Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Powiększ Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Zgłoszony przez AlexSandra3

Pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
1. Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
2. Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
3. Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Cena: ok. 55zł / 30ml

• uczucia mieszane jak moja cera
  • Posiadam odcień Vanilla 52
    Kolor doradziła mi ekspedientka w Hebe, na początku sądziłam, że będzie za jasny (nie należę do bladolicych), ale teraz już wiem czemu Pani doradziła mi akurat ten odcieć. Podkład utlenia się i ciemnieje! :P wydaje się być trochę za jasny, STRASZNIE PODKREŚLA SUCHE SKÓRKI, niby kremowy ale po nałożeniu twarz staje się taka sucho-matowa (nie wiem jak to inaczej określić :/) ale nie na długo, po kilku godzinach twarz zaczyna się świecić. Mam cerę mieszaną, skłonną do przesuszenia, ten dpokład niestety dodatkowo ją wysusza Niby cera wygląda lepiej, pajączki i zaczerwienienia zniwelowane, nawet ładnie pachnie i posiada pompke ale wiele mu brakuje do ideału.
    Stosuję podkład od czasu do czasu, bo szkoda mi go wyrzucić, nie wiem czy dam radę go zużyć :P Spodziewałam się czegoś więcej od podkładu tej marki, za taką cenę.

Używam tego produktu od: półtora roku, z przerwami

Chcesz pochwalić anitkamyyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • myślałam, że super, ale...
  • Byłam nim zachwycona, ale po przeczytaniu najwyżej ocenianej recenzji zastanawiam się, czy nie zmienić zdania.
    Tak samo jak autorka tamtej recenzji, uważałam, że świetnie pasuje do mojej cery, która jest potem aksamitna, gładka w dotyku, dobrze pokryta, ale bez maski. Pokrywa niedoskonałości, generalnie świetny.
    Ale jak przeczytałam, że zaczął przesuszać skórę, to zaczęłam się zastanawiać, czy ta schodząca z nosa skóra, która mi się ostatnio pojawiła, to nie jest właśnie efekt tego podkładu.
    Dlatego dałam 4 gwiazdki, bo nie jestem jeszcze pewna, czy to przez to.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kasiaprzedlustrem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trudno powiedzieć
  • Na początku byłam nim zachwycona ponieważ:

- znalazłam odpowiedni odcień do mojej bladej skóry

- bardzo dobra konsystencja produktu

- idealnie się rozprowadza, brak efektu maski

- kryje niedoskonałości

- długo się utrzymuje

- wydajne opakowanie

- wygodna aplikacja

ALE

- niestety po paru godzinach na mojej skórze żółknie

- wysusza skórę

Dlatego nie zdecyduję się na ponowny zakup tego podkładu, ale to, że żółknie na mnie nie oznacza, że u Ciebie też tak będzie Myślę, że warto go wypróbować.

Chcesz pochwalić bejbosz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię

• +zapach
    +konsystencja
    +cena
    +wydajność
    +kolor
    +matowe wykończenie
    +nie zmienia koloru na twarzy
    +naturalne krycie

Bardzo polecam ten produkt, jest naprawdę dobry i napewno jeszcze go kupię

Używam tego produktu od: 2/3 miesięcy

Chcesz pochwalić Ollgaa__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Kupna dokonałam zachęcona przez pania ekspedientke w drogerii i co się okazało :
    - raz pieniadze wyrzucone w błoto
    - dwa podkład porażka wysusza skórę tak jak i skórki dodatkowo jest ciężki do rozprowadzenia spina skóre twarzy i mocno wysusza.

Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Anna19101986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szukałam aż znalazłam
  • Mam 43 lata, cerę mieszaną, żadnych wyprysków, skórek suchych, tylko gdzieniegdzie przebarwienia skóry takie hormonalne pozostałości. Kupiłam podkład na promocji bo regularna cena była odstraszająca, jakoś nie wierzyłam, że zdziała cuda. A tu zonk, bardzo ładnie, naturalnie, bez efektu maski tzw szpachli uzyskałam ujednolicenie skóry twarzy, zmatowienie, naturalność.
    Plusy:
    - ładnie kryje przebarwienia: czerwone, hormonalne
    - jest bardzo wydajny
    - dobra konsystencja
    - nie powoduje efektu "zatykania"
    - nie ma się szpachli na twarzy
    - nie powoduje dodatkowych wyprysków, nie uczula
    - przyjemny zapach
    - świeża cera

Minusy:
    - regularna cena

Polecam go osobom z cerą bez wyprysków. Cudów u osób ze zwaloną cerą przez trądzik nie uczyni.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić dankmanek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • No niestety muszę napisać, że pieniążki na zakup zostały wyrzucone w błoto.. Uwydatni wszystko, każdą skórkę, każdą lekką zmarszczkę, nawet pory.. Przynajmniej u mnie tak to wyglądało. Ponad to po kilku dniach stosowania jeszcze mocniej wysuszył skórę. Niestety jestem rozczarowana, nie spodziewałam się tego po podkładzie za 40 zł.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Foka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocne krycie
  • Specyfik o mocnym kryciu. Nie mam już potrzeby używania korektora pod oczy. Zastyga na twarzy po nałożeniu niczym Double wear.
    +przyjemnie pachnie
    +łatwa aplikacja
    +mocno kryje
    +nie czuć go na twarzy
    +nie znika z twarzy w ciągu dnia
    +cudownie matuje

-ciemnieje na twarzy
    -kobietom o przesuszonej cerze może uwydatniać suche skórki
    Decydując się na zakup tego podkładu radzę wziąć jaśniejszy odcień nawet o 2 tony.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1x30ml

Chcesz pochwalić Michunka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Podkład kupiłam po przetestowaniu próbek w kolorze 53.
    Byłam zadowolona pomimo że kolor był za ciemny - ładnie trzymał się na twarzy po kilku godzinach w pracy, nie świeciłam się nareszczie...więc cóż, ochoczo kupiłam pełnowymiarowy w kolorze 52.
    A tu niespodzianka - jakby zupełnie inny podkład?!? Schodzi z twarzy, trochę się świecę, nie wiem o co chodzi...?
    Jestem naprawdę zawiedziona, myslałam że znalazłam super podkład

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić andzia72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak!
  • Uwielbiam ten podkład! Naprawdę neutralizuje to, co trzeba, czyli wszystkie przebarwienia, zaczerwienienia, sińce. Kryje jak należy, ale nie tworzy na buzi ciasta. Po użyciu go nadal widać skórę, więc jest bardzo naturalny. Wykończenie ma cudowne, bo satynowe. Trwałość jak najbardziej na plus, spokojnie wytrzyma cały dzień. Nie zapycha. Ulubieniec!

Ilość zużytych opakowań: jedno, drugie w trakcie

Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?