Siquens, Prevention, Krem pod oczy

Siquens, Prevention, Krem pod oczy

Natychmiastowo i długotrwale nawilża delikatną skórę wokół oczu, zapewniając jej uczucie komfortu i odprężenia.
Zawarte w kremie poliaminokwasy wygładzają zmarszczki mimiczne, a witamina E zawarta w wyciągu z lilii wodnej witamina C, chronią skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych i wolnych rodników zapobiegając jej starzeniu.
Formułę wzbogacono również o desperydynę zwiększającą drenaż limfatyczny, flawonoid chryzynę aktywnie eliminujący produkty rozpadu hemoglobiny oraz pobudzającą mikrokrążenie krwi - kofeinę.
Krem skutecznie niweluje objawy zmęczenia, likwiduje cienie i opuchliznę pod oczami nadając spojrzeniu świeżość i blask.

wygładzające, nawilżające, przeciw cieniom / opuchnięciom, przeciwzmarszczkowe
kremy pod oczy
w tubce

Polubiłam ga

Kupiłam krem skuszona promocją i nie żałuję, a wręcz kupiłam kolejne opakowanie. Nie ma problemów ze zmarszczkami (jeszcze) ani suchą skórą pod oczami ale niestety często pojawiają mi się sińce. Ten kremik 100% temu zapobiega (+ min. 6 godzin snu, cudów nie ma). Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, ładnie rozświetla oko (czasem nakładam też pod łuk brwiowy gdy nie używam cieni). Rozświetlające drobinki pod okiem ładnie wyglądają jeśli nałoży się na nie podkład - same są zbyt nachalne.

Brokatowe szaleństwo

Krem kupiłam przypadkiem w aptece, bo poleciła mi go Pani. Niestety za te pieniądze nie jest godny polecenia. Trochę nawilża, trochę wygładza, ale bez rewelacji. To co mi się bardzo spodobało to drobinki brokatu. Super rozświetla to skórę pod oczami. Przebijają nawet przez makijaż więc można powiedzieć, że to taki naturalny rozświetlacz. A w słońcu wygląda się dosłownie promiennie ;)

To jakaś pomyłka...

Ok... nawilża, odżywia. Produkt delikatny, ALE ALE... dlaczego krem pod oczy zawiera drobinki brokatu??? Używałam go tylko na noc, bo rano myję twarz , więc jakoś go już zużyłam, ale brokat był wszędzie....

Świetny pod makijaż

W sumie nie wiem, co sądzić o tym kremie. W skrócie - nie zauważyłam żadnych zmian na plus w kondycji skóry podczas jego używania, ale z drugiej strony, skóra nie jest przesuszona (czyli sprawnie nawilża) i krem świetnie nadaje się pod makijaż.

Ma stosunkowo rzadką konsystencję - nie jest kremowy, raczej lekko płynący. Dość sprawnie się wchłania, nie roluje się pod oczami, nie tworzy wyczuwalnej warstwy. Z tego względu naprawdę genialnie nadaje się pod makijaż - odkąd go używam, zauważyłam mniej problemów z korektorami czy pudrami używanymi pod oczy, nawet te problemowe zaczęły świetnie wyglądać w okolicy oczu. To mnie ostatecznie przekonało do tego kremu - że jest idealną bazą pod korektor. Mogę więc wybaczyć mu brak obiecywanego działania przeciwzmarszczkowego - żadnych takich efektów nie zauważyłam, ale też jak to ocenić? Nie oszukujmy się, nie ocenimy tego na przestrzeni kilku miesięcy, jak też ma na to wpływ wiele czynników, nie tylko krem. Doceniam natomiast deklarowane działanie prewencyjne - w to akurat jestem w stanie uwierzyć, biorąc pod uwagę dobry skład z opisu (witaminy E i C, inne substancje aktywne). Plus za zawartość kofeiny niwelującej ewentualne obrzęki.

Co do drobinek - nie wiem o co chodzi, bo ja ich nie widzę ;) a już na pewno żadne drobinki nie są widoczne pod oczami, zapewniam. Być może działa rozświetlająco, ale nie ujawniając żadnych drobinek pod makijażem?

Krem zamknięty jest w wygodnej tubce, łatwo się dozuje. Cena dość wysoka jak na krem pod oczy, nie wiem też jak z jego dostępnością, jakoś nigdzie go nie widuję na półkach w drogeriach (swój egzemplarz dostałam). Może jest słabo promowany.

Nie jest to jakiś turbo skuteczny krem, może nie daje spektakularnych efektów, ale polubiłam go za nawilżenie, a co za tym idzie - dobre utrzymywanie makijażu wokół oczu. Myślę, że mogę go polecić osobom z suchą strefą pod oczami, na których korektor sucho wygląda - ten krem niweluje te problemy.
Dla mnie na noc jest zbyt słaby, ale na dzień - idealnie.

Nie o takie rozświetlanie mi chodziło.

O tyle o ile krem do twarzy Siquens przypadł mi do gustu golfem pod oczy już nie. Fakt ma fajną konsystencję, świetne opakowanie, nie uczula, nie podrażnia, jest neutralny zapachowo ale niestety ma dwie zasadnicze wady:
- słabo się wchłania (więc pod makijaż nie do końca się nadaje)
- coś co miało być efektem rozświetlenia wygląda jak brokat, skóra świeci się jak na sylwestra choć nawet na sylwestra nie kładę brokatu pod oczy i ta wada zdyskwalifikowała ten krem

Jestem z niego zadowolona

Krem udało mi się kupić w SuperPharm za 10 zł. Jako, że cena nie była wysoka nie miałam też za wysokich wymagań, ale zostałam miło zaskoczona. Kremu używałam głównie na dzień - na noc stosowałam bogatszy krem.

+Krem ma delikatną konsystencję, jest biały ale zawiera delikatne drobinki rozświetlające widoczne dopiero po nałożeniu na skórę. Mi osobiście podobał się ten efekt delikatnego rozświetlenia. Po nałożeniu podkładu, można było pominąć korektor rozświetlający pod oczy.
+ Łatwo rozprowadza się na skórze.
+ Aplikator z wąskim dziubkiem, charakterystyczny dla kremów pod oczy. Wygodny w stosowaniu, można nałożyć kropeczki pod oczy i następnie rozsmarować.
+ Uważam że przyzwoicie nawilża - skóra nie jest ściągnięta. Tak samo z likwidacją opuchnięcia i sińców. Nie miałam żadnych większych problemów ze skórą pod oczami.
+ Bardzo wydajny! Starczył mi na rok użytkowania codziennego !

- Standardowa cena jest wg mnie za wysoka.
- Trochę długo się wchłania.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15 ml

nic nie robi

Z przykrością stwierdzam, że nadzieje pokładane w tym kremiku niestety okazały się płonne już po pierwszym zastosowaniu.
Nie nawilża!!!A to dla mnie największy mankament. Bo wszystkie właściwości, które mógłby posiadać ten krem (choć nie posiada żadnych) bledną przy braku nawilżenia! To dla mnie absolutnie pierwszorzędne wymaganie.
Nie redukuje, nie koryguje, nie zapobiega i w ogóle ze zmarszczkami nic nie robi!
Jeśli rozświetlenie cieni pod oczami ma polegać na rozsmarowywaniu pod oczami tych kiczowatych drobinek - to NIE - ja dziękuję!

Nie uczula.

Ogólnie - takie sobie małe NIC!

Cieszę się że udało mi się go zużyć!

Ilość zużytych opakowań: 1x15ml

przyjemniaczek

Kupiłam go w zestawie razem z płynem micelarnym i kremem do twarzy.
Kremik bardzo ładnie nawilża okolice oczu (rozprowadzenie później korektora jest bezproblemowe-nie wałkuje się), dzięki małym drobinkom- rozświetla, nie ściąga skóry, nie podrażnia.

Nie wiem czy likwiduje opuchliznę bo nie posiadam takowej.

W opcjo ponownego wyboru zaznaczyłam "nie wiem" ze względu na nieustającą potrzebę testowania nowości kosmetycznych no i niestety konieczność zaprzyjaźnienia się z przeciwzmarszczkowym kremem od oczy...

Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze opakowanie

Jednorazowa przygoda

Plusy:
-szybko się wchłania

Minusy:
- zawiera bardzo dużo rozświetlających drobinek które wg mnie wyglądają jak brokat z potańcówki, roznoszą się one po całej twarzy
- nie niweluje opuchnięć ani cieni
- nie nawilża skóry

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie użyte kilka razy

Kupię go ponownie gdy bedzie w dużej promocji;)

Nie ukrywam iż kupiłam go bo był w dużej promocji za 10 zł w jednej sieciówce.
Krem jest biały, nie za gęsty, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Dobrze nawilża i nieco rozświetla cienie pod oczami ponieważ zawiera świecące drobinki. I to mi się w nim podoba.
Używam go już 8 miesięcy (zakupiłam drugie opakowanie również w promocji), jestem zadowolona, nie podrażnia, nie szczypie w oczy gdy się do nich dostanie, może nie niweluje zmarszczek ale póki co nie pojawiły się dodatkowe, walczę z tymi które już były.
Lubię go za te drobinki i wygładzenie.
Trochę za drogi.

Używam tego produktu od: od 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

tak pół na pół

Jak w tytule, chociaż nie - jednak na korzyść kremu, trzy i pół na pięć gwiazdek.

Wady: drobinki (złociste), czasami widoczne (jeśli nałożyć zbyt dużo kremu), czasami nie aż tak. Moim zdaniem rzecz zbędna. Ogólnie krem z gatunku tych wizualnie oszukujących - ma dawać efekt, dzięki perłowemu wykończeniu.

Kolejna wada - nie niestety, nie urywa wiadomo czego, jeśli chodzi o napięcie i nawilżenie. Ot taka klasa średnia z tendencją do niższej.

Zalety - konsystencja i wydajność oraz efekt odświeżenia, nawilżenia. Mimo wszystko skóra jest milsza, zmarszczki lekko zniwelowane. Człowiek prezentuje się lepiej i o to chodzi ;) Nie podrażnia.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Najlepszy

Przetestowałam już baaardzo dużo kremów pod oczy, różnych marek. Ten jest - wyjątkowy. Pięknie nawilża i zarazem natłuszcza skórę wokół oczu, rozjaśnia ją i szybko się wchłania. W ogóle nie uczula.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Nie...

Ani nie daje jakiegoś spektakularnego efektu nawilżenia, ani nie wygładza zmarszczek, nawet optycznie, a już na pewno nie niweluje cieni pod oczami. A to co go całkowicie dyskwalifikuje to te drobiny zawarte w kramie, które przy nieuważnym nakładaniu można roznieść na pół twarzy. Bubel kosmetyczny.