Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Powiększ Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Zgłoszony przez AlexSandra3

Pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
1. Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
2. Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
3. Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Cena: ok. 55zł / 30ml

• Prawie idealny
  • Plusy:
    - posiada ŻÓŁTE PIGMENTY- jako jeden z nielicznych podkładów dostępnych w polskich drogeriach
    - pięknie leży na cerze- cera wydaje się dzięki niemu zdrowsza, delikatnie satynowa, bardzo mi się to podoba

Jednak do KWC mu brakuje...
    Minusy:
    - odcień najjaśniejszy jest dość ciemny- mi pasuje, jednak osoby bardzo blade nie znajdą tu odcienia dla siebie
    - podkład zmienia kolor po nałożeniu- z żółtego, pięknego odcieniu 51 robi się delikatnie różowy, a z odcień 52 po pewnym czasie zaczyna wpadać w pomarańcz
    - szybko się ściera

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić determinacja za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Średni.
  • Używam odcienia 52 Vanille.

Plusy:

+ Pompka.
    + Naturalny odcień.
    + Matowe wykończenie.
    + Filtr SPF 10.

Minusy:

- Średnie krycie.
    - Średnia trwałość.
    - Upierdliwy w rozprowadzaniu, zostawia smugi.
    - Po jakimś czasie ciemnieje ! Nałożony produkt różni się od tego we flakonie.
    - Stosunek jakości do ceny - drogi.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić as0212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład!
  • Używam teraz już drugiego opakowania i jestem bardzo zadowolona. Na początku nie byłam do końca przekonana ponieważ podkreśla on suche skórki (a przy mojej suchej i wrażliwej skórze nie trudno o takie) ale z czasem kiedy moja skóra się poprawiła jest dla mnie bardzo dobry.

Kryje bardzo dobrze, chociaż ja nie potrzebuje wielkiego krycia. Bardzo dobrze wygląda na skórze.
    Dobrze się rozprowadza.
    Trzyma się u mnie bardzo długo, nawet mogę stwierdzić, że cały dzień.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie. Drugie mam już w zapasie.

Chcesz pochwalić Malgorzataa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam, ale nie w regularnej cenie.
  • Zebrałam się do kupna tego podkładu podczas którejś z zeszłorocznych promocji i kupiłam odcień 52. Na początku był trochę za ciemny, szczególnie na te zimowe miesiące więc mieszałam go delikatnie z jaśniejszym podkładem z l'orala. Jednak, gdy skóra złapała już trochę słońca to był w sam raz.
    Muszę powiedzieć, że to chyba najbardziej wydajny podkład jaki kiedykolwiek kupiłam. Po 9 miesiącach powoli zaczyna mi się kończyć i kiedy pompka zaczęła wydawać konające dźwięki, byłam w lekkim szoku. Dużo lepiej się rozprowadza na skórze nawilżonej kremem. Gdy skóra jest przesuszona, może trudniej się z nim współpracować, ale to jest już problem na poziomie pielęgnacji, bo jeżeli ma się suche skórki to każdy podkład będzie je podkreślać mniej lub bardziej. Nie jestem pewna czy podkład by sobie poradził u osób z większymi niedoskonałościami. Ja w przypadku małych awarii skórnych musiałam i tak wspomagać się korektorem.

+ żółtawy odcień podkładu;
    + ujednolica koloryt skóry;
    + ładna buteleczka z dozownikiem;
    + wydajność;
    + długotrwały;

- zdecydowanie cena - ogólnie ceny podkładów bourjois są mocno zawyżone w sklepach stacjonarnych, zwłaszcza że w drogeriach internetowych można je kupić o 20-30zł TANIEJ!

Obecnie jest to mój faworyt, jeżeli o to jak podkład wygląda na mojej twarzy. Zdecydowanie kupię kolejne opakowanie, ale z pewnością nie w cenie regularnej.

Chcesz pochwalić burningViolet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bourjois kolejny raz zachwyca
  • Podkład zakupiłam w promocji drogeryjnej. Chwyciłam go tak naprawdę na szybko, bo nie miałam zbyt wiele czasu, ale jednak szybka decyzja okazała się właściwa.

Posiadam kolor najjaśniejszy i nareszcie znalazłam podkład, który idealnie wtapia się kolorystycznie. Piękny żółtawy odcień sprawia, ze moje serce raduje się na jego widok. Krycie nie jest duże, jednak na moje potrzeby zupełnie wystarcza, poza tym zawsze można lekko stopniować je w miejscach tego wymagających. Nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek i fajnie utrzymuje się na twarzy. Wygląda bardzo naturalnie, nie tworzy efektu maski. Idealny podkład na co dzień. Aktualnie jest to mój ulubiony podkład

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Adorkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny zamiennik Revlona CS
  • Ten podkład to świetny odpowiednik Revlona Colorstay, z tymże ma o wiele lepsze kolory niż Revlon- w końcu piękne żółtawe odcienie, czego brakowało mi w Revlonach- są albo trupie,albo szaro-ziemiste, albo różowe...

Oceniam go na podstawie swojej tłustej cery. Dla osób z inną cerą raczej się nie sprawdzi.Jest bardzo matujący, wręcz już ciężko się go nakłada,bo zastyga natychmiast na twarzy (mi to nie przeszkadza). Od razu na twarzy tworzy się matowa powłoka, w zasadzie pudru już nie potrzeba.
    Delikatnie "zakrywa" rozszerzone pory tak jak Revlon. Jedyne do czego mogę się przyczepić to delikatnie mniejsze krycie-z dużymi niespodziankami podkład raczej sobie nie poradzi, ale zaczerwieniona twarz,nierówny koloryt-z tym sobie radzi świetnie. Podkład bardzo długo się trzyma na twarzy, nie "znika" po dotknięciu i radzi sobie nawet podczas dużych upałów. Dopiero po kilku godzinach zaczyna mi się świecić na nosie i ogólnie ten duży mat na twarzy znika, podkład wygląda naturalniej i odpowiada mi to. Przy cerze suchej czy mieszanej może podkreślać suche miejsca (ja ich nie posiadam).
    Podkład delikatnie się utlenia na mojej twarzy (jeszcze nie spotkałam się z podkładem,który by się nie utlenił) ale mimo wszystko kolor wygląda dobrze.
    Buteleczka ma bardzo wygodny dozownik,czego zawsze brakuje mi w Revlonie.

Cena regularna jest przesadzona, polecam kupować na promocji, ja ostatnio upolowałam go w Rossmanie za 31zł i taką cenę jestem w stanie za niego zapłacić.

Używam tego produktu od: pierwsza butelka 2 lata temu,teraz druga
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić xastreax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trójkowy podkład
  • 123 Perfect Foundation to średni podkład.
    Poleciła mi go pani w Hebe, jako zamiennik Revlona..

+ odcienie - są spoko, posiadam 52 i idealnie pasuje
    + opakowanie
    + wydajność - chociaż używam go tylko czasami
    + dobrze kryje cienie pod oczami
    + dostępność
    + szybko się wchłania
    +- zapach
    - lekko ciemnieje
    - krycie wyprysków w porównaniu do Revlona jest po prostu słabe, przynajmniej w moim przypadku
    - ciężko się rozprowadza
    - podkreśla skórki, szczególnie na nosie; wysusza
    - z pewnością nie nawilża, a cera jest dziwnie matowa
    - cena - zapłaciłam coś ok. 50 zł
    - bez utrwalenia pudrem łatwo się ściera, a cera zaczyna się świecić

Cóż, raczej nie polecam go osobom z problematyczną cerą, a głównie z trądzikiem. Podkład nie wygląda tragicznie, ale gorzej z rozprowadzaniem. Mimo wszystko, lubię go na lato i chcę teraz wykorzystać do końca, a czy kupię ponownie - nie wiem, może kiedyś

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić shanxy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem co się stało, ale NIE.
  • Kupiłam go w listopadzie i mam wrażenie, że na początku współpracowało nam się super, a teraz już nie, choć nie wiem na czym to polega.. Dlatego ocena pół na pół.

TAK BYŁO:
    + Dobrze wtapiał się w skórę
    + Miał dobrze dopasowany odcień (idzie w żółty)
    + Podkreślał mniej suchych skórek niż inne
    + Był trwały
    + Fajnie krył
    + Nie świeciłam się po nim tak szybko i mocno jak zwykle

ALE TERAZ NIESTETY JEST TAK:
    - W ogóle nie chce się trzymać twarzy
    - Odcień jakiś szalenie żółto-pomarańczowy, nie pasuje do twarzy
    - Wysusza wysusza wysusza
    - Ściera się łatwo
    + nadal fajnie kryje

Niestety, chyba musimy ze sobą zerwać

Używam tego produktu od: Ok. 9 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe!

Chcesz pochwalić kiszak za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto kupić
  • Chyba pierwszy podkład matujący, który spełnia swoją funkcję. Ładnie koryguje też niedoskonałości, bardzo mała ilość wystarczy na pokrycie całej twarzy.
    Utrzymuje się naprawdę długo.
    Jedyny mankament to kolor, który ciemnieje po nałożeniu na skórę, więc łatwo popełnic błąd na tym polu wybierając za ciemny odcień.
    Ale generalnie bardzo dobry produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowamie

Chcesz pochwalić cavainka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Żadnego podkładu nie używałam tak długo jak tego.
    Plusy:
    + dobrze kryje
    +dosyć trwały (w zimę bardzo dobry, ale jak robi się cieplej trzeba korygować w ciągu dnia)
    + nie zapycha
    + bez efektu maski
    + wygląda naturalnie
    Minusy
    - cena (trochę przesadzona, ale często można trafić na promocję)
    - trzeba uważać na kolor (niektóre odcienie robią się trochę ciemniejsze, więc warto kupić jaśniejszy odcień)

Ilość zużytych opakowań: ok 4 opakowania

Chcesz pochwalić mOOnia1990 za czytelną i pomocną recenzję?