    -cena
    -mało wydajny
    -brak gąbki do nakładania

Chcesz pochwalić Pysiak89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • Bardzo cenię sobie kosmetyki Bourjois,są jak dla mnie dobre jakościowe,na pewno lepsze od Diorów czy tam Chanelów!

Ten puder zakupiłam dawno.To moje drugie opakowanie,używam na przmian z pudrem tej samej firmy.

Pierwsze opakowanie starczyło mi aż na 7 miesięcy codziennego stosowania,niesmowita wydajność!Więć się opłaca w stosunku do ceny.

Pozatym puder ma same zalety:
    -ładnie matuje buzie
    -ma fajne odcienie
    -nie tworzy efektu maski
    -nie zapycha
    -u mnie wytrzymuje cały dzien
    -fajne pudełeczko z lusterkiem

Polecam!

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Magdalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt, 4/5*
  • Na początek kilka słów nt. mojej cery: mieszana z lekkim błyskiem w strefie T, jasno-oliwkowa, ciepła z żółtym pigmentem.
    Obecnie, dzięki kilku zmianom w pielęgnacji i odżywianiu, moja buzia jest wypielęgnowana, bez niedoskonałości, ale dosyć wrażliwa i potrafi zareagować zaczerwienieniem. Minusem mojej cery jest kilka przebarwień i suche skórki, które uwidaczniają się WYŁĄCZNIE przy nakładaniu podkładu pędzlem Hakuro H50 i H50S (?!)

Oczekiwania:
    Poszukuję produktu, którego przede wszystkim, NIE WIDAĆ na twarzy i ten puder... TAKI JEST!!!
    Bardzo drobno zmielony, idealna konsystencja i kolor 52 powodują, że chciałabym dać temu produktowi KWC, ale nie mogę.

Jest jeden, poważny minus- Helthy mix wygląda pięknie w 1, ew. 2 warstwach na twarzy, jakakolwiek próba "dołożenia"
    [oczywiście po uprzednim odciśnięciu sebum na bibułce!] nawet najlżejszej warstwy, na mojej twarzy kończy się niestety, efektem ciasta i makijażową katastrofą

Dla ścisłości dodam [być może to komuś pomoże w decyzji], iż wypróbowałam wiele różnych produktów, oraz ich kombinacji pod ten puder, m.in.:
    podkłady:
    Healthy Mix i 123 Bourjois, Diorskin Nude, Diorskin BB, MAC Face and Body Foundation, Astor Lift me up, Maybelline Affiniton matujący, Loreal True match, Clarins Everlasting i Skin Illusion, Chanel Mat Lumiere, Vitalumiere Aqua
    - kremy i serum:
    Bielenda 4D krem nawilżający 30+, oraz serum nawadniające, Flavo C, serum i krem nawilżający, Nivea Aqua effect, kremy Dermiki, Eris, serum Clarinsa, krem URIAGE z serii ISOFILL, Galenic, krem na dzień z olejkiem arganowym
    - bazy:
    Benefit PoreFessional, MUFE wygładzająca, SEPHORA silikonowa

Wszystko na nic
    Efekt jest zawsze taki sam, po nałożeniu makijażu, wszystko wygląda SUPER, po ok 3-4h i 1-krotnym odświeżeniu cery pudrem HM, efekt jest BARDZO DOBRY, ale już po ok 7-8h i próbie 2-krotnego zmatowienia buzi, wygląda ona nieestetycznie.
    Wobec pow., kosmetyk stosuję tylko raz, nałożony rano na podkład, a do poprawek w ciągu dnia używam MAC BLOT i jest ok.
    Trochę mi jednak szkoda tego Healthy Mix-a, ponieważ w moim odczuciu wygląda on ładniej (kolor, niespotykana wręcz "miałkość" niż puder z MAC-a.

Reasumując:
    PLUSY:
    + piękny, lekko żółty kolor (52)
    + idealna konsystencja, baaardzo drobno zmielony
    + świeży, owocowy, niedrażniący zapach
    + niewidoczny na buzi
    + nie zapycha/ wysusza, jest przyjazny dla cery
    + dobrze kryje, ale jest lekki, niewyczuwalny na twarzy
    + śliczne, malutkie opakowanie z lusterkiem
    + dobra cena

MINUSY:
    - brak aplikatora/gąbeczki w opakowaniu
    - "dołożony" w ciągu dnia - tworzy nieefektowne ciasto na twarzy
    - lubi czasem włazić w załamania skóry, ale to zdarza się raczej zimą, kiedy przez warunki pogodowe cera jest wysuszona i podrażniona

Produktu NIE polecam też posiadaczkom cery tłustej, puder matuje umiarkowanie i na krótko, a poprawki możliwe są w ograniczonej liczbie, toteż przetłuszczająca się cera nie będzie w pełni zadowolona z kosmetyku.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Anet007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój strzał w 10!
  • Kupiłam go całkowicie przypadkiem, w nagłej potrzebie - wpadłam do drogerii, złapałam pierwszy z brzegu i... zakochana po uszy już z nim zostałam. Posiadam odcień 52, dla mojej jasnej, ale dość ciepłej w odcieniu karnacji jest idealny. Przy mojej trądzikowej i wrażliwej cerze sprawdza się rewelacyjnie.
    \n
    \nPonadto:
    \n+ ładnie kryje i stapia się z poprzednimi warstwami makijazu (fluid, korektor itp.)
    \n+ nie zapycha, jest bardzo lekki
    \n+ naprawdę dodaje urody, potwierdzam efekt zdrowego blasku
    \n+ dobrze się nakłada zarówno gąbeczką jak i pędzlem, daje naturalny końcowy efekt (mąż nie zauważa, że mam na sobie puder po prostu wg niego wyglądam "zdrowiej" )
    \n+ ładne opakowanie
    \n+ przyjemnie pachnie
    \n+ w ogóle nie wysusza
    \n+ posiada lusterko
    \n+ dość przystępna cena
    \n
    \nJedynym minusem wynikającym z obietnic producenta jest długość matowienia. Na mojej mieszanej skórze absolutnie nie jest to 10h, maksymalnie 8h.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić medeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • To jest puder, którego odcień VANILLA 52 jest poprostu idealny dla mojej karnacji, nie znalazłam lepszego, a próbowałam już między innymi MaxFactor Creme Puff, Astor Skin Match, Maybelline Affinitone (wersje podstawową, jak i taką białą 24h), Rimmel Stay Matt każdy z tych pudrów albo był za pomarańczowy, albo sie za szybko ścierał, albo robił mi maskę na twarzy. Natomiast Bourjois healthy balance ma same plusy, mianowicie:
    *idealny odcień
    *idealne krycie
    *utrzymują się ok. 8h, co jest dla mnie wystarczające
    *stapia się ładnie z podkładem i to różnych firm, m. in. Maxfactor, Bourjois, Maybelline
    *sprawdza się zarówno latem, jak i zimą
    *matuje na długo, moja cera nie wymaga poprawek w ciągu dnia (8h)
    *ma piękny zapach
    *posiada praktyczne lusterko
    *opakowanie jest trwałe

Jedynym minusem jest to, że nie ma gąbeczki w środku, ale ja lubię mieć swoje ulubione, przez co dla mnie to nie jest wadą. A cena choć nie najniższa, to można kupić w internecie za ok. 25zł.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań, a kolejne już zakupione

Chcesz pochwalić urokliwa za czytelną i pomocną recenzję?