Bell, Royal Mat, Skin Camouflage Make - Up (Matująco - kryjący fluid z aloesem)

Powiększ Bell, Royal Mat, Skin Camouflage Make - Up (Matująco - kryjący fluid z aloesem)

Zgłoszony przez Radioactive

Zaawansowana technologicznie formuła fluidu zapewnia trwały, matowy makijaż przez wiele godzin. Specjalnie dobrana mieszanka pigmentów pozwala ukryć przebarwienia i niedoskonałości skóry, zachowując przy tym naturalny wygląd skóry, bez efektu maski. Dobroczynne działanie aloesu sprawia, że skóra jest aksamitnie gładka, dobrze nawilżona i zregenerowana.
Zawiera wit. C i E oraz naturalny filtr UVB.

Cena: 16zł / 30g

• podoba mi się-może być rywalem dla drogich fluidów!
  • podoba mi się!

+ładnie się rozprowadza
    +ładnie kruje
    +wtapia się w skórę
    +nie brudzi ciuchów
    +dosyć długo się trzyma

+ i - zarazem jest rzadki to dobrze bo szybko można twarz posmarować (ja robię to rękoma więc dla mnie to plus) ale też minus bo latwo można go za dużo wylać z tubki

+tubka (mój ulubiony revlon kolor stay jest w szklanym pojemniku bez pompki ani niczego co powoduje cudowanie i kombinacje z dozowaniem a na koniec to w ogóle są cyrki)
    +cena
    +dostępność (w Biedro kupilam za 7zł- duper!)

generalnie gdyby nie kolorstay revlou był by to mój KWC!

Chcesz pochwalić aleksandra081988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś w nim jest
  • NIe wiem co w tym podkłądniej jest takiego że od lat do niego wracam.
    Uzywam droższych i lepszych ale na codzień czesto stosuje własnie jego.
    Dlaczego?!
    Bo:
    + kolor jasny pasuje i ożywia moją zszaszałą cerę
    + bardzo dobrze kryje
    + przyjemnie się nakłada i rozprowadza
    + utrzymuje sie dość długo

Minusy...cóż nie ma rzeczy idealnych:

- kiepsie opakowanie ...lubi sie ulać
    - nie matuje

No ale za tą cenę ....i tak będę po niego sięgać

Ilość zużytych opakowań: 2 normalnych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Szarancza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam go w Biedronce za 6,99 i oprócz ceny według mnie ten podkład nie ma żadnych plusów. Na początku nakładając go, miałam wrażenie, że odcień jest idealny (pomyliłam się). Strasznie zapycha, daje dziwny efekt po godzinie na twarzy, jakby postarza. Również po godzinie od nałożenia staje się pomarańczowy. Moja twarz w porównaniu z dłonią lub szyją jest ciemniejsza i nie podoba mi się to. Spowodował u mnie pogorszenie się skóry twarzy (pryszcze, zaczerwienienia). W dodatku ma tragiczne opakowanie, z którego wylewa się podkład i marnuje się (choć w tym przypadku wcale nie jest mi go szkoda). Nie matuje.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić aleksandra94w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor super ale ciemnieje
  • Już dawno temu kupiłam go w Biedronce jak większość dziwwczyn patrząc na komentarze. Spodobał mi się w tedy więc postanowiłam go kupić jeszcze raz ale znalazłam w biedrze jego kopię w jasnym opakowaniu, skład i kolor był ten sam tylko trochę inne opakowanie. Podkład ma jedną poważną wadę że ciemnieje po pewnym czasie, po nałożeniu kolor był niemal idealnie pod moją twarz dobray lecz sciemniał po pewnym czasie, nakłada się go bardzo dobrze tylko szkoda że nie jest matowy, bo trzeba dodatkowo pudrować twarz.

+ idealny najjaśniejszy kolor
    + łatwość w nakładaniu
    + nie wysusza
    + nie podkreśla suchy skórek

- ciemnieje
    - nie jest matowy
    - strasznie się świeci twarz po pewnym czasie

+/- co do krycie nie jest tak źle

Szkoda że nie jest dostępny w Drogerii Natura, zato w Hebe można go znaleść za około 15zł. Szkoda że w Bedronce już go nie ma.

Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić muddleska za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych podkładów jakie miałam
  • Kupiłam produkt w biedronce za całe 9.99 i posiadałam w kolorze 1 light sand

Zalety:
    - niska cena
    - dobrze kryje
    - cera bardzo ujednolicona
    - ładny kolor
    - przyjemna, dosyć gęsta konsystencja
    - łatwa aplikacja
    - ładne i wygodne opakowanie
    - zawiera filtr UVB
    - nie wysusza, a wręcz mam wrażenie że cera jest dosyć nawilżona
    - bardzo komfortowy na twarzy
    - utrzymuje się wiele godzin

Wady:
    - nie matuje zbyt dobrze, ale mi to jakoś niekoniecznie przeszkadzało, ponieważ zawsze przypudrowuję podkład
    - najjaśniejszy kolor jest nieco za ciemny dla mnie zimą
    - słabo dostępny w drogeriach
    - trochę za ciężki na lato

Mimo że produkt nie jest idealny to jest on jednym z moich ulubionych podkładów. Myślę że sięgnę po niego jeszcze wiele razy )

Używam tego produktu od: 1,5
    Ilość zużytych opakowań: 1całe

Chcesz pochwalić kika2207 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Skuszona pozytywnymi opiniami produktu kupiłam ten podkład w najjaśniejszym odcieniu. Kolor ma ładny, żółtawy odcień, przystępna cena, ale niestety bardzo nietrwały, waży się, wchodzi w pory .
    Fajny na wyjście z psem na godzine, nic więcej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Onamarzycielka za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolejny niezły produkt Bell za niską cenę
  • Kupiłam ten podkład w Biedronce za ok. 10 zł rok temu i używałam z przerwami przez pół roku. Miałam odcień 01 Beige. Jest podobny do podkładu Perfect Matte tej firmy, ale jednak trochę gorszy.
    PLUSY:
    - dobra, nie za gęsta konsystencja, kosmetyk dobrze rozprowadza się na skórze,
    - ujednolica koloryt skóry i wystarczająco kryje małe niedoskonałości, np. niewielkie zaczerwienienia, piegi lub nieduże przebarwienia posłoneczne,
    - trwałość jest dla mnie dość dobra, podkład (lekko przypudrowany) trzyma się u mnie w dobrym stanie do 8-9 godzin,
    - wydajny – mi wystarczył na ponad 3 miesiące, kilka kropel wystarcza na 1 makijaż,
    - dość dobrze matuje, choć ja zawsze i tak po aplikacji podkładu używam trochę pudru,
    - zapach dla mnie przyjemny, typowy dla podkładów Bell,
    - produkt można wykorzystać do końca, bo opakowanie można rozciąć,
    - niska cena.

MINUSY:
    - odcień 01 Beige wydawał mi się nieco za ciemny dla mojej jasnej karnacji, musiałam używać bardzo niewielkiej ilości i starannie wklepywać w skórę,
    - kosmetyk jest ciężki, cięższy od Perfect Matte, odczuwam go na skórze,
    - potrafi być widoczny na skórze, raz jest lepiej, raz gorzej i nie wiem, od czego to zależy,
    - trochę osadza się w porach lub zmarszczkach mimicznych,
    - opakowanie mogłoby być przejrzyste, nie widać, ile produktu pozostało w środku, poza tym łatwo się brudzi od podkładu,
    - po aplikacji podkładu trzeba poczekać kilka minut, by trochę podsechł,
    - Royal Mat nie od razu stapia się ze skórą, najczęściej dopiero po godzinie od nałożenia, jest to kosmetyk, który wymaga nieco czasu i nie można się z nim spieszyć.

Nie wiem, czy go jeszcze kupię, wolę inne podkłady Bell. Jednak za tą cenę można mu wybaczyć jego wady. Wiele podkładów średniopółkowych jest gorszych od niego. Używam tego produktu od: od stycznia 2013 r.Ilość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić annemon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Godny wypróbowania
  • Produkt kupiłam w Biedronce, ot tak, z ciekawości Mam najjaśniejszy odcień,
    Podkład daje średnie krycie, ładnie wyrównuje koloryt cery, przypudrowany wytrzymuje ok. 5 godzin, no ale long-lasting to nie jest Nie wysusza, nie zapycha, nie zauważyłam, żeby podkreślał suche skórki.
    W zasadzie jedyny minus to niewystarczająca trwałość, ja go nakładam, kiedy wychodzę na króćej.
    Polecam spróbować

Używam tego produktu od: kupiłam w lecie
    Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno (nie uzywam codziennie)

Chcesz pochwalić solll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za taką cenę naprawdę warto
  • Trafiłam na niego w hebe,szukałam czegoś"na szybko".
    Idealnie trafiłam kolorystycznie,co jest ciężkie zmoją jasną cerą. Podkład dość dobrze kryje, matuje. Może nie na długo,ale zawsze musnę go pudrem w kamieniu i jest super efekt. jakieś 3-4 h bez poprawiania spokojnie zobaczę, jak będzie z wyadajnoscia,ale na pewno jest to produkt o którym będę pamiętać przy następnych zakupach. Nie wysusza,bez jakiegoś uciążliwego zapachu.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić zyjesiedalej za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry podkład za małe pieniadze
  • Bardzo pozytywne zaskoczenie mimo, że podchodziłam do tego podkładu z dystansem.

Plusy:
    - kolor idealny- opis koloru zgadza się z jego barwą,
    -dopasowuje sie bez efektów maski,
    - jest trwały, wytrzymuje naprawde długo,
    - bardzo dobrze wspołpracuje z moim kremem i bazą,
    - zapach nie jest zbyt intensywny,
    - aloes, który jest w składzie podkładu przyjemnie nawilza cere i nie wysusza,
    - kosystencja bardzo latwa do rozprowadzenia,
    - tubka bardzo podreczna,
    mega wydajny.
    Minusów brak!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Ilia 9 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij