Kallos, Argan, Colour Hair Conditioner (Balsam do farbowanych włosów chroniący kolor)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pojemność 1 000 ml

Odnawiający balsam dla włosów po koloryzacji o zapachu olejku arganowego. Regeneruje, nawilża oraz chroni kolor. Jego wartościowe składniki sprawiają, że włosy odzyskują witalność, połysk i miękkość.

regenerujące, podtrzymujące kolor, nawilżające
do włosów farbowanych
Skóra głowy
normalna

Miałam nadzieję na więcej

Po udanych maskach firmy Kallos, postanowiłam wypróbować oto takie "cudo" i powiem Wam że nie było warto, lepiej było kupić kolejna maskę keratynową, gdyż balsam po prostu jest w użytkowaniu męczący, otóż dlaczego, bardzo niewygodne opakowanie o pojemności 1 l przez co nie miałam ochoty za bardzo go używać, aż przelałam balsam do opakowania po odżywce Gliss Kur, balsam ma delikatny zapach , arganu za bardzo ja osobiście nie wyczuwam, do tego lejąca się konsystencja spływająca po dłoni(trzeba produkt trzymać w zagłębieniu dłoni ) w przypadku moich włosów cienkich, delikatnych,farbowanych i suchych efektu "wow"też nie zrobił.
Ja musiałam aplikować dwie duże porcje na moje włosy, dopiero wtedy mogłam je przeczesać palcami,inaczej były poplątane, balsam zazwyczaj trzymam na włosach około 10 minut ,następnie spłukuję, niestety średnio mi się rozczesywało szczotką tangle, nie zauważyłam aby balsam chronił kolor włosów, nie zregenerował ani nie nawilżył włosów.
Robiłam również z tym balsamem różne kombinacje szamponów, raz użyłam Kallosa keratynowego, innym razem Loton Algi szampon nawilżający, efekt był ten sam-niezadowolona konsumentka czyli ja.