Miss Sporty, Liquid Concealer (Korektor w płynie z witaminami E i C)

Powiększ Miss Sporty, Liquid Concealer (Korektor w płynie z witaminami E i C)

Zgłoszony przez missaint

Lekki korektor w płynie, z witaminami E i C (by pielęgnować skórę) Nadaje się zarówno pod oczy jak i do maskowania niedoskonałości cery.
W Polsce dostępny w dwóch odcieniach.

Cena: ok. 9zł / 6ml

• Nie dla mnie
  • Produkt niestety mnie nie zachwycił.

Plusy:
    - cena
    - aplikator

Minusy:
    - kolor (zdecydowanie za ciemny)
    - nie zakrywa niedoskonałości
    - nie zakrywa cieni pod oczami

Właściwie nie robi nic..
    Szkoda.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić dolcevita99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnio na jeża
  • kupiłam ten produkt ze wzgledu na trądzik.
    miał maskować a wyszło jak wyszlo...z resztą puder z tej firmy to tez katastrofa i wchłania sie w skóre juz po godzinie...
    Kupiłam go w dwóch kolorach, w jasnym sie nie sprawdził to myslalam,ze w ciemnym zakryje lekko pryszcze. i faktycznie było troche lepiej,ale mam teraz swój lepszy z artdeco. z 50 razy droższy ale opłaca sie.

Przejdzmy do korektora a więc:

WADY:
    -nie maskuje pryszczy, wręcz przeciwnie uwydatnia je swymi drobnymi brokacimaki

- pod oczy również nie działa znakomicie

ZALETY

-czasem moze sie przydac w nagłych sytuacjach. Ale trzeba go bardzo precyzyjnie nakładac,inaczej klapa.

-ciemny kolor nawet dosyć dobrze zakrywa. Ale nie jest to rewelacja. dla osób ze słabym trądzikiem bedzie oki

Używam tego produktu od: 3 lat,tzn kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Aleksis1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardziej na plus.
  • Sama nie wiem, co mam sądzić o tym korektorze. Nadaje się pod oczy, ale nie na niedoskonałości. Przez to, że ma drobinki brokatu, (a nigdzie o tym nie pisze, zauważyłam to dopiero przy aplikowaniu) jeszcze bardziej uwydatnia czerwone "syfki", wcale ich nie zakrywa.

Plusy:
    - odcień idealny dla mnie,
    - zakrywa cienie pod oczami,
    - nie wysusza skóry,
    - nie powoduje powstawanie pryszczy,
    - lekki,
    - łatwy w aplikowaniu,
    - trzyma się cały dzień,
    - mocne opakowanie, zajmuje mało miejsca w kosmetyczce,
    - ma lekki, delikatny zapach.

Minusy:
    - ma drobinki brokatu,
    - nie kryje niedoskonałości.

Podsumowując: Jestem raczej na tak. Jak narazie stosuję go tylko pod oczy, a na pryszczę muszę znaleźć coś bardziej kryjącego.

Używam tego produktu od: miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: w tarkcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KarolinaTBG za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zastanowiłabym się
  • Używam go od jakiś 2 lat.

Plusy:
    -cena
    -kryje małe i średnie niedoskonałości, duże należy nałożyć trochę więcej
    -ładne opakowanie
    -kryje cienie pod oczami

Minusy:
    -zapach, mi osobiście się nie podoba
    -001 light, mam bladą skórę i jest za ciemny
    -ciemnieje po kilku godzinach jeszcze bardziej

Używam go, jednak jak tylko znajdę jakiś lepszy to od razu ten odkładam

Ilość zużytych opakowań: trochę

Chcesz pochwalić tulka98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem, całkiem
  • Produkt nie kryje jakoś bardzo mocno cieni pod oczami, jednak dla mnie świetnie sprawdza się jako korektor na zaczerwienienia

Plusy:
    -dostępność
    -cena
    -kryje zaczerwienienia
    -ładnie pachnie
    -wygodnie opakowanie

Minusy:
    -nie zakrywa cieni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulina_2233 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny produkt
  • Korektora używam tylko do zamaskowania cieni pod oczami, które bardzo dobrze kryje, nie spływa i nie roluje się, bardzo dobrze się nakłada i rozprowadza. Skóra wokół oczu nie jest przesuszona, to chyba zaskługa dodatku witamin A i E. Dodatkową zaletą jest cena, bo jakościowo dorównuje znacznie droższym konkurentom.

Używam tego produktu od: kwiecień 2014
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Urbaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Pewnego dnia wybrałam sie do Rossmanna w poszukiwaniu korektora, którego nie stosowałam od dłuższego czasu. Nie chciałam kupować nic drogiego. Chciałam żeby produkt był w płynie. Wybrałam ten z szafy MissSporty nie licząc na cuda. Ku mojemu zdziwieniu korektor sprawdza się bardzo dobrze. Fajnie kryje i nadaje blask makijażowi. Sięgałam po niego jakieś 2 czy 3 razy. Dobrze sprawdza się też jako baza pod cienie. Jest wydajny. Dobry dla początkujących i nie tylko. Zdecydowanie polecam do wyprobowania, może akurat się sprawdzi.

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić charmaine007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny kosmetyk!
  • Od razu zaznaczę, że nie mam dużych cieni pod oczami i potrzebuję jedynie delikatnego krycia i odświeżenia tej okolicy.

Plusy:
    + dostępność (większość drogerii sieciowych i osiedlowych)
    + cena!
    + przyjemna aplikacja
    + kolor i formuła (efekt delikatnego rozświetlenia, nie wysusza)
    + naturalny wygląd
    + długotrwały (po przypudrowaniu wytrzyma cały dzień)
    + wydajny
    + bezzapachowy

Nie zauważyłam jakiejś specjalnej pielęgnacji ze względu na zawartość witamin - to nie krem, tylko korektor!

Minusów nie odnotowałam.

Jest to jeden z niewielu kosmetyków z kategorii tani, a dobry.

Zaraziłam nim wszystkie dobre koleżanki
    Serdecznie polecam, warto wypróbować.

Używam tego produktu od: trzech latIlość zużytych opakowań: w trakcie piątego

Chcesz pochwalić asss04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie jakby go nie bylo...
  • Osobiscie mimo, ze nie mam zbyt duzych cieni pod oczami to wciaz nie bylam z niego zadowolona. Kompletnie sobie nie radzil. Mialam wrazenie, ze efekt jest tak minimalny, ze rownie dobrze moglam go sobie odpuscic. Zdecydowanie nie polecam!

Chcesz pochwalić Kieara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby
  • Korektor jest lekki, ale wcale nie kryje. Konsystencja jest dośc rzadka, produkt tworzy nieestetyczne, ciemne plamy na skórze, a po kilku godzinach dodatkowo ciemnieje. Bardzo szybko się ściera przy dotknieciu twarzy, zbiera się w załamaniach skóry.

Oceniam korektor w kolorze "001 Light" (najjaśniejszy, żółty, nie jest to zbyt jasny kosmetyk, dla bladych osób jest zdecydowanie zbyt ciemny).

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super rozswietla!
  • Korektor jest bardzo przyjemny w aplikacji. Jest lekki, nie wysusza i nie roluje sie. Dobrze wspolgra z wiekszoscia podkladow i pudrow. Trzyma sie caly dzien, a co najwazniejsze, kosztuje grosze. Odejmuje jedna gwiazdke za maly wybor kolorow. Plus za to ze te kolory ktore sa, maja ladne, bezowe odcienie. Krycie jest ok, chociaz wiecej tu rozswietlenia jak krycia. Efekt koncowy jest bardzo ladny, twarz wyglada na wypoczeta i zdrowa. Ja posiadam odcien light i jestem bardzo zadowolona polecam osobom, ktore nie potrzebuja wiekszego krycia a chca jedynie rozswietlic cere pod oczami

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić aleksandra_014 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie warty uwagi
  • Korektor jest słaby - stosuję pod oczy. Nic nie kryje, zapycha i (u mnie) daje efekt jakby tłustej skóry. Czy jego konsystencja to płyn...nie za bardzo, raczej ciężka masa:/trudno trafić z kolorem ( są tylko 2 odcienie). nie jestem zadowolona

Ilość zużytych opakowań: nawet nie połowa

Chcesz pochwalić atyde26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozumiem zachwytu niektórych dziewczyn
  • korektor jest beznadziejny, zupelnie sie u mnie nie sprawdził. Szkoda mi wydanych pieniedzy. Poniżej przedstawiam plusy( a raczej 1 plus) i minusy tego dzidostwa.

Minusy:
    -tylko dwa kolory i to wszystkie ciemne,
    -jakieś beznadziejnie tandetnie wyglądające drobinki,
    -słabe krycie,
    -mimo że wygląda na lekki straszliwie mi obciązył okolice oczu,
    -posmarowane nim wypryski goją sie 3 ray dłuzej,
    -przydkie i tandetne opakowanie,

i jeden dosłownie plus to, że jest tani chociaż ja i tak żałuje że go kupiłam

Ogólnie rzecz biorąc produkt słaby jakościowo i nie polecam go nikomu
    i jeszcze niby tai tani ale pojemnością nie zachwyca

Używam tego produktu od: zeszłe lato
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić paulineczka0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być.
  • mam co do niego mieszane uczucia. kupowałam, bo nie znalazłam nic lepszego i jako-tako mi odpowiadał, ale bez rewelacji. :-(

używałam go tylko na cienie pod oczami, bo na różne niedoskonałości się nie sprawdził.

na plus:
    + cena - jest naprawdę tani
    + w miarę kryje - ja mam naprawdę duże cienie pod oczami i niemożliwe jest ich ukrycie; ten korektor poradził sobie z nimi tak w połowie, a to już duży sukces

na minus:
    - kolor - jestem blada, więc ciężko mi trafić z kolorem, a ten był trochę za ciemny
    - zbiera się w załamaniach
    - ciemnieje po jakimś czasie

ogólnie mam do niego sentyment, pierwszy korektor, który przykrył w jakiejś części moje cienie i wg mnie do tego się nadaje.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hannah94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO LUBIĘ !
  • To był mój pierwszy korektor w płynie i zawsze do niego wracam.Prawie KWC

Plusy:
    + kryje bardzo dobrze
    + nie zapycha
    + idealny pod oczy (nie podkreśla zmarszczek itp)
    + kolor
    + lekka konsystencja
    + nie uczula

Minusy:
    - mógłby być bardziej trwalszy

Polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: ok.5

Chcesz pochwalić panna_justyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem w porządku.
  • Z tym korektorem romansuje już od dłuższego czasu i nie zamierzam przerywać tej relacji, ponieważ jest nam razem bardzo dobrze
    Moja skóra nie jest bardzo wymagająca, największego krycia potrzebuje pod oczami i na pojedynczych niedoskonałościach, których nie zakrył podkład i właśnie do takich zadań jest ten korektor. Odcień 001 pasuje do mojej jasnej karnacji i ładnie stapia się z podkładem.

Plusy:
    - bardzo dobrze kryje cienie pod oczami
    - ma fajną konsystencję
    - łatwo się go aplikuje (taka sama gąbeczka jak w błyszczykach)
    - mam wrażenie, że te zawarte w nim witaminki naprawdę odżywiają moją cerę, szczególnie w okolicach oczu

Minusy:
    - nie kryje sporych niedoskonałości
    - źle rozsmarowany zostawia nieładne plany

Ilość zużytych opakowań: nie potrafię określić, sporo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić raspberryjelly za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie dobry
  • Kupiłam ten korektor kolejny raz na promocji za ok 6 zl

Zalety:
    - jak dla mnie dobrze kryje, nie mam cieni pod oczami ani nic w tym stylu
    - odcień 01 dla mnie bardzo dobry, ładnie stapia się z podkładem
    -dość długo się trzyma
    - nawilża

Wady:
    - zbiera się w załamaniach i delikatnych zmarszczkach
    - za bardzo kleisty

Nie wymagam od korektora cudów, nie mam problemów ze skórą pod oczami dlatego dla mnie jest wystarczający. Czasami maskuję nim też lekkie wypryski ale nie zakrywa ich idealnie dlatego stosuję go punktowo na podkład.

Dla osób z niewymagających będzie ok

Używam tego produktu od: 4 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić marzycielka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dosyć dosyć
  • +dość dobrze kryje
    +nie zniszczył twarzy
    +wydajny
    +aplikacja
    +cena

+/- nakładam pod i na podkład (=2 razy) bo nie kryje całkowicie

odejmuję jedną gwiazdkę:
    -nieestetyczny- podczas zakręcania "wychodzi" z opakowania i brudzi wszystko dookoła, jak żaden inny kosmetyk
    -niestety ściemniał... nie pasuje już do mojej skóry

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kurczak105x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny pod oczy. Na niedoskonałości - tylko dla niewymagajacych
  • Na początku może trochę wyrażę swoje zdziwienie niektórymi wpisami typu "powoduje wysypkę niespodzianek". To nie korektor tylko wasz brak higieny w dbaniu o pędzelek powoduje te niespodzianki. Borykam się z trądzikiem dorosłym i wiem jak bardzo trzeba dbać o sterylność i czystość wszystkiego co dotyka twarzy. Dotykając stanów zapalnych roznosimy bakterie (w końcu trądzik to grzyb) więc nie czyszczenie pędzelków nie spowoduje nic innego oprócz wysypu niespodzianek...

Mam odcień jaśniejszy. Korektora używam najczęściej pod oczy (na podkład), świetnie niweluje różnicę w odcieniu skóry Nie podkreśla zmarszczek, ale świetnie rozjaśnia spojrzenie. Zaznaczam, że nie mam opuchniętych oczu itp. używam jedynie do zniwelowania delikatnych cieni. Korektor nie "rozpływa się" lub "wyparowuje" , jest trwały. Nie podrażnia okolic oczu, ani nie wysusza skóry co jest na plus bo mam ją wrażliwą.

Na niespodzianki rzadko używam, raczej ze względu na to, że ich nie mam (oprócz momentu przed okresem) bo jednak stosuję mnóstwo preparatów by uniknąć wyprysków. Smaruję delikatnie miejsca(pod podkład), gdzie zostały blizny potrądzikowe lub gdzie są przebarwienia. Krycie korektora nie powala, więc dla osób, które potrzebują mocniejszego zakrycia niechcianych mankamentów nie polecam. Nadaje się raczej dla niewymagających buziek

PLUSY
    - świetnie nadaje się pod oczy
    - trwałość
    - nie wysusza skóry
    - nie podkreśla zmarszczek i bruzd
    - nie podrażnia okolic oczu

MINUSY
    - wybór odcienia (tylko 2)
    - kiepskie krycie mankamentów cery

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Yes Yes Yes!
  • Korektor bardzo ładnie kryje cienie pod oczami Jest wydajny, zapach ledwo wyczuwalny (ale nie mdlący), opakowanie bardzo fajne.
    Na chwilę obecną nie zauważyłam minusów

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo kryjący
  • Ten produkt kupiłam w pośpiechu, ze względu na niską cenę.

Korektora używam zawsze pod oczy aby rozjaśnić cienie. Niestety ten korektor z początku nie zachwycił mnie swoim działaniem. Miałam wrażenie, że cienie są cały czas widoczne. Zaczęłam nakładać jego grubszą warstwę, jednak wówczas korektor wałkował się przy dolnej powiece i robił brzydkie zmarszczki:/

Od jakiegoś czasu jednak jego działanie jakby się zmieniło, może troszkę podsechł? Wystarczy, że zrobię nim mały kleks pod okiem i wklepię go w skórę, a cień staje się prawie niewidoczny. Ponadto, utrwalam go sypkim pudrem, dzięki czemu przez dłuższy czas pozostaje na swoim miejscu

Mimo wszystko, nie jest to rewelacyjny kosmetyk, mógłby zdecydowanie lepiej kryć i nie wchodzić w załamania skóry podkreślając zmarszczki...

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić geosmina za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Fajny korektor, godny polecenia. Ładnie stapia się kolorystycznie i łączy z podkładem. Rozświetla i co najważniejsze - bosko kryje! kryje mocno widoczne naczynka, kryje pryszcze, rumień, przebarwienia i cienie pod oczami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Nie wysusza skóry wokół oczu, nie roluje się, nie spływa. Raz zaaplikowany utrzymuje się cały dzień, nawet po intensywnych ćwiczeniach fizycznych. Przyjemna gama kolorystyczna, ja mam odcień jasniejszy. Fajnie rozprowadza się go po skórze.

Ja wklepuję go palcami na nałożony wcześniej podkład, potem jeszcze utrwalam pudrem.

Cena bardzo przystępna. Jestem na tak!

Chcesz pochwalić arielka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cieni, tak dla rozświetlenia!
  • Jestem załamana krzywdzącymi opiniami niektórych dziewczyn o tym jakże zacnym produkcie! Serio, ktoś oczekiwał po nim krycia? Hello, to korektor rozświetlający! Ale po kolei

Plusy:
    - cena, wydajność, bajka! Przy codzinnym stosowaniu spokojnie starcza na ok 5-6 msc.
    - poręczne i wygodne opakowanie
    - przepięknie rozświetla okolice oczu, nie wysusza ich ( a z natury moje są bardzo suche i dość mocno się tego obawiałam)
    - drobinki w tym produkcie są naprawdę drobniutkie i ledwo widoczne, nawet w mocnym śłońcu nie wyglądamy jak Edward ze Zmierzchu, ponieważ okolice oczu są delikatnie rozświetlone, a nie chamsko wybłyszczone
    - kolejny plus za odcień- mam najjaśniejszy, bodajże 01 i jest naprawdę jasny, idealny dla bladziochów
    - konsystencja jak najbardziej na plus
    - nie waży się, nie roluje
    - krycie ma faktycznie bardzo średnie, ale dla mnie to akurat plus, ponieważ jedyne czego oczekiwałam i jedne co obiecał mi producent, to rozświetlenie i 'ożywienie' okolic oczu- właśnie do dostałam!

Chyba pierwszy raz daję jakiemuś produkto 5 na Wizażu, ale w pełni na to zasługuje Generalnie, uważam, że prodty Miss Sporty są dość niedoceniane w polskch internetach, ale o tym możę innym razem..

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić ejms_bond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie najlepszy
  • Mój pierwszy korektor w płynie. Miałam do niego wątpliwości ze względu na cenę, ale nie mogłam sobie pozwolić na nic innego, więc się skusiłam. I bardzo się z tego cieszę. Mam kolor 001 light. Bardzo ładnie stapia się z podkładem, nie tworzy plam. Nie roluje się pod oczami, nie wysusza ani nie zapycha. Cudo za małą cenę. Mógłby mieć nieco lepsze krycie, ale i tak jestem bardzo zadowolona.
    PLUSY
    +dostępny w każdym rossmannie
    + tani, cena 10,99
    + wydajny - jedno opakowanie miałam 5 miesięcy przy codziennym używaniu
    +nie zapycha
    + nie wysusza
    + nie roluje się
    + nie tworzy plam, ślicznie się dopasowuje do podkładu
    MINUSY
    - mógłby mieć nieco lepsze krycie
    Bardzo polecam.
    EDIT: Po 2 tygodniach używania drugiego opakowania zaczęłam zauważać, że korektor ciemnieje na twarzy... Do tej pory wszystko było ok, a teraz nagle strasznie się odznacza. Nie wiem, czyt to wina mojej twarzy, która nagle zrobiła się bledsza, czy może ten produkt jest albo felerny, albo ma inną formułę, albo się utlenia.
    Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić Blacky98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej !
  • Ogólnie korektor spełnia swoje zadanie. Kryje dobrze. Ma dość przyjemna konsystencje i zapach. Nadaje się zarówno na niedoskonałości jak i pod oczy.

No i to tyle z pozywywów. Największą i jedyna wadą, przez którą przestałam go używac jest sposób aplikacji.
    Pomimo tego że dość wygodny to BARDZO BARDZO niehigieniczny. Gąbeczka, którą powinnśmy nakładać produkt to istne zbiorowisko bakterii !!! które ładtwo mogą się przenieśc na każdą część twarzy. Używając tego produktu przez kilka tygodnii wciąż miałam jakieś pryszcze właśnie w tych miejscach w których nakładałam korektor. I do tego bardzo trudno było ich się pozyć pomimo tego że zwykle schodziły mi po jakims tygodniu. Utknęłam więc w jakimś kole bo chcą ukryć niedoskonałości dostawałam ich coraz więcej musiałam ukryć, i znowu się pogarszało i tak w kółku. Dlatego właśnie postanowiłam jaknajprędzaj go odstawić !!

Ogólnie produkt jest dobry jednak ze względu na aplikator ja nie mogę go używać i nie polecam go innym.

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 jeszcze niezużyte

Chcesz pochwalić maaadzia20 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij