Uriage, Tolederm, Creme Hydra - Apaisante (Krem kojąco - nawilżający)

Powiększ Uriage, Tolederm, Creme Hydra - Apaisante (Krem kojąco - nawilżający)

Zgłoszony przez Anksunamun6 Close

Tolederm krem kojąco - nawilżający przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry szczególnie wrażliwej i alergicznej, normalnej i mieszanej. Krem łagodzi uczucie dyskomfortu: ściągnięcie, pieczenie, zaczerwienienie i nawilża skórę. Sprawia, że skóra jest bardziej odporna i lepiej chroniona przed drażniącym wpływem czynników zewnętrznych.
Zmniejsza podrażnienie naskórka dzięki połączeniu specyficznych składników aktywnych z alg i wody termalnej Uriage. Dzięki właściwościom przeciw podrażnieniowym, ochronnym i nawilżającym krem zapewnia optymalną tolerancję. Nie zawiera substancji zapachowych, parabenów i środków koloryzujących. Idealny jako baza pod makijaż.

• Chwalona: 1 raz(y)
  • rewelacyjny dla wrażliwców
  • Kupiłam ten produkt, kiedy stosowałam retinoidy na skórę i miałam strasznie łuszczącą się, przesuszoną cerę. Co ciekawe wtedy specjalnie mi nie pomógł - nawet lekko mnie po nim skóra szczypała, więc rzuciłam go w kąt. Wróciłam do niego kiedy zaczęłam kurację izo doustnie. Skóra zrobiła się bardzo wrażliwa, nawet dotykanie najmiększym pędzlem sprawiało dyskomfort. I wtedy Tolederm sprawdził się świetnie. Doskonale koił skórę, silnie nawilżał, otaczał ją przyjemną powłoczką. Po kilku dniach stosowania zauważyłam, że skóra stała się znacznie bardziej odporna. Poza tym po użyciu kremu wyglądała zdrowo i promiennie. Sprawdzał się też pod makijaż.

Chwilowo z moją skórą jest wszystko ok, ale jeżeli jeszcze kiedyś będę miała problemy z wrażliwością, to wrócę do tego kremu.

Nie polecam natomiast stosowania go jako zwykłego nawilżacza, jeżeli wasza skóra nie jest wrażliwa. Nie ma po co.

Chcesz pochwalić anu za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij