Powiększ Bourjois, Healthy Balance Unifying Powder (Prasowany puder wyrównujący cerę i nadający jej blask)

Zgłoszony przez paulinka4pt

Do rodziny Healthy Mix Bourjois dołączył nowy produkt: prasowany puder Healthy Balance wyrównujący cerę i nadający jej niesamowity blask! Inteligentny puder, który łączy w sobie makijaż i pielęgnację, aby zmatowić cerę na 10 godzin oraz nadać jej niesamowity blask - dzięki koktajlowi owoców. Pielęgnacja i jednocześnie makijaż o naturalnym wykończeniu, prasowany puder Healthy Balance zapewnia blask, matowy finisz oraz lekki niczym puch skład, który nie obciąża skóry! Wyjątkowo skuteczne połączenie składu i konsystencji Healthy Balance sprawia, że puder nadaje makijażowi nieskazitelne wykończenie oraz 10 - godzinną trwałość. Puder ten przeciwdziała błyszczeniu się skóry i zapewnia dobroczynne działanie dzięki 2 skarbom natury: nawilżający owoc kaki oraz oczyszczające i balansujące stan cery yuzu.
Kaki: pochodzi z Chin, gdzie jest owocem drzewa pigwowego. Jego skórka ma właściwości nawilżające, wzmożone przez zawarte cukry: glukozę i fruktozę. Wyciąg z kaki nawilża, regeneruje i ujędrnia skórę.
Yuzu: ten niewielki owoc cytrusowy pochodzący z Dalekiego Wschodu posiada właściwości oczyszczające, antyseptyczne, ściągające i nawilżające. Ekstrakt z yuzu oczyszcza i uzdrawia skórę. Tym samym, puder sprawia, że trudne do pogodzenia w pielęgnacji strefy suche i strefy błyszczące twarzy odchodzą w zapomnienie. Po kilku aplikacjach skóra staje się idealna: gładka, matowa, rozświetlona, wypoczęta.
Dzięki swojej maksymalnie rozdrobnionej i błyskawicznie wnikającej w skórę formule, puder Healthy Balance zapewnia naturalne wykończenie makijażu, wręcz `niewidoczne` – w porównaniu do pudrów klasycznych. Wzbogacony o nylon i kaolin, jest ultrałagodny i pozostawia uczucie świeżości i komfortu, bez grubej warstwy ani efektu maski. Stworzone specjalnie tak, aby dopasowały się do każdej karnacji, odcienie Healthy Balance nie są ani zbyt żółte, ani zbyt różowe – są naturalnie zniuansowane, aby upiększyć i wyrównać każdą karnację.
Dostępny w 4 kolorach.

Cena: 39zł / 9g

• Mój strzał w 10!
  • Kupiłam go całkowicie przypadkiem, w nagłej potrzebie - wpadłam do drogerii, złapałam pierwszy z brzegu i... zakochana po uszy już z nim zostałam. Posiadam odcień 52, dla mojej jasnej, ale dość ciepłej w odcieniu karnacji jest idealny. Przy mojej trądzikowej i wrażliwej cerze sprawdza się rewelacyjnie.
    \n
    \nPonadto:
    \n+ ładnie kryje i stapia się z poprzednimi warstwami makijazu (fluid, korektor itp.)
    \n+ nie zapycha, jest bardzo lekki
    \n+ naprawdę dodaje urody, potwierdzam efekt zdrowego blasku
    \n+ dobrze się nakłada zarówno gąbeczką jak i pędzlem, daje naturalny końcowy efekt (mąż nie zauważa, że mam na sobie puder po prostu wg niego wyglądam "zdrowiej" )
    \n+ ładne opakowanie
    \n+ przyjemnie pachnie
    \n+ w ogóle nie wysusza
    \n+ posiada lusterko
    \n+ dość przystępna cena
    \n
    \nJedynym minusem wynikającym z obietnic producenta jest długość matowienia. Na mojej mieszanej skórze absolutnie nie jest to 10h, maksymalnie 8h.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić medeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • To jest puder, którego odcień VANILLA 52 jest poprostu idealny dla mojej karnacji, nie znalazłam lepszego, a próbowałam już między innymi MaxFactor Creme Puff, Astor Skin Match, Maybelline Affinitone (wersje podstawową, jak i taką białą 24h), Rimmel Stay Matt każdy z tych pudrów albo był za pomarańczowy, albo sie za szybko ścierał, albo robił mi maskę na twarzy. Natomiast Bourjois healthy balance ma same plusy, mianowicie:
    *idealny odcień
    *idealne krycie
    *utrzymują się ok. 8h, co jest dla mnie wystarczające
    *stapia się ładnie z podkładem i to różnych firm, m. in. Maxfactor, Bourjois, Maybelline
    *sprawdza się zarówno latem, jak i zimą
    *matuje na długo, moja cera nie wymaga poprawek w ciągu dnia (8h)
    *ma piękny zapach
    *posiada praktyczne lusterko
    *opakowanie jest trwałe

Jedynym minusem jest to, że nie ma gąbeczki w środku, ale ja lubię mieć swoje ulubione, przez co dla mnie to nie jest wadą. A cena choć nie najniższa, to można kupić w internecie za ok. 25zł.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań, a kolejne już zakupione

Chcesz pochwalić urokliwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdzie ten blask ?
  • Do tej pory kosmetyki marki Bourjois nie zawodziły... do czasu.Byłam bardzo zadowolona z podkładu Healthy Mix i wydaje mi się, że puder Healthy Balance również należy do tej serii. Tak więc pomyślalam, że będzie idealnie do niego pasował. Co za zawód...
    Producent zapewnia nas o zmatowieniu cery przez 10 h. Jednocześnie puder ma miec "zdrowe " wykończenie , takie naturalne "glow". Nici z obietnic- po 4 godzinach strefa "T" błyszczy się okrutnie (a nigdy nie miałam z tym większych problemów) oraz brak tu tego natutalnego wykończenia.
    Pozytywy produktu?
    + opakowanie- płaskie, "zgrabne", w kosmetyczce nie zajmuje dużo miejsca, zawiera lusterko, które jak najbardziej jest użyteczne przy wszelkich poprawkach podczas dnia
    + brak zbędnych aplikatorów do nakładania pudru, które tylko zajmują niepotrzebnie miejsce ,a w większości przypadków i tak lądują w koszu
    +ładny lekko żółtawy kolor (52 vanilla)
    + faktura pudru jest jedwabista
    + nie pyli się podczas aplikacji
    + przystępna cena

Podsumowując : nie polecam, na rynku jest wiele lepszych produktów, z których będziecie bardziej zawodolone. Dlatego dostaje tylko 2 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić jolens91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bdb
  • Zkupiłam odcienie 53. Po nałożeniu na podkład robi się ciemniejszy niż jest w opakowaniu ale chyba tak to już jest z każdym pudrem. Jest trwały, rozprowadza się równomiernie i naprawdę długo matuje. Mam cerę mieszaną i nie potrzebuję żadnych poprawek przez cały dzień. Nie zapycha, nie zbiera się w kacikach nosa czy brody, cera wygląda na świeżą i zdrową.

Chcesz pochwalić pirs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na prawdę polecam!
  • Długo szukałam odpowiedniego pudru dla mojej cery. Większość przesuszała mi twarz. Aż w końcu zdecydowałam się na puder bourjois, bo bardzo lubię tą markę.

+nie wysusza skóry
    +piękny zapach
    + idealny odcień

-brak lusterka w opakowaniu :P

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2 kończę

Chcesz pochwalić pijafka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Kupiłam go przed wakacjami na promocji w Rossmannie.
    Ponieważ w lato nie opalam twarzy, chciałam puder o odcieniu ciemniejszym niż ten, którego używam zwykle, by skóra twarzy wyglądała na tak samo opaloną jak reszta ciała. Wybrałam odcień 55 Dark Beige.

+ pięknie wykańcza makijaż
    + matuje skórę na około 5 godzin, jest to i tak sporo jak na mnie, bo mam wielką tendencje do świecenia się. (producent obiecał 10 godzin bez poprawek)
    +uroczy owocowy zapach
    +lusterko

- brak gąbeczki (przy regularnej cenie może być to dosyć irytujące)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić xSonya za czytelną i pomocną recenzję?
  • miałam lepsze
  • Przy okazji rabatów -40% zaszalałam i kupiłam kilka produktów bourjois. Wczesniej ich nie używałam bo są dość drogie jak na moją kieszeń, ale w promocji kupiłam ten puder i dwa podkłady.
    Puder kupiłam w najjaśniejszym dostępnym odcieniu i dopiero teraz jak słońce musnęło mnie trochę po buzi jest w miarę. Efekt jaki daje na skórze rozczarował mnie totalnie. Oczekiwałam rozświetlenia, naturalności i efektu zdrowej skóry, a tu guzik. Nakładam go równomiernie pędzlem kabuki ale i tak daje matowe placki. Nie może być że nie wspołgra z podkładem bo podkład z tej samej serii.
    Miałam ci ja lepsze i tańsze puderki które pasowały do opisu. Nic nie pobije pudru rozświetlającego Korres. Matuje a cera ma zdrowy blask.
    Ten to jest jak dla mnie gorszy nawet od taniutkiego manhattana soft compact. Szybko znika z twarzy nie utrwala makijażu. Zuzyć zużyje ale przezyć nie mogę że tyle za niego dałam mimo ze była promocja. Nie jest wart 1/3 swojej ceny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić goha80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Puder daje ladne wykonczenie, cera po nim jest delikatna i gladka, nie wchodzi w.pory. Jednak nie matuje na zbyt dlugo co dla mnie jest baaardzo duzym minusem i dyskwalifikuje go. Musze co dwie godziny robic poprawki bo nie daje sobie rady przy takiej pogodzie. Puder ktory tyle kosztuje powinien byc lepszy. Nie jest warty swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Patricia155 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie ideał
  • bardzo aksamitna konsystencja pudru, dobrze kryje i na długo zachowuje świeżość. Bardzo łatwo dopasowałam kolor do swojej karnacji i jestem z niego bardzo zadowolona

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Devoteeofbeauty za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Puder jest niezły i to w zasadzie wszystko co mogę o nim powiedzieć. Czyli nie jest ani super dobry ani wyjątkowo kiepski. Łatwo się go nakłada na twarz, nie daje efektu maski, ale już po godzinie cera mi się świeci. Nie jest to puder matujący, więc się nie czepiam, aczkolwiek myślałam, że jedak trochę dłużej nada efekt porcelanowej buzi.

Ilość zużytych opakowań: mam pierwsze

Chcesz pochwalić karolinkak28 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij