Radox, Shower Smoothies (Kremowe żele pod prysznic) (różne rodzaje)

Powiększ Radox, Shower Smoothies (Kremowe żele pod prysznic) (różne rodzaje)

Zgłoszony przez kasia2d16

Shower Smoothies to gama kremowych żeli pod prysznic o zapachach tak smakowitych, że aż chce się je zjeść. Żele mają bogatą, kremową formułę - to jak pokarm dla skóry, która odwdzięczy się za tak dobrą pielęgnację.
Żele występują w czterech wariantach:
- Soul Soother - o zapachu czarnej porzeczki i rumianku i z dodatkiem prawdziwych ziaren żurawiny,
- Tropical Tranquility - o zapachu kokosowym z pokruszonymi migdałami i dodatkiem mirry,
- Spirit Booster - o zapachu granatu i bzu z dodatkiem ziaren żurawiny,
- Island Indulgence - o zapachu marakuji, papai i aronii z dodatkiem owocowych ziaren.

• Cos dla mnie
  • Jeden z pierwszych kosmetykow na jakie skusilam sie po przyjezdzie do uk.Zachecil mnie wyglad i wspanialy zapach Zel jest bardzo wygodny w uzyciu.Lubie kosmetyki w tubkach,mniej z nimi zachodu z przechowywaniem,transportem i samym uzywaniem pod prysznicemMialam dwie wersje tego zelu,obecnie uzywam tropikalnego.Zele naprawde cudownie intensywnie pachna,bardzo swiezo,owocowo,nie ma w tym zapachu zadnej sztucznosci Drobinki w nim zawarte sa na tyle male ze moim zdaniem nie maja zadnej konkretnej funkcji Zel ma kremowa konsystencje,nie skapuje z reki,myje calkiem przyjemnie,bardzo fajnie sie pieni.Czasami uzywalam go pod prysznicem rowniez na twarz i nie przesuszyl mnie Skora po jego uzyciu jest calkiem mieciutka Na minus niestety wydajnosc-znika w szybkim tempie,choc za ta cene mozna sobie pozwolic

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: drugie aktualnie

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • miałam zapach Island Indulgence - o zapachu marakuji, papai i aronii z dodatkiem owocowych ziaren.
    Fantastyczny. W przyszłości wypróbuję inne, a sam żel
    dobrze się pieni,
    jest bardzo wydajny(starczył mi na ok 2 mies przy codziennym myciu)
    ma super zapach, jednak nie utrzymuje się długo na ciele, ale jest przyjemnie podczas mycia

Używam tego produktu od: 2 mies

Chcesz pochwalić ann625 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatne pachnące mycie
  • Moje opakowanie jest w tubce, bardzo je lubię. Testowałam zapach "Soul soother" - "Duchowe ukojenie"
    Wybrałam zapach: żurawina, czarna porzeczka i rumianek.
    Kremowa konsystencja produktu (koloru kremowo-różowego) sprawia, że miło się go nakłada na ciało, a do tego przepięknie słodko pachnie.Skóra jest wygładzona i ładnie - delikatnie pachnie.Jak dla mnie idealny na chłodniejsze dni.
    Kosztował około 3,00 GBP.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 250 ml.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić jasola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś pięknego!
  • Widzę w tym żelu same plusy.
    + niesamowity i intensywny zapach
    + skóra po myciu jest gładziutka i mięciutka, spokojnie myję nim tez twarz
    + pieni się najlepiej ze wszystkiego, co do tej pory miałam
    + jest wydajny
    + świetne, przyjemne dla oka opakowanie
    + widać, ile nam jeszcze zostało
    + dozownik, który nie upaćkuje się dookoła przy wyciskaniu specyfiku
    + opakowanie stojące "na głowie" ułatwia wykorzystanie całej zawartości
    + świetna konsystencja

Nie oznaczam jako KWC bo może znajdę coś fajniejszego choć będzie to wyczyn, przyznaję Używam tego produktu od: Trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

EDIT: Odebrałam. Całą jedną gwiazdkę! Dostałam potem wszystkie dostępne zapachy tych żeli. I kurde poza białym i różowym zwyczajnie mi śmierdzą
    Znalazłam leśny zapach Brise\'a, który pamiętam z czasów dzieciństwa, to jeszcze ten był, co się zdzierało nalepkę z plastikowego pojemnika i w środku taki wkładzik był w tualecie to zawsze u nas stało i jeden pachnie morską kostką do klopa. Reszty nie skomentuję bo mi się nawet z niczym nie kojarzą. Fuj.

W sumie może trochę to niesprawiedliwe, ale nie chcę myć się śmierdziuchami

Chcesz pochwalić Andriejewna za czytelną i pomocną recenzję?
  • uzaleznia
  • ja nie używam innych żeli pod prysznic jak tylko moich kochanych Radox
    Uzywam je już od 3 lat i nie zmienie

same plusy:
    ładnie się pieni
    zapachy tej firmy sa boskie
    maja mnustwo różnych kosmetyków nie tylko żele i wszystkie są boskie/

a cena kosmicznie mała około funta ):

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwoooooooooo

Chcesz pochwalić czarnapoziomka22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowne zapachy
  • Z produktow tej firmy korzystam odkad przeprowadzilam sie do uk pare lat temu, jest chyba jedna z ulubionych Brytyjczykow i wcale sie nie dziwie bo zapachy sa boskie. W ofercie maja tez inne zele ktorych uzywalam poki nie odkrylam tych. Fajnie sie pienia i maja bardzo przyjemna konsystencje... do tego ten zapach.... moim ulubionym jest Soul Soother, kupuje wciaz i wciaz i wciaz i chyba nigdy mi sie nie znudzi

Używam tego produktu od: dluuuugo
    Ilość zużytych opakowań: duuuuzo

Chcesz pochwalić trzyemtim za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocno owocowy
  • Mam wersję Island Indulgence - cudowną mieszankę owoców tropikalnych z pewną ilością twardych drobinek. Niby nie jest to żel peelingujący a zwykły żel jednak drobinek ma więcej i są one lepsze niz w większości żeli peelingujacych.
    Żel ma cudowny owocowy zapach, nie jest sztuczny, mocno tropikalny - dopisek na opakowaniu: "Don't drink it" nie jest przesadzony. Mycie się nim to sama przyjemność, zapach unosi się w całej łazience. Żel dobrze się pieni i dobrze myje.
    Podoba mi się jego kremowa konsystencja, jest gęsta i bogata, dobrze rozprowadza się na skórze. Z reguły nie lubię myć się bez gąbki ale z tym żelem nie mam tego problemu. Na zimę kremowa konsystencja - jak prawdziwy smoothie - jest strzałem w dziesiątkę.
    Praktyczne opakowanie - lubię żele stojące na zakrętce, nie ma potem problemów ze zużyciem resztek.
    Muszę dokupić pozostałe warianty zapachowe - szkoda, że Radox jako taki nie jest dostepny w Polsce.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij