Syoss, Beauty Elixir Absolute Oil (Eliksir piękności z olejkiem absolutnym)

Syoss, Beauty Elixir Absolute Oil (Eliksir piękności z olejkiem absolutnym)

Codzienność byłaby znacznie przyjemniejsza, gdybyśmy mogli dodać jej odrobinę magii. Zacznijmy od włosów z nowym Eliksirem Piękności Syoss z olejkiem absolutnym.
Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym zawiera wysoko skoncentrowane olejki pielęgnacyjne, które wyjątkowo szybko wnikają do wnętrza włosa z misją ich odżywienia i odbudowy. Dzięki nowemu eliksirowi, włosy nabierają wspaniałego połysku, mocy i zdrowego wyglądu. Otacza każdy włos niewidzialną warstwą ochronną, która nie obciąża włosów i nie powoduje ich przetłuszczenia. Dlatego może być stosowany na całej powierzchni włosów.
Magia eliksiru Syoss z olejkiem absolutnym przyda się zwłaszcza włosom z natury suchym, zniszczonym nadmierną stylizacją czy poddawanym działaniu zmiennych temperatur.
Eliksir można stosować na kilka sposobów:
- aplikacja przed myciem włosów zapewni im dodatkową pielęgnację i zapobiegnie splątaniu podczas mycia. Sprawdzi się idealnie w przypadku włosów zniszczonych,
- użycie bezpośrednio po myciu, pozwoli eliksirowi działać jak odżywka bez spłukiwania.
W ten sposób odżywi i wygładzi włosy. Ta metoda zastosowania świetnie sprawdzi się przy aplikacji na końce włosów, co pozwoli zapobiegać ich rozdwajaniu,
- eliksir można też stosować w celu wykończenia fryzury, a także w ciągu dnia.
Nada włosom wyjątkową gładkość, połysk i zabezpieczy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. To także dobry sposób na utrzymanie fryzury i rozwiązanie
dla puszących się włosów.
Poza swoimi pielęgnacyjnymi właściwościami Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym jest bardzo wydajny, więc dla osiągnięcia pożądanych rezultatów wystarczy zaledwie kilka kropel.

olejek
regenerujące / odbudowujące
z silikonami

Tłusty, idealny na puszące się włosy!

Olejek ma świetna konsystencję. Jest tłusty, gesty i jedna pompka wystarczy, aby pokryć całe włosy (mam włosy za ramiona).
Idealnie sprawdza się na suche włosy, aby je wygładzić. Poolejku włosy rozczesuje się gładko i przechodzą przez palce. Są miękkie i sypkie.
Olejek pachnie ślicznie, polecam używać cała serię od syoss.
Nawilza i scala rozdwojone końcówki. W dodatku świetnie działa na ich strukturę. Stają się mniej łamliwe.
Cena niewielka. Ja kupilam w Rossmannie za grosze.

Stosuje na suche I mokre włosy. Zauważyłam że włosy stały się bardziej lśniące i nawilżone. A także ich stan jest lepszy. Stały się rozświetlone.
Mam włosy z poświata blondu. Naturalnie jestem brunetka, ale rozjaśniam je. Te pasemka które mam (blond) ślicznie się wyróżniają i błyszczą.

Cudo. Elixir

Dostałam od mamy i najlepszy elixir. Bardzo wydajny, ładnie pachnący i przyjemny dla oczu. Opakowanie z pompka dzięki czemu dozuje tyle ile akurat potrzebuje na moje bardzo długie włosy. Nie skleja ich, nie wyglądają na przetłuszczone. Nie doszukałam się żadnych minusów.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Okropny...

