Powiększ Chanel, Vitalumiere Aqua, Teint Compact Creme Frais Hydrant [Fresh and Hydrating Cream Compact Makeup SPF15/PA+++](Podkład w kompakcie)

Zgłoszony przez ashikarii

Nawilżający podkład w kompakcie o świeżej i kremowej konsystencji SPF 15/PA+++
Lekka i ultra-delikatna konsystencja, która pozwala oddychać skórze, stapiająca się podczas aplikacji. Ujednolica koloryt cery i wydobywa jej blask. Delikatnie kryje niedoskonałości, pozwala uzyskać ultraneutralny efekt cery bez skazy oraz satynowe wykończenie. Zapewnia skórze nawilżenie, świeżość, komfort i elastyczność. Skóra jest jedwabista w dotyku. Trwałość makijażu jest doskonała.
Aplikować tylko suchą gąbeczką na koniec wygładzić w kierunku na zewnątrz twarzy.

Cena: 225zł /12g
/s/

• Chwalona: 232 raz(y)
  • oui Chanel
  • Chanel lubię z wielu względów. Odpowiada mi działanie i ogólnie design tych kosmetyków, więc często wracam do nich ze względu na ich czar, urok i oczywiście lubię je za to, że pomagają mi w tym, aby poprawić nieco mój wygląd.

Kompaktowa wersja Vitalumiere Aqua podoba mi się, wersji płynnej jeszcze nie miałam. Używałam natomiast Teint Innocence Chanel w kompakcie i byłam oczarowana. Szczególnie tym, że kupując Vitalumiere Aqua wzięłam wymienny wkład i pasował on idealnie do opakowania Teint Innocence! Radość wielka, bo i cena mniejsza/niższa.

Kolor nr 10 beige pasuje do mojej jasnej (lecz nie bladej) cery bardzo dobrze, wygląda naturalnie, świeżo, nie odcina się od reszty skóry, np. szyi. I ten kolor jest tu najważniejszy, dla mnie Chanel to kolory marzeń, zarówno nr 10 beige, jak i 20 clair.

Jak nakładać? Gąbeczką na sucho, smarując i wklepując kompakt, zyskujemy maksymalną oszczędność czasu, niecała minuta i buzia gotowa jest do przypudrowania. Tak, muszę pudrować strefę T, zwłaszcza przy chanelowskich kompaktach, które dają glow, ale też poświatę, która jest super, ale nie na czole czy brodzie.

Na który krem nakładam? Najlepiej działa na skórę i pokazuje jej światło przy nawilżonej buzi, ale skromnie, lekkie serum i lekki krem- dla mnie obecnie najlepiej Eris Vitaceric emulsja SPF 15. Inne kremy robią przekarmioną skórę i tak jak wspomniała już jedna z osób wcześniej recenzujących, przy Vitalumiere Aqua lepiej nie oblepiać twarzy tłustym kremem, bo ten podkład się z tłuszczem nie lubi, takie też moje zdanie.

Trwałość- od rana do wieczora, ale co 5-6 godzin należy przypudrować strefę T.

Make-up miał swoją premierę już dawno temu, więc czekam na to, co Chanel zaproponuje w następnej kolejności, jeśli jakiś nowy kompakt, z rozkoszą wypróbuję, uwielbiam te kolory i naturalność

Wydajność bardzo dobra, 3-4 miesiące przyzwoitego używania, ale ja robię to raczej oszczędnie, więc wystarczy na dłużej.

Opakowanie- obłędnie piękne, chanelowskie, z klasą, minimalistyczne, funkcjonalne I warto wypróbować patent z wymiennym wkładem, merci Chanel.

Używam tego produktu od: 3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 12 g

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmarek w pięknym opakowaniu
  • Znużona stosowaniem płynnych podkładów postanowiłam zaopatrzyć się w ten oto produkt Chanel. Na wizażu znalazłam jedną pozytywną opinię, na makeupalley większość negatywnych - mimo to, skusiłam się i żałuję, oj strasznie żałuję.

Z plusów:
    1) Odcień 10 Beige jest idealny dla mojej bladej cery z żółtym odcieniem.
    2) Opakowanie jest piękne i poręczne, jak to u Chanel.
    3) Nie utlenia się w ciągu dnia na twarzy.

Panie ze stoiska Chanel radzą nakładać podkład pędzel Chanel no7, nie posiadam go, ale bardzo podobny jest MAC 187, którego to postanowiłam użyć.
    Konsystencja podkładu jest gęsta i masełkowata, trzeba go nieco nałożyć na pędzel i szybko wsmarować w twarz - produkt zasycha niemal natychmiastowo. Efekt na twarzy jest krótko mówiąc.. opłakany.

Od podkładu oczekuję tego, że będzie po pierwsze niewidoczny, a po drugie najwyżej średnio kryjący, ponieważ nie mam żadnych problemów z cerą. Vitalumiere Aqua nie spełnia tych wymagań. Wygląda ciężko, uwidacznia włoski na twarzy oraz wszelkie suche skórki, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Nie przypudrowałam go po aplikacji, ponieważ obawiałam się zbyt pudrowego efektu - podkład w ciągu dnia całkowicie zniknął z mojego nosa, a na reszcie twarzy zrobił się jeszcze bardziej widoczny. Muszę zaznaczyć, że zaaplikowałam na twarz naprawdę cienką warstwę, nie wyobrażam sobie, co by było gdybym chciała zwiększyć nieco jego krycie.

Podsumowując jest to chyba jeden z najgorszych podkładów jakie przyszło mi kiedykolwiek testować, a mam naprawdę niewielkie wymagania i dotychczas nawet jeśli produkt nie do końca mi odpowiadał nie wystawiałam mu tak niskiej oceny. Tutaj niestety ocena jest adekwatna do efektów jakie otrzymałam. Nie polecam.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, które będę długo męczyć

Chcesz pochwalić JoanHalloway za czytelną i pomocną recenzję?
  • ~ Naturalnie~
  • Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo to moja pierwsza próba z kompaktem.
    Połowę roku noszę kremy koloryzujące (wiosna, lato) połowę podkład (zima), ale teraz moja mieszana cera jakoś tych kremów nie chce
    Nie ma niedoskonałości, ale świeci się, a całość krem plus puder nie wygląda tak perfekcyjnie i tak naturalnie jak bym chciała.
    Chciałam ponosić klasyczny VA ale pani namówiła mnie na ten kompakt.
    Używam go od ponad trzech tygodni.
    Mam odcień Beige Tendre- trzeci z palety.
    Drugi - moim zdaniem- pod względem jasności wyłączając BR, które je dzieli, a które jest dla porcelanek z odcieniem różu.
    Podkład mimo lekkości moim zdaniem nie lubi się z cięższymi kremami- na przykład z Clinique Superdefense SPF 25.
    Może na dojrzalszej i typowo suchej cerze byłoby inaczej, ale na mojej (miesznaej) wtedy widać że jest czegoś za dużo.
    Na filtrach La Roche Posay i serum nawilżającym Chanel Hydra Beauty jest idealnie.
    Podkład jak jego płynny odpowiednik jakby wsiąka w skórę.
    Zawsze miałam wyobrażenie, że kompakt oznacza maksimum kryciai zero naturalności, ale jest inaczej.
    Owszem- moim zdaniem krycie jest nieco większe niż w przypadku VA płynnego, ale krycie VA płynnego było praktycznie zerowe (był jak krem koloryzujacy i za to go kocham).
    Kompakt kryje nieco mocniej (co dla mnie nie jest priorytetem bo niedoskonałości akurat nie mam).
    W moim odczuciu czyni cerę matową (i na tym mi zależy), ale nie płaskim matem , tylko trójwymiarową satyną.
    Bardzo dobrze się roprowadza gąbeczką, ale nie rozprowadzam go chanelowską.
    I tu znowu zaskoczenie, bo nie umialabym tego zrobić aż tak precyzyjnie opuszkami palców.
    Do gąbek podchodziłam zawsze z awersją- siedlisko bakterii niezależnie od tego jakby je myć.
    Dlatego mam wymienne gąbki, takie niedrogie trójkąty.
    Wyrzucam je po dwóch - trzech razach.
    Chanelowa gąbeczka wygląda ślicznie i służy za ozdobnik.
    Podklad nie ciemnieje pod wpływem gorąca.
    Sprawdziłam to podczas upałów z pierwszych dni maja, w temperaturze która teraz jest wspomnieniem.
    Buzia wygląda świeżo przez cały dzień (choć przyznam ,ze mój dzień z kompaktem to było maximum 10 godzin, bo potem był demakijaż i pielęgnacja).
    Nie wiem czy równie zadowolone byłyby dziewczyny
    z cerą tłustą.
    Posiadaczkom mieszanej mogę polecić, zwłaszcza jeśli cera grymasi i nie chce wygladać idealnie z samym kremem koloryzujacym.
    A kazda cera czasem pogrymasić może.

Używam tego produktu od: 22 dni
    Ilość zużytych opakowań: początki pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić baxterina za czytelną i pomocną recenzję?