Pędzel do różu Blush Brush, Real Techniques

Powiększ Pędzel do różu Blush Brush, Real Techniques

Zgłoszony przez cosma

Pędzel sygnowany przez znaną brytyjską makijażystkę - Samanthę Chapman. Zrobiony jest ze sztucznego włosia typu taklon.
Idealny do podkreślenia policzków za pomocą różu czy bronzera.
Dzięki wyprofilowanej końcówce pędzel można postawić w pozycji pionowej.

Cena: ok. 50zł

• Multifunkcyjny!
  • Jak w tytule- nie jest to tylko pędzel do różu, przynajmniej nie dla mnie. Używam go również do konturowania, do bronzera, do pudru i podkładu mineralnego, rozświetlacza... Faktycznie, dla niektórych może być zbyt duży, dlatego ja polecam nie kupować ze względu na nazwę, ale na wygląd.
    Włosie jest miękkie i przyjemne w dotyku, pędzel nie nabiera zbyt dużej ilości kosmetyku, pozwala na równomierną aplikację.
    Jedyne, co mi nie pasuje to szeroka rączka- z jednej strony ułatwia używanie (równoważy pędzel), ale nie ma opcji włożenia go do wazonika na pędzle, bo zajmie dużo miejsca. Można postawić go pionowo, ale nie jest to zbyt wygodne.
    Jeśli ktoś polubi ten pędzel, to polecam zainwestować w gotowe zestawy Real Techniques, wtedy cena pojedynczego pędzla jest naprawdę bardzo okazyjna, ponadto pędzle tej marki często są w promocji. Szeroko dostępne zarówno w polskich, jak i zagranicznych sklepach internetowych.

Ilość zużytych opakowań: posiadam 2 pędzle

Chcesz pochwalić CocoCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do różu za duży - idealny do pudru
  • Lekki pedzel ze względu na aluminiowy trzonek, włosie milusie, syntetyczne więc łatwe w myciu i trwalsze niż naturalne.
    Tylko przeznaczenie dziwne - on jest za duży do różu, przynajmniej na mojej twarzy, dlatego swietnie się sprawdza przy pudrach transparentnych i prasowanych.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MarFruz za czytelną i pomocną recenzję?
  • numer jeden!
  • Do tej pory do różu (róż to mój makijażowy must have) używałam pędzla Ecotools. Spisywał się w porządku... nawet wystawiłam mu pochlebną recenzję na wizażu. Ale... nie byłabym sobą, gdybym się długo opierała promocji na pędzle RT na iherbie. I taką drogą trafił do mnie m.in. ten pędzel do różu (za obłędną cenę 7,20$).
    I teraz widzę, że jednak pędzle pędzlowi nierówne
    Pędzel Ecotools wymięka przy moim różowym RT do różu
    W skrócie, bo dziewczyny poniżej napisały już o nim wszystko. co trzeba:
    * jest niesamowicie miękki - mogłabym się nim miziać i miziać
    * ma optymalny dla mnie kształt - nie ma możliwości zrobienia sobie nim krzywdy
    * włosie pozostaje na swoim miejscu, nie gubi się i nie odkształca po praniu
    * bardzo solidnie wykonany, wygląda elegancko
    * można go postawić na rączce
    * efekt "różany" po jego użyciu jest bardzo naturalny - można oczywiście nasycenie koloru stopniować
    * fajna cena

To zdecydowanie mój ulubiony pędzel ze wszystkich pędzli jakie posiadam. Po prostu bardzo, bardzo lubię go używać Ecotools niech się schowa

******

Używam tego produktu od: maja 2014

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić redniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham...
  • Pędzel jest naprawdę świetny. Włosie jest dość mocno zbite, gęste, sprężyste, a przy tym niezwykle delikatne. Kształtem przypomina jajko ze spiczastym końcem. Osobiście wolę go stosować do nakładania pudru brązującego niż różu, i do tego celu sprawdza się znakomicie. Co najważniejsze, nie tworzy plam ani smug, rozciera bronzer do niemalże mgiełki, dając delikatną taflę koloru, która idealnie stapia się ze skórą. Nie twierdzę, że nie można zrobić sobie nim krzywdy, jednak mi się to nigdy nie zdarzyło. Na szczęście mój egzemplarz świetnie się czyści i nie gubi włosia.

Używam tego produktu od: 2013 roku

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • czyni życie łatwiejszym
  • Przyznam się szczerze, że wstrzymywałam sie przed zakupem pędzli z tej serii. Cena troche ostraszała, więc po co miałam przepłacać skoro zwykły rossmanowski pędzel był w porządku?

Reklama na yt jednak zrobiła swoje i w końcu go zamówiłam. Nie żałuje!

- miękki, przyjemny w użyciu
    - nie "zjada" różu
    - nawet mocno napigmentowanym produktem trudno zrobić sobie plamy
    - łatwo się pierze
    -szybko wysycha
    - poręczny
    - nie gubi włosia
    -napisy się nie ścierają
    - nie rozczapierza się
    - solidnie zbudowany, nic się nie rozkleja
    - idealny kształt

Zastanawiałam się , czy kupić ten pędzel, czy jakis ścięty z hakuro. Mój wybór padł na ten i wydaje mi się, że jest bardziej wielofunkcyjny i nadaje się do wszystkich róży jakie posiadam. Jest dość duży, przez co daje efekt naturalnych rumienców na policzkach i trudno sobie nim zrobić krzywdę.
    Używając ściętego pędzla czasem widać kreche zrobiona z różu. Tym pędzelkiem nie uda się zrobić czegoś takiego Podoba mi się to , że tak naprawdę musimy wykonać mniejsza prace , a efekt jest naturalny i miły dla oka. O 6 rano cenne są każde minuty i im krócej trwa wykonanie makijażu, tym lepiej

Bardzo polecam! Warto inwestować w nieco droższe pędzle, ponieważ posłużą nam one na lata. Niepotrzebnie tak długo zastanawiałam się nad jego zakupem. Teraz nie wyobrażam sobie używania czegoś innego!

Chcesz pochwalić Karetonoidek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry pędzel
  • Byłam sceptycznie nastawiona do wszystkich pędzili z włosia syntetycznego, gdyż są one przeważnie szorstkie i podrażniają moją delikatną skórę twarzy. Namówiona przez opinie i filmiki na youtube, postanowiłam zaryzykować i zamówić ten pędzel. Jest po prostu cudowny! Widzę w nim same zalety:
    - mięciutki,
    - idealna wielkość,
    - może stać, dzięki ściętej rączce,
    - włosie nie "rozcapirza" się na wszystkie strony,
    - włosie nie wypada,
    - łatwo się go myje (kosmetyki schodzą, nie "wtapiają się" we włosie).
    Używam go do nakładania na twarz pudru Dior

Muszę przyznać, że z biegiem czasu pędzel zaczął troszkę drapać, dlatego odjęłam 1 gwiazdkę.

Chcesz pochwalić Mmmalinowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny jest
  • Bardzo go lubię .Używam do nakładania różu.

-miękusi,milusi w użyciu,
    -świetnie się go myje,szybko schnie,
    -nie gubi włosków,
    -nie zmywają się napisy,
    -fajny dizajn;kolor rozszerzona nóżka,na której może stać
    Posiadam dwa pędzle tej marki ,z obu jestem bardzo zadowolona.Używam tego produktu od: 10 miesięcyIlość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić _Effa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry pedzel
  • Solidny produkt, ktory spelmnia swoja role doskonale.
    Nakladam nim roz (czubeczkiem) po czym okraglymi ruchami go rozcieram i efekt jest bardzo zaodowalajacy.
    Czego chciec wiecej

Super dobrze sie czysci, schnie w mgnieniu oka (jakos szybciej niz inne pedzle).
    Cena jest w porzadku.

Jak przy innych pedzlach tej marki bardzo lubie ich design i to, ze sa inne niz zwykle pedzelki: kolorowe i fikusne, latwo stoja na glowie
    Pomimo regulrnego uzytkowania i prania nie widac zuzycia (nawet napisy pozostaja widoczne).Używam tego produktu od: okolo rokuIlość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić blackdaisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOCHAM, KOCHAM, KOCHAM
  • W pędzlach Real Techniques zakochałam się od pierwszego wejżenia same w nich plusy, minusów narazie nie dostrzegłam i oby tak dalej
    + jest mega mięciutki
    + dobrze nanosi kosmetyk
    + bardzo łatwo sie go myje
    + idealny kształt
    + poręcznie zaspojektowany
    + ładnie ozdabiają toaletke
    + cena w stosunku do jakości jest bardzo przystępna

Bardzo polecam ten pędzelek jest wart swojej ceny i umila każdy makijażowy poranek

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić wisnia1212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dOOOOOBRRy !
  • JAK wszystkie moje pędzle mam go od roku i przez cały rok używam go po pudru , czsami do różu i zdaża się że do brązera bardzo go lubię jest świetny nie odkształca się jest cału czas tak samo miękki i nie wypadł ani jeden włosek ! napewn kupia bym go drugi raz !

Ilość zużytych opakowań: cały czas używam 1

Chcesz pochwalić misssnastolatek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij