Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

Formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego,, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

olejek
nabłyszczające, ochrona końcówek, regenerujące / odbudowujące
z silikonami
z pompką

jest w miarę ok

olejek kupiłam w Biedronce, skuszona ceną. wygładza włosy, pomaga w ich rozczesywaniu, minimalnie regeneruje końcówki, ale tylko chwilowo, na dłuższą metę chyba się nie polubimy. nietrudno po nim o przetłuszczone włosy. jakoś wymęczę opakowanie do końca, ale raczej już nie kupię, zobaczymy

plusy:
+ cena
+ dostępność
+ wydajność
+ ładny zapach
+ łatwiejsze rozczesywanie
+ wygodne opakowanie z pompką

minusy:
- przetłuszcza włosy
- jakiś taki bez szału

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Kupiony w: Drogeria Jasmin

miłość od kilkunastu lat

Dokładnie pamiętam jak w gimnazjum w pobliskiej drogerii kupiłam ten produkt. Od niego zaczęło się wszystko. Tak na prawdę od marki Marion, z której również kupowałam produkt termoochronny. Ten olejek świetnie sprawdzał sie po umyciu na mokre włosy przed suszeniem. Bardzo je wygładzał i zmiękczał. Kosmetyk jest zapakowany w wygodna buteleczkę z pompką i jest dość gęsty. Wystarczy go naprawdę niewiele do rozprowadzenia na całych włosach. Nie polecam przesadzać, bo może strączkować włosy. Czasem tez używałam tego olejku na sucho, lecz bardzo niewielką ilość. Cudownie się sprawdza!

Dla mnie super

Olejek do włosów jest bardzo praktyczne w użyciu, jest lepki i dość tłusty, ogolnie za tą cenę jest tani. Lecz dużo nie da sie nałożyć jego. Ma piękny zapach. Ogolnie na plus.

pierwszy mój olejek

To mój pierwszy olejek do włosów, wieeele wiele lat temu zaczęłam świadomą pielęgnacje włosów, i właśnie z nim zaczęłam swoją przygodę. Muszę przyznać, że nie musimy wydać fortuny, aby mieć dobrze sprawujący się produkt do włosów, który jest przy tym wydajny. Ma gęstą konsystencję, super wygładza włosy, lecz należy pamiętać o tym, aby nie przesadzić z jego ilością, ponieważ może nam obciążyć włosy. Wiele osób skarży się na zapach kosmetyku, dla mnie jest on ok. Plus za pompeczkę, która dobrze dozuje kosmetyk. Produkt jest w przezroczystej buteleczce, dzięki czemu widzimy ilość zużycia kosmetyku. Na pewno wrócę jeszcze do tego kosmetyku.

Olejek wygładza włosy.

Olejek wygładza włosy, bardzo ładnie pachnie, moje włosy dużo lepiej się rozczesują. Olejek jest niedrogi i wydajny, konsystencję ma tłustą. Serum mieści się w malutkiej buteleczce z pompkę, buteleczka jest przezroczysta więc łatwo jest kontrolować zużycie olejku. Kosmetyk można stosować zarówno na wilgotne jak i na suche włosy.

Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Uwielbiam zapach olejku arganowego na swoich włosach więc sięgnęłam po kolejny taki produkt i pachniał naprawdę fajnie i wygładzał włosy dało się je równie dobrze rozczesać co było wielkim plusem.
Natomiast tutaj szybko mi się skończył wydaje mi się że nie jest zbyt wydajnym produktem choć jakość jest dobra.

7 efektów w stylu Marion

Olejek Marion jest niedrogi i wydajny przez co na długo starcza. Konsystencja jest tłusta i lepka. Trzeba go używać w małej ilości i raczej na końcówki włosów. W większej ilości włosy wyglądają na tłuste. Olejek ładnie pachnie.

całkiem fajne

Serum mieści się w malutkiej buteleczce. Posiada ona małą pompkę dzięki czemu higienicznie wydobywamy produkt z środka. Buteleczka jest przezroczysta więc możemy na bieżąco kontrolować zużycie produktu.

Serum ma tłustą, ale nie zbyt ciężką ani też nie rzadką konsystencję. Dobrze się je nanosi na włosy i nie spływa po nich. Trzeba jednak uważać żeby nie nałożyć zbyt dużej ilości tego produktu ponieważ wtedy włosy są sztywne i tłuste. Produktu można używać zarówno na wilgotne jak i suche włosy. Stosowałam je tak i tak i w obu przypadkach działanie było takie same.

Produkt daje włosom lekkie nawilżenie. Można też zauważyć że włosy są troszkę bardziej wygładzone i przyjemniejsze w dotyku. Dzięki niemu włosy łatwiej się rozczesują, nie elektryzują ani nie plączą.

Serum ma taki mdły trochę sztuczny nie zbyt przyjemny zapach.

Produkt jest wydajny bo na jedno użycie wystarczy kilka kropel (mam włosy prawie do pasa).

Porządne serum silikonowe

Bardzo fajne serum silikonowe do zabezpieczania i wygładzania końcówek/długości włosów. Lekko dociąża i wygładza, może bez efektu wow jak od fryzjera, jednak działanie jest widoczne. Raz zapomniałam zabrać standardowej odżywki na weekendowy wypad, użyłam tylko szamponu i tego serum, a włosy dawały radę, mogłam je bez większego problemu rozczesać i nie były turbo sianem ;)

Serum posiada idealną konsystencję, nie za gęstą, nie za rzadką. Nie ścieka z dłoni, ale nie jest też nadmiernie gęste, więc nie ma problemu z równomiernym rozprowadzeniem na włosach. Zawsze najpierw wyciskam jedną pompkę serum na dłonie, dokładnie rozcieram w dłoniach i dopiero aplikuję na włosy. Dzięki temu włosy nie są przeciążone w żadnym miejscu, a i dłonie dostają dawkę zmiękczenia ;) Taka ilość serum jest wystarczająca dla moich włosów za łopatki. Zawsze aplikowałam pompkę serum na wilgotne włosy po myciu, a potem wedle uznania i potrzeb w celu doraźnego wygładzenia na suche włosy w ciągu dnia.

Ogromną zaletą tego kosmetyku jest jego opakowanie. Małe, zgrabne, wygodne i funkcjonalne. Działa bez zarzutu, nic się nie wylewa, można je swobodnie wrzucić luzem do torbki bez obaw, że coś się wyleje. Bardzo odpowiada mi taka mała pojemność, duże opakowania są dla mnie nie do zdenkowania, a tutaj produkt zużyłam zanim totalnie mi obrzydł ;)

Zapach jest słodki, sztuczny i mdły, trochę cukierkowy. Nie przypadł mi do gustu, jednak nie jest męczący i nie utrzymuje się na włosach. Nie gryzie się z perfumami.

Myślę, że kupię serum z Marionu ponownie. Jeśli nie ten wariant, to inny. Testowałam już kilka marionowych ser silikonowych i wszystkie sprawdziły się dobrze.

Zaciekawił mnie ten olejek podczas zakupów w stokrotce, głownie swoją ceną. Stosuje od miesiąca i mogę twierdzić że działa. Moje włosy są miękkie i lśniące przez co wyglądają na bardzo zdrowe. Jest też bardzo wydajny, Kilka kropel wystarczy na długie włosy.

Zdecydowanie na tak

Produkt jest skuteczny. Pomaga utrzymać włosy w odpowiednim stanie, wzmacnia je i regeneruje. Zapach jest bardzo przyjemny i utrzymuje się na włosach. Cena jest stosunkowo OK, a biorąc pod uwagę działanie, to produkt jest wart ceny. Produkt jest bardzo wydajny. Trzeba trochę przyzwyczaić się do stosowania, aby nie nałożyć go zbyt dużo, bo włosy mogą wtedy wyglądać nieświeżo. Opakowanie jest wygodne.

Dawny ulubieniec

Zużyłam ze 3 albo 4 opakowania tego produktu i uważam, że jest bardzo dobry. Jego cena jest bardzo niska, a wydajność bardzo duża - jedna pompka wystarczała na moje średnio długie, cienkie włosy, czasem nawet pół pompki. W związku z tym buteleczkę zużywałam przez kilka dobrych miesięcy. Zazwyczaj nakładałam je tuż po myciu, kiedy włosy były jeszcze mokre, ale zdarzyło mi się kilkukrotnie użyć serum na suchych włosach i spisało się bardzo dobrze - nie obciążyło i nie przetłuściło włosów.
Zapach miało przyjemny, słodki i cukierkowy, ale nie utrzymujący się na włosach.
Obecnie mam wrażenie, że trudniej jest je dostać - kiedyś było dostępne we wszystkich drogeriach - i dodatkowo ja sama staram się odejść od silikonów ze względu na ekologię, więc już go nie kupuję. Jeśli jednak będę chciała wrócić do takich produktów to na pewno wezmę je pod uwagę.

Olejek arganowy

Lubię olejki od Marion są dobre olejek ma bardzo ładny zapach który jest wyczuwalny na włosach jakiś czas jest konsystencji olejowej ja go daję na mokre włosy co ułatwia mi ich rozczesywanie włosy są miekie i błyszczą ładnie są wygładzone nie wyglądają sucho dobrze się układają oraz szybko się nie łamią kupiłam w drogeri natura za pojemność 50 ml zapłaciłam 11 złotych jest bardzo wydajny jest do każdego rodzaju włosów jest zamknięty w butelce z pompka która sprawnie chodzi