Powiększ L`Biotica, Biovax Med, Wypadanie Włosów, Dermo - stymulujący szampon na odrastanie włosów

Zgłoszony przez evanuela

Dzięki unikalnemu połączeniu substancji aktywnych (Capillisil + Alistin, Vitamina PP, arnika, jasnota biała, rzeżucha) i regenerujących ( Xylitol + Lactitol, Multimineral Complex, D - pantenol) stymuluje odrastanie, hamuje wypadanie włosów oraz doskonale oczyszcza i odżywia skórę głowy. Pielęgnuje włosy i sprawia, że są miękkie w dotyku i lśniące. Aż 11mg substancji aktywnych w 1ml szamponu.

• Rewelacja
  • Moje włosy były w tragicznym stanie, głównie po prostownicy którą używałam codziennie.
    Stosowałam wiele szamponów na regenerację i przeciw wypadaniu np sayoss loreal , kompletnie nic nie dawało efektów. Stwierdziłam że ostatni raz kupuje jakikolwiek szampon i albo pomoże albo będę niedługo łysa.
    Po kilku myciach już byłam załamana, ale zauważyłam że coraz mniej włosów mi wypada. Myślałam że to głównie zasługa tabletek "duostea" ale moja siostra też kupiła sobie ten szampon.
    Okazało się że to szampon działa.
    Prostownice wyrzuciłam w kąt, suszarkę również a żeby kupić lokówkę to mogę zapomnieć.

Plusy są takie że działa, włosy można spokojnie rozczesać nie plączą się, nie puszą.

Minusem jest cena ok 40zł

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić little_black19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łupieżca!
  • Kolejny bubel w ostatnim kwartale.
    Niezależnie od tego jak długo trzymam ten szampon na włosach powoduje tak kosmiczne swędznie i sypiący się jak śnieg łupież, że nie da się go używać.
    Ostatni raz łupież miałam chyba ze 20 lat temu, nie mam skłonnosci do alergii więc swobodnie zmieniam szampony. Szczególnie nie przejmuję się składem tylko liczę na fajny efekt. No i mam.
    Włosy wypadają mi intensywnie, chciałam sobie pomóc, a zaszkodziłam. Nie wiem czy ten szampon powstrzymuje wypadanie, nie wiem czy włosy po nim szybciej rosną. Nie dało się tego sprawdzić. Robiłam kilka podejść ale cierpliwośc sie wyczerpała.

Używam tego produktu od: 2msc z doskoku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, wiecej nie będzie

Chcesz pochwalić Astridd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Lubię firmę Biovax i ich produkty, dlatego postanowiłam także wypróbować ten szampon, gdyż od jakiegoś czasu borykam się z problemem wypadających włosów.

Szampon jak najbardziej spełnia swoją funkcję - dobrze się pieni i oczyszcza skórę głowy. Do tego jest bardzo delikatny i nie powoduje podrażnień ani świądu skóry głowy. Włosy po użyciu szamponu są gładkie, miękkie, odżywione i dobrze się układają.

Niestety nie zauważyłam efektu "wow" jeśli chodzi o wypadanie włosów. Szampon może minimalnie zmniejszył ilość włosów na wannie i delikatnie poprawił kondycję włosa, ale to tyle. Do wad mogę zaliczyć również kiepską wydajność, a wysoka cena niestety niezbyt zachęca do następnego zakupu.

Używam tego produktu od: 1,5 miesięca

EDIT: Po odstawieniu szamponu zauważyłam znów zdecydowanie więcej włosów na poduszce i podłodze, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że w trakcie stosowania szampon znacznie hamował wypadanie włosów. Szkoda tylko, że działanie to jest tak krótkotrwałe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić didunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szampon jak na kosmetyk apteczny jest średnio przystępny cenowo i w miarę wydajny. Poza tym pachnie subtelnie i dobrze się pieni. Po jego zastosowaniu włosy są oczyszczone, puszyste, miękkie i dobrze się układają. Przestały też wypadać tak jak obiecuje producent. Trochę też jakby szybciej rosną.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry szampon
  • Zaznaczę, żę szamponu używałam co dwa dni, po dwa razy ( zawsze myję włosy dwa razy ) razem z żelem z tej serii, więc do końca nie jestem pewna któremu produtkowi zawdzięczać te efekty.

PLUSY:
    -skład
    - szampon nie plątał moich włosów, z ich rozczesaniem nie było njamniejszego problemu, nawet odżywka nie była potrzebna
    - świetnie oczyszczał włosy i skórę głowy- włosy były puszyste, uniesione i czyściutkie
    - nie podrażniał skóry głowy, nie wysuszał włosów- włosy po umyciu były miękkie, gładkie, a nawet lekko lśniące- ogólnie bardzo ładnie się prezentowały
    - wypadanie włosów- jeżeli o to chodzi, to szampon ograniczył wypadanie włosów do totalnego minimum, za co wieeelki plus!!! Codziennie wypadało mi mnóstwo włosów, odkąd zaczęłąm używać tego szamponu ( no i żelu ) włosy we wannie mogłam policzyć na palcach jednej ręki
    - odrastanie włosów- efektu Wow nie ma ( wprawdzie mówiąc liczyłam po cichu, że ilość moich włosów zwiększy się dwukrotnie :P ale na to może potrzebna jest kolejna butelka i dłuższe stosowanie ), zauważyłam kilka babyhair, ale nic poza tym

+/- wydajność- no mi przy stosowaniu co drugi dzień, szampon wystarczył na ponad połtorej miesiąca- nie jest najgorzej, ale mogloby być lepiej

MINUSY:
    - cena
    - dostępność

Bardzo dobry szampon, który wyeliminował wypadanie moich włosów prawie do zera!!!! Polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić paulla777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • + Dobrze oczyszcza włosy.
    + Nie plącze (przez co na pewno zapobiega ich wypadaniu, bo po myciu nie muszę nic szarpać).
    + Dobrze się pieni.
    + Jest wydajny.
    + W POŁĄCZENIU z suplementami na włosy (Skrzyp, Pokrzywa czy Merz Spezial) faktycznie jakieś efekty pokazał.

- Jednak uważam, że otrzymane efekty w porównaniu z ceną i raczej średnią dostępności produktu sprawiły, że się na nim zawiodłam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co najlepszy
  • Kończę już drugą butelkę i mogę powiedzieć ,że :

+ dobrze się pieni
    + ładnie pachnie
    + nie podrażnia
    + dobry skład
    + nie robi z włosów drutów
    + mniej wypadających włosów

To pierwszy szampon, który przyniósł efekty. Na plus bardzo przemawia to,że włosy nie robią się podczas mycia poplątane i sztywne. Minusem jest ilość (200ml), cena i mega słaba dostępność (przynajmniej w moim mieście). Dodam, że myje włosy codziennie/co dwa dni i trzymam ten szampon na włosach około 5 minut.

POLECAM

Ilość zużytych opakowań: końcówka drugiego

Chcesz pochwalić olunia123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny, a nawet lepszy następca Vichy Dercos Aminexil
  • Długo zastanawiałam się nad kupnem tego szamponu. Moje włosy nie wypadają jakoś drastycznie, ale są osłabione, dlatego od zawsze używam szamponów wzmacniających dla włosów z tendencją do wypadania. Ze względu na to, iż mój ukochany Vichy Dercos Aminexil jest drogi, poszukiwałam czegoś tańszego, a jednocześnie skutecznego. W zasadzie nie zawiodłam się.

Zalety:
    +fajnie oczyszcza skórę głowy;
    +nie plącze włosów;
    +wydajny;
    +dobry skład;
    +dobrze się pieni, nie mam potrzeby mycia włosów dwukrotnie, tak jak to było przy używaniu innych szamponów;
    +nie obciąża włosów;
    +nie powoduje podrażnień;
    +nie wysusza;
    +nie pogłębia problemu wypadania włosów;
    +delikatny zapach.

Wady:
    -dostępność - jedynie apteki i internet.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić majka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny szampon
  • Włosy wypadają mi od kilku lat więc przetestowałam już masę szamponów na ten problem. Jestem jednak świadoma że skoro wszelkie wcierki, ampułki i tabletki nie pomogły to sam szampon z wypadaniem sobie nie poradzi. Jednak w przypadku moich włosów, sukcesem jest jeśli szampon tego problemu nie poglębi i przy okazji sprawi że włosy będą wyglądać zdrowo.
    Do tej pory żaden szampon na wypadanie mi nie podpasował - albo źle ooczyszczał, albo plątał włosy i robił z nich siano.
    Moje włosy są bardzo wymagające, oprócz wypadania, szybko się przetłuszczają, są wysokoporowate i robi sie z nich tzw. puch.
    Szampon Biovax Med bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mogę go nawet porównać do mojego ideału - Pregaine który został parę lat temu wycofany.

+ świetnie myje i oczyszcza skórę głowy
    + bardzo dobrze się pieni
    + łatwo go spłukać
    + wlosy sie nie plączą i łatwo je rozczesać
    + nie wzmaga przetluszczania
    + włosy wyglądają bardzo zdrowo, są błyszczące i wygładzone, nie ma efektu puchu
    + skóra głowy nie swędzi

Jedynym minusem za który odejmuje pół gwiazdki to skuteczność co do wypadania. Może to wynika z tego iż stosowałam go tylko półtorej miesiąca?
    Teraz zaczynam z nim drugą przygodę i myślę go stosować sumiennie przez 3 miesiące. Jesli zmniejszy wypadanie to zmienię na pewno swoją opinię dając mu pełną 5!

Używam tego produktu od: Półtorej miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno 200ml

Chcesz pochwalić skarbek2012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo skuteczny produkt
  • jak dotad - najlepszy szampon dla mnie. Mam wlosy przetluszczajace sie u nasady i suche koncowki. To co zauwazylam:
    - dobrze oczyszcza skalp(mimo ze nie ma SLS);
    - koncowki sie nie przesuszaja;
    - mnostwo baby hair;
    - szybszy porost;
    - nie potrzeba po nim odzywki.

Przy pierwszym opakowaniu nie stosowalam zadnych dodatkowych specyfikow (nawet odzywki), a mimo to wlosy rosly szybciej (nakladalam go na cale wlosy i zmywalam po 2 minutach). Przydatny tez dla tych osob, ktore nie maja problemu z wypadaniem, lecz nie maja czasu na odzywki i maseczki.

Używam tego produktu od: 8 miesiecyIlość zużytych opakowań: prawie 5 (mam wlosy krotkie)

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij