Miss Sporty, Liquid Concealer (Korektor w płynie z witaminami E i C)

Powiększ Miss Sporty, Liquid Concealer (Korektor w płynie z witaminami E i C)

Zgłoszony przez missaint

Lekki korektor w płynie, z witaminami E i C (by pielęgnować skórę) Nadaje się zarówno pod oczy jak i do maskowania niedoskonałości cery.
W Polsce dostępny w dwóch odcieniach.

Cena: ok. 9zł / 6ml

• Bardzo słabe krycie...
  • Kupiłam, bo chciałam bardzo tani korektor pod oczy. I jestem niestety, ale rozczarowana.

Plusy:
    +tani
    +łatwo dostępny
    +zawiera witaminę E i C
    +dość przyjemnie mieć go pod oczami, mam wrażenie, że tak jakby koi moje opuchnięte wory, szkoda że tego nie widać
    +proste i wygodne opakowanie

Minusy:
    -bardzo słabo z wyborem koloru (jestem bardzo ciemna, a wybrałam ten jasny, a i tak kolor na skórze jest dość ciemny, więc nie mam pojęcia co mają zrobić dziewczyny z jasną karnacją)
    -w ogóle się nie wtapia, nie łączy ze skórą, można go tylko trochę porozcierać na powierzchni
    -brak jakiegokolwiek krycia, bardzo delikatnie rozjaśnia moje spore wory, nie widać żadnego efektu
    -dziwnie się świeci i źle wygląda

Skończę opakowanie, ale zdecydowanie nie wrócę do niego.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Chcesz pochwalić Czarna2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zabawka
  • Kiedy kilka miesięcy temu była wielka wyprzedaż w Rossmannie, kosmetyki były sprzedawane za połowę oryginalnej ceny, byłam akurat kompletnie spłukana. Korektor wzięłam sobie na pocieszenie, dałam wtedy za niego zawrotne 5zł i tak teraz sobie myślę, że to powinna być jego cena regularna, nie promocyjna. Wybrałam najbardziej jasny odcień, w opakowaniu rzeczywiście wygląda na stworzony dla bladych twarzy, ale na skórze wychodzi ciemniejszy i jeszcze bardziej ciemnieje po jakimś czasie od momentu nałożenia. Nie nadaje się do maskowania cieni pod oczami, jest za ciemny, nie rozświetla, nie kryje. Do maskowania innych doskonałości również się nie nadaje bo znowu- ma zerowe krycie. Czasami z powodu kaprysu, może bezmyślności zdarzy mi się kupić coś z Miss Sporty i za każdym razem zakupy te utwierdzają mnie w przekonaniu, że ta firma sprzedaje produktu dla dzieci, które potrzebują kosmetyków-zabawek, żeby pobawić się w dorosłe kobiety.

Chcesz pochwalić Kachiguri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocno średni...
  • Są lepsze. Ma kilka małych zalet, ale tylko kilka. Jest on tani, dostępny. Jest też mocno napigmentowany. Lubi podkreślać zmarszczki, dlatego lepszy będzie dla młodszych pań. Do tego ciemnieje po nałożeniu i słabo kryje. Myślę, że poszukam czegoś lepszego...

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić AneciaLOL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Yyyyy, nie
  • *nie zakrywa cieni pod oczami
    *nie zakrywa przebarwień i krost
    *krycie ogólnie słabe
    *szybko ściera się z buzi, zwłaszcza na przebarwieniach i krostach

*CIEMNIEJE! Po kilku minutach utlenia się na dużo ciemniejszy niż w opakowaniu, a miałam najjaśniejszy

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 niezużute

Chcesz pochwalić lotta2501 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Na początku zaznaczę że od korektora nie oczekuję zbyt wiele, zalezy mi na tym żeby lekko przykrył moje cienie pod oczami.

+cena
    +wydajność
    +kolor (jasny odcień jest dla mnie w sam raz)
    +trwałość
    +/- krycie (nie zakrywa zupełnie moich cieni, jednak są one zdecydowanie mniej widoczne)
    + nie zmienia koloru podczas dnia
    + nie daje efektu tapety

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić czekoladka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Nie jest najgorszy (zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę), ale zdecydowanie nic specjalnego. Jestem zadowolona z koloru - używam najjaśniejszego i aplikacja jest znośna, ale nie wygląda zbyt dobrze na skórze. Będę dalej szukać idealnego korektora.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić darthpaula za czytelną i pomocną recenzję?
  • light w kolorze pomarańczy
  • Lubię tanie, dobre kosmetyki, nie wymagam od nich wiele, ale kolor light jest ciemny, pomarańczowy i do tego jeszcze sie utlenia więc kolor ten ewentualnie jest dla osób o ciemniejszej, opalonej karnacji.

Nie kryje praktycznie, a ten obrzydliwy kolor pozostaje, mało wydajny (w sumie się cieszę )

Jedyny plus to to że jest tani.

Leży sobie gdzieœ na dnie, bo mam go dosyć, mimo że zostało go niewiele

Używam tego produktu od: 4-5 mies (w rzeczywistosci uzywałam 1,5mies

Chcesz pochwalić MrsRollercoaster za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel szmelc
  • Jest straszny..konsystencja jest zbyt płynna. nie wtapia sie wcae w skóre..i nie maskuje nawet nsjsłabszych sinców pod oczami..minus również za odcień, który jest pomaranczowy. Mam namyśli odcień light, którego jestem posiadaczką. Nie polecam lepiej zainwestować w lepszej jakości produkt..gdyż miss sporty jakie kosmetyki proponuje każda z nas wie.

Używam tego produktu od: nie używam

Chcesz pochwalić justynianka_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Miałam odcień light.

PLUSY:
    - cena
    - dostępność
    - dobrze się rozprowadza
    - ładnie rozświetla okolice pod oczami

MINUSY:
    - ciemnieje na skórze
    - podkreśla suche skórki
    - szybko się ściera, znika z twarzy
    - słabo kryje, nie radzi sobie z ukryciem niedoskonałości

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Nie używam teg korektora regularnie, ale jeśli już to robię, to aplikuję go zarówno pod oczy, jak i na zaczerwienienia/niedoskonałośći. Jeśli chodzi o działanie pod oczami, korektor ładnie rozświetla skórę oraz ją wygładza, jednak wchodzi w załamania skóry i niestety ma dość słabe krycie - cienie pod oczami prześwitują spod jego warstwy. Co do działania, na niedoskonałości, zdarza mi się go punktowo wklepać w skórę, głównie po nałożeniu podkładu i tutaj efekt jest bardzo zadowalający.
    Nie wiem, czy kupię ten produkt ponownie, raczej rozejrzę się za czymś innym, ale nie wykluczam, że kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: ok dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij