BeneFit, Hello Flawless Oxygen WOW! (Podkład rozświetlająco - dotleniający)

Powiększ BeneFit, Hello Flawless Oxygen WOW! (Podkład rozświetlająco - dotleniający)

Zgłoszony przez lilith_ed

Hello Flawless Oxygen WOW! to nowość marki Benefit. Ten rozświetlająco-dotleniający podkład w mig nada twojej cerze równy koloryt. Dodatkowo kosmetyk ma działanie pielęgnujące. Kompleks dotleniający Hydrating Oxygen WOW powoduje efekt wypełnienia skóry i pobudza komórki do produkcji tlenu. Z kolei witaminy C i E działają antyrodnikowo, a α – bisabolol łagodzi podrażnienia.
Hello Flawless Oxygen WOW! zawiera SPF 25 PA+++. Jest beztłuszczowy, bezzapachowy, nie zawiera parabenów. Podkład ma lekką konsystencję i niemal natychmiast po nałożeniu stapia się ze skórą.
Można wybierać spośród 9 odcieni.

• Ponury żart
  • Tytułem wstępu: nie kupiłam tego dziwadełka, więc nie straciłam na tym ani złotówki. Dostałam ten podkład od przyjaciółki, któtej absolutnie nie podchodził. Niestety- mi też nie podszedł.

Jedyny plus to konsystencja- lekka, beztłuszczowa, nakłada się prosto i nie zostawia smug. Krycie średne, ale ja akurat krycia nie potrzebuję.

Teraz już same wady:
    - podkład jest zbyt ciemny dla jaśniejszych karnacji ( a mialam odcień właśnie taki) i dodatkowo strasznie ciemnieje nie za długo po nałożeniu na buzię

- wysusza się tworząc nieestetyczny efekt tynku na co bardziej suchych partiach twarzy, pomimo nawilżenia i bazy

- nie można nawet dotknąć buzi bo podkład przylepia się do rąk i brudzi każdy przedmiot dotknięty policzkiem

Za cenę 150 złotych absolutnie nie warto. Ba! Nie kupiłabym go nawet za 15. Nie wiem, jak z wydajnością, bo po drugim podejściu podkład powędrował dalej. Nie było sesnu by stał i zbieral kurz.

Używam tego produktu od: użyłam dwukrotnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka nieskończona

Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry
  • Podkład ładnie koryguje niedoskonałości. Niestety w moim przypadku efekt nawilżenie był krótki. Łatwy w aplikacji, nie uczulający. Niestety nietrwały, krótko utrzymuje się na buzi. I ta cena...

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić edyta17777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny fajny
  • Plusy:
    -leciutki
    -dobra kolorystyka
    -nie zapycha
    -bezzapachowy
    -łatwy w aplikacji
    -ładnie wygląda na twarzy

Minusy:
    -trochę słabo się trzyma.. ale nie jakoś makabrycznie źle
    -cena!!!
    -trwałość (choć nie jest jakoś bardzo źle po przyprószeniu)

Podsumowując jest to dla mnie świetny podkład, z racji tego, że mam ogromny problem z trądzikiem na całej twarzy i zależy mi na tym by go czymś przykryć, ale nie zapchać. Ja go przypudrowuję podkładem mineralnym z Clinique i jest extra naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić marti_marti02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny podkład
  • Zakrywa wszystko, co na cerze mojej jest złe.
    Troszkę się ściera, ale staram się przypudrować i jest ok.
    Używam odcienia honey.
    Dobrze się aplikuje, myślę, że cena adekwatna do jakości.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić ChineseDemocracy za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wart swojej ceny
  • Konsystencja tego podkładu jest miła, lekka, średnio gęsta trochę zbyt masłowata. Nie jest to podkład wodnisty. Podkład łatwo się nakłada, nie tworzy smug, nie zastyga szybko na twarzy. W sumie to nie zastyga wcale i to jest jeden z jego poważnych minusów, bo poprzez zwykłe dotkniecie twarzy palcem podkład ściera się i zostaje plama. Po przypudrowaniu jest znacznie trwalszy. Ogólnie przypudrowanie jest koniecznie.Wygląda ładnie naturalnie nie tworzy maski. Moja skóra jest teraz bardzo sucha. Niestety podkład nawet po wcześniejszym nawilżeniu uwidacznia suche skórki. Nie wchodzi w pory. Nie waży się.Podkład daje matowe wykończenie, ale nie jest to płaski mat. Twarz jest lekko rozświetlona. Absolutnie nie tworzy maski, ale jest wyczuwalny na twarz. Podkład jest lekki ale naprawdę całkiem nieźle kryje. ja potrzebuje tylko jednej warstwy, a moja skóra nie jest idealna. Zapach jest delikatny, lekko wyczuwalny. Wielki plus za kolor. Używam odcienia Peal, który jest bardzo żółty, świeży słoneczny. Dla mnie odrobinę za ciemny. Nie mam w nim grama różu. Trochę ciemnieje na twarzy. Na mojej suchej skórze po przypudrowaniu utrzymuje się dosyć długo, jednak myślę że podkład ten nie sprawdzi się u posiadaczek tłustej skóry. Ogromny plus za wygodne, lekkie próżniowe opakowanie z pompką dzięki któremu podkład możemy zużyć do końca. Podkład jest trudno dostępny. Pozostaje Sephora, która znajduje się tylko w większych miastach. Cena... hmmm... na pewno nie jest adekwatna do jakości. Myślę, że taki produkt jest warty nie więcej niż 60 zł.

Plusy:
    -kolor- żółtawy, bez grama różu
    - naturalny wygląd
    - łatwa przyjemna aplikacja
    - średnie/ dobre krycie
    - nie robi maski
    - nie zapycha
    - lekki
    - delikatnie rozświetla
    - świetne, wygodne opakowanie
    - wysoki filtr

Minusy:
    - cena
    - dostępność
    - ciemnieje na skórze
    - podkreśla suche skórki
    - po pewnym czasie podkreśla załamania
    - lepki, ściera się
    - czuć go na twarzy

Używam tego produktu od: parę miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić heidi88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w pełni uzasadnione "WOW" w nazwie
  • Podkład nie jest nowością jednak ja, z uwagi na to, że nie jestem fanką marki Benefit, trafiłam na niego niedawno. Kupiłam bez uprzednich testów i muszę przyznać, że był to trafny wybór:P

Podkład jest ultra lekki, nie daje mocnego krycia, bardziej wyrównuje koloryt skóry. Ma delikatną konsystencję, nie typowo wodną jednak nie jest to postać "kremu" dzięki czemu aplikacja jest super szybka, łatwa i nie wymaga wcierania, rozcierania czy wklepywania.

Podkład lubię za to, że wygląda ultra lekko, świeżo bardzo natuarlnie i w kontekście tego podkłądu jest to określenie w 100% trafne buzia nie jest obciążona, nie ma problemu zapchanych porów, podkreślenia suchych skórek czy zmarszczek mimicznych.

Podkład dobry dla zadbanej skóry, która nie wymaga dużego kamuflarzu oraz dla dziewczyn, które lubią blask a nie total mat, gdyż przy skórze mieszanej (takiej jak moja) ten kosmetyk wymaga wykończenia pudrem a nawet małej poprawki w ciągu dnia, po upływie ok.5-6h ale jest to podkład lekkki, wyglądający naturalnie więc ten mały minus jest uzasadniony

Opakowanie równie lekkie jak jego zawartość plastikowe więc nie ma zagrożenia stłuczenia, przezroczyste więc można kontrolować zużytą i pozostałą ilość kosmetyku
    I jakże miły plus w postaci dobrej ceny, która przy zniżce - 20% i zestawieniu z innymi podkładami tzw.selektywnych marek wypada bardzo atrakcyjnieUżywam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić fuertavertura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest to podkład do którego zawsze wracam i nigdy mnie nie zawodzi, chociaż może nie być odpowiedni d
  • plusy :
    -największym plusem produktu dla mnie jest jego odcien (używam odcienia PETAL), który zawiera bardzo wyrażne zółte tony
    -nawilża
    -rozświetla
    -daje bardzo naturalny efekt
    -nie zapycha
    -skóra wydaje się być po nim odzywiona i wypoczęta
    -świetne próżniowe i lekkie opakowanie z pompką
    -neutralny zapach
    -lekko przypudrowany wytrzymuje cały dzień
    -lekka konsystencja co zdecydowanie ułatwia aplikację
    -wydajny (jedno opakowanie wystarcza mi na poł roku)

minusy:
    -jeśli nie jest przypudrowany może się ścierać
    -nieodpowiedni dla skóry tłustej
    -nie zakrywa większych niedoskonałości i skóry z tendencją do naczynek
    -cena!!!
    -dostępność wszystkich odcieni (najczęściej w sephorze dostępne są tylko 4 odcienie podczas gdy cała wyprodukowana gama zawiera się w 9)
    -od razu po nałożeniu na skórę lepi się i jest wilgotny, więc trzeba chwile poczekać zeby móc dotykać twarzy lub przypudrować go

+/-

-ma średnie krycie, zakryje niewielkie zaczerwienienia i niedoskonałości, przez co tworzy bardzo naturalny efekt, nie tworzy maski
    -ja mam skórę mieszaną i nadaje się idealnie natomiast może być zbyt nawilżający dla cery tłustej i z tendencją do błyszczenia się, gdyż w ogóle nie matuje

Ilość zużytych opakowań: dwa pełnowymiarowe opakowania

Chcesz pochwalić konionko za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Na mojej mieszanek skórze raz się sprawdza, a raz wygląda masakrycznie. Mam mieszane uczucia, tym bardziej, że podkłady o podobnym działaniu znajdziemy w niższej cenie.
    Plusy:
    - lekki, delikatnie kryjący,
    - poprze swoją konsystencję nie tworzy efektu maski,
    - idealny na lato,
    - nie zapycha,
    - nie podrażnia,
    - wysoki filtr.

Minusy:
    - czasami moja twarz już po ok. 30 minutach mocno się świeci, co totalnie go dyskfalifikuje,
    - nie podoba mi się opakowanie tego podkładu,
    - nie zakryje przebarwień, wiekszych niedokonałości,
    - za wysoka cena jak na taki zwykły podkład.

Używam tego produktu od: używam latem

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Używam tego podkładu od ponad roku i jestem naprawdę zachwycona. Próbowałam wiele podkładów, jestem fanatyczką pięknej cery i ten do tej pory najbardziej przypadł mi do gustu. Przed aplikacją używam bazy Benefit POREfessional lub Smashbox Photo Finish a po aplikacji podkładu zawszę pudruję całą twarz. Mam cerę mieszaną, latem się wysusza i jest dosyć wrażliwa (od większości podkładów których używałam wcześniej miałam pryszcze i zapchane pory). Odkąd używam Benefit Hello Flawless nie miałam już tych problemów

Ten podkład zdecydowanie nie jest dla osób które potrzebują mocnego krycia. Ma bardzo lekką konsystencję więc na cienie pod oczami, zaczerwienienia lub wszelkie inne mankamenty trzeba używać korektor. Ma bardzo lekką konsystencje pozostawiając naturalny, świeży efekt na skórze. Idealnie nadaję się na lato. Ma niezłą trwałość, szczególnie z użyciem bazy.

Plusy:

- Trwałość
    - Kolor
    - Nie robi efektu "maski"
    - Lekka konsystencja
    - Bardzo estetyczne, wygodne i ładne opakowanie
    - Dno podnosi się do góry co ułatwia zużycie produktu do samego końca
    - Zawiera filtr SPF 25
    - Nie zapycha porów
    - Łatwa aplikacja

Minusy:

- Kiedy zimą mam bardzo jasną cerę niestety nawet najjaśniejszy odcień jest za ciemny
    - Cena

Ilość zużytych opakowań: około dziesięciu

Chcesz pochwalić proprincess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma...
  • Witam, zakupiłam ten produkt namówiona przez Panią z Benefitu i mam bardzo mieszane uczucia...
    Produkt jak dla mnie posiada kilka plusów jak i minusów...

Przede wszystkim: Producent poleca go jak najbardziej do cery mieszanej lub tłustej ( ze względu na swoją wodną formułę) jak dla mnie- niestety kompletnie się nie nadaje dla takich cer- świeci się niesamowicie po zaledwie 30 min od nałożenia ( nawet po przypudrowaniu).
    Absolutnie nie ma co liczyć na żaden " mat", buźka raczej jest w stylu " glow".
    Nie każdemu to będzie odpowiadać...

Plusy:
    - fajna konsystencja- lekka, wodnista, łatwa w nakładaniu
    - nie tworzy efektu maski- nawet przy dwóch warstwach
    - kolory jak dla trafione
    - u mnie rewelacyjnie wygładził wszystkie niedoskonałości ( może jest to mało wiarygodne ale zmarszczki mimiczne są jakby praktycznie niewidoczne)
    -nie zapycha- ja przynajmniej nie zauważyłam u siebie pogorszenia stanu cery
    -u mnie w połączeniu z musem maybelline wygląda idealnie na skórze- ( łączę odcień champan z słonecznym maybeline) - wygląd zdrowej, muśniętej słonkiem skóry- sam maybelline tak się nie zachowuje- jest bardziej szarawy...

minusy:

-kosmetyk jak dla mnie żyje własnym życiem - wiem że śmiesznie to brzmi ale takie odnoszę wrażenie ( nigdy mi się to nie zdarzało z innymi produktami) raz się pięknie rozprowadza na buźce, pozostawiając zdrowy wygląd, następnym razem zostawia straszne smugi

- buźka po nim świeci się u mnie już po ok 30 min od nałożenia podkładu - w gorące dni mogę o nim zapomnieć...

- niestety ściera się z buźki dość szybko

- brudzi ubrania ( uwaga)

- przy cerze mieszanej, tłustej absolutnie się nie sprawdzi - o wykończeniu matowym absolutnie nie ma mowy ( u mnie nawet puder nie pomógł), buźka świeci się po ok 30 min od nałożenia

Kosmetyk posiada plusy i minusy... Niestety za tą cenę można nabyć coś dużo lepszego.

Używam tego produktu od: 3tygodni

Chcesz pochwalić Meg_bz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jest to chyba mój ulubiony podkład.
    Po podkładzie w kompakcie Some Kind a Gorgeous, który średnio przypadł mi do gustu Pani w Sephorze namówiła mnie do tego.

Plusy:
    - ładny, kryjący kolor (mam najjaśniejszy - ivory)
    - nie robi efektu maski
    - świetna konsystencja
    - SPF 25, idealny na cieplejsze dni
    - wydajność
    - nawilża

Minusy:
    - chyba tylko cena

Na pewno jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić PorcelainTrash za czytelną i pomocną recenzję?
  • Edytuje recenzję
  • Mam kolor champagne(kolejny po ivory).
    Super podkład
    +idealnie sie stapia z cerą
    +nie tworzy efektu maski
    +świetny, ciepły kolor
    +buzia wygląda na promienną
    +bardzo lekka formuła, po chwili wcale go nie czuć, nie lepi sie
    +nie zapycha porów

po kilku godzinach lekko się błyszczałam na nosie, ale i tak mniej niż przy innych podkładach.

EDIT: Bardzo dziwne jest to, że raz podkład wygląda świetnie, raz fatalnie. Czasem naturalnie, a czasem jestem żółta. Do tego doszedł problem z aplikacją, czasami tworzą mi się smugi, być może to wina tego, że w niektóre dni mam bardziej tłustą cerę, w inne mniej, ale przecież jest to podkład do cery mieszanej. Nie wiem czy go jeszcze kupię, ewentualnie w jaśniejszym kolorze, ale raczej poszukam czegos innego

-minus za cenę (sephora159zl),
    Używam tego produktu od: dwóch miesięcy zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hait za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przypadliśmy sobie do gustu za bardzo
  • Posiadam kolor najjaśniejszy Ivory.
    Plusy:
    - bardzo fajna konsystencja - nie za rzadka, nie za gęsta, dzięki czemu bez problemu nakłada się go na twarz
    - doskonale nawilża skórę
    - odcień najjaśniejszy jest w tonacji żółtej, a nie świnkowo-różowej
    - daje efekt lekkiego rozświetlenia cery
    - wyrównuje koloryt cery
    - SPF 25
    - nie tworzy efektu maski
    Minusy:
    - nie jest zbyt dobry do skóry mieszanej i tłustej przez swoją formułę, buzia świeci się w niedługim czasie po nałożeniu
    - najjaśniejszy odcień jest za ciemny, bladolice nie będą zadowolone
    - cena z kosmosu
    - niestety nie kryje za mocno, jeśli ktoś ma duże problemy skórne to raczej nie jest podkład dla niego
    - mam wrażenie, że nieco pomarańczowieje na mojej twarzy

Podsumowując - niestety z uwagi na kolor po kilku użyciach przestałam stosować ten podkład. Nie cierpię, kiedy moja twarz ma inny kolor niż szyja, a on niestety dawał na mnie taki efekt. Nie kupię go ponownie. Uważam, że będzie to dobry produkt dla dziewczyn, które nie potrzebują na buźce wielkiego krycia niedoskonałości, tylko lekkiego rozświetlenia i wyrównania koloru. Wydaje mi się jednak, że podkład nie jest wart swojej ceny, można bowiem kupić coś lepszego w porównywalnej cenie, a nawet coś lepszego i taniej.

Ilość zużytych opakowań: jedno, może zużyłam 5%-10% (już nie używam i nie będę używać)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Magic chocolate cookie za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Świetny, ale...
  • Fajny podkład, ma lekką, trochę wodnistą konsystencję, ale jest wydajny. Dobrze się rozprowadza zarówno pędzlem, jak i gąbeczką. Palcami również da się go ładnie i równomiernie nałożyć.

Nie podkreśla suchych skórek, dobrze kryje nieduże niedoskonałości, pozostawia na twarzy przyjemne wrażenie nawilżenia, a nie tłustej warstwy.
    Delikatnie przypudrowany pozostawia skórę promienną i świeżą. Nie zapycha porów.

Używając go trzeba nosić z sobą bibułki matujące, ponieważ po paru godzinach "odbija" na tłusto i cera zaczyna się bardzo świecić. Jednak wystarczy użyć bibułek i znów delikatnie przypudrować i odzyskujemy super wygląd, ponieważ podkład nie ściera się, nawet pomimo częstego dotykania twarzy.

Mam wrażenie, że poprawił kondycję mojej cery!

PLUSY:
    - przyjemna konsystencja
    - lekka formuła, dobrze stapiająca się z cerą
    - nie wysusza, a wręcz nawiliża
    - ma SPF 25
    - duży wybór odcieni, jak na Benefit
    - duża wydajność

MINUSY:
    - za wysoka cena (ja wiem, że witaminy, dotleniający, SPF i tak dalej... ale myślę, że mógłby kosztować 80-90 zł., a nie 140...)
    - po paru godzinach cera się bardzo mocno świeci i wymaga podratowania bibułkami (u mnie sam puder nie wystarczył)
    - nie będzie się raczej nadawał do cery tłustej (mimo że producent zarzeka się, że podkład jest beztłuszczowy)

Chcesz pochwalić Krene za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do suchej cery.
  • Szukałam podkładu na lato, zależało mi na lekkim kryciu , rozświetleniu i filtrach. Ponieważ ten podkład spełnia te cechy zagościl u mnie w kosmetyczce. Posiadam kolor Honey, jest to opalony beżowo- złocisty kolor- dobrze sprawdza się latem, zima raczej nie będzie do mnie pasował.
    Nakładam go pędzlem ( Flat top) i tu sprawdza się dobrze, ale jest dość mokry, ma lejącą konsystencję dlatego trzeba go rozsmarowywać dość energicznie.
    Ładnie stapia się z cerą, lekko kryje , wymaga użycia pudru matującego, ponieważ lubi się świecić , dlatego nie polecam go osobom z tłustą cerą.
    Dodam,że podkład jest dość trwały, średnio brudzi ubrania- znam gorsze. Dodatkowo zapakowany jestw bardzo praktyczne opakowanie- widzimy dokładnie ile jest go w pakowaniu, i można go zużyć do końca ponieważ ma opakowanie próżniowe.
    Ogólnie jestm zadowolona z zakupu, ale ie wiem czy go ponowię ze względu na dość wysoką cenę.
    Co do właściwości pielęgnacyjny nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ używam go zbyt krótko, ale mnie nie podrażnił, bez problemu można go stosować pod oczy i na powieki. Rozświetlenie także nie zauważyłam - jeśli już to raczej błyszczenie - za to odjęłam gwiazdkę. Pozostałe jego właściwości podane przez producenta się sprawdzają.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić milenazuzia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Byłby KWC, ale... kolor, niestety. Piękny, ciepły, ale nawet najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny. Na pocieszenie dodam, że ja generalnie mam b. jasna cerę i jeszcze nie trafiłam na odpowiedni kolor.
    Tym niemniej bardzo polecam innym, z "normalną" cerą

Aha, ja mam jedynie tester tego podkładu, więc piszę z perspektywy osoby, która używała tylko przez kilka dni.

+ konsystencja - po prostu odpowiednia, nie za rzadki, nie za gęsty
    + najjaśniejszy, Ivory, CIEPŁY wpada żółć, a nie róż
    + nie podkreśla suchych skórek; nawet w okolicy nosa nie było problemów, a byłam przekonana, że już do końca życia będę się z tym męczyła!
    + wygładza (?) - policzki są jakby nawilżone, skóra wygląda na zdrową
    + nie widać go na buźce
    + nie jest tłusty, więc można się myziać po twarzy i nie zostaje na paznokciach

+/- u mnie twarz po paru godzinach się lekko świeciła, ale NIE UŻYWAM pudru; możliwe, że po odpowiednim "zagruntowaniu" nie byłoby tego problemu; jednak ja ze względu na suchą skórę nie lubię nakładać pudru (też inna sprawa, że jeszcze żaden mnie nie zadowolił, więc stwierdziłam, że wolę kupować jeden produkt, zamiast dwóch, a za to poświęcić na niego więcej kasy)

- cena, bo jednak to 149 zł (Sephora) to niemała suma
    - brak jaśniejszego odcienia

Naprawdę, jeden ton jaśniejszy i poleciałabym od razu go kupić, nawet mimo ceny; może kiedyś, po intensywnych wakacjach... Ale wątpię, bo ja przeważnie na słońcu spalam się na buraka, a później skóra schodzi płatami...

Aha, pani w Sephorze kusiła, mówiąc, że podkład utlenia się na jaśniejszy kolor - nie zauważyłam czegoś takiego.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: (tester)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KikoX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart uwagi
  • W poszukiwaniu podkładu na cieplejsze dni trafiłam na Hello Flawless Oxygen. Jako że uwielbiam testować nowości podkładowe (jestem maniaczką podkładową ) ten też nie mógł ujść mojej uwadze.

Podkład na pewno nie przypadnie do gustu miłośniczkom mocnego krycia i matu, ale producent też nie obiecuje że produkt będzie spełniał takie funkcje.

Produkt zamknięty jest w bardzo estetycznej, plastikowej buteleczce z pompką, która dozuje tyle produktu, ile potrzebujemy.
    Wielkim plusem jest to że w miarę ubytku, dno buteleczki podnosi się do góry, co pozwoli do końca zużyć produkt, nie trzeba będzie nic rozkręcać, wydłubywać resztek etc .

Jest to kosmetyk lekki, o lekkiej konsystencji, lekkim kryciu, ładnie wyrównujący koloryt, w którym nasza skóra wygląda bardzo naturalnie. Podkład podkreśla jej naturalne piękno, delikatnie tuszując drobne mankamenty. Od większych niespodzianek jest korektor .
    Bardzo dobrze się rozprowadza, nie roluje, dobrze współpracuje z różnymi kremami, filtrami, bazami, pudrami sypkimi etc.
    Twarz po nałożeniu wygląda bardzo naturalnie, na wypoczętą, delikatnie rozświetloną, po prostu zdrowo.

Podkład ma niezłą trwałość, na mojej mieszanej cerze trzyma się ok 5 godz bez poprawek (oczywiście po wcześniejszym utrwaleniu go sypańcem).

Podkład ma za zadanie chronić naszą skórę przed niekorzystnymi czynnikami środowiska i działaniem promieni słonecznych. Zawiera wysoki filtr SPF25 i PA+++ czyli maksymalną ochronę przed UVA.

Naprawdę ciekawy produkt, wart przetestowania .

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić esterr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni podkład..
  • Odkąd pojawiła się ta nowość wiedziałam że muszę go wypróbować.Poprosiłam najpierw o próbkę żeby w razie co nie wywalić 160 zł w błoto i cieszę się że to zrobiłam.Próbkę mam bardzo dużą (wręcz kilkanaście pompek zostało tam wyciśnięte) więc mogłam porządnie go przetestować i podjąć decyzje czy zagości w moich zbiorach czy też nie. Podkład niezbyt mi się spodobał.Mam najjaśniejszy kolor z oferty.Na mojej skórze wychodzi on bardzo nienaturalnie żółty to pierwszy minus jaki zauważyłam zaraz po aplikacji.
    -Bardzo podkreśla suche skórki.Skóra w pewnych miejscach wręcz była zrolowana na tym podkładzie.
    -Zerowe krycie tylko bardzo delikatne ujednolicenie cery (nie zakrywa nawet zaczerwienien)
    -Wygląda okropnie po kilku godzinach.Twarz się cała świeci i wygląda na zmęczoną
    -cena
    + Nie tworzy efektu maski
    +Lekka delikatna konsystencja
    +Łatwe rozprowadzanie
    +Design opakowania i wygodna pompka : P
    +Skóra rzeczywiście oddycha pod nim
    Generalnie podkład bardzo średni.Myślę że nie warto inwestować w niego takiej sumy gdyż są tańsze o lepszym działaniu.

Ilość zużytych opakowań: Spora próbka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?