Eucerin, Hyal Urea, Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Powiększ Eucerin, Hyal Urea, Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Zgłoszony przez Anksunamun6

Krem przeznaczony do przeciwzmarszczkowej pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej, także w przypadku atopowego zapalenia skóry i łuszczycy.
Krem przynosi ulgę suchej i bardzo suchej skórze. Stopniowo wnika do skóry pozostawiając ją doskonale nawilżoną i aksamitnie gładką. Wysoka ochrona przeciw promieniowaniu UVA chroni przed indukowanym przez UVA fotostarzeniem skóry.
Specjalne połączenie 5% Urea (mocznika) i kwasu hialuronowego zapewnia jednocześnie optymalne nawilżenie skóry i redukcję widocznych zmarszczek. Krem nie zawiera substancji zapachowych ani sztucznych barwników. Nie zatyka porów. Może być stosowany jako podkład pod makijaż.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Urea, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Sodium Lactate, Butylene Glycol Dicaprlate/Dicaprate, Butyrospermum Parkii Butter, Dimethicone, Hydrogenated Coco Glycerides, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Arginine HCL, Glyceryl Stearate SE, Polymethylsilsesquioxane, Sodium Hylauronate, Chondrus Crispus, Glycine Soja, Germ Extract, 1,2-Hexanediol, C18-36 Acid Trigliceride, Sodium Cetearyl Sulfate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, BHT, Trisodium EDTA, Lactic Acid, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol.

• Moje odkrycie i fascynacja...
  • Najpierw wgląd w jego zawartość i składniki-Mocznik (Urea) – to naturalny czynnik nawilżający, który doskonale uzupełnia niedobór wilgoci w skórze. Dzięki właściwościom higroskopijnym aktywnie zwiększa wiązanie wody w skórze.
    Kwas hialuronowy – to podstawowy składnik tkanki łącznej, który łączy ze sobą włókna kolagenowe i elastynowe. Odpowiada za utrzymanie odpowiedniego napięcia i nawilżenia skóry.
    Wysoce skuteczne połączenie 5% Urea i Kwasu hialuronowego intensywnie nawilża skórę wygładzając nawet głębokie zmarszczki. Badania kliniczne i dermatologiczne dowodzą o doskonałej skuteczności i tolerancji, także w przypadku skóry ze zmianami chorobowymi, jak atopowe zapalenie skóry. Wysoce skuteczne filtry UVA zapobiegają fotostarzeniu się skóry wywołanemu promieniowaniem słonecznym. Delikatna konsystencja kremu pozostawia przyjemne uczucie na skórze.....Odkryłam przypadkiem dostając próbkę.Nie po drodze mi było z ta firmą.Kiedyś cos tam spróbowałam i nie bardzo mi spasowało.Tu mamy delikatny krem,dający momentalnie ukojenie i mega nawilżenie .Moja skóra jest teraz w fazie hm odmładzania i cofania peseluTraktuję ją ostro.Retinol,kwasy BHA,AHA.Daje efekty,ale aż się prosi w wolnej chwili o porządne nawilżenieUjeła mnie próbka.Z żalem wycisnełąm ostatnie kropelki i zakupiłam od razu w necie za kwotę 63,90zł w Aptece Melissa. Krem jest wspaniały.Idealnie wchłania się w moje spragnione lico,więc i makijaz wygląda zdecydowanie lepiej na nawilzonej facjacie..Plus za ochronę przeciwsłoneczną! Problem łuszczenia,czy skórek szybko idzie w niepamięć z tym cudem.Rzadko kiedy kremy robią na mnie takowe wrażenie,bym nazywała je fascynacjąNawilżenie to podstawa zatrzymania młodości.A kiedy jeszcze ten krem sie świetnie wchłania,ma zaplecze przeciwstarzeniowe i filtry-to juz szczyt marzeń.Polecam.Osoby z przesuszoną,napiętą skórą,w trakcie lub po kuracjach dermatologicznych,chcące pięknie wyglądać,szukające nawilżenia,pielęgnacji i ochrony-powinny bez wahania wypróbować ten krem..Używam tego produktu od: mcaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?