Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Powiększ Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Zgłoszony przez AlexSandra3

Pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
1. Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
2. Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
3. Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Cena: ok. 55zł / 50ml

• dobry, lekki podkład
  • Bourjois 123 Perfect ma lekką konstystencję, nie zapycha. Nie jest to podkład kryjący i niestety popękanych naczynek nie ukryje, jednak bardzo dobrze wyrównuje koloryt i dlatego zagościł na stałe w mojej kosmetyczce. Plusem też jest opakowanie z pompką. Nie nakładam go dużo, więc starcza mi na tak długo, że nie żal mi tych 50 zł.

Ilość zużytych opakowań: jedno 30ml

Chcesz pochwalić 749asia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Musztarda po obiedzie też czasem...
  • .....potrafi smakować znakomicie
    Otóż przez większość mego "żywota kosmetycznego" używałam i - szczerze pisząc- wciąż poszukiwałam idelanego podkładu matujacego. I w zasadzie - nie znalazłam. Za to w miedzyczasie dojrzałam (wiekowo i kosmetycznie), zmieniłam pielęgnację na "kwasową" i- cera zmieniła wymagania. Mat przestał jej służyć a ja zaczęłam intensywne poszukiwania podkładu- nawilżajacego, ALE- z gliceryną gdzieś w "ogonie" składu. Nie będę sie rozpisywać, kolejna misssion impossible. Dotychczasowy podkład sie skończył, trzeba nabyc następny, kopię na wizażu, ogłupiała ide do drogerii i- metodą chybił trafił pada na Bourjois, 123. I co? Mam idealny podkład matujacy, którego szukałam latami. Ech...
    Podkład ma - o zgrozo!- w zasadzie same, jak dla mnie, zalety:
    + dobre krycie, które mozna budować, ale wystarczy juz jedna warstwa, aby zakryć niedoskonałości typu naczynka, przebarwienia, drobne blizny
    + po przypudrowaniu sypańcem ryzowym trzyma się u mnie i 10 godzin co jest absolutnym rekordem wszechczasów
    + mam odcień 52 vanilla , który nie oksyduje kompletnie, ładnie stapia się z moja jasna karnacją
    + nie jest przesadnie płynny
    + nie zapycha
    + nie podkreśla suchych skórek (a te mam prawo mieć od terapii kwasowej)
    + cena niewysoka, a w promocji dałam 25 zł więc bez komentarza
    + posiada ewidentnie żółte pigmenty, których bardzo potrzebuję
    A wady? Cóż, on matuje Muszę dobrze nawilżyc buzie przed aplikacją, a nawet natłuścić. Co to sie porobiło... Jak na razie- zostajemy dobrymi przyjaciólmi.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić komyszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • A kysz!
  • Dałam pół gwiazdki - nawet na tyle nie zasługuje ten BUBEL. Bubel za tyle pieniędzy! To śmieszne!
    Przetestowałam wiele podkładów. Ale od początku..
    Do zakupu tego podkładu namówiła mnie koleżanka. Koleżanka, która ma piękną cerę i ma z natury ciemniejszą, ładną karnację. Ja, jako bladzioch nr 1, zawsze miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego koloru do mojej skóry..Kupiłam ten podkład w promocji, za ok 37 zł i od razu po przyjściu do domu musiałam go przetestować. Wybrałam najjaśniejszy odcień, nr 51, light vanilla. Kiedy go nałożyłam, mój ojciec, który ma zerowe pojęcie o makijażu i kosmetykach, powiedział tylko "JESTEŚ ŻÓŁTA JAK PTAK Z ULICY SEZAMKOWEJ". I naprawdę - byłam żółta. Co jest jeszcze gorsze? Po ok. 30 minutach podkład ciemnieje. NAPRAWDĘ ciemnieje. Różnica między moją twarzą a szyją była bardzo widoczna. Porażka. Co jeszcze? Podkład podkreśla WSZYSTKO CO FE NA TWARZY. WSZYSTKO. Suche skórki, wągry, pryszcze, blizny..Dosłownie wszystko. Ile bym go nie nałożyła - zawsze było źle. Mogłam go nakładać pędzlem, gąbeczką, palcami..Nic nie pomagało. Bardzo wysusza skórę. Nakładałam dużą ilość kremu i bazy pod makijaż - to i tak nie wystarczało. Suchych skórek z nosa długo nie mogłam się pozbyć. Krycie na 16 godzin? Co za bzdura..Całe szczęście, prawie połowę opakowania odlałam sąsiadce. I naprawdę, żałowałam każdej wydanej złotówki na ten podkład. Jeśli jesteś bardzo blada, tak jak ja, omijaj szerokim łukiem ten podkład. Aplikacja z pompką może i wygodna, ale później, żeby wygrzebać ostatnie resztki tego podkładu, trzeba się troszkę pobawić To jest kolejny podkład, o którym śmiało mogę napisać, że cieszę się, że go skończyłam. Kończyłam go na siłę, bo szkoda mi było wyrzucić pieniędzy do śmieci. Uff! Nigdy więcej! Jednym słowem - NIE POLECAM. I niestety, żadnych plusów nie znalazłam (i nie znajdę).

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 30ml

Chcesz pochwalić klaudia_marudzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIEEEEEEE!!!
  • Mam cere naprawde wymagajaca jesli chodzi o podklady… Przetestowalam ich cale mnostwo i ten zaliczam do kosmetycznych wpadek. moja cera - sucha.

*Pierwszym i glownym jego minusem jest wysuszenie cery na wior! Za pierwszym razem, gdy go nalozylam, nie moglam sie doczekac az wroce do domu i go zmyje… Chwile po jego nalozeniu jest ok. Ale tylko chwile. Potem mam uczucie jakbym nalozyla na mega sucha twarz kilogram pudru - bardzo nieprzyjemne uczucie uczucie bardzo sciagnietej skory, jakbym nie kremowala jej niczym przez tydzien… W tym wypadku zapewnienie ze jest on "dlugotrwale nawilzajacy" lekko mowiac: nie sprawdza sie...
    *Kolejny ogromny minus to to, ze podklad ciemnieje na twarzy z uplywem czasu…
    *Apropos czasu, jednoczesnie szybko znika, po 3, 4 godzinach jakby go bylo - jest nietrwaly.
    * Jasny odcien jest raczej… zoltawy i brzydko sie odznacza.
    *Dozownik dotyka przezroczystej nakretki, brudzac ja - to juz minus estetyczny, ale dla mnie bardzo istotny
    *Podkresla suche skorki, wypryski, wagry.

No dobra… gorzkie zale za mna, teraz kilka plusow

*Mimo tych wszystkich minusow, podklad jest bardzo matujacy, tak ze nie potrzeba ani troche pudru-byc moze sprawdzilby sie on na cerze tlustej…
    *Rowniez mimo uczucia suchosci i napiecia skory, kiedy przejezdzam dlonia po policzku, skora jest bardzo miekka w dotyku - troche paradoks, ale tak jest.
    *Konsystencja podkladu jest przyjemna, dosc lekka - bardzo dobrze sie go naklada.
    *Atomizer dziala bez zarzutow.

Używam tego produktu od: miesiaca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 0livia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekty jakiego się spodziewałam
  • Zniechęcała mnie zawsze wysoka cena tego podkładu, jednak w drogerii internetowej stała się ona dla mnie przystępna, przetestowałam kilka kolorów i zdecydowałam się na zakup.

Mój kolor to: vanilla

Higieniczne opakowanie z pompką, co dla mnie jest dużym plusem, nie lubię grzebać palcami w kosmetykach do twarzy. Pompka nie zacina się i działa bez zarzutu.

Konsystencja odpowiednia, żeby równomiernie nałożyć podkład na twarzy, nie tworzy smug, zacieków, stapia się z cerą. Ładnie kryje i wygładza. Jak dla mnie nie wymaga poprawek przez cały dzień.
    Nakładam na niego niewielką ilość pudru dla podtrzymania efektu.

Nie przesuszył mojej skóry, ani jej nie podrażnił.

Jest bardzo wydajny. Naprawdę warty wypróbowania. Długo szukałam dobrego podkładu i myślę, że trafiłam, na pewno kupię kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: Ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić ruda0390 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy idealny
  • Próbowałam wielu podkładów, ale nie mogłam nigdy znaleźć odpowiedniego odcienia.
    Ten kupiłam w najjaśniejszym odcieniu i mimo że moja cera bardzo jasna nie jest pasuje.

Podkład ma bardzo przyjemną konsystencję i wygodnie się rozprowadza. Cera ma jednolity kolor, wszystkie zaczerwienienia znikają. Skóra wygląda świeżo, a co dla mnie najważniejsze naturalnie.
    Do tego po prostu wygląda idealnie.
    Nie pudruję go, bo moim zdaniem taki lekki mat wygląda bardzo dobrze.
    Dodatkowo u mnie trzyma się praktycznie cały dzień czyli od około 9 rano do spokojnie 23, nie wysusza, nie zapycha.

Jedynym minusem może być cena, ale kupując w promocji czy w internecie już nie jest tak wielkim minusem.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Tohru za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Mój numer jeden!
  • Posiadam odcień N53 i uwielbiam ten podkład, nie mam zamiaru używać nic innego.
    Od wielu lat borykam sie z trądzikiem, zaskornikami i generalnie moja skóra jest maksymalnie wyczulona - zły kosmetyk i wysyp gwarantowany.
    Ten podkład sprawił, ze moge bez problemu kontynuować leczenie kwasami, nie zapycha, idealnie kryje niedoskonałości! Często pojawia sie w promocjach wiec wydatek rzędu 30 zł jest adekwatny
    Najlepszym przykładem, ze działa jest fakt ze pracuje do 14 godzin dziennie i po tych 14 godzinach nadal jest na swoim miejscu i mam co zmywać. Pewnego razu kolezanka, która u mnie spała (widziała mnie wiec tuż po wyjściu z łóżka) zrobiła wielkie WOW co potrafi podkład - redukuje zaczerwienienia ale tez zmniejsza cienie pod oczami. Przy tym nie wysusza. Czasem wymaga dodatkowego zmatowienia, ale to zależy od stanu mojej cery.

Jestem na wielkie tak!

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić biaan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Używam tego podkładu od ponad roku i mam ostatnio mieszane uczucia . Gdy użyłam go po raz pierwszy byłam zaskoczona wydajnością ,kryciem oraz cudownym zmatowieniem . Po dłuższym stosowaniu nie jestem zadowolona . Moja skóra wyschła na wiór , suche skorki podkreślone na maxa . Kazda nawet najmniejsza zmarszczka widoczna . Do tej pory mam wysuszona buzie i nie moge jej doprowadzić do normalnego stanu . Zmienilam podklad na este lauder i zostane mu wierna na wieki :P

Plusy:
    - wydajny
    - twarz zmatowiona
    -dobrze sie rozprowadza
    - dobrałam sobie idealny odcień do mojej cery rzadko to sie zdarza
    - ładne krycie szczególnie zaczerwienionych miejsc

Minusy
    - zbyt sucha skóra podklad nadaje sie naprawde do tłustej cery
    -jestem rozczarowana efektem im dłużej go stosuje tym gorzej wyglada moja cera
    - cena jest dosc wysoka

Używam tego produktu od: Ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agateczka1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • STRASZNIE CIEMNIEJE!!! NIGDY WIĘCEJ
  • Będąc w drogerii spytałam się ekspedientce jaki podkład mogłaby polecić dla mnie (mam cerę mieszaną). Wskazała mi ten ono bubel przekonywując, że będę zadowolona. Szkoda jednak, że tak się nie stało.

Wady:
    - straszny zapach
    - CIEMNIEJE NA TWARZY
    - ściera się
    - tworzy smugi
    - podkreśla suche skórki
    - nie matuje
    - ciężki, czuć go na twarzy
    - efekt maski
    - warzy się
    - cena

Zalety
    + pompka

Jest to bez wątpienia najgorszy podkład z jakim (niestety) miałam do czynienia. Nigdy więcej nie zdecyduję się na niego. Stanowczo odradzam. Za tą cenę z pewnością znajdzie się coś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: nawet nie połowa pierwszego ( i ostatniego) opakowania

Chcesz pochwalić poison_rose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład numer 1
  • Podkładu uzywałam juz kiedyś, lubię zmieniać produkty ale i tak zawsze do niego wracam z podkulonym ogonem Podkład ładnie wyrównuje, nadaje świeżego, ciepłego wyglądu. Maskuje niedoskonałości wytrzymuje na twarzy cały dzien bez żadnych poprawek dla mnie numer 1

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 3 albo więcej

Chcesz pochwalić jus89 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij