Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Powiększ Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Zgłoszony przez AlexSandra3

Pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
1. Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
2. Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
3. Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Cena: ok. 55zł / 50ml

• jeden z lepszych
  • jak dla mnie jeden z lepszych podkładów.
    nie zatyka tak porów, nie tworzy maski
    może nie kryje calkowicie, kolor też szybko się utlenia, ale jak dla mnie jest ok
    konsystensja, zapach, krycie umiarkowane, przede wszystkim jakos wyrównuje mój koloryt skóry
    ale fakt, dość szybko schodzi, cały dzien się nie utrzyma, za to minus

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić taka roztrzepana za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbyt...
  • Niestety u mnie się nie sprawdził. Nie mogę się doczekać aż sie skończy...
    Na szczęście zapłaciłam za niego trzydzieści kilka złotych, bo chyba dostałabym szału gdybym musiała zapłacić regularną cenę...
    Ciemnieje-to już wiemy.
    Szybko znika z twarzy.
    Po kilku godzinach roluje się w załamaniach.

Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić mariasiema za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię go
  • podkład dołącza do mojego zestawu "kiedyś kupię"
    ale w jego przypadku - na sporej przecenie, teraz kupiłam za 35zł i uważam że to w sam raz - bez przeceny wolałabym colorstay revlon za ok 35zł z allegro
    *mam dwa kolory - light vanilia 51 i vanilia52
    jaśniejszy jest niezły dla bladej cery, ale chyba na zimę będę musiała kupić inny/rozjaśnić go czymś, tak o pół tonu
    vanilia używałam tylko kilka tygodni latem, muszę być do niego opalona
    oba mają zółte tony
    *podkład kremowy, fajnie roztapia się pod wpływem ciepła ciała a potem zastyga tworząc matową, pudrową warstwę
    dzięki temu nie pudruję go na wierzch a i w ciągu dnia wygląda nieźle, o ile nie użyłam tłustego kremu
    *kryje dobrze, przebarwienia, małe krostki, naczynka znikają. cera jest jednolita, matowa, ale zbyt grubo nałożony zrobi maskę
    *trwałość dobra, po przetłuszczeniu cery łatwiej go naruszyć, ale przez pierwsze godziny jest trwały
    *mnie nie zapycha, choć jest dość ciężki. staram się go nie nadużywać jeśli cera ma dobry dzień uzywam czegoś lżejszego. jeśli jednak wiem, że muszę wyglądać dobrze do wieczora to rano ta buteleczka idzie w ruch
    *podkreśla suche skórki i zmarszczki. skóra musi być dobrze nawilżona pod niego, inaczej wygląda na zmęczoną

Używam tego produktu od: od maja
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch kolorów

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale tylko razem z pędzlem Hakuro
  • Fluid jest dość dobry, ale nie wyobrażam sobie nakładania go bez pędzla Hakuro. Minus za małą ilość odcieni, posiadam trzeci z kolei, ale wedlug mnie jest on dla mnie troszkę za ciemny, dzięki użyciu pędzla nie widać tego.

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić aguskowatosc za czytelną i pomocną recenzję?
  • suche skórki everywhere
  • Zakupiłam ten podkład jakieś pół roku temu na promocji, zachęciły mnie niezłe opinie. Niestety u mnie całkowicie się nie sprawdził. Mam cerę dosyć problematyczną, mieszaną ze skłonnością do wyprysków.. Po nałożeniu podkładu moja cera była wysuszona i można było zauważyć masę suchych skórek, także dziewczynom z problematyczną cerą raczej średnio polecam. Podkład dałam siostrę, która na buzię narzekać nie może i podkład u niej całkiem przyzwoicie się sprawdza, także wszystko zależy od cery.

Ilość zużytych opakowań: 1, niecałe

Chcesz pochwalić mary12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupić odcień jaśniejszy... podkład nie dla osób z bardzo jasną karnacją.
  • MOJA CERA : lat 35 , pierwsze delikatne zmarszczki mimiczne , skóra tłusta w strefie T i na czole, policzki z tendencją do przesuszania. Po większości podkładów błyszczę wolniej ( jeśli przypudruję ) lub szybciej ( jeśli nie przypudruję ) . Cera kapryśna, łatwo o podrażnienia, szybko się zapycha, niedoskonałości raz w miesiącu

Podkład rzeczywiście ciemnieje i to w ciągu kilku minut od nałożenia. Rozwiązaniem tego problemu będzie zakup odcienia o ton jaśniejszy. Mnie pasował odcień 53 ale kupiłam 52 i wtopił się znakomicie ( po ściemnieniu haha )

Odradzam osobom z bardzo jasną karnacją, czyli dla tych którym na pierwszy rzut oka pasuje odcień 51. Jeżeli pasuje ci 52 kupujesz 51, jeśli 53 to kupujesz 52. Generalnie uważam to za sporą wadę, jednak udało mi się uniknąć problemu właśnie dzięki waszym opiniom.

Konsystencja, krycie, zapach : przyjemna aplikacja, zapach do zaakceptowania, dobrze kryje zaczerwienienia, cienie pod oczami troszkę gorzej. Nie tworzy efektu maski , jest dosyć lekki przy aplikacji pędzlem, wykończenie matowe.

Po użyciu pudru sypkiego spokojnie 8 godzin daje radę

Gdyby nie ta dziwna oksydacja byłby to naprawdę świetny podkład. Nie wysusza mi skóry, nie jest ciężki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pikotek3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, nie dla mnie...
  • Mam problematyczną cerę, mieszaną z przewagą tłustej, być może dlatego podkład się nie sprawdził.
    Na początku - czyli około 2 godzin - podkład wygląda całkiem dobrze. Niestety, później nieestetycznie schodzi z twarzy. Sprawdziłam podkład u znajomej, która ma ładną cerę i u niej wyglądał naprawdę dobrze: ładnie zatuszował zaczerwienienia i cienie.
    Plus za ładny jasny kolor bez różowego odcienia (51 Light Vanilla).

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić MaggieViper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemnieje
  • Udało mi się skończyć...Ufff.
    Niestety podkład ciemnieje mimo koloru 051 jestem pomarańczowa.Musiałam go łączyć z innym podkładem żeby miał kolor odpowiedni dla mnie.Na początku ładnie wyglądał na twarzy,naturalnie.
    Jednak po jakimś czasie bardzo ciemniał i stwarzał efekt maski na mojej twarzy.Zdecydowanie nie !
    Daję 2 * za lekki,początkowy mat i średnie krycie.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić domka324 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie oksydował...byłby całkiem całkiem.
  • Podkład posiadałam w kolorze najjaśniejszym: 51 Light Vanilla. W opakowaniu- cud miód, piękny beżowy kolor, dość jasny. Jednak po nałożeniu ten jasny kolor niestety ciemnieje. Kupiłam go w miesiącach zimowych, jednak musiał czekać do lata, aż się troszkę opalę. Zużyłam cały. Cerę mam normalną z tendencją do lekkich niedoskonałości.
    Plusy:
    *latem sprawdził się super, kolor dopasował się do opalonej cery
    *nie przesusza
    *nie zapycha
    *wytrzymuje cały dzień bez poprawek, po przypudrowaniu rano i raz w ciągu dnia
    *nie schodzi plamami
    *ładnie trzyma kontur twarzy, bronzer
    *krycie średnie
    *w miarę zakrywa niedoskonałości cery, wyrównuje jej koloryt
    *wygodne opakowanie z pompką

Minusy:
    * największy, który przekreśla jego karierę w mojej kosmetyczce- podkład ciemnieje..... i to mocno.
    *podkreśla suche skórki

Jeśli ktoś ma dość ciemną karnację, to może go brać Ja szukam jednak czegoś, co nie oksyduje.
    Poza tym minusem podkład całkiem całkiem!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić topsecri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie
  • Podkład ten kupiłam dosyć dawno temu, i nie pamiętam jaki miałam odcień dokładnie, ale na pewno jeden z jaśniejszych. Pod względem koloru był to jeden z najlepiej dopasowanych do mojej cery podkładów - idealnie się stapiał, zakrywał niedoskonałości i zaczerwienienia, nie było widać linii kończącej makijaż na szczęce, no ideał Do tego ładnie, lekko się rozprowadzał i matowił buzię.
    Niestety cały ten efekt psuła jego katastrofalna nietrwałość - po dwóch godzinach po prostu "znikał" z mojej twarzy, odsłaniając przebarwienia i pojedyncze wypryski. Żaden puder nie przedłużał jego żywotności.
    Pod koniec używałam go jako lekkiej, pierwszej wartstwy podkładu, a na niego nakladałam odrobinę Colorstay Revlon - wtedy makijaż wytrzymywał cały dzień. Sam jednak zdecydowanie sobie nie radzi.

Używam tego produktu od: kupiłam 2 lata temu, skończyłam niedawno
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Black Dhalia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij