Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Powiększ Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)
Produkt dostępny w 9 sklepach. Cena już od 28,96 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez AlexSandra3

Pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
1. Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
2. Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
3. Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Cena: ok. 55zł / 30ml

• TAK dla wyjadaczek
  • Po pierwsze primo, jak to mówią ci, co mają łączność z bazą-nie jest to podkład dla kobiet z małym doświadczeniem w nakładaniu tego typu kosmetyków. Bo podkład w płynie trzeba umieć nałożyć. Kosmetyki Bourjois z zasady są bardziej naturalne, a co za tym idzie mają mniej substancji "poślizgowych", silikonów i innych, których nazw nie powtórzę, bo mają 150 liter... Tak więc ciężko się go rozprowadza na twarzy i jedna z recenzentek napisała, że nakłada 4 "naciśnięcia" pompki. I to jest błąd. Mi wystarczy jedna doza i twarz mam idealnie pokryta tym kosmetykiem. Nie robi plam, smug, trzyma się na skórze niemal cały dzień, co w przypadku mojej tłustej cery jest nie lada wyczynem. Opinie o jego oksydacji powstają pewnie z racji jego nieumiejętnego nakładania. Siedem warstw kosmetyku na twarzy ma prawo się utlenić... Jak dla mnie jest hitem, jak jego starszy brat Bio Detox, którego ktoś po świńsku wycofał!
    plusy:
    *dla cery tłustej
    *nie zapycha
    *nie ściera się, nie roluje
    kryje dobrze, nie za mocno i nie za słabo
    minusy:
    *regularna cena to jakiś kosmos...
    Polecam z czystym sumieniem!

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić Rudkee za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit mity

• Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie kolor
  • Mam najjaśniejszy odcień 51. Świetny podkład, uwielbiałam go nosić, bo spełniał moje podstawowe wymagania, czyli nie odczuwałam go na skórze. Sama skóra wydawała się nie "odczuwać" jego obecnosci, a więc jej nie przesłuszał ani w żaden inny sposób nie krzywdził. I wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie to ciemnienie do koloru pomarańczowego, które go wyeliminowało, gdy któraś osoba z kolei rzucała: "Masz za ciemny podkład, pomarańczowy jakis". Poczekam z nim do lata, moze wtedy nie bedzie to tak bezczelne ;-)
    Plusy:
    -krycie
    -brak efektu maski
    -przyjemny w noszeniu
    -nawilżajacy(choć moja skóra nie potrzebuje wiele)
    -ładne i praktyczne opakowanie
    -wydajny
    -w promocji nie najgorsza cena
    Minusy:
    -ciemnieje na pomarańczową barwe;-/

Podkład o wspaniałych właściwosciach, którego nie mogę używać ;-/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić isabellataar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Cudowny
  • Posiadam odcień nr 53 light beige. Produkt idealnie stapia się z cerą, wygładza ją , a efekt lekkiego matu powoduje, że buzia wygląda na wypoczętą. Ma rzadką konsystencję, ale błyskawicznie na twarzy zastyga, już podczas samego nakładania. Odcień idealnie dobrany do cery, dobrze kryje nie powodując efektu maski. Gdzie trzeba należy trochę dołożyć i po kłopocie.

Naprawdę dawno nie byłam tak zadowolona z podkładu, kupuje oczywiście jak jest promocja....bo 55 zł to lekka przesada.

Chcesz pochwalić Ewa76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnia żadnej obietnicy producenta
  • Pojemność: 30ml
    Cena: >50zł
    Dostępność: Internet, drogerie z szafą Bourjois

Opis producenta:
    1. Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
    2. Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
    3. Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
    Podkład jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Podkład ten dostał się z moje posiadanie dzięki wymianie z dziewczyną z Wizażu albo Szafy, już nie pamiętam. Kolor, który posiadam to 51 - light vanilla.

Na sam początek może coś o opakowaniu. Jak szklane, solidne i ma wygodną pompkę, która ani razu mi się nie zacięła. Dotarłam już do połowy opakowania, ale na ściankach buteleczki nadal jest dużo podkładu zatem żeby nie zmarnować produktu będę się musiała jakoś sprytnie do niej dostać.

Co do aplikacji produktu, to u mnie najlepiej sprawdza się nakładanie go płaskim pędzlem. Podkład wtedy wygląda na twarzy bardzo naturalnie i nie tworzy się efekt ciastka na policzkach.

Krycie przeciętne. Zmagam się z przebarwieniami i czasem, gdy problem się nasili, ten kosmetyk nie daje sobie rady. Próbowałam nakładać go wtedy w większej ilości, ale przestaje wówczas wyglądać naturalnie, nawet mimo używania mojego niezawodnego pędzla z Hakuro. Należy się za to duży minus, bo producent obiecuje nam, że - dzięki pigmentom - zniknie nam każda niedoskonałość z cery.

Nie zauważyłam też większych efekt matujących. Podkład wymaga przypudrowania.

Na mojej skórze utrzymuje się długo i nie ciemnieje. Nie zostawia też plam na ubraniach. Po nałożeniu zdaje się wtapiać w skórę i można praktycznie o nim zapomnieć.

Cena wydaje mi się trochę wygórowana biorąc pod uwagę fakt, że nie jest to podkład niezawodny, który spełniałby wszystko to, co obiecał producent. Cieszę się, że mogłam wypróbować ten kosmetyk, ale sama go już więcej nie kupię.

Plusy i minusy:
    + nałożony pędzlem wygląda bardzo naturalnie
    + długo utrzymuje się na skórze
    + nie ściera się, nie brudzi
    + nie ciemnieje
    + elegancka buteleczka
    - nie matuje
    - nie zakrywa niedoskonałości cery
    - zbyt wygórowana cena.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić vanilla_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój hit
  • Dla mnie jeden z najlepszych podkładów matujących.
    Zacznę od zalet, ponieważ jak dla mnie nie posiada on wad. Przede wszystkim bardzo trwały, co dla mnie jest ważne, a nawet najważniejsze utrzymuje się 7-8h. Jest także wydajny, ma super konsystencje. Kolejna rzecz to paleta odcieni, dla mnie (i myślę że dla większości z nas) bardzo ważne jest to aby podkład nie był różowy. 123 perfect ma bardziej żółte odcienie. Jeśli chodzi o cenę to nie zalicza się do najtańszych, jednak bardzo często można go kupić na różnego rodzaju promocjach, polecam także drogerie internetowe, gdzie większość kosmetyków jest o połowę tańsza. Spokojnie mogę go porównać do podkładu z revlon, używam ich zamiennie i bourjois niewiele odbiega od słynnego podkładu colorstay.
    Tak jak wcześniej wspomniała minusów nie widzę, spokojnie mogę napisać, że kupię ten podkład jeszcze nie raz.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić patkawoj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Mam cerę mieszaną - zwłaszcza błyszcząca strefa T. Szukałam podkładu matującego, długotrwałego i nieutleniającego się. Jako taki podkład, pani w Hebe poleciła mi podkład Bourjous 1 2 3.

Niestety, bardzo się rozczarowałam tym podkładem. Podkład utlenia się do koloru pomarańczy. A dodam że kupiłam najjaśniejszy odcień.

Podkład nie jest zbytnio trwały, już po paru godzinach zupełnie znika - twarz wygląda jakby była kompletnie bez makijażu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić niunikson za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest taki zły, lubię ten podkład
  • Jak wyżej napisałam lubię ten podkład. Ja również uważam, że CIEMNIEJE! Posiadam odcień 56 (rose beige) i co dziwne moja cera lubi się z pierwszym tonem (tuż po nałożeniu) i tym ciemniejszym (po paru minutach). Nie jest najlepszy w kryciu niedoskonałości, ale jakoś daje rade. Wspaniale współgra z moim pudrem z Manhattanu w odcieniu 8 (vanille).

PLUSY:
    +żółty odcień
    +utrzymuje się przez cały dzień poza domem
    + lekki, nie tworzy efektu maski
    + nie zapycha porów
    + podoba mi się zapach

NEUTRALNE:
    - ciemnieje (dla większości to przeszkadza, a dla mnie nie robi dużej różnicy)
    - nie zakrywa wszystkich niedoskonałości

MINUSY:
    - za mocno matuje
    - uwydatnia suche skórki (u mnie szczególnie na czole)

Używam tego produktu od: od około roku

Chcesz pochwalić shunii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy na świecie!
  • Do tej pory przetestowałam całą masę podkładów, tanich i drogich, wszelakich maści i marek, a oto i znalazłam swój podkład idealny. Na całe szczęście jest on ze średniej półki i nie wydam majątku. Yes, yes, yes!
    Podkład nie jest przeznaczony do buzi tłustej, nie ma też na nim wzmianki o tym, że matuje, tymczasem okazał się najbardziej matującym podkładem wszech czasów, to jedyny podkład, którego nie muszę utrwalać pudrem, a mat jest ze mną przez 14 godzin. Naprawdę. Ba, to w ogóle cud, że podkład jest ze mną przez 14 godzin, a co dopiero mat!
    Nie jest zbyt wydajny, bo szybko zasycha i jest gęsty, ale na pewno nie tworzy maski. Po wyciśnięciu jednej porcji mam podkład na 1/4 twarzy, a więc pompkę wyciskam średnio 4 razy. Dodam, że nie mam jakichś wyprysków, tylko sporadycznie. Nie tworzy się tapeta, efekt jest super naturalny. Bardzo, bardzo żółty, wcześniej nie zwracałam na to uwagi w podkładach, a teraz widzę, jakie to ma wielkie znaczenie, wyglądam zwyczajnie pięć razy ładniej, a o to chyba chodzi! Yes, yes, yes po raz drugi!
    Wszystko co było nieładne: przebarwienia, krostki, drobne zmarszczki na oczach, cienie pod oczami - przykryte na amen. Nie trzeba korektora, pudru, niczego. Osobiście konturuję buzię kredkami i na tym podkładzie robi się to idealnie, nic się nie roluje, rozciera się perfekcyjnie.
    Najlepszy, póki co pozostanę mu wierna.

Minusy:
    -trochę mało wydajny, 4 pompki na jeden make-up to dużo,
    -troszkę za szybko zastyga,
    -za gęsty,
    -drogi.

Cechy neutralne:
    -zapach niewyczuwalny.

Plusy:
    -doskonale matuje, nie potrzeba nawet pudru,
    -nie przesusza,
    -nie tworzy tapety/maski,
    -trzyma się 14 godzin,
    -piękny żółty odcień,
    -super naturalny,
    -dobrze kryje,
    -nie potrzeba korektora,
    -ładne i wygodne opakowanie,
    -szeroko dostępny,
    -nie zatyka porów.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego opakowania (ponad połowa)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moim zdaniem szkoda pieniędzy.
  • Najgorszy podkład, jaki do tej pory miałam, a używałam ich już sporo.

Posiadam cerę przetłuszczającą się, z niewielkimi zmianami trądzikowymi. W dodatku jest bardzo jasna i żółta.
    Wybrałam najjaśniejszy odcień light vanilla.

Podkład utlenia się do ciemniej pomarańczy już po kilku minutach od nałożenia.
    Po 1,5-2h na twarzy tworzy się ciasto, warstwa fluidu roluje się, zbiera wokół porów i wchodzi w zmarszczki. Po ok 4-5h podkład zupełnie znika (w dodatku nierównomiernie, zostawiając gdzieniegdzie ciemne plamy), twarz wygląda, jakbym nic na nią nie nałożyła.

Dodam, że używałam tego podkładu z wieloma kremami (próbowałam nawet bez), testowałam różne pudry. Za każdym razem efekt był ten sam, więc to ewidentnie wina podkładu.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić meresteger za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Podkład o dość dobrym kryciu i lekkiej nie wyczuwalnej konsystencji (co jest rzadkością w podkładach kryjących). Łatwy do aplikacji nawet dla osób o niewielkim doświadczeniu (świetnie aplikuje się zarówno palcami jak i przy pomocy pędzla do podkładu). Nie zastyga zbyt szybko, dzięki czemu możliwe jest dokonanie korekt w celu uniknięcia smug lub odcięć. Po kilku minutach zmienia swoją swoją strukturę na i daje efekt pudrowego wykończenia. Dzięki czemu nie jest konieczne utrwalanie go pudrem, ale ja nie pomijam tej czynności dzięki czemu utrzymuje się bez zarzutu przez około 10 godzin. Świetnie ukrywa zaczerwienienia i niedoskonałości. Możliwe jest stopniowanie krycia poprzez dokładanie kolejnych warstw, bez powstawania efektu maski. Nie powoduje alergii i nie zapycha.
    \nMając na uwadze pudrowe wykończenie nie wskazany moim zdaniem dla osób o suchej skórze ( może podkreślać suche skórki lub podkreślać wysuszenie).
    \nOpakowanie estetyczne, lekkie i łatwe w dozowaniu kosmetyku.
    \n
    \nPLUSY:
    \n- krycie
    \n- możliwość stopniowania krycia
    \n- pudrowe wykończenie
    \n- łatwa aplikacja
    \n- wygodne opakowanie
    \n- nie komendogenny
    \n- nie powoduje zmian alergicznych (ale to raczej cecha całej marki bourjois)
    \n
    \nMINUSY:
    \n- raczej nie dla osób o suchej cerze

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić NikiNFS za czytelną i pomocną recenzję?