Syoss, Beauty Elixir Absolute Oil (Eliksir piękności z olejkiem absolutnym)

Powiększ Syoss, Beauty Elixir Absolute Oil (Eliksir piękności z olejkiem absolutnym)

Zgłoszony przez nicole3007

Codzienność byłaby znacznie przyjemniejsza, gdybyśmy mogli dodać jej odrobinę magii. Zacznijmy od włosów – z nowym Eliksirem Piękności Syoss z olejkiem absolutnym.
Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym zawiera wysoko skoncentrowane olejki pielęgnacyjne, które wyjątkowo szybko wnikają do wnętrza włosa z misją ich odżywienia i odbudowy. Dzięki nowemu eliksirowi, włosy nabierają wspaniałego połysku, mocy i zdrowego wyglądu. Otacza każdy włos niewidzialną warstwą ochronną, która nie obciąża włosów i nie powoduje ich przetłuszczenia. Dlatego może być stosowany na całej powierzchni włosów.
Magia eliksiru Syoss z olejkiem absolutnym przyda się zwłaszcza włosom z natury suchym, zniszczonym nadmierną stylizacją czy poddawanym działaniu zmiennych temperatur.
Eliksir można stosować na kilka sposobów:
- aplikacja przed myciem włosów zapewni im dodatkową pielęgnację i zapobiegnie splątaniu podczas mycia. Sprawdzi się idealnie w przypadku włosów zniszczonych,
- użycie bezpośrednio po myciu, pozwoli eliksirowi działać jak odżywka bez spłukiwania.
W ten sposób odżywi i wygładzi włosy. Ta metoda zastosowania świetnie sprawdzi się przy aplikacji na końce włosów, co pozwoli zapobiegać ich rozdwajaniu,
- eliksir można też stosować w celu wykończenia fryzury, a także w ciągu dnia.
Nada włosom wyjątkową gładkość, połysk i zabezpieczy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. To także dobry sposób na utrzymanie fryzury i rozwiązanie
dla puszących się włosów.
Poza swoimi pielęgnacyjnymi właściwościami Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym jest bardzo wydajny, więc dla osiągnięcia pożądanych rezultatów wystarczy zaledwie kilka kropel.

Skład: Cyclomethicone, Trisiloxane, Dimethiconol, Helianthus Annuus Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Cl 40800 (18.02.2012)

Cena: ok. 30zł / 100ml

• Dobry
  • Używałam tego olejku codziennie przez 3 mce uważam go za dobry mam włosy farbowane więc bardzo mi pomógł nawilżył stały sie naprawde bardzo ładne i ten zapach konsystencja mi troche nie odpowiadała ale ważne rezultaty teraz używam tego drugiedo różowego i ten też jest bardzo dobry i ma lepszą konsystencje te olejki są świetne na rozdwajające sie końcówki z którymi miałam ogromny problem ale to już czas przeszły teraz szukam cudu na wypadanie włosów

Używam tego produktu od: tak
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić biedronawadu za czytelną i pomocną recenzję?
  • do stylizacji włosów, nie do odżywienia
  • Olejek dostałam w super pharm za 1gr przy zakupie farby Syoss.

Od takich drogeryjnych olejków oczekuję głównie zabezpieczenia przed rozdwajaniem/łamaniem się włosów oraz wygładzenia końcówek. Myślę że w tej roli sprawdza się okej. Stosuje go na mokre włosy, po wysuszeniu sa one miękkie, miłe w dotyku i okiełznane.
    Nie sądzę żeby ten produkt w spektakularny sposób odżywiał włosy. Od tego są naturalne oleje jak kokos czy oliwa z oliwek. Nie ryzykowałabym nakładania tego oleju na całą długość włosów bo skład nie należy to najbardziej naturalnych.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Piratek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała dla osób które rozjaśniały włosy
  • Moje włosy ostatnio dużo przeszły. Zmiana koloru z ciemnego brązu na blond dała im nieżle w kość. Wyglądały jak siano, suche, łamliwe a końce to wręcz tragedia mimo podcięcia. Wybrałam się więc do sklepu po kolejny olejek z nadzieją, że w końcu może uda mi się trafić na coś lepszego niż te które stosowałam do tej pory (np. Biovax), a które nie przynosiły lepszego efektu. Akurat ten olejek był w promocji więc go kupiłam. Z ciekawości weszłam na internet i szukałam opini na jego temat w sumie mało było dobrych. Umyłam włosy, na wilgotne nałożyłam olejek, wysuszyła i... miłe zaskoczenie.\\\\n\\\\nEFEKTY:\\\\n- siano, które miałam na głowie znikneło\\\\n- włosy stały się miekkie, może jeszcze nie takie jak miałam wcześniej, ale patrząc na to co przeszły można powiedzieć, że są rewelacyjne\\\\n- końce które tworzyły jeden wielki kłębek siana są wygładzone i tworzą jedną całość z resztą włosów\\\\n- włosy nie są już suche jak wcześniej, w dotyku wydają się odrobinkę tłustawe ale wcale tego nie widać\\\\n- ktoś napisał, że obciąża włosy i się z tym zgadzam ale dla mnie to jest plus ponieważ zniknęła ta "szopa", która miałam na głowie \\\\n- ułatwia rozczesywanie włosów\\\\n- wygładza włosy\\\\n- bardzo wydajny\\\\n- włosy bardzo ładnie i łatwo się układają\\\\n- wygładza włosy\\\\n\\\\nPodsumowując: dla kogoś kto rozjaśniał włosy i wie jakie są tego straszne efekty ten produkt może okazać się wręcz zbawienny. \\\\n\\\\nJedyny minus to zapach, który mi się nie podoba a na włosach utrzymuje się długo.

Chcesz pochwalić Sylkita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie nie wiem, co robi z moimi włosami. Absurdalnie.
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Olejek dostałam w prezencie. Moje długie włosy co jakiś czas potrzebują jakiegoś "zastrzyku", więc zamiast regularnego jedwabiu postanowiłam wypróbować Absolutny Olej, jakkolwiek absurdalnie nie brzmi z nazwy.

UŻYTKOWANIE

Po pierwsze - fajnie, że ma pompkę, dzięki temu nie opaskudzę wszystkiego dookoła, miło! Jest też całkiem spory, starcza na długo.

W konsystencji jest... dziwny. Niby olej, ale jakiś taki... nietłusty. Zapach iście perfumeryjny.

Aplikowałam go na końce włosów. Po nałożeniu na włosy nie zauważyłam wielkiego efektu - ot, końcówki były widocznie natłuszczone. Ani bardziej miękkie (jak w przypadku jedwabiu), ani odżywione, ani w jakikolwiek inny sposób lepsze.
    Najbardziej właśnie to mnie zdziwiło - włosy były tak samo sztywne, jak przed aplikacją!
    Stąd pytanie - co WŁAŚCIWIE ma za zadanie ten Olej Ab-surdalny robić? I, jeśli tak niewiele, po co mam przeciążać nim włosy, ładować go po łuskach, skoro efekt jest tak mizerny?
    Odpowiedź nasuwa się sama, idę myć te tłuste strąki.

OPINIA KOŃCOWA

Nie polecam. Ten olej to jakiś absurd!

Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo rozszarowana
  • Plusy:
    -zapach jest piękny ..i to chyba wszystko.
    Minusy:
    - nie odżywia
    -nie nawilża
    -nie regeneruje
    - włosy są tłuste
    -obciążone
    -oklapłe
    -wyglądają jakby się ich od tygodnia nie myło.. generalnie to tylko zapach jest fajny.

Używam tego produktu od: roku, bo nie mogę się przemóc aby go skończyć a koleżankom też nie odpowiadał
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

Chcesz pochwalić Nezumi93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podsumowując nie kupię drugi raz.
  • Moja siostra miała ten kosmetyk. Zainteresował mnie i spróbowałam na swoje włosy. Ona nie bya zadowolona. A ja od razu się nim zachwyciłam. Pobiegłam do Rossmana i kupiłam to ,,cudo". Na początku byłam zachwycona. Włosy były miękkie i gładkie. No ale po jakimś czasie zauważyłam, że efektów jakichś super nie ma. Włosy tylko w dotyku były fajne, a i tak wyglądały dalej na zniszczone. W składzie są silikony, które tylko obciążały moje włosy.

+opakowanie
    +konsystencja
    +zapach

-silikony
    -obciąża włosy (silikony)
    -alkohol w składzie również może wysuszać włosy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić Black_Starr za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni jak za taką cenę
  • "Olejek" jako tako się sprawdził w ujarzmieniu moich loków lecz jest za ciężki i można z nim przesadzić. Ale te działanie jest tylko powierzchowne, bo na strukturę włosa nie wpływa ani trochę. Za taką cenę lepiej sprawdzi się zwykły jedwab, który też potrafi wygładzić.

Chcesz pochwalić Monia_0308 za czytelną i pomocną recenzję?
  • takie nic
  • Faktycznie trochę nabłyszcza włosy,ale poza tym nie robi absolutnie nic.
    Jak dla mnie to tylko kolejny produkt Syoss'a,który dużo obiecuje,ale nic nie robi

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte opakowanie

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Plusy
    -nabłyszcza
    -pozostawia włosy miękkie i miłe w dotyku
    -podbija skręt loków
    -zabezpiecza końcówki
    -dobry do wykończenia fryzury ale w minimalnej ilości
    -przezroczysta butelka z pompką
    -bardzo wydajny jedno opakowanie starczyło mi na równy rok
    Minusy
    -za gęsty, można bardzo łatwo z nim przesadzić i włosy wyglądają nie świeżo
    -nie poprawia stanu włosów
    -nie zmniejsza puszenia włosów

producent proponuję nam kilka sposobów użycia
    Na mokre włosy po umyciu i tu u mnie sprawdza się najlepiej

Na suche włosy dobrze nabłyszcza włosy

Przed myciem i tutaj nie zauważyłam żadnego efektu prócz oblepienia włosów

Zaczynam właśnie drugie opakowanie które kupiłam kiedyś na promocji gdy byłam zachwycona tym olejkiem na początku jego stosowania

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Mówiąć szczerze jest to jedyny produkt marki syoss, który przypadł mi do gustu. Bądź po prostu jest odpowiedni dla moich, dość ciężkich, długich prostych włosów.

Produktu używam na mokre włosy (końcówki) po umyciu szamponem oczyszczającym. Odkąd używam tego olejku moje włosy są zabezbieczone, końcówki się nie rozdwajają, ładnie pachną i pięknie się byłyszczą, a co najważniejsze nie są obciążone.

Także gorąco polecam osobom z grubymi, długimi, ciężkimi włosami, na pewno się nie zawiodą

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić misia2211 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij