Powiększ L`Biotica, Biovax Med, Wypadanie Włosów, Aktywny żel stymulujący odrastanie włosów

Zgłoszony przez patisonek87

Skoncentrowany żel o zwiększonej zawartości aktywnego połączenia Capillisil 1,4% + Alistin 0,7% oraz Vitaminy PP skutecznie stymuluje odrastanie i hamuje wypadanie włosów. Aż 4,5mg substancji aktywnych w 1ml żelu. Specjalnie opracowana konsystencja żelu jest zwarta, nie spływa z głowy, łatwo się wchłania. Nie wymaga zmywania wodą, nie przetłuszcza włosów. Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi.
Cel kuracji: inteligentne dermo - kosmeceutyki z linii Biovax Med Wypadanie Włosów mają na celu nie tylko zahamować ich wypadanie, ale skutecznie pobudzić odrastanie włosów i przywrócić im właściwą kondycję.

Cena: ok. 57zł / 100ml

• Chwalona: 6 raz(y)
  • REWELACJA! UWIELBIAM GO!!!
  • To doskonały żel, który działa fantastycznie. Dzięki niemu moje zakola bardzo mocno się zmniejszyły i mogę w końcu cieszyć się, że zaczęłam nosić włosy związane wysoko na czubku głowy Wreszcie wyglądam normalnie i nie wzbudzam zainteresowania.
    Dotychczas moje zakola wzbudzały zainteresowanie, głównie dlatego, że jako kobieta miałam je niezwykle głębokie/spore.

Żel przyjemnie się aplikuje, nie powoduje przetłuszczania włosów. Reguralnie stosowany pozwala zachwycać się i cieszyć efektami już w ciągu kilku tygodni.

Dla mnie osobiście to wielkie odkrycie i mój numer 1 Pozostanie ze mną tak długo póki uzyskam taki efekt jakiego oczekuję, a jestem pewna, ze to niebawem nastąpi.

Żel jest wydajny, co prawda zależy to od częstotliwości użytkowania i obszaru jaki nim traktujemy, ale uważam, że warto wydać na niego każdą złotówkę !!!

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić d_t_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • To bardzo dobry produkt ale włosy odrastaja gdzies po 3 miesiacach i to tylko takie kruciutkie milimetrowe na poczatku, jest ich pełno , teraz rosna dalej. Ten produkt polecił mi kolega co już był mocno wyłysiały i jemu odrosły wiec też kupiłam i dopiero po 2,5 miesiaca zauważyłam meszek teraz maja z 3-4 mm długości dziwnie to wygląda bo obok rosna długie. Ja stosuję tylko z przodu na grzywkę. Jak się odgarnie do tyłu te długie to jest taka meszkowa szczecinka. Jestem dobrej myśli co do dalszego wzrostu tych włosów.

Chcesz pochwalić calineczka_bez_wianeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • włosy rosną!
  • producent zaleca wcieranie 2x dziennie, jednak ja robię to tylko raz. Posiada w składzie alkohol, co może niektórych podrażnić.
    Całe szczęście działa niesamowicie i jestem bardzo zadowolona z efektów (zdjęcie).
    Nie tłuści włosów, jest lekki i bardzo wydajny. Robię nim kolejną miesięczną kurację, wcieram za pomocą palców - wyciskam i rozcieram, jest wygodniej.
    Działa na porost nowych włosków, jest ich wielki wysyp.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić medsik za czytelną i pomocną recenzję?
  • w moim przypadku nieskuteczny
  • mam problem z wypadaniem włosów, na mion skalpie pola bez włosów są już pokaźne. Oczywiście stało się tak przed zakupem biowax-med. Wcieranie żelu przez 6 tygodni w 100% zgodnie z zaleceniami producenta nie przyniosło niestety zauważalnego efektu. Nie spowodowało tez żadnej alergii. Chyba odstawię już ten preparat gdyż nastąpiła u mnie utrata entuzjazmu. Brak negatywnej reakcji to trochę za mało po wydatku około 60 pln.

Chcesz pochwalić motorius za czytelną i pomocną recenzję?