Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Powiększ Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Zgłoszony przez AlexSandra3

Pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
1. Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
2. Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
3. Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Cena: ok. 55zł / 50ml

• NIEEEEEEE!!!
  • Mam cere naprawde wymagajaca jesli chodzi o podklady… Przetestowalam ich cale mnostwo i ten zaliczam do kosmetycznych wpadek. moja cera - sucha.

*Pierwszym i glownym jego minusem jest wysuszenie cery na wior! Za pierwszym razem, gdy go nalozylam, nie moglam sie doczekac az wroce do domu i go zmyje… Chwile po jego nalozeniu jest ok. Ale tylko chwile. Potem mam uczucie jakbym nalozyla na mega sucha twarz kilogram pudru - bardzo nieprzyjemne uczucie uczucie bardzo sciagnietej skory, jakbym nie kremowala jej niczym przez tydzien… W tym wypadku zapewnienie ze jest on "dlugotrwale nawilzajacy" lekko mowiac: nie sprawdza sie...
    *Kolejny ogromny minus to to, ze podklad ciemnieje na twarzy z uplywem czasu…
    *Apropos czasu, jednoczesnie szybko znika, po 3, 4 godzinach jakby go bylo - jest nietrwaly.
    * Jasny odcien jest raczej… zoltawy i brzydko sie odznacza.
    *Dozownik dotyka przezroczystej nakretki, brudzac ja - to juz minus estetyczny, ale dla mnie bardzo istotny
    *Podkresla suche skorki, wypryski, wagry.

No dobra… gorzkie zale za mna, teraz kilka plusow

*Mimo tych wszystkich minusow, podklad jest bardzo matujacy, tak ze nie potrzeba ani troche pudru-byc moze sprawdzilby sie on na cerze tlustej…
    *Rowniez mimo uczucia suchosci i napiecia skory, kiedy przejezdzam dlonia po policzku, skora jest bardzo miekka w dotyku - troche paradoks, ale tak jest.
    *Konsystencja podkladu jest przyjemna, dosc lekka - bardzo dobrze sie go naklada.
    *Atomizer dziala bez zarzutow.

Używam tego produktu od: miesiaca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 0livia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekty jakiego się spodziewałam
  • Zniechęcała mnie zawsze wysoka cena tego podkładu, jednak w drogerii internetowej stała się ona dla mnie przystępna, przetestowałam kilka kolorów i zdecydowałam się na zakup.

Mój kolor to: vanilla

Higieniczne opakowanie z pompką, co dla mnie jest dużym plusem, nie lubię grzebać palcami w kosmetykach do twarzy. Pompka nie zacina się i działa bez zarzutu.

Konsystencja odpowiednia, żeby równomiernie nałożyć podkład na twarzy, nie tworzy smug, zacieków, stapia się z cerą. Ładnie kryje i wygładza. Jak dla mnie nie wymaga poprawek przez cały dzień.
    Nakładam na niego niewielką ilość pudru dla podtrzymania efektu.

Nie przesuszył mojej skóry, ani jej nie podrażnił.

Jest bardzo wydajny. Naprawdę warty wypróbowania. Długo szukałam dobrego podkładu i myślę, że trafiłam, na pewno kupię kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: Ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić ruda0390 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy idealny
  • Próbowałam wielu podkładów, ale nie mogłam nigdy znaleźć odpowiedniego odcienia.
    Ten kupiłam w najjaśniejszym odcieniu i mimo że moja cera bardzo jasna nie jest pasuje.

Podkład ma bardzo przyjemną konsystencję i wygodnie się rozprowadza. Cera ma jednolity kolor, wszystkie zaczerwienienia znikają. Skóra wygląda świeżo, a co dla mnie najważniejsze naturalnie.
    Do tego po prostu wygląda idealnie.
    Nie pudruję go, bo moim zdaniem taki lekki mat wygląda bardzo dobrze.
    Dodatkowo u mnie trzyma się praktycznie cały dzień czyli od około 9 rano do spokojnie 23, nie wysusza, nie zapycha.

Jedynym minusem może być cena, ale kupując w promocji czy w internecie już nie jest tak wielkim minusem.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Tohru za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Mój numer jeden!
  • Posiadam odcień N53 i uwielbiam ten podkład, nie mam zamiaru używać nic innego.
    Od wielu lat borykam sie z trądzikiem, zaskornikami i generalnie moja skóra jest maksymalnie wyczulona - zły kosmetyk i wysyp gwarantowany.
    Ten podkład sprawił, ze moge bez problemu kontynuować leczenie kwasami, nie zapycha, idealnie kryje niedoskonałości! Często pojawia sie w promocjach wiec wydatek rzędu 30 zł jest adekwatny
    Najlepszym przykładem, ze działa jest fakt ze pracuje do 14 godzin dziennie i po tych 14 godzinach nadal jest na swoim miejscu i mam co zmywać. Pewnego razu kolezanka, która u mnie spała (widziała mnie wiec tuż po wyjściu z łóżka) zrobiła wielkie WOW co potrafi podkład - redukuje zaczerwienienia ale tez zmniejsza cienie pod oczami. Przy tym nie wysusza. Czasem wymaga dodatkowego zmatowienia, ale to zależy od stanu mojej cery.

Jestem na wielkie tak!

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić biaan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Używam tego podkładu od ponad roku i mam ostatnio mieszane uczucia . Gdy użyłam go po raz pierwszy byłam zaskoczona wydajnością ,kryciem oraz cudownym zmatowieniem . Po dłuższym stosowaniu nie jestem zadowolona . Moja skóra wyschła na wiór , suche skorki podkreślone na maxa . Kazda nawet najmniejsza zmarszczka widoczna . Do tej pory mam wysuszona buzie i nie moge jej doprowadzić do normalnego stanu . Zmienilam podklad na este lauder i zostane mu wierna na wieki :P

Plusy:
    - wydajny
    - twarz zmatowiona
    -dobrze sie rozprowadza
    - dobrałam sobie idealny odcień do mojej cery rzadko to sie zdarza
    - ładne krycie szczególnie zaczerwienionych miejsc

Minusy
    - zbyt sucha skóra podklad nadaje sie naprawde do tłustej cery
    -jestem rozczarowana efektem im dłużej go stosuje tym gorzej wyglada moja cera
    - cena jest dosc wysoka

Używam tego produktu od: Ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agateczka1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • STRASZNIE CIEMNIEJE!!! NIGDY WIĘCEJ
  • Będąc w drogerii spytałam się ekspedientce jaki podkład mogłaby polecić dla mnie (mam cerę mieszaną). Wskazała mi ten ono bubel przekonywując, że będę zadowolona. Szkoda jednak, że tak się nie stało.

Wady:
    - straszny zapach
    - CIEMNIEJE NA TWARZY
    - ściera się
    - tworzy smugi
    - podkreśla suche skórki
    - nie matuje
    - ciężki, czuć go na twarzy
    - efekt maski
    - warzy się
    - cena

Zalety
    + pompka

Jest to bez wątpienia najgorszy podkład z jakim (niestety) miałam do czynienia. Nigdy więcej nie zdecyduję się na niego. Stanowczo odradzam. Za tą cenę z pewnością znajdzie się coś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: nawet nie połowa pierwszego ( i ostatniego) opakowania

Chcesz pochwalić poison_rose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład numer 1
  • Podkładu uzywałam juz kiedyś, lubię zmieniać produkty ale i tak zawsze do niego wracam z podkulonym ogonem Podkład ładnie wyrównuje, nadaje świeżego, ciepłego wyglądu. Maskuje niedoskonałości wytrzymuje na twarzy cały dzien bez żadnych poprawek dla mnie numer 1

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 3 albo więcej

Chcesz pochwalić jus89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych
  • jak dla mnie jeden z lepszych podkładów.
    nie zatyka tak porów, nie tworzy maski
    może nie kryje calkowicie, kolor też szybko się utlenia, ale jak dla mnie jest ok
    konsystensja, zapach, krycie umiarkowane, przede wszystkim jakos wyrównuje mój koloryt skóry
    ale fakt, dość szybko schodzi, cały dzien się nie utrzyma, za to minus

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić taka roztrzepana za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbyt...
  • Niestety u mnie się nie sprawdził. Nie mogę się doczekać aż sie skończy...
    Na szczęście zapłaciłam za niego trzydzieści kilka złotych, bo chyba dostałabym szału gdybym musiała zapłacić regularną cenę...
    Ciemnieje-to już wiemy.
    Szybko znika z twarzy.
    Po kilku godzinach roluje się w załamaniach.

Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić mariasiema za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię go
  • podkład dołącza do mojego zestawu "kiedyś kupię"
    ale w jego przypadku - na sporej przecenie, teraz kupiłam za 35zł i uważam że to w sam raz - bez przeceny wolałabym colorstay revlon za ok 35zł z allegro
    *mam dwa kolory - light vanilia 51 i vanilia52
    jaśniejszy jest niezły dla bladej cery, ale chyba na zimę będę musiała kupić inny/rozjaśnić go czymś, tak o pół tonu
    vanilia używałam tylko kilka tygodni latem, muszę być do niego opalona
    oba mają zółte tony
    *podkład kremowy, fajnie roztapia się pod wpływem ciepła ciała a potem zastyga tworząc matową, pudrową warstwę
    dzięki temu nie pudruję go na wierzch a i w ciągu dnia wygląda nieźle, o ile nie użyłam tłustego kremu
    *kryje dobrze, przebarwienia, małe krostki, naczynka znikają. cera jest jednolita, matowa, ale zbyt grubo nałożony zrobi maskę
    *trwałość dobra, po przetłuszczeniu cery łatwiej go naruszyć, ale przez pierwsze godziny jest trwały
    *mnie nie zapycha, choć jest dość ciężki. staram się go nie nadużywać jeśli cera ma dobry dzień uzywam czegoś lżejszego. jeśli jednak wiem, że muszę wyglądać dobrze do wieczora to rano ta buteleczka idzie w ruch
    *podkreśla suche skórki i zmarszczki. skóra musi być dobrze nawilżona pod niego, inaczej wygląda na zmęczoną

Używam tego produktu od: od maja
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch kolorów

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij