Phenomé, Sustainable Science, Anti-Aging Hair Wash (Szampon przeciwstarzeniowy z ochroną UV)

Delikatny preparat do mycia włosów farbowanych. Opracowany na bazie bezpiecznych czynników myjących, naturalnych ekstraktów oraz ekologicznych wód roślinnych, doskonale oczyszcza z naturalnych zanieczyszczeń oraz pozostałości środków do stylizacji. Przedłuża blask i świeżość koloru włosów farbowanych, chroni włosy przed działaniem promieni UV oraz fotostarzeniem, nawilża i wzmacnia ich strukturę. Pozwala wyeksponować miękkość, sprężystość i kuszący połysk włosów.

najlepszy

Mimo ze nie posiadam farbowanych włosów to jednak z wszystkich szamponów ten jest dla mnie najlepszy. Nie obciąża włosów, nie musze ich myc codziennie, włosy są miękkie, nie puszą się, ładnie się układają.
Większa jest też objętość.
Zdecydowanie moj faworyt a próbowałam juz wielu.
Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Jeden z lepszych wśród natury

Szampon ma brązowawo - przeźroczyste zabarwienie i nieco galaretowatą konsystencję. Zapach raczej delikatny - ziołowy. Już niewielka ilość wystarczy do uzyskania obfitej piany. Świetnie oczyszcza włosy i dobrze sobie radzi z olejami. Zawsze dwukrotnie myję i spłukuję pióra, po czym stosuję odżywkę czy maskę. Jednak ten szampon, jest jednym z niewielu naturalnych produktów, po którym użycie odżywki nie jest koniecznością:). Po zabiegu, włosy są miękkie, wystarczająco dociążone (jednak nie przeciążone) i zwiększają swoją objętość - takie przynajmniej odniosłam wyraźne wrażenie. Nie wiem na ile przedłużył mi trwałość koloru - miałam czerwone pasemka, jednak jestem niesamowicie z niego zadowolona. Tym bardziej, że służył mi kawał czasu, żeby teraz nie skłamać - zdaje się grubo ponad miesiąc. I nie sposób nie zwrócić uwagi na wspaniały, zielony skład!

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

super

Lubię wszystkie szampony phenome :-) ten jest także naprawdę świetny.
Obawiałam się go z uwagi na jego działanie odżywcze i moją skłonność do obciążania włosów - faktycznie lekko przyspiesza przetłuszczanie, ale nie obciąża i nie przyklapuje włosów. Szampon ładnie się pieni, delikatnie pachnie, ma dość lejąca konsystencję, ale nie przecieka przez palce. Bardzo dobrze oczyszcza i pomimo, iż czuje jego działanie odżywczo-nawilżające nie powoduje przyklejania włosów do głowy. Włosy są po nim puszyste w pozytywnym słowa znaczeniu, nie są oklapnięte ani przesadnie wygładzone, pięknie błyszczą i bardzo dobrze się układają. Jest delikatny dla skóry głowy - nie podrażnia mnie ani robi żadnej inne krzywdy.
Bardzo odpowiada mi efekt uzyskiwany stosowaniem szamponu phenome - włosów wydaje się być więcej, wyglądają zdrowo i takie też są :-)

świetny nawilżający szampon!

Bałam się tego szamponu,ponieważ wątpiłam czy poradzi sobie z domyciem mojej przetłuszczającej się skóry głowy.
Jednak za namową koleżanki skusiłam się na szampon i to była świetna decyzja.
Szampon wyśmienicie poradził sobie z oczyszczeniem skóry i włosów.I moje włosy po umyciu tylko szamponem(bez użycia odżywki,maski)były tak nawilżone jak bym użyła właśnie maski.
Jest to jeden z trzech moich najlepszych szamponów.

Minusem może być to,że nie należy on do wydajnych szamponów.Nie pieni się.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka