Powiększ L`biotica, Biovax Med, Wypadanie Włosów, Aktywny żel stymulujący odrastanie włosów

Zgłoszony przez patisonek87

Skoncentrowany żel o zwiększonej zawartości aktywnego połączenia Capillisil 1,4% + Alistin 0,7% oraz Vitaminy PP skutecznie stymuluje odrastanie i hamuje wypadanie włosów. Aż 4,5mg substancji aktywnych w 1ml żelu. Specjalnie opracowana konsystencja żelu jest zwarta, nie spływa z głowy, łatwo się wchłania. Nie wymaga zmywania wodą, nie przetłuszcza włosów. Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi.
Cel kuracji: inteligentne dermo - kosmeceutyki z linii Biovax Med Wypadanie Włosów mają na celu nie tylko zahamować ich wypadanie, ale skutecznie pobudzić odrastanie włosów i przywrócić im właściwą kondycję.

Cena: ok. 57zł / 100ml

• Polecam, ale dla cierpliwych
  • Na początku byłam zawiedziona - spodziewałam się innej konsystencji i natychmiastowych efektów. One przyszły ... ale dopiero po roku systematycznego używania i WCIERANIA (wmasowywania) żelowej wcierki!

Zalety:
    - cena
    - delikatny skład
    - neutralny zapach i kolor
    - żelowa konsystencja (trzeba użyć trochę siły przy wyciskaniu, ale można się przyzwyczaić)

Wady:
    - obowiązkowa systematyczność

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić marcymona za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• nie dziala, przesusza
  • Moj problem wypadania zwiazany jest ze stresem oraz mocnymi skonnosciami do wypadania wlosow. Ten preparat nie zadzialal, a stosowalam go wraz z szamponem z tej samej serii (ktory tez sie nie sprawdzil) przez 3 miesiace. Przez duza zawartosc alkoholu podraznial i wysuszal skore mojej glowy. Nie rozumiem dlaczego preparaty przeciw wypadaniu wlosow napakowane sa alkoholem. Argument, ze pozwala on lepiej wchlonac substancje aktywne nie przekonuje. U mnie alkohol zawsze prowadzi do lupiezu, zoltego nalotu i nasilenia wypadania.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić gati2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • REWELACJA! UWIELBIAM GO!!!
  • To doskonały żel, który działa fantastycznie. Dzięki niemu moje zakola bardzo mocno się zmniejszyły i mogę w końcu cieszyć się, że zaczęłam nosić włosy związane wysoko na czubku głowy Wreszcie wyglądam normalnie i nie wzbudzam zainteresowania.
    Dotychczas moje zakola wzbudzały zainteresowanie, głównie dlatego, że jako kobieta miałam je niezwykle głębokie/spore.

Żel przyjemnie się aplikuje, nie powoduje przetłuszczania włosów. Reguralnie stosowany pozwala zachwycać się i cieszyć efektami już w ciągu kilku tygodni.

Dla mnie osobiście to wielkie odkrycie i mój numer 1 Pozostanie ze mną tak długo póki uzyskam taki efekt jakiego oczekuję, a jestem pewna, ze to niebawem nastąpi.

Żel jest wydajny, co prawda zależy to od częstotliwości użytkowania i obszaru jaki nim traktujemy, ale uważam, że warto wydać na niego każdą złotówkę !!!

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić d_t_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • To bardzo dobry produkt ale włosy odrastaja gdzies po 3 miesiacach i to tylko takie kruciutkie milimetrowe na poczatku, jest ich pełno , teraz rosna dalej. Ten produkt polecił mi kolega co już był mocno wyłysiały i jemu odrosły wiec też kupiłam i dopiero po 2,5 miesiaca zauważyłam meszek teraz maja z 3-4 mm długości dziwnie to wygląda bo obok rosna długie. Ja stosuję tylko z przodu na grzywkę. Jak się odgarnie do tyłu te długie to jest taka meszkowa szczecinka. Jestem dobrej myśli co do dalszego wzrostu tych włosów.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić calineczka_bez_wianeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • włosy rosną!
  • producent zaleca wcieranie 2x dziennie, jednak ja robię to tylko raz. Posiada w składzie alkohol, co może niektórych podrażnić.
    Całe szczęście działa niesamowicie i jestem bardzo zadowolona z efektów (zdjęcie).
    Nie tłuści włosów, jest lekki i bardzo wydajny. Robię nim kolejną miesięczną kurację, wcieram za pomocą palców - wyciskam i rozcieram, jest wygodniej.
    Działa na porost nowych włosków, jest ich wielki wysyp.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 5 pochwał. Chcesz pochwalić medsik za czytelną i pomocną recenzję?
  • w moim przypadku nieskuteczny
  • mam problem z wypadaniem włosów, na mion skalpie pola bez włosów są już pokaźne. Oczywiście stało się tak przed zakupem biowax-med. Wcieranie żelu przez 6 tygodni w 100% zgodnie z zaleceniami producenta nie przyniosło niestety zauważalnego efektu. Nie spowodowało tez żadnej alergii. Chyba odstawię już ten preparat gdyż nastąpiła u mnie utrata entuzjazmu. Brak negatywnej reakcji to trochę za mało po wydatku około 60 pln.

Chcesz pochwalić motorius za czytelną i pomocną recenzję?