BeneFit, B. Right, It`s Potent Eye Cream (Rozświetlający krem pod oczy)

Powiększ BeneFit,  B. Right, It`s Potent Eye Cream (Rozświetlający krem pod oczy)

Zgłoszony przez kasia2d16

B. Right Radiant Skincare to nowa linia pielęgnacyjnych kosmetyków Benefit, której już sam wygląd zachwyci nawet osoby stykające się z tą marką po raz pierwszy. Niezwykły design, korkowe zamknięcia, ręcznie malowane wzory i tłoczenia: opakowania nawiązują do uroczego stylu vintage. Natomiast ich kolor i zdobienia przypominające krople wody, zdradzają główną właściwość mieszczących się w nich kosmetyków – nawilżanie niosące blask!
It`s Potent! to rozświetlający krem pod oczy, likwidujący cienie, zasinienia i linie wokół oczu, nawilża i odmładza. Zawiera kompleks peptydowy, który pomaga przywrócić elastyczność i jędrność. Zawiera także mieszankę ekstraktów roślinnych, w tym z jabłek - chroniące skórę przed wolnymi rodnikami.

Skład: Water (Aqua), Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Steareth-21, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Hexyldecanol, Stearalkonium Hectorite, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Steareth-2, Glyceryl Hydroxystearate, Sodium Polyacrylate, Methylparaben, Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Chlorphenesin, Dimethicone, Propylene Carbonate, Tocopheryl Acetate, Althaea Officinalis Root Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract, Hesperidin Methyl Chalcone, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Steareth-20, Tromethamine, Butylparaben, Ethylparaben, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Propylene Glycol, Titanium Dioxide (Ci 77891), Tetrasodium Edta, Propylparaben, Avena Sativa (Oat) Kernel Protein, Isobutylparaben, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Sodium Hyaluronate, Chlorhexidine Digluconate, Sanguisorba Officinalis Root Extract, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Dipeptide-2, Potassium Sorbate, Eriobotrya Japonica Leaf Extract, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Plankton Extract. No. 02539/N.

/s/

• nic specjalnego a skład dłuższy niż ilość stron w książce faraona
  • Takie maleństwo, za TAKĄ cenę? Gorąca przesada. Krem nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle innych, do tego mam wrażaenie, że jest w nim sama chemia. Wystarczy spojrzeć na skład, wydaje mi się że czym dłuższy tym gorzej i tak pewnie jest... Komponentów tego produktu jest pewnie więcej niż stron w książce faraona, a kto czytał, ten wie :P Krem co prawda mnie nie podrażnia, ale też nie jest kojący dla mojej skóry pod oczami. Po prostu przeciętniak. Cieszyłam się, że mogę wypróbować w zasadzie za darmo droższy krem i liczyłam na coś specjalnego. Sama prędko bym go nie kupiła..W tym wypadku płaci się za etykietkę, więc nie warto. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcya, sporadycznie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • może podrażniać
  • Krem jak na kosmetyk selektywny ma przystępną cene. Dość dobrze nawilża i mam wrażenie,że troszkę rozświetla. Nie jest tak komfortowy jak All about eyes rich Clinique,ale konsystencja nie jest żelowa, to po prostu lekki krem i szybko sie wchłania.

Niestety to tyle z plusów,gdyż jak zaczełam go używać to miałam strasznie uwrażliwoną okolice oczu. Wydawało mi się ,ze może to kwestia tuszu (że źle zmywam), potem że uzywam tuszu dośc długo więc wymieniłam na nowy.
    Jeszcze potem doszłam do wniosku,ze moze mam przesuszoną gałkę oczną,bo nawet czułam dyskomfort,że mnie w tej okolicy szczypie.
    Początkowo tych dolegliwości nie powiązałam z kremem,bo objawy nasilały się wieczorem a ja kremu używałam rano. W końcu na jakiś czas przestalam używać cokolwiek pod oczy i po dniu się uspokoiło a po 2 dniach w ogolę objawy zniknęły.
    Ostatnio chciałam sie upewnić czy przyczyną rzeczywiście był krem... nałożyłam go po jedno oko....i niedługo potem zmyłam.
    Nie mam wrażliwej skóry...mało co mnie uczula,ale ten krem ma ewidentnie coś czego nie mogę używać, w dodatku zanim go otworzyłam używałam próbki i wszystko było ok zatem moja alergia na niego pozostaje zagadka.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić uzunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Krem dostalam w zamówionym boxie . Myslalam ,ze zaskoczy mnie swoim działaniem a tu rozczarowanie . Takie nic . Nie szkodził ani nie pomagał .

Plusy :
    -dobra konsystencja
    - ładne opakowanie

Minusy
    - nie działa
    - oczy łzawiły prawdopodobnie jestem uczulona na jakis składnik
    - niewygodne opakowanie nie lubie wygrzebywać kremu z małego słoiczka . Mam długie paznokcie i duzo kremu zostawało pod ...
    - nie warty swojej ceny

Używam tego produktu od: Od 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Agateczka1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyklak za kosmiczną cenę.
  • Z ciężkim sercem zakupiłam ten produkt, ciekawość wygrała No i cóż... jestem trochę zawiedziona i żałuję wydanych pieniędzy, ponieważ krem okazał się być najzwyklejszym ze zwykłych, nie jest zły, ale też nie najlepszy. Z pewnością jednak nie jest wart takich pieniędzy. Wydając aż tyle liczyłam jednak na spektakularny efekt, na coś wyjątkowego. A otrzymałam przeciętny, drogeryjny krem pod oczy jakich wiele.

Konsystencja, formuła: typowy krem - ani za rzadki, ani za gęsty; wchłania się dość szybko.

Zalety:
    *prawidłowo nawilża okolice pod oczami
    *przyjemnie chłodzi, koi zmęczoną skórę
    *nie wywołuje u mnie łzawienia, podrażnienia oczu
    *nie klei się, nie roluje, ładnie się wchłania
    *zauważyłam rozświetlenie przy dłuższym użytkowaniu - delikatne, ale jest
    *śliczny słoiczek, design opakowania naprawdę przepiękny
    *wygodna aplikacja - nakładamy dokładnie tyle produktu ile potrzebujemy, nie ma problemu z dostaniem się do resztek
    *w składzie znajdziemy len, prawoślaz lekarski, ekstrakt z migdałów, kakao, krwiściąg lekarski, nieśplik japoński, jabłko, a nawet filtry UVA&UVB

Wady:
    *krem niezbyt ładnie pachnie - czuć alkohol, coś chemicznego (na szczęście zapach nie jest zbyt intensywny)
    *w składzie cały zestaw parabenów
    *cena jest zabójcza - krem nie jest wart aż tyle, zdecydowanie

Oceniam na trzy mocne gwiazdki - krem nie jest zły i spełnia swoje zadanie. Dwie gwiazdki odejmuję głównie za cenę i za jego przeciętność.
    Uważam, że nie warto płacić 120zł za przeciętny krem, ale za to w uroczym opakowaniu. 20zł to by była odpowiednia cena.
    Ja nie polecam, chyba, że ktoś chce się przekonać na własnej skórze, że jest to normalny, w porządku krem i nic więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoik

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa słabo, piecze w oczy, a do tego kosztuje majątek!
  • Zużyłam próbkę o pojemności 5 ml, może to mało ale biorąc pod uwagę, że w pełno wymiarowym opakowaniu jest 15 ml, dają całkiem duże próbki!
    Moja skóra pod oczami jest dość trudna i już chyba straciłam nadzieję, że da się zniwelować moje cienie, cóż taka uroda. Jednak myśląc o kremie, który za jednak małą pojemność kosztuje 120 zł, a którego zadaniem jest jednak rozjaśnienie oczekiwałam trochę więcej działania. Jak dobrze, że wzięłam próbkę!
    Opakowanie kremu jest piękne i dość przyjemnie się go używa.
    To w zasadzie tyle.
    Krem po prostu nie działa i tyle. Nie wiem co dalej pisać, bo chyba brak działanie dyskwalifikuje produkt na całej linii.
    Dodam jeszcze, że jeśli chociaż atom kremu wejdzie nam do oka (co w sumie przy kremie pod oczy może się zdarzyć) można się na prawdę popłakać, piecze niemiłosiernie.

Uważam, że wydawanie tylu pieniędzy na maciupką ilość kremiku, który działa tak słabo, że nie widać efektu lub nie działa wcale to trochę mija się z celem. Mam nadzieję, że nasze drogi więcej się nie skrzyżują.

Ilość zużytych opakowań: 5 ml próbka

Chcesz pochwalić Czarna2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używałam go z przyjemnością
  • Na pewno nie jest wart swojej ceny ale nie jest bublem.
    Zużyłam dwie próbki po 5ml czyli praktycznie 2/3 opakowania.
    Naprawdę rozjaśnia obszar pod oczami.
    Ładnie nawilża.
    Dobrze zachowuje się pod makijażem.
    Jestem za młoda na zmarszczki więc nie wiem jakby na nie działał.
    Jest wydajny, jak większość kremów pod oczy.
    Oczywiście nie poradzi sobie z wielkimi podkowami pod oczami, ale na lekkie cienie jest dobry.
    Tylko ta cena.. z kosmosu.

Chcesz pochwalić Juuustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klapa.
  • Produkt mocno przeciętny. Na mnie działa tak samo jak oliwkowy krem z Ziaji za 5 zł.
    Moim zdaniem, w tym przypadku płacimy za markę i za nic więcej.
    Dodatkowo produkt mało wydajny i co chyba najgorsze, nie współpracuje z żadnym korektorem, który posiadam.

Wydając 100 zł na krem pod oczy człowiek spodziewa się jakiś efektów, a tu niestety nic.

Nie polecam.

Chcesz pochwalić Zemfipa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Zacznę od tego, że produkt na początku używało się przyjemnie, jednak z czasem nakładając korektor rano zaczynała lekko piec mnie skóra pod oczami, a teraz broń Boże, żeby mikroskopijna ilość kremu dostała się do oczy - piecze niesamowicie(całe oczy zapłakane) a dolna powieka nadal bardzo wrażliwa.

Plusy:
    - konsystencja,
    - opakowanie,
    - nawilżenie.

Minusy:
    - pieczenie,
    - brak zmniejszenia opuchlizny - wręcz odwrotnie,
    - zasinienia pozostały,
    - brak rozświetlenia,
    - cena!

Dostałam ten produkt w beglossy i na pewno nie kupię dużej pojemności. W dużo niższych cenach są o wiele lepsze produkty.

Chcesz pochwalić Ilonka:) za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za taka cene
  • Prawie 120 zlotych za to cos?! Wolne zarty. Owszem, kremik jest fajny, opakowanie slodziutkie (ale czy my placimy za opakowanie czy produkt) ale niestety krem nie rozni sie niczym od ponad polowe (i to dobra polowe) od innych kremow tego typu.

Na szczescie mam go z jednego z boxow bo jeslibym go kupila to psioczylabym strasznie .
    Krem trzymam w lodowce, co zreszta robie z wsyzstkimi specyfikami do oczu. Nie robi wlasciwie nic specjalnego. Nawilza lekko, dobrze sie wchlania i...tyle. Posiadam kremy z Flosleku, Oriflame, Avon i one robia dokladnie to samo (dodam ze kosztuja w granicach 25 zl, Floslek ok 8). Produkt nie rozjasnia tak jak mowi nam producent.

Nie jest zly, to fakt, ale naprawde nie wart az takiej sumy pieniazkow.

Polecam tylko osobom majacym na zbyciu taka kwote

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1duza miniaturka

Chcesz pochwalić aivi88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety puchną mi od niego oczy
  • Głównym atutem tego kremu jest śliczne, antypoślizgowe opakowanie.

+ jest gęsty i taki "otulający", ale błyskawicznie się wchłania
    + dobrze nawilża i odżywia skórę

+/- lekko maskuje cienie - jest barwiony na żółto, dlatego działa trochę jak słaby korektor. Delikatnie rozświetla. Działanie jest jednak wyłącznie doraźne.

(-) nie szczypie w oczy, ale czasem tuż po aplikacji odrobinę piecze skórę - nie na tyle, żeby go odstawić, ale na tyle, by męczyć się nie wiedząc, czy mi nie zaszkodzi na dłuższą metę i odczuwać dyskomfort.
    (-) nigdy dotąd nie miałam problemu z opuchlizną, ale po tym kremie budzę się z lekko podpuchniętymi oczami. Gdy przestałam go używać, problem zniknął. Nie wiem, czy to lekka reakcja alergiczna, czy nadwrażliwość na któryś składnik, ale nie będę go dłużej używać.
    To jednak moje indywidualne reakcje, sam krem jest co najmniej interesujący. Szkoda, że w słoiczku.

Po wypróbowaniu też kremu Total moisture z tej samej serii dochodzę do wniosku, że krem pod oczy jest tu zupełnie niepotrzebny - TM sam w sobie jest gęsty i robi co trzeba.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pohybel za czytelną i pomocną recenzję?