Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Powiększ Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Zgłoszony przez AlexSandra3

Pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
1. Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
2. Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
3. Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Cena: ok. 55zł / 50ml

• BUBEL!
  • Nie będę się rozpisywać nad tym "czymś", bo nie warto. Totalnie wysusza cerę i robi plamy! Okropne uczucie, kiedy ma się go na twarzy. Czuć suchość i szorstkość. Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: miałąm raz jakiś rok temu i więcej nie kupie
    Ilość zużytych opakowań: jedno i nigdy więcej drugiego

Chcesz pochwalić malinowami za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Zawsze miałam problem z nakładaniem podkładów gdyż za każdym razem rolował się i brzydko wyglądał.
    Ten jest inny !!!
    Nakładam go palcami i bardzo szybko. Nic się nie wałkuje, nie tworzą się smugi ani plamy.
    Kolor jest chyba kwestią dobrania odpowiedniego odcienia, a ja chyba dobrze wybrałam.
    Opakowanie jest bardzo wygodne i estetyczne.
    Doskonale matuje, nie ma potrzeby stosowania pudru sypkiego.
    Długo utrzymuje się na buzi (chociaż nie mierzyłam z zegarkiem w ręku)
    Bardzo serdecznie polecam.
    Odejmuje pół gwiazdki za cenę. Dość wysoka ale na szczęście istnieją promocje.

Chcesz pochwalić adunia21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia.
  • Całe szczeście, że dostałam ten podkład od siostry, której też się nie spodobał, bo gdybym wydała na niego te 50zł (czy ile on tam kosztuje...), to byłabym na siebie bardzo zła. Ale przejdźmy do rzeczy.

Podkład wygląda okropnie na buzi, bardzo nienaturalnie, jest przy tym mocno matujący - efekt maski murowany, naprawdę, coś strasznego. Ma lekką konsystencję, ale na twarzy wygląda na bardzo ciężki. W dodatku ciemnieje i to bardzo. Dawałam mu kilkukrotnie szansę, bo myślałam, że to może wina mojego pudru, że coś tam, coś tam, ale nie, podkład po prostu jest zły i brzydko wygląda.
    Nie zapycha, nie robi krzywdy i długo się trzyma - to jego jedyne plusy i za to ma ode mnie jedną gwiazdkę.

Jeden z gorszych podkładów, jakich kiedykolwiek używałam...

Używam tego produktu od: użyłam kilkukrotnie.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić BlackSanctum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi pasuje
  • Kupiłam raczej przypadkiem. Wcześniej używałam loreal infallible i na początku żałowałam, że zdecydowałam się go zmienić. Po dwóch tygodniach używania poszłam do drogerii żeby kupić stary podkład. Nagle się okazało, że 123 jednak pasuje mi o wiele bardziej no i zostałam przy nim. Idealny nie jest ale:

-ładnie kryje
    -matuje
    -nie ma się wrażenia, że na twarzy ma się tapetę zamiast podkładu
    -nie kosztuje milionów
    -ma odcień, ktory idealnie pasuje do mojej jasnej cery
    -po użyciu mam wrażenie, że moja twarz jest bardzo miła w dotyku
    -nie zapycha

Jedyny minus jest taki, że odrobinę wysusza skórę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić anexxy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie dla jasnych karnacji
  • Plusy:
    - w miare dobre krycie
    - wyrównuje koloryt skóry
    - aplikując go przy pomocy pędzla można w prosty sposób nałożyć jego małą ilość, łatwy w aplikacjii
    - stosunkowo trwały;

Minusy:
    - kilka minut po aplikacjii BARDZO ciemnieje
    - cena

Sama testując go w drogerii wybrałam najjaśniejszy kolor, jednak już przy pierwszej aplikacji wyszło, jak bardzo zmienia odcień. Można to korygować jaśniejszym puderm, lub zmieszać z innym, jednak wiadomo, że to nie jest to, co mieć idealnie dobrany kolor podkłądu.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: ok. połowa pierwszego

Chcesz pochwalić Galopcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudny
  • Będę pisać przez pryzmat dwóch najjaśniejszych odcieni - 51 oraz 52.

Podkład 51 znacznie bardziej i szybciej utlenia się w pomarańczę niż 52. Jednakże oba te podkłady nie nadają się dla osób o bardzo bladej karnacji, mimo że mogłoby się zdawać inaczej.

Da się zauważyć, ze im grubiej położony podkład tym większa pomarańcza. Najlepsza do nakładania będzie lateksowa gąbka lub pędzel.

Podkład ma matowe wykończenie, co bardzo mi się podoba, jednakże powoduje mocne wysuszanie skóry i chyba tylko przy cerze tłustej nadawałby się do stosowania każdego dnia.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić PudrowaKrolowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Plusy:
    + nie wysusza
    + matuje, ale po około 2-3h wymaga poprawy makijażu, oczywiście u osób z tłustą cerą
    + w miarę długo się utrzymuje
    + posiadam odcien 53- bardzo fajny efekt na twarzy
    + wygodne opakowanie

Minusy:
    - na pewno cena, stanowczo wygórowana, aczkolwiek myślę, że płacimy za markę

Używam tego produktu od: 1 w trakcie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić kasiaaa119922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam dla ciemnych idealnych karnacji
  • Pierwszy raz spotkałam się z tym podkładem 3 lata temu. Szukałam jakiegoś lepszego podkładu, który zastąpiłby dotychczasowe kremy bb. Jako, że cerę mam bardzo jasną i szukam zawsze najjaśniejszych odcieni, Bourjois 123 od razu przypadł mi do gustu (najjaśniejszy odcień). Byłam zachwycona: idealnie aksamitna cera, cudowna w dotyku, długo się trzymał... Same zalety. Rok temu bym to jeszcze potwierdziła.
    Teraz mam nieco inne zdanie. Nie wiem o co chodzi, ale mimo, że to ten sam numer i odcień co 3 lata temu, podkład jest ZNACZNIE CIEMNIEJSZY już przy aplikowaniu, do tego strasznie się ultenia. Bardzo. Na mojej jasnej skórze nie wygląda to dobrze. Do tego czasem podkreśla widocznie suche skórki. Jestem zawiedziona bo był to dla mnie KWC.
    Ale z całego serca polecam go wypróbować osobom o ciemniejszej karnacji bez żadnych niedoskonałości. Na prawdę można odczuć, że to podkad wyjeżdzający z tej samej fabryki co Chanel.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 7 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić werw1997 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Mam bardzo jasną cerę z różowymi tonami. Podkłady "ivory" są za ciemne, a "porcelana" czy "light ivory" robią ze mnie świnkę. Szukałam czegoś z żółtymi tonami, ale jednocześnie bardzo jasnego. "Light vanilla" jest idealny!

Plusy:
    + krycie zależy od nałożonej ilości, raczej dobre (w połączeniu z korektorem zakrywa ślady po trądziku)
    + nie daje efektu maski
    + nie ciasteczkuje się
    + ładne, jasne, ŻÓŁTE kolory
    + nie wysusza
    + pompka

Minusy:
    - cera musi być zadbana, podkreśla suche skórki
    - cena

Uwagi:
    * pod podkład nakłada się krem i jest to normalne. nie można oceniać podkładu jako zły, bo wysusza, skoro jest nałożony bezpośrednio na skórę
    * podkłady mają gamy żółte, różowe i neutralne i trzeba na to zwracać uwagę przy zakupie

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić paprotka944 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, lekki podkład
  • Bourjois 123 Perfect ma lekką konstystencję, nie zapycha. Nie jest to podkład kryjący i niestety popękanych naczynek nie ukryje, jednak bardzo dobrze wyrównuje koloryt i dlatego zagościł na stałe w mojej kosmetyczce. Plusem też jest opakowanie z pompką. Nie nakładam go dużo, więc starcza mi na tak długo, że nie żal mi tych 50 zł.

Ilość zużytych opakowań: jedno 30ml

Chcesz pochwalić 749asia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij