Bell, Royal Mat Skin Camouflage Make - Up (Matująco - kryjący fluid z aloesem)

Powiększ Bell, Royal Mat Skin Camouflage Make - Up (Matująco - kryjący fluid z aloesem)

Zgłoszony przez Radioactive

Zaawansowana technologicznie formuła fluidu zapewnia trwały, matowy makijaż przez wiele godzin. Specjalnie dobrana mieszanka pigmentów pozwala ukryć przebarwienia i niedoskonałości skóry, zachowując przy tym naturalny wygląd skóry, bez efektu maski. Dobroczynne działanie aloesu sprawia, że skóra jest aksamitnie gładka, dobrze nawilżona i zregenerowana.
Zawiera wit. C i E oraz naturalny filtr UVB.

Cena: 16zł / 30g

• Nie dla mnie
  • Skuszona pozytywnymi opiniami produktu kupiłam ten podkład w najjaśniejszym odcieniu. Kolor ma ładny, żółtawy odcień, przystępna cena, ale niestety bardzo nietrwały, waży się, wchodzi w pory .
    Fajny na wyjście z psem na godzine, nic więcej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Onamarzycielka za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolejny niezły produkt Bell za niską cenę
  • Kupiłam ten podkład w Biedronce za ok. 10 zł rok temu i używałam z przerwami przez pół roku. Miałam odcień 01 Beige. Jest podobny do podkładu Perfect Matte tej firmy, ale jednak trochę gorszy.
    PLUSY:
    - dobra, nie za gęsta konsystencja, kosmetyk dobrze rozprowadza się na skórze,
    - ujednolica koloryt skóry i wystarczająco kryje małe niedoskonałości, np. niewielkie zaczerwienienia, piegi lub nieduże przebarwienia posłoneczne,
    - trwałość jest dla mnie dość dobra, podkład (lekko przypudrowany) trzyma się u mnie w dobrym stanie do 8-9 godzin,
    - wydajny – mi wystarczył na ponad 3 miesiące, kilka kropel wystarcza na 1 makijaż,
    - dość dobrze matuje, choć ja zawsze i tak po aplikacji podkładu używam trochę pudru,
    - zapach dla mnie przyjemny, typowy dla podkładów Bell,
    - produkt można wykorzystać do końca, bo opakowanie można rozciąć,
    - niska cena.

MINUSY:
    - odcień 01 Beige wydawał mi się nieco za ciemny dla mojej jasnej karnacji, musiałam używać bardzo niewielkiej ilości i starannie wklepywać w skórę,
    - kosmetyk jest ciężki, cięższy od Perfect Matte, odczuwam go na skórze,
    - potrafi być widoczny na skórze, raz jest lepiej, raz gorzej i nie wiem, od czego to zależy,
    - trochę osadza się w porach lub zmarszczkach mimicznych,
    - opakowanie mogłoby być przejrzyste, nie widać, ile produktu pozostało w środku, poza tym łatwo się brudzi od podkładu,
    - po aplikacji podkładu trzeba poczekać kilka minut, by trochę podsechł,
    - Royal Mat nie od razu stapia się ze skórą, najczęściej dopiero po godzinie od nałożenia, jest to kosmetyk, który wymaga nieco czasu i nie można się z nim spieszyć.

Nie wiem, czy go jeszcze kupię, wolę inne podkłady Bell. Jednak za tą cenę można mu wybaczyć jego wady. Wiele podkładów średniopółkowych jest gorszych od niego. Używam tego produktu od: od stycznia 2013 r.Ilość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić annemon za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Godny wypróbowania
  • Produkt kupiłam w Biedronce, ot tak, z ciekawości Mam najjaśniejszy odcień,
    Podkład daje średnie krycie, ładnie wyrównuje koloryt cery, przypudrowany wytrzymuje ok. 5 godzin, no ale long-lasting to nie jest Nie wysusza, nie zapycha, nie zauważyłam, żeby podkreślał suche skórki.
    W zasadzie jedyny minus to niewystarczająca trwałość, ja go nakładam, kiedy wychodzę na króćej.
    Polecam spróbować

Używam tego produktu od: kupiłam w lecie
    Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno (nie uzywam codziennie)

Chcesz pochwalić solll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za taką cenę naprawdę warto
  • Trafiłam na niego w hebe,szukałam czegoś"na szybko".
    Idealnie trafiłam kolorystycznie,co jest ciężkie zmoją jasną cerą. Podkład dość dobrze kryje, matuje. Może nie na długo,ale zawsze musnę go pudrem w kamieniu i jest super efekt. jakieś 3-4 h bez poprawiania spokojnie zobaczę, jak będzie z wyadajnoscia,ale na pewno jest to produkt o którym będę pamiętać przy następnych zakupach. Nie wysusza,bez jakiegoś uciążliwego zapachu.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić zyjesiedalej za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry podkład za małe pieniadze
  • Bardzo pozytywne zaskoczenie mimo, że podchodziłam do tego podkładu z dystansem.

Plusy:
    - kolor idealny- opis koloru zgadza się z jego barwą,
    -dopasowuje sie bez efektów maski,
    - jest trwały, wytrzymuje naprawde długo,
    - bardzo dobrze wspołpracuje z moim kremem i bazą,
    - zapach nie jest zbyt intensywny,
    - aloes, który jest w składzie podkładu przyjemnie nawilza cere i nie wysusza,
    - kosystencja bardzo latwa do rozprowadzenia,
    - tubka bardzo podreczna,
    mega wydajny.
    Minusów brak!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Ilia 9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskakująco dobry podkład.
  • Na ten podkład trafiłam bardzo przypadkowo podczas spożywczych zakupów w Biedronce. Jako, że słyszałam o nim już sporo w internetowo-kosmetycznym światku, a kosztował tylko 5,99(!) - nie mogłam się oprzeć, zakupiłam. I bardzo się z tego cieszę, ponieważ podkład ku mojemu zaskoczeniu okazał się być po prostu wspaniały - to jeden z lepszych jaki używałam.

Mój kolor to 01 Beige, zazwyczaj nakładam go paluszkami.

Konsystencja: lekka, dość kremowa, pudrowo gładka, raczej rzadka ale nie lejąca.

Zalety:
    *świetne krycie bez efektu maski - określiłabym je jako średnie w kierunku mocnego, dobrze wyrównuje koloryt cery i zakrywa zaczerwienienia, niedoskonałości
    *wygląda na buzi bardzo naturalnie, świetnie stapia się ze skórą
    *nawilża buzię, nie podkreśla suchych skórek
    *delikatnie rozświetla cerę i sprawia, że wygląda ona zdrowo, w fajny sposób odbija światło
    *podkład dobrze współpracuje z kremami, również z produktami z mocnym filtrem i z różnymi bazami
    *utrwalony dobrym pudrem trzyma się na buzi 8-10 godzin
    *łatwo się rozprowadza, nie jest tępy, nie roluje się
    *ładnie, delikatnie pachnie
    *wygląd opakowania ok
    *zawiera filtr UVB
    *bardzo niska cena
    *mój kolor jest dla mnie świetnie dobrany, a jestem bardzo blada i ciężko mi znaleźć coś odpowiedniego
    *nie zapycha, nie uczula, nie powoduje zaskórników
    *w składzie aloes

Wady:
    *trzeba nabrać wprawy w rozprowadzaniu go, bo inaczej może pozostawiać smugi
    *kiedy nałożymy za dużo wchodzi w drobne zmarszczki
    *kiedy nie utrwalimy go dobrym pudrem po około 3-4 godzinach strefa T zaczyna się świecić, nie przypudrowany podkład może nie być trwały
    *nie jest najlepiej z dostępnością - w Biedronce już dawno go nie widziałam, w szafie Bell w Naturze czy Hebe się chyba nie pojawia, widziałam go kiedyś w naturze, ale za 24zł
    *nie jest to podkład matujący - zapewnienia producenta mogą więc być mylące
    *obawiam się, że może być problem z wydostaniem resztek produktu z tubki
    *podkład stojąc na zakrętce wylewa się z tubki i ciężko jest zachować opakowanie w higienie

Przyznam, że nie spodziewałam się, że będzie to aż tak dobry podkład. Mimo, że nie jest to matujący podkład, powiedziałabym raczej, że jest rozświetlająco-kryjący to bardzo pasuje mi jego formuła i przede wszystkim naturalny wygląd na buzi. Jak na taką cenę - rewelacja! Z pewnością jeszcze go kupię i polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne, polecam, kocham
  • Mój odcień to 01:

Plusy

+ cena
    + jasny kolor
    + nie ciemnieje
    + konsystencja
    + w porządku zapach
    + wydajny

+/- krycie średnie

Minusy

- po paru godzinach wymaga poprawek
    - troszkę zapycha
    - dostępny w Biedronce czasem

Używam tego produktu od: stycznia2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić fhoenixblack za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale nietrwały
  • Wspominam ten podkład całkiem fajnie, na pewno kolor zdecydowanie na plus, najjaśniejszy był dla mnie chyba idealny, a mam bardzo jasną buzię. Kładłam najpierw a całą twarz pędzlem typu flat top a potem na policzki dodatkową warstwę, ponieważ tam mam największe problemy z wypryskami. Gdyby nie to, że po dotknięciu twarzy palcem pozostaje ślad, moze byłby to mój kwc, lecz wygrywa jednak CS , ponieważ trzyma się twarzy cały dzień, zastyga na twarzy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anastazja98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Podkład pasuje mi kolorystycznie, do tego lekko kryje i matuje (nie potrzebuję mocnego krycia), wytrzymuje cały dzień, dobrze się rozprowadza i jest tani. Najjaśniejszy odcień jest dla mnie w sam raz na lekką letnią opaleniznę (zimą jest dla mnie za ciemny, szukam dalej idealnego bladziocha). Minus za to, że odrobinkę ciemnieje na twarzy, ale jest to prawie niezaważalne.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Maja102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ma swoje wady i zalety
  • bardzo dobrze kryje lecz niemilosiernie zapycha i daje uczucie ciężkości i maski .. Słaba gama kolorów . 01 za jasny a 02 dość ciemny , podkreśla suche skórki. na początku byłam zachwycona lecz to było złudne , odstawiłam go i moja cera nie jest tak zapchana no i jest naturalna

Chcesz pochwalić Paaulettaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • To jest ten sam podkład co:

Odcień 01:

krycie średnie

- po paru godzinach wymaga poprawek
    - troszkę zapycha
    - dostępny w Biedronce czasem

Chcesz pochwalić angelicja za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Nie no za taką cenę no i tak może być. Kupiłam w Biedronce i szybko moja skóra się błyszczy. Fluid szybko się ściera.. na lato nie polecam bo sam spływa. Nawilża skórę co jest plusem ale więcej jest minusów. Owszem jest lekki i nie zatyka co też jest plusem ale może na skórze jest 3-4 h.

Używam tego produktu od: raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pomaranczowomi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Skusiałam się na ten produkt, jak wiele osób, na promocji w Biedronce. Stwierdziłam, że za takie pieniądze warto spróbować. Dziś jest to jeden z najlepiej służących mi podkładów.

Plusy:
    - ma dość dobre krycie, dla mojej cery (nie mam większych problemów) wystarczające
    - nie daje efektu maski, ładnie stapia się ze skórą
    - nie wchodzi w zmarszczki, daje naturalny efekt
    - ma fajną konsystencję, nie wysusza mojej cery
    - nie zapycha
    - dobrze współgra z kremami i filtrami

Minusy:
    - nie wytrzymuje całego dnia w nienaruszonym stanie
    - konieczny jest puder, fluid nie matuje zbyt dobrze, raczej daje lekki blask
    - lekko może podkreślać suche skórki

Chcesz pochwalić Brunetka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Podkład ma lejącą konsystencję, przez co fajnie się rozprowadza, ale przy nieuważnej aplikacji może tworzyć smugi. Szkoda, że przy takiej konsystencji nie mamy opakowania w pompce, albo przynajmniej tubki z mniejszą dziurką, ponieważ podkład lubi emigrować z opakowania.
    Na początku byłam nim zachwycona, ponieważ naprawdę fajnie wyglądał na twarzy. Podkład ma średnie krycie, także jeżeli nie miałam większych problemów z cerą, nie musiałam używać korektora. Później nie byłam z niego tak zadowolona, wydaje mi się, że moja skóra się do niego przyzwyczaiła, ponieważ podkład przestał wyglądać dobrze, w gorące dni miał tendencję do ważenia się.
    Mój największy zarzut do tego produktu jest taki, że w żadnym stopniu nie jest to podkład matujący. Po jego użyciu skóra wydawała się jeszcze bardziej tłusta, niż przed zastosowaniem. Oczywiście przypudrowaniem możemy zniwelować ten efekt, ale czy gra jest warta świeczki, skoro po 2 godzinach musiałam go znowu pudrować?
    Kolejną wadą jest to, że podkład schodzi po ok 4 h z twarzy. Dla mnie jest to niewybaczalne, ponieważ nie mam czasu na jakiekolwiek poprawki w ciągu dnia.
    Jednakże jeśli ktoś nie ma problemu z przetłuszczaniem się skóry i nie potrzebuje podkładu długotrwałego, myślę, że będzie z niego zadowolony. Na pewno nie jest to zły produkt, po prostu nie sprawdza się na każdej skórze.
    Zaletą jest oczywiście niska cena, w Hebe kosztuje 12 zł, można go czasami znaleźć w Biedronce.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowę 1

Chcesz pochwalić nalatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • podkład ok
  • Podkład rzeczywiście bardzo dobrze kryje i faktycznie długo trzyma się w dobrym stanie na buzi.Niestety widać go na twarzy i bez osypania twarzy pudrem nie zmatowi cery.Niestety ten podkład zapychał mi strasznie cerę,czego owocem były wyskakujące krostki.Podkład również się ściera i fatalnie brudzi.Wszystko czego dotkniecie twarzą lub potrzecie np sweter podczas przebierania,będzie upaćkane podkładem.Kosmetyk jest łatwy w zmyciu i aplikacji.Mało wydajny,tani.Można go dostać w Drogerii Natura (Kosmyk),w Biedronce,gdzie kosztuje połowe mniej niż w Drogerii,oraz nabyć przez internet.
    Niestety nie kupie go ponownie z powodu tego ciągłego brudzenia wszystkiego.To nie na moje nerwy,ale osoby,które stosowały takie podkłady jak Revlon.Loreal czy Maybelline powinne być zadowolone,gdyż podkład spokojnie może się równać swoją jakością z nimi.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla każdego
  • Zachęcona wieloma dobrymi recenzjami oraz przystępną ceną postanowiłam wypróbować ten specyfik. Niestety trochę mnie rozczarował:

-zdecydowanie odradzam osobom, które lubią lekkie podkłady, których nie widać i nie czuć na skórze. Ten jest zbyt ciężki i daje dość sztuczny efekt, a przy tym miałam wrażenie, że moja skóra nie oddycha;
    -nie pokrywa dokładnie różnych wyprysków;
    -każda nawet najmniejsza ilość podkładu ponad normę sprawia, że kosmetyk roluje się na twarzy i tworzy dziwną konsystencję;
    -ciemnieje na skórze;
    -skóra wygląda na zmęczoną i nieco poszarzałą.

Zalety:
    +dośc dobrze matuje;
    +dobrze kryje i wyrównuje koloryt skóry;
    +trzyma się na twarzy;
    +całkiem przyjemna, zwarta konsystencja;
    +wydajny.

Nie zakupię juz tego kosmetyku z prostej przyczyny - nie jest to typ podkładu, który lubię. Może się sprawdzić dla osób, które lubią mocne krycie, ja natomiast wolę podkłady, które nie są bardzo widoczne. Na mojej dość delikatnej skórze takie ciężkie fuidy sprawiają, że cera wygląda na zmęczoną i starą. Według mnie nie warto sugerować się ceną - lepiej dołożyć 10-15zł na podkład, który nie tworzy tak sztucznego efektu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić charsi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre krycie w przystępnej cenie
  • Dla dla pewności - na opakowaniu kupionym w Biedronce za 5,99 zł jest napisane: "Super Cover Long Lasting Mat". Najjaśniejszy kolor 01 beige jest idealny dla bladziochów o suchej i normalnej skórze. Zawiera aloes łagodzący podrażnienia i filtr UVB. Krycie bardzo dobre. Likwiduje cienie pod oczami. Przyjemnie się rozprowadza. Nie ciemnieje na twarzy. Utrzymuje się ok 6 godzin, ale nie należy oczekiwać długotrwałego matu bez użycia pudru. Nie wchodzi w zmarszczki, nie schodzi z twarzy, nie roluje się ani nie pozostawia plam.Mało wydajny, ale to chyba dlatego, że tak go lubię. Czekam na kolejną promocję Bell w Biedronce.Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 2 sztuki po 30 g

Chcesz pochwalić cosmetix za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jeszcze nie to
  • Dość długo szukałam dla siebie odpowiedniego fluidu. Ten plasuje się przed wszystkimi, które wcześniej stosowałam, ale to jeszcze nie jest mój KWC.

zalety:
    - dobrze stapia się ze skórą
    - kryje przebarwienia i drobne niedoskonałości
    - nie podkreśla suchych skórek
    - gładkość skóry obiecana przez producenta w 100% zapewniona
    - dostępność (znalazłam go w Naturze, ale nierzadko jest obecny w Biedronce!)
    - bardzo przyjemny zapach

minusy:
    - słaba trwałość, po kilku godzinach fluid zaczyna schodzić
    - zero efektu matowienia
    - zbyt ciemna gama kolorów (light sand bardziej przypomina nugat)

+/- obiecanej regeneracji skóry nie zauważyłam, co jest dla mnie minusem. Plusem natomiast jest fakt, że jej stan się nie pogorszył, co w moim przypadku było wynikiem stosowania wielu innych marek.

Ilość zużytych opakowań: 2x 30g

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Currie za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Zakupiłam ten fluid w Biedronce za jakieś grosze i jest mi go dość ciężko ocenić.
    Przede wszystkim chciałabym zwrócić uwagę na kolory, które są... ciemne. Posiadam odcień 02 Nude - nie jestem bladziochem i o ile mokry fluid wygląda na kolor idealny dla mnie, to po wyschnięciu bardzo ciemnieje. Kupowałam go jakoś pod koniec zimy, więc myślę, że po lecie na opaloną skórę będzie lepszy.
    Moja cera przetłuszcza się w strefie T i ten fluid przed tym nie chroni - po ok godzinie znów zaczynam się świecić.
    Kryje delikatnie. Nie mam szczególnych problemów z cerą - delikatne naczynka na policzkach, nierównomierny koloryt, czasem jakieś drobne zaczerwienienia - z tym fluid sobie radzi, bo ładnie ujednolica cerę. Ale ma jeden minus - mam wrażenie, że podkreśla wszelkie krostki, tak jakby je uwypuklał. Kryje pod względem koloru, uwydatnia nierównomierną fakturę skóry. Nie podkreśla rozszerzonych porów.
    Nałożony w zbyt dużej ilości powoduje efekt maski, szczególnie w okolicy ust, wygląd takiej starej pudernicy. Ale da się go nałożyć cieniutką warstwą, więc to tylko kwestia upodobań i umiejętności.
    Fluid jest bardzo płynny i czasem wylewa się z opakowania.
    Trwałość - jak na produkt do 10zł jest bardzo przyzwoita. Nie ma co liczyć, że wytrzyma cały dzień niewzruszony, ale na kilka godzin pozostaje na twarzy w zadowalającym stanie.
    U mnie nie podkreśla suchych skórek, ewentualnie już pod koniec dnia kiedy się zetrze w większości.
    Więcej go już nie kupię, ale jeśli ktoś ma bezproblemową cerę - jest to w dużej mierze równie bezproblemowy fluid.

Używam tego produktu od: ok 3-4 miesięcy, ale bardzo sporadycznie
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nishka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Za produkt zapłaciłam 6 zł w Biedronce. Posiadam najjaśniejszy odcień.

Fluid jest w zółtym tonie, a jego konsystencja jest dość płynna,przez co wycieka z opakowania. Jest wydajny,ale ja nakładam go w minimalnych ilościach na twarz. Kryje zadowalająco, ale może jest to nawet plusem, bo dzięki temu cera nie wygląda sztucznie. Nie maskuje cieni pod oczami. Fluid raczej nie podkreśla suchych skórek i zmarszczek. Matuje też przeciętnie, ale żaden podkład nie zmatuje na długo tłustej cery. Nie zauważyłam, aby szybko znika z twarzy. Jego fenomenem jest nie postarzanie skóry, poprzez podkreślenie zmarszczek. Produkt także wygląda lekko, ale tylko z użyciem kremu, bo samodzielnie zostawia na twarzy taki pyłek.

Polecam ten fluid. Na razie jest moim ulubionym, ale poszukam lepszego. Zapomniałam dodać,że ten produkt jest dobry na krem z filtrem, ponieważ nie ma w składzie destabilizującego parsol talku i miki.

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ostatnio ulubiony!
  • Dziwne... Kupiłam ten podkład "tak sobie", bo zachwalały go internautki. Spodobało mi się opakowanie i kolor, ale podeszłam do niego zupełnie na luzie nie wiążąc większych nadziei Z dnia na dzień coraz bardziej się do niego przekonywałam, aż w końcu został tym podkładem, do którego wracam zawsze wtedy kiedy moja buzia ma gorsze dni albo kiedy inne (dużo droższe) podkłady sobie nie radzą

+ konsystencja - kremowa, gęsta - wolę treściwie podkłady, które można dobrze rozprowadzić - nie tworzy smug ani plam (maluję się w świetle dziennym, bezlistosnym), nie zastyga, w miare ładnie stapia się z buzią, nie zbiera się w załamaniach (tylko w mojej nieśmiertelnej zmarszczce na czole )
    + krycie - całkiem przyzwoite, ujednolica koloryt, kryje większość niedoskonałości, nie podkreśla nierówności skróry czy suchych skórek, raczej je tuszuje; można stopniować krycie w problematycznych miejscach, raczej nie tworzy efektu maski
    + kolor - dla mnie 01 light sand - żóltawy, dość dobrze stapia się ze skórą, mgólby być jeszcze odrobinę jaśniejszy, ale nie jest źle
    + opakowanie - lubię tę czarną tubkę, jest poręczna i lekka, nie wylewa mi się z niej nadmiar podkładu
    + cena - jak na tę jakość to jest super, chętnie kupię jeszcze jedno, "zapasowo-awaryjne" opakowanie
    + nie zauważyłam specjalnego zapychania czy wysuszenia, a używam podkładu dość długo (około 2 albo 3 miesiące z przerwami na eksperymenty)
    + trwałość - u mnie podkład wytrzymuje cały dzień i chociaż dość szybko zaczyna się świecić (a nie mam ku temu skłonności) to niespecjalnie brudzi ubrania czy rzeczy, jest okej, choć nie jest to typowy long wear
    + efekt - niby trochę go widać na buzi, ale z drugiej strony ładnie matuje i wygładza, jakby lekko rozświetla - poprawia stan buzi i dodaje efektu wypoczęcia, nie wiem jak to nazwać (ostatnio często jak jestem pomalowana właśnie tym fluidem słyszę, że dobrze wyglądam, że jestem wypoczęta itd.)

- nie matujący - na pewno nie jest to podkład matujący - buzia szybko zaczyna się świecić nawet po przypudrowaniu i niezbędne jest przypudorwanie strefy T w ciągu dnia (a naprawdę nie jestem posiadaczką cery tłustej)
    - lekko ciemnieje w ciągu dnia, ale nie jest to bardzo nieestetyczne

Niby nie jest to podkład idealny, ale naprawdę bardzo go lubię. Zawsze zabieram go z sobą jako podkład awaryjny, który wiem, że się sprawdzi, w momencie kiedy mam np. mniej czasu na makijaż. Nie waży się, daje się szybko nałożyć, daje ładny efekt na buzi. Nie czuć go specjalnie na twarzy. Często do niego wracam. Już wiem, że kupie jeszcze jedno opakowanie "na wszelki wypadek". Ciągle szukam podkładu idealnego i jeszcze go nie znalazłam, ale są wśród nich takie, do których przywiązuję się na dłużej i ten jest zdecydowanie jednym z nich Główną wadą tego podkładu jest to, że zupełnie nie matuje, a niby jest to podkład matujący, ale może to i lepiej, bo przez to cera wygląda promienniej, młodziej i zdrowiej ja nie narzekam i szczerze polecam, a wypróbowałam już mase rożnych podkładów, od tych najtańszych do nieco droższych (powyżej 200zł). Czasem nie trzeba daleko szukać

Używam tego produktu od: od ponad dwóch miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić missaint za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubię
  • Kupiłam w Biedronce za 5,99 dwa kolory - o1 beige i o2 nude

Jestem z nich bardzo zadowolona. Mam skórę mieszaną, strefa T bardzo mi się przetłuszcza, ale jednocześnie mam dużo suchych skórek.

+ ładny zapach
    + lekka konsystencja
    + w miare dobre krycie, wystarczające
    + satynowe wykończenie
    + nie zapycha (a mam do tego tendencję)
    + nie uczula
    + dobrze się trzyma na skórze
    + nie wysusza skóry

+/- troche podkreśla suche skórkiUżywam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: mam 2

Chcesz pochwalić Tunisbis za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jakis żart?
  • Oczywiscie zachecona wieloma pozytywnymi opiniami pobieglam do Biedronki zakupic owy 'cudowny' kosmetyk. Szafa Bell przebrana na 100 stron swiata, jednak udalo mi sie wygrzebac ostatnia sztuke w kolorze 01 beige. Cena 9.99. Mam cere ni to tlusta ni to sucha. Obecnie jestem na kuracji Izoteku wiec problem blyszczenia mam z glowy. Odnosnie podkladu. To zart? konsystencja srednia, fakt faktem nie jest lejaca ale po nalozeniu daje na buzi sztuczne, dziwne swiecace cos. Na pewno nie efekt wypoczetej swiezej cery. Moja cera cechuje sie tym ze na policzkach mam blizny potradzikowe i przebarwienia, wiec potrzebuje mocnego krycia. Czy Bell sobie poradzil? NIE. 1 warstwa podkladu = zerowe krycie. 2ga warstwa - dalej zle, natomiast pojawia sie efekt totalnej sztucznosci. Nakladam minimalna warstwe i bez wzgledu na to czy robie to palcami, gabka czy pedzlem efekt jest odpychajacy. Dla osobz idealna cera - moze sie sprawdzi, nie dla problemowych. Wchodzi tez w zalamania. Ciemniej nie ciemnieje, utrzymal mi sie na twarzy caly dzien. Mysle, ze gdyby nie dzialanie izoteku splynalby przy wyzszych temperaturach w mgnieniu oka i o macie mozna pomarzyc. Nie wiem nad czym tu te wszystkie ohy i ahy. Jednak wole dac te 100 czy wiecej zlotych za porzadny podklad a nie bawic sie w jakies tanie niewiadomoco. Nie jestem przeciwniczka tanich kosmetykow, jednak uwazam ze czesto cena idzie w parze z jakoscia. A tu jaka cena taki efekt. Osobiscie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 tyg

Chcesz pochwalić natgra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatny.
  • Kupiłam ten fluid za 9,90 w Biedronce, z czystej ciekawości, bo nie miałam nigdy jeszcze żadnego kosmetyku kolorowego firmy Bell i chciałam sprawdzić na własnej skórze, co to za wynalazek... Polubiłam go, jest dosyć dobry do stosowania na codzień.

* Kolor- używam odcienia"01 Beige", jest idealny dla bardzo bladej cery, bez różowych ani pomarańczowych tonów, dodatkową zaletą jest to, że nie ciemnieje z czasem na twarzy. Polecam bladolicym, bo znalezienie naprawdę jasnego odcienia podkładu w naszych popularnych drogeriach nie jest wcale takie proste...
    * Krycie- średnie, dla mnie zadowalające, zakrywa moje zaczerwienienia, przebarwienia, rozjaśnia cienie pod oczami, kamufluje małe krosty i blizny po nich. Efekt krycia można stopniować w zależności od tego, ile wartw się nałoży, kiedy potrzebuję silniejszego krycia po prostu nakładam go więcej i jest ok, nie tworzy efektu sztucznej maski; zadowoli osoby, które maja mniej do ukrycia( ale jednak coś mają, nie mówię, że jest to podkład tylko dla osób z idealna cerą!).
    * Konsystencja, Aplikacja- fluid jest rzadki, ale nie wodnisty, łatwo rozprowadza sie na skórze, jest jakby"śliski" i mokry, nie smuży, nie tworzy plam, nie zasycha zbyt szybko, naprawdę łatwo go dokładnie i równomiernie rozprowadzić(ja nakładam palcami); co do zapachu- jest prawie niewyczuwalny, delikatny.
    * Efekt- jak napisałam wyżej, fluid daje średnie krycie, głównie ujednolica koloryt cery, sprawia, że wygląda ona zdrowo, promiennie, na bardziej wypoczętą. Efekt jest bardzo naturalny, świeży, makijaż nie sprawia wrażenia ciężkiego. Daje matowe wykończenie, ale jest to naturalny delikatny mat. Fluid jest leciutki, dobrze stapia się z cerą i nie czuć go na twarzy, myślę że bardzo dobrze sprawdzi się dzięki temu latem. Jedyne, do czego mogę się przyczepić- trochę podkreśla suche skórki i lubi powchodzić w rozszerzone pory, dlatego zmusza do regularnych peelingów i oczyszczania skóry...

Nie zauważyłam, żeby wysuszył skórę, nie zapchał mnie ani nie spowodował żadnych podrażnień czy wysypu niedoskonałości.
    * Matowienie- tutaj zaczynają się schody, bo fluid średnio spisuje się w tym zakresie. Wiadomo, wszystko zależy od naszej cery, kremu, jaki pod dniego użyjemy... U mnie przypudrowany trzyma mat średnio do 3 godzin, później muszę znowu przypudrować, bo strefa T zaczyna się błyszczeć, ale u mnie to raczej typowe, jeszcze żaden podkład na dłużej mnie nie zmatowił...
    * Trwałość- powiedziałabym, że średnia, na mojej twarzy wytrzymuje około 6 godzin, później zaczyna blednąć, ale nie warzy się, nie zbiera w załamaniach skóry, po prostu blednie. Nie brudzi ubrań, nie ściera się przy każdym dotknięciu twarzy, jak to lubią podkłady czasem robić...
    * Opakowanie, Wydajność- tubka, która według mnie jest wygodna w użyciu, mi się nic z niej nie wylewa, ładnie wygląda w kosmtyczce, nie tak znowu strasznie tandetnie... Przez swoją rzadką konsystencję fluid może być mniej wydajny, ja przez półtora miesiąca zużyłam jakieś pół opakowania( wnoszę po jego ciężkości, bo opakowanie nie jest przezroczyste, więc tego nie widać...)
    * Cena, Dostępność- kosztuje grosze, około 10 złotych, dostępny w szafach Bell w Biedronce, nigdzie indziej go nie widziałam niestety.

Dodatkowo plus za filtry przeciwsłoneczne.

Polubiłam ten fluid, odkąd kupiłam, używam codziennie i jestem zadowolona, sprawdza się dobrze jako podkład"codzienny", na specjalne okazje mam coś lepszego. Nie bójcie się spróbować, jak na tak niską cenę fluid ma dość dobrą jakość i dobrze się spisuje
    Polecam zwłaszcza osobom lubiącym lekki, naturalny makijaż.Używam tego produktu od: póltora miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić nursii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Mam cerę tłustą, trądzikową, ze skłonnością do przesuszania sie na nosie. Ten podkład nie przypadł mi do gustu, ale nie jest najgorszy. Mam mieszane uczucia co do niego.
    +kolor jest świetny
    +nawet dobrze matuje
    +tani
    Więcej plusów nie znalazłam.
    Minusy
    -jak dla mnie słabo kryje, niby jest fluidem kryjącym ale jak na cerę z wypryskami nie sprawdza się
    -po około 8 godzinach waży się na twarzy
    -strasznie podkreśla suche skórki

Podsumowując nie polecam go do skóry trądzikowej, nie przykryje niedoskonałości nawet przy dwóch warstwach.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Niki693 za czytelną i pomocną recenzję?