KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 54% osób
    aduskaaxd
    25 marca 2019 o 21:39
    Mega ❤
    Nigdy jakoś nie byłam przekonana do tej firmy, jednak po zakupie tego podkładu jestem jak najbardziej na tak! Podkład ten dzięki dodatku aloesu oraz witaminy C i E doskonale sprawdza się przy cerze suchej i z wieloma niedoskonałościami,a jednocześnie jest cudnie matujący. Ma zdolność wtapiania się w skórę, nie tworzy efektu maski, jak również doskonale wyrównuje koloryt. Dzięki niemu skóra wygląda na wypoczętą, odżywioną i promienną. Jak dla mnie wielkim plusem jest długotrwałe krycie, ale tylko i wyłącznie jak nałożę na niego sypki puder, ponieważ mimo mojej suchej skóry, bez niego moja twarz się niestety za bardzo świeci (głównie w strefie T). Jest on bardzo lekki i doskonale nadaje się na codzień - do pracy bądź szkoły, jednak uważam, że niestety nie daje rady przy całonocnych imprezach, ponieważ skóra szybko się poci i niestety potrafi on odkryć pewne niedoskonałości ;> Kolejną zaletą tego podkładu jest to, że nie wysusza skóry (chociaż czasami trzeba uważać na suche skórki, bo może je podkreślić), nie uczula, przez co nie wyskakują nam kolejne niedoskonałości. Najjaśniejszy kolor jak najbardziej nadaje się dla osób o bladej cerze i co dla mnie ważne - nie ciemnieje! ;) ZALETY: -nawilża, -genialnie matuje skórę, -nie uczula, -nie tworzy efektu maski, -wyrównuje koloryt, -ma lekką konsystencje, przez co fajnie się go nakłada na buźkę, -idealny do stosowania na codzień (skóra wygląda na odżywioną), -najjaśniejszy odcień idealny dla "bladych twarzy" :D, -poręczne opakowanie, -cena! WADY: -nie nadaje się na całonocne imprezy, -czasami podkreśla suche skórki.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

25 osób uznało tą opinię za pomocną
    magdalena_odyniec
    18 kwietnia 2020 o 12:14
    5 / 5
    Dobra jakość w niskiej cenie!
    Matująco-kryjący fluid z aloesem. Kiedyś trafiłam na niego zupełnie przez przypadek, na jego wcześniejszą wersję w sumie bez aloesu. W każdym razie, skończył mi się wtedy krem BB, którego wtedy używałam z Garniera. Trafiłam na dział z kosmetykami marki Bell w Biedronce Nigdy nie używałam, ale patrzę i oczom nie wierzę fluid za 13 zł! Wow! Biere!! Jest naprawdę dobry. Plusy: -Mega dobrze matuje, -Skóra się nie świeci, a przy tym nie jest obciążona, -Nie wysusza skóry, -Jest tani i dobry w porównaniu z tymi dogimi specyfikami działa równie świetnie, -Utrzymuje się na twarzy dośc długo ( nie ma plam jest idealnie).
    Zalety:
    • Niska cena
    • Dobre krycie
    • Świetny mat
    • Nie ściera się
    • Nie wysusza skóry
    • Długo utrzymuje się na twarzy

11 osób uznało tą opinię za pomocną
    Justa12340
    21 listopada 2018 o 10:13
    3 / 5
    Pierwszy podkład
    Był to mój pierwszy podkład z czasów gimnazjum :P Nie miałam zbytnich problemów ze skórą, ale jak wiadomo w czasie dojrzewania pojawiają się wypryski. Podkład bardzo matowił skórę jednocześnie przykrywając nieco wypryski. Stosowałam go wtedy praktycznie codziennie i był dla mnie ok. Teraz moja skóra się zmieniła. Mam cerę suchą i niestety ten podkład bardzo przesusza mi buzię :/ efekt matu jest aż za bardzo widoczny. Na skórze mieszanej lub tłustej powinien wyglądać ok. Co do trwałości to powiedziałabym, że jest ona średnia. Po około 5h zaczyna schodzić z twarzy. Jak za taką cenę produkt jest ok.
    Zalety:
    • Cena

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    karenina_66
    30 maja 2023 o 3:56
    Był dobry :)
    Bardzo miło wspominam go z czasów szkolnych kiedy moja skóra przechodziła młodzieżowe problemy(wypryski, nadmiar sebum, pot) mimo to długo trzymał się na twarzy. Kolor jak na tamte czasy był dosyć jasny w dodatku jak na marketowy fluid. Cena i dostępność były zdecydowanie na plus dla nastolatki.

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    kaktuska16
    13 sierpnia 2022 o 10:17
    4 / 5
    pozytywne zaskoczenie
    Posiadam wersję z Biedronki za 9,99xl, kolor 01 Light Sand. Kupiłam go wyłącznie z powodu ceny i ciekawości. Kolor na pierwszy rzut oka wydawał się akceptowalny, choć nie można go nazwać jasnym. Niewiele ciemnieje. Ma średnie krycie, matuje na krótko - maksymalnie 2h. Utrzymuje się na twarzy 6-8h co jest naprawdę dobrym wynikiem przy mojej dość tłustej cerze. Nie spowodował wysypu pryszczy, choć parę zaskórników mi przybyło. Nie uczulił. Za 10 , na wakacje (ze względu na kolor) całkiem ok. Na zdjęciu swatch po lewo 15min od nałożenia, po prawo świeży.
    Zalety:
    • niewiele ciemnieje, nie podrażnia
    Wady:
    • trwałość, słabe matowienie,
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania