Rimmel, Glam` Eyes, Professional Liquid Liner (Tusz do kresek)

Rimmel, Glam` Eyes, Professional Liquid Liner (Tusz do kresek)

notino.pl
Średnia ocena: 3.69/5

Kategoria
Marka
Pojemność 3,5 ml

Glam` Eyes Professional Liquid Liner Rimmel to płynny eyeliner dostępny w 4 odcieniach. Trwały i łatwy w aplikacji.

w pędzelku
Efekt
matowe

Elastyczny pędzelek robi świetne jaskółki

Jeden z moich ulubionych eyelinerów !
Zbiór zalet jakie u niego zauważyłam to: świetna wydajność - jedno opakowanie wystarcza mi na bardzo długo , żaden z zakupionych mi nie zaschnął - po prostu się kończyły i leciałam po następny; super czarny pigment - jedno pociągnięcie przy wprawie wystarczy by zrobić idealną kreskę na oku; jest trwały się nie ściera. Jest bardzo dobrze dostępny w drogeriach stanocarnych i właśnie tam zazwyczaj się w niego zaopatruję . Na koniec dodam, że nie uczula - nigdy nie tarłam po nim oczu ani żadnych podobnych sytuacji a już kiedyś mi się to zdarzyło przy okazji używania takiego produktu innej marki. Polecam

Tusz do kresek z Rimmel bardzo dobrze mi się sprawdza.
Tusz ma intensywnie czarny kolor i cieniutki pędzelek, którym precyzyjnie można narysować kreskę na oku. Nie jest on co prawda tak łatwy i szybki w użyciu jak np. pisak, ale i tak dobrze się sprawdza i wystarczy nieco poćwiczyć robienie nim makijażu. Tusz nie spowodował u mnie podrażnień czy szczypania oczu ani skóry. Jest też bardzo trwały, ale nie wodoodporny - dla mnie to zaleta, bo nie powoduje żadnych problemów przy demakijażu.

Dobry dla wrażliwców

Eyeliner sprawdził się na moich wrażliwych oczach, nie czułam żadnego dyskomfortu mając go na powiekach. Pędzelek jest cieniutki i tai jak lubię nie twardy, można nim wykonać spokojnie te grubsze i cienkie kreski. Precyzyjny i jak najbardziej bezpieczny dla osób zaczynających przygodę z eyelinerem.
Jego zaletą jest też intensywna głęboka czerń , oprócz tego kreski trzymają się niemal cały dzień i nie muszę w ciągu dnia robic poprawek, kreski sie nie rozmazują.
Przyzwoity eyeliner w rozsądnej cenie. Polecam.

Sztos

Zachwyca delikatnym, cieniutkim pędzelkiem, który ułatwia pracę nawet niewprawnym dloniom. Oczywiście trzeba trochę poćwiczyć, ale jest naprawdę dobry. Jest elastyczny i dzięki temu można robić cienkie i ostre kreski. Kolor jest intensywny, trwały, trzyma się od rana do wieczora.

Nabyłam kolor brązowy bo jestem blondynką i zależało mi na delikatnym efekcie ala kredka, ale jednocześnie coś co nie znika w ciągu dnia

Brąz jest to super odcień dość ciemny

Eyeliner trzyma sie calutki dzień, u mnie przetrzymał nawet jogging i aerobic, nawet pocieranie mu nie szkodzi

Nie podrażnia oczu ani nie uczula, a jestem alergikiem noszącym soczewki także musze starannie dobierać wszelkie produkty do malowanai oczu

Tylko polecać

Produkt godny polecenia. Ma cienki pędzelek, który pozwala na precyzyjny makijaż oka. Jako jeden z nielicznych utrzymuje się na powiece cały dzień, bez utraty koloru, jak i nic się z nim nie dzieje. Nie pęka, nie rozmazuje się. Nie straszne jemu upały i wysoka temperatura.

Sprawdza mi się

Używam go prawie codziennie od ponad roku na zmianę z eyelinerem Wonder Ink też z Rimmela. Jest trwały, tuszu mi starczyło na naprawdę długo, ponieważ dopiero około 2 miesiące temu musiałam kupić kolejny. Jedynym mankamentem może być aplikator - choć dla innych może być to też zaletą. Aplikator w formie pędzelka jest przeznaczony raczej dla osób doświadczonych w robieniu kresek. Dlatego właśnie dla osób, które zaczynają dobry będzie na początek Wonder Ink, który ma precyzyjny aplikator w formie pisaka. Czasem, jak mam mniej czasu na makijaż, to po niego właśnie sięgam. Oba są bardzo fajne.
Na promocji w Rossmannie kosztuje ok. 17 zł, więc warto czekać.

Lubię i używam

Lubię ten eyeliner i używam od dłuższego czasu, ma precyzyjny pędzelek - chociaż trzeba mieć wprawę w malowaniu żeby zrobić ładna kreskę, nie wysycha szybko dzięki czemu jest wydajny, ma intensywny czarny kolor, jest trwały na oku, generalnie jestem zadowolona i polecam innym paniom.

Zawiedziona...

Produktu użyłam dopiero kilka razy, więc nie będzie to wyczerpująca recenzja (jeśli tak w ogóle można to nazwać). Jednak, nie jestem zadowolona z produktu. Kupiłam go pod „wpływem chwili”. Normalna cena tego eyelinera to 33,99zł, na promocji kosztuje jednak 16,99zł.
Myślałam, że za tę cenę oraz markę – okaże się on hitem. Niestety... Jak na razie, jestem zawiedziona.

Niezastąpiony

Jak dla mnie jest to eyeliner wręcz idealny. Używam go od kilku lat praktycznie codziennie i nie mam, co do tego produktu żadnych zastrzeżeń. Za co go uwielbiam? Eyeliner szybko zasycha, dzięki czemu można uniknąć odbicia, czy rozmazania produktu na powiece. Produkt ma cienki, dosyć sztywny pędzelek, dzięki któremu można namalować precyzyjną kreskę (ja zawsze przed namalowaniem kreski, strzepuję nadmiar produktu z pędzelka). Jeśli ktoś lubi bardzo cienkie kreski, to tym pędzelkiem spokojnie można takie namalować. Kolejną zaletą jest trwałość - maluję kreski codziennie rano i wieczorem są w stanie nienaruszonym. Produkt jest również bardzo wydajny, opakowanie starcza spokojnie na kilka miesięcy. Cena jest również mocno konkurencyjna, na promocji można go kupić w cenie ok. 16 zł.

Naprawdę szczerze wszystkim polecam. Wad nie zauważyłam.

Niezastąpiony

Kupiłam go w drogerii internetowej za około 10 złotych. Warto dodać też, że mam bardzo łzawiące oczy, z czym eyeliner radzi sobie świetnie. Kolor czarny jest piękny i napigmentowany (brązowy gorzej), ale jednak świetnie się utrzymują i mają bardzo cieniutki i precyzyjny pędzelek. Jest również bardzo wydajny. Idealne!

Dobry produkt

Tak naprawdę przygodę z kreskami zaczęłam z tym eyelinerem i był dla mnie świetny i żaden mu nie dorównywał. Posiada precyzyjny aplikator, łatwo się nakłada i nic się z nim nie dzieje cały dzień. Ale są równie dobre tańsze i droższe eyelinery które teraz stosuje a z tym z rimmela się pożegnałam. Jednak uważam go za dobry i godny polecenia produkt :)