Miss Sporty, Liquid Concealer (Korektor w płynie z witaminami E i C)

Powiększ Miss Sporty, Liquid Concealer (Korektor w płynie z witaminami E i C)

Zgłoszony przez missaint

Lekki korektor w płynie, z witaminami E i C (by pielęgnować skórę) Nadaje się zarówno pod oczy jak i do maskowania niedoskonałości cery.
W Polsce dostępny w dwóch odcieniach.

Cena: ok. 9zł / 6ml

• Całkiem w porządku.
  • Z tym korektorem romansuje już od dłuższego czasu i nie zamierzam przerywać tej relacji, ponieważ jest nam razem bardzo dobrze
    Moja skóra nie jest bardzo wymagająca, największego krycia potrzebuje pod oczami i na pojedynczych niedoskonałościach, których nie zakrył podkład i właśnie do takich zadań jest ten korektor. Odcień 001 pasuje do mojej jasnej karnacji i ładnie stapia się z podkładem.

Plusy:
    - bardzo dobrze kryje cienie pod oczami
    - ma fajną konsystencję
    - łatwo się go aplikuje (taka sama gąbeczka jak w błyszczykach)
    - mam wrażenie, że te zawarte w nim witaminki naprawdę odżywiają moją cerę, szczególnie w okolicach oczu

Minusy:
    - nie kryje sporych niedoskonałości
    - źle rozsmarowany zostawia nieładne plany

Ilość zużytych opakowań: nie potrafię określić, sporo

Chcesz pochwalić raspberryjelly za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie dobry
  • Kupiłam ten korektor kolejny raz na promocji za ok 6 zl

Zalety:
    - jak dla mnie dobrze kryje, nie mam cieni pod oczami ani nic w tym stylu
    - odcień 01 dla mnie bardzo dobry, ładnie stapia się z podkładem
    -dość długo się trzyma
    - nawilża

Wady:
    - zbiera się w załamaniach i delikatnych zmarszczkach
    - za bardzo kleisty

Nie wymagam od korektora cudów, nie mam problemów ze skórą pod oczami dlatego dla mnie jest wystarczający. Czasami maskuję nim też lekkie wypryski ale nie zakrywa ich idealnie dlatego stosuję go punktowo na podkład.

Dla osób z niewymagających będzie ok

Używam tego produktu od: 4 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić marzycielka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dosyć dosyć
  • +dość dobrze kryje
    +nie zniszczył twarzy
    +wydajny
    +aplikacja

+/- nakładam pod i na podkład (=2 razy) bo nie kryje całkowicie

odejmuję jedną gwiazdkę:
    -nieestetyczny- podczas zakręcania "wychodzi" z opakowania i brudzi wszystko dookoła, jak żaden inny kosmetyk
    -niestety ściemniał... nie pasuje już do mojej skóry

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kurczak105x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny pod oczy. Na niedoskonałości - tylko dla niewymagajacych
  • Na początku może trochę wyrażę swoje zdziwienie niektórymi wpisami typu "powoduje wysypkę niespodzianek". To nie korektor tylko wasz brak higieny w dbaniu o pędzelek powoduje te niespodzianki. Borykam się z trądzikiem dorosłym i wiem jak bardzo trzeba dbać o sterylność i czystość wszystkiego co dotyka twarzy. Dotykając stanów zapalnych roznosimy bakterie (w końcu trądzik to grzyb) więc nie czyszczenie pędzelków nie spowoduje nic innego oprócz wysypu niespodzianek...

Mam odcień jaśniejszy. Korektora używam najczęściej pod oczy (na podkład), świetnie niweluje różnicę w odcieniu skóry Nie podkreśla zmarszczek, ale świetnie rozjaśnia spojrzenie. Zaznaczam, że nie mam opuchniętych oczu itp. używam jedynie do zniwelowania delikatnych cieni. Korektor nie "rozpływa się" lub "wyparowuje" , jest trwały. Nie podrażnia okolic oczu, ani nie wysusza skóry co jest na plus bo mam ją wrażliwą.

Na niespodzianki rzadko używam, raczej ze względu na to, że ich nie mam (oprócz momentu przed okresem) bo jednak stosuję mnóstwo preparatów by uniknąć wyprysków. Smaruję delikatnie miejsca(pod podkład), gdzie zostały blizny potrądzikowe lub gdzie są przebarwienia. Krycie korektora nie powala, więc dla osób, które potrzebują mocniejszego zakrycia niechcianych mankamentów nie polecam. Nadaje się raczej dla niewymagających buziek

PLUSY
    - świetnie nadaje się pod oczy
    - trwałość
    - nie wysusza skóry
    - nie podkreśla zmarszczek i bruzd
    - nie podrażnia okolic oczu

MINUSY
    - wybór odcienia (tylko 2)
    - kiepskie krycie mankamentów cery

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Yes Yes Yes!
  • Korektor bardzo ładnie kryje cienie pod oczami Jest wydajny, zapach ledwo wyczuwalny (ale nie mdlący), opakowanie bardzo fajne.
    Na chwilę obecną nie zauważyłam minusów

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie kryje
  • Ten produkt kupiłam w pośpiechu, ze względu na niską cenę.
    Korektora używam zawsze pod oczy aby rozjaśnić cienie. Niestety ten korektor nie podołał zadaniu, cienie są widoczne, chyba że położę bardzo grubą warstwę korektora. Jednak wówczas korektor wałkuje się przy dolnej powiece i robią się brzydkie zmarszczki:/

Chcesz pochwalić geosmina za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Fajny korektor, godny polecenia. Ładnie stapia się kolorystycznie i łączy z podkładem. Rozświetla i co najważniejsze - bosko kryje! kryje mocno widoczne naczynka, kryje pryszcze, rumień, przebarwienia i cienie pod oczami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Nie wysusza skóry wokół oczu, nie roluje się, nie spływa. Raz zaaplikowany utrzymuje się cały dzień, nawet po intensywnych ćwiczeniach fizycznych. Przyjemna gama kolorystyczna, ja mam odcień jasniejszy. Fajnie rozprowadza się go po skórze.

Ja wklepuję go palcami na nałożony wcześniej podkład, potem jeszcze utrwalam pudrem.

Cena bardzo przystępna. Jestem na tak!

Chcesz pochwalić arielka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cieni, tak dla rozświetlenia!
  • Jestem załamana krzywdzącymi opiniami niektórych dziewczyn o tym jakże zacnym produkcie! Serio, ktoś oczekiwał po nim krycia? Hello, to korektor rozświetlający! Ale po kolei

Plusy:
    - cena, wydajność, bajka! Przy codzinnym stosowaniu spokojnie starcza na ok 5-6 msc.
    - poręczne i wygodne opakowanie
    - przepięknie rozświetla okolice oczu, nie wysusza ich ( a z natury moje są bardzo suche i dość mocno się tego obawiałam)
    - drobinki w tym produkcie są naprawdę drobniutkie i ledwo widoczne, nawet w mocnym śłońcu nie wyglądamy jak Edward ze Zmierzchu, ponieważ okolice oczu są delikatnie rozświetlone, a nie chamsko wybłyszczone
    - kolejny plus za odcień- mam najjaśniejszy, bodajże 01 i jest naprawdę jasny, idealny dla bladziochów
    - konsystencja jak najbardziej na plus
    - nie waży się, nie roluje
    - krycie ma faktycznie bardzo średnie, ale dla mnie to akurat plus, ponieważ jedyne czego oczekiwałam i jedne co obiecał mi producent, to rozświetlenie i 'ożywienie' okolic oczu- właśnie do dostałam!

Chyba pierwszy raz daję jakiemuś produkto 5 na Wizażu, ale w pełni na to zasługuje Generalnie, uważam, że prodty Miss Sporty są dość niedoceniane w polskch internetach, ale o tym możę innym razem..

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić ejms_bond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie najlepszy
  • Mój pierwszy korektor w płynie. Miałam do niego wątpliwości ze względu na cenę, ale nie mogłam sobie pozwolić na nic innego, więc się skusiłam. I bardzo się z tego cieszę. Mam kolor 001 light. Bardzo ładnie stapia się z podkładem, nie tworzy plam. Nie roluje się pod oczami, nie wysusza ani nie zapycha. Cudo za małą cenę. Mógłby mieć nieco lepsze krycie, ale i tak jestem bardzo zadowolona.
    PLUSY
    +dostępny w każdym rossmannie
    + tani, cena 10,99
    + wydajny - jedno opakowanie miałam 5 miesięcy przy codziennym używaniu
    +nie zapycha
    + nie wysusza
    + nie roluje się
    + nie tworzy plam, ślicznie się dopasowuje do podkładu
    MINUSY
    - mógłby mieć nieco lepsze krycie
    Bardzo polecam.
    EDIT: Po 2 tygodniach używania drugiego opakowania zaczęłam zauważać, że korektor ciemnieje na twarzy... Do tej pory wszystko było ok, a teraz nagle strasznie się odznacza. Nie wiem, czyt to wina mojej twarzy, która nagle zrobiła się bledsza, czy może ten produkt jest albo felerny, albo ma inną formułę, albo się utlenia.
    Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić Blacky98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej !
  • Ogólnie korektor spełnia swoje zadanie. Kryje dobrze. Ma dość przyjemna konsystencje i zapach. Nadaje się zarówno na niedoskonałości jak i pod oczy.

No i to tyle z pozywywów. Największą i jedyna wadą, przez którą przestałam go używac jest sposób aplikacji.
    Pomimo tego że dość wygodny to BARDZO BARDZO niehigieniczny. Gąbeczka, którą powinnśmy nakładać produkt to istne zbiorowisko bakterii !!! które ładtwo mogą się przenieśc na każdą część twarzy. Używając tego produktu przez kilka tygodnii wciąż miałam jakieś pryszcze właśnie w tych miejscach w których nakładałam korektor. I do tego bardzo trudno było ich się pozyć pomimo tego że zwykle schodziły mi po jakims tygodniu. Utknęłam więc w jakimś kole bo chcą ukryć niedoskonałości dostawałam ich coraz więcej musiałam ukryć, i znowu się pogarszało i tak w kółku. Dlatego właśnie postanowiłam jaknajprędzaj go odstawić !!

Ogólnie produkt jest dobry jednak ze względu na aplikator ja nie mogę go używać i nie polecam go innym.

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 jeszcze niezużyte

Chcesz pochwalić maaadzia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nieudany zakup korektora.
  • Korektor kupiony w rossmannie, za parę groszy, w promocji -40%, z chęcią stosowania pod oczy i na niektóre zaczerwienienia. Kolor w miarę dobry, ale on w ogóle nie kryje! Jestem zwolenniczką matu, a tu zauważyłam drobinki. Poza tym, jest niezbyt dobry dla mojej skóry, powoduje powstawanie nowych wyprysków :/ Daję dwie gwiazdki ze względu na cenę i dostępność.

Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe

Chcesz pochwalić ulotna7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • i dobry i zły
  • + najjaśniejszy odcień naprawdę całkiem jasny
    + całkiem dobrze maskuje niedoskonałości na twarzy
    + niedrogi
    +łatwo dostępny, w każdym rossmannie

+/- pod światło widać na ręku, że ma malutkie drobinki ale na twarzy tego absolutnie nie widać

- czasem może podkreślać suche skórki ale to tylko jeśli przesuszę sobie czymś jakieś miejsce na twarzy
    - trochę mała pojemność
    - szybko się ściera

Jest jasny, więc od niedawna mieszam go z ciut za ciemnym kremem tonującym i spisuje się bardzo dobrze. Używam tego produktu od: ok. 2 - 2,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Chcesz pochwalić Amadella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Potrzebowałam na szybko jakiegoś korektora pod oczy i mój wybór padł na miss sporty. Niestety poza ceną, ma on niewiele plusów.
    Najjaśniejszy kolor jest dla mnie aktualnie za ciemny, a na dodatek ciemnieje po nałożeniu. Stosowałam go w towarzystwie transparentnego, białego pudru ryżowego i wtedy jakoś dawało radę.
    Nie polecam również osobom, które mają duże zmarszczki pod oczami, bo zbiera się w nich.
    Po kilku użyciach odstawiłam i poczekam do lata, wtedy moja skóra będzie opalona i dam mu drugą szansę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić dunana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny korektor dla mnie!
  • Używam odcienia jaśniejszego, głównie do ukrywania pojawiających się sporadycznie wyprysków i zaczerwienień na twarzy, czasem również pod oczy.

PLUSY:
    - kolor po prostu stworzony dla mnie (pasuje idealnie)
    - wypryski ukrywa znakomicie (ja nanoszę go punktowo, czekam aż troszeczkę wyschnie i delikatnie wklepuję)
    - mam wrażenie, że nanoszony na wypryski przyspiesza ich wysuszanie, a co za tym idzie goją się i znikają z buzi dużo szybciej
    - z cieniami pod oczami także dobrze sobie radzi
    - cena całkiem przystępna (około 10 zł)
    - super wydajność (wystarcza naprawdę na bardzo długo)

Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: około 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie, już kupiłam drugie

Chcesz pochwalić endorfinka24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt za 11 zł Jestem na TAK !
  • Pierwszy korektor który kupiłam i wypróbowałam, nie mam więc żadnego porównania do innych produktów.
    Korektor zakupiłam z powodu czerwonych rumieńców (dość sporych i upierdliwych ) ale także na jakies pijedyńcze wypryski i co do rumieńców jest genialny, zawsze się z nimi męczyłam żaden podkład nie była na tyle dobry aby je przykryć na długi czas a tu mamy cud ! Pozbyłam się czerwonych policzków nawet przy wysiłkach fizycznych ich nie widać (ale czuć i od razu popędziłam do lustra sprawdzić jak sprawdza się korektor) i jestem mile zaskoczona. efekt spokojnei utrzymuje się do 10,12 h. przy outrwaleniu pudrem (osobiście korektor wklepywałam opuszkami nie rozporwadzałam więc wydaje mi sie że dzięki temu utrzymuje się lepiej. Dodam iż korektor nałożyłam dwa razy na krem (przez podkładem) i potem drugi raz na podkład i potem zapudrowałam. Nię było sztucznego efektu co mnie bardzo ucieszyło. jednak co do pojedyńczych wyprysków się nie sprawdza. Jednak zdażają mi się na tyle żadko że mi to nei przeszkadza.
    Jeśli chodzi o nakładanie pod oczy to nalozyłam trochę za dużo i mi się rolował troszeczkę ale wystarczy zetrzeć tenn nadmiar.

Używam tego produktu od: kilka dni

Chcesz pochwalić MineDestiny za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Na prawde nie polecam!!
    Kupiłam bo był tani i nie oczekiwałam od niego za dużo ale praktycznie ma same minusy..
    Korektor po krótkim stosowaniu ściemniał.wchodził w zmarszczki a krycia nie było żadnego.. no może delikatne było rozświetlenie pod oczami i lekko zakrywał no ale skoro wchodził w zmarszczki nie dało się go tam stosować, a na niedoskonałości nie nadaje się wogóle.. A do tego chociaż bardzo krótko go stosował już mi się skończył.
    +niska cena
    +dostępność

-wchodzi w zmarszczki
    -bardzo słabo kryje
    -ciemnieje
    -nie wydajny

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić modna1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie nic.
  • Potrzebowałam na szybko korektora pod oczka, bo niespodziewanie skończył mi się mój. I wzięłam z drogeryjnej półki w sumie taki 'pierwszy lepszy' - niestety nie był to do końca dobry wybór.

Nie borykam się z problemem sińców pod oczami, ale wiadomo - czasem po ciężkiej nocy trzeba nadać sobie trochę życia, zwłaszcza, gdy się pracuje po 12h dziennie. Po prostu w miarę fajny, lekko rozświetlający korektor się przydaje. Ten niestety okazał się być zbyt lajtowy.

Konsystencja: średnio-gęsta, kremowa.

Zalety:
    *kolor jasny będzie odpowiedni dla bardzo bladych osób
    *sposób aplikacji - miękka gąbeczka, bardzo wygodnie
    *niska cena
    *łatwa dostępność
    *długa data ważności
    *lekko wygładza okolice pod oczami
    *zapach ok
    *wydajny

Wady:
    *zarówno krycie jak i rozświetlenie jest tu w stopniu minimalnym, właściwie niezauważalnym - nie nadaje się nawet dla osób z bardzo lekkimi cieniami pod oczami, a co dopiero dla osób ze zmęczonymi okolicami oczu
    *tym bardziej nie nadaje się do przykrywania pryszczy, niedoskonałości cery
    *ale za to w zmarszczkach pod oczami to już go widać, lubi się tam zbierać

Ja wiem, że firma MissSporty kieruje swoje produkty głównie do nastolatek, ale nie przesadzajmy - taki efekt placebo nie spodoba się nawet dziewczynom o młodziutkiej i promiennej cerze.
    Kosmetyk nieszkodliwy, ale też nieskuteczny.
    Zużyję do końca i będę się dopatrywać, może w końcu go zauważę na skórze. Ale z pewnością nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za słaby ale przejdzie
  • taki normalny korektor krycie mogłobybyc troszke wieksze ale daje rade.
    +/-kolor
    +/- krycie zależy co do ukrycia
    +stapia sie
    +ogólem moze byc

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: nie cale opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cryangels za czytelną i pomocną recenzję?
  • mało odcieni do wyboru
  • Korektor zakupiłam podczas listopadowej promocji -40% w Rossmannie za ok 7zł,gdyż potrzebowałam czegoś co zakryje moje fioletowe cienie pod oczami w okolicach wewnętrznego kącika oka.Niestety nie radzi sobie z tym za dobrze, tzn coś tam kryje ale z moich fioletowych cieni robi sino-szare i wyglądam jakbym miała podbite oczy . Do tego muszę nałożyć dość duża ilość korektora żeby uzyskać przyzwoite krycie,co powoduje, że staje się on bardzo "widoczny" i nie stapia się ze skórą.Kolejną wadą jest obecność tylko dwóch odcieni. Z racji tego,że nie jestem bladolica najpierw kupiłam odcień ciemniejszy,który niestety okazał się pomarańczowy więc musiałam po raz kolejny wybrać się do drogerii po jaśniejszy odcień.Ten jest w miarę ok ale do ideału mu trochę brakuje,bo w jeśli chodzi o skórę pod oczami to dobrze,że ją trochę rozjaśnia natomiast podczas maskowania wyprysków widoczna jest jasna plama na twarzy w miejscu nałożenia korektora ale i tak lepiej kryje pryszcze niż cienie Zaletą tego korektora jest konsystencja oraz łatwa i przyjemna aplikacja.

Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi co ma robić
  • Nie przepadam za takimi korektorami bo są nie higieniczne ale kupiłam żeby spróbować
    Oto moje zdanie:
    Plusy:
    + krycie
    + kolory
    + cena
    + dostępność
    Minusy
    + zmiania kolor po czasie
    + ma dziwny zapach
    + no i mało higieniczny jak pisałam wcześniej ale od braku laku może być

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić menia92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie.
  • Produkt kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Niestety rozczarował mnie.
    Wydaje mi się, iż jasny odcień jest dość pomarańczowy, przez co jest zbyt ciemny i widoczny na twarzy.
    Produkt słabo kryje zarówno cienie pod oczami jak i wszelkie niedoskonałości.
    Korektor szybko się ściera przez co nie jest zbyt wydajny.
    Plusem jest dostępność oraz niska cena.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Iwoka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla niewymagających
  • To mój pierwszy korektor zakupiony z myślą o zakrywaniu cieni pod oczami i jestem z niego bardzo zadowolona, daje całkiem dobry efekt i jeszcze zapłaciłam za niego 6,50! Jednak moje cienie nie są duże, a ja nie wymagałam wiele od tego kosmetyku.

Mam odcień 001 - Light i jest on dla mnie idealny. Mam małe cienie pod oczami, szukałam jedynie korektora, który rozświetli moje spojrzenie i ten kosmetyk spisał się znakomicie.
    Mam jednak cerę w normalnym kolorze i wydaje mi się, że kobietki, które mają jasną cerę mogą nie być zadowolone z tego korektora, bo będzie dla nich zbyt ciemny lub pomarańczowy.

To delikatny kosmetyk, nie daje efektu mocnego krycia, na pewno idealny dla osób młodych czy lubiących delikatny i naturalny makijaż, bez większych problemów z sińcami pod oczami.

Dodam jeszcze, że korektor nakładam pod podkład.

Plusy:
    - łatwa aplikacja, "szczoteczka" jak przy błyszczyku nabiera idealną ilość kosemtyku i nie mam porblemu z wydobyciem kosmetyku
    - łatwo się go rozsmarowuje i wklepuje, szybko zasycha i stapia się ze skórą twarzy
    - nie rozmazuje się i nie znika od nakładania podkładu, dobrze współgra z moim fluidem Lirene Nature Matte
    - trzyma się cały dzień, nie wymaga poprawek
    - rozświetla spojrzenie i zakrywa cienie, dzięki niemu wyglądam świeżo i na wypczętą
    - świetnie zakrywa również moje małe niedoskonałości, nadaje się nie tylko pod oczy, ale również na wypryski
    - cena
    - dostępny w Rossmannie
    - wydajny
    - jest ważny przez rok po otwarciu, a nie jak większość kosmetyków przez 6 miesięcy

Minusy:
    - jak już pisałam wcześniej kolorem może nie przypasować osobom o jasnej, bladej cerze
    - korektor nie daje efektu mocnego krycia, więc jak ktoś ma duży problem z cieniami to również może nie być zadowolony

Polecam! Warto go wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić duchess93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Bardzo lubię kosmetyki z miss sporty, dlatego też spróbowałam owego korektora.Poniżej przedstawię plusy i minusy produktu.
    Plusy:
    +cena
    +konsystencja
    +całkiem wydajny
    +dobrze kryje niedoskonałości
    +dobrze kryje cienie pod oczami

Minusy:
    - nie zauważyłam żadnych minusów

Ilość zużytych opakowań: 2 najjaśniejszego koloru

Chcesz pochwalić RanMao za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na prawdę warto
  • Zbliża się ponowna 40% promocja w rossmanie na kosmetyki kolorowe więc postanowiłam wrzucić opinię tego produktu może ktoś się skusi by kupić ten produkt który jest na prawdę niezły (a jeszcze odliczyć 40 % to jak za darmo

plusy:
    +przyzwoite krycie, wystarczy jedna warstwa (cienie mam, nie są tragiczne ale jednak po ich zamaskowaniu orektorem widać różnicę)
    +wydajny, mam go kilka miesięcy, używam codziennie
    +cena
    +nie wysusza
    +nie ciemnieje (co jest minusem korektora z Bell który wczesniej uwielbiałam)
    +uważam że jest jasny ale nie wiem który odcień posiadam a jestem bladziochem
    +ładne opakowanie, napisy z opakowania wogóle się nie starły
    +neutralny zapach

-/+
    miusem dla jednych może być to że sa w nim malutkie drobiny, nie wiem czy brokatem można to nazwać, przez długi czas ich nie widziałam, dopiero w łazience w świetle żarówki i lustrze w przedpokoju kiedy zaświecilo słońce dlatego nie uważam żeby nadawał się do maskowania zmianna całej twarzy, nazwa produktu nie sugeruje że jest rozświetlający

Podsumowując jest to dobry produkt, zapewne kupię kolejny w zbliżającej się promocji bo własnie mi sie kończy. Ale mam 28 lat, moja skórapod oczami staje się bardziej wymagająca, musze szukac czegoś na 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: KILKU MIESIĘCY

Chcesz pochwalić paulina800 za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie w ogóle nie kryje ;/
  • Próbowałam go używać pod oczy, jednak moje cienie pod oczami są zbyt duże i jeszcze żaden korektor (włącznie z tym) sobie z nimi nie poradził.
    Na wypryski też nie - ma baardzo słabe krycie.

Na szczęście korektor ten nie wysusza, nie pomarańczowieje (jest takie słowo? ) na twarzy jakoś tragicznie, choć robiąc test na ręce zauważyłam, że lekko ciemnieje.

Nie kupię więcej, postaram się zużyć do końca.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić Juliax3 za czytelną i pomocną recenzję?