Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Powiększ Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Zgłoszony przez AlexSandra3

Pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
1. Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
2. Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
3. Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Cena: ok. 55zł / 50ml

• Miałam wcześniej healthy mix z tej firmy i również nie byłam z niego zadowolona, więc już raczej nie
  • Mam jasną karnację, lekkie cienie pod oczami i trądzik (nie jestem jakoś strasznie obsypana ale jednak trochę krostek na czole mam). Jestem na etapie szukania swego ideału i nie chciałam wydać fortuny na podkład. Gdy do moich rąk trafił 123perfect pomyślałam, że będzie on świetny dla mnie, bowiem według producenta nadaje się do skóry z moimi problemami. Jednakże w trakcie użytkowania okazało się, że jest to bubel...

-nie zakrywa (a nawet nie rozjaśnia) cieni pod oczami
    - słabo kryje
    -ciemnieje
    -wpada w żółty (miałam najjaśnieszy kolor)
    -po paru godzinach wyglądałam jak nieumalowana i zmęczona, bowiem podkład spłyną i utlenił się
    -ściera się

-/+ cena

+dostępność
    +nie pachnie
    +szybko zastyga

Ilość zużytych opakowań: użyłam 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Megan97_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt na prawdę jest godny uwagi
  • zalety :
    -matowi
    -trzyma się cały dzień
    -doskonale niweluje zaczerwienienia
    -położony bez pudru sypkiego nawet dobrze się trzyma
    -nie muszę go poprawiać w ogóle ( no chyba że mam np. katar to logiczne że nosek trzeba przypudrować trochę )
    - cena [mi zawsze udaje się go kupić po promocji jakoś więc jest w miarę spoko]

minusy:
    jak dla mnie brak

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić madziunia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby, bardzo słaby...
  • Bardzo się zawiodłam bo miałam go z 3 lata temu i wydawało mi się, że jest całkiem dobry, dlatego też skusiłam się na niego po raz drugi podczas ostatnich zakupów i to był błąd!

Zacznę od minusów bo jest ich znacznie więcej niż plusów:
    - mam najjaśniejszy odcień, który strasznie się utlenia, zaraz po nałożeniu okropnie ciemnieje, twarz wygląda tragicznie i nie da się tego uratować żadnym pudrem
    - bardzo wysusza
    - krycie jest znikome, powiedziałabym że nie ma go w ogóle
    - zapychał mi skórę i miałam po nim ogromny wysyp, eksperymentowałam wtedy też z pielęgnacją i na początku za wysyp obwiniałam nowe kosmetyki do pielęgnacji, kiedy odstawiłam podkład okazało się że wysyp znika równie szybko jak się pojawił
    - cena, nawet w promocji jest o wiele za wysoka jak na możliwości tego podkładu

plusy:
    + miało być ich mniej niż minusów, ale chyba nie mam ich w ogóle

Ilość zużytych opakowań: zero, odstawiłam praktycznie cały produkt

Chcesz pochwalić lilaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt jak na taką cenę
  • jak na tę cenę produktu jakość bardzo dobra. Oczywiście produkty droższe mają lepszy efekt krycia. Jednak, jako produkt na co dzień - jest ok.
    Przy zaczerwienionej skórze jak moja- podkład się bardzo dobrze sprawdza. Dobra konsystencja, trzyma się około 6h , nie oszukujmy się. Przy większym wyjściu lepiej go dodatkowo zmatowić. Mojej wrażliwej skory nie uczulił, nie wywołał opuchlizny.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: koło 5 zużytych opakowań

Chcesz pochwalić ggg222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Kupiłam próbkę tego podkładu, ponieważ raz go użyłam u koleżanki i zachwycił mnie. Wzięłam trochę ciemniejszy kolor i popełniłam błąd, ale teraz go naprawiłam. Może idealnie nie kryje(nie ma efektu maski), ale te pigmenty naprawdę działają na mojej skórze. Moja skóra lubi się czerwienić i ten podkład to niweluje. Jest lekki, ale jak dla mnie za drogi, wolę kupić go w internecie.

Używam tego produktu od: 1miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić sandusiaqq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemnieje, koszmarnie podkreśla suche skórki
  • Moja cera jest teraz lekko mieszana, ze skłonnością do przesuszeń. Podkład ten kupiłam na promocji w rossmanie, w cenie regularnej raczej bym nie zaryzykowała. O ile jego brata healthy mix bardzo lubię, tak tutaj ciężko nam się dogadać.

*Kolor - niby mam najjaśniejszy i w drogerii wydawał się ok, tak niestety po kilku minutach ciemnieje i staje się bardziej pomarańczowy. Oj, tego to nie lubimy

*Trwałość - no fakt, jest trwały, naprawdę trwały, tutaj wielka zaleta. Wytrzymuje spokojnie cały dzień. Bardzo mocno matuje, czasem nie potrzebuję go nawet przypudrowywać.

*Krycie - i tutaj bez rewelacji, choć dokładanie kolejnej warstwy podkładu załatwia nieco sprawę krycia, ale...

*Suche skórki - no właśnie, ale. Podkład KOSZMARNIE podkreśla suche skórki, nawet te, o których istnieniu pojęcia nie miałam, no dajcie państwo spokój Dodatkowo robi smugi i wygląda tak dziwnie na twarzy, moja cera wygląda po nim na taką zmęczoną i jakby starszą? Czuję też, że podkład wysusza, jak używam go kilka razy pod rząd.

*Konsystencja - niby ok, średnio gęsta, jednak smuży, jak już pisałam wcześniej.

*Opakowanie - przyjemne, higieniczne, z pompką. Nie mam zastrzeżeń.

*Zapach - dziwny, taki chemiczny, zupełne przeciwieństwo wersji healthy mix.

No nie lubimy się, niestety. ALe może dobrze się spisać na ekstremalnie tłustej cerze

Używam tego produktu od: jakieś 3

Chcesz pochwalić myszka2020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 12 raz(y)
  • Pomarańczowa katastrofa.
  • Moja cera: tłusta z przebarwieniami, okresowymi niedoskonałościami i podatna na podrażnienia.

Od dawna próbuję znaleźć tańszy odpowiednik podkładu Clinique Anti-Blemish i ten produkt kupiłam z nadzieją, że może tym razem się uda. Nic bardziej mylnego.
    Po przeczytaniu recenzji postanowiłam zaryzykować i kupić ten bubel za 30zł (cieszę się, że nie w pełnej cenie).
    Ponadto moja koleżanka używa tego podkładu i bardzo go sobie chwali.
    Żeby nie było, nie szukam czegoś mocno kryjącego, wolę nieco lżejszy podkład i posłużyć się punktowo korektorem. Nie lubię kiedy moja buzia wygląda jakby miała nałożoną maskę. Kupiłam najjaśniejszy odcień (51) i to co zrobił z moją twarzą… horror. Cieszę się, że do jego wypróbowania wybrałam dzień wolny.
    Podkład jest dla mnie absolutnie nie do zaakceptowania.

Plusy:
    + opakowanie
    + konsystencja

Minusy:
    - podkład robi się POMARAŃCZOWY w trybie natychmiastowym. Kosmiczna tragedia!
    - nie kryje za specjalnie, wszelkie przebarwienia są widoczne, na tle innych drogeryjnych podkładów wypada słabo

Po dwóch godzinach zmyłam go. Próbowałam jeszcze z innymi kremami do twarzy i z bazami pod podkład, ale za każdym razem efekt był taki sam. Jestem bardzo zawiedziona.

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ruthy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły..
  • Podkład zakupiłam będąc we Francji. Wcześniej poleciła mi go koleżanka i się skusiłam. Powiem szczerze, że jest dość dobry. Moja siostra jest bardziej zachwycona nim, niż ja, jednak wiadomo, że skóra po jakiś czasie przyzwyczaja się..

Plusy:
    -matowa skóra (zaraz po użyciu)
    -dobry przy wykończeniach makijażu np z innym podkładem
    -dość dobrze kryję
    -kolor fajnie się wtapia w odcień skóry (ja mam beige)

Minusy:
    -przyświeca skórę po jakimś czasie
    -trzeba matowić skórę pudrem dość często (w zależności od cery, ja mam mieszaną, więc to też działa w obie strony)
    -cena przeciętna
    -tworzy plamy jeśli ktoś chce lepsze krycie (dlatego umiar wskazany

Podsuowując:
    -nie jest moim KWC jednakże większych zastrzeżeń nie mam, na pewno warto wypróbować go na swojej skórze, dla mmnie jest w porządku

Pozdrawiam

Używam tego produktu od: Pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Meg_xxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na razie mój faworyt
  • Dałam 4 gwiazdki mimo, że jestem z niego zadowolona, ale zapewne są lepsze podkłady w moim przypadku jednak ten sprawdza się całkiem dobrze.

Plusy:

+ mam skórę mieszaną i dosyć wrażliwą - podkład idealnie matuje na cały dzień i nie podrażnia
    + fajnie kryje - mam leciutkie przebarwienia na twarzy, a po użyciu podkładu znikają
    + dobrze się rozprowadza
    + nie zostawia efektu maski, wygląda naturalnie
    + lekki, nie zatyka porów
    + znalazłam idealny odcień dla swojej jasnej skóry (Light vanilia), co jest niezwykle trudne, więc dla mnie jest to jeden z największych plusów
    + raczej trwały, nie zostawia śladów na ubraniach

Minusy:

- kiedy nakładałam podkład pędzlem, bardzo szybko się zużywał (teraz nakładam palcami)
    - cena - trochę wysoka, więc kupuję w promocji
    - myślę, że mógłby nie zatuszować większych problemów skórnych, bo jest dosyć lekki (aczkolwiek dla mnie jest to też plusem)

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić madika1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strasznie wysusza
  • Do zakupu zachęciła mnie pani w drogerii, kiedy to szukałam dobrego zastępcy Revlonu. Powiedziała, iż to jeden z najlepszych, czy nawet nie najlepszy z podkładów drogeryjnych. Niestety nie miała racji.
    Plusy :
    + fajne opakowanie
    + lekko żółtawy odcień ( light vanilla ), który pasuje do mojej skóry.
    Minusy :
    - już po pierwszym zastosowaniu, podkład maksymalnie wysuszył moją skórę. Po kolejnym jego zastosowaniu, wyglądało to okropnie. Zastosowanie kremu przed jego nałożeniem, nic nie pomagało (testowałam kilka rodzajów kremu )
    - po kilku sekundach od nałożenia, podkład ciemnieje na twarzy, przez co wygląda ona na zmęczoną, zaniedbaną
    - w ciągu dnia wymaga przypudrowania; twarz się po nim świeci, podkład się ściera.
    - CENA
    - średnie krycie

Być może podkład nie sprawdził się tylko na mojej skórze (cera normalna, bez wyprysków, z tendencją do przetłuszczania się). Po jego dwutygodniowym stosowaniu, moja twarz wygląda jak poparzeniu. Nigdy więcej !

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić annaird za czytelną i pomocną recenzję?