Powiększ L`Biotica, Biovax Med, Wypadanie Włosów, Dermo - stymulujący szampon na odrastanie włosów

Zgłoszony przez evanuela

Dzięki unikalnemu połączeniu substancji aktywnych (Capillisil + Alistin, Vitamina PP, arnika, jasnota biała, rzeżucha) i regenerujących ( Xylitol + Lactitol, Multimineral Complex, D - pantenol) stymuluje odrastanie, hamuje wypadanie włosów oraz doskonale oczyszcza i odżywia skórę głowy. Pielęgnuje włosy i sprawia, że są miękkie w dotyku i lśniące. Aż 11mg substancji aktywnych w 1ml szamponu.

• Póki co najlepszy
  • Kończę już drugą butelkę i mogę powiedzieć ,że :

+ dobrze się pieni
    + ładnie pachnie
    + nie podrażnia
    + dobry skład
    + nie robi z włosów drutów
    + mniej wypadających włosów

To pierwszy szampon, który przyniósł efekty. Na plus bardzo przemawia to,że włosy nie robią się podczas mycia poplątane i sztywne. Minusem jest ilość (200ml), cena i mega słaba dostępność (przynajmniej w moim mieście). Dodam, że myje włosy codziennie/co dwa dni i trzymam ten szampon na włosach około 5 minut.

POLECAM

Ilość zużytych opakowań: końcówka drugiego

Chcesz pochwalić olunia123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny, a nawet lepszy następca Vichy Dercos Aminexil
  • Długo zastanawiałam się nad kupnem tego szamponu. Moje włosy nie wypadają jakoś drastycznie, ale są osłabione, dlatego od zawsze używam szamponów wzmacniających dla włosów z tendencją do wypadania. Ze względu na to, iż mój ukochany Vichy Dercos Aminexil jest drogi, poszukiwałam czegoś tańszego, a jednocześnie skutecznego. W zasadzie nie zawiodłam się.

Zalety:
    +fajnie oczyszcza skórę głowy;
    +nie plącze włosów;
    +wydajny;
    +dobry skład;
    +dobrze się pieni, nie mam potrzeby mycia włosów dwukrotnie, tak jak to było przy używaniu innych szamponów;
    +nie obciąża włosów;
    +nie powoduje podrażnień;
    +nie wysusza;
    +nie pogłębia problemu wypadania włosów;
    +delikatny zapach.

Wady:
    -dostępność - jedynie apteki i internet.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić majka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny szampon
  • Włosy wypadają mi od kilku lat więc przetestowałam już masę szamponów na ten problem. Jestem jednak świadoma że skoro wszelkie wcierki, ampułki i tabletki nie pomogły to sam szampon z wypadaniem sobie nie poradzi. Jednak w przypadku moich włosów, sukcesem jest jeśli szampon tego problemu nie poglębi i przy okazji sprawi że włosy będą wyglądać zdrowo.
    Do tej pory żaden szampon na wypadanie mi nie podpasował - albo źle ooczyszczał, albo plątał włosy i robił z nich siano.
    Moje włosy są bardzo wymagające, oprócz wypadania, szybko się przetłuszczają, są wysokoporowate i robi sie z nich tzw. puch.
    Szampon Biovax Med bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mogę go nawet porównać do mojego ideału - Pregaine który został parę lat temu wycofany.

+ świetnie myje i oczyszcza skórę głowy
    + bardzo dobrze się pieni
    + łatwo go spłukać
    + wlosy sie nie plączą i łatwo je rozczesać
    + nie wzmaga przetluszczania
    + włosy wyglądają bardzo zdrowo, są błyszczące i wygładzone, nie ma efektu puchu
    + skóra głowy nie swędzi

Jedynym minusem za który odejmuje pół gwiazdki to skuteczność co do wypadania. Może to wynika z tego iż stosowałam go tylko półtorej miesiąca?
    Teraz zaczynam z nim drugą przygodę i myślę go stosować sumiennie przez 3 miesiące. Jesli zmniejszy wypadanie to zmienię na pewno swoją opinię dając mu pełną 5!

Używam tego produktu od: Półtorej miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno 200ml

Chcesz pochwalić skarbek2012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo skuteczny produkt
  • jak dotad - najlepszy szampon dla mnie. Mam wlosy przetluszczajace sie u nasady i suche koncowki. To co zauwazylam:
    - dobrze oczyszcza skalp(mimo ze nie ma SLS);
    - koncowki sie nie przesuszaja;
    - mnostwo baby hair;
    - szybszy porost;
    - nie potrzeba po nim odzywki.

Przy pierwszym opakowaniu nie stosowalam zadnych dodatkowych specyfikow (nawet odzywki), a mimo to wlosy rosly szybciej (nakladalam go na cale wlosy i zmywalam po 2 minutach). Przydatny tez dla tych osob, ktore nie maja problemu z wypadaniem, lecz nie maja czasu na odzywki i maseczki.

Używam tego produktu od: 8 miesiecyIlość zużytych opakowań: prawie 5 (mam wlosy krotkie)

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczerze polecam
  • Zaczęłam używać tego produktu z powodu nasilonego wypadania włosów. Włosy nie wiedzieć czemu zaczęły po prostu wychodzić garściami, były wizyty u dermatologa i rytynowe badania ... ale generalnie nie znaleziono powodu wypadania ... Kupiłam ten szampon właściciwe przez przypadek i najpierw stosowałam go naprzeminne z Vichy (Dercos). Ponieważ włosy myję codzinnie (i robię tak od wielu wielu lat) właściwie ten szampon stosowałam co drugi dzień, delikatnie wmasowywałam w skórę głowy i włosy, trzymam 1-2 minuty i spłukiwałam, po czym nakładam odżywkę. Miałam wrażenie po 2 - 3 tygodniach takiego naprzemiennego stosowania włosy jednego dnia wychodzą mniej drugiego więcej i odkryłam, że własciwie to ten szampon działał a ten Vichy psuł efekt. Odstawiałm Vichy i przez 2 tygodnie używałam tylko Waxa i jest zdecydowanie lepiej. Wspomagam się także od 2 mcy suplementami, ale mam wrażenie że to ten szampon żeczywiście zdecydował o poprawie.

Ewidentne plusy:
    - poprawa stanu skóry głowy
    - zmniejszone wypadanie
    - miłe w dotyku włosy
    - szampon jest wydajny i ładnie się pieni

Szczerze polecam

Używam tego produktu od: 1,5 mca
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić JUSTDe za czytelną i pomocną recenzję?
  • ooo
  • kupiłam go na wypróbowanie, w momencie kiedy moje włosy były w naprawdę niespecjalnej kondycji - bardzo szybko się przetłuszczały, skóra głowy była podrażniona i przesuszona, włosy prawie non stop miałam związane w kok bo rozpuszczone nie wyglądały ładnie. Po zastosowaniu tego szamponu może nie od razu ale po kilku myciach zauważyłam że skóra głowy się uspokoiła, włosy stały się bardziej miękkie, błyszczące i nie szarpały się w czasie rozczesywania. Dodatkowo przestałam mieć powracający łupież i o dziwo włosy przetłuszczają mi się wolniej. Na początku czułam jakbym przechodziła detoks bo włosy zaczeły być lekko szorstkie, ale później ten efekt zniknął. Teraz mam naprawdę fajne normalne włosy. Co do wypadania i szybszego wzrostu nie mogę się wypowiedzieć, po prostu moje włosy już się tak nie plączą jak wcześniej i dlatego ich już tak nie katuje. Zobaczymy co będzie dalej ...

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić AiWoods za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Bardzo skuteczny szampon
  • Szampon zatrzymał nadmierne wypadanie włosów już mniej więcej po miesiącu jego stosowania. Zauważyłam, że włosy zaczęły po nim szybciej rosnąć. Szampon odżywił włosy, są teraz miękkie i delikatne w dotyku. Jest wydajny. Należy myjąc włosy pozostawić go na chwilę, aby składniki aktywne zawarte w nim miały szanse zadziałać. Szampon nie plącze włosów, bardzo dobrze je oczyszcza. Ma kremową konsystencję i dobrze się pieni. Nie zawiera SLS, SLES, Glikolu Propylenowego oraz olejów mineralnych. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Noris za czytelną i pomocną recenzję?