Schwarzkopf Gliss Kur, Gliss Kur Oil Nutritive, Odżywka do włosów ze skłonnością do rozdwajania (nowa wersja)

Odżywka ułatwia rozczesywanie dłuższych, skłonnych do rozdwajania się włosów oraz efektywnie redukuje łamliwość końcówek aż do 90%.
Wyjątkowa formuła, zapobiegająca rozdwajaniu się końcówek włosów, zawiera 7 regenerujących olejków odżywczych. Chroni włosy po same końce i zapewnia im zdrowy połysk. Formuła z kompleksem płynnej keratyny precyzyjnie regeneruje uszkodzenia włosów oraz wypełnia pęknięcia na ich powierzchni.

bubel

O ile szampon z tej serii chociaż oczyszcza skórę głowy, to nie wiem co ta odżywka robi...

Ani nie odżywia włosów, ani nie wygładza, ani nie ułatwia rozczesywania...

Ładnie pachnie.

Ja ją kupiłam za 13zł, a nie za 10 ja na wizażu.

To co obiecują na etykiecie to wciskanie kitu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Kiedy myślę: dobra emolientowa odżywka, to mam na myśli właśnie tą

Moje wysokoporowate włosy go uwielbiają. Szkoda, że ostatnio często widzę pustki na jego miejscu w drogeriach :/

Działanie: Koncertowo dociąża i wygładza włosy, sprawiając, że wydają się znacznie bardziej zadbane. Pomaga w rozczesaniu łatwo plączących się partii. Nadaje przyjemny, delikatny połysk. Włosy są po niej miękkie i ujarzmione, zmniejsza też puszenie. Minusem jest oczywiście wzmożone zbijanie się włosów w strąki.

Na plus:
-ładnie nabłyszcza i zmiękcza włosy
-ułatwia rozczesywanie
-eliminuje puszenie, włosy są gładsze i bardziej ujarzmione
-niska cena
-doskonała wydajność
-zapach da się przeżyć ;)

Na minus:
-odejmuje nieco objętości i potęguje zbijanie się włosów w strączki

OK

Odżywka dobrze wygładza włosy i je dociąża, ale niestety też obciąża włosy. Ma bardzo przyjemny, owocowy zapach i gęstą konsystencję. Nie wiem czy przeciwdziała rozdwajaniu się włosów, bo stosuję ją za krótko.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

nie pomaga

Odzywke kupilam, poniewaz wydaje sie idealnie pasowac do moich wlosow, ktore maja sklonnosc do rozdwajania.

Od kilku miesiecy sa one troszke przesuszone i oslabione, a to na skutek farbowania. Zdecydowanie potrzebuja wzmocnienia.

Odzywka jak na moje preferencje jest wyjatkowo slaba. Nie nawilza, nie wygladza, nie ulatwia rozczesywania.

Poprawa w kondycji wlosow - o ile w ogole jest - jest tak krotkotrwala, ze prawie nie widac roznicy, czy sie jej uzywa, czy nie.

Wlosy nie sa dzieki niej ani mocniejsze, ani nie przestaja sie rozdawajac

Opakowanie jak kupilam tak zuzylam, ale niestety nie moge polecic.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

od czasu do czasu ;)

Stosuję tą odżywkę co jakiś czas na moje wysokoporowate włosy, i jest to dla nich dobra, jednorazowa przerwa od maski.
Kiedys stosowałam całą linię z tej olejkowej serii (szampon+odżywka+spray) co pomogło mi zapuścić włosy, ponieważ końce faktycznie przestały się tak łamać i rozdwajać.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: koło 10 butelek

całkiem ok

Całkiem fajna odżywka. Tak...

+Włosy dobrze się rozczesują.
+Ładnie pachnie. Zapach utrzymuje się na włosach.
+Delikatnie je wygładza, ale nie obciąża.
+Delikatnie je nawilża, ale nie przetłuszcza.
+Wydajność. Używam jej już ok 4 miesięcy, a posiadam włosy długie.
+bogaty skład. Olejek arganowy, migdałowy, makadamia, z pestek moreli, oliwa z oliwek, sezamowy, z nasion drzewa owoców marula... a także pantenol, keratyna, gliceryna i inne.
+cena ok 10zł-12zł.

+/- przeciwdziałanie rozdwajaniu się końcówek? Tu niestety nie zadziałała.
- Ciężko ją dostać.

Używam tego produktu od: ponad 4 miesiące

wrócę do niej

Odżywka całkowicie spełnia moje oczekiwania. Jest taka jak według mnie powinna być odżywka. Wygładza włosy, stają się bardziej błyszczące. Nawet w pewnym stopniu zmniejszyła mój puch, co się rzadko zdarza. Włosy po niej są bardziej nawilżone, sprężyste, elastyczne. Nabrały życia jednym słowem. W dodatku nie obciąża ich, ułatwia układanie włosów, co dla mnie zwykle było rano męczarnią. Włosy lepiej się rozczesują. Nie spływa z włosów, wsiąka w nie, co osobiście bardzo lubię. Można ją stosować przed i po myciu. Dla moich wysokoporowatych włosów jest genialna. Zapach ma piękny wręcz, w ogóle polecam!

z braku laku

odżywka i jej ocena zmienia się wraz z włosem. Pierwsza butlę zużyłam z mega wielkim zachwytem... działała, a włosy były coraz ładniejsze. Potem włosy zostały zamordowane nożyczkami i na jakiś czas "cuda" zostały odstawione... a z czasem testowało się inne specyfiki. na odżywkę trafiłam przypadkiem... jako gratis do farby chyba - nie pamiętam.
nakładam i czuję różnice po płukaniu, ale oprócz "uczucia" nic nie widzę. Może mam za bardzooo bardzo zniszczone włosy, bo sa aktualnie w bardzo opłakanym stanie.
wg mnie dla początkujących będzie w sam raz, dla wymagający - nie podoła

Używam tego produktu od: 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: drugie opakowanie

Bardzo fajna odzywka.

Jedna z lepszych sklepowych odzywek, lubie odzywki Gliss Kur a ta najbardziej.
Swietna do puszacych sie wlosow, po uzyciu wlosy sa bardziej miekkie, blyszczace wygladaja na zdrowsze. Moze nie odbudowuje wlosow i nie czyni innych cudow ale ja uzywam odzywek dla efektu koncowego. Do odbudowy i glebszej pielegnacji uzywam olejkow, masek czy tonikow. Po tej odzywce duzo latwiej jest mi przeciagnac palcami wzdluz wlosow bez zaczepiania o przeszkody.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 4 duze

Całkiem ok

Odżywka nadaje włosom miękkości i połysku. Ma ciekawy cytrusowy zapach. Na mniej wymagających włosach powinna się sprawdzić ja szukam czegoś co bardziej nawilża.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Jedna z ulubionych!

Odżywka miała świetne opinie jeśli chodzi o dociążenie włosów, którego moje włosy potrzebują... Ma świetny skład z olejkami najbardziej lubianymi przez moje włosy (makadamia, arganowy) dlatego nie mogłam jej nie wypróbować!

OPAKOWANIE
odżywka jest w opakowaniu z otwarciem u dołu butelki, dzięki czemu nie ma problemu z wydobyciem odżywki. Otwarcie jest przyjazne paznokciom, łatwo się otwiera i zamyka, a woda się w nim nie zbiera. Opakowanie jest plastikowe i widać przez nie pod światło ile zostało kosmetyku w środku. Opakowanie również nie przewraca się i stoi stabilnie na półce. Dziubek jest średniej wielkości, ale dzięki konsystencji nie "sika"większej ilości kosmetyku niż byśmy chcieli.

WYDAJNOŚĆ
Konsystencja jest dość gęsta, koloru waniliowego (budyniowego :P). Łatwo się rozprowadza na włosach. Odżywka nie jest jakoś super wydajna, po prostu znika tyle ile zużyjemy :) Zapach nie jest nachalny, ledwo wyczuwalny po umyciu.

DZIAŁANIE
Mam włosy proste, które dzięki dobremu dociążeniu są sypkie i gładkie jak tafla. Ta odzywka dołącza do grona ulubieńców ze względu na to, że świetnie dociąża i moje włosy nie fruwają jak piórka. Po umyciu włosy łatwo się rozczesują, są miękkie i mają blask. Są dobrze dociążone i sypkie :) Olejki mają również dobry wpływ na nawilżenie włosów dzięki czemu włosy nie są suche, a nawet zwiększają ich blask i chronią przed czynnikami zewnętrznymi i utrata wody z włosa(dzięki czemu włosy sie nie puszą, tylko są gładkie). Jak najbardziej polecam!
Odżywkę ze względu na bogaty skład trzymam (uprzednio dobrze odsączając włosy z wody) pod czepkiem i ręcznikiem ok 15,20min, a następnie spłukuję chłodną (nie zimną) wodą co dodatkowo domyka łuski włosa.

PLUSY
- dostępność
- wygodne opakowanie
- świetnie wygładza i dociąża włosy
- zapobiega puszeniu
- włosy dobrze się rozczesują
- dodaje blasku włosom
- włosy po użyciu są sypkie i miękkie

MINUSY - nie ma!

rewelacja

Jedna z najlepszych odżywek dostępnych w drogeriach. Mam włosy falowane, farbowane, dość cienkie, ze skłonnością do puszenia, wiecznie suche.

Dla mnie ta odzywka jest idealna i nie ma wad :)
Pięknie pachnie, łatwo się rozprowadza i spłukuje, jest wydajna. Najważniejsze jest jednak to, że działa! Wygładza, nabłyszcza, zmiękcza. Włosy stają coraz bardziej gładkie, nawilżone, mocne :)

Kupuję ją od dłuższego czasu i polecam wszystkim!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Lubię!

Bardzo lubię tę odżywkę zwłaszcza za zapach, który w mojej ocenie jest wyjątkowo ładny (w sumie to dziwne bo w kosmetykach nigdy nie zwracam uwagi na zapach, a to taki wyjątek chyba).

Samo działanie odżywki w kierunku nawilżania oceniam na dobre, nie jest to oczywiście "niezwykłe nawilżenie" ale uważam, że jest wystarczające dla moich włosów. Stosowanie tego kosmetyku jest dla mnie przyjemnością między innymi za wymieniony wyżej zapach, nawilżenie, a oprócz tego za piękny blask włosów po jej aplikacji. I właśnie tym blaskiem jestem oczarowana TOTALNIE... Nie potrafię określić który składnik wydobywa taki piękny blask z moich nieskalanych nigdy wcześniej, farbą włosów.

W przypadku mej osoby, hasło: "im mniej kładziesz na włosy tym lepiej" sprawdza się w 100%, ponieważ gdy z nią przesadzę przetłuszcza czuprynę :) Dlatego posiadaczki cienkich i delikatnych włosów nie powinny przesadzać z jej ilością.

Ogólnie jest to bardzo dobra odżywka, chociaż przy gorszych dniach moich włosów, potrafi je mocno spuszyć ale to akurat da się ujarzmić :)