Oriflame, Feminelle, Refreshing Intimate Deodorant (Odświeżający dezodorant do higieny intymnej)

Czuj się świeżo i pod dobrą ochroną przez cały dzień. Wygodny dezodorant w sprayu z wyciągiem z kwiatu pomarańczy i kwasem mlekowym przyjemnie orzeźwia i dba o naturalne pH części intymnych. Testowany ginekologicznie.

Cena: 14,90zł / 75ml
/m/

Zapach i działanie na piątkę

Używałam już jakiś czas temu i byłam megazadowolona. Posiadał przepiękny zapach, dla mnie po prostu rewelacyjny!!! W swojej roli sprawdzał się świetnie: odświeżał, nadawał śliczny zapach i co ważne - nie podrażniał (a mam bardzo wrażliwą skórę). Można go stosować zarówno bezpośrednio na skórę, jak i na bieliznę, co przedłuży trwałość zapachu. Idealny na co dzień, by zagwarantować pełen komfort.

Ogromnie żałuję, że został wycofany z oferty. Jego następca sprawdza się podobnie, jednak ten miał ładniejszy zapach.

Warto

Bardzo fajny spray, zwłaszcza na wyjazdy. Nie podrażnia, dobrze odświeża (choć na krótko). Moim zdaniem, warto go mieć na wszelki wypadek. Minusem jest cena bez promocji i dostępność.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

jestem zadowolona

+nieduża cena-udało mi się kupić spray w cenie 7zł
+duże zaskoczenie gdy zobaczyłam jego rozmiar-myslalam że będzie to malutki spray a ma wielkość typoego dezodorantu co daje mu duży plus
+wydajny-używam już od paru tygodni i nadal \\\'czuc\\\' po wadze że jeszcze go sporo zostało
+pozostawia uczucie świeżości, szczególnei w TE dni gdy neutralizuje zapch
+nie podrażnia okolic intymnych

+/- zapach mógłby być bardziej świeży i dłuzej się utrzymujący jednak mimo to jestem zadowolona z zakupu:)

Mocna czwórka

To już moje drugie opakowanie tego produktu i sądzę, że nie ostatnie ponieważ jak dla mnie spełnia on swoją podstawową funkcję - doskonale odświeża, ma przyjemny zapach i przede wszystkim nie podrażnia. Jeśli pojawia się w promocji to naprawdę warto go kupić.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie warty ceny.

Więc może zacznę od tego że jest to kolejny produkt oriflame, który nie jest adekwatny do swojej ceny. Ogólnie dezodorant ten używałam w lato, kiedy to wiadomo człowiek wytwarza większą ilość sebum, także w okolicach bikini. Lubiałam go stosować zaraz po kąpieli lub zimnym prysznicu bo rzeczywiście ożeźwiał, nadawał zapach (jak dla mnie troszkę za ostry, więc nie wiem skąd te opinie innych użytkowników się tutaj wzięły) i utrzymywało się tak przez.. uwaga! nie całą godzine...

czyli ogólnie produkt dobry, ale nie wytrzymały - przez co już go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nie wart uwagi

kupiłam go w katalogu za 9,90- był przeceniony chyba z 18!!!
zdecydowałam sie na niego na lato,chciałam sobie codziennie rano po prysznicu dołozyc porcyjke swiezosci;]
i tak to,moje drogie Panie
wywalilam dyche z błoto:]
kosmetyk nie robi absolutnie nic,ani nie odswieza,ani nie pachnie,w zasadzie ma taki delikatny chemiczny zapaszek,ani nie chroni przed ewentualnymi podraznienianmi a zastosowany raz,w trakcie okresu wywołał taki zapach ze musiałam sie szybko urywac do domu bo mi sie wydawało ze wszyscy to czuja,skora pozniej \\\'\\\'pachniała\\\'\\\' 2 dni:[
nie jest wydajny
dosc drogi w stałej cenie,z reszta nawet za 10 zł to i tak za wiele.
zamowiłam tez wtedy pianke do higieny intymnej z tej samej linii...ogolnie tej serii nie polece bo te kosmetyki nie robia zupełnie nic!!
nie wiem skad oriflame kombinuje takie ceny za takie badziestwo!
dezodorant oddałam siostrze ,ale ona miała podobne doswiadczenia wiec go wywalila.
jedna gwiazdke dałam za opakowanie dosc przyjemne dla oka:]
nie polecam!! lepiej pozostac przy chusteczkach,nawet takich najzwyklejszych:]