Powiększ Bourjois, Healthy Balance Unifying Powder (Prasowany puder wyrównujący cerę i nadający jej blask)
Produkt dostępny w 6 sklepach. Cena już od 22,88 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez paulinka4pt

Do rodziny Healthy Mix Bourjois dołączył nowy produkt: prasowany puder Healthy Balance wyrównujący cerę i nadający jej niesamowity blask! Inteligentny puder, który łączy w sobie makijaż i pielęgnację, aby zmatowić cerę na 10 godzin oraz nadać jej niesamowity blask - dzięki koktajlowi owoców. Pielęgnacja i jednocześnie makijaż o naturalnym wykończeniu, prasowany puder Healthy Balance zapewnia blask, matowy finisz oraz lekki niczym puch skład, który nie obciąża skóry! Wyjątkowo skuteczne połączenie składu i konsystencji Healthy Balance sprawia, że puder nadaje makijażowi nieskazitelne wykończenie oraz 10 - godzinną trwałość. Puder ten przeciwdziała błyszczeniu się skóry i zapewnia dobroczynne działanie dzięki 2 skarbom natury: nawilżający owoc kaki oraz oczyszczające i balansujące stan cery yuzu.
Kaki: pochodzi z Chin, gdzie jest owocem drzewa pigwowego. Jego skórka ma właściwości nawilżające, wzmożone przez zawarte cukry: glukozę i fruktozę. Wyciąg z kaki nawilża, regeneruje i ujędrnia skórę.
Yuzu: ten niewielki owoc cytrusowy pochodzący z Dalekiego Wschodu posiada właściwości oczyszczające, antyseptyczne, ściągające i nawilżające. Ekstrakt z yuzu oczyszcza i uzdrawia skórę. Tym samym, puder sprawia, że trudne do pogodzenia w pielęgnacji strefy suche i strefy błyszczące twarzy odchodzą w zapomnienie. Po kilku aplikacjach skóra staje się idealna: gładka, matowa, rozświetlona, wypoczęta.
Dzięki swojej maksymalnie rozdrobnionej i błyskawicznie wnikającej w skórę formule, puder Healthy Balance zapewnia naturalne wykończenie makijażu, wręcz `niewidoczne` – w porównaniu do pudrów klasycznych. Wzbogacony o nylon i kaolin, jest ultrałagodny i pozostawia uczucie świeżości i komfortu, bez grubej warstwy ani efektu maski. Stworzone specjalnie tak, aby dopasowały się do każdej karnacji, odcienie Healthy Balance nie są ani zbyt żółte, ani zbyt różowe – są naturalnie zniuansowane, aby upiększyć i wyrównać każdą karnację.
Dostępny w 4 kolorach.

Cena: 39zł / 9g

• W porządku, ale drogi
  • Kupiłam na promocji w Superpharm, w normalnej cenie raczej bym się nie skusiła. Ogólnie produkt dobry, ale równie dobre są w niższej cenie.

Zalety:
    - ładny zapach,
    - przyjemna konsystencja,
    - współpracuje z pędzlami, równomiernie się rozprowadza,
    - małe i lekkie opakowanie z lusterkiem

Wady:
    - cena,
    - z kremami BB nie chce współpracować, trochę się waży i brzydko wygląda, nie wiem z czego to wynika.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić be_zludna za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY ozdobne mydełko

• nie jest zły, ale szukam dalej
  • Produkt kupiłam online, stacjonarnie jak na puder drogeryjny jest dość drogi.
    Plusem jest opakowanie stabilne, dobrze się zamyka, ma lusterko, jednak nie ma żadnej gąbeczki, ani puszku, jak w Cream Puff, choć tam nie ma lusterka,ciężko o ideał
    Konsystencja przypadła mi do gustu, produkt delikatnie matuje, ale nie jest to płaski mat, tylko naturalne, satynowe wykończenie. Kolor nie ciemnieje.
    Puder nie zapycha mnie, nie powoduje uczuleń to także plus.
    Podstawową wadą produktu jest jego trwałość, a właściwie jej brak. Moja skóra nie jest jakoś specjalnie tłusta, delikatnie czasem świeci się w strefie T, więc nie potrzebuje wielkiego zmatowienia. Jednak efekt tego pudru znika już po godzinie, co jest uciążliwe. Na dodatek produkt jest mało wydajny, znika w oka mgnieniu. I niestety za tą trwałość i wydajność odemuję mu dwie gwiazdki i szukam dalej

Ilość zużytych opakowań: zakończone dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marta87_7a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Umpa Lumpa by Bourjois
  • Po tej firmie się tego nie spodziewałam. Tyle osób zachwyca się podkładem, sama go mam i jest ok, największy plus za podkłady to właśnie piękne porcelanowe odcienie A tutaj jajeczko. Odcien 52 vanila jest ciemny. Nawet cream puff z Max Factora nie ciemnieje na mnie jak ten puder

Wygodne opakowanie, puder pięknie pachnie, nie podkreśla suchych skórek, cera nie wygląda płasko, ale nie z każdym podkładem się dogaduje i najważniejsze ciemnieje w ciągu dnia i to o ton albo dwa!

Cena jeśli się mieszka w uk kosmetyków tej marki jest jak najbardziej ok, Puder nadaje się na letnie miesiące, wystarczył mi na około 2 miesiące więc raczej nie jest wydajny.

Na pewno do niego nie wrócę, do podkładów w miesiące zimowe tak, ale do pudru na pewnie już nie. Szkoda bo miał potencjał.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry... do czasu.
  • Kupiłam go po raz pierwszy w czasie mojego zachwytu firmą Bourjois, która obecnie maleje niestety. Kupiłam puder nr 52 kolor Vanilia, który obecnie jest dla mnie zbyt ciemny, a nigdy nie natrafiłam w drogerii na jakikolwiek jaśniejszy z tej linii. Po pierwszym skończonym opakowaniu bez zastanowienia kupiłam kolejny, obecnie niestety kończąć opakowanie drugie mam do niego kilka zastrzeżeń. Gdy go nakładam czuję, że mam go na twarzy, cały czas czuję jego zapach, który również z biegiem czasu stał się uciążliwy (nie żeby był nieładny tylko po prostu już mam go dość), czasami wydaje mi się, że na twarzy wygląda jakbym oprószyła się mąką, zawsze wtedy staram się usunąć "nadmiar" z twarzy jednak po wielu próbach stwierdzam, że to niemożliwe. Jego trwałość hmmm według mnie nie jest najlepsza, po 2-3 godzinach zaczynam się świecić. Jego zaletą jest opakowanie, które jest małe i dość stabilne, nie otwiera się w torebce itp., a dodatkowo w środku ma lusterko.
    PLUSY
    + opakowanie
    + cena
    + całkiem dobre wykończenie
    MINUSY
    - trwałość
    - kolorystyka
    - zapach (znudził mi się)
    - czasem dziwny efekt na twarzy
    - uczucie ciężkości na twarzy

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Joanna_kfb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarował mnie
  • Puder dostałam w prezencie, gdy poszukiwałam czegoś, co nie da mi efektu maski, nie obciąży mnie ale utrwali makijaż. Miałam wobec niego ogromne oczekiwania - niesłusznie... Zawiodłam się

+ Formuła - jest jedwabisty, 'miękki' - dobrze się go rozprowadza, tego nie można mu odmówić.
    + Zapach - ładny, owocowy.

+/- Opakowanie - zwykły plastik, ani specjalnie kruchy, ani wytrzymały. Banał. Plus za lusterko.

- Cena - jestem bardzo przeczulona na tym punkcie, ten puder jest O WIELE za drogi w stosunku do efektów i pojemności.
    - Pyli się - przy pierwszym użyciu zaginęłam w pudrowej zasłonie dymnej.
    - Kolor - Mam najjaśniejszy odcień i niestety, ale według mnie jest on zbyt... brązowy? Pomarańczowy? Na twarzy to jakoś jeszcze wyglądało, ale pod oczami stworzył MASAKRĘ - miałam po nim jakieś sino-oliwkowe cienie, wyglądałam, jakbym nie spała 2 dni. Nie dla bladziochów.
    - Krycie, efekt - Puder jest zdecydowanie za ciężki, mam problemy ze świeceniem się na czole i tworzy tam nieestetyczną, grubą warstwę. Po prostu ciężki cement!
    - Trwałość - po kilku godzinach mam dosłownie tłustą twarz...

Podsumowując - nie polecam, nie za tę cenę! O wiele lepszy jest transparentny puder z Essence za 15 zł... Może osoby z cerą bez problemów w ciepłych odcieniach go polubią stosowanego w małych ilościach, ale ja niestety bardzo się nim rozczarowałam i jest mi przykro, że ktoś wydał tyle kasy, żeby sprawić mi przyjemność, a ja nie mogę tego nawet używać.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić bones_will_fall za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne wykończenie makijażu
  • Stosowałą pudry różnych producentów, ale ten zdecydowanie zwyciężył

Plusy:
    - nie zatyka porów - zazwyczaj pudry powodowały u mnie problemy z cerą, po tym nigdy nie miałam takich problemów
    - kilka jasnych odcieni do wyboru
    -ciekawa konsystencja pudru - nie "sypie" się, dobrze komponuje się z cerą
    -lusterko w opakowaniu
    -jest wydajny

Minusy:
    -nie utrzymuje się na twarzy zbyt długo
    -wysoka cena; raz udało mi się kupić w cenie promocyjnej w drogerii, a i tak nie była zbyt niska. Ale i tak do niego wracam

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić nanny90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Puder oczarował mnie
  • Puder kupiłam na promocji w Rossmanie, więc cena była całkiem przystępna!

Puder urzekł mnie bardzo miałkim zmieleniem, uwielbiam takie pudry, pięknie rozprowadza się na skórze .
    + Jest bardzo mocno zmielony !!!!
    + Lekko kryjący
    + Matowy z lekką nutą satyny, dlatego tak piszę bo nie jest to płaski mat, ani mocny mat tylko taki umiarkowany mat,
    + Calkowicie bez perły bądź jakiegokolwiek polysku
    - Puder nie matuje cery tłustej (pomimo tego i tak go lubie)
    +++ Idealnie nadaje się pod oczy, kolor 53 jest jasny i żółty więc idealnie przykrywa cienie pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki i nie wysusza
    ++ Jest stosunkowo mało widoczny
    + Ma piękny kosmetykowy zapach
    + Jest lekko tlusty przez co się nie sypie przy nakladaniu
    + Jest badzr JEDWABISTY !!!!
    + Posiada duże lustertko w środku
    + Duża pojemność i wydajność
    + Ładne kolory dla cer ciepłych
    + Długo się trzyma na twarzy z tym że nie jest to puder który walczył by z sebum

- Nieciekawe puzderko
    - Wkłąd na samym początku odkleł się puzderka i wypada
    - cena jest za wysoka

Produkt bardzo dobrej jakości, warty próbowania.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 produktu

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Puder jest fajny, ładnie wygląda na podkładzie, nie tworzy maski, nie podkreśla suchych skórek. Makijaż wydaje się bardziej aksamitny. Bardzo ładny zapach. Jest bardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić kokosanka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Ot zwyklły puder prasowany

+ ma przyjemniejszą fakturę niż niektóre pudry, jest bardziej jedwabisty
    + delikatnie matuje i ujednolica koloryt

-/+ przeciętniak, właściwie ani rewelacyjny, ani fatalny

- niewielki wybór kolorów
    - trwałość, trzeba robić poprawki co kilka godzin

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamila_sz za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie za tą cenę
  • +trwałość
    +dobrze wykonane pudełeczko (w dodatku z lusterkiem)

i to by było na tyle

-tworzy maskę
    -mam wrażenie że jest strasznie pomarańczowy

za tą cenę można kupić coś lepszego

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić huliax za czytelną i pomocną recenzję?