BeneFit, B. Right, It`s Potent Eye Cream (Rozświetlający krem pod oczy)

Powiększ BeneFit,  B. Right, It`s Potent Eye Cream (Rozświetlający krem pod oczy)

Zgłoszony przez kasia2d16

B. Right Radiant Skincare to nowa linia pielęgnacyjnych kosmetyków Benefit, której już sam wygląd zachwyci nawet osoby stykające się z tą marką po raz pierwszy. Niezwykły design, korkowe zamknięcia, ręcznie malowane wzory i tłoczenia: opakowania nawiązują do uroczego stylu vintage. Natomiast ich kolor i zdobienia przypominające krople wody, zdradzają główną właściwość mieszczących się w nich kosmetyków – nawilżanie niosące blask!
It`s Potent! to rozświetlający krem pod oczy, likwidujący cienie, zasinienia i linie wokół oczu, nawilża i odmładza. Zawiera kompleks peptydowy, który pomaga przywrócić elastyczność i jędrność. Zawiera także mieszankę ekstraktów roślinnych, w tym z jabłek - chroniące skórę przed wolnymi rodnikami.

Skład: Water (Aqua), Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Steareth-21, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Hexyldecanol, Stearalkonium Hectorite, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Steareth-2, Glyceryl Hydroxystearate, Sodium Polyacrylate, Methylparaben, Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Chlorphenesin, Dimethicone, Propylene Carbonate, Tocopheryl Acetate, Althaea Officinalis Root Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract, Hesperidin Methyl Chalcone, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Steareth-20, Tromethamine, Butylparaben, Ethylparaben, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Propylene Glycol, Titanium Dioxide (Ci 77891), Tetrasodium Edta, Propylparaben, Avena Sativa (Oat) Kernel Protein, Isobutylparaben, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Sodium Hyaluronate, Chlorhexidine Digluconate, Sanguisorba Officinalis Root Extract, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Dipeptide-2, Potassium Sorbate, Eriobotrya Japonica Leaf Extract, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Plankton Extract. No. 02539/N.

/s/

• puchną mi od niego oczy
  • Głównym atutem tego kremu jest śliczne, antypoślizgowe opakowanie.

+ jest gęsty i taki "otulający", ale błyskawicznie się wchłania
    + dobrze nawilża i odżywia skórę

+/- lekko maskuje cienie - jest barwiony na żółto, dlatego działa trochę jak słaby korektor. Delikatnie rozświetla. Działanie jest jednak wyłącznie doraźne.
    +/- nie szczypie w oczy, ale czasem tuż po aplikacji odrobinę piecze skórę - nie na tyle, żeby go odstawić, ale na tyle, by męczyć się nie wiedząc, czy mi nie zaszkodzi na dłuższą metę i odczuwać dyskomfort. Nie wyrządził jednak żadnych trwałych szkód.

- nigdy dotąd nie miałam problemu z opuchlizną, ale po tym kremie budzę się z lekko podpuchniętymi oczami. Gdy przestałam go używać, problem zniknął. Nie wiem, czy to lekka reakcja alergiczna, czy nadwrażliwość na któryś składnik, ale nie będę go dłużej używać.
    - średnia wydajność, cena nieadekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pohybel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Dostałam ten krem w prezencie w zestawie z miniaturkami bazy, kremu nawilżającego oraz pełnowymiarową emulsją nawilżającą Triple Performing. I ta emulsja właśnie jest moim ulubieńcem zestawu. Wróćmy jednak do kremu pod oczy.
    Krem zapakowany jest w prześliczny słoiczek, napisy się nie ścierają, łatwo jest wydobyć produkt ze słoiczka do końca.
    Produkt jest prawie bezzapachowy, konsystencja delikatna, dobrze sie wchłania. Dla mnie niestety ten krem był za lekki (polecam go raczej osobom młodszym niż 30+) no i im dłużej go używałam tym bardziej mnie podrażniał - szczypały mnie po nim oczy. Zużyłam może jedną trzecią słoiczka pod oczy (w około 1,5 -2 miesiące więc wydajnośc zapowiadała się duża) a resztę na twarz, gdzie też był za lekki.
    Niestety nie polecam tego produktu.

Chcesz pochwalić basik03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wreszcie działający krem pod oczy!
  • Początkowo jak Pani w sklepie mi polecała ten krem, byłam nieufna - bo jak do tej pory kremy, które używałam nie dawały prawie nic. Postanowiłam zaryzykować i wydać te 120zł na krem.
    I na szczęście to była dobra decyzja

Plusy:
    +piękne opakowanie - zakochałam się w nim
    +przyjemna konsystencja, nie klei się, szybko się wchłania
    +miłe uczucie orzeźwienia
    +po nieco dłuższym użytkowaniu ZMNIEJSZA CIENIE pod oczami
    +już po kilku użyciach zdecydowanie poprawia stan skóry (miałam takie jakby mini pęcherzyki - od suchej skóry. Strasznie się z nimi męczyłam, a teraz są dużo mniej widoczne. Podejrzewam, że niedługo ich nie będzie wcale
    + bardzo nawilża
    +jest wydajny

Minusy:
    -mógłby być trochę tańszy ale skoro działa, to warto wydać te pieniądze. Może do czasu jak będę kupowała drugie opakowanie, to stanieje.

Ilość zużytych opakowań: malutko z pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić shaantia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się, niestety.
  • Dostałam ten krem jako prezent, cieszyłam się że mogę go wypróbować, bo zazwyczaj nie sięgam po kremy pod oczy. Niestety ale zawiodłam się na całej linii.

+ fajna lekka konsystencja
    + przyjemnie nawilża
    +wydajny
    + poręczne opakowanie

- wcale nie rozjaśnia skory pod oczami w moim wypadku - nie zauwazylam niestety ZADNYCH zmian:/
    - cena droga jak na produkt który nawet nie działa

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Cuddly za czytelną i pomocną recenzję?
  • daje rade
  • Nie zamierzalam kupowac tego kremu, ale skuteczna konsultantka w Sephorze namowila mnie na niego. Cena byla dosc przyjana jak na ceny kremow na przyklad Shiseido albo Sisleya, wiec sie skusilam. Poczatkowo nie bylam zachwycona dzialaniem tego kremu, nie bylo spektakularnych efektow. Teraz po kilku ladnych juz tygodniach regularnego stosowania, musze powiedziec, ze widze znaczna poprawe w wygladzie skory wokol oczu. Jest nawilzona, ciemne podkowki zniknely, zmarszczki sa mniej widoczne. Jedyne zastrzezenie jakie mam to konsystencja kremu, ktora dla mnie jest za rzadka. Ale po pierwsze to moja osobista preferencja, a po drugie krem dziala. Nie roluje sie, dosc szybko wchlania. Sloiczek wygodny, higieczny.

Używam tego produktu od: 2 miesiac

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • używałam lepszych
  • Ciekawy produkt, warto najpierw wykorzystać próbkę/tester zanim kupi się całe opakowanie.

Plusy

+ Konsystencja: podoba mi się struktura tego kremu, gęsta, ale nie kleista konsystencja

+ Działanie: dobry do nawilżenia suchej, zmęczonej skóry. Efekt rozświetlenia zadowalający. Skóra wygląda na odżywioną i zregenerowaną. Momentami miałam wrażenie, że jest trochę napięta, chociaż mógł to być skutek nałożenia zbyt dużej ilości kremu.

Minusy

- niepraktyczne opakowanie; wolałabym, żeby krem pod oczy był w tubce, ewentualnie miał jakiś poręczny aplikator; nakładanie go i rozprowadzanie dłonią zajmuje zbyt dużo czasu.

- cena - nie jest warty swojej ceny; moim zdaniem nie zdziałał on cudów jeśli chodzi o nawilżanie. Działa podobnie jak klasyczny krem nawilżający/rozświetlający

Ilość zużytych opakowań: jedno i to koniec

Chcesz pochwalić magda_ostrowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja myślę że nie był zły
  • Miałam mniejsza wersje tego kremu kupiąną w jakimś zestawie Dziwią mnie tak słabe oceny tego kremiku dla mnie był on bardzo dobry.Lubiłam jego bardzo kremową zbitą konsystencje.Nie był ani zbyt gęsty ani zbyt wodnisty.Świetnie rozprowadzał się pod oczkami Bardzo przyjemnie nawilżał i rozpromieniał skóre Zmniejszał opuchliznę i zaczerwienienie Na plus ciekawy design opakowania tego kremiku Niestety dość szybko się skończył.Nie wiem czy będę do niego wracać,jest tyle róznych kremów na rynku że pewne wypróbuję czegoś innego PolecamUżywam tego produktu od: ok pol roku temuIlość zużytych opakowań: mialam jedno małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odradzam
  • Chyba mam pecha do produktów tej marki. Najpierw rozczarowałam się bazą "That Gal", potem "Dr. Feelgood", a teraz tym kremem... Producent obiecuje rozświetlenie okolic oczu. Mam dość spore ciene i drobne zmarszczki pod oczami, już od czasów nastoletnich (cudowna genetyka). Liczyłam, że krem nieco je rozjaśni a przy tym nawilży delikatną skórę pod oczami. Niestety- nie zauważyłam ani jednego, ani drugiego. Skóra przed i po skończeniu zawartości słoiczka wyglądała tak samo. Żeby chociaż jeszcze nawilżał...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CocoCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem, czy za taką kwotę.
  • Kupiłam ten krem za granicą zanim jeszcze trafił do Polski. Zużyłam całe opakowanie, więc recenzuję. Po pierwsze ma bardzo fajną, gęstą, a jednocześnie maślaną i szybko wchłaniającą się konsystencję. Bardzo dobrze nawilża, nie miałam dyskomfortu suchych powiek (a noszę soczewki kontaktowe i pracuję przed komputerem). Troszkę napina skórę, ale na krótko, i pewnie to napinanie było zamierzeniem producenta. Minus to śliczne opakowanie w stylu retro które świetnie się prezentuje na półce, jednak nie jest zbyt praktyczne, pod oczy wolalabym tubkę lub dozownik. Nie zauważyłam rozświetlenia po tym kremie innego niż to, co można zauważyć przy aplikacji kremu.
    Podsumowując, to przyjemny, niezły krem, jednak nie zauwazyłam żadnego spłycenia zmarszczek i trwałego rozświetlenia. Nie jest warty regularnej ceny, choć na pewno będzie miał swoje fanki.

Używam tego produktu od: starczył na dość długo, jakieś 2-3 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karola.80 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij