Lierac, Body Lift 10 Minceur, Serum wyszczuplające i antycellulitowe

Lierac, Body Lift 10 Minceur, Serum wyszczuplające i antycellulitowe

Koncentrat redukujący tkankę, tłuszczową, skutecznie poprawiający wygląd sylwetki. Działa kompleksowo: wygładza "skórkę pomarańczową", wyszczupla sylwetkę, ujędrnia i nawilża skórę. Dzięki rekordowo wysokiej zawartości aktywnej kofeiny (10%), preparat wspomaga proces eliminacji tłuszczu nagromadzonego w okolicy ud, pośladków, bioder i brzucha. Wyjątkowo skuteczna kofeina nowej generacji ułatwia dogłębne wchłanianie preparatu. Escyna wspomaga działanie kofeiny, stymuluje mikrokrążenie powierzchniowe, zmniejsza obrzęk, ułatwia eliminację toksyn. Obecność oryginalnego aktywnego składnika, siarczanu protaminy, pozwala skutecznie regulować wytwarzanie oraz magazynowanie nowych komórek tłuszczowych. Wzbogacony o liftilinę (proteiny pszenicy), preparat intensywnie wygładza skórę, poprawia jej jędrność i sprężystość. Konsystencja lekkiego żelu, pozwala na natychmiastowe wchłanianie przez skórę, która staje się gładka i doskonale nawilżona. Delikatny, świeży zapach.
Efekty: skóra natychmiast staje się gładka i przyjemna w dotyku. Już po 14 dniach stosowania preparatu, nierówności spowodowane "skórką pomarańczową" wygładzają się, a sylwetka staje się smuklejsza.

Po prostu nie działa

Z marką Lierac zaczęłam zaprzyjaźniać się niedawno i większość wypróbowanych kosmetyków zadziwia mnie pozytywnie efektami i jakością, jednak niestety nie Body Lift 10.

Kupiam go w promocyjnym dwupaku (200+200) i używałam naprawdę sumiennie, codziennie/co drugi dzień.

Ma przyjemną kisielowatą konsystencję która błyskawicznie się rozprowadza i równie błyskawicznie wchłania/wysycha. Niestety ta wodnistość żelu sprawia, że jest on mało wydajny.
Bardzo przyjemnie pachnie.
Jednak przyjemność stosowania to chyba jedyny plus tego produktu.
Poza delikatnym napięciem skóry i pozornym wygładzeniem (które bardziej jest spowodowane konsystencją zaschniętego żelu niż działaniem na skórę) Body Lift 10 nie robi absolutnie nic.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 op. po 200ml

wysuszające nic powalającego.

ma bardzo wygodne w użyciu opakowanie opakowanie, jednak z małym \'ale\' - jest nieprzeźroczyste, przez co nie widać ile produktu zostało w środku.

sam produkt jest o lekkiej, hm, żelowej [?] konsystencji, dzięki czemu szybko się wchłania i nałożenie go trwa chwilę. zapach bardzo przyjemny, delikatny, kwiatowy, nienachalny. stosując go 2 razy dziennie nie zauważyłam aby pozostawał na długo na skórze.

nie uczula, nie podrażnia. jest wydajny. używając rano i wieczorem butelka [400ml] wystarczyła mi na 1.5 miesiąca.

niestety - wysusza. już po pierwszej aplikacji bez wspomagacza w formie mleczka skóra była niemiło ściągnięta i podsuszona. dlatego wieczorem stosowałam razem z nim balsam - wtedy wszystko wróciło do normy.

co do samych działań - fajnie ujędrnił i wygładził mi skórę, pomógł w walce z odrobiną cellulitu [pośladki], rzeczywiście efekt drenażu pojawił się po jakiś dwóch.trzech tygodniach. jeśli chodzi o zgubione centymetry - nie wiem, nie mierzyłam się.

jest dobry, ale na rynku są lepsze produkty.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe [400ml]

Przyjemniaczek

a nie oszukujmy się drogie Panie przyjemność jest ważna o ile nie najważniejsza :-)

Pięknie pachnie , i zapach utrzymuje się na skórze .
Ma piękny różowy kolor i lekką konsystencję .
Zazwyczaj unikam takich produktów bo te gęstsze wymagają porzadnego masażu jakby przy okazji i to daje dobre efekty , a ten pomimo konsystencji wyraźnie napina , ujędrnia - nie wysusza .

Jeżeli chodzi o cellulit a o to głownie chodzi a rzaczej o działanie anty - mam bardzo niewielki widoczne kilka dołków gdy siedzę i wiem że żaden krem nie zlikwiduje go pomimo obietnic -poprawić stan skóry tyle mogą ale nie muszą -Lierac może i poprawia .

Skóra jest zbita , wyraźnie jędrniejsza-żel szybko się wchłania ci bardzo ułatwia i uprzyjemnia stosowanie .
No i ten zapach i piękne opakowanie .

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

nieskuteczny

Chyba żyję w kranie własnych fantazji i wyobrażeń na swój temat, bo myślałam,że nie mam cellulitu, a jeśli to taki minimalny, że przy innych mankametach urody / figury to jest totalnie bez znaczenia :) haha grunt to dobra wyobraźnia :) No chyba, że jest opcja, że zrobił się błyskawicznie i niepostrzeżenie?
Tymczasem fakt iż jestem nosicielką wirusa zwanego cellulitem dotarł do mnie bardzo brutalnie i życie po raz kolejny postanowiło mnie upokorzyć :( I co gorsza defekt mojego ciała został utrwalony na zdjęciach a następnie rozesłany wśród uczestników spływu kajakowego :(
Po etapie powiekszania zdjęć na monitorze komputera przyszła pora na walkę :) W aptece zaopatrzyłam się w inneov cellulit oraz w serum lieraca. I nie wiem, chyba oba produkty to jakieś buble bo nie zauważyłam żadnej poprawy. ŹADNEJ!!! Zwykle tego typu preparaty stosowałam by ujędrnić/wymodelować/wyszczupilć ciało i nie zwracałam większej uwagi na to czy zwalcza pomarańczową skórkę, ale tym razem jest to sprawa priorytetowa. Zwłaszcza, że lada moment jadę na festiwal openera do Gdyni, domek nad morzem już zarezerwowany i co? Będę miała opory przed rozbieraniem się, bo mam świadomość durnego cellulitu, a nie chce mieć kolejnej sesji z dołeczkami (niestety nie w policzkach :) ).

No ale wracając do serum, wizualnie fajne, ergonomiczna butelka, kosmetyk w postaci apetycznego róźowego kisielu, nie wysusza skóry. no ale chyba 4 tydzień mija a on nawet nie raczył napiąć mi skóry, nie wspomnę o redukowaniu problemu. Bardzo jestem zawiedziona, bo do najtańszych nienależy a Lieraca miałam za firmę robiącą porządne kosmetyki.

Używam tego produktu od: ok 4 tygodnie

Naprawde szkoda......

bo ten kosmetyk jest, np, pod kazdym innym wzgledem wlasciwie idealny! :o
Od poczatku sadze, ze ktos zaprojektowal go w sposob genialny: oto mamy piekne, zreczne opakowanie. Rozowe, kobiece, smukle, wygodne, nieprzewracajace sie; na koncu ktorego nowoczesny, fajny otworek, co to go wystarczy przekrecic i hop; Bez brudzenia sie, bez ciapania. a potem zamykamy i hop, stoi jak nietkniete. A co wypada z otworka? Bardzo fajna maz. Rozowa, super pachnaca, nielepiaca (!), przyjemna, latwo sie rozsmarowujaca, prawie natychmist wchlaniajaca i do tego Nie Wysuszajaca (jak inne, wiemy zreszta, tego typu). Kurcze, wszystko jak znalazl. Patrzymy wiec na opakowanie, nad ktorym siedzieli specjalisci do napisow na opakowaniach wlasnie, i czytamy o tym jak to tyle kofeiny, ze juz w zadnym innym kosmetyku takie stezenia nie znajdziemy, bo oto oni juz wykorzystali na maxa, no i o tym jak znika pomaranczowe cholerstwo, o tym, jak sie wszystko wyrowna, jak wyszczupli, jak ujedrni. Tylko smarujcie, smarujcie, najlepiej kupcie dwa opakowania na raz, taniej was to wyniesie o jakies 2euro, no ale podtrzymacie rezultaty!
I tak wiec przyjemnosc stosowania oceniam na 5.
Szkoda tylko, ze REZULTATOW BRAK.
Naprawde, uwierzcie, przeokropna szkoda;
Naleze do tych ktore smarowaly. Dwa razy dziennie. Dokladnie.
Naleze do tych, ktore kupily zestaw podwojny w promocji.
Naleze do tych, ktore uwierzyly w fajne napisy napisane przez specow od napisow. ;)
...Niestety, szlag ich trafi.
NIe dziala NIC A NIC, nie dajcie sie nabrac.
Wlasnie skonczylam drugie opakowanie. Cellulit nawet nie drgnal (a juz bylo lepiej po dermedicu no..), a o wysmukleniu, ujedrnieniu i te pe to.. mozna sobie na opakowaniu poczytac ;) Fajnym- zaznaczam- opakowaniu.

Używam tego produktu od: ile to juz?

produkt beznadziejny

Uwazalam,ze za tyle kasy to bedzie chociaz jakiekolwiek dzialanie widoczne,a tu nic........... wielka lipa i wywalenie pieniedzy w bloto,a raczej w produkt beznadziejny.To jedyny kosmetyk anycellulitowy jaki mialam,ktory nie ma zadnego dzialania.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie i ostatnie

wielkie rozczarowanie

no niestety ... kupilam z wielkimi nadziejami, produkt o najwiekszym stezeniu kofeiny ... kolejna proba, test kolejnego kosmetyku i wieelki zawód
plusy ...
- ladnie pachnie
- nie klei sie, ladnie wchlania
minusy...
- nie nawilza
- nie wyszczupla
- nie zmniejsza cellulitu nawet odrobinkę
- irytujaca "zakrętka"
Jedyne co zdziałał, to odchudził mnie o 120 zł, jest to najdrozszy kosmetyk tego typu jaki kupiłam i chyba jak do tej pory najgorszy :(
Stosowalam 3 tygodnie 2x dziennie, różnicy nie zauważyłam niestety żadnej, na mnie on po prostu nie działa.

Używam tego produktu od:

dobry

Kupilam go zachecona wypowiedziami dziewczyn, musze zaznaczyc ze ja rowniez nie wierze w cuda i zdjecia pieknych posladkow w aptecznych witrynach,ale zawsze cos mnie "skusi".
No i teraz nie zaluje, uzywalam go 5-6 tygodni dwa razy dziennie, lekko masujac, ale bardzo lekko bo nigdy nie mam czasu, no i musze przyznac ze cellulitu nie zlikwidowal ale zredukowal, poza tym ktoregos wieczoru patrzac w lustro zauwazylam ze wymodelowal troche posladki, i to bez gimnastyki, jest dobry i wydajny, fajnie pacvhnie i dobrze ie wchlania.
Na pewno kupie choc teraz chce wyprobowac Serum Wyszczuplajace Minceur 3D Yves Rocher

Używam tego produktu od:5 tygodni

Polcem

Witam ,Ja stosuje Lierac Ultra Body lift 10 juz od dwoch miesiecy i powiem wam ,ze jestem z niego bardzo zadowolona.W 10-cio stopniowej skali spokonjnie moge dac temu kosmetykowi mocna siudemkę.Tak jak moja poprzedniczka nie wierze w calkowita eliminacje celullitu poprzez stosowanie kremu,ale widze znaczna poprawe w stanie moich ud i posladków,skora jest bardziej napieta a cellilit sukcesywnie maleje (zazanczam jednak ,ze nie mam go zbyt zaawansowanego).
Kolejnym plusem jest tez konsytstecja ,która szybko sie wchłania i nie pozostawia uczucia lepkosci oraz oczywiscie bardzo miły zapach (i kolor ;)
Moim zdaniem Ultra Body Lift wypada zdecydowanie lepiej na tle kosmetykow redukujacych cellilit niz.np.Vichy czy L'oreal
Minusem natomist jest cena ale aktualnie udalo mi sie zakupic dwa opakowania po 200 ml w cenie ok.190 zł (trafilam w aptece na jakas promocje)
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Zasługuje na uwagę

Mój produkt ma nieco inne opakowanie, w formie prostej tuby, dokładna nazwa to ULTRA Body Lift 10. Producent zaleca stosowanie preparatu przez kolejne 28 dni, rano i wieczorem, wykonując delikatny masaż.
Minęło 28 dni więc oceniam :D Zaznaczam, że nie wierzę aby jakikolwiek kosmetyk był w stanie zwalczyć celulit. Kosmetyk, który wygładzi skórę i sprawi, że celulit będzie mniej widoczny już zasługuje na moją uwagę. Do rzeczy :) Kosmetyk w formie różowego żelu, pięknie pachnie, dobrze się wchłania, zostawia skórę napiętą i gładszą, można się ubrać już po kilku minutach i nie czuje się lepkiej warstwy. Nie wysusza co w przypadku tego typu preparatu jest dla mnie rzadkościa, WIELKI plus :D Problemu pomarańczowej skórki nie zlikwidował ale nie oszukujmy się drogie Panie, takich cudów nie ma :( A już na pewno nie w 28 dni.
Ogólnie jest to bardzo porządny produkt, napina, wygładza, nawilża, jest przyjemny w stosowaniu, naprawdę ślicznie pachnie. Nie zamieszczę tu swojego zdjęcia jak moja poprzedniczka bo nie byłoby to dobrą reklamą dla Lierac'a ;)
ale generalnie polecam, minus mogę postawić za wydajność, zapłaciłam 150zł w aptece sieci SUPERPHARM. Butlę 200ml zużyłam w miesiąc.
Oceniam go na 4 gwiazdki, 5 oznaczałoby, że działa naprawdę antycelulitowo a tego jeszcze nikt nie wymyślił dlatego w tej kategorii produktów 4 to dla mnie max :)