Dostałam produkt do testów i miałam o nim dość fajne zdanie, dopóki nie przetestowałam. Oczekiwałam że mając w składzie olejek arganowy, kwiat tsubaki i jewab nada włosom blask, wygladzi je i w pewien sposób pomoże im odzyskać ładny wygląd. Mam włosy farbowanie, po kilku rozjasnianiach (obecnie czarne), z rozdwojonymi końcówkami. Włosy dość często stylizuje prostownica, więc są suche na końcach i łamią się.
Po nałożeniu olejku na końcówki włosy stały się poklejone i były w jeszcze gorszej kondycji niż jak przed nałożeniem go. Nie wiem jakim cudem ale na drugi dzień były tłuste - pomijam fakt że nie nakladalam go na nasade włosów, były obciążone i nie wyglądały świeżo. Nazywanie tego czegoś olejkiem jest dla mnie żartem, ponieważ do olejku mu daleko. Miałam wrażenie że nakładam na głowę masło. Konsystencja tego jest zbyt gęsta, tłusta. Powiem szczerze że brało mnie obrzydzenie po wycisnieniu dozy na ręce. Jedyny plus był taki, że ładnie pachnialo. Niestety ładny zapach spowodowany konserwantami i chemia, ponieważ rzekome olejki dopiero są gdzieś daleko w składzie produktu, a szkoda. Po co te kłamstwa? ????‍♀️ Plusem tutaj jest dozownik, który pozwala nam na wydostanie się produktu. (jego wystarczy zdeycydowanie mała ilość. Zbyt duża ilość obciąża włosy).

Obciąża, skleja i chyba nic po zatym

Olejek nie działa cudów nie ma co ukrywać. Maskuje zniszczone końcówki, ale przy okazji skleja je i bardzo obciąża. Nakładając go w zbyt dużej ilości miałam po prostu tłuste włosy. Jest bardzo wydajny i gęsty, jego aplikacja nie sprawia problemów. Długotrwałe stosowanie nie przyniosło mi spektakularnych efektów. Nie przeciwdziałał kruszeniu się końcówek jedynie je maskował.

Mieszane odczucia

Olejek ten mam od dawna. I jakoś nie mogę go skończyć więc poprosiłam o pomoc mamę. po pierwsze przez jego naprawdę niesamowitą wydajność a po drugie przez fakt że u mnie działa cudów. Mam włosy cienkie i rozjaśniane, końce wymagają mocnej pielęgnacji ze względu na duże przesuszenie. Jeśli chodzi o pierwszą aplikację miałam pozytywne odczucia. Nakładałam na ok 10 cm końcówek. Końce były dociążone, sklejone, gładkie a także ładnie nabłyszczone, wyglądały zdrowiej. Jednak po każdym myciu gdy go nakładałam zauważyłam że włosy są po prostu tłuste i bardzo obciążone. A co najgorsze końce zaczęły mi się kruszyć. Niestety ale nie polecam do regularnego stosowania a jedynie raz na jakiś czas wtedy gdy włosy wymagają szybkiego zdyscyplinowania wtedy naprawdę są efekty. Regularne stosowanie oblepia włosy i przesusza końce

Zażółca włosy

Serum Syoss, jeśli chodzi o ochronę końcówek, sprawdza się całkiem nieźle. Dobrze przeciwdziała powstawaniu zniszczeń spowodowanych czesaniem czy ocieraniem o ubranie. Dociąża je, ładnie nabłyszcza i dyscyplinuje. Dość trudno z nim przesadzić tak żeby włosy wyglądały nieświeżo (przynajmniej moje wysokoporowate i suche z natury na całej długości). Przy dłuższym używaniu wymaga agresywnego zmycia, bo inaczej trochę utrudnia czesanie (nabudowuje się). Nie mogę mu natomiast zarzucić, żeby stosowane regularnie, podsuszało końce i za to duży plus.
Czego natomiast nie lubię? Tego, że moje rozjaśniane końce po dłuższym używaniu tego serum po prostu żółkną. Ponieważ nie toleruję ich ciepłego odcienia, z serum musiałam się rozstać.
Trochę szkoda, bo jako produkt ochrony jest dobry i jak na swoją pojemność i wydajność, naprawdę tani.

Bez rewelacji, ostatecznie na plus

Olejek zachęcił mnie głownie ceną, która, o ile się nie mylę, na promocji wynosiła ok. 15 zł. Szukałam czegoś do zabezpieczenia końcówek oraz do ogólnego polepszenia kondycji włosów. Nie spodziewałam się rewelacyjnych efektów, ponieważ w składzie nie ma naturalnych olejków, ale mnie działanie satysfakcjonuje. Bawią mnie tylko określenia producenta na opakowaniu, no ale co kto woli ;)
Produkt przyjemnie pachnie, łatwo się aplikuje, jest wydajny. Trzeba uważać na nadmiar, ponieważ włosy mogą zdawać się tłuste.
Używam albo pół pompki na mokre koncówki lub całkiem sporo kilka godzin przed myciem włosów.
Generalnie polecam, za taką cenę całkiem dobre działanie ;)

Dobra ochrona, zabójcza wydajność, piękny zapach:)

Wszelkich silikonowych olejków używam tylko i jedynie w celu zabezpieczenia końcówek. Nie oszukujmy się że mix silikonów z kroplą naturalnego oleju uratuje suche czy zniszczone włosy ;)

W roli "ochraniacza" końcówek sprawdza się bardzo dobrze! w moim przypadku końcówki to ok 15cm włosów;) i od czasu, kiedy stosuję ten produkt mam naprawdę niewiele porozdwajanych miotełek. a dodam, że moje włosy w tym czasie przeszły ekstremalne rozjaśnianie i farbowanie.
Poza tym włosy potraktowane eliksirem są wygładzone, nabłyszczone i przepięknie pachną <3 zapach bardzo elegancki, chętnie przygarnęłabym takie perfumy;)

Jak zaznaczyłam w tytule produkt jest bardzo bardzo wydajny. Na jedną aplikację stosuję pół pompki, włosy myję co 2 dzień. Dostałam go w prezencie grubo ponad rok temu a mam jeszcze ok 1/5 butelki!
Przy takiej wydajności ( i pojemności) cena nie jest wcale wysoka.

Jedyną wadą produktu jest to, że firma testuje na zwierzętach, dlatego na pewno ponownie go nie kupię. Zresztą po takim czasie kuszą inne olejki;))

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: pozostała mi jeszcze 1/5 pierwszego

Idealny do zabezpieczania

Dopiero przy pisaniu recenzji przeczytałam co obiecuje producent - a obiecuje cuda. Dlatego po części nie dziwię się niezbyt pochlebnym opiniom tego olejku. Przecież ten produkt nie zawiera wielu odżywczych składników, więc jakim cudem miałby regenerować włosy?
Jednak trzeba sobie zdawać sprawę, że takie olejki silikonowe służą głównie do zabezpieczania końcówek i naprawdę nie zwracać uwagi na zapewnienia producentów, którzy zawsze będą obiecywać góry złota.

I jako taki olejek zabezpieczający spisuje się bez zarzutu. Mam włosy skłonne do zniszczeń szczególnie nad karkiem, bo właśnie tam się najbardziej plączą i ocierają się o wszystko zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

Z tego co gdzieś wyczytałam, przynajmniej jeden z silikonów w składzie jest dość ciężki (Trisiloxane), co oznacza, że powinien naprawdę dobrze ochraniać włos. I to właśnie robi. Kiedy zaczynałam używać Syossa, akurat ścięłam włosy do wysokości obojczyków. Pół roku później, przy codziennym używaniu olejku (zawsze po myciu, dlatego codziennie), ciężko było się gdziekolwiek dopatrzeć rozdwojonych czy połamanych końcówek. Właściwie nie znalazłam żadnych, a naprawdę dobrze &quot;przetrzepałam&quot; moje włosy. To chyba najlepiej obrazuje jaką ochronę daje ten produkt.

Mam niskoporowate włosy, często są same z siebie przyklapnięte, bo taka ich uroda, ale akurat nie zauważyłam by to serum je obciążało. Nigdy też nie wyglądały po jego użyciu na bardziej tłuste. Używam go oczywiście na jakieś ostatnie 10 cm włosów, a nie na całe.

U mnie olejek nie nadaje blasku włosom, są takie jakie były wcześniej.

Jest bardzo wydajny, więc jego cena nie jest taka straszna.

Polecam osobom, które poszukują skutecznej ochrony przed rozdwojeniami. Ochrony, że tak to ujmę, zapobiegawczej, bo żaden produkt nie sklei już rozdwojonych końców.

Dobry

Używałam tego olejku codziennie przez 3 mce uważam go za dobry mam włosy farbowane więc bardzo mi pomógł nawilżył stały sie naprawde bardzo ładne i ten zapach :) konsystencja mi troche nie odpowiadała ale ważne rezultaty teraz używam tego drugiedo różowego i ten też jest bardzo dobry i ma lepszą konsystencje:) te olejki są świetne na rozdwajające sie końcówki z którymi miałam ogromny problem ale to już czas przeszły teraz szukam cudu na wypadanie włosów:(

Używam tego produktu od: tak
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

do stylizacji włosów, nie do odżywienia

Olejek dostałam w super pharm za 1gr przy zakupie farby Syoss.

Od takich drogeryjnych olejków oczekuję głównie zabezpieczenia przed rozdwajaniem/łamaniem się włosów oraz wygładzenia końcówek. Myślę że w tej roli sprawdza się okej. Stosuje go na mokre włosy, po wysuszeniu sa one miękkie, miłe w dotyku i okiełznane.
Nie sądzę żeby ten produkt w spektakularny sposób odżywiał włosy. Od tego są naturalne oleje jak kokos czy oliwa z oliwek. Nie ryzykowałabym nakładania tego oleju na całą długość włosów bo skład nie należy to najbardziej naturalnych.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Doskonała dla osób które rozjaśniały włosy

Moje włosy ostatnio dużo przeszły. Zmiana koloru z ciemnego brązu na blond dała im nieżle w kość. Wyglądały jak siano, suche, łamliwe a końce to wręcz tragedia mimo podcięcia. Wybrałam się więc do sklepu po kolejny olejek z nadzieją, że w końcu może uda mi się trafić na coś lepszego niż te które stosowałam do tej pory (np. Biovax), a które nie przynosiły lepszego efektu. Akurat ten olejek był w promocji więc go kupiłam. Z ciekawości weszłam na internet i szukałam opini na jego temat w sumie mało było dobrych. Umyłam włosy, na wilgotne nałożyłam olejek, wysuszyła i... miłe zaskoczenie.\\\\\\\\n\\\\\\\\nEFEKTY:\\\\\\\\n- siano, które miałam na głowie znikneło\\\\\\\\n- włosy stały się miekkie, może jeszcze nie takie jak miałam wcześniej, ale patrząc na to co przeszły można powiedzieć, że są rewelacyjne\\\\\\\\n- końce które tworzyły jeden wielki kłębek siana są wygładzone i tworzą jedną całość z resztą włosów\\\\\\\\n- włosy nie są już suche jak wcześniej, w dotyku wydają się odrobinkę tłustawe ale wcale tego nie widać\\\\\\\\n- ktoś napisał, że obciąża włosy i się z tym zgadzam ale dla mnie to jest plus ponieważ zniknęła ta &quot;szopa&quot;, która miałam na głowie \\\\\\\\n- ułatwia rozczesywanie włosów\\\\\\\\n- wygładza włosy\\\\\\\\n- bardzo wydajny\\\\\\\\n- włosy bardzo ładnie i łatwo się układają\\\\\\\\n- wygładza włosy\\\\\\\\n\\\\\\\\nPodsumowując: dla kogoś kto rozjaśniał włosy i wie jakie są tego straszne efekty ten produkt może okazać się wręcz zbawienny. \\\\\\\\n\\\\\\\\nJedyny minus to zapach, który mi się nie podoba a na włosach utrzymuje się długo.