Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Powiększ Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Zgłoszony przez AlexSandra3

Pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
1. Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
2. Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
3. Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Cena: ok. 55zł / 50ml

• Pan Świetny Kamuflaż
  • Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do suchej, z widocznymi naczynkami na nosie i jego okolicach.

Wybrałam podkład Bourjois 123 Perfect ze względu na 3 pigmenty które zawiera. Szczególnie ten zielony zwrócił moją uwagę, bowiem zależy mi na zamaskowaniu czerwonawych naczynek.

Kilka słów ogólnie o podkładzie (oraz zdaniem producenta):
    - zawiera 3 pigmenty: żółty- maskuje cienie pod oczami, różowy - świeżą cerę bez piegów, zielony - zakrywa zaczerwienienia
    - data ważności to 12 miesięcy po otwarciu
    - pojemność 30 ml (a nie 50 ml, jak jest w opisie)
    - cena regularna oscyluje w granicach 50 zł
    - posiada ochronę przed promieniowaniem 10 spf
    - dostępny w 6 odcieniach
    - trwałość do 16h
    - bardzo łatwo wtapia się w skórę
    - ma właściwości nawilżające do 24h

Moim zdaniem:

Przede wszystkim na wyróżnienie zasługuje bardzo solidna buteleczka. Kilka razy upadła mi z dużym hukiem, i mimo iż byłam pewna, że już po niej, to okazywało się, że wychodziła z opresji bez najmniejszego szwanku.

Mówiąc dalej o sprawach organizacyjnych, to:

Konsystencja nie jest lejąca, ale też nie bardzo gęsta. Nie spływa z dłoni. Bardzo dobrze i szybko rozsmarowuje się ją na twarzy. Nie jest tępa, nie zastyga od razu, więc można wprowadzić lekkie poprawki. Nie zauważyłam też by tworzył smugi czy plamy.

Zapach jest dość mocno wyczuwalny, pachnie jak puder. Nie przeszkadza mi.

Przechodząc do konkretów:

Należałoby wspomnieć o odcieniach. Ja wybrałam 2 odcień z kolei, czyli Vanilla. Mam skórę jasną, lekko bladą, więc wydawał mi się w drogerii odpowiedni, taki jasny beż.
    Jednak kolor w buteleczce bardzo różni się od tego na skórze. Przede wszystkim kolor ma żółte tony. Ja raczej wcześniej używałam podkładów z różową nutą.
    Na skórze w szybkim czasie ciemnieje, ma tendencję do pomarańczowienia. Kolor na buzi odcina się od kolorytu szyji i dekoltu, także w moim przypadku należało go rozprowadzać nie tylko na twarzy.

Podkład ma średnio-mocne krycie.
    Pigmenty o których była wcześniej mowa spełniają swoje zadanie. Zależało mi na zakryciu naczynek i rzeczywiście, pod warstwą podkładu są one praktycznie niewidoczne. Tak samo jak plamki po krostkach. I ładnie wpływają na spojrzenie - mam na myśli, że maskują cienie pod oczami.
    Podoba mi się również to, że nie wchodzą w pory, czy zaskórniki na twarzy, tylko je zakrywają.
    w skrócie twarz wygląda na wypoczętą i ujednoliconą, a wyrównaniu kolorytu stawiam wysoko.

Jednak mówiąc o nawilżeniu to chyba lekko się z producentem nie zrozumieliśmy... według mnie podkład, który ma nawilżać skórę nie podkreśla suchych skórek czy parti, a u mnie właśnie to robił, zwłaszcza w okolicy czoła i między brwiami. Wspomnę, że nakładałam ten podkład na krem, żeby tego uniknąć, lecz niestety.

Trwałość też z pewnością nie trwa 16h. Po około 6 godzinach ubywa go, widoczne stają się zaczerwienia i inne niedoskonałości.

Nie wspomniałabym o matowieniu. A po nałożeniu podkładu właśnie taką mam skórę - jest matowa i nie błyszczy.

Podkład wystarczył mi na +- 4 miesiące, myślę, że to dość dużo jak na codzienne stosowanie na twarz, szyję i dekolt.

Ogólnie rzecz biorąc podkład ma więcej plusów niż minusów:
    +pigmenty korygujące cerę
    +niemalże porcelanowa buzia
    +jednolita cera
    +zaczerwienienia i cienie zamaskowane
    +szybkie i bezproblemowe rozprowadzanie
    +wygodna konsystencja
    +matowa skóra
    +zakrywanie wągrów i porów
    +wydajność
    +filtr ochronny
    +solidna buteleczka
    +bezproblemowa pompka i porządna nakrętka
    minusy:
    - oszukane kolory, myślę, że nie ma idealnego koloru dla bardzo bladolicych
    - ciemnienie i pomarańczowienie na skórze
    - cera nie wygląda zanadto naturalnie, podkład jest widoczny
    - podkład ma tylko żółty dominujący ton
    - uwidacznia suche partie na twarzy

Zamierzam sięgnąć po kolejny podkład tej marki, tym razem wybiorę najjaśniejszy odcień. Zauroczył mnie dość mocnym kryciem i maskowaniem niedoskonałości. Jak na moje wymagania jest naprawdę całkiem niezły.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2 w planie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Annify za czytelną i pomocną recenzję?
  • baaardzo fajny
  • plusy:
    \n- piękne, naturalnie wyglądające kolory ( ja używam 55 )
    \n- dobre krycie bez efektu maski
    \n- przyjemna konsystencja i zapach
    \n- łatwy w aplikacji. Wtapia się w skórę
    \n- higieniczne i wygodne opakowanie
    \n- dobrze nawilża i zabezpiecza skórę
    \n
    \nminusy:
    \n- jedynie trwałość - na mojej problematycznej, mieszanej cerze wytrzymuje ok 4h. Utrwalony dobrym pudrem może godzinę dłużej.
    \n

Chcesz pochwalić flow blow za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najlepszych
  • Kiedyś kupiłam go z ciekawości, wybralam nr 53 i od tamtej pory się z nim nie rozstaje. Kryje ładnie, ma fajną konsystencję przez co łatwo się go nakłada. W ciągu dnia, po ok 8 godz robie minimalną poprawkę na nosie i brodzie,ale nie używam żadnego dodatkowego pudru wiec to nie problem mam normalną ale wrażliwą cerę, z tendencją do suchej dlatego pod niego używam kremu nawilzajacego AA do cery atopowej i współgrają ze sobą idealnie jedno opakowanie wystarcza mi na ok 2,5 miesiąca

Ilość zużytych opakowań: na pewno kilka

Chcesz pochwalić karolka30033 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Morderstwo dla mojej skóry !;c
  • Jak dla mnie katastrofa strasznie wysuszył skórę ;//
    Plusy:
    +opakowanie z pompką (takie akurat bardzo lubie)
    +naczynka krył dobrze jednak były prześwity

Minusy:
    -cena(!)
    -przesusza skórę
    -bardzo szybko schodzi z twarzy
    -słaba gama kolorystyczna
    -gdy się go nałoży na twarz po wchłonięciu wrażenie jakbym miała posypaną twarz mąką
    -mimo lekkiej konsystencji słabo się rozprowadza

Chcesz pochwalić zakochani35 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się.!
  • Podkład ma fajną konsystencję nie za gęstą nie za lesistą, łatwo się rozprowadza. Ładna gama kolorów. Kupuję kolor 52. Tworzy naturalny efekt nie pozostawiając przy czym maski na twarzy. Ma bardzo dobre krycie.!!! Nie zapycha nie podrażnia a mam duży problem z dobraniem podkładu który nie będzie tworzył kaszki na mojej twarzy. Cena trochę za wysoka ale podkład jest mega wydajny. Naprawdę godny polecenia.!Używam tego produktu od: półtora rokuIlość zużytych opakowań: 10 opakowań

Chcesz pochwalić monikape18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny podkład
  • Chciałam wypróbować jakiś podkład z tej firmy, padło na ten i jestem zadowolona. Mam cerę mieszana i sprawuje się znakomicie. Kryć może nie kryje rewelacyjnie, powiedziałabym, że to takie średnie krycie. Buzia wygląda zdrowo, a wykończenie jest matowe. Nie podkreśla suchych skórek. Myślę, że zostanę z nim na dłużej.

Chcesz pochwalić mia00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Mam skórę mieszaną, która mimo że przetłuszcza się, często jest też przesuszona kosmetykami anty trądzikowymi.

Pokład równomiernie się rozprowadza, faktycznie daje efekt matowego wykończenia, tak jak obiecuje producent... przynajmniej na kilka pierwszych godzin. Nie podkreśla skórek. Mogą go stosować i osoby z tłustą jak i suchą skórą.

Niestety nie maskuje ani przebarwień, ani drobnych wyprysków, ani zaczerwienień. Właściwie jest prawie przezroczysty. Nadaje skórze jedynie pożądany koloryt. Krycie praktycznie żadne. Jest to duże rozczarowanie, bo przecież to właśnie miały gwarantować trzy pigmenty zawarte w produkcie.

Jest to cecha, która sprawia, że na pewno nie sięgnę po ten kosmetyk ponownie, mimo tego, że cena jest przystępna, jest wydajny i wygodny w użyciu.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić samakarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropieństwo!
  • Podkład podkreśla wszystko to co chcę ukryc - wszystkie suche skórki, tworzy na twarzy maskę, ciemnieje po kilku godzinach, ściera się, wchodzi w pory, podkreśla zmarszczki. Ciężko jest go nałożyć, jest dość tępy i taki 'suchy', ale skóra po kilku godzinach zaczyna się błyszczeć.
    ponadto podrażnia skórę,mocno ją wysusza.
    ma zbyt gęstą konsystencję, strasznie śmierdzi. Cena jest zdecydowanie za wysoka. Mały wybór odcieni, ponadto robi się pomarańczowy. opakowanie jest niewygodne, pompka się zacina.
    nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić ok132 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • Długo szukałam idealnego podkładu dla siebie i przetestowałam ich wiele z różnych półek cenowych, co za tym idzie różnej jakości. Mam meiszaną cerę, miejscami przesuszoną. Z dotychczasowych podkładów jakie uzywałam, ten jest zdecydowanie najlepszy. Nie jest idealny, ale bardzo dobry.

Plusy:
    - dostosowuje się do koloru skóry,
    - nie powoduje świecenia cery,
    - nie wysusza,
    - nie podrażnia,
    - jest wydajny,
    - łatwy w aplikacji,
    - fajna, płynna konsystencja,
    - dobrze kryje,
    - często można znaleźć go w promocyjnej cenie,
    - nie powoduje efektu maski, jest lekki,
    - nie zapycha porów,
    - dobrze współgra z innymi kosmetykami jak np. baza pod makijaż, puder w kamieniu, bronzer do policzków.

Minusy:
    - nie jest aż tak trwały jak obiecuje producent (16 h), u mnie starcza na ok. 8 h.

Ogólnie jestem na tak, produkt jak najbardziej oceniam pozytywnie i polecam. Minus za trwalość. Oczywiście po 8 godzinach nie znika z twarzy, ale widzę, że jest go nico mniej. Mimo to nie zamierzam zamienić go na razie na inny.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić SolangeLutetia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny podkład!
  • Szukałam podkładu bez drobinek, matującego i z żółtymi tonami. Wszystkie te wymagania spełnia podkład 123.

Mam kolor 52 na zimę i 54 na lato.

Podkład dość długo utrzymuje się na buzi, ma matowe wykończenie, a krycie można stopniować, chociaż jedna warstwa już daje wystarczający efekt.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Chcesz pochwalić kabum91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER DELIKATNY PODKŁAD
  • używałam wielu kosmetyków przez kilka lat.. Astor Matiuduid, Soraya, Vichy.. ostatnio z powodu bycia konsultatntką Avon próbowałam wilu podkładów tej marki...

ale ostatnio Avon sie popsul - i ja to mówią choć na tym zarabiam...

szukałam opini podkładów i zainteresował mnie Bourjois 123 oraz Maybelline Better Skin...

spędziłam godzinę w Rossmannie na wybraniu między 123 a better skin

i jednak padło na Bourjois nie załuje

wybrałam odcień Light Vanilia (chyba sie nie pomylialamm na pewno jest cos z na poczatku z Vanilia )

w Maybellinie nie pasowaly mi odcienie takiej kolorystyki brzoskwiniowej.. ja raczej mam odcien skory rozowy, dlatego tamte.. jakos nie pokrywaly mi sie z karnacja

123 od razu zlal sie z moja skora ...

+idelanie komponuje sie ze skórą
    +delikatny - prawie go nie widać
    +lekki - nie czuć go wogóle
    +zapach - przyjemny
    +konsystencja -lekka, nie jest lepki
    +kryje bardzo dobrze wszystki moje niedoskonałości
    +nie robi suchych skórek
    +mam tłuste miejsca (strefa T) delkiatnie matuje
    +SUPER POZYTYW

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1/1

Chcesz pochwalić bzdeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny podkład
  • Wróciłam do tego podkładu po latach i już zupełnie nie pamiętałam jaki był Okazuje się że ten powrót do przeszłości był jak najbardziej udany.Jak dla mnie same plusy
    +bardzo przyjemna kremowa konsystencja
    +bardzo fajnie kryje,bez efektu maski
    +nie podkreśla suchych skórek
    +wybór kolorów bez różowych podtonów
    +nie przetłuszcza się w strefie T
    +bardzo trwały-praktycznie przez cały dzień
    +nie brudzi ubrań/telefonu
    +nie ciemnieje na twarzy bardzo ładnie dopasowuje się do koloru skóry
    +nie odznacza się od szyji
    +wygodna pompka i fajne opakowanie
    +cena
    Ogólnie czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: znam od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla dziewczyn poszukujących matu
  • Dla mnie ten podkład jest zbyt suchy... Choć nie przesusza cery jako tako, to sam w sobie jest bardzo suchy, pudrowy. Szczerze, nawet nie wiem jak to określić, trzeba go po prostu 'pomacać'.

Krycie ma zadowalające, aczkolwiek z większymi zmianami skórnymi raczej sobie nie poradzi. (ale od tego jest korektor )

schodził równomiernie po 5/6 h, jak na moją skórę mieszaną całkiem nieźle.

Kolory <3 bourjois ma przepiękne kolory podkładów. Niezależnie od tego czy jestem opalona czy nie, zawsze znajdę ten swój.

Nie warzył się, nałożony na krem nawilżający (sprawdzałam z 2ma różnymi)

Cera wyglądała naturalnie, jednak bardzo 'matowo'

Używam tego produktu od: kiedyś ponad 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aloszka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • Kupiłam ten podkład na promocji w Rossmannie, po zchwalaniu przez jedną z pań pracujących tam. Szukałam podkładu który będzie zakrywał niedoskonałości, wydawało mi się, ze ten będzie dobry, szczególnie że Healthy Mix mi odpowiadał, szczególnie kolor, wieć 123 też wziełam ten sam kolor, jednak co się okazało kolor jest za ciemny, do tego pomarańczowy... Nie kryje, ściera się, efekt beznadziejny. Nigdy już nie kupię go!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić dusiax za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • najlepszy dla skóry wrażliwej
  • Zacznę od tego, że revlon colorstay zniszczył mi cerę doszczętnie, zapchał, wysuszył...
    Natomiast ten podkład mnie uratował, wspaniale nawilża cały dzień, KRYJE! niewiele gorzej pod revlonu, ale odkąd nie uzywam revlonu nie trzbea wiele zakrywać.

POLECAM dla kobiet z problematyczną cerą!

plusy
    -nawilża
    -kryje b. dobrze
    -ładna rożswietlona cera
    -cena (w pormocji po 40zł jak na taki podkład-opłaca się)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić colia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka.
  • Cena wskazywała, że produkt będzie faktycznie godny do zainwestowania. Bardzo suchy jak dla mnie. A mam cere suchą. Cena jest zbyt droga jak na ten produkt. Nie krył niedoskonałości a o to nam chodziło. Zawiedziona jestem z tego podkładu.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić sedlness za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest źle
  • Posiadam kolor nr 51, dla prawdziwych bladziochów się raczej nie sprawdzi ponieważ do najjaśniejszych nie należy i delikatnie ciemnieje na skórze.
    Podkład ma średnie krycie i jeśli chcemy budować efekt trzeba być bardzo ostrożnym ponieaż gdy nałożymy go bardzo dużo ciemnieje zupełnie inaczaej niż cieńka warstwa.
    Przede wszytskim nie zapchał i nie wysuszył mnie a to uważam za duży sukces.
    Delikatnie podkreśla te "większe" suche skórki i bardzo lubi się ścierać.
    Po 4 godzinach widać jego delikatne braki na lini żuchwy ( zobaczymy jak będzie sprawował się wiosną bądz latem kiedy nie będę nosić szalika).
    Daje delikatny satynowy efekt.
    Nie jest warty swojej regularnej ceny ale na promocji - jak najbardzej
    Jeśli nie znajdę niczego lepszego- wrócę do niego.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dropdead za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie to
  • Kupiłam po przeczytaniu poniższych recenzji... kupiłam, bo dla ponad 100 z Was okazał sie hitem... kupiłam po nie ma parabenów... kupiłam, bo szukałam ideału... kupiłam, bo był w promocji.

Wybrałam odcień nr 53 - wydał mi się odpowiednio jasny, ale nie za jasny i odpowiednio żółty. Oczekiwałam krycia - naczynek i nierówności, oczekiwałam lekkiego matowienia i trwałości minimum 5-6 godzin - więcej mi nie potrzeba.

Co dostałam ??

Średnie krycie,własciwie znikome krycie - pigmentów maskujących czerwone naczynka brak, a to chciałam ukryć przede wszystkim.
    Mat utrzymuje sie bardzo krótko - moje bardzo tłuste T świeci sie niemal cały czas... ale tu sie zawsze wspomagam pudrem.
    Trwałość... trwałości brak. Pudrowe, aksamitne wykończenie trwa ledwie parę chwil, potem znika nierównomiernie i staję się coraz ciemniejsze, pomarańczowe... okropność.

To mój pierwszy podkład z Bourjois i chyba ostatni Dam mu szansę latem, bo jesienią sie nie sprawdził, na zime okazał się zbyt ciemny i ciemniejący, obecnie wciąz za ciemny... może jak sie lekko opalę (samoopalę ) sprawdzi sie lepiej.
    Chociaż z jego trwałością i szybkim znikaniem obawiam się, że latem może być jeszcze gorzej ciepło, więcej sebum, pot... raczej sobie nie poradzi...

Szkoda...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pannawiosna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do tej pory najlepszy
  • Podład poleciła mi koleżanka. Dobrze kryje, matuje, ma żółto- złote pigmenty, dzięki którym buźka pod koniec dnia nie wygłada jak u świnki pigi Nie tworzy efektu maski, wygładza skóre. Używam go razem z pudrem Rimmel stay matt. Efekt matu utrzymuj sie ok 7 godzin co jest naprawde dużym plusem. Na lato spróbuje jego lżejszej wersji, mam nadzieje że się nie zawiode. jedynym minusem jest cena,ale od czego są promocje . Możma go wtedy kupić nawet za 30-35 zł. Używam odcienia 53 idealny na teraz. Piękny złoto- żółtawy kolor.
    Polecam raczej dla skóry normalnej, mieszanej ponieważ podkład może podkreślać suche skórki. Używam tego produktu od: 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie 9

Chcesz pochwalić iga_12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie tego szukałam
  • Może najpierw moja cera:
    mieszana ze skłonnoscią do przesuszania i zaczerwienień w niektórych miejscach, wymagajaca pod wzgledem składników uzytych w kosmetyku... niestety do tej pory(a to juz 35 wiosna się zaczyna) nie moge dobrać kosmetyków szczególnie do twarzy.

Z nadzieja zakupiony w Rossmanie:
    Zalety:
    Fajnie się rozprowadza i to tylko tyle

Wady:
    -szybko ciemnieje,
    -wysusza i co za tym idzie podkresla juz isniejące suche miejsca
    - po nałożeniu do pracy twarz zdecydowanie odróznia sie od reszty -(
    - juz po 2 godzinach mam wrazenie jakby "już nie krył"
    - nie mam mowy o stosowaniu go pare dni z rzędu

Niestety oddaję koleżance

Chcesz pochwalić dasia25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kryje i ujednolica
  • Zacznijmy od tego, że mam bardzo suchą cerę, więc dobranie odpowiedniego podkładu dla mnie graniczy z cudem. Do tej pory myślałam, że jestem "skazana" na kremy BB, które fajnie wtapiają się w cerę, ale nie zapewniają dobrego krycia. Podkład Bourjois łatwo się rozprowadza, dobrze kryje niedoskonałości cery, ma lekką przyjemną konsystencję. Z pewnej odległości cera jest wręcz porcelanowa, przy dobrze dobranym odcieniu nie ma mowy o efekcie maski. Z bliska widać jednak, że moja skóra nie stapia się z podkładem tak jakbym tego chciała. Mimo wszystko jest lepszy niż te, których do tej pory stosowałam (a które oddałam mamie i siostrze).

Używam tego produktu od: listopad 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie, jestem w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić mmka789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki jakiego potrzebuję
  • Zacznę od tego, że jestem totalnym "żółtkiem" więc bourjois jest dla mnie, ponieważ mają pigmentacje skierowaną do takich osób jak ja. Cenię ich za, to że każdy produkt jaki kupiłam okazywał się czymś bez czego nie mogę żyć. I tak też jest z tym produktem. Mam nr 51 light vanilla i sprawia on, że nie mam maski na buzi a wszystko daje piękny efekt. Nie mam problemów z cerą, tylko delikatne przebarwienia, które zakrywa. Mój aktualny ideał. Małym minusem może być to, że szybko zasycha. Cena mnie też nie przeraża, bo jeszcze nigdy nie kupiłam go w regularnej cenie, a zawsze na promocji.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić michaliinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo na tak
  • Kupiłam przypadkiem na promocji, choć kilka lat wcześniej byłam miłośniczką starej wersji Healthy Mix tej firmy. Okazał się strzałem w 10!

+ kryje wszystkie przebarwienia
    + wydajność
    + opakowanie
    + długo pozostaje matowy
    + zapach

- podkreśla wszystkie skórki
    - bardzo szybko ciemniejeUżywam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić masyw za czytelną i pomocną recenzję?
  • kryje, ale okrutnie wysusza
  • Do tej pory nigdy nie miałam problemów z podkładami. Moja cera ma wiele niedoskonałości dlatego często szukam podkładów kryjących i matujących. Po 3-4 razach użycia tego podkładu na twarzy pojawiły mi się suche plamy. Jest to pierwszy kosmetyk na który zareagowałam tak szybko negatywnie.

plusy:
    - kryje dość dobrze
    - fajna konsystencja, lekki, nie zapycha
    - długo sie utrzymuje

minusy:
    - cena
    - DUŻY MINUS , który go eliminuje z moich kosmetyków: strasznie wysusza moją twarz, skóra jest szorstka i wysuszona
    - nie specjalnie matujeUżywam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: użyłam go 3 razy i odstawiłam

Chcesz pochwalić wiki051088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Kupiłam na promocji -40% w rossmannie pod wpływem impulsu i nie żałuje.

Plusy:
    - trwałość - bez problemu trzyma się cały dzień,
    - matuje - nie muszę wogóle używać pudru,
    - dostępność - każdy rossmann,
    - krycie,
    - kolor - posiadam odcień 52, moim zdaniem każdy znajdzie odcień dla siebie,
    - nie zapycha (co jest ewenementem, bo mnie zapycha praktycznie wszystko),
    - nie tworzy maski,
    - wydajny.

+/- cena - troche wysoka, ale ja kupuje go na promocji -40%

Minusy:
    -troszkę wysusza, ale kwestia odpowiedniej pielęgnacji rozwiązuje problem.

Zdradziłam go raz na rzecz innego podkładu i wróciłam z podkulonym ogonem

Ilość zużytych opakowań: 2 (30ml)

Chcesz pochwalić Gabrysia1075 za czytelną i pomocną recenzję?