Astor, StimuLash Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Astor, StimuLash Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez crazydusia96

Maskara zwiększająca objętość rzęs. Dzięki składnikom zawartym w tuszu kondycja rzęs z dnia na dzień się polepsza. Zauważalnie wydłuża, pogrubia i dodaje objętości rzęsom. Dzięki Astor StimuLah osiągniemy aż do 95% większe rzęsy w ciągu miesiąca.

• ŚWIETNY
  • PLUSY:

-wygodna szczoteczka
    -podkręca
    -wydłuża
    -pogrubia
    -nie wysycha
    -wydajny
    -dobra cena (kupiłam w drogerii internetowej za 16zł)
    -mocny pigment

Jeden z lepszych jakie miałam, zazwyczaj tusze, które kupowałam i te tansze i droższe po jakimś czasie nie były już mokre, kruszyły się itp. Ten przy pomalowaniu wcześnie rano (na 7 do pracy) utrzymuje się niemal idealnie na rzesach do wieczora, nie potrzeba raczej większych poprawek.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: do tej pory 1

Chcesz pochwalić mdaydream za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Dostałam tusz w prezencie, na początku nie byłam przekonana do tradycyjnej szczoteczki, ponieważ odkąd pamiętam używałam szczoteczek silikonowych, jednakże wypróbowałam... Tusz okazał się rewelacyjny.
    Od kilku miesięcy stosuję olejek rycynowy, więc moje rzęsy zaczęły ładnie rosnąć, niestety wraz z wzrostem, pojawił się problem, mimo używania i kombinowania z różnymi tuszami moje rzęsy brzydko się układały. Ten tusz ten problem rozwiązał - moje rzęsy były ładnie rozdzielone, producent opisuje tusz jako pogrubiający, ja jednak napiszę, że dla mnie ten tusz był tuszem, który rzęsy wydłuża. Nie kruszy się, zapach raczej tradycyjny. Opakowanie bardzo oryginalne, bo czarne z różową metaliczną nakrętką.

Dla mnie w sam raz

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić madeline_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Tusz świetny. Jednak odjęłam mu pół gwiazdki, za zbyt suchą szczoteczkę. Tusz jest gęsty i przez to musze malować rzęsy dwa razy by były jak sztuczne.

Chcesz pochwalić veronikyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Generalnie bardzo dobry! Używam go zamiennie z Colossal Maybeline, który był moim dotychczasowym fawortem. I muszę przyznać, że teraz ciężko mi określić, który z nich jest lepszy. Dodam, że niestety natura nie obdarzyła mnie zbyt chojnie, jeśli chodzi o rzęsy - są jasne, cienkie i krótkie więc żaden tusz cudów nie zdziała.

+ kolor
    + wydłużenie
    + pogrubienie
    + podkręcenie (chociaż wspomagam je zalotką)
    + nie skleja
    + nie rozmazuje się i nie kruszy nawet na koniec dnia

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marsell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie fatalny.
  • O pogrubieniu rzęs NIE MA MOWY. Trzeba się namęczyć, żeby było widać że rzęsy są wytuszowane. Pierwsze 3 x dramat, myślałam, że kupiłam stary tusz nic nie chciał malować...

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami, ale to była pomyłka.

Cena faktycznie nie jest wygurowana, bo zapłaciłam 30 zł z kredką do oczu - promocja ale poza tym zero zalet.

Chyba, że zależy komuś na bardzo delikatnym podkreśleniu rzęs .

Nie polecam. Już na pewno nie w kategorii pogrubiający.Używam tego produktu od: 3 tygodni Ilość zużytych opakowań: 1 szt - w trakcie

Edytuję... tusz faktycznie "rozkręca się" w czasie, ale i tak trzeba sie nim namachać )

Chcesz pochwalić Magda_lenka5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma.
  • Kupiłam zachęcona opiniami i niestety tego żałuję. Moje rzęsy z natury są krótkie i rzadkie, niestety po użyciu tego tuszu, żadnej różnicy nie ma...
    - Nie podkręca
    - Nie pogrubia
    - Drogi
    Jedynym plusem jest to, że się nie kruszy...
    Tusz oddałam mojej siostrze, która również nie jest z niego zadowolona.
    Osobiście nie polecam.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Perfekcj0nistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny tusz
  • Jeden z moich lepszych tuszów. Rzęsy wyglądają po nim bardzo naturalnie,są pogrubione, przedłużone, podkreślone, ale nie wygląda to sztucznie. Jedyny minus to to, że dość szybko wysycha, więc odejmuję za to pół gwiazdki.

Chcesz pochwalić Calliopie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny
  • Nie mogę się zgodzić z recenzentką poniżej.
    Tusz kupiłam w promocyjnej cenie 32 zł.
    Prawdę mówiąc sceptycznie podchodziłam do tuszu z Astora, gdyż wiem że ich kosmetyki nie powalają. Z powodu braku funduszy na ukochanego Max Factora (brak promocji :P ) zaufałam wizażowi i zaryzykowałam.
    Muszę powiedzieć że tusz jest całkiem przyzwoity. Przede wszytskim spełnia obietnice producenta dotyczące pogrubienia. Rzęsy po nim są WIELKIE, gruuube i mega mega czarne jak smoła. Przy dwóch warstwach nie tworzy efektu "tynku na rzęsach".
    Tusz nie osypuje się, nie odbija. Jedynym mankamentem (jak dla mnie) jest to, że maskara nie rozdziela idealnie włosków (lubię efekt dobrze rozczesanych rzęs- one by one)- ale producent wcale tego nie obiecuje. Co do wzmocnienia, myślę że aby to ocenić potrzeba dłuższego stosowania. Oczywiście moim faworytem zostaje MF, ale przyznaje że za tą cenę czuje się usatysfakcjonowana i wróciłabym do niego ponownie.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni

Chcesz pochwalić PaniKa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z czasem coraz lepszy
  • Fajny tusz za niedużą kasę. Pół gwiazdki odjęłam za to, że nie ma żadnego efektu wzmocnienia rzęs, nie wspominając juz o ich wydłużeniu czy pogrubieniu z czasem. Ale czy wolno tego oczekiwać od tuszu?

Myślę jednak, że cztery i pół gwiazdki to sprawiedliwa ocena, bo to naprawdę dobry tusz.

Z pozytywów:

* daje ładny efekt wydłużonych i lekko podkręconych rzęs;
    * jest wydajny;
    * nie podrażnia oczu;
    * jest trwały, nie osypuje się;
    * ma bardzo fajną i wygodną szczoteczkę;
    * z czasem jego konsystencja zmienia się na gęstszą (o czym już pisano tutaj wcześniej) i efekty są jeszcze lepsze;
    * nadaje się idealnie do codziennego lekkiego makijażu;
    * łatwo się zmywa.

Minusik mały, jak wspomniałam wcześniej, za brak zdolności wzmacnienia rzęs.

Ilość zużytych opakowań: trudno określić, ale może pół opakowania

Chcesz pochwalić CatherineF za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej na plus.
  • Tusz urzekł mnie ślicznym opakowaniem, bardzo stylowym i eleganckim - od razu sięgnęłam po niego na półkę + był chyba w promocji, bo wydaje mi się, że kosztował mniej niż sugerowana cena tutaj. Tusz jest jak dla mnie prawie idealny.

Plusy:
    ładne opakowanie,
    brak zapachu,
    piękne rozdziela,
    na szczoteczkę nabiera się idealna ilość tuszu,
    lekko, ale ładnie podkręca rzęsy,
    leciutko pogrubia (dla mnie to plus),
    korzystałam z niego długo, a więc wolny czas zasychania.

Minusy:
    mógłby bardziej podkręcać.

Ilość zużytych opakowań: jedno, całe, 10ml

Chcesz pochwalić _kaasiek_ za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij