Miss Sporty, Liquid Concealer (Korektor w płynie z witaminami E i C)

Powiększ Miss Sporty, Liquid Concealer (Korektor w płynie z witaminami E i C)

Zgłoszony przez missaint

Lekki korektor w płynie, z witaminami E i C (by pielęgnować skórę) Nadaje się zarówno pod oczy jak i do maskowania niedoskonałości cery.
W Polsce dostępny w dwóch odcieniach.

Cena: ok. 9zł / 6ml

• Bardzo słabe krycie
  • Kupiłam w pośpiechu, właściwie nie zastanawiając się co kupuję. Niestety jest to bardzo słaby korektor.
    Z plusów mogę wymienić wygodne opakowanie.
    Nie uczulił, ani nie szczypał wokół oczu, a mam w tym miejscu bardzo wrażliwą skórę.
    Niestet krycie ma niewielkie i z trwałością również nie jest najlepiej.
    Być może sprawdzi się na młodej skórze.

Chcesz pochwalić kroofy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mały wielki zawód
  • Kupiłam go zachęcana dobrymi ocenami moich znajomych. Niestety u mnie podkład ten zdecydowanie się nie sprawdził

Minusy
    -mimo wybrania najjaśniejszego koloru ciemnieje mi na skórze i pomarańczowieje
    -nie zakrywa większych niedoskonałości
    -łatwo się ściera mimo utrwalenia pudrem

Plusy
    +cena
    +opakowanie w formie błyszczyka

Chcesz pochwalić Mariolcia1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zasługuje na mocne 3!
  • Plusy: i minusy:
    +odżywia
    +cena
    +dostępność (rossman)
    Minusy:
    -mało kryje 2,5/5
    -za bardzo pomarańczowy
    -za mały dobór koloru (light, medium, i jakiś)

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe (medium)

Chcesz pochwalić Minako_z_Otako za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Ideałem może nie jest, ale można przetestować nie kończy się za szybko, kryje tak 3.5/5 no i jest dostępny. Warto mieć pod ręką w razie potrzeby

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kayeczkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tą cenę naprawdę warto
  • Jak na razie nie mam zastrzeżeń i jeszcze za taką cenę!!!!
    Poleciła mi go moja kuzynka która ma spore sińce pod oczami ( zresztą jak i ja )
    Przyznam szczerze, że nie wierzyłam że tak tani korektor może się sprawdzić.
    Korektor pod oczami sprawuje się naprawdę świetnie.
    Używam 01 idealnie dopasowywuje się do mojej cery i karnacji ( może dlatego że mam karnacje ciemną)

Plusy:
    + niska cena,
    + trwały,
    + nie ściera się zbyt szybko,
    + dobrze kryje
    + rozświetla!!
    + nie zbiera się w zmarszczkach ( a mam dość widoczne).

Minusy:
    póki co nie zauważyłam

Polecam z czystym sumieniem

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić EveBoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnie krycie
  • Nie radzi sobie z cieniami pod oczami.. niestety. Może tylko przez jakiś czas.. nie wiem.. godzinka - dwie.. potem cienie zaczynają przebijać (o ile wcześniej nie przebijały).
    Nie stosuję go jako korektor punktowy - bo po prostu się do tego nie nadaje. Jak wiadomo jeśli nam się zdarza niespodzianka na twarzy to zazwyczaj wkoło niej skóra zaczyna się łuszczyć.. a korektor nie skupia się na niespodziance tylko na skórkach dookoła niej

+ cena
    + dostępność
    + wygodne opakowanie
    + odcienie (prawie trafili w mój)

+/- krycie cieni pod oczami

- krycie niedoskonałości

no cóż.. Jestem na niego skazana, chyba, że znajdę coś lepszego i niewiele droższego

Używam tego produktu od: cztery miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić ZielFiel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Cena jest niska, bo w granicach 15 złotych. Natomiast mam wrażenie, że cena jest kosztem jakości.
    Krycie średnie. Coś tam zakryje, ale nie wszystko. Jak już kryje to raczej delikanie, wręc powiedziałabym, że słabo.
    Cienie pod oczami trochę przykrywa, ale to krycie jest właśnie słabe, bardzo słabe.
    Niedoskonałości oraz przebarwień nie kryje praktycznie w ogóle.
    Zapach dość sztuczny i nie przyjemny, ale nie czuć go na twarzy.
    Ma matowe wykończenie, co jest jego plusem.
    Posiada teoretycznie fajny aplikator, niestety jest on bardzo niehigieniczny, ale to już taka dygresja.
    Mam ten najjaśniejszy kolor, ale wpada on w żółć.
    Jest dość wydajny, używam go od kilkunastu tygodni, a mam go jeszcze sporo.
    Czy kupiłabym go ponownie? Sama nie wiem, chyba nie.

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni
    Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić snoopy4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słabe krycie...
  • Kupiłam, bo chciałam bardzo tani korektor pod oczy. I jestem niestety, ale rozczarowana.

Plusy:
    +tani
    +łatwo dostępny
    +zawiera witaminę E i C
    +dość przyjemnie mieć go pod oczami, mam wrażenie, że tak jakby koi moje opuchnięte wory, szkoda że tego nie widać
    +proste i wygodne opakowanie

Minusy:
    -bardzo słabo z wyborem koloru (jestem bardzo ciemna, a wybrałam ten jasny, a i tak kolor na skórze jest dość ciemny, więc nie mam pojęcia co mają zrobić dziewczyny z jasną karnacją)
    -w ogóle się nie wtapia, nie łączy ze skórą, można go tylko trochę porozcierać na powierzchni
    -brak jakiegokolwiek krycia, bardzo delikatnie rozjaśnia moje spore wory, nie widać żadnego efektu
    -dziwnie się świeci i źle wygląda

Skończę opakowanie, ale zdecydowanie nie wrócę do niego.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Chcesz pochwalić Czarna2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zabawka
  • Kiedy kilka miesięcy temu była wielka wyprzedaż w Rossmannie, kosmetyki były sprzedawane za połowę oryginalnej ceny, byłam akurat kompletnie spłukana. Korektor wzięłam sobie na pocieszenie, dałam wtedy za niego zawrotne 5zł i tak teraz sobie myślę, że to powinna być jego cena regularna, nie promocyjna. Wybrałam najbardziej jasny odcień, w opakowaniu rzeczywiście wygląda na stworzony dla bladych twarzy, ale na skórze wychodzi ciemniejszy i jeszcze bardziej ciemnieje po jakimś czasie od momentu nałożenia. Nie nadaje się do maskowania cieni pod oczami, jest za ciemny, nie rozświetla, nie kryje. Do maskowania innych doskonałości również się nie nadaje bo znowu- ma zerowe krycie. Czasami z powodu kaprysu, może bezmyślności zdarzy mi się kupić coś z Miss Sporty i za każdym razem zakupy te utwierdzają mnie w przekonaniu, że ta firma sprzedaje produktu dla dzieci, które potrzebują kosmetyków-zabawek, żeby pobawić się w dorosłe kobiety.

Chcesz pochwalić Kachiguri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocno średni...
  • Są lepsze. Ma kilka małych zalet, ale tylko kilka. Jest on tani, dostępny. Jest też mocno napigmentowany. Lubi podkreślać zmarszczki, dlatego lepszy będzie dla młodszych pań. Do tego ciemnieje po nałożeniu i słabo kryje. Myślę, że poszukam czegoś lepszego...

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić AneciaLOL za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij