Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Powiększ Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Zgłoszony przez AlexSandra3

Pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
1. Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
2. Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
3. Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Cena: ok. 55zł / 50ml

• póki co mój faworyt
  • Użwałam już bardzo wielu podkładów z różnych półek cenowych i ten jest moim zdecydowanym ulubieńcem. Robi wszystko co powienien robić podkład:
    -kryje według mnie bardzo dobrze, w zależności od stanu cery można stopniować krycie, ale nie oszukujmy się wielkich niedoskonałości nie zakryje żaden podkład. Tutaj nawet przy kilku warstwach cera wygląda naturalnie przy odpowiednim rozprowadzeniu.
    - matuje cerę, ale nie jest to sztuczny, płaski mat. ja utrwalam ten efekt sypkim pudrem i utrzymuje się niemal cały dzień, ale to pewnie zależy też od reszty stosowanych kosmetyków.
    - ma idealne kolory (52, 53), co dla mnie ważne nie zawierają różowego pigmentu, tylko są idealnie beżowe z domieszką żółci.
    -cena nie należy może do najniższych, ale za dobrą jakość trzeba płacić
    -zawiera filtr, może tylko spf 10 ale zawsze lepsze to niż nic, jego skład też jest całkiem przyzwoity. Mnie absolutnie nie zapycha, a mam do tego dużą skłonność.
    m-a estetyczne opakowanie, które niestety uniemożliwia wydobycie go do samego końca przez co trochę kosmetyku się marnuje
    Ogólnie bardzo polecam ten podkład i nie mam zamiaru go narazie zamieniać na żaden inny.

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić Karolynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba z nim zostanę
  • Długo szukam idealnego podkładu, trafiłam na ten i nadal szukałam, jednak po próbach zmiany na inny...wszystkie wydają mi się gorsze niż ten. Kolor 53 mi pasuje, podkład całkiem dobrze matuje, a moja twarz świeci się okropnie - zawsze używam pudru matującego, ale z tym podkładem gdy nie użyję - mogę nadal pokazać się ludziom . Kryje dość dobrze, cienie pod oczami i niespodzianki nie rzucają się w oczy...myślę że mogę nie znaleźć lepszego w tym przedziale cenowym. Na dodatek ładne, estetyczne opakowanie, nie ściera się za szybko z twarzy. Będę na pewno do niego wracać . Odejmuję pół gwiazdki za brak tego "zdrowego" (świeżego, nie wiem jak to nazwać) wyglądu skóry który uzyskiwałam np po Healthy mixx

Chcesz pochwalić boskaastaroth za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam go
  • Ten podkład razem z Skin Match Astora i Bare Minerals Ready w kompakcie należy do moich totalnych ulubieńców i nie zamienię go na żaden inny.Zresztą miałam kiedyś starszą wersję Healty Mix, która również mi pasowała, więc może podkłady Bourjois mi ogólnie służą? Mam odcień drugi w kolejności czyli 52 Vanille i jest świetny dla mojej jasnej cery. Podkład łatwo się rozprowadza ( robię to pędzlem), nie ma smug ani nic z tych rzeczy. Kryje średnio bym powiedziała i dużych zmian napewno nie zakamufluje, ale ja nie potrzebuje mocno kryjącego podkładu, bo cerę mam w dobrej kondycji.Zresztą nawet nie chciałabym aby był silnie kryjący.
    Moja twarz wygląda w tym podkładzie bardzo naturalnie, promiennie, zdrowo. Nie ma żadnego efektu maski, wysuszenia. Podkład moją cerę akurat matuje na cały dzien, oczywiście z sypańcem i nie zawiódł mnie nigdy nawet w upały czy śnieżną zawieruchę, czy w czasie długiej podróży. Trwały jest u mnie na cały dzień, choć oczywiście nie będzie tak u każdego. Dla mnie jest bez wad i będę kupować dopóty dopki będzie produkowany.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 normalne opakowania

Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia...
  • Podkład kupiłam na promocji w Rossmannie. Na początku byłam bardzo zadowolona, bo dobrze zakrył moje niedoskonałości i trzymał się na mojej twarzy stosunkowo długo - nie wymagał przypudrowania po całym dniu na uczelni. Z czasem zauważyłam, że moja cera stała się bardziej tłusta i wyskoczyło mi parę nowych niespodzianek. Nie wiem, może to moja skóra miała złe dni, jednak na jakiś czas go odstawiłam. Teraz nakładam go na zmianę z innymi.

Plusy:
    + dobrze kryje
    + nie tworzy maski, jest lekko matujący
    + najjaśniejszy odcień jest dla mnie idealny
    + opakowanie z pompką
    + przy pomocy pędzla nie ma kłopotów z rozprowadzeniem

Minusy
    - cena - gdyby nie promocja, nie kupiłabym tego podkładu, cena jest za wysoka
    - trochę mnie zapycha
    - ciemnieje po nałożeniu

Mimo wszystko bardzo się lubimy!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ula92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry, ale bez rewelacji
  • Kupuję podkłady tylko firmy Bourjois, jednak ten nie jest najlepszy.

Ma swoje plusy
    - dobrze spełnia swoją funkcję korygowania cery, kryje wszystkie zaczerwienienia itd.
    - lekko matuje skórę i nie robi nienaturalnego efektu
    - wiele odcieni i łatwo znaleźć pasujący do naszej cery
    - jest wydajny
    - ma wygodne opakowanie

ale ma też minusy
    - podkreśla skórki
    - w załamaniu oka i pod oczami pozostawia "wałeczek", który trudno rozprowadzić (nie wszystkie podkłady tak u mnie działają)
    - cena jednak mogłaby być trochę niższa

Ogólnie sprawuje się dobrze przy pomocy innych kosmetyków (puder, korektor) jednak można się spodziewać czegoś lepszego jeśli chodzi o jego cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, przy końcówce 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić curlandwave za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny na calej linii
  • beznadziejny kolor
    beznadziejny na twarzy
    sciera sie
    twarz sie swieci jak psu...
    po godzinie twarz wyglada gorzej niz bez zadnego makijazu
    grudkuje sie
    ma chyba najgorsze cechy jakie tylko moga byc
    jeden z najgorszych jakie mialam

Używam tego produktu od: juz nie uzywam i nie uzyje
    Ilość zużytych opakowań: oddalam

Chcesz pochwalić PaulaPaulinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry podkład
  • Podkład zakupiłam po pozytywnych wypowiedziach mojej kuzynki i koleżanki. Odkąd pamiętam borykam się z zaczerwienioną skórą twarzy i czerwonymi rumianymi plackami na policzkach (moja zmora!!!). Przed odkryciem tego podkładu wsmarowywałam w twarz kamuflaż Artdeco i przypudorwywałam wszystko-krycie było ale efekt nie taki jak jak oczekiwałam :/. Ten podkład uratował mnie od kamuflażu! Uważam, ze podkład dobrze kryje, nie robi maski. Jeśli chodzi o ciemnienie to mam wrażenie, że ciemnieje ale zaraz po zrobieniu makijażu a poźniej koloryt się wyrównuje. Niestety nie matyję mnie jakbym tego chciała, po godzinie już się świece ale mam na szczęście dobre bibułki matujące. No i ściera sie za szybko :/. Ma fajne żółte tony- to jest bardzo ważne.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat

Chcesz pochwalić Ruda 1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny
  • Długo szukałam podkładu dla siebie.
    Bourjois świetnie kryje, skóra się nie świeci i wygląda świeżo przez cały dzień.
    Przyjemnie pachnie, ładnie się rozprowadza.

Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe

Chcesz pochwalić ewkawes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny podkład
  • Po tym jak wycofali mój ulubiony Revlon Mineral Mousse byłam zmuszona znaleźć coś nowego i padło na 123 Perfect Foundation. I przyznam że jest świetny. Bardzo dobre krycie, może nawet lepsze niż Revlon. Skóra wyglada promiennie. Długo sie nie świeci. Oczywiście w moim przypadku przy każdym podkładzie poprawki w ciągu dnia są wskazane, ale przy tym nie jest to jakoś strasznie konieczne. Mam cerę mieszaną.
    Mój odcień to najjaśniejszy czyli 51 i bardzo mi odpowiada.

Chcesz pochwalić madzia2405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się na nim...
  • Podkład kupiłam z polecenia znajomych. Mam odcień 51 Light Vanilla. I chociaż faktycznie ma całkiem niezłe krycie, ładnie wyrównuje koloryt cery, to niestety u mnie się nie sprawdził.
    Mam cerę mieszaną skłonną do wyprysków.

Plusy:
    -odcień, jasny, bez różowych tonów,
    - opakowanie (pompka),
    - praktycznie bezzapachowy,
    - nie zapycha i nie uczula,

Minusy:
    - podkreśla suche skórki,
    - szybko się ściera,
    - po kilku godzinach mam wrażenie, że moja twarz wygląda jakby była na niej zważona masa...
    - trochę ciemnieje,
    - podkład rozprowadzam paluszkami i zostaje na nich dziwny, jasny osad...
    - wysusza mi skórę na twarzy,
    - cena, zdecydowanie za wysoka

Chcesz pochwalić Mimka92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie sprawdził się
  • Bardzo lubię firmę Bourjois. Wiązałam z tym podkładem bardzo duże nadzieje jednak dla mojej skóry muszę poszukać innego. Mam odcień 51 i kolor dla mnie jest jak najbardziej trafiony. Niestety dla mojej ostatnio odwodnionej skóry się nie nadaje. Powoduje uczucie ściągnięcia skóry. Podkreśla suche skórki. Wchodzi w pory. Powoduje błyszczenie się mojej suchej skóry! Zdecydowanie nie dla mnie

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • baardzo dobry podkład
  • Mam odcienie 51 Vanilla Clair , 52 Vanilla . Ten pierwszy uzywalam zima, teraz przy opalonej skorze uzywam w odcieniu 52 , jednak jest za jasny, ale razem z bronzerem jest ok . Cerę mam tłusta w strefie " T " , podkład moze jakos nie jest cudowny, bo szybko schodzi z twarzy, mimo to go lubię dodam, ze nakładam go pędzlem.

+ raczej gęsta konsystencja
    + wydajnosc spora
    + bogata gama odcieni
    + ładnie sie rozprowadza

Minusem jest TRWAŁOŚĆ i ZAPACH, aczkolwiek zapach bardzo mi nie przeszkadza, ale moglby byc taki jak w Healthy Mix Używam tego produktu od: 7 miesiecyIlość zużytych opakowań: 3 cale

Chcesz pochwalić Dianuska_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Minusy:
    -szybko znika z twarzy
    -bardzo słabo kryje, wręcz minimalnie - nie zakrywa moich cieni pod oczami, zaczerwienień czy innych rzeczy, co obiecuje producent...
    -już po godzinie od nałożenia cała się świecę
    -podkreśla suche skórki

Plusy:
    +nie zapycha
    +dobra konsystencja

Bardzo się cieszę, że kupiłam go w promocji -49% w rossie, a nie po \'normalnej\' cenie, znam lepsze podkłady dla mojej cery w niższej cenie.
    Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Asseq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czas na zmiany
  • Właśnie od kilku miesięcy zastanawiam się nad zmianą podkładu. Tego używam od 2 lat i zaczynam mieć spore wątpliwości czy to aby nie przyzwyczajenie ciągnie mnie zawsze do półki z tym produktem.
    A może to już nie jest jednak ten sam podkład co kiedyś. Ostatnio coraz mnie jestem z niego zadowolona. Zauważyłam, że dość szybko znika z mojej twarzy, kryje nadal dobrze, dzięki czemu mogę na kilka godzin zapomnieć o cieniach pod oczami. Tylko niestety po 3-4 godzinach muszę robić poprawki.
    Zaczynam myśleć poważnie nad zmianą. W tej cenie znajdę wiele produktów, które na pewno są warte wypróbowania.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: chyba ok 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nasnas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwoląg
  • Podkład ten jest najdziwniejszy jaki miałam do tej pory.
    Moja cera jest tłusta tylko na nosie, na którym w dodatku są popękane naczynka. Poliki po nocnym kremowaniu są normalne, bez suchych plam ani innych niespodzianek

OPAKOWANIE, GAMA KOLORYSTYCZNA, CENA, ZAPACH
    Ładne, schludne (napisy się nie ścierają). Fajna pompka
    Szeroka gama kolorystyczna dla bladziochów. Posiadam 51, który jest idealny na zimę, na lato jednak odrobinę za jasny.
    Cena jest dość wysoka jak na produkt, który mocno nie spełnił moich oczekiwań.
    Zapach jest w porządku, trochę chemiczny, ale do zniesienia - nie jest zbyt nachalny i ciężki

KONSYSTENCJA:
    Zdecydowanie za sucha. Podkład bardzo topornie się nakłada. Potrzebuję 2 pompek (w innych podkładach używam jednej) żeby w miarę wyrównać koloryt
    Nie ciemnieje, bo po kilku godzinach zdąży prawie całkowicie zniknąć

DZIAŁANIE:
    Jak już się uporamy z nałożeniem podkładu to można zauważyć, że ma on matowe wykończenie, które niestety na nic się nie zdaje, bo po bardzo krótkim czasie(ok.2h) skóra się świeci.
    Podkład wchodzi w rozszerzone pory, a te zanieczyszczone podkreśla osadzając się wokół nich i zaznaczając, że skóra w tym miejscu nie jest gładka
    Podkreśla absolutnie wszystkie suche skórki (nawet te, których ani nie widać ani nie czuć) i jak wyżej wspomniałam pory
    Jeżeli chodzi o krycie podkład też się nie sprawdził. Na popękane naczynka jest zdecydowanie za słaby. Skóra wygląda w nim bardzo płasko.
    Dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze po użyciu tego podkładu po demakijażu moja skóra jest wysuszona, a suchość jest znacznie bardziej wyczuwalna.

Używam go od wielkiego święta, gdy wychodzę na krótko i nie do ludzi

Używam tego produktu od: roku z ogromnymi przerwami

Chcesz pochwalić metalowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę wysusza
  • Mam podkład w kolorze 52. Kolor jak dla mnie jest idealny, jest to ładny beż (który na szczęście nie ma różowych tonów!). Ma dość płynną konsystencję aczkolwiek bardzo dobrze rozprowadza się po twarzy zarówno pędzlem jak i palcami.
    Do pokrycia całej twarzy wystarczy mi jedna pompka. Niestety zauważyłam, iż w sytuacji gdy nałożę podkładu trochę więcej to ciemnieje tworząc pomarańczowe plamy.
    Pokład nadaje matowe wykończenie, jednak moją mieszaną skórę wysusza podkreślając przy tym wszystkie suche skorki.
    Od jakiegoś czasu nie używam go solo, a mieszam z drogeryjnymi kremami bb i innymi podkładami- w takiej konfiguracji sprawdza się super!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patataj za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemniaczek, ale....
  • mam kolor 52 vanilla , ladnie stapia sie z cera , naturalnie wyglada ALE czasami mam wrazenie , ze znika z mojej twarzy tak jakby sie ulatnial... nie kryje za dobrze. matuje na 2 godziny... no ale i tak go lubie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić inspiracja1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziwny
  • Mam cerę tłustą, rozszerzone pory, ale brak pryszczy... Ten podkład jest bardzo dziwny, wszystko zależy od dnia i nastroju cery i podkładu chyba. Raz jest całkiem spoko, a raz tragedia. Stwierdziłam, że lepiej u mnie się sprawdza w dni chłodniejsze. W cieplejsze po prostu bardzo szybko się świecę i robi plamy. No, ale przejdźmy do plusów i minusów.

Plusy:
    + wygodne opakowanie, szklane z pompką
    + w chłodniejsze dni sprawdza się dobrze, matuje dość dobrze
    + nie zapycha
    + nie utlenia się, nie ciemnieje na twarzy
    + kolor 51 Vanilla Light jest dla mnie odpowiedni, idealnie stapia się ze skórą
    + wydajny

Minusy:
    - w cieplejsze dni jest tragedia, cera szybko się świeci, powstają plamy
    - cena, 55 zł to dla mnie za dużo, ja kupiłam podczas akcji rossmannowskiej -49% i po tej obniżce cena jest dużo bardziej do przyjęcia

Podsumowując podkład dobry na chłodniejsze dni, dlatego w lato go muszę odstawić, wrócę do niego jesienią. Mimo to nie jestem z niego super zadowolona, bywały lepsze podkłady. Jak na Bourjois i na to, że to już taka średnia/górna półka to słabo, dlatego daję 3/5 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić madziaa2809 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak tak tak !!!!!
  • Dodam,ze po Revlonie Colorstay do suchej testuje mase podkładów,które,albo zapychaja,albo wygladają jak maska,revlona musiałam odstawić masakruje mi cere i wysusza
    Obejrzałam mase testów podkładu 123 więc byłam nastawiona sceptycznie,ale jak to mowia trzeba sie przekonac na własnej skórze Mile jestem zaskoczona naprawde Początkowo spr podkład na wewn czesci nadgarstka i naprawde mocno wpadał w żółć wiec już spanikowałam ( mam kolor 53 ),jednak na twarzy wyglada naprawde przyzwoicie. Po pierwsze odcienie lekko żołte lepiej kryja zaczerwienienia ( przynajmniej w moim przypadku ) nie cuzć go totalnie na twarzy ! Jedna warstewka świetnie wszystko kryje,pieknie wyrownuje koloryt ( nie rozumiem po co na testach dziewcyzny ładowały tyle warstw tego na twarz o.O ) doklepuje na wieksze wypryski na to puder i naprawde twarz wyglada na wypoczeta,swiezsza po ok 4 h zaczynam sie lekko świecić jednak w sposob naprawde ładny tz naturalnie to wyglada ( przy revlonie robiła mi sie maska ) wiec niweluje to bibulka bądź pudrem,nie zapycha co dla mnie jest mega zbawieniem,nie robi efektu maski !!! Poręczne opakowanie pół gwiazdki odejmuje za to minimalne błyszczenie Na zime po prostu kupie odcien jasniejszy
    Dodam,ze to moje pierwsze zetkniecie z ta marka

Zalety:
    ujednolica koloryt
    kryje
    cena ( na allegro 30 zł )
    kolorki ( mi akurat podchodza )
    nie zapycha!!!!!!!!!!!!!
    nie wysusza !!!!
    nie czuc go na twarzy
    poreczne opakowanie -pompka !
    wydany niewielka ilość kryje całą twarz

Wady :
    trochę tepa konsystencja,ale mi to w sumie nie przeszkadza
    po ok 4 h buzia sie świeci,ale nie jakoś mega także za te 2 małe wady odejmuje pół gwiazdki

Używam tego produktu od: 8 dni
    Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Chcesz pochwalić Depresja2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapycha!
  • Podkład dla mojej cery trądzikowej, mieszanej, wrażliwej był tragiczny!

Plusy:
    +nie był wyczuwalny na twarzy
    +utrzymywał się ok 4 h
    +wydajny
    +fajna gama kolorystyczna, nie wpada w pomarańcz
    +fajnie neutralizuje zaczerwienienia

Minusy:
    - Strasznie zapychał moją cerę! TRAGEDIA!
    -Mocno się po nim świeciłam, choć mam cere mieszaną
    -drogi

Polecam tylko jeżeli nie macie problemu z zapychaniem !

Używam tego produktu od: 10 użyć
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

Chcesz pochwalić 93jessica93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry !
  • Przez długi czas był to mój ulubiony podkład. Używałam go przez dwa lata. Ładnie, natrualnie wygląda na buzi, jest dość trwały, a przede wszystkim naprawdę maskował niedoskonałości i przede wszystkim zakrywał zaczerwienienia. Wydajny. Przy codziennym używaniu starczał na 3 miesiące.

Polecam !

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Blandina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie, na pewno nie za 60 zł.
  • Bardzo się zawiodłam.

-nietrwały
    -dziwne odcienie
    -nie pomógł mojej cerze: mieszanej z bliznami po trądziku
    -średnio wydany
    -cena nieadekwatna do jakości

+opakowanie
    +dostępność

Ilość zużytych opakowań: raz 30 ml

Chcesz pochwalić barbarella_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Moja cera jest mieszana, ale z tendencją do przesuszania, czasem ma lepsze dni i jest w miarę normalna, czasami błyszczy się strasznie, a czasem mam ją ściągniętą. Spodziewam się po podkładnie naturalnego wykończenia, lekkiego zmatowienia, nie podkreślania suchych skórek oraz jako takiego utrzymywania się na twarzy kilka godzin. Co do tego podkładu mam mieszane uczucia.
    Kupiłam kolor 52, wydawał się idealny na początku, jednak po paru miesiącach miałam wrażenie że ściemniał ? Zaczęłam używać go w zimie, także kolor mojej cery się nie zmienił, a jednak mam wrażenie że teraz lekko odcina się. Ale pomijając - spodziewałam się lekkiego, średnio kryjącego podkładu który będę mogła nałożyć w dni jak moja buzia nie będzie sprawiała problemów. Oczekiwałam przykrycia różowych tonów na moich policzkach i wyrównania lekkiego cieni pod oczami. Nie do końca dostałam co, co chciałam:
    Plusy:
    + konsystencja, lekka, przyjemna, łatwo rozprowadza się na skórze
    + opakowanie - szklane z pompką - idealne
    + krycie (jednak od razu po nałożeniu do godziny, max dwóch)
    +lekkie wyrównanie kolorytu
    +lekkie zmatowienie

Minusy:
    - widoczny na twarzy - nie stapia się praktycznie z żadnym z moich kremów, od nawilżających po matujące, ja go niestety widzę na twarzy, szczególnie jak mam ją choć trochę przesuszoną
    -ściera się niestety po kilku godzinach, wychodząc z domu o 8 i wracając np ok 15 już go praktycznie nie mam na twarzy, najgorzej jest na policzkach
    - nie przykrywa moich zaczerwienień
    - podkreśla niemiłosiernie wszystkie suche skórki

Podsumowując, będzie dobry dla osób które nie oczekują wielkiego krycia i mają cerę dobrze nawilżoną.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Chcesz pochwalić mietowa_czekoladka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemnieje
  • Ciemnieje,a szkoda wypróbowałam najjasniejszy odcien 51 a ten strasznie sciemnial zrobil sie kiczowaty pomaranczowy
    jesli chodzi o konsystencje jest fajana lekka-idealna na lato i plus za matowe wykonczenie
    krycie- średnie
    Może kupie jak się trochę opalę , poki co nie dla mnie

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: próbka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pitia za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś strasznego!
  • Kupiłam go pod wpływem chwili, ponieważ potrzebowałam jakiegoś podkładu na wyjazd. Na początku wydawało mi się, że jest w miarę dobry, ale to jakże błędne przekonanie wynikało z malowania się przy sztucznym świetle...

plusy:
    - całkiem przyjemny zapach
    - cena
    - dostępność
    - wydajność (męczę go i męczę, a skończyć się nie chce)

minusy:
    - podkreśla suche skórki
    - wygląda na twarzy, jak szpachla nawet nałożony bardzo cieniutką warstwą
    - zbiera się w załamaniach, a nawet i bez załamań potrafi się zbierać
    - ściera się nierównomiernie - tworzy plamy
    - ciemnieje na twarzy
    - wysusza skórę

Jak dla mnie tragedia.

Chcesz pochwalić xoxinelle za czytelną i pomocną recenzję?