Miss Sporty, Liquid Concealer (Korektor w płynie z witaminami E i C)

Powiększ Miss Sporty, Liquid Concealer (Korektor w płynie z witaminami E i C)

Zgłoszony przez missaint

Lekki korektor w płynie, z witaminami E i C (by pielęgnować skórę) Nadaje się zarówno pod oczy jak i do maskowania niedoskonałości cery.
W Polsce dostępny w dwóch odcieniach.

Cena: ok. 9zł / 6ml

• Za tę cenę jest okej.
  • Kupiłam ten korektor w ciemno i jestem z niego nawet zadowolona. Dobrze wtapia się w skórę, nie wchodząc w zmarszczki, nadaje się jako korektor pod oczy. Niestety jego krycie jest słabiutkie, w moim przypadku nie umie zakryć niewielkiej krostki, jest też krótkotrwały, po około 3 godzinach nie ma po nim śladu. Ale mimo wszystko jak za 9-10 zł można powiedzieć że spełnia swój obowiązek. + jest wydajny, używam dwa razy dziennie od miesiąca i żadnego najmniejszego śladu ubytku!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kornelia77 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Zaskakująco dobry!
  • Korektor tej samej jakości jak Maybelline Affinitone, ale o połowę tańszy - ze swojej strony polecam bardzo!
    Kupiłam go przypadkiem, gdy potrzebowałam na szybko korektora pod oczy. Szukałam w Rossmanie właśnie zamiennika z Maybelline za mniejsze pieniądze.
    Najjaśniejszy kolor jest trochę jaśniejszy niż najjaśniejszy z Maybelline, ale dalej mi pasuje i zostaniemy z sobą na dłużej.
    Czasem tuszuję nim również naczynka pod nosem, ale wypryski wolę tuszować korektorem antybakteryjnym w sztyfcie.

(+) Wygodny (opakowanie z różdżką, higienicznie)
    (+) Wchodzi w zmarszczki bardzo rzadko (tylko jak się go dużo za dużo nałoży)
    (+) Kryje dobrze (czyli ok)
    (+) Naturalny efekt
    (+) Wystarczająco wydajny
    (+) Trwały na twarzy
    (+) Nie mialam po nim problemów skórnych, nie wysusza bardzo

(-) Delikatnie rozświetla, ale trochę się świeci (błyszczy - należy go przypudrować)

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić minikadomi3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za tę cenę OK
  • Mam duże cienie pod oczami. To moja zmora od bardzo dawna. Taka ma uroda, niestety. Poszukuję nadal jakiegoś fajnego i niedrogiego korektora, który zakryłby te cienie może nie w całości (aż tyle nie wymagam ) ale chociaż w dość dużym stopniu.

Ten korektor kupiłam bo nie było nic innego w drogerii. Mam kolor najjaśniejszy - 001 light bodajże. Jest trochę żółtawy i mógłby być odrobinę jaśniejszy. W każdym razie jest to korektor z bardzo wygodnym aplikatorem, na który nabiera się dość dużo produktu - mnie to pasuje.

Korektor jedną warstwą zakrywa moje cienie tak średnio. Więcej warstw nie nakładam bo po prostu tego nie lubię. Nie jest to produkt wybitny, ale mnie na lato pasuje bo jest lekki i potrafi cały dzień utrzymać się na twarzy (lepiej się trzyma, gdy zagruntuję go pudrem bambusowym z Paese).

PLUSY:
    - dość tani,
    - wygodny aplikator, na który nabiera się sporo produktu,
    - lekki,
    - nie włazi w zmarszczki jakoś ostentacyjnie,
    - przez cały dzień potrafi trzymać się na swoim miejscu, ale lepiej go zagruntować jakimś pudrem,
    - rozświetla moją "pociemniałą" skórę pod oczami,
    - aplikacja na skórę jest łatwa i szybka,
    - pasuje na lato.

MINUSY:
    - niestety, nie kryje tak, jakbym tego chciała, ale za to rozświetlenie jestem mu to w stanie wybaczyć,
    - 001 light jest za żółty i mógłby być odrobinę jaśniejszy,
    - tylko dwa odcienie do wyboru.

Reasumując - nie jest to korektor idealny, ale gdy brak środków lub produktów w drogerii będzie ok i większej krzywdy nikomu nie zrobi.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez-na-dzie-ja
  • Bubel jakich mało. Nie kryje. Nie rozświetla. Nic nie robi. Mialam wrażenie że zaraz jak go nałoże on gdzieś znika, że nic nie mam pod oczami. Jakoś dotrwałam do denka ale w jakich męczarniach.

Nie polecam !

Używam tego produktu od: 2 mies

Chcesz pochwalić grzanka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel.
  • Szukałam uniwersalnego korektora, który sprawdziłby się zarówno jako korektor pod oczy jak i korektor do maskowania niedoskonałości. Niestety w żadnej z tych ról się nie sprawdził.

-ciemnieje ,
    -słabo kryje,
    -zbiera się w załamaniach,
    -mały wybór kolorów,

+cena,
    +dostępność,
    +wygodne opakowanie.

Chcesz pochwalić old cookie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity kosmetyk
  • Jestem zadowolona z tego kosmetyku, chociaż nie jest on jeszcze tym, czego szukałam. Do plusów należy to, że jest lekki - na pewno sprawdzi się osobom, które nie mają wielkich problemów z cieniami pod oczami, poza tym przyzwoicie kryje, fajnie się go nakłada. Jest to typowy rozświetlający korektor, wobec czego zawiera w sobie małe drobinki odbijające światło - mi to osobiście średnio pasuje, ponieważ dla mnie wygląda to trochę jak osypany cień do powiek lub brokat, niemniej jednak z efektu jestem zadowlona. Mam wrażenie jednak, że ten jasny odcień lekko ciemnieje na twarzy w trakcie dnia, ale może tak mi się wydaje. Poza tym trzyma się bardzo długo w okolicach pod oczami, zatem uważam, że warto go polecić

Używam tego produktu od: około ośmiu miesięcy

Chcesz pochwalić Pusheen_Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry korektor za kilka złotych.
  • Genetycznie mam bardzo duże cienie pod oczami i jeszcze nie znalazłam korektora o lekkiej formule, który zakryłby je w 100%.

Korektor miss sporty kupiłam podczas jednej z promocji w rossmannie za około 6zł, w ramach przetestowania. Wtedy jeszcze nie przypuszczałam, że ten korektor zostanie ze mną na tak długo.

+zupełnie mnie nie przesuszył, nie podrażnił i nie uczulił. Generalnie nie zaszkodził mi jeżeli chodzi o kwestie zdrowotne.
    +jeżeli chodzi o KRYCIE to muszę przyznać, że jest zaskakująco dobrze. Oczywiście korektor nie zakrywa całości moich cieni, jednak przykrywa je na tyle, że do codziennego makijażu zupełnie mi to wystarczy. Jeżeli chce podbić krycie to nakładam dwie warstwy. Wciąż nie jest to pełne krycie, ale jeżeli chodzi o tę półkę cenową to jest rewelacyjne wprost.
    +korektor dodatkowo bardzo dobrze rozświetlą okolicę pod oczami, a dzięki temu spojrzenie wygląda świeżo i promiennie, nawet po ciężkiej nocy.
    + ma bardzo lekką i nieobciążająca konsystencję.
    +nie wchodzi w zmarszczki i bruzdy pod oczami. Czasami zdarza się to w przypadku dwóch warstw, ale wystarczy delikatnie patyczkiem zebrać nadmiar i wszystko jest ok do końca dnia.
    +przez cały czas noszenia wygląda tak samo dobrze, jak na początku,
    + wystarczył mi na kilka miesięcy stosowania, około 3-4 miesiące. Oczywiście testowałam w tym czasie inne korektory, ale generalnie według mnie jest to produkt wydajny,
    + używałam go tylko pod oczy, ponieważ według mnie nie nadaje się na niedoskonałości przez swoją lekką konsystencję,
    +ma niską cenę, nawet bez promocji, a dodatkowo jest szeroko dostępny w wielu drogeriach,

-według mnie jedynym minusem jest wąska paleta kolorów. Są tylko dwa odcienie: jasny i ciemny. Z pewnością większość, jak nie wszyscy, powinni sięgnąć po kolor jasny.

Generalnie polecam ten korektor osobom, które szukają produktu lekkiego, trwałego, dający subtelny dzienny efekt. Nie jest to na pewno mistrz krycia, ale do stosowania na co dzień daje radę

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny i niedrogi
  • Korektorów zaczęłam używać w zasadzie od dość niedawna. Nie wyobrażam sobie teraz bez nich życia i chętnie testuję nowe. Jest to mój pierwszy korektor o kremowej konsystencji, wcześniej używałam tylko w sztyfcie. Jestem mega zadowolona, dałabym 5 gwiazdek, gdyby tylko perfekcyjnie krył wulkany na twarzy

+ Świetna konsystencja. Jest kremowy, treściwy. Bezproblemowo rozprowadza się na twarzy i idealnie stapia się z podkładem.
    + Nadaje się zarówno do stosowania pod oczy, jak i tuszowania pryszczy i zaczerwienień.
    + Nieźle radzi sobie z ukrywaniem cieni pod oczami i robnymi krostkami. Ujednolica cerę, delikatnie rozjaśnia i rozświetla (mam kolor 01 Light).
    + Nie zatyka porów, ani nie pogarsza stanu cery.
    + Szybki w użyciu, wygodny i poręczny. Gąbeczka bez problemu aplikuje produkt.
    + Ładne opakowanie.
    + Tani, wydajny, dostępny w każdej drogerii.

Polecam, tani jak barszcz, a może okazać się, że to produkt bliski ideału

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słabe krycie
  • Kupiłam w pośpiechu, właściwie nie zastanawiając się co kupuję. Niestety jest to bardzo słaby korektor.
    Z plusów mogę wymienić wygodne opakowanie.
    Nie uczulił, ani nie szczypał wokół oczu, a mam w tym miejscu bardzo wrażliwą skórę.
    Niestet krycie ma niewielkie i z trwałością również nie jest najlepiej.
    Być może sprawdzi się na młodej skórze.

Chcesz pochwalić kroofy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mały wielki zawód
  • Kupiłam go zachęcana dobrymi ocenami moich znajomych. Niestety u mnie podkład ten zdecydowanie się nie sprawdził

Minusy
    -mimo wybrania najjaśniejszego koloru ciemnieje mi na skórze i pomarańczowieje
    -nie zakrywa większych niedoskonałości
    -łatwo się ściera mimo utrwalenia pudrem

Plusy
    +cena
    +opakowanie w formie błyszczyka

Chcesz pochwalić Mariolcia1995 za czytelną i pomocną recenzję?