Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Powiększ Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Zgłoszony przez AlexSandra3

Pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
1. Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
2. Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
3. Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Cena: ok. 55zł / 50ml

• przeciętniak
  • Przejdę od razu do rzeczy

Plusy:
    + opakowanie z pompką
    + matowe, pudrowe wykończenie
    + fajna konsystencja

i to niestety tyle

Minusy:
    - najjaśniejszy odcień jest i tak zbyt ciemny, poza tym podkład szybko się utlenia i robi pomarańczowy! muszę mieszać go z innym podkładem żeby nadawał się do użytku
    - wcale nie kryje zaczerwienień, zasińień itp. jak jest pięknie wypisane na opakowaniu. Podkład delikatnie koloryzuje twarz, jak dobry krem BB, nic poza tym. Bez korektora się nie obejdzie
    - nakładanie zależy od kremu. Na niektórych kremach podkład okropnie mi się warzył, na innych rozprowadzał gładziutko, z kolei bez kremu - podkreślał wszystkie suche skórki na twarzy
    - po kilku godzinach brzydko się ściera, schodzi miejscami tworząc nieestetyczne plamy i powoduje błyszczenie, bez pudru ani rusz.

Podsumowując-dla bladolicych/osób z problemami do ukrycia nie polecam.

Chcesz pochwalić crayola za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Duży minus za to, że utlenia się i ciemnieje na twarzy. Kupilam odcien Vanilla, czyli drugi w kolejności najjaśniejszy.. i musze go mieszać z innym podkładem :/

Efekty... słabo matuje, słabo kryje.. Nie mam ani trądziku, ani bardzo mocno widocznych naczynek, ale ten podkład nie daje rady.

Zupełnie go nie polecam. Żaden podkład za taka cenę nie zawiódł mnie tak bardzo

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze opak. - na szczęście już zaraz koniec

Chcesz pochwalić majuss86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie
  • Zachęcona pozytywnymi recenzjami oraz tymi trzema rodzajami pigmentów skusiłam się na niego. Jestem na NIE. Jest straszny. Jeden z najgorszych, a czy nawet - najgorszy podkład z jakim miałam do czynienia. W dodatku cena nie jest super niska.

Plusy:
    + kryje niedoskonałości

Minusy:
    - efekt maski gwarantowany!
    - za taką jakość to i cena wygórowana
    - zostawiał efekt pudrowości ale wyglądało to tak bardzo nieestetycznie

Nie wiem co napisać, bo przestałam go używać jakiś czas temu ale twarz wyglądała masakrycznie, taka maska. U mnie się nie sprawdził, i tę firmę jak na razie omijam szerokim łukiem.

Chcesz pochwalić daanaa2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie najlepszy ale nadal szukam ideału
  • Mam skórę tłustą.Wysuszoną miejscowo z powodu kuracji trądzikowej.Czyli ciągle zmienną.Alergiczna.

Plusy:
    -ciepłe odcienie
    -nie podrażnia skóry
    -formuła nawilżająca, dobra w czasie kuracji antytrądzikowej, jednak nadal trzeba nakładać krem nawilżający pod podkład
    -krycie możliwe do zbudowania ok.dobrego średniego
    -do naturalnego zmatowienia w czasie dnia wystarczą tylko bibułki matujące
    -mimo braku dosłownego matowego wykończenia, nie jest to wykończenie dewy tylko naturalne
    -potrafi wpasować się do kolorytu skóry

Minusy:
    -wytrzymuje mniej niż 8 godz
    -oksyduje, trzeba kupić 2 razy jaśniejszy od naszego koloru skóry
    -potrzebny korektor do ukrycia większych niedoskonałości
    -może podkreślać niektóre suche skórki
    -nie widać kiedy się kończy
    -potrafi zmienić kolor pod koniec stosowania

Używam koloru: Light Vanilla nr.51, przy opaleniźnie Vanilla nr.52

Używam tego produktu od: co najmniej roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić Marabellax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Kupiłam ten produkt na przecenie, w najjaśniejszym odcieniu. Po otwarciu byłam nawet przyjaźnie do niego nastawiona, jednak co stało się poźniej...
    Podkład okropnie oksyduje. Ponadto robi się pomarańczowy. Wykończenie ma pudrowe, co lubię, ale ani cena, ani to jak zachowuje się na buzi spowodowało, że uważam że zmarnowałam pieniądze.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: ćwierć pierwszego

Chcesz pochwalić Seems za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Poleciła go moja znajoma, która pracuje w drogerii a zawsze byłam zadowolona z kosmetyków od niej. Poprzedniu używałam Lumene, którego z jakichś powodów nie mogę już dostać w sklepie więc kupiłam 1,2,3...i dla mnie jest MASAKRĄ! Odcień który był idealny w sklepie po jakimś czasie robi okropne plany (gdyż tak łatwo się ściera). Za taką cenę nie polecam. Z plusów jedynie ta pompka i nic więcej...

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić CzArNaMeNdA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie idealny
  • * kryje odpowiednio - nie za słabo, nie za mocno
    * konsystencja dla mnie idealna
    * kolor idealny - bez różowego badziewia
    * na mojej twarzy wygląda bardzo naturalnie
    * trwałość bez zarzutu
    * zapach podoba mi się
    * cena - w internecie całkiem ok, warty jej. z ceną z drogerii już trochę gorzej, ale w porównaniu do innych droższych podkładów i tak najbardziej warty swojej ceny

ktoś napisał, że absolutnie odradza, że pomarańczowieje i każdy się o tym przekona, kto spojrzy w lustro po kilku godzinach w świetle dziennym... nie wiem jak inne odcienie. Ja wybrałam dla siebie odrobinę za jasny nr 51 i po kilku godzinach nieważne czy w sztucznym czy normalnym świetle wygląda bardzo dobrze. Fakt, nie jest juz za jasny, ale jest idealny. Na pewno nie pomaranczowy. Zawsze wybieram odrobinę za jasny podkład...

i dla mnie inna bardzo ważna kwestia:
    nie uzależnia. Co rozumiem przez uzależnienie?
    Sytuację, kiedy po jakimś czasie stosowania produktu, cera bez niego wygląda dużo gorzej niż wcześniej bez makijażu. Nie trzeba stosować go coraz więcej itd itp...

dla mnie lepszy niż do tej pory ulubiony Healthy Mix.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić OrientalGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • No więc podkład jest specyficzny. Nie zauważyłam żeby ta potrójna pigmentacja faktycznie wyrównywała mi koloryt "do perfekcji", jednak jakiś tam efekt daje. I to nie najgorszy
    PLUSY
    + ładnie matuje, daje pudrowy efekt
    + lekki, nie kryje zbyt mocno, co dla mnie (na co dzień) jest zaletą
    + bardzo fajnie się rozprowadza, nie zostawia smug
    + chyba najlepiej dopasowany do mojej cery kolor jaki miałam (No 51, Light Vanilla)
    + mega wydajny, posiadam pierwsze opakowanie grubo ponad rok (ale fakt faktem, nie stosuję codziennie, a jeśli już - nie za dużo, nie lubię przesadzonego męczenia skóry bez okazji)
    + nie roluje się, nie zauważyłam też żeby mi ciemniał w ciągu dnia

MINUSY
    - cena :/
    - słabe krycie - dla niektórych to ogromna wada
    - trochę przesusza, jeśli nie używa się pod niego kremu

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić kelizabeth za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem
  • Poleciłą mi go siostra, która ma cere tłusta. Ja posiadam cere mieszana. Tradycyjnie skłonna do świecenia strefa T policzki wysuszone na wior.
    Zawsze pod makijaz uzywam kemu nawilżającego od dłuższego czasu Bioderma hydrabio legere (jestem z nego bardzo zadowolona) i wiekszosc fluidów fajnie z nim wspólgra.
    Wiec nie wiem gdzie twki bład. Kolor jest troche zaciemny wiec pozna wiosna sprobuje do nie wrocic. I zobacze jak wowczas sie bedzie sprawdzał Na chwile obecna co zauwazyłam, to fajne wykonczenie, moznaby wrecz nie uzywac sypkiego pudru do utrwalenia...no ale bez niego niestety nie uswiadczysz zbyt długo krycia. wyrownuje koloryt ale w bardzo delikatny sposob,
    Podkresla suche skorki. Nie wiem co musialabym jeszcze nałożc ale nawet najmniejsze dranstwa znajdzie i wydac je jak pod lupa.

niby nie jest zły...ale zachwycic mnie nie zachwycił.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LooLee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, i jeszcze raz nie
  • Mam cerę tłustą, skłonną do wyprysków i przebarwień.
    Plusy:
    -nie wysusza skóry
    -nie podrażnia
    -matuje cerę
    Minusy:
    -cena
    -słabo kryje
    -widać wszystkie wypryski, czy przebarwienia
    Ogólnie nie polecam.

Chcesz pochwalić agaskrzypczak za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij