Powiększ Bourjois, Healthy Balance Unifying Powder (Prasowany puder wyrównujący cerę i nadający jej blask)

Zgłoszony przez paulinka4pt

Do rodziny Healthy Mix Bourjois dołączył nowy produkt: prasowany puder Healthy Balance wyrównujący cerę i nadający jej niesamowity blask! Inteligentny puder, który łączy w sobie makijaż i pielęgnację, aby zmatowić cerę na 10 godzin oraz nadać jej niesamowity blask - dzięki koktajlowi owoców. Pielęgnacja i jednocześnie makijaż o naturalnym wykończeniu, prasowany puder Healthy Balance zapewnia blask, matowy finisz oraz lekki niczym puch skład, który nie obciąża skóry! Wyjątkowo skuteczne połączenie składu i konsystencji Healthy Balance sprawia, że puder nadaje makijażowi nieskazitelne wykończenie oraz 10 - godzinną trwałość. Puder ten przeciwdziała błyszczeniu się skóry i zapewnia dobroczynne działanie dzięki 2 skarbom natury: nawilżający owoc kaki oraz oczyszczające i balansujące stan cery yuzu.
Kaki: pochodzi z Chin, gdzie jest owocem drzewa pigwowego. Jego skórka ma właściwości nawilżające, wzmożone przez zawarte cukry: glukozę i fruktozę. Wyciąg z kaki nawilża, regeneruje i ujędrnia skórę.
Yuzu: ten niewielki owoc cytrusowy pochodzący z Dalekiego Wschodu posiada właściwości oczyszczające, antyseptyczne, ściągające i nawilżające. Ekstrakt z yuzu oczyszcza i uzdrawia skórę. Tym samym, puder sprawia, że trudne do pogodzenia w pielęgnacji strefy suche i strefy błyszczące twarzy odchodzą w zapomnienie. Po kilku aplikacjach skóra staje się idealna: gładka, matowa, rozświetlona, wypoczęta.
Dzięki swojej maksymalnie rozdrobnionej i błyskawicznie wnikającej w skórę formule, puder Healthy Balance zapewnia naturalne wykończenie makijażu, wręcz `niewidoczne` – w porównaniu do pudrów klasycznych. Wzbogacony o nylon i kaolin, jest ultrałagodny i pozostawia uczucie świeżości i komfortu, bez grubej warstwy ani efektu maski. Stworzone specjalnie tak, aby dopasowały się do każdej karnacji, odcienie Healthy Balance nie są ani zbyt żółte, ani zbyt różowe – są naturalnie zniuansowane, aby upiększyć i wyrównać każdą karnację.
Dostępny w 4 kolorach.

Cena: 39zł / 9g

• bdb
  • Zkupiłam odcienie 53. Po nałożeniu na podkład robi się ciemniejszy niż jest w opakowaniu ale chyba tak to już jest z każdym pudrem. Jest trwały, rozprowadza się równomiernie i naprawdę długo matuje. Mam cerę mieszaną i nie potrzebuję żadnych poprawek przez cały dzień. Nie zapycha, nie zbiera się w kacikach nosa czy brody, cera wygląda na świeżą i zdrową.

Chcesz pochwalić pirs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na prawdę polecam!
  • Długo szukałam odpowiedniego pudru dla mojej cery. Większość przesuszała mi twarz. Aż w końcu zdecydowałam się na puder bourjois, bo bardzo lubię tą markę.

+nie wysusza skóry
    +piękny zapach
    + idealny odcień

-brak lusterka w opakowaniu :P

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2 kończę

Chcesz pochwalić pijafka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Kupiłam go przed wakacjami na promocji w Rossmannie.
    Ponieważ w lato nie opalam twarzy, chciałam puder o odcieniu ciemniejszym niż ten, którego używam zwykle, by skóra twarzy wyglądała na tak samo opaloną jak reszta ciała. Wybrałam odcień 55 Dark Beige.

+ pięknie wykańcza makijaż
    + matuje skórę na około 5 godzin, jest to i tak sporo jak na mnie, bo mam wielką tendencje do świecenia się. (producent obiecał 10 godzin bez poprawek)
    +uroczy owocowy zapach
    +lusterko

- brak gąbeczki (przy regularnej cenie może być to dosyć irytujące)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić xSonya za czytelną i pomocną recenzję?
  • miałam lepsze
  • Przy okazji rabatów -40% zaszalałam i kupiłam kilka produktów bourjois. Wczesniej ich nie używałam bo są dość drogie jak na moją kieszeń, ale w promocji kupiłam ten puder i dwa podkłady.
    Puder kupiłam w najjaśniejszym dostępnym odcieniu i dopiero teraz jak słońce musnęło mnie trochę po buzi jest w miarę. Efekt jaki daje na skórze rozczarował mnie totalnie. Oczekiwałam rozświetlenia, naturalności i efektu zdrowej skóry, a tu guzik. Nakładam go równomiernie pędzlem kabuki ale i tak daje matowe placki. Nie może być że nie wspołgra z podkładem bo podkład z tej samej serii.
    Miałam ci ja lepsze i tańsze puderki które pasowały do opisu. Nic nie pobije pudru rozświetlającego Korres. Matuje a cera ma zdrowy blask.
    Ten to jest jak dla mnie gorszy nawet od taniutkiego manhattana soft compact. Szybko znika z twarzy nie utrwala makijażu. Zuzyć zużyje ale przezyć nie mogę że tyle za niego dałam mimo ze była promocja. Nie jest wart 1/3 swojej ceny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić goha80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Puder daje ladne wykonczenie, cera po nim jest delikatna i gladka, nie wchodzi w.pory. Jednak nie matuje na zbyt dlugo co dla mnie jest baaardzo duzym minusem i dyskwalifikuje go. Musze co dwie godziny robic poprawki bo nie daje sobie rady przy takiej pogodzie. Puder ktory tyle kosztuje powinien byc lepszy. Nie jest warty swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Patricia155 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie ideał
  • bardzo aksamitna konsystencja pudru, dobrze kryje i na długo zachowuje świeżość. Bardzo łatwo dopasowałam kolor do swojej karnacji i jestem z niego bardzo zadowolona

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Devoteeofbeauty za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Puder jest niezły i to w zasadzie wszystko co mogę o nim powiedzieć. Czyli nie jest ani super dobry ani wyjątkowo kiepski. Łatwo się go nakłada na twarz, nie daje efektu maski, ale już po godzinie cera mi się świeci. Nie jest to puder matujący, więc się nie czepiam, aczkolwiek myślałam, że jedak trochę dłużej nada efekt porcelanowej buzi.

Ilość zużytych opakowań: mam pierwsze

Chcesz pochwalić karolinkak28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciekawe.
  • Uwazam ze ten puder ma genialne krycie ale przy jego aplikacji trzeba uwazac aby nie zrobic plam. Ale za krycie i braku efektu maski naprawde ogromny plus.

Dosc szybko niestety sie zuzyl i to jest niestety znaczny minus. Oraz cena. Najlepiej dorwac na promocji

Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte opakowanie

Chcesz pochwalić VictoriaD za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tę cenę nie bardzo.
  • Puder kupiła mi Mama w prezencie. Sama bym się nie szarpnęła, przy takiej jakości cena jest mocno zawyżona.

+ OBŁĘDNY zapach! W czasie stosowania byłam nim urzeczona
    + piękne, żółte odcienie
    + ładnie ujednolica koloryt
    + lusterko!

- tragicznie nietrwały
    - nie sprawdza się ani solo, ani na podkład
    - brak gąbeczki
    - wchodzi w załamania, pory
    - kiepska wydajność, po półtorej miesiąca mi się skończył

Używam tego produktu od: w zeszłym roku

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Genialny!
  • Jedynym minusem tego pudru jest to że nie można go nakładać parę razy jak transparentne pudry.Poza tym jest zdecydowanie wart swojej ceny , ślicznie pachnie , jest bardzo wydajny i co najwazniejsze - nie podrażnia wrażliwej skóry.Mam kolor najjaśniejszy , jest lekko żółtawy co idealnie sie sprawdza przy bardzo jasnej cerze.Matuje na długo jednak nie tworzy efektu całkiem matowej maski. Baaaaardzo polecam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xmagx za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij