Powiększ Clarena, AHA Fruit Line, Mandelic & PHA Acid Cream (Krem z kwasem migdałowym i PHA)

Zgłoszony przez gocha221

Biostymulujący krem przeznaczony dla każdego rodzaju skóry dojrzałej, także wrażliwej, z utratą elastyczności i kolorytu. Receptura z optymalnym stężeniem kwasu migdałowego, laktobionowego oraz glukolaktonu zapewnia delikatny i systematyczny peeling naskórka, wygładza i rozjaśnia cerę. Substancje aktywne stymulują syntezę kolagenu i elastyny i intensywnie nawilżają. Ekstrakty z nagietka i aloesu przyspieszają regenerację skóry a korzeń tarczycy bajkalskiej i masło shea chronią ją przed fotostarzeniem. Beta - karoten nadaje cerze jednolity koloryt i promienny wygląd. Kwas migdałowy nie uwrażliwia skóry na UV, ale w przypadku cery narażonej na długotrwałe działanie słońca wskazana jest ochrona przeciwsłoneczna. Krem nie zawiera: parabenów, olejów parafinowych, sztucznych barwników.
Sposób użycia: aplikować raz dziennie na noc.

Skład: Aque/Water, Caprilic/ Capric Trigliceryde, Cetearyl Alcochol, Ceteareth-20, Ethylhexyl Cocoate, Mandelic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glycerin, Propylene Glycol, Dimethicone, Scutellaria Baicalensis roqt Ectract, Calendula Officinalis Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Lactobionic Acid, Glucunolactone, XantanGum, Beta- Caroten, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Potasium Sorbate, Diazolidinyl, Urea, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Parfum, Cumarin, Benzyl Benzoate.

• dobry produkt
  • Zacznę od tego, że krem ma przepiękny zapach. Uwielbiałam czuć go na skórze. Nie wiem, czy do niego wrócę, bo postanowiłam wypróbować jeszcze parę innych produktów.
    Byłam z niego zadowolona, choć nie było szału. Nie załatwił kwestii przebarwień - ale przecież to tylko krem, czego tu oczekiwać. Jednak nie mogę powiedzieć o nim nic złego, ma u mnie same plusy:

Plusy:
    + Wspaniały zapach
    + Świetnie nawilża
    + Mam wrażenie, że pomaga w pielęgnacji cery trądzikowej,
    + Dobrze współgra z kuracją mocnymi kwasami (u mnie był 30% glikolowy)
    + Pozostawia skórę miękką i gładką
    + Bardzo dobrze się rozsmarowuje

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Safu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo mocno polecam
  • Bardzo fajny krem dla wrażliwych, również przesuszonych skór. Poleciła mi go kosmetyczka jako alternatywę dla "mocnych" zabiegów. Nie mam wielkich potrzeb. Ale po wielu problemach, które przechodziła moja skóra (mocne przesuszenia, delikatne przebarwienia, kombinacje z kremami) uznałam, że może warto spróbować czegoś, c odświeży, uelastyczni i rozświetli (tak zapewnia clarena).

Zaczęłam stosowanie wczesną jesienią, wsmarowywałam tylko wieczorem, natomiast rano używałam kremu z filtrem, mimo iż producent zapewnia, że działanie jest tak łagodne i stopniowe, że nie ma takiej potrzeby.

+ cena
    + wydajność
    + zapach bardzo miły i nienachalny
    + działanie faktycznie stopniowe i delikatne, ale widoczne
    Tu się na chwilkę zatrzymam. Krem powodował delikatne złuszczanie naskórka, po dłuższym czasie stosowania widoczne były zmiany ku lepszemu (rozświetlenie, ujednolicenie koloru skóry, lepsze wchłanianie innych kosmetyków, poprawa elastyczności, lepsza struktura, mniej wyprysków). Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona połączeniem delikatności z tak fajnym i widocznym działaniem.
    + nadaje się do skór wrażliwych, z rozszerzonymi naczynkami

Nie zauważyłam w zasadzie żadnych minusów. Bardzo polecam. Uważam, że świetnie przygotowuje skórę na wiosnę/lato i tworzy fajną bazę pod kremy witaminowe, które znacznie lepiej się wchłaniają.

Używam tego produktu od: używałam ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić Naleeen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niekoniecznie dla cery mieszanej
  • Nie podzielam zachwytów nad tym kremem, właściwie nie mogę doczekać się kiedy opakowanie się skończy. Moje spostrzeżenia są takie:
    1. krem ma dość gęstą konsystencję, nie mam poczucia, że po nałożeniu moja 30-letnia cera jest nawilżona
    2. po 2-4 dniach stosowania w części T twarzy (cera mieszana) zatykają się pory, dosłownie tworzy się rolująca się warstewka sebum. Przy codziennym nakładaniu tego kremu musiałabym też codziennie robić peeling. Tymczasem normalnie peeling robię co 1,5 tygodnia i stosuję żel oraz tonik, więc na pewno nie można powiedzieć, że krem nakładam niezgodnie z zaleceniami producenta - na nieoczyszczoną twarz.
    3. nie zauważyłam poprawy kolorytu twarzy, nie ma kompletnie żadnej zmiany w tej kwestii, zero efektu rozświetlenia.
    4. krem ma ładny zapach, chociaż dla mojej mamy jest on akurat nie do przyjęcia
    5. jeżeli krem stosuję wyłącznie na policzki, nie ma efektu rolowania. Niestety to za mało żeby stwierdzić, że spełnia swoje zadanie.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić BlueSea za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Uważa , że krem ten krem jest naprawde dobry!
    Jeżeli ma sie suche wrazliwa i skłonna do podraznien i przesuszenia skóry to ten produkt przed tym uchroni.

+pachnie przecudnie
    +nawilża
    +nie podrażnia

Mi poleciła go kosmetyczka i zapewnila ze mimo 24 lat napewno nie bedzie on za silny - i to prawda . Jest on dedykowany do cery dojrzalej ale spokojnie mozna go stosowac na nieco młodsza skóre.

Przed uzywaniem tego kremu musialam przynajmnie raz w tygodniu robic pilling poniewaz skóra mi sie łuszczyla i po nałuzeniu podkładu wyglodalo to fatalnie......a odkąd go używam nie musialam nic takiego robic ))) wiec jestem przeszczesliwa .
    Jest tez wydajny -co wieczór nakładam 2 pompki i mam go 3 miesiac ale za miesiac trzeba kupic nowy

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić Patrycja 0189 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały
  • Kupiłam ten krem ponieważ poleciła mi go moja znajoma, która była tym kosmetykiem zachwycona. Ze względu, że mam wrażliwą cerę muszę starannie dopierać kremy. Muszę jednak przyznać, że ten preparat jest naparwdę świetny. Kolor skóry poprawia się, jest ona nawilżona, no i ten piekny zapach. Ten krem nie podrażnia i nie uczula.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakownie

Chcesz pochwalić Mrs_Spring za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyk wysokiej jakości, zapewnia piękną cerę!
  • Na ten krem natknęłam się w sklepie internetowym - postanowiłam spróbować. Pomimo, że producent twierdzi, że krem jest dedykowany dla cery dojrzałej, uważam, że w przypadku mojej mieszanej cery (mam 25 lat) sprawdził się świetnie Już opisuję, dlaczego: krem stosowałam zgodnie z zaleceniami - codziennie wieczorem na oczyszczoną cerę. Po przebudzeniu się rano cera była promienna, gładka, w jednolitym kolorze. Oprócz tego po około dwóch - trzech miesiącach stosowania zauważyłam poprawę cery, przebarwienia po wypryskach stały się nieco bledsze. Ogólnie, kilka osób zwróciło uwagę, że moja cera stała się promienna i rozświetlona. Krem doskonale się wchłania, ma lekką i pięknie pachnącą konsystencję. Po przetestowaniu produktu na sobie, kupiłam mamie krem w prezencie. Mama ma 45lat+ cerę naczynkową. Krem świetnie spisał się również na jej cerze. We dwie zdecydowanie go polecamy każdemu, kto szuka kremu, który wyrówna koloryt, rozświetli cerę.

Plusy:
    + krem dobrze się wchłania (lekka konsystencja)
    + pięknie pachnie
    + krem rozświetla cerę
    + po przebudzeniu cera jest gładka
    + jest wydajny
    + opakowanie z dozownikiem jest higieniczne

Minusy:
    - cena dla niektórych zaporowa
    - krem z kwasami więc trzeba uważać latem

Chcesz pochwalić finezja za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny kremik!
  • Postaram się napisać wyczerpującą recenzję żeby przyblizyć Wam drogie Wizażanki ten świetny produkt
    Zacznę od tego że mam cerę tłustą, trądzikową. Przez 4 ostatnie lata codziennie smarowałam twarz maściami z antybiotykiem. Oj dużo ich było...Maści pomagały i moja twarz wyglądała w miarę dobrze oprócz tego, że była przesuszona, szybko się przetłuszczała i występowały na niej zaskórniki( w szczególności czoło nos i broda). Jednak stwierdziłam, że może spróbuje odstawić te maści i zobacze jak twarz zareaguje na taki kremik z kwasem. Produktu używam od miesiąca i jestem zaskoczona efektem. Twarz wygląda ładniej: jest taka promienna i mniej się przetłuszcza. Oczywiści krostki od czasu do czasu się pojawiają: nie oszukujmy się przy cerze tłustej to jest niestety normalne;p Zaskórników mam zdecydowanie mniej i pory się zwęziły. Dodatkowo twarz jest świetnie nawilżona. Kremik stosuję tylko wieczorem. I to nawilżenie jest dla mnie wystarczające ( kiedy zaczełam uzywam jeszcze jednego kremiku nawilżającego rano stan cery się pogorszył; myślę że w tym wypadku było juz zbyt dużo nawilżenia). Coż jeszcze mogę dodać: kremik ma śliczny, migdałowy zapach i nakładanie go jest dla mnie prawdziwą przyjemnością! Dodatkowo zamknięty jest w szklanym pojemniczku z pompką, więc wydobywanie produktu jest bardzo higieniczne. Jesli chodzi o wady to zauważyłam tylko jedną: cenę ( ale to też nie jest problem, gdyż na allegro można znaleść zdecydowanie taniej).
    Dodam jeszcze, że nie powiedziałabym,że jest to krem tylko dla osób z cerą dojrzałą. Moja do takich jeszcze nie należy a także sprawuje się świetnie. Myslę, że jest to krem godny wypróbowaniaUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Muszę odjąć jedną gwiazkę z tego powodu, że po trzech miesiącach używania tego produktu, problemy z cerą wróciły. Myślę teraz, że podczas używania tego kremiku moja twarz była jeszcze pod działaniem wcześniej używanych maści i dlatego dobrze wyglądała. No nic...czas znowu zacząć stosować kremy i maści przeciwtrądzikowe, jednak cały czas uważam, że ten produkt jest świetny. Jednak nie na ten moment dla mojej cery.

Chcesz pochwalić gogela za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Niestey krem sie w moim przypadku kompletnie nie sprawdził,bardzo sie kulkuje na twarzy już w czasie smarowania,nie daje sie wcale pod makijaz,nie widzę żadnej poprawy skóry jestem bardzo rozczarowana kosmetyczka u ktorej go kupiłam bardzo go zachwalała może i jest dobry ale nie dla mnie za tą cene oczekiwałam czegoś lepszego

Ilość zużytych opakowań: pół malego opakowania

Chcesz pochwalić kasiachodziez za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij