Cztery Pory Roku, Zimowy krem do rąk z miodem i żurawiną 'Intensywna regeneracja i ochrona'

Zimowy krem do Cztery Pory Roku przynosi natychmiastową ulgę szorstkim i zniszczonym dłoniom, które wymagają intensywniej regeneracji. Już po pierwszym zastosowaniu zmniejsza uczucie szorstkości i redukuje podrażnienia. Jego skoncentrowana formuła oparta wyłącznie na naturalnych składnikach aktywnych łączy działanie masła Shea (5%) i olejów naturalnych (5%), które zapewniają skuteczną ochronę przed wiatrem i mrozem. Krem stosowany regularnie sprawia, że skóra jest odpowiednio odżywiona, gładka, miękka i elastyczna.
Naturalne składniki aktywne:
- żurawina - intensywnie odżywia i regeneruje, redukuje spierzchnięcia dłoni
- miód - głęboko odżywiai zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia
- olej awokado i olej kokosowy - zmiękcza i wygładza skórę oraz wzmacnia paznokcie
- masło Shea- likwiduje szorstkość dłoni oraz skutecznie chroni je przed wiatrem i mrozem
- alantoina - przyspiesza regenerację skóry i łagodzi podrażnienia
Bez silikonów i parabenów

kremy do rąk
regenerujące, natłuszczające, nawilżające
zapachowa
w tubce
bogate
sucha, normalna

Jak dla mnie za małe opakowanie jak na tak dobry produkt. Byłoby taniej, gdybym go jadła niż używała :) Wspaniały krem na zimną porę. Gęsty, pachnący miodem i żurawiną świetnie nawilża, pozostawia na skórze przyjemny film, ale nie tłusty, dobrze si wchłania i robi swoją robotę na mrozie.

Ulubiony na zimę

Jest świetny! Używam go zimą. Jest treściwy i bardzo przypadł mi do gustu, nie jest "glutkiem" ani jakimś mazidłem, które się nie wchłania. Wracam do niego z podkulonym ogonem, gdy tylko spróbuję innych kremów.

+dobra konsystencja, szybko się wchłania
+DZIAŁA nawilża i odżywia
+śliczny słodki zapach
+cena!

-brak

Używam tego produktu od: 2 zimy, jeden krem starcza mi na ok. 3 miesiące

ten zapach.. :)

Będąc na wspólnym wyjeździe ze znajomymi zapomniałam o kremie do rąk. Poratowała mnie nim koleżanka. Na pierwszy rzut oka uwagę przyciągnął kolor opakowania. Intensywna czerwień ze słodkim wzorkiem ala stary zimowy sweterek.
Po uzyciu przepadlam.. zapach tak bardzo mi się spodobał, że w czasie weekendowego wypadu zużyłam z 1/3 opakowania:p
Niedługo po powrocie znalazłam go w sklepie i mimo, że w domu mam kilka kremów do rąk- nie mogłam się powstrzymać;)

plusy:
-ZAPACH!
- opakowanie, małe, poręczne, z ciekawą szatą graficzną
-szybko się wchłania
-cena

..niestety na tym kończą się jego plusy.

kosmetyk nazywa się: "zimowy krem do rąk. Intensywna regeneracja + ochrona"
niestety krem nie poradzi sobie już z odrobinę przesuszonymi łapkami. A co mówic o dłoniach, które srogo ucierpialy w mrozie.
Wielka szkoda, bo zapach jest naprawdę obłedny, ale stanowi wartość drugorzędną. Krem poza lekkim nawilżeniem nie robi absolutnie nic.

Pytanie czy kupię go ponownie- tak. Ale tylko ze względu na zapach. Jeśli jednak chodzi o krem do rąk- nie jest to mój typ.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

zapach poezja, nawilżenie średnie

Uwielbiam ten zapach, jest intensywny, słodki i w sumie to jedyny powód dla którego ciągle kupuję ten krem. Niestety nie nawilża on specjalnie dłoni w porównaniu do takiej np. neutrogeny.

Ilość zużytych opakowań: 3 klasyczne

Ładny zapach

Jak w większości produktów przyciągnął mnie do niego zapach. Zapach typowo zimowy.. Nie kupiłabym go latem, bo jest jak dla mnie za bardzo intensywny.

+Natłuszcza, ale szybko się wchłania, co daje mu ode mnie wieeeelki plus, nie lubię klejącego filmu po większości kremów do rąk.
+Przepięknie pachnie,
+Małe, praktyczne opakowanie.

Używam tego produktu od: Roku

Przyjemny krem

Bardzo dobry tłusty krem. Nie zostawia jednak tłustej powłoki tylko szybko sie wchłania. Duży plus za zapach który faktycznie kojarzy sie zimowo. Na minus to ze jest taki makutki i w miarę szybko sie konczy. Aczkolwiek zregenerowal moja skore.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Dużo mu do ideału brakuje

Kupiłam zachęcona norweskim wzorem na tubce. Krem nie był drogi, więc pomyślałam, ze nawet jak się nie sprawdzi, to płakać nie będę. Jakkolwiek nieprawdopodobnie to brzmi jest to mój pierwszy kosmetyk marki Cztery Pory Roku.

<b>Co o tym kremie mówi producent?</b>
Natłuszczający krem do rąk o działaniu regenerująco - ochronnym, przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry dłoni w okresie zimy.

<b>Pierwsze wrażenie:</b>
Nawilżenie i wygładzenie całkiem okej, ale chwilowe. O ile na wierzchu dłoni utrzymuje się dłuższy czas, to palce już po paru minutach znów zdają się być przesuszone. Zapach przeciętny. Niby faktycznie czuć tam ten miód i żurawinę, ale według mnie aż za bardzo &#8211; bardzo bije po nosie ten zapach. Do super szorstkiej dłoni &#8211; zwłaszcza na zimę &#8211; raczej się nie nadaje.

<b>Po zużyciu całego opakowania uważam, że...</b>
Podtrzymuję moją opinię z pierwszego wrażenia. Kosmetyk mocno przeciętny, nie spisał się jeżeli chodzi o nawilżenie. Kilkukrotnie użyłam go w czasie dnia i mam co do niego mieszane uczucia. Wydawało mi się, że jest okej, ale jeżeli po paru chwilach od jego nałożenia zaczynałam coś robić rękoma &#8211; na przykład pisać na klawiaturze komputera &#8211; natychmiast skóra robiła się na nowo sucha i nieprzyjemna. Nie wyobrażam sobie używania tego kremu w największe mrozy, ponieważ mam pewność, że się nie sprawdzi. Dalej nie do końca pasuje mi jego zapach. Nie jest jakoś specjalnie nieprzyjemny, ale do najlepszych też nie należy.
Nie ma najgorszego składu, ale do najlepszego też mu trochę brakuje. Tubka jest fajna, miękka, wygodna z ładną szatą graficzną. I ten wygląd myślę może trochę zmylić. Wydaje nam się, że kupujemy prawdziwą bombę odżywczą dla naszych dłoni,a tu taki klops w sumie.
Być może w przyszłym roku sięgnę po inne zimowe kremy tej marki, ale po ten z miodem i żurawiną już na pewno nie.

<b>Plusy i minusy:</b>
+piękna szata graficzna opakowania;
+ fajny skład;
+/-zapach; niby przyjemny, ale jest zbyt intensywny jak dla mnie;
- bardzo słabe nawilżenie;
- efekt doraźny, dłonie szybko na nowo stają się przesuszone.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Nie jest to mój typ

Krem kupiłam w zestawie z peelingiem za 6 zł. Świetna cena.
O ile peeling spełnił całkowicie moje oczekiwania, o tyle kremem jestem po prostu rozczarowana.
Ładne opakowanie z &quot;zimową&quot; grafiką kryje w sobie 75 ml kremu.
Konsystencja kremu jest bardzo dobra, nie za rzadka, nie za gęsta, nie mogę się przyczepić do wchłaniania.
Zapach też jest bardzo ładny, mleko i miód.
Ale samo działanie jest bardzo słabe.
Nawet przy niewielkich chłodach krem nie radzi sobie z wysuszoną (lekko wysuszoną, nie totalnie zmasakrowaną) skórą na dłoniach.
Spektakularnego (albo chociaż satysfakcjonującego) nawilżenia czy odżywienia brak, nawet przy stosowaniu 5 i więcej razy dziennie.
Nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Mój ulubiony

Przede wszystkim... przepieknie pachnie. Rozplywam sie za kazdym razem. A w zimie to juz w ogóle nic tylko pic herbate, jesc pierniki i smarowac rece tym cudem :)
Jelsi chodzi o efekt odzywczy- ja jestem bardzo zadowolona, ale nie mam jakichs suchych dloni, wiec trudno mi stwierdzic, czy komus z takim porblemem pomoze. Ja bardzo polecam, absolutny numer 1!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Niesamowity zapach

Pachnie niesamowicie, uwielbiam taki zapach. Jest wydajny, odrobina kremu wystarczy na nasmarowanie całych rąk. Niestety mimo wydajności opakowanie jest dość małe przez co szybko się kończy.
Plusy:
- zapach
- wydajność
Minusy:
- małe opakowanie

Konsystencja i zapach nie wystarczą

Co ja się naszukałam tych zimowych kremów do rąk... Bardziej mi zależało na wersji imbirowej, ale gdy w końcu zauważyłam drugi z nich, nie wahałam się ani chwili z pójściem do kasy, mimo że zima już się kończyła...

KOSMETYK: Nie dość, że etykieta z nazwą ładna, to jeszcze skład jest obiecujący. Trzy różne olejki i ekstrakty, gliceryna, no cud miód z żurawiną za tę cenę. Do tego konsystencja taka jak lubię - zbita i gęsta, nie pozostawiająca tłustej i mokrej warstwy na skórze. I co najpiękniejsze - słodki zapach, jak prawdziwa suszona żurawina! Mogłabym mieć takie perfumy!

I właściwie nie wiem, czemu to nie działa jak powinno. Ręce po nałożeniu tego kremu są owszem, nieco miększe, ale to głównie kwestia ochronnej warstwy, bo po umyciu dłonie są nadal spragnione i suche. Nie podejrzewam, żeby krem specjalnie szkodzi skórze, ale z pewnością nie pomaga i nie pielęgnuje tak, jakbym tego oczekiwała. A co dopiero zimą, skoro wiosną i latem sobie kiepsko radzi!

OPAKOWANIE: Tubka z ładną etykietką, wszystko urocze i wygodne w użyciu.

CENA/JAKOŚĆ: Krem kosztuje 6-7 zł, ale chyba wolę tańsze i podstawowe wersje Isany. Wielka szkoda, bo zapowiadał się super, ale raczej więcej go nie kupię...

Zimowy zapach

Malutka, kolorowa tubka od razu mi się spodobała. Zapach to połączenie żurawiny i sezamu, w sam raz na zimę. Używałam w zimie i nawilżenie zupełnie mi odpowiadało. Konsystencja raczej gęsta - lubię to. Jednak jest mało wydajny, skończył mi się w 2 tygodnie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie