Pędzel do różu Blush Brush, Real Techniques

Powiększ Pędzel do różu Blush Brush, Real Techniques

Zgłoszony przez cosma

Pędzel sygnowany przez znaną brytyjską makijażystkę - Samanthę Chapman. Zrobiony jest ze sztucznego włosia typu taklon.
Idealny do podkreślenia policzków za pomocą różu czy bronzera.
Dzięki wyprofilowanej końcówce pędzel można postawić w pozycji pionowej.

Cena: ok. 50zł

• Kocham...
  • Pędzel jest naprawdę świetny. Włosie jest dość mocno zbite, gęste, sprężyste, a przy tym niezwykle delikatne. Kształtem przypomina jajko ze spiczastym końcem. Osobiście wolę go stosować do nakładania pudru brązującego niż różu, i do tego celu sprawdza się znakomicie. Co najważniejsze, nie tworzy plam ani smug, rozciera bronzer do niemalże mgiełki, dając delikatną taflę koloru, która idealnie stapia się ze skórą. Nie twierdzę, że nie można zrobić sobie nim krzywdy, jednak mi się to nigdy nie zdarzyło. Na szczęście mój egzemplarz świetnie się czyści i nie gubi włosia.

Używam tego produktu od: 2013 roku

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • czyni życie łatwiejszym
  • Przyznam się szczerze, że wstrzymywałam sie przed zakupem pędzli z tej serii. Cena troche ostraszała, więc po co miałam przepłacać skoro zwykły rossmanowski pędzel był w porządku?

Reklama na yt jednak zrobiła swoje i w końcu go zamówiłam. Nie żałuje!

- miękki, przyjemny w użyciu
    - nie "zjada" różu
    - nawet mocno napigmentowanym produktem trudno zrobić sobie plamy
    - łatwo się pierze
    -szybko wysycha
    - poręczny
    - nie gubi włosia
    -napisy się nie ścierają
    - nie rozczapierza się
    - solidnie zbudowany, nic się nie rozkleja
    - idealny kształt

Zastanawiałam się , czy kupić ten pędzel, czy jakis ścięty z hakuro. Mój wybór padł na ten i wydaje mi się, że jest bardziej wielofunkcyjny i nadaje się do wszystkich róży jakie posiadam. Jest dość duży, przez co daje efekt naturalnych rumienców na policzkach i trudno sobie nim zrobić krzywdę.
    Używając ściętego pędzla czasem widać kreche zrobiona z różu. Tym pędzelkiem nie uda się zrobić czegoś takiego Podoba mi się to , że tak naprawdę musimy wykonać mniejsza prace , a efekt jest naturalny i miły dla oka. O 6 rano cenne są każde minuty i im krócej trwa wykonanie makijażu, tym lepiej

Bardzo polecam! Warto inwestować w nieco droższe pędzle, ponieważ posłużą nam one na lata. Niepotrzebnie tak długo zastanawiałam się nad jego zakupem. Teraz nie wyobrażam sobie używania czegoś innego!

Chcesz pochwalić Karetonoidek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry pędzel
  • Byłam sceptycznie nastawiona do wszystkich pędzili z włosia syntetycznego, gdyż są one przeważnie szorstkie i podrażniają moją delikatną skórę twarzy. Namówiona przez opinie i filmiki na youtube, postanowiłam zaryzykować i zamówić ten pędzel. Jest po prostu cudowny! Widzę w nim same zalety:
    - mięciutki,
    - idealna wielkość,
    - może stać, dzięki ściętej rączce,
    - włosie nie "rozcapirza" się na wszystkie strony,
    - włosie nie wypada,
    - łatwo się go myje (kosmetyki schodzą, nie "wtapiają się" we włosie).
    Używam go do nakładania na twarz pudru Dior

Muszę przyznać, że z biegiem czasu pędzel zaczął troszkę drapać, dlatego odjęłam 1 gwiazdkę.

Chcesz pochwalić Mmmalinowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny jest
  • Bardzo go lubię .Używam do nakładania różu.

-miękusi,milusi w użyciu,
    -świetnie się go myje,szybko schnie,
    -nie gubi włosków,
    -nie zmywają się napisy,
    -fajny dizajn;kolor rozszerzona nóżka,na której może stać
    Posiadam dwa pędzle tej marki ,z obu jestem bardzo zadowolona.Używam tego produktu od: 10 miesięcyIlość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić _Effa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry pedzel
  • Solidny produkt, ktory spelmnia swoja role doskonale.
    Nakladam nim roz (czubeczkiem) po czym okraglymi ruchami go rozcieram i efekt jest bardzo zaodowalajacy.
    Czego chciec wiecej

Super dobrze sie czysci, schnie w mgnieniu oka (jakos szybciej niz inne pedzle).
    Cena jest w porzadku.

Jak przy innych pedzlach tej marki bardzo lubie ich design i to, ze sa inne niz zwykle pedzelki: kolorowe i fikusne, latwo stoja na glowie
    Pomimo regulrnego uzytkowania i prania nie widac zuzycia (nawet napisy pozostaja widoczne).Używam tego produktu od: okolo rokuIlość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić blackdaisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOCHAM, KOCHAM, KOCHAM
  • W pędzlach Real Techniques zakochałam się od pierwszego wejżenia same w nich plusy, minusów narazie nie dostrzegłam i oby tak dalej
    + jest mega mięciutki
    + dobrze nanosi kosmetyk
    + bardzo łatwo sie go myje
    + idealny kształt
    + poręcznie zaspojektowany
    + ładnie ozdabiają toaletke
    + cena w stosunku do jakości jest bardzo przystępna

Bardzo polecam ten pędzelek jest wart swojej ceny i umila każdy makijażowy poranek

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić wisnia1212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dOOOOOBRRy !
  • JAK wszystkie moje pędzle mam go od roku i przez cały rok używam go po pudru , czsami do różu i zdaża się że do brązera bardzo go lubię jest świetny nie odkształca się jest cału czas tak samo miękki i nie wypadł ani jeden włosek ! napewn kupia bym go drugi raz !

Ilość zużytych opakowań: cały czas używam 1

Chcesz pochwalić misssnastolatek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 193 raz(y)
  • hmm...do różu na pewno nie
  • Tego pedzla byłam ogromnie ciekawa, bo tak go wszedzie zachwalano. Ale kiedy już wpadł w moje ręce i oczekiwałam po nim cudów czekało mnie rozczarowanie.
    Włosie jest zdecydowanie za miękkie,a pedzel za duży aby dać sobie radę precyzyjnie z precyzyjnym nałożeniem i roztarciem pudru na twarzy, zwłaszcza małej i szczupłej.
    Gwiazdki dostaje za miękkość i trwałość włosia - nic nie gubi oraz za to, ze o ile do rózu niezbyt tak za to dobrze sprawdza się do pudru.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Corii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielofunkcyjny pedzel
  • Świetny i uniwersalny pędzel, w podrozy zastepuje mi 3 pedzle
    - do nakladania pudru jak najbardziej sie nadaje; dzieki swojemu ksztaltowi mozna pedzelkiem ladnie dotrzec nawet pod oczy (choc trzeba uwazac z pudrem sypkim, bo nabierajac go na bok pedzla mozna nalozyc za duzo pudru i sie bedzie osypywal na ubrania)
    - do nakladania bronzera w kuleczkach nadaje sie bardzo dobrze i daje subtelny efekt,
    - do prasowanego rozu (ze sleeka z berry collection) jak najbardziej; przeciez takie jest jego przeznacenie w koncu . Roz nakladam na 1 bok bedzla i powolutku nakladam (roze ze sleeka sa mocno napigmentowane) a potem druga strona rozcieram. Efekt subtelny i nie przesadzony ;D

Dodatkowo:
    - Wlosie jest mieciutkie i nie wypada,
    - pedzel sam z siebie stoi - swietna sprawa!
    - piekny design - pedzel bedzie ozdoba kazdej toaletki.

Uzywam go praktycznie codziennie Używam tego produktu od: Sierpnia 2012 r.Ilość zużytych opakowań: Ciagle uzywam i sie nie zniszyl; oby tak dalej

Chcesz pochwalić ThinkOrange za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy sie
  • Pedzel solidnie wykonany, duży ,super miekkie włosie, zbyt miękkie do twardych rózy typu Bourjois .Uzywam rózy mineralnych dlatego dla mnie jest całkiem OKPolecam.

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nefernefer35 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij