Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Powiększ Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Zgłoszony przez AlexSandra3

Pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
1. Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
2. Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
3. Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Cena: ok. 55zł / 50ml

• Taki sobie, w kierunku zły
  • Hmm... Zużyłam 2 opakowania podkładu i powiedziałam dość. Fajny kolor i to był powód tego, że próbowałam dać szanse temu podkładowi, ale nie mogłam znieść widoku niesamowicie podkreślonych plam, krost i suchych skórek. Dramat jednym słowem. Daje wrażenie,że jest przeznaczony tylko do idealnej cery. Ja takiej nie mam, ale też nie mam tragedii na twarzy, a ten podkład potrafił ją zrobić. No coś strasznego, zero krycia i wręcz wybielone niedoskonałości, które po nałożeniu podkładu stawały się jeszcze bardziej widoczne. W momencie kiedy nie daj Boże na twarz prysnęła mi woda, bądź pot, natychmiast przekształcało się to w białe plamy;/ bardzo denerwuje. Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania zużyte

Chcesz pochwalić Prinses26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Mam cerę suchą ze strefą T i nadmierną pracą gruczołów łojowych.
    Jeżeli o sam podkład chodzi to ma pompkę, co jest wygodne przy jego dozowaniu, za to wszystkie podkłady Bourjois mają plus. Konsystencja podkładu jest lekka, na twarzy nie jest ciężki, wygląda to dość naturalnie. Podczas jego używania nie widzę skórek, a to się zdarzało w przypadku innych podkładów.
    Niestety zgadzam się z poprzednimi zarzutami - podkład po kilku godzinach od nałożenia (6-8) może się utleniać, chociaż jak zmywam makijaż to widzę na waciku, że był na twarzy, więc może to mój puder jest taki nietrwały, a nie podkład.
    Pytanie czy zakupię go ponownie - jako że podkład kupuje 1-2 razy w roku (jest bardzo wydajny), a ja wciąż szukam swojego KWC w tej kategorii odpowiem przecząco, ale polecam wypróbowanie go, mi się nie zdarzyło narzekać na ten produkt, ani inne podkłady Bourjouis (albo nie pamiętam, skoro jeden podkład może mi na rok starczyć)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BlackMusic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie jest to produkt dla osób z lekko problematyczną cerą. Robiłam dwa podejścia do tego
  • Mam jasną karnację, lekkie cienie pod oczami i trądzik (nie jestem jakoś strasznie obsypana ale jednak trochę krostek na czole mam). Jestem na etapie szukania swego ideału i nie chciałam wydać fortuny na podkład. Gdy do moich rąk trafił 123perfect pomyślałam, że będzie on świetny dla mnie, bowiem według producenta nadaje się do skóry z moimi problemami. Jednakże w trakcie użytkowania okazało się, że jest to bubel...Po nałożeniu na skórę niby wygląda dobrze, ale po kilku godzinach wyglądam jakbym umalowała się tylko do połowy.

-nie zakrywa (a nawet nie rozjaśnia) cieni pod oczami
    - średnio kryje
    -ciemnieje
    -po paru godzinach wyglądałam jak nieumalowana i zmęczona, bowiem podkład spłyną i utlenił się
    -ściera się

-/+ cena

+dostępność
    +ładnie pachnie
    +szybko się wchłania

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić amandsoon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny podkład !
  • Używałam odcienia 51 vanille clair.

zalety:
    + opakowanie wygodne
    + idealny odcień
    + kryje czerwone niedoskonałości
    + utrzymuje się długo na twarzy
    + łatwo się rozprowadza
    + nie utlenia mi się na twarzy
    + cera jest świeża
    + lekko matuje twarz, nie pozostawia efektu maski
    + ma żółte tony (na szczęście)
    + nie uczula, nie wysypuje mnie po nim
    + przyjemny zapach
    + wydajny

wady:
    - nie można do końca wykorzystać podkładu
    - trochę wysuszał mi skorę, podkreślał skórki suche
    - cena

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Chcesz pochwalić agatqa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lipa
  • Jak dla mnie sie nie sprawdził,głównie dla tego że strasznie sie utlenia na twarzy, w buteleczce wyglądał na moj idealny kolor a po nałożeniu zrobił sie o dwa tony ciemniejszy,to mnie bardzo wkurzyło bo nie jest to tani podkład,druga sprawa-ma sucha konsystencje,po nałozeniu poczułam ściagnięcie skóry i wszystkie skórki zostały zauważalne..szczerze odradzam wszystkim posiadaczkom suchej skóry

Używam tego produktu od: wrzesień 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Chcesz pochwalić doriska91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdybym miała cerę tłustą lub mieszaną to zostałby moim KWC!
  • Kupiłam go już jakiś czas temu w Rossmanie. Z początku byłam zachwycona! Na mojej buzi trzymał się cały dzień, krył wszystko co miał zakryć (nie mam wielkich problemów z cerą), długo utrzymywał mat. Po miesiącu codziennego używania, zauważyłam pod ustami jedną, wielką, czerwoną, przesuszoną plamę. Głupia używałam go dalej i było jeszcze gorzej. Następnie cała buzia zaczęła być bardzo sucha, więc podkład definitywnie poszedł w odstawkę. Nie jest to produkt dla osób z cerą normalną lub suchą. Według mnie dobrze sprawdzi się na cerach tłustych i mieszanych. Moja przyjaciółka jest posiadaczką cery tłustej i jest nim oczarowana.
    Podsumowanie:
    +krycie
    +trwałość
    +mat na długo
    +żółte tony
    +nie powoduje wysypu niedoskonałości
    +solidne opakowanie
    +/- cena, lepiej upolować go na promocji
    -zapach
    -wysusza

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulinakrupinska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miałam wcześniej healthy mix z tej firmy i również nie byłam z niego zadowolona, więc już raczej nie

-nie zakrywa (a nawet nie rozjaśnia) cieni pod oczami
    - słabo kryje
    -ciemnieje
    -wpada w żółty (miałam najjaśnieszy kolor)
    -ściera się

-/+ cena

+dostępność
    +nie pachnie
    +szybko zastyga

Ilość zużytych opakowań: użyłam 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Megan97_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt na prawdę jest godny uwagi
  • zalety :
    -matowi
    -trzyma się cały dzień
    -doskonale niweluje zaczerwienienia
    -położony bez pudru sypkiego nawet dobrze się trzyma
    -nie muszę go poprawiać w ogóle ( no chyba że mam np. katar to logiczne że nosek trzeba przypudrować trochę )
    - cena [mi zawsze udaje się go kupić po promocji jakoś więc jest w miarę spoko]

minusy:
    jak dla mnie brak

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić madziunia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby, bardzo słaby...
  • Bardzo się zawiodłam bo miałam go z 3 lata temu i wydawało mi się, że jest całkiem dobry, dlatego też skusiłam się na niego po raz drugi podczas ostatnich zakupów i to był błąd!

Zacznę od minusów bo jest ich znacznie więcej niż plusów:
    - mam najjaśniejszy odcień, który strasznie się utlenia, zaraz po nałożeniu okropnie ciemnieje, twarz wygląda tragicznie i nie da się tego uratować żadnym pudrem
    - bardzo wysusza
    - krycie jest znikome, powiedziałabym że nie ma go w ogóle
    - zapychał mi skórę i miałam po nim ogromny wysyp, eksperymentowałam wtedy też z pielęgnacją i na początku za wysyp obwiniałam nowe kosmetyki do pielęgnacji, kiedy odstawiłam podkład okazało się że wysyp znika równie szybko jak się pojawił
    - cena, nawet w promocji jest o wiele za wysoka jak na możliwości tego podkładu

plusy:
    + miało być ich mniej niż minusów, ale chyba nie mam ich w ogóle

Ilość zużytych opakowań: zero, odstawiłam praktycznie cały produkt

Chcesz pochwalić lilaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt jak na taką cenę
  • jak na tę cenę produktu jakość bardzo dobra. Oczywiście produkty droższe mają lepszy efekt krycia. Jednak, jako produkt na co dzień - jest ok.
    Przy zaczerwienionej skórze jak moja- podkład się bardzo dobrze sprawdza. Dobra konsystencja, trzyma się około 6h , nie oszukujmy się. Przy większym wyjściu lepiej go dodatkowo zmatowić. Mojej wrażliwej skory nie uczulił, nie wywołał opuchlizny.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: koło 5 zużytych opakowań

Chcesz pochwalić ggg222 za czytelną i pomocną recenzję?