Powiększ Bourjois, Healthy Balance Unifying Powder (Prasowany puder wyrównujący cerę i nadający jej blask)

Zgłoszony przez paulinka4pt

Do rodziny Healthy Mix Bourjois dołączył nowy produkt: prasowany puder Healthy Balance wyrównujący cerę i nadający jej niesamowity blask! Inteligentny puder, który łączy w sobie makijaż i pielęgnację, aby zmatowić cerę na 10 godzin oraz nadać jej niesamowity blask - dzięki koktajlowi owoców. Pielęgnacja i jednocześnie makijaż o naturalnym wykończeniu, prasowany puder Healthy Balance zapewnia blask, matowy finisz oraz lekki niczym puch skład, który nie obciąża skóry! Wyjątkowo skuteczne połączenie składu i konsystencji Healthy Balance sprawia, że puder nadaje makijażowi nieskazitelne wykończenie oraz 10 - godzinną trwałość. Puder ten przeciwdziała błyszczeniu się skóry i zapewnia dobroczynne działanie dzięki 2 skarbom natury: nawilżający owoc kaki oraz oczyszczające i balansujące stan cery yuzu.
Kaki: pochodzi z Chin, gdzie jest owocem drzewa pigwowego. Jego skórka ma właściwości nawilżające, wzmożone przez zawarte cukry: glukozę i fruktozę. Wyciąg z kaki nawilża, regeneruje i ujędrnia skórę.
Yuzu: ten niewielki owoc cytrusowy pochodzący z Dalekiego Wschodu posiada właściwości oczyszczające, antyseptyczne, ściągające i nawilżające. Ekstrakt z yuzu oczyszcza i uzdrawia skórę. Tym samym, puder sprawia, że trudne do pogodzenia w pielęgnacji strefy suche i strefy błyszczące twarzy odchodzą w zapomnienie. Po kilku aplikacjach skóra staje się idealna: gładka, matowa, rozświetlona, wypoczęta.
Dzięki swojej maksymalnie rozdrobnionej i błyskawicznie wnikającej w skórę formule, puder Healthy Balance zapewnia naturalne wykończenie makijażu, wręcz `niewidoczne` – w porównaniu do pudrów klasycznych. Wzbogacony o nylon i kaolin, jest ultrałagodny i pozostawia uczucie świeżości i komfortu, bez grubej warstwy ani efektu maski. Stworzone specjalnie tak, aby dopasowały się do każdej karnacji, odcienie Healthy Balance nie są ani zbyt żółte, ani zbyt różowe – są naturalnie zniuansowane, aby upiększyć i wyrównać każdą karnację.
Dostępny w 4 kolorach.

Cena: 39zł / 9g

• ciekawe.
  • Uwazam ze ten puder ma genialne krycie ale przy jego aplikacji trzeba uwazac aby nie zrobic plam. Ale za krycie i braku efektu maski naprawde ogromny plus.

Dosc szybko niestety sie zuzyl i to jest niestety znaczny minus. Oraz cena. Najlepiej dorwac na promocji

Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte opakowanie

Chcesz pochwalić VictoriaD za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tę cenę nie bardzo.
  • Puder kupiła mi Mama w prezencie. Sama bym się nie szarpnęła, przy takiej jakości cena jest mocno zawyżona.

+ OBŁĘDNY zapach! W czasie stosowania byłam nim urzeczona
    + piękne, żółte odcienie
    + ładnie ujednolica koloryt
    + lusterko!

- tragicznie nietrwały
    - nie sprawdza się ani solo, ani na podkład
    - brak gąbeczki
    - wchodzi w załamania, pory
    - kiepska wydajność, po półtorej miesiąca mi się skończył

Używam tego produktu od: w zeszłym roku

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Genialny!
  • Jedynym minusem tego pudru jest to że nie można go nakładać parę razy jak transparentne pudry.Poza tym jest zdecydowanie wart swojej ceny , ślicznie pachnie , jest bardzo wydajny i co najwazniejsze - nie podrażnia wrażliwej skóry.Mam kolor najjaśniejszy , jest lekko żółtawy co idealnie sie sprawdza przy bardzo jasnej cerze.Matuje na długo jednak nie tworzy efektu całkiem matowej maski. Baaaaardzo polecam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xmagx za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • + przepięknie pachnie
    + śliczne opakowanie

- wydaje mi się że ciemnieje na twarzy, wygląda nieestetycznie
    - nie matuje na długo
    - słabe lusterko, takie jakby.. plastikowe??

Nie polecam, za taką cenę można mieć coś fajniejszego

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić thirky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zrobił na mnie wrażenia
  • Kupiłam ten produkt skuszona promocją i dobrymi opiniami. Gdy go otworzyłam wspaniałe wrażenie zrobił na mnie zapach, który spowodował że od razu zrobiłam się głodna... I chyba na tym się skończyło. Tak to reszta jest bez szału. Faktycznie jest drobny, ale jest za miękki, za kruchy, a odcień który kupiłam jest bazarowo pomarańczowy co wg mnie jest nie do pomyślenia w produktach bourjois no ale widać myliłam się... Nałożyłam go 3 razy stoi na półeczce w domu i mimo tego puder wypadł z opakowania. Musiałam go przyklejać na kropelke. Żenada żeby o opakowanie nawet nie zadbać... Za te pieniądze jest wiele lepszych pudrów. Lepszych cenowo i jakościowo.
    Dlatego więcej się nie spotkamy

Używam tego produktu od: Paru dni
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Euphoria X za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny
  • posiadam 2 odcienie 55 (mój ulubiony) i 56.
    mam ciemna karnacje.
    nie lubie mocnego krycia.uzywamlekkich kremow cc,i tego pudru,iefekt jest idealny.w końcu znalazłam swój ideal.
    sliczne male opakowanie,wszedzie się zmieści.
    pięknie pachnie,ma lusterko.brak gąbeczki-tu jest tylko problem,wiec niebiore go ze sobą,maminny puder do poprawki w torebce,
    ja nakładam go pędzlem kabuki,tam mi najwygodniej,
    nie osypuje się,jest wydajny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowan

Chcesz pochwalić czarnulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na lato
  • Pierwszy raz kupiłam ten puder na promocji w rossmannie ponieważ przeczytałam wiele dobrych opinii na temat tego produktu i.. nie zawiodłam sie na nim jest świetny na lato idealny wręcz moim zdaniem.
    Mam odcień 52 vanilla. Jestem posiadaczką cery mieszanej ale przesuszającej sie ,niestety jakby tego bylo malo wychodza mi wciaż jakieś chrostki a ten puder swietnie sobie z tym wszystkim radzi.
    Plusy :

+Delikatny
    +Nie zapycha
    +Slicznie pachnie
    +opakowanie mocne i ładne
    +posiada lusterko
    +Idealnie stapia sie z cerą
    +nie ściera sie

Wady :
    -Cena niestety jest dość drogi a promocje tej firmy zdażają sie dość rzadko .

Jesli chodzi o wydajnośc to tak pól na pól .. Srednio wydajny.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: zużytych opakowań 2 ,w trakcie 3.

Chcesz pochwalić hugmeplease22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • leciutki
  • Bardzo leciutki puder.Jest bardzo drobno zmielony i ma tak samo ładny zapach jak dodkład z tej serii.Wyrównuje koloryt dość dobrze matuje i nie tworzy efektu maski.Ale w ogóle nie kryje.Dlatego nie na da się do cery z problemami.Fajny produkt na wiosne i lato.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • jesli ktos lubi naturalny efekt.
  • uzywam tego pudru jakiegos czasu, gdy poprzedni nieccacy zrzucilam na podloge I tyle go widzialam(na szczescie to byla juz koncowka). wybralam go tez ze wzgledu na to, ze widzialam go u kolezanki z pracy, ktora ma naprawde bardzo ladna cere. mysle ze to byl dobry wybor.
    zacznijmy od tego, ze pudru uzywam do utrwalenia podkladu, a nie zmatowanienia twarzy. moge powiedziec, ze ze swieceniem sie niemalze nie mam na ogol problemu(choc w lato czasami sie to jednak zdarza, wiadomo), wiec nie wiem do konca jak ten produkt sprawdzi sie u osob z cera tlusta, choc wydaje mi sie, ze jesli ktos oczekuje super matu to noe bedzie zadowolony.
    jest to naprawde lekki kosmetyk. nawet na mojej dosyc suchej skorze ciezko osiagnac nim efekt plaskiego, kompletnego matu. wyglada raczej, jak to ktos okreslil juz, 'satynowo'. cera po nim naprawde wyglada bardzo naturalnie I po prostu lepiej. za to plus.
    nie wiem do konca, ile sie utrzymuje, bo nie obserwuje swojej twarzy w ciagu dnia. pewnie tyle samo co wiekszosc kosmetykow, czyli pare godzin.
    minusem jest to ze troche sie 'pyli' podczas nakladania. mozna sie przyzwyczaic, ale jednak jest to lekko denerwujace.
    kolor jest NIESTETY zolty, tak ja kazdy produkt bourjois do twarzy. z tego powodu nie moge uzywac ich podkladow. przy pudrze na szczescie widoczne to nie jest, nie 'ociepla' koloru cery za co duzy plus, bo uwierzcie mi, ze z zolta twarza wygladam wrecz komicznie.
    fajne jest tez to, ze puder ma lusterko. jest to bardzo pomocne, a wiekszosc pudrow kompaktowych, ktorze mialam nie przychodzilo z takim 'luksusem'. natomiast lekko smiesza mnie narzekania, ze nie dolaczono do niego puszka.z doswiadczenia wiem, ze gdyby byl to niemalze NA PEWNO narzekalybyscie, ze jest beznadziejny I nie da sie go uzywac, bo tak zawsze jest z tego co widzialam po recenzjach. ja tam sto razy bardziej wole lusterko niz puszek, przynajmniej przydatne.
    podsumowujac, warto przetestowac ten puder, polecam go glownie osobom z cera bezproblemowa, nie swiecaca sie zbyt mocno. tak jak wspominalam, wydaje mi sie, ze dla tlustej bedzie po prostu za slaby, bo on nie matuje niemalze wcale. cena dosc wysoka, ale pudry to jednak kosmetyki ktorych uzywa sie(przynajmniej ja uzywam...) naprawde dlugo, wiec nie jest zaporowa. jesli ktos sie zastanawia, to warto.

Używam tego produktu od: poczatek kwietnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia zadanie
  • Myślę, że ten puder ( lub jakikolwiek inny tego typu ) jest absolutnym must have w kosmetyczce każdej kobiety. Szczególnie takiej jak ja - z cerą mieszaną / tłustą.

Puder nadaje ładny kolor buzi i daje bardzo dobre wykończenie makijażu. Ja nakładam go różnie - raz pędzlem kabuki Revlon'a, a raz gąbeczką ( ja zachowałam sobie bardzo dobrą jakościowo gąbeczkę z pudru w kamieniu YSL. Pasuje idealnie do opakowania Bourjois ) i nie widzę różnicy. Może jedynie taką, że pędzel trochę za dużo dozuje produktu, a gąbeczka nadaje się szczególnie do matowienia w ciągu dnia.
    Puder pachnie bardzo przyjemnie, nawet jeszcze na twarzy. Rzadko się to spotyka, zazwyczaj podkłady i pudry nie współgrają z ciepłem twarzy pod względem zapachu.
    Opakowanie jest wygodne, posiada lusterko, ale niezbyt mi się podoba, wydaje mi się, że jest wykonane z tandetnego plastiku, niczym zabawka jak już wspomniała któraś recenzentka. Zobaczę ile przetrwa, bo zazwyczaj wszystkie moje pudry i bronzery traciły wieczko, a to już bardzo utrudnia jego noszenie w kosmetyczce.
    Szkoda, że nie zawiera własnej gąbeczki, bo gdyby nie moja z YSL, nie miałabym żadnej, oprócz pędzla.
    Matuje owszem, ale nie na długo. Niestety to jego największy minus.
    Rozświetla buzię, ale wydaje mi się, że kupiłam odcień za jasny na lato ( już pisałam w recenzji podkładu Bourjois, że ta firma nastawia się głównie na cery jasne, a ja akurat mam ciemną i ciężko mi jest coś wybrać najodpowiedniejszego )
    Cena, jak wszystkie produkty tej marki - za wysoka.

Ogólnie rzecz biorąc lubię go, ale niekoniecznie zostanę z nim na lata.

Używam tego produktu od: Miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiuncia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po pierwsze PUSZEK!
  • Oczywiście,że połowa narzeka na to ze puder sie sypie albo jest mało wydajny.Puder ten należy do miękkich.On sie nie lubi z pędzlami.I warto zainwestować w dobry puszek albo chociaż poprawny,bo slyszalam ze ta najtansze rossmanowskie sa albo tepe albo szorstkie.

Wystarczy z dwa razy przetrzec puder puszkiem i caly pylek na nim siedzi.Gdy wklepujemy puszkiem puder to dodatkowo pozbywamy sie efektu maski,zyskujemy ładny mat i dobre utrwalenie podkladu.

Przez przypadek wziełam 52 Vanille, a jestem prawie porcelanowa.Mimo to jakims dziwnym cudem nie mam ani za zoltej twarzy ani za ciemnej.

+zapach-owoce z bita smietana
    +kolory-chlodne,cieple,jasniejsze i ciemniejsze karnacje znajda cos dla siebie
    +dobre matowienie
    +opakowanie(mi sie podoba)
    +lusterko
    +nie sciera sie

mysle ze kupienie ton ciemniszego odcienia,gdy nie bedzie waszego, nie zrobi roznicy

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Chcesz pochwalić Swiggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja! Idealny puder dla wielbicielek naturalnego wyglądu!
  • Mam odcień 53 i cerę mieszaną. Właśnie kończę swoje pierwsze opakowanie (drugie już kupione i czeka) i coś mi się wydaje,że chyba odnalazłam puder idalny. Jest rewelacyjny i na mojej twarzy nałożyony o godzinie 7 wytrzymuje bez poprawek do godziny 21. Polecam wszystkim dziewczynom, które pragną mieć zdrową i wypoczętą cerę oraz naturalny wygląd. Nie polecam wielbicielkom płaskiego matu, bo tego ten puder nie daje.
    Podsumowując

Plusy:

- pięknie pachnie
    - daje naturalny wygląd
    - dobrze matuje ( ale nie jest to płaski mat)
    - kremowa konsystencja
    - utrzymuje się na twarzy cały dzień
    - nie tworzy efektu maski
    - dopasowuje się do twarzy
    - daje "zdrowy blask" na twarzy
    - dobrze wyrównuje koloryt
    - lekki i satynowy
    - ładne opakowanie
    - nie zapycha
    - wydajny (przy codziennym stosowaniu wystarczył mi na prawie rok, nie wiem jak niektóre dziewczyny mogą pisać,że starzył im na miesiąc albo dwa - chyba,że nakłądają go na twarz co pół godziny. Nawet dla osoby, której twarz wymaga poprawek w ciągu dnia myślę,że starczy na minimum pół roku)
    - nie uczula
    - nie waży się

Minusy:
    - cena (chociaż w promocji można upolować za całkiem fajną cenę)
    - brak gąbeczki (dla mnie to nie problem, ponieważ używam pędzla a w ciągu dnia nie robię poprawek)

Używam tego produktu od: lipca 2013
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze (zostało jeszcze na jakieś 1,5 miesiaca)

Chcesz pochwalić cloe8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Po dośc długim czasie uzywania pudrów mineralnych, wybrałam ten puder i jestem zachwycona!
    Nie uzywam podkładu, nie potrzebuję super krycia, jedynie wyrównanie i ożywienie kolorytu cery - Healthy Balance sprawdza się tu idealnie.
    Mam numer 53, który wspaniale wtapia się w moją cerę, nie zapycha, nie uczula.
    Jednym słowem IDEAŁ.

Używam tego produktu od: listopada 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Estter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Za żółty! Przed zakupem myślałam, że jest prawie biały, ale światło drogerii mnie okłamało ;/
    Na samej twarzy był widoczny żółty ton, a podkład przyciemniał i nie widziałam żadnych jego wychwalanych cech. Może dlatego, że nie lubię pudrów prasowanych? Niestety muszę go odstawić i pozostać przy pudrach sypkich. Po raz wtóry firma bourjois na zmianę mnie zachwyca, a potem zawodzi :<

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić lisek65 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pachnące cudo
  • Mój absolutny hit! Używam na skórę bardzo suchą, atopową, absolutnie nie uczula, pomimo tego, ze jest zapachowy- cudowny, relaksujący zapach owoców
    Na twarzy utrzymuje się u mnie cały dzień, ewentualne poprawki robię tylko w okolicy nosa.
    Pozostawia satynowe wykończenie, bardzo miękkie, przyjemne, "puszyste", mimo tego, że mam suchą skórę nie wysusza jej dodatkowo jak inne pudry, wręcz przeciwnie- utrzymuje nawilżenie twarzy! I co ważne, nie powoduje efektu maski, nawet jeśli nałoży się go więcej.
    Posiadam kolory 52- zima/wiosna/jesień i 53-lato.
    Jedynie cena jest drobnym mankamentem, ale zawsze czaję się na niego na promocji:P

Podsumowując
    plusy:
    -wykończenie
    -trwałość
    -kolory
    -piękny zapach
    -nie zapycha
    -NIE WYSUSZA!
    -nie uczula, nie podrażnia alergicznej skóry
    -idealnie stapia się z podkładami
    -praktyczne opakowanie z lusterkiem

minusy:
    -cenaUżywam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 6 całych

Chcesz pochwalić florence244 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Jeden z lepszych pudrów, jaki miałam okazję stosować!

Mam odcień nr 53.

Zacznę od minusów, których jest zdecydowanie mniej niż zalet tego produktu.
    - cena (bez promocji) jest bardzo wygórowana w stosunku do ilości produktu w opakowaniu (9 gram)
    - brak lusterka
    - brak gąbeczki w opakowaniu

Na plus zdecydowanie warto zaznaczyć:
    + dobrze matuje
    + naturalny wygląd skóry po użyciu produktu
    + bardzo ładny zapach !
    + kremowa konsystencja
    + puder bardzo łatwo się nakłada

Godny polecenia!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić karolina_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • To najlepszy puder jaki do tej pory stosowałam.
    PLUSY:
    Kremowa konsystencja,
    bardzo dobrze się nakłada,
    dobrze kryje i matuje,
    kolor dostosowuje się do koloru twarzy.
    Używam gąbki do nakładania i na innych pudrach gdzie nie gdzie puder zbijał się jakby w kamień, w tym przypadku nic takiego nie miało miejsca.
    Używam codziennie, nie wysusza, nie zatyka porów.

Minusem jest niewątpliwie cena, brak gąbeczki, mała ilość produktu.

Niby wszystko super, jednak dalej będę szukać swojego ideału

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agusqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znalazłam ideał!
  • Przez ostatnie 2 lata byłam wierna pudrowi Maybelline Affinitone i sądziłam, że dla mojej mieszanej cery nie znajdę nic lepszego. Długo marzyłam o Bourjois Healthy Balance, ale nie potrafiłam zdobyć się na zmianę.

Skusiła mnie promocja w Rossmanie, kupiłam to cacko za jakieś 32 zł i teraz żałuję że nie zrobiłam zapasów na później ;-)

Zacznę od zalet:
    - zapach jest cudowny, mogę go wąchać bez końca,
    - jest lekki, nakładam go dużym pędzlem do pudru, nie tworzy maski na twarzy, ładnie się stapia ze skórą i daje bardzo naturalny efekt,
    - mam cerę mieszaną, nos i czoło najbardziej mi się świeci, po użyciu tego pudru buzia jest matow0 - satynowa, właśnie takiego efektu oczekiwałam,
    - nie waży się na trwarzy, utrzymuje się cały dzień bez poprawek,
    - na razie nie zrobił krzywdy mojej buzi, cera wygląda zdrowo i promiennie,
    - ja trafiłam z kolorem idealnie ( nr 52 ), nie ciemnieje na twarzy.

Wady?
    - próbowałam znaleźć ale ja ich nie widzę.

Brak gąbeczki to dla mnie nie problem, wolę nakładać go pędzlem.

Szczerze polecam i nie zamienię go na żaden inny!

Chcesz pochwalić zielona krwinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny był ale się zbił
  • Bardzo przyjemny puder. Przejdę od razu do plusów i minusów.

Plusy:
    - bardzo ładny kolor (miałam najjasniejszy)
    - leciutki
    - niewidoczny na skórze
    - nie matuje jakoś fantastycznie, ale przez to idealnie się wtapia i nie widać, że cos jest na twarzy, dobry do poprawek
    - malutki, nawet w kieszeń się zmieści

Minusy:
    - brak gabeczki w opakowaniu, opakowanie jest również zbyt małe żeby zmieścił się tam jakikolwiek własny aplikator
    - cena, bez promocji jest ona dla mnie jednak zbyt wysoka jak na puder używany tylko do poprawek i to nie codziennie

Reasumując, puder był bardzo fajny, niestety rozbił mi się w czasie upadku. Na razie nie odkupię go, ponieważ nie jest najtańszy a ja mam zdolności do rozbijania pudrów na długo przed ich zużyciem

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cukiercukier za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki i przyjemny
  • Oceniam odcień 52.
    Cenię sobie ten puder za niebywałą lekkość, dzięki której nie tworzy efektu maski. Nie jest mocno kryjący, po kilku godzinach wymaga poprawki, ale dotychczas nie spotkałam się z pudrem, który by tego nie wymagał. Jest niesamowicie wydajny i trwały, nie kruszy się, posiada wygodne lusterko. Minusem jest brak gąbeczki

Używam tego produktu od: półtorej roku

Chcesz pochwalić chuleta za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładnie matuje i wyrównuje koloryt
  • Oceniam odcień 52
    DObry puder ale kolor 52 jest zdecydowanie za ciemny jeżeli chcemy go używac razem z podkładem z tej serii o odcieniu 51.

Plusy:
    - delikatny i satynowy
    - dobrze się nakłada zarówno gąbeczką jak i pędzlem,
    -fajne opakowanie z dużym lusterkiem,
    mały z łatwością mieści isę w torebce

Minusy;
    -mała gama kolortystyczna- najjaśniejszy puder i tak jest dość ciemny,
    -cena- zbyt wygórowana
    -brak aplikatora- no za taką cenę to chyba by wypadało włóżyć gąbeczkę

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić igusia2812 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyrównana i promienna cera
  • Posiadam odcień Vanille 52 , ostatnio jestem dość blada, moim zdanie puder jest raczej jasny.

Fajne, estetyczne opakowanie. Bardzo dobrze zamykane, na pewno nie otworzy nam się w torebce. Duże lusterko. Nie posiada gąbeczki, jednak ja używam pędzla i nie jest to dla mnie duża wada.

Puder jest bardzo lekki i kremowy. Równomiernie rozprowadza się po twarzy. Jest bardzo trwały. Po nałożeniu cera jest bardzo gładka, koloryt wyrównany. Twarz wygląda młodo i promiennie. Doskonale matuje i zakrywa niedoskonałości.
    Puder nie podkreśla suchych skórek, tworzy idealne wykończenie makijażu.
    Dodatkowo posiada cudowny zapach, który umila jego używanie.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Iva2011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, ale tylko na lato lub dla osób z ciemniejszą karnacją
  • Puder ma bardzo fajną konsystencję, lekko kremową. Fajnie się go nakłada na pędzel oraz aplikuje na twarz. Dobrze też wygląda na buzi. Niestety jednak ma ciemne odcienie przez co najjaśniejszy mogę swobodnie używać, ale latem. Nie zapychał. Czasem tylko osadza się na włoskach, ale może to wina zbyt dużej ilości. Niestety jak każdy puder podkreśla suche skórki. Ładnie wygładza i ujednolica kolor. Wadą jest brak lusterka i gąbki. Nie chce mi się nosić w torebce pędzla, a gąbkę która zmieści się w opakowaniu trudno znaleźć. Mógłby też być trochę tańszy. Ogólnie biorąc pod uwagę efekty końcowy polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Syla1809 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mógłby być KWC ale...
  • Puder można często dorwać na promocjach i wtedy na prawdę jest to kosmetyk, który za niewielkie pieniążki czyni cuda. Świetnie wykańcza makijaż, mocno matuje ale całość nie wygląda przy tym sztucznie. Ożywia buzię, zakrywa wszelkie niedoskonałości, utrzymuje się bez poprawek nadzwyczaj długo. Ma dość dziwny zapach, do którego można jednak przywyknąć. Nie uczula, nie zmienia koloru na twarzy, nie podkreśla skórek. Ogólnie rzecz biorąc jest to świetny kosmetyk, niestety mój zachwyt kończy się nad doborem odcienia. Ma mega ubogą paletę co sprawia, że poza latem gdy jestem opalona nie jestem w stanie go używać (i mówię tu o najjaśniejszym oddcieniu!) chyba, że chciałabym mieć twarz o dwa tony ciemniejszą od reszty. Warto też ponarzekać na beznadziejne opakowanie, wyglądające jak chińska zabawka dla małych dziewczynek, ale przebolałabym to jeszcze, gdyby chociaż w środku była płaska gąbeczka. Zwykła znów się tam nie mieści i noszę go półotwartego w kosmetyczce, co doprowadza mnie do szału.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić oldsqlh8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Puder idealny
  • Puder ten ma satynową konsystencję. Nie "kurzy się", aplikacja jest przyjemna. Kupiłam go za namową przyjaciółki, która zawsze wyglądała jakby miała naturalnie nieskazitelną cerę. Inne pudry podkreślały tylko, że mam suchą skórę i uwidoczniały skórki. Ten jest inny. Stanowi idealne wykończenie makijażu. Dopełnia puder/krem BB i sprawia, że cera wygląda naturalnie, jest ujednolicona, nie świeci się, ale mimo to jest promienna. Zgodnie z tym, co pisali na stronie mam podkład nr 51 i o ton ciemniejszy puder. Nie zamienię tego kosmetyku na inny!

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić mmka789 za czytelną i pomocną recenzję?