Astor, StimuLash Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Astor, StimuLash Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez crazydusia96

Maskara zwiększająca objętość rzęs. Dzięki składnikom zawartym w tuszu kondycja rzęs z dnia na dzień się polepsza. Zauważalnie wydłuża, pogrubia i dodaje objętości rzęsom. Dzięki Astor StimuLah osiągniemy aż do 95% większe rzęsy w ciągu miesiąca.

• Słabiutko
  • Od lat szukam tuszu, który zostałby ze mną na dłużej i Stimulash był kolejnym kandydatem. Niestety i tym razem nie miałam szczęścia.
    Mam dosyć długie i podkręcone rzęsy, jednak jest ich znaczniej mniej niż bym chciała, stąd tusz pogrubiający i zwiększający objętość wydawał się świetnym rozwiązaniem mojego problemu. I pewnie by tak było gdyby swoje zadanie, a raczej obietnice producenta spełniał. Nie zauważyłam żeby po pomalowaniu moje rzęsy nabierały objętości, czy były jakoś szczególnie pogrubione. Efekt był bardzo mizerny, jak po użyciu pierwszego z brzegu, najzwyklejszego tuszu. Nie oczekiwałam obiecywanej poprawy kondycji rzęs, więc tego się nie czepiam, chociaż żadnej poprawy nie zauważyłam.
    Na jego korzyść działa to, że nie skleja rzęs i nie osypuje się ale to zdecydowanie za mało żebym mogła dać wyższą ocenę bo jakby nie patrzeć jego głównym zadaniem miało być pogrubienie, z czego się nie wywiązał.

Chcesz pochwalić annarosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny, codzienny
  • Do makijażu dziennego-codziennego.
    Ładnie rozdziela, nie obkleja nie tworzy owadzich nóżek ani nie daje efektu pandy w ciągu dnia.
    Na pogrubienie trzeba sporo się namachać jak pisały poprzedniczki a i tak teatru nie będzie.
    Da się uzyskać lekkie wywinięcie.
    Nie podrażnił, nie spowodował wypadania, przy demakijażu również nie sprawia wiele problemów choć więcej czasu poświęcam na oczyszczenie z niego linii rzęs niż np. po WOW...
    Tego Astora mogę polecić

Używam tego produktu od: Nie pamiętam kiedy go nabyłam ale używam od paru dni regularnie raz dziennie - co w zupełności wystarczy...
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić qqłka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY
  • PLUSY:

-wygodna szczoteczka
    -podkręca
    -wydłuża
    -pogrubia
    -nie wysycha
    -wydajny
    -dobra cena (kupiłam w drogerii internetowej za 16zł)
    -mocny pigment

Jeden z lepszych jakie miałam, zazwyczaj tusze, które kupowałam i te tansze i droższe po jakimś czasie nie były już mokre, kruszyły się itp. Ten przy pomalowaniu wcześnie rano (na 7 do pracy) utrzymuje się niemal idealnie na rzesach do wieczora, nie potrzeba raczej większych poprawek.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: do tej pory 1

Chcesz pochwalić mdaydream za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Dostałam tusz w prezencie, na początku nie byłam przekonana do tradycyjnej szczoteczki, ponieważ odkąd pamiętam używałam szczoteczek silikonowych, jednakże wypróbowałam... Tusz okazał się rewelacyjny.
    Od kilku miesięcy stosuję olejek rycynowy, więc moje rzęsy zaczęły ładnie rosnąć, niestety wraz z wzrostem, pojawił się problem, mimo używania i kombinowania z różnymi tuszami moje rzęsy brzydko się układały. Ten tusz ten problem rozwiązał - moje rzęsy były ładnie rozdzielone, producent opisuje tusz jako pogrubiający, ja jednak napiszę, że dla mnie ten tusz był tuszem, który rzęsy wydłuża. Nie kruszy się, zapach raczej tradycyjny. Opakowanie bardzo oryginalne, bo czarne z różową metaliczną nakrętką.

Dla mnie w sam raz

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić madeline_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Tusz świetny. Jednak odjęłam mu pół gwiazdki, za zbyt suchą szczoteczkę. Tusz jest gęsty i przez to musze malować rzęsy dwa razy by były jak sztuczne.

Chcesz pochwalić veronikyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Generalnie bardzo dobry! Używam go zamiennie z Colossal Maybeline, który był moim dotychczasowym fawortem. I muszę przyznać, że teraz ciężko mi określić, który z nich jest lepszy. Dodam, że niestety natura nie obdarzyła mnie zbyt chojnie, jeśli chodzi o rzęsy - są jasne, cienkie i krótkie więc żaden tusz cudów nie zdziała.

+ kolor
    + wydłużenie
    + pogrubienie
    + podkręcenie (chociaż wspomagam je zalotką)
    + nie skleja
    + nie rozmazuje się i nie kruszy nawet na koniec dnia

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marsell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie fatalny.
  • O pogrubieniu rzęs NIE MA MOWY. Trzeba się namęczyć, żeby było widać że rzęsy są wytuszowane. Pierwsze 3 x dramat, myślałam, że kupiłam stary tusz nic nie chciał malować...

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami, ale to była pomyłka.

Cena faktycznie nie jest wygurowana, bo zapłaciłam 30 zł z kredką do oczu - promocja ale poza tym zero zalet.

Chyba, że zależy komuś na bardzo delikatnym podkreśleniu rzęs .

Nie polecam. Już na pewno nie w kategorii pogrubiający.Używam tego produktu od: 3 tygodni Ilość zużytych opakowań: 1 szt - w trakcie

Edytuję... tusz faktycznie "rozkręca się" w czasie, ale i tak trzeba sie nim namachać )

Chcesz pochwalić Magda_lenka5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma.
  • Kupiłam zachęcona opiniami i niestety tego żałuję. Moje rzęsy z natury są krótkie i rzadkie, niestety po użyciu tego tuszu, żadnej różnicy nie ma...
    - Nie podkręca
    - Nie pogrubia
    - Drogi
    Jedynym plusem jest to, że się nie kruszy...
    Tusz oddałam mojej siostrze, która również nie jest z niego zadowolona.
    Osobiście nie polecam.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Perfekcj0nistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny tusz
  • Jeden z moich lepszych tuszów. Rzęsy wyglądają po nim bardzo naturalnie,są pogrubione, przedłużone, podkreślone, ale nie wygląda to sztucznie. Jedyny minus to to, że dość szybko wysycha, więc odejmuję za to pół gwiazdki.

Chcesz pochwalić Calliopie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny
  • Nie mogę się zgodzić z recenzentką poniżej.
    Tusz kupiłam w promocyjnej cenie 32 zł.
    Prawdę mówiąc sceptycznie podchodziłam do tuszu z Astora, gdyż wiem że ich kosmetyki nie powalają. Z powodu braku funduszy na ukochanego Max Factora (brak promocji :P ) zaufałam wizażowi i zaryzykowałam.
    Muszę powiedzieć że tusz jest całkiem przyzwoity. Przede wszytskim spełnia obietnice producenta dotyczące pogrubienia. Rzęsy po nim są WIELKIE, gruuube i mega mega czarne jak smoła. Przy dwóch warstwach nie tworzy efektu "tynku na rzęsach".
    Tusz nie osypuje się, nie odbija. Jedynym mankamentem (jak dla mnie) jest to, że maskara nie rozdziela idealnie włosków (lubię efekt dobrze rozczesanych rzęs- one by one)- ale producent wcale tego nie obiecuje. Co do wzmocnienia, myślę że aby to ocenić potrzeba dłuższego stosowania. Oczywiście moim faworytem zostaje MF, ale przyznaje że za tą cenę czuje się usatysfakcjonowana i wróciłabym do niego ponownie.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni

Chcesz pochwalić PaniKa92 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